Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 19:53   #691
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

No dobra, to się wykąpałam, nalałam do szklaneczki Karmi (czy ono jest mocno kaloryczne???) i mogę nadrobić.
Zacznę od tego - Archi Franuś ma podobną zabaweczkę - dostał od wuja na gwiazdkę. Bawi się nią najdłużej ze wszystkich zabawek, to jego najlepsza pociecha, potrafi i pół godziny pod nią leżeć. Oby i dla Piotrusia się spodobała .

Małgosia - kapitalnie brzmi ten basen, aż zazdroszczę. My najbliżej sensowny mamy w Mikołajkach lub w Olsztynie, ewentualnie okolicach. Jaka była temperatura wody?

Cotka Franka kupki też gęste, takie normalne męskie kupale. Dajemy herbatki lub szukam owocków, które niby rozluźniają stolce. I jakoś idzie. Ale też się nastęka czasem ostro a tam malutki glucik.

Zaraz poszukam co ja tam jeszcze miałam.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
wogóle aż mi niedobrze jak pomyśle ile musze ciuchów nowych kupić zeby mieć sie w co ubrać do pracy i ile to bedzie kosztowało . Prawie całą szafę mam do odłożenia bo za duże wszystko. Chyba musze zacząć zamawiać na wizażu
Wooow to ile rozmiarów schudłaś???
Zazdroszczę, ja w sumie schudłam już tą największą nadwagę, ale we wszystkie spodnie nie wchodzę .
Poza tym kupowanie to chyba przyjemne akurat?
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Olga je juz czasem cały 130g i mleko za 2 godz, zwykle je pół słoiczka i po godzinie wcina mleko. 190 by nie zjadła ale ona malutka w porównaniu do Frania
Wiesz, dopóki Franek nie skończył 6 mcy, to chciałam by był na cycu przede wszystkim, a słoiczki dostawał tak dla smaku - po pół. Teraz daję cały. Dzisiaj po całym 130 gr ewidentnie było mu mało, więc chyba faktycznie powinnam dawać cały 190 gr. Albo dzisiaj mu wyjątkowo posmakował.

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny Staś dziś przesypia dzień przeziębiony, ale dziękuje wam bardzo i przesyła buziaka
A jak katarek? Lepiej?

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
biedna tylko nie umie z powrotem wrócić na plecki a na brzuszku nie za długo wytrzymuje więc po obrocie banan a za chwilę ryk
Hihi mój podobnie, przerzuciłam go na podłogę na koc i dopiero może ćwiczyć swoje przewrotki, a nie leżał jak kłoda bidulek na kanapie.
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
hehe spoko ja też część już mam w domu jakieś 5 par
Hihi do mnie przyszły 3 sztuki, przyjdą 4 (już wysłane) i zamówionych mam chyba 2. Już się pogubiłam .
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Też dziś w nowej kurtce wystartowaliśmy
Ale buty zostały w domu bo się Piotrowych stóp nie trzymają
Z butami właśnie jakiś lipton, Franek w listopadzie od chrzestnej dostał takie kozaczki z cocodrillo, to dzisiaj dopiero jakoś się trzymały, ale takie one bardziej ozdobne niż ciepłe jak Twoje.
I dzisiaj był spacer w spodniach i rajstopkach, a nie w kombinezonie. Długo nie łaziłam, bo dął wiatr, ale zawsze się trochę dotlenił.
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Ancia - pytałaś o parowar TAKI
On jest na prąd chyba?
Ale rozmyśliłam się, będę standardowo gotować.
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
my teoretycznie też ale jak widać nie działa

znaczy jak zjadła sam obiadek warzywny to był krzyk o mleko, odkąd je z mięskiem to się najda. a 190 gr zjadła, nic a nic nie wpychałam sama chciała. w sumie w tych schematach napisane ile mleka, ile obiadku i to norma
Coś w tym jest, bo u nas też po mięsku jest o niebo lepiej.
A w jakich schematach masz o ilości jedzenia??


