"Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 15:46   #1
junka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17

"Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków


Witam

Dziewczyny mam 22 lata a mój problem wygląda tak strasznie błaho i dziecinnie, ale ciągle mnie nurtuje.

Jestem ze swoim TŻtem ponad 4 lata , niedawno wyjechałam na dwa tygodnie z mojego rodzinnego miasta. Tuż przed powrotem do domu coś mnie natchnęło i weszłam na nk mojego TŻta i zobaczyłam anonimowy prezent (miś z serduszkiem). Chciałam sie czegoś więcej dowiedzieć więc zadzwoniłam do niego z pytaniem o to ,ale zbył mnie po chwili i nie odpowiedział. Więc już wkurzona zalogowałam się na jego konto. Włączyłam ten prezent by zobaczyć od kogo i jaka jest treść. Niestety okazał się anonimowy a w treści było "NA ZAWSZE POZOSTANIESZ BLISKI MOJEMU SERCU MYŚLE ŻE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O KOGO CHODZI. BUZIACZKI" Wiem ,że to nie było fair , znałam jego hasło ale nie robiłam tego nigdy :/

Po moim powrocie wyparł sie wszystkiego , może to dziwne ale wierzę mu. Wydaje mi sie ,że znam go na tylko ,że wiem czy kłamie ALE nie chce być kolejną dziewczyną wierzącą ślepo w wierność swojego "misia".

Wierzyć / nie wierzyć? Sprawdzić? Jeśli tak to jak?
Wiem ,że to głupie to o co pytam ale nie chce o tym myśleć. Mam zupełnie inne problemy niż jakieś prezenty na naszej klasie.
junka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:52   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

powiem krótko: hahaha.

no powiesz jakie masz inne problemy w związku niz misie na naszej klasie?;p

jest mi bardzo przykro że twój chłopak nie jest z tobą szczery.

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-03-07 o 16:06
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:00   #3
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
powiem krótko: hahaha.

no powiesz jakie masz inne problemy w związku niz misie na naszej klasie?;p
zachowuj się ok? jak nie masz nic sensowniejeszego niż "hahah" to lepiej nic nie pisz, bo możesz urazić...Zresztą są problemy z tych błahych i z tym poważniejszych
a co do tematu to ja bym obserwowała i bacznie się przyglądała Tż moze naprawde być tak, że sam nie wie od kogo może być ten prezent lub ktoś dobrze życzący wam chce Was skłócić.

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-03-07 o 16:02
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:01   #4
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:56
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:01   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
zachowuj się ok? jak nie masz nic sensowniejeszego niż "hahah" to lepiej nic nie pisz, bo możesz urazić...Zresztą są problemy z tych błahych i z tym poważniejszych
zachowuj się ok? jak nie masz nic sensowniejszego niż upominanie mnie to lepiej nic nie pisz bo nie wnosisz do tematu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:04   #6
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
zachowuj się ok? jak nie masz nic sensowniejszego niż upominanie mnie to lepiej nic nie pisz bo nie wnosisz do tematu
no wiesz zobacz dokładnie, bo jeszcz coś sensownego zostało dodane
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:06   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

no ty ty se weś też zobacz se dokładniej nie, bo zostało dopisane.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 16:19   #8
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Gdybym ja dostała taką anonimową walentynkę i naprawdę nie wiedziałabym od kogo to, albo nawet jakbym się domyślała, ale miałabym to gdzieś, to pewnie powiedziałabym chłopakowi o tym z wielkim uśmiechem, szczególnie, jakby już się o to zapytał, widząc to na nk.

Dlatego wydaje mi się, że on dobrze wie od kogo to i co takiego zbliżyło jej serce...

A może sam sobie to wysłał z innego konta, żeby Cię wkurzyć? Bóg jeden raczy wiedzieć, ale jedno jest pewne -on Ci nie powie, więc jak chcesz się dowiedzieć, to zakończ temat, bo chłopak zacznie się bardziej maskować. Póki co nie masz żadnych dowodów, że coś jest nie tak, jedynie lampkę ostrzegawczą.

