Meridia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 06:26   #31
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MERIDIA, co to jest?

Witam, odradzam lykanie Adipexu, moja znajoma chciala schudnac i to sporo, w rezultacie prawie nic nie jadla przez dwa tygodnie w ciagu ktorych schudla 14 kg, a potem wyladowala w szpitalu na kardiologii Ten lek podnosi cisnienie, dlatego nie wolno przy nim pic kawy, ani alkocholu. 1000 razy bym sie zastanowila zanim bym go wziela, ma bardzo duzo skutkow ubocznych
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:22   #32
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: MERIDIA, co to jest?

zastanawiam sie nad meridia zostalo mi sporo po ciazy i pomimo tego ze upłynęło 10 miesiecy zrzucilam 2 kg
nie jem duzo,mam ruchu do oporu pomykam na rowerze i nic

pokusilam sie na meridie po tym jak spotkalam kumpele po 3latach ,kiedys swinka pigi ok 80 kg wagi a teraz 52 ledwo do poznania
pytalam jak to zrobila i powiedziala mi o tym leku,w 2 tyg zrzucila 8 kg a potem systematycznie w dol,od 1,5 roku trzyma wagę mowila ze przez kilka dni nie mogla spac i mialawyzsze cisnienie po czasie minelo

lek przepisal jej lekarz rodzinny,sama sie zastanawiam od kilku dni
chyba udam sie na wizyte i zobacze co mi powie
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))
Rania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 16:16   #33
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: MERIDIA, co to jest?

jedno mnie dziwi ceny podawane przez Wizażanki

ten lek w aptece 30 tabletek kosztuje ok 60zł

można też sprawdzić w aptekach internetowych



za to u sprzedawców (oczywiście nielegalnych) z internetu właśnie osiąga takie stawki....
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 11:30   #34
irena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Question meridia.zelixa

Witam , gdzie mogę kupić we Wrocławiu w aptece meridię 15 i zelixe 15 bez recepty.Pozdrawiam .
irena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 09:18   #35
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: meridia.zelixa

Cytat:
Napisane przez irena7 Pokaż wiadomość
Witam , gdzie mogę kupić we Wrocławiu w aptece meridię 15 i zelixe 15 bez recepty.Pozdrawiam .
Na szczescie nigdzie ....
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 18:46   #36
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

POST DLA ZAINTERESOWANYCH DZIAŁANIEM A NIE KRYTYKOWANIEM

Witam Was kobietki

Kończę pierwsze opakowanie Meridii10 i moge Wam co nieco opowiedzieć Otóż mam naprawdę sporą nadwagę, otyłość raczej, od miesiąca biorę Meridię dziesiątkę i powiem Wam, że nigdy nie czułam się lepiej jak teraz. Schudłam dużo, dużo za dużo w pierwszym miesiącu bo 15 kg. Wiem, że to ani zdrowe ani dobre ale człowiek po tym leku ma tyle energii, że nie myśli o jedzeniu a bardzo dużo się rusza. Do pracy lecę jak na skrzydełkach, prawie żadnej zadyszki, a kiedyś dużo wysiłku mnie kostowało przejście tej drogi. A inna sprawa jest taka, że im większa waga tym szybciej się chudnie.

Meridia powoduje, że nie czuje się głodu a smak jedzenia jest mdły więc nawet nie ma się ochoty jeść. Lekarz mi dziś proponował Meridię 15 ale ja nie chciałam, wolę nie brać silniejszego od tego, który skutkuje, więc zapisał mi 10 na dwa miesiące Dowiedziałam się również od lekarza, że Meridia nie jest lekiem szkodliwym, a korzyści są naprawdę duże. Nie poelcam Wam zamienników bo ich skład jest nieco inny niż oryginalnej Meridii.

Jem naprawdę niewiele bo tylko jakiś mały jogurt z rana i jakieś warzywko czy owoc po południu, do tego przez cały dzień duże ilości wody mineralnej, aaaaaa i biorę do tego Thermo Speed Olimpu dwa razy dziennie, aby tłuszczyk został spalony przez podniesienie temperatury ciała. Wiem, ze sporo tych leków i pewnie dostanę tu zaraz od Wasale to jest moja ostatnia droga do normalnego wyglądu i zadbania o swoje zdrowie. Zresztą Meridii nie przepisze żaden lekarz osobie z nadwagą. Lek jest stosowany przy dużej otyłości gdy nic już nie działa. U mnie właśnie tak jest. Rok temu schudłam niby zdrowo 25 kg ale wróciło z dużą nawiązką. Więc zanim zaczniecie na mnie wieszać psy pomyślcie, że lakarz wie co robi i w końcu jest kompetentną osobą.

