Chłopak ma rację? święta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 18:00   #31
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez mi_lady90 Pokaż wiadomość
ale ja nie zostawiam go samego wracamy do rodzinnych domów i nie mieliśmy jakiś szczególnych planów. nie sądzę by rodzina nie czułaby się skrępowana "obcą" osobą.. poza tym to taki rodzinny wyjazd który opłacają moi rodzice i jakoś moim zdaniem nie wypada brać "osoby towarzyszącej"
To nie jest osoba towarzysząca, tylko Twój partner. I nie jest obcy- z tego samego powodu. Z drugiej strony widzę, że jesteście razem raptem 6 miesięcy i już zdecydowaliście się na wspólne mieszkanie. Czyli ja i Ty mamy inne podejście (dla mnie wspólne mieszkanie jest ważniejsze od zaręczyn i ślubu) i dlatego ja nie wyobrażam sobie zostawić mojego partnera z jego rodziną, bo bez niego czułabym się źle. Ty masz inne podejście i w sumie po 6 miesiącach nic dziwnego, że nie zapraszacie się do rodzinnych domów.

Ale na przyszłość ustalajcie jakiś plan B, bo niby nic szczególnego razem nie planowaliście, ale on pewnie jakieś wyobrażenia miał.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:00   #32
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie rozumiem gadki "to tylko chłopak" Czyli to, że ze sobą mieszkają i żyją na co dzień, ma mniejsze znaczenie niż pierścionek i papierek? No chyba że nie podchodzi się poważnie do kwestii wspólnego mieszkania.
Dla mnie naturalnym byłoby, że skoro mieszkamy razem, to święta też spędzamy razem(wigilia u jednych rodziców, 25.12 u drugich). Ale skoro Wy nie chcecie wspólnych świąt i od początku tak ustaliliście, to nie zrobisz nic złego, jadąc z rodzicami i zostawiając go na te kilka dni. Ale rozumiem, że jest mu przykro. Mieszkacie jednak w tym samym mieście, więc pewnie mieliście się w tym okresie spotkać, a tu zmiana planów...

Czy on nie może jechać z Tobą w te góry?
Polroczny zwiazek i wyjazd z rodziną dziewczyny na swieta to dla mnie troche za szybko. Poza tym, oni widuja sie codziennie, a on chce zeby ona sama siedziala w domu, ale z mozliwoscia zobaczenia go. Bo jej nie zaprosil do siebie ani nic. Wiec kiedy on bedzie radosnie siedzial przy stole podczas Wigilii, autorka bedzie radosnie ogadac sama swiateczny odcinek klanu, super opcja. No ale bedzie mogla go zobaczyc. Bo jak sie nie beda widzieli pare dni to umrze z tesknoty. PLZ.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:03   #33
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Polroczny zwiazek i wyjazd z rodziną dziewczyny na swieta to dla mnie troche za szybko. Poza tym, oni widuja sie codziennie, a on chce zeby ona sama siedziala w domu, ale z mozliwoscia zobaczenia go. Bo jej nie zaprosil do siebie ani nic. Wiec kiedy on bedzie radosnie siedzial przy stole podczas Wigilii, autorka bedzie radosnie ogadac sama swiateczny odcinek klanu, super opcja. No ale bedzie mogla go zobaczyc. Bo jak sie nie beda widzieli pare dni to umrze z tesknoty. PLZ.
No to własnie piszę, że zmyliło mnie wspólne mieszkanie. Chyba, ze pół roku są razem, a znają się od x lat W każdym bądź razie dla mnie mieszkanie razem z tak krótkim stażem, ale spędzanie Świąt osobno- gryzie się ze sobą.
Nie mówię, żeby nie jechała. Tylko że chłopak może mieć żal i nie trzeba od razu na niego naskakiwać.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:13   #34
mi_lady90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 54
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
To nie jest osoba towarzysząca, tylko Twój partner. I nie jest obcy- z tego samego powodu. Z drugiej strony widzę, że jesteście razem raptem 6 miesięcy i już zdecydowaliście się na wspólne mieszkanie. Czyli ja i Ty mamy inne podejście (dla mnie wspólne mieszkanie jest ważniejsze od zaręczyn i ślubu) i dlatego ja nie wyobrażam sobie zostawić mojego partnera z jego rodziną, bo bez niego czułabym się źle. Ty masz inne podejście i w sumie po 6 miesiącach nic dziwnego, że nie zapraszacie się do rodzinnych domów.

Ale na przyszłość ustalajcie jakiś plan B, bo niby nic szczególnego razem nie planowaliście, ale on pewnie jakieś wyobrażenia miał.
znamy się trochę dłużej studiujemy w tym samym mieście więc to dla nas normalne że nie mieszkamy osobno, ale nie mieszkamy też tylko we dwoje
mi_lady90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:24   #35
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez mi_lady90 Pokaż wiadomość
znamy się trochę dłużej studiujemy w tym samym mieście więc to dla nas normalne że nie mieszkamy osobno, ale nie mieszkamy też tylko we dwoje
No własnie. Mamy inne podejście
Mam nadzieję, że uda Ci się załagodzić ''konflikt''
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:39   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
To nie jest osoba towarzysząca, tylko Twój partner. I nie jest obcy- z tego samego powodu. Z drugiej strony widzę, że jesteście razem raptem 6 miesięcy i już zdecydowaliście się na wspólne mieszkanie. Czyli ja i Ty mamy inne podejście (dla mnie wspólne mieszkanie jest ważniejsze od zaręczyn i ślubu) i dlatego ja nie wyobrażam sobie zostawić mojego partnera z jego rodziną, bo bez niego czułabym się źle. Ty masz inne podejście i w sumie po 6 miesiącach nic dziwnego, że nie zapraszacie się do rodzinnych domów.

Ale na przyszłość ustalajcie jakiś plan B, bo niby nic szczególnego razem nie planowaliście, ale on pewnie jakieś wyobrażenia miał.
Zgadzam się z powyższym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:15   #37
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Nie ma racji. Jedź z rodziną. Ona jest zawsze najważniejsza.
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 19:23   #38
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Chłopak ma rację? święta

Jedz z rodzina. Moze zaproponuj zeby dojechal ale wczesniej zapytaj sie rodzicow czy nie przeszkadzalo by im zeby dojechal.
Robi z niczego wielkie halo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 20:23:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.