I w Polsce jest coś takiego, jak domniemanie niewinności, więc nie przekreślaj go od razu
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:30   #9
Damariss
Przyczajenie
 
Avatar Damariss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 26
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez junka88 Pokaż wiadomość
Chciałam sie czegoś więcej dowiedzieć więc zadzwoniłam do niego z pytaniem o to ,ale zbył mnie po chwili i nie odpowiedział.

treści było "NA ZAWSZE POZOSTANIESZ BLISKI MOJEMU SERCU MYŚLE ŻE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O KOGO CHODZI. BUZIACZKI" Wiem ,że to nie było fair , znałam jego hasło ale nie robiłam tego nigdy :/
Jeśli nie miałby nic do ukrycia to by cię nie zbywał tak myślę.
A tekst: NA ZAWSZE POZOSTANIESZ BLISKI MOJEMU SERCU-może oznaczać, że kiedyś był jej bliski, może to jego jakaś była dziewczyna?
Damariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:58   #10
Aernax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 120
GG do Aernax
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no ty ty se weś też zobacz se dokładniej nie, bo zostało dopisane.
Sądzę, że z Twoją liczbą postów nie powinnaś mieć już potrzeby ciągłego ich nabijania.


Autorko, nie wiem czy masz inny wybór jak czekać na rozwój sytuacji. Nikt się przecież nie rozstaje przez jakieś durnoty na nk.pl, które ostatecznie mogą nic nie znaczyć. I zdecydowanie nie popieram wchodzenia na prywatne konto partnera, tak się po prostu nie robi.
Aernax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:01   #11
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Ciekawy tytuł wątku, co do tego - niestety są takie "panienki" i trzeba na nie uważać, jak macie mądrego chłopa to sam się powinien zająć i spławić takie natręty chociaż z doświadczenia wiem, że one podstępne są bardzo a pomysłów też mają masę

Cytat:
Napisane przez Sweet Chocolate Pokaż wiadomość
coś mnie się wydaje, że czymś się musiał przyczynić, że zostanie w jej sercu i że on dokładnie wie o kogo chodzi. tylko pytanie: kiedy i gdzie..
Ni z gruchy ni z piertuchy nikt takich wiadomości nie dostaje - tak uważam
Zgadzam się. Raczej nikt tak po prostu nie dostaje takich wiadomości, oczywiście może to być jakaś szalona fanka, ale wątpię - raczej się czymś zasłużył (niekoniecznie oczywiście podczas Waszego związku), chociaż mogła to być jakaś drobnostka - kobietki mają tendencję do wyolbrzymiania wszystkie i nadinterpretacji.

Ja bym się raczej skupiła dlaczego tak Cię zbył. Skoro to nic takiego to chyba wyastarczyłoby gdyby powiedział, że nie ma pojęcia od kogo to jest i sam jest zaskoczony, czy chociaż zbył to śmiechem, że chyba ma jakąś tajemniczą fankę?

Jasne, że ktoś może chcieć Was skłócić, ale... nie wiem mi się takie rzeczy wydają mało prawdopodobne
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 17:06   #12
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Miś na nk to nic poważnego, natomiast może już być sygnałem. Wiadomo, stały związek, a każdy lubi być trochę poadorowany czasem. Warto być czujnym, tym bardziej, że jak wspominały dziewczyny, on najprawdopodobniej doskonale wie, o co chodzi.

Więcej się nie loguj, nie warto - tylko nerwy można stracić.

Natomiast zamiast tego może spróbujesz zorganizować mu jakieś emocje, po których nie zainteresują go anonimowe podarki? O świeżość w związku zawsze warto walczyć, niezależnie, czy dzieje się coś niedobrego, czy nie
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:48   #13
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

może to jego jakas była która nie może pogodzic sie z rozstaniem
zobacz jak sie zachowuje jak jest z Toba wtedy bedziesz wiedziała czymacos na sumieniu
a, tak na marginesie wiem jak to boli jak widzisz faceta którego kochasz z inna i nic nie mozesz zrobic(bo on z nia jest),mysle ,ze najlepszym lekiem jest czas...
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:50   #14
katherine87
Raczkowanie
 