Inna sprawa to taka, że aby brać Meridię trzeba chcieć schudnąć, u mnie na początku z jedzeniem było jak zwykle... dużo i żadna Meridia nie pomagała, ale w końcu powiedziałam sobie, że nie po to wydałam kasę aby teraz to zaprzepaścić Przeszłam tą granicę i Meridia zaczęła robić swoje PAMIĘTAJCIE, BEZ DIETY NIE SCHUDNIECIE, nawet przy Meridii, bo ona pomaga tylko wyrobic w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe na czas już po kuracji

Nie bójcie się tego leku, jest naprawdę świetny a gdybania osób, które nawet na oczy go nie widziały a się wypowiadają, możemy schować między wiersze. Skutki uboczne zamieszczone w ulotce są dużo przesadzone, nic się nie dzieje, a bdania w normie, samopoczucie świetne, kilogramów ubywa... Jedyne co może przeszkadzać przy braniu Meridii to suchość w ustach (dobre są na to Tic taki) oraz zaparcia, z którymi można sobie poradzić pijąc codziennie 1/3 szklanki naparu z Senesu. Dodam jeszcze, że u mnie w Toruniu opakowanie Meridii10 - 30 takbletek (na 30 dni) kosztuje ok 65 złotych.

Jeszcze raz powtarzam, to co mówił mój lekarz... Meridia nie szkodzi!!! więc korzystajmy i chudnijmy My prawdziwe, a nie urojone grubasy

Buziaki i powodzenia życzę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:20   #37
tuśka_martuśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Meridia

Ja choruję na cukrzycę, od jakiegoś czasu miałam tak ogromny apetyt (ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie na insulinę) że strasznie się objadałam... Co wizyta to kilogramów więcej, dziś byłam na kolejnej i oczywiście znów to samo. Pani diabetologi przepisała mi meridię.
Tereskaa twoja wypowiedź dała mi dużo nadziei że i ze mną w końcu będzie ok.
Dodam jeszcze że kiedyś nie miałam opamiętania w jedzeniu i doprowadziłam się do wagi 86kg przy wzroście 160cm. Po jakimś czasie zaczęłam się odchudzać i coś się ruszyło, chudłam powoli aż w końcu coraz więcej i więcej. Wtedy schudłam do 67kg po czym okazało się że to zasługa cukrzycy... Trafiłam do szpitala (diabetologia) i po 2 tygodniach pobytu przytyłam 5kg, potem to już sama nie wiem kiedy te kg rosły. Teraz znowu 80kg i meridia przede mną. Mam nadzieję że pomoże.
tuśka_martuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 18:33   #38
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Meridia

A ja dzisiaj jestem już po pierwszej tabletce meridii 10 i narazie żadnych skutków ubocznych , pisali że człowiek ma bezsenność itp.. a ja jakoś popoludniu z łatwością zasnełam (może to dlatego że byłam na imprezie wczoraj). Jestem ciekawa jakie będą rezultaty , ale zastanawiam się czy można pić czerwoną herbatę (liściastą) pur-ehr.
I czekam na wypowiedzi innych wizażystek czy lek pomógl
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 18:52   #39
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Mystify czerwoną herbatkę możesz pić, praktycznie Meridia nie ma przeciwskazań co do spożywczych artykułów Ja to sobie nawet drinka wypiję raz na tydzień albo piwko ze znajomymi od czasu do czasu Ale wtedy tzreba uważać na kalorie Pamiętaj o dietce a będzie dobrze Powodzonka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:57   #40
Balat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 84
Dot.: Meridia

Mistify, możemy sobie podać ręce, dziś wzięłam trzecia tabletke meridy,wagę wyjściową przy tym samym wzroście mamy też ta samą, choć dziś na wadze było o dziwo 2kg mniej. Czuję się dobrze, apetyt trochę się zmniejszył. Zawsze pod wieczór bywałam głodna, teraz trochę mniej. A jak tobie idzie?
Balat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 11:21   #41
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Meridia

Balat: no to pięknie ja juz mam 4 tabletki za sobą , nie wiem jak z wagą bo nie mam w domu... ale gdzies za tydzien sie zważe i zmierze;P i zobaczymy jak efekty a masz jakies skutki uboczne?