Co ja to miałam - aha dzisiaj robiłam podejście do cukinii z łososiem, ale lamentem się skończyło. Za to jarzynka z jagnięcinką mlaskał aż miło.

I robiliśmy podejście do spacerówki. Niby siedzisko ma 32 cm, ale jakies wąskie się wydaje. No i nie jest tak dobrze osłonięta jak gondola. Chyba w gondoli przez zime się jeszcze pomęczymy. W ogóle wsadziliśmy Franka na siedząco do spacerówki i kombinowaliśmy jak założyć budkę, pokrywę, to tak jakoś nam się udało, że tylko mu oczy wystawały, no myślałam, że padnę ze śmiechu. A taki zdziwiony siedział .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:58   #692
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Małgosia, a od kogo czekasz poza mną ?
To i ja odpowiem
Jeszcze od Aerith (?) i zapisałam się u Niuto, ale jeszcze nie ma kompletu

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

to ja zła matka- dalej swojego na boku kładę- tak na plecach na boku to chyba nie najgorzej co?

wow- super! Ja bym chciała, ale czekam na lepsza pogodę bo jak nie Piotrek to na pewno ja będę chora
A byliście na zajęciach z dziećmi czy sami?
Stefan też śpi jak mu wygodnie. Czasem sam się tak wygnie na pleco-bok i śpi. Ja nie mam sumienia go przekładać bo sie wybudzi
Jeszcze trochę i będzie cieplej
Sami byliśmy. Oglądałam na yt filmiki i stwierdziłam, że te ćwiczenia możemy wykonywać sami.

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
i musze sie pożalić... mężul mi wyjeżdża do warszawy na jakies szkolenie jedzie jutro rano a wróci w piątek w nocy. I mi smutno, bo ostatnio na tak długo sie rozstawaliśmy chyba w 2010 roku jak byłam z pracy w Anglii tydzien
nie lubie sama spać znaczy teraz juz nie sama bo z Gunią
Z nami czas szybko zleci

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ach i zapomnialam sie pochwalić dostaliśmy od kumpeli 2 torby ciuchów i TAKIE CUŚ
Fiu fiu. Zabawka fajna fajna

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Małgoś basen - faaaajnie A przebierałaś Stefcia na ławeczce czy był tam gdzieś przewijak? Jaka była temp wody? I super, że Stefcio nie bał się wody.
Aga przewijaki były w szatni. Widziałam też krzesełko do karmienia, więc jak była mama z siedzącym dzieckiem i nie miała nikogo do pomocy, to myk do krzesełka i mogła się przebrać.
Strasznie Stefekowi sie podobało. A ja przeszeczęsliwa, że on taki zadowolony
Temp. wody gdzieś 32 stopnie. No i wytrzymał 20 minut. Potem już wargi w ruch, że zimno

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Chciałam Was ponadrabiać, bo zawsze chwilę siedzę przy łóżeczku zanim Franek zaśnie. Otworzyłam stronę, a on śpi .
Więc będę potem.
To Ci drań mały

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
no to super, ze wypad basenowy udany
Mialaś rację - da się ogarnać.
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:05   #693
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ancia - tak, na prąd

Małgoś - eno to macie wypaśny ten basenik. U nas blisko basenów dużo, ale i woda zimna i przewijaków brak
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:11   #694
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Ancia - tak, na prąd

Małgoś - eno to macie wypaśny ten basenik. U nas blisko basenów dużo, ale i woda zimna i przewijaków brak
Jechaliśmy do sąsiedniego miasta jakieś 15 minut drogi bo u nas też lipa
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:23   #695
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Małgoś bardzo fajnie w tym basenie, naprawdę. Długo czekałaś na "wyschnięcie"?

Dzięki Aga .

