kazimierz dolny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-30, 19:16   #1
helenridley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 31

kazimierz dolny


Dziewczyny chciałabym jechac z narzeczonym w romantyczna podroz do kazimierza. Moze znacie jakies ciekawe i fajne miejsca gdzie moglibysmy sie zatrzymac?
helenridley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 16:43   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kazimierz dolny

Hej
Ostatnio się zatrzymywałam w miejscu o nazwie "Biała Kamienica". tel. : +81 8810793 Nocleg ze śniadaniem kosztuje 70 albo 75 zł od osoby. Ale pokoiki są super. Bardzo czyste, może być z francuskim łóżkiem, nowiutka łazienka z prysznicem

Polecam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 17:18   #3
helenridley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 31
Re: kazimierz dolny

Dziekuje Ci za odpowiedz
To chyba musi byc znak z ta białą kamieniczka, bo właśnie czytałam o kazimierzu i pierwsze na co sie natknelam to wlasnie na nią
helenridley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 20:44   #4
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: kazimierz dolny

Właściwie wszystko zależy, ile chcesz zapłacić za sam pobyt.
Wiadomo - każdy ma inne priorytety - jeden najelegantszy, najdroższy pokój w mieście, inny najlepsze jedzenie a jeszcze inny atrakcje turystyczne i pamiątki z podróży.
Bardzo przyjemne i w miarę tanie są pokoje w willach przy ulicy Krakowskiej (i bliziutko do najlepszej herbaciarni w Polsce! ) - wiele znajdziesz na oficjalnej stronie Kazimierza w zakładce noclegi.
Jeśli chodzi o coś wyjątkowego - jakieś szaleństwo i ekstra luksus - polecam "Dwa Księżyce" - najdroższy hotel w Kazimierzu, ale też z największą klasą.
Blisko ryneczku, w zacisznej uliczce, na parterze restauracja z przepyszym jedzeniem a tylnym wejściem można przejść nad Wisłę - kilka droższych pokoi jest właśnie z widokiem na nią.
Cena noclegu ze śniadaniem waha się od około 200 zł w pokoju 2-osobowym, do 300 w apartamencie 2-pokojowym.
"Biała Kamienica" wygląda również pięknie i stylowo, a w dodatku jest położona w samym centrum.

A kiedy się wybieracie?
Bo my też jedziemy w przyszły weekend - na rocznicę ślubu.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.