Avatar katherine87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 171
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Myślę, że może to jakaś była dziewczyna wysłała taki prezent. Ewentualnie może Twój facet podoba się jakiejś pannie i specjalnie mu wysłała taką wiadomość. Wersja najczarniejsza: był jakiś epizod z inną.
Ja na Twoim miejscu obserwowałabym zachowanie TŻ-ta, tak w razie czego.
__________________
Uwierzyć w siebie
katherine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:02   #15
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

do autorki watku: on ma z toba zdjecie na nk.pl czy nie?
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:08   #16
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:56
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:14   #17
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez Sweet Chocolate Pokaż wiadomość
no właśnie, niby banalne, ale jednak istotne pytanie, a właściwie odpowiedź na nie..
no wałsnie bo jak nie ma to krucho bo ta laska moze myslec ze on jest wolny i wtedy duupaaa
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:23   #18
junka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez Damariss Pokaż wiadomość
Jeśli nie miałby nic do ukrycia to by cię nie zbywał tak myślę.
A tekst: NA ZAWSZE POZOSTANIESZ BLISKI MOJEMU SERCU-może oznaczać, że kiedyś był jej bliski, może to jego jakaś była dziewczyna?
Zbył mnie ponieważ był w pracy i był zajęty,lecz wtedy tego nie wiedziałam.
Cytat:
Napisane przez kejtti91 Pokaż wiadomość
do autorki watku: on ma z toba zdjecie na nk.pl czy nie?
Ma ze mną mase zdjęc tylko ,że ma zablokowaną galerie dla nieznajomych.
junka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:24   #19
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez kejtti91 Pokaż wiadomość
no wałsnie bo jak nie ma to krucho bo ta laska moze myslec ze on jest wolny i wtedy duupaaa
Jeśli laska myśli, że ma szansę poderwać go na nk, to to chyba jednak jest marna konkurencja. Ale mimo wszystko nie można nie doceniać konkurencji.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 18:34   #20
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Prezenty na nk to może dać każdy każdemu oglądając czyjeś konto. Może ktoś chce was skłócić. Ja raz tak miałam Jakaś dziewczyna albo facet pisał do mnie na telefon coś "dziękuję za sobotnią noc jesteś boginią seksu. Kocham" - wiadomości były tego typu... Potem prezenty na nk z wiadomością podobną. Mój facet akurat wierzył mi bo owej soboty byliśmy na weselu - to ta łagodna część mojej wypowiedzi bo ta ostrzejsza jest taka że może coś jest na rzeczy... Najlepiej spotkac się i wyjaśnić. Nie musisz mówić ze weszłaś na jego konto (chociaż nie widzę w tym nic złego) bo prezenty są widoczne w profilu, a skoro ty mu tego nie wysłałaś to ktoś musiał...najlepiej wyjaśniać wszystko face to face bo wtedy możesz zauważyć cos czego nigdy nie zauważysz przez rozmowe telefoniczną czy przez smsy
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:05   #21
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

cos ciezko mi uwierzyc, ze tego misia podarowala mu jakas jego byla skoro Wy jestescie juz 4 lata razem to ona musialaby byc z nim dobre ponad 4 lata temu i watpie zeby nagle po tylku latach olsnienia dostala... no chyba, ze sie jakos ostatnio spotkali i jej uczucia, wpomnienia odzyly...
moim zdaniem na pewno ta dziewczyna musiala kiedys miec z nim cos wspolnego albo przed waszym zwiazkiem albo no niestety w trakcie trwania waszego zwiazku, skoro pisze "NA ZAWSZE POZOSTANIESZ BLISKI MOJEMU SERCU", watpie zeby jakas nieznajoma laska takich slow uzyla... Twoj facet pewnie dobrze wie o kogo chodzi... ja bym na pewno bacznie obserwowala wszytskie znaki i oczywiscie po pierwsze na spokojnie porozmawialabym o tym z facetem...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:13   #22
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