Muszę szukać spacerówki. I nie wiem, jaką wybrać.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Malgosia też poszalałaś z butami . Ja muszę kolorystycznie ogarnąć, bo mam póki co 2 pary zielonych, 2 pary beżowych i czarne. A jakieś bardziej kolorowe by się przydały . Żółte okazały się za małe i poszły w świat.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:28   #696
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ach i zapomnialam sie pochwalić dostaliśmy od kumpeli 2 torby ciuchów i TAKIE CUŚ
fajne to cuś....daj znać, jak się Piotrkowi spodobało

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
I robiliśmy podejście do spacerówki. Niby siedzisko ma 32 cm, ale jakies wąskie się wydaje. No i nie jest tak dobrze osłonięta jak gondola. Chyba w gondoli przez zime się jeszcze pomęczymy. W ogóle wsadziliśmy Franka na siedząco do spacerówki i kombinowaliśmy jak założyć budkę, pokrywę, to tak jakoś nam się udało, że tylko mu oczy wystawały, no myślałam, że padnę ze śmiechu. A taki zdziwiony siedział .
widac mu się to spodobało, mama z tatą razem kombinują

Moje dziecię leży sobie w łóżeczku, i mam nadzieję, że zaśnie. Qrcze mamy awarię ogrzewania w mieście i zaczyna się powoli robić zimno, dobrze, że nie ma mrozu już...
Ciekawe, jak tam Szymuś Natki się czuje...oby było już lepiej i mogli do domku już wrócić
Acelinko jak będziesz to daj znać,czy masz jakieś wieści od Natki
Michasia już śpi więc ja też mykam...słodkich i kolorowych i miłego poniedziałku

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-02-26 o 20:51
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:30   #697
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Trzeba Acelinki spytać, czy miała jakieś wieści. Biedna Natka . Tak mi szkoda Szymusia.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 20:44   #698
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Małgoś bardzo fajnie w tym basenie, naprawdę. Długo czekałaś na "wyschnięcie"?
Nie śpieszyliśmy się. W przebieralni poleżał trochę pod ręcznikiem, ubarałam go w rajtki i bodziaka na długi. Potem wychodziło się do takiego korytarza z suszarkami i tam tez byly przewijaki to tam tez poleżał (bo było chłodniej) i zalożyłam mu spodnie i bluze polarkową. Po wyjsciu na główny "hol" ubrałam mu buty i kurtkę. No i całego nakryłam kocem łącznie z fotelikiem Bo bardzo wiało.
W sumie wyrobiliśmy się łącznie z pływaniem w godzine
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 20:53   #699
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Moja wobec tego bezzapachowa.

Lody?? Morze??? Masz zdecydowanie za dobrze!!
moja lovela też

ee tam za dobrze...


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
byliśmy chwile na polku ale nie da rady, wieje jak w kieleckim i pojechaliśmy do galerii, na zakupy, zjedliśmy KFC, pooglądałam buty...jakie ładne są w Wojasie, a jakie drogie masakrycznie

smaka na pół niedzieli mi zrobiłaś

to samo mam zwłaszcza jak wejdzie tatuś to jest radość


u Nas obojętnie...byle był ktokolwiek kogo można naciągnać na wyjęcie z łóżeczka



a dawałaś soczki? Olga pokochała marchewkowy z hippa. Herbatki albo wody to wypije 30 ml za dzien, a soczku 60-80 ml wchłonie na jedno posiedzenie
soczków nie..ale różniaste herbatki nie działają.. sorka-dziś jakaś owocowa poszła...całe 40 ml.. chyba musze te soczki przejżeć ..Asia też pisała,że Marcelek wciąga marchewkowy

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Żeby dodac filmik na yt musisz się zarejestrować.
Baaardzo zadowolony Relacja niżej


Bylismy całą ekipą tzn. moja mama, ja, tż, Alicja (córa siostry) no i Stefek
W szatni damskiej przebraliśmy się my, potem Stefka w te galotki. Na basenie już czekal tż.
Wziąl go na ręce i do brodzika, a ten odrazu rogal i nogami przebiera...Trochę się bałam, ale jak zobaczyłam że on się unosi na wodzie i sam nogami macha, to złapałam go tylko pod paszkami i tak sobie pływał Zdowolony strasznie! I ani razu nie zapłakał!
Po 20 minutach było mu już zimno
Nawet pod prysznicem byliśmy i też mu się podobało! A tak się martwiłam
Po wyjściu z wody spedziliśmy trochę czasu w szatni żeby ochłonął...w kurtkę i spodnie ubrałam go przy wyjściu, do fotelika i zakrylam szczelnie kocykiem. Tż, tylko autem podjechał.
to może kieeedyś założe

super ,że taka udana wizyta

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ach i zapomnialam sie pochwalić dostaliśmy od kumpeli 2 torby ciuchów i TAKIE CUŚ
ale fajne