Ja się trochę martwie dziewczyny bo jak rano wezmę tabletke , popije czymś to odrazu idę do łazienki zrobić kupkę.. i nie wiem czy to normalne ;| i czy wtedy tabletka nadal będzie działać? czy ja wypróżnie?
Jeszcze chciałam dodać że mi się po merdii chce spać.. dziwne bo czytałam że wiele osób ma bezsenność..
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 13:24   #42
Balat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 84
Dot.: Meridia

Faktycznie, objawy masz odwrotne, bo ponoć przy meridii zdarzają się i zaparcia i bezsenność. Ja akurat na razie nic z tych rzeczy nie mam, ale wydaje mi się, że nie masz się co przejmować, meridia nie "przeleci" przez układ trawienny w tak krótkim czasie. Powodzenia!!!
Balat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 14:15   #43
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Balat Pokaż wiadomość
Faktycznie, objawy masz odwrotne, bo ponoć przy meridii zdarzają się i zaparcia i bezsenność. Ja akurat na razie nic z tych rzeczy nie mam, ale wydaje mi się, że nie masz się co przejmować, meridia nie "przeleci" przez układ trawienny w tak krótkim czasie. Powodzenia!!!
No własnie nie wiem czym to jest spowodowane że na mnie inaczej działa.. w tak krótkim czasie.. hm.. a pozniej ? aż boje się chodzić do łazienki hah ;D
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:27   #44
Balat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 84
Dot.: Meridia

Już tydzień minął - na wadze - 3 kg, oby tak dalej. Samopoczucie niezłe - trochę problemów ze spaniem, no i nieprzyjemne zaparcia. Ale ogólnie OK.
Balat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 18:34   #45
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Meridia

Wiatam Was
Tak czytam sobie wszystkie Wasze posty o Meridi i przypominam sobie czasy jak ja zaczynałam brac meridie. Faktycznie miło sie patrzy jak spadają kilogramy , jak sie zaczyna widziec po sobie coraz mniej ciała ... tez tak miałam. Sztuką było po odstawieniu meridi tak sie odzywiac aby nie przytyc Mi się to nie udało:P
Ale Wam zycze sukcesów :P i sobie chyba tez hehe :P
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:25   #46
Claudii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Meridia

Witam , mam 156cm wzrostu i 78 kg.
Stosowałam rózne diety , praktycznie odchudzam sie przez całe życie.Najskuteczniejsza była pomoc dietetyczki + aerobik+samozaparcie. Przed chodzeniem do dietetyczki ważyłam 84 kg , schudłam do 69 po 16 m-cach , potem zaszłam w ciążę i po urodzeniu spadłam do 78. Niedawno używałam Therm line -efekt niewielki oprócz dobrego samomoczucia i wigoru.
A teraz próbuję ZELIXE 15 a właściwie jestem królikiem doświadczalnym mojej mamy , bo to jej lekarz przepisał ale boi się brać. Dzisiaj wzięłam 1 tabletkę - po kilku godzinach odczułam suchośc w ustach i chwilowe gniecenie w okolicach mostka.
Nie chce mi się jeść !!!!
Claudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:16   #47
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

hej Claudii , ja stosuje Meridie 15 ..i mam za soba 15 kilo koncze drugie opakowanie i przestaje brac.Kumeplka schudla 22 kliow dwa m-ce
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 05:36   #48
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Meridia

no to dosc sporo
po odstawieniu najwazniejsze jest sie pilnować aby efekt sie utrzymał
3 mam kciuki ;]
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:58   #49
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Meridia

I jak Wam idzie? Ja nie jestem otyla,mam do zrzucenia jakies 7-8kg..Mysle o Meridii,ale pewnie zaden lekarz mi jej nie przepiszeChcialabym wziac jedno opakowanie,schudnac co mam schudnac i potem juz naturalnie starac sie utrzymac wage.Wiem,pewnie powiecie ze 7 czy 8 kg to nie duzo i moge to zrzucic ograniczajac jedzenie i uprawiajac wiecej sporu,ale ja po prostu nie mam na to czasu...i motywacjiMysle,ze z tabletkami byloby mi latwiej
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 16:08   #50
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez martta19 Pokaż wiadomość
I jak Wam idzie? Ja nie jestem otyla,mam do zrzucenia jakies 7-8kg..Mysle o Meridii,ale pewnie zaden lekarz mi jej nie przepiszeChcialabym wziac jedno opakowanie,schudnac co mam schudnac i potem juz naturalnie starac sie utrzymac wage.Wiem,pewnie powiecie ze 7 czy 8 kg to nie duzo i moge to zrzucic ograniczajac jedzenie i uprawiajac wiecej sporu,ale ja po prostu nie mam na to czasu...i motywacjiMysle,ze z tabletkami byloby mi latwiej
Masz złe nastawienie... czy byliby ludzie otyli, gdyby same tabletki wystarczyły, by mieć wymarzoną sylwetkę? Pięknie, by było... ale tak nie ma.

