Chłopak chce przerwy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 10:15   #31
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Chłopak chce przerwy

Brak słów... :-S
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 11:21   #32
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Chłopak chce przerwy

Nie kocha Cię, jeśli chce ''poszaleć z innymi dziewczynami''. To co on chce od Ciebie, to przyzwolenie na zdradę z zostawieniem furtki ''może do Ciebie wrócę''. Nie zgadzaj się na to, albo się rozstańcie definitywnie, albo pracujcie nad związkiem.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 12:38   #33
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chłopak chce przerwy

Cytat:
Napisane przez foxylady92 Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie takich wątków było mnóstwo, zarejestrowałam się przed chwilą nie umiem jeszcze szukać wybaczcie. Nigdy nie powiedziałabym, że będę pisała o tym co mnie trapi w internecie ale naprawdę nie mam komu a muszę to zrobić bo zwariuję. Jak w tytule mój chłopak chce przerwy jest mi z tym bardzo źle i nie wiem co robić. Zacznę od tego, że jesteśmy z sobą długo ponad 3 lata, to był mój pierwszy prawdziwy chłopak, ja byłam jego pierwszą dziewczyną, wszystko odkrywaliśmy razem, dobrze się bawiliśmy no i wpadłam po uszy bardzo się w nim zakochałam tak o mnie zabiegał, nosiła na rękach, widziałam jego miłość w każdym spojrzeniu. Wtedy popełniłam klasyczny błąd, on stał się centrum moich zainteresowań, straciłam koleżanki, dlatego teraz o tym piszę. Zanim zaczęliśmy się spotykać ja miałam na swoim końcie kilka spotkan z chłopakami, kilka 'pocałunków' które nic dla mnie nigdy nie znaczyły ani wtedy ani teraz. Mój chłopak chce przerwy, żeby spotykać się z innymi dziewczynami, powiedział, że skoro ja spotykałam się z innymi to on też chce zobaczyć jak to jest ale jednocześnie bardzo mnie kocha. Mówi, że chce tylko troche poszlalec, ze chce troche popracować nad swoja kariera a beze mnie będzie mu łatwiej. Czy ja jestem jakaś dziwna, że czuję się tak bardzo zraniona i nic nie warta? On cały czas podkreśla, że mnie bardzo kocha i ja to wiem, a jednocześnie chce przerwy mówi o roku. Bardzo mi z tym źle ale nie mogę z nim o tym rozmawiać, powiedział że pogadamy o tym jak on już się na tę przerwę zdecyduję, a na razie mamy cieszyć się życiem i sobą, ale jak mam żyć w związku z naklejoną datą ważności?
Haha większych bredni to ja nie słyszałam Przerwy? A Ty masz czekać jak pies gdy on będzie bzykał inne? no ale przecież Cię kocha
Ja owszem zgodziłabym się ale na ZERWANIE z tym matołem
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 17:24   #34
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Chłopak chce przerwy

Cytat:
Napisane przez foxylady92 Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie takich wątków było mnóstwo, zarejestrowałam się przed chwilą nie umiem jeszcze szukać wybaczcie. Nigdy nie powiedziałabym, że będę pisała o tym co mnie trapi w internecie ale naprawdę nie mam komu a muszę to zrobić bo zwariuję. Jak w tytule mój chłopak chce przerwy jest mi z tym bardzo źle i nie wiem co robić. Zacznę od tego, że jesteśmy z sobą długo ponad 3 lata, to był mój pierwszy prawdziwy chłopak, ja byłam jego pierwszą dziewczyną, wszystko odkrywaliśmy razem, dobrze się bawiliśmy no i wpadłam po uszy bardzo się w nim zakochałam tak o mnie zabiegał, nosiła na rękach, widziałam jego miłość w każdym spojrzeniu. Wtedy popełniłam klasyczny błąd, on stał się centrum moich zainteresowań, straciłam koleżanki, dlatego teraz o tym piszę. Zanim zaczęliśmy się spotykać ja miałam na swoim końcie kilka spotkan z chłopakami, kilka 'pocałunków' które nic dla mnie nigdy nie znaczyły ani wtedy ani teraz. Mój chłopak chce przerwy, żeby spotykać się z innymi dziewczynami, powiedział, że skoro ja spotykałam się z innymi to on też chce zobaczyć jak to jest ale jednocześnie bardzo mnie kocha. Mówi, że chce tylko troche poszlalec, ze chce troche popracować nad swoja kariera a beze mnie będzie mu łatwiej. Czy ja jestem jakaś dziwna, że czuję się tak bardzo zraniona i nic nie warta? On cały czas podkreśla, że mnie bardzo kocha i ja to wiem, a jednocześnie chce przerwy mówi o roku. Bardzo mi z tym źle ale nie mogę z nim o tym rozmawiać, powiedział że pogadamy o tym jak on już się na tę przerwę zdecyduję, a na razie mamy cieszyć się życiem i sobą, ale jak mam żyć w związku z naklejoną datą ważności?
Po czymś takim byłabym juz jego byłą. Che przerwy? Ok, ale nie ma już powrotu. I on Cię niby kocha, a chce się zabawić z innymi dziewczynami + przeszkadzasz mu w robieniu kariery. Dobre!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 18:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.