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Dzis na obiadek była pizza - zdaje się,ze Asia kiedyś wklejała tu foty z przepisem
przepisik poproszę...
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:54   #700
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Stasiek cały dzień przekichał, gluty mu leciały do brody , rozczulało mnie to że łzawił cały czas, jak by płakał spał by tylko i spał, padł po 18 , dałam mu czopka i spi ładniej, lepiej oddycha, zjadł już ładnie także może odpukać będzie dobrze...
ale aż mąż dziś przeżywał, bo jak zwykle od niego się zaraził i taki biedny zakatarzony , załzawiony

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Malgosia też poszalałaś z butami . Ja muszę kolorystycznie ogarnąć, bo mam póki co 2 pary zielonych, 2 pary beżowych i czarne. A jakieś bardziej kolorowe by się przydały . Żółte okazały się za małe i poszły w świat.
a patrz ja typowo zielonych nie mam, chyba że o miętusach mówisz
mam turkusy, miętusy, pomarańczowe, żółte, czerwone i malinowe moze jak rozmiar podejdzie. Brak mi czarnego
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:02   #701
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011


mała dziś koszmarnie marudna nie wiem czy uda mi się cosik nadrobić ale tak to jest jak zasypia coraz później a wstaje coraz wcześniej, padam na pyszczek

tak na szybko co mi się rzuciło w podkrążone oczy

indygo
mąż na wiosnę za morsa chce robić , a gdzie on był jak się kąpali przy -20 ale że przeżył kąpiel taką to szacun i tak

Małgosia1983 ale zazdroszczę baseniku fajnie że Stefano się podobało mmmm też bym se popływałaaaaa

Archi Hania tylko raz przewrócona na drugi bok przysnęła na godzinę jeszcze, jak zaczyna się wybudzać w nocy to ryk po 5 sekundach i tak się małpka nauczyła że tylko na rączkach przyśnie w łóżeczku nie mam sposobu na jej uspokojenie i ryczy dopóki mama nie wyciągnie

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

wogóle aż mi niedobrze jak pomyśle ile musze ciuchów nowych kupić zeby mieć sie w co ubrać do pracy i ile to bedzie kosztowało . Prawie całą szafę mam do odłożenia bo za duże wszystko. Chyba musze zacząć zamawiać na wizażu


mamy mamy, ale na boku nie śpimy bo ortopeda zabronił. Zresztą Olga to juz tak wędruje po łóżeczku, ze co chwila zmienia pozycje
lepiej za duże niż za małe
a czemu zabronił spać na boku Hania tylko na boku śpi, jak się przewali na brzuch to zaraz się kręci i rozbudza

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
S

No no to nie są tanie rzeczy
Z czasem będzie wytrzymywać dłużej i dłużej. Brawa dla silnej Hanutki
(


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

[/COLOR]i musze sie pożalić... mężul mi wyjeżdża do warszawy na jakies szkolenie jedzie jutro rano a wróci w piątek w nocy. I mi smutno, bo ostatnio na tak długo sie rozstawaliśmy chyba w 2010 roku jak byłam z pracy w Anglii tydzien
nie lubie sama spać znaczy teraz juz nie sama bo z Gunią
dacie radę, Gunia mamę przytuli w nocy

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Chciałam Was ponadrabiać, bo zawsze chwilę siedzę przy łóżeczku zanim Franek zaśnie. Otworzyłam stronę, a on śpi .
Więc będę potem.
zazdroszczę , ja nie wiem co się u nas dzieje ale usypianie trwa od 19 do 22 ostatnio, nie mam już sił wieczorem i denerwuje się a mała albo się cieszy albo marudzi a jak przysypia to na 20 minut i znowu walka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hihi mój podobnie, przerzuciłam go na podłogę na koc i dopiero może ćwiczyć swoje przewrotki, a nie leżał jak kłoda bidulek na kanapie.