W większości przypadków wystarczy wprowadzić kilka zmian, zacząć lepiej się odżywiać.... Zasłanianie się brakiem czasu też nie jest najlepszym powodem - dla chcącego nic trudnego Zawsze się wygospodaruje 2-3h nawety tygodniowo, by poćwiczyć. Trzeba tylko chcieć.

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:11   #51
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez martta19 Pokaż wiadomość
I jak Wam idzie? Ja nie jestem otyla,mam do zrzucenia jakies 7-8kg..Mysle o Meridii,ale pewnie zaden lekarz mi jej nie przepiszeChcialabym wziac jedno opakowanie,schudnac co mam schudnac i potem juz naturalnie starac sie utrzymac wage.Wiem,pewnie powiecie ze 7 czy 8 kg to nie duzo i moge to zrzucic ograniczajac jedzenie i uprawiajac wiecej sporu,ale ja po prostu nie mam na to czasu...i motywacjiMysle,ze z tabletkami byloby mi latwiej
Nie wiem czy wiesz,ale to jest niebezpieczny lek. Przeisuje go lekarz bo musi mieć pewność,że nie masz najmniejszych problemów z sercem itp. Stosuje się go tylko przy dużej otyłości,ponieważ otyłość sama w sobie jest równie niebezpieczna dla naszego organizmu co ten lek.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:24   #52
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Meridia

Dzieki Wiem,ze pewnie macie racje.Po prostu tyle razy sie juz odchudzalam,tyle roznych sposobow juz probowalam ze chyba jestem juz tym zmeczona..Dlatego kiedy przeczytalam o tych tabletkach wstapila we mnie nowa nadzieja..Wiem,ze nawet biorac te tabletki musialabym sie hamowac i dawac cos z siebie.Przemyslalam to,poczytalam troche i jednak za bardzo sie ich boje..Mysle ze sprobuje zrzucic te pare kilo w inny sposob.W koncu to nie az tak duzoPozdrawiam
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 15:44   #53
agunia86p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Meridia

Witam!
Mam 21 lat, 170 cm wzrostu i ważę 110 kg. Meridię 15mg zaczęłam brać 3 dni temu i jak narazie na wadze mam 2 kilo mniej , jeszcze dłuuuuga droga przede mną, ale to dla mnie już coś .
Mam zamiar zrzucić jakies 30 kg. Jestem okropnym głodomorem.... lody, słodycze to mogę wcinanć bez opamiętania!!!
Powiem Wam, że troszkę bałam się wziąć tej Meridii po tym czego naczytałam się na różnych forach, ale wzięłam i mój organizm zareagował zupełnie normalnie , żadnych skutków ubocznych, no może tylko suchość w ustach, ale to może nawet lepiej bo takto więcej piję wody mineralnej. A tak w ogóle to na ulotce wyczytałam, ze ten lek zmniejsza łaknienie, hmmm.... może troszkę, ale i tak chodzę głodna... a wieczory są najgorsze... mam wielką ochotę pójść do lodówki i coś wszamać, ale zamiast tego po prostu kładę się spać. Narazie ta metoda się udaje, ale boję się, że któregoś dnia nie wytrzymam i ulegnę pokusie i, że się dorwę do jedzenia!!! Nie myślałam, ze odchudzanie jest takie trudne, więc jak ktoś z Was też przeżywa taką gehenne bez jedzenia, to dajcie znać co robicie...
Pozdrawiam gorąco
Będę relacjonowac swoje osiągnięcia...
Buźka dla wszystkich grubasków!!!
agunia86p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:44   #54
annajodko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Meridia

Hej,
Też rozważam zacząć kurację Meridią ale mam pytanie w opisie przeciwskazań przeczytałam że nie można prowadzić auta i pić alkoholu jak to z tym jest w rzeczywistości, mógłby mi ktoś odpowiedzieć???
Z góry dzięki
Ania
annajodko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 19:01   #55
Mati78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Meridia

