Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-04, 09:02   #1
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397

Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....?


Hej!
Dostałam ostatnio na maila info od centralwings o promocji - płacisz tylko rzeczywistą cenę biletu bez opłat pasażerskich (żadnych podatków, żadnej opłaty lotniskowej), jako, że promocja ta obejmuje termin mojego wylotu bardzo się ucieszyłam (muszę tylko zarezerwować bilety w terminie 7-13 listopada). Pojawiają się jednak wątpliwości, na ile jest to prawda? Czy nie ma ukrytych kosztów, o których dowiem się w ostatniej chwili? Tym bardziej, że bilety są już w cenie 1 zł, 45 zł itp niskie ceny. ZAWSZE płaciłam opłaty lotniskowe, więc stąd moja podejrzliwość. Jeśli macie doświadczenia z takimi promocjami to proszę o podzielenie się nimi.
pozdrawiam
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:54   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....?

też jestem tego ciekawa.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:26   #3
Hypnotic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....?

Nie wiem co napisali ci w mailu, ale promocja polega na tym, ze jeżeli kupisz bilet w tym tyg. (do Irlandii, Szkocji lub Wloch) na jakiś określony tam termin to kosztuje on 1 zl + koszty dodatkowe, czyli np. za bilet do Wloch w jedną stronę wychodzi 100 zl.
Wystarczy wejsc na ich stronę i tam mozna dowiedziec sie wszystkiego, to nie jest trudne :P
Hypnotic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:48   #4
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....?

Hypnotic nie zakładaj z góry mojego lenistwa, czy też braku pomyślunku, bo pierwsze co zrobiłam to kliknęłam na linka do ich strony :P Nie wiem skąd wniosek, że nie zapoznałam się z zasadami promocji, bo nie tego dotyczyło moje pytanie.

Pomijam fakt, że inne zasady napisali w mailu, a inne na stronie -bo są zdaje się dwie różne promocje, ale nie o to mi chodziło żeby zobaczyć co na stronie wypisują tylko czy to rzeczywiście prawda tzn czy nie ma żadnych 'haczyków', czy ktoś korzystał z takiej promocji gdzie cena biletu jest jedyną wnoszoną opłatą.
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:54   #5
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Centralwings-promocja-bez opłat pasażerskich-hmm....?

Wklejam treść maila:

W tym tygodniu bilety bez opłat pasażerskich!
Listopad miesiącem oszczędności! Tylko teraz masz możliwość lecieć gdziekolwiek chcesz za faktyczną cenę biletu – żadnych podatków ani opłat lotniskowych!

Shannon, Edynburg, Dublin, Londyn, Lizbona, Mediolan, Bolonia, Rzym, Grenoble, Hanower i Kolonia – Ty sam decydujesz, gdzie obowiązuje nasza specjalna oferta.

Co trzeba zrobić by z niej skorzystać?
Wejdź na www.centralwings.com w dniach 7-13 listopada i zarezerwuj swój bilet na lot w okresie 9 stycznia - 31 marca 2006. Ceny promocyjne obowiązują również w przypadku lotów w jedną stronę.

Przekonaj się, że latać można naprawdę tanio!
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.