A może ten prezent dał mu..kolega? Akurat znam kilku panów posiadających tego typu specyficzne poczucie humoru
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:35   #23
junka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
A może ten prezent dał mu..kolega? Akurat znam kilku panów posiadających tego typu specyficzne poczucie humoru
Sęk w tym ,że treść wyświetlała się tylko w momencie gdy się zalogowałam tzn była tylko dla odbiorcy , reszta osób nie widziała jej treści.
junka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:09   #24
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
Prezenty na nk to może dać każdy każdemu oglądając czyjeś konto.
Nie jestem pewna, a to nie jest czasami tak, że prezent może dać tylko osoba, którą ma się w znajomych? Kiedyś też chciałam wysłać komuś prezent, ale że nie miałam tej osoby w znajomych to nie mogłam Może po prostu wiąże się to z moją nieudolnością internetową W każdym razie wydaje mi się na 80 % że jest właśnie tak jak napisałam, hmm
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:21   #25
ooomadziaaaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 136
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Mi się wydaje, że mógł ktoś zrobić to specjalnie, na złość. Nawet jakiś idiotyczny żart kolegi czy koleżanki....a jeśli to odpada, nie macie taki znajomych to może faktycznie jakaś była. Wiesz z kim wcześniej się spotykał? tzn czy był ktoś, w kim był zakochany?
__________________
Studentka





ooomadziaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:28   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez ooomadziaaaxxx Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że mógł ktoś zrobić to specjalnie, na złość. Nawet jakiś idiotyczny żart kolegi czy koleżanki....a jeśli to odpada, nie macie taki znajomych to może faktycznie jakaś była. Wiesz z kim wcześniej się spotykał? tzn czy był ktoś, w kim był zakochany?
Skąd ten ktoś wiedział, że ona mu wlezie na konto? Jasnowidz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:41   #27
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez ooomadziaaaxxx Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że mógł ktoś zrobić to specjalnie, na złość. Nawet jakiś idiotyczny żart kolegi czy koleżanki....a jeśli to odpada, nie macie taki znajomych to może faktycznie jakaś była. Wiesz z kim wcześniej się spotykał? tzn czy był ktoś, w kim był zakochany?
No tak, ale w takim razie co mu szkodziło przyznać się, że coś takiego dostał i nie wie co to jest? Wtedy nie byłoby problemu...

Autorko, czy zapytałaś go wprost co to w ogóle jest? Niepotrzebnie zaczynasz taką rozmowę przez telefon, tracisz wtedy cenną wskazówkę, jaką jest jego mina po zasłyszanym pytaniu...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:19   #28
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, a to nie jest czasami tak, że prezent może dać tylko osoba, którą ma się w znajomych? Kiedyś też chciałam wysłać komuś prezent, ale że nie miałam tej osoby w znajomych to nie mogłam Może po prostu wiąże się to z moją nieudolnością internetową W każdym razie wydaje mi się na 80 % że jest właśnie tak jak napisałam, hmm
wejdź na byle jaki profil na nk i zobacz ze można
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:21   #29
elle17
Raczkowanie
 
Avatar elle17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 187
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Mi się też wydaje, że to mogła napisać jego była dziewczyna. Napisała to osoba, która kiedyś rzeczywiśce była bliska jego sercu, bądź taka, która pragnie Was ze sobą skłócić i coś na tym ugrać.
Szkoda, że nie spytałaś chłopaka o ten prezent będąc z nim, rozmawiając twarzą w twarz. Obserwuj bacznie jego zachowanie, ale nie zakładaj z góry, że ma jakiś grzech na sumieniu.


Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
cos ciezko mi uwierzyc, ze tego misia podarowala mu jakas jego byla skoro Wy jestescie juz 4 lata razem to ona musialaby byc z nim dobre ponad 4 lata temu i watpie zeby nagle po tylku latach olsnienia dostala... no chyba, ze sie jakos ostatnio spotkali i jej uczucia, wpomnienia odzyly...
Może być to możliwe. Mój Tż nie ma spokoju od swojej Ex, a już 5-6 lat nie są ze sobą. Czułe smsy, telefony, panna jednym słowem dość irytująca.
elle17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:21   #30
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: "Dziewczyny" polujące na zajętych chłopaków

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Bądź czujna bo faceci, nawet Ci których jesteśmy pewne w 100% czasem potrafią nas "zaskoczyć". Nie mówię, że Twój facet zdradza, ale lepiej dmuchać na zimne.
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.