Witam!
Dzisiaj otrzymałam od mojej endo receptę na Meridię. Nie wiem czego się mam po tym leku spodziewać. Mam 165 cm wzrostu i ważę 85 kg. Jest to spowodowane niedoczynnością tarczycy.
Mam nadzieję, że schudnę do swoich dawnych 62 kg.
Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!
Mati78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:24   #56
lilith11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1
GG do lilith11
Question Proźba

Witam Was wszystkie. Jestem tu po raz pierwszy, czytałam wasze opinie na temat zażywania Meridi ją biorę już miesiąc schudłam 3 kilo jeszcze chodze dwa razy na fitness czytałam że wiele z was schudło więcej w miesiąc co takiego robicie dodatkowego. A i czasami nie macie wrażenia że ona wcale nie działa bo wszystko jest ok to znaczy chce wam sie normalnie jeść. Naprawdę będę wdzięczna.
lilith11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:30   #57
ewekow11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Lightbulb

witam! dziś przyjęłam druga tabletkę meridi 10 przy wzroście 164 ważę 82 kilo i chciała bym schudnąć do 55 kilo jak narazie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych nawet suchości w ustach ale i jak zarazie nie ma żadnych spadków wagi owszem moje poczucie głodu ogromnie się zmieniło.Trzymam się diety w miarę moich możliwości chodź nie do końca udaje mi się ją w 100% utrzymać ;/ i codziennie ćwiczę po 20-30 min sama w domu Mam nadzieje że zadziała, że moje wysiłki nie pójdą na marne ;(
Ps. Mój lekarz powiedział że jeżeli po miesiącu nie będzie spadku wagi co najmniej 2,5 kilo to znaczy że nie ma po co brać ten lek i że nic mi już nie pomoże z takich leków.Dlatego Musze zgubić w pierwszym miesiącu przynajmniej 3 kilo

Cytat:
Napisane przez nenech Pokaż wiadomość
gdzieś słyszałam przelotem, że jest to środek odchudzający i chciałabym uzyskac na ten temat więcej informacji. Próbowałam szukać w internecie, ale nie ufam swojemu angielskiemu, a stropny po polsku mi się nie otwierają. No i jeszcze dwie sprawy: gdzie to kupić i za ile?
na dzień dzisiejszy możesz kupić meridię w aptece na recepte za cenę ~100 zł

Cytat:
Napisane przez annajodko Pokaż wiadomość
Hej,
Też rozważam zacząć kurację Meridią ale mam pytanie w opisie przeciwskazań przeczytałam że nie można prowadzić auta i pić alkoholu jak to z tym jest w rzeczywistości, mógłby mi ktoś odpowiedzieć???
Z góry dzięki
Ania
alkochol jest bardzo kaloryczny i w duzym stopniu osłabia działanie Nie polecam takiej mieszanki

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-12-04 o 09:09 Powód: Post pod postem - proszę używać "edycji" oraz opcji multicytowania!
ewekow11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 00:07   #58
Mati78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Meridia

Witajcie!
Za mną 5 tabletek Meridii i muszę powiedzieć, że mam objawy uboczne. Przeokrutna suchość w ustach, ale wcale nie zonacza to, że więcej piję, bo na nic nie mam ochoty. Czuję się ogólnie niezbyt dobrze. Ale upragniony cel przede mną i nie dam za wygraną. Nie wiem, czy mi cos kg ubyło, bo ważę się w piatek. Tak sobie obiecałam. W ogóle nie mam czasu na ćwiczenia fizyczne, moze uda mi się zapisać na basen. Apetytu prawie w ogóle nie mam. Wchodzę do sklepu i wychodzę nic nie kupiwszy. Niestety dzisiaj skusiłam sie na coś słodkiego, ale trudno. I tak jem 10 razy mniej niż zwykle.
A co u Was??
Mati78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 09:43   #59
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Meridia

mi moja dietetyczka chce przepisać meridie. sama nie wiem co mam myslec, juz na pierwszej wizycie wystawila recepte. czy na tym mają się opierać wyniki pani doktor? mówicie co chcecie ("nie ma efektów ubocznych" ) ale taka tabletka dziala na caly organizm i zawsze jakis skitek jest - np wątroba. to się okaże po jakimś czasie
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:52   #60
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Hej, ja wlasnie zaczynam..od dzisiaj...zobaczymy...
do tego zaczelam prowadzic zdrowszy tryb zycia, cwiczenia , zero fastfoodow ,warzywka .........hah........... .............
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.