Hania też dopiero na podłodze poczyniła postępy


W ogóle wsadziliśmy Franka na siedząco do spacerówki i kombinowaliśmy jak założyć budkę, pokrywę, to tak jakoś nam się udało, że tylko mu oczy wystawały, no myślałam, że padnę ze śmiechu. A taki zdziwiony siedział .
zdjęcie prosimy
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 08:32   #702
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość

mała dziś koszmarnie marudna nie wiem czy uda mi się cosik nadrobić ale tak to jest jak zasypia coraz później a wstaje coraz wcześniej, padam na pyszczek

Małgosia1983 ale zazdroszczę baseniku fajnie że Stefano się podobało mmmm też bym se popływałaaaaa

A Ty w tej rzece możesz się kąpać? To Wisła?

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Stasiek cały dzień przekichał, gluty mu leciały do brody , rozczulało mnie to że łzawił cały czas, jak by płakał spał by tylko i spał, padł po 18 , dałam mu czopka i spi ładniej, lepiej oddycha, zjadł już ładnie także może odpukać będzie dobrze...
ale aż mąż dziś przeżywał, bo jak zwykle od niego się zaraził i taki biedny zakatarzony , załzawiony
Biedny Stasieńko - ucałuj go w ten gluci nosek
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:35   #703
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Martusia tutaj


hehe spoko ja też część już mam w domu jakieś 5 par
Że ja tam wcześniej nie zaglądnęłam

A powiedzcie dziewczyny jak z jakością tych butów??? Bo cenowo widzę bardzo fajne ale jak z jakością chodzi mi głównie o baleriny

jak ogarnę jak to się zamawia to się skuszę na coś
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:41   #704
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

A Ty w tej rzece możesz się kąpać? To Wisła?
zalew wiślany dokładnie kąpać się to nie ale na kajaku popływać albo na łódce to i owszem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Że ja tam wcześniej nie zaglądnęłam

A powiedzcie dziewczyny jak z jakością tych butów??? Bo cenowo widzę bardzo fajne ale jak z jakością chodzi mi głównie o baleriny

jak ogarnę jak to się zamawia to się skuszę na coś
ja się boję tam zajrzeć nawet, żeby nie skusiło
muszę sobie odłożyć coś na czarną godzinę póki pensję dostaje bo potem będzie cieniutko z wydatkami na przyjemności
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:42   #705
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Że ja tam wcześniej nie zaglądnęłam

A powiedzcie dziewczyny jak z jakością tych butów??? Bo cenowo widzę bardzo fajne ale jak z jakością chodzi mi głównie o baleriny

jak ogarnę jak to się zamawia to się skuszę na coś
wg mnie to zależy od firmy, ale jak dla mnie to ok jak do tej pory

Ucałowałam już Staśka 1000 razy

nie da mi już dziś Fridą czyścić noska wrzeszczy jak opętany
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:43   #706
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
wg mnie to zależy od firmy, ale jak dla mnie to ok jak do tej pory

Ucałowałam już Staśka 1000 razy

nie da mi już dziś Fridą czyścić noska wrzeszczy jak opętany
bidulek
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:12   #707
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Moja wobec tego bezzapachowa.
Ta Lovela to proszek do białego czy do kolorów, a może w płynie? Ja mam proszek do białego i też uważam, że bez zapachu. Ciekawe który rodzaj ma cotynato?
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:33   #708
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Nie wiem co teraz z mym małym- zawsze ucinał sobie drzemkę po 2- 2,5h, a teraz 3,5h i ledwo można go uśpić bo się drze odłożony

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
zakupy dla Małej poczynione.
chwal się

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
to super Archi nazwa tego urządzenia mnie powaliła, to jak to lego co Danika kupowała ale sprzęt czadowy
nawet nie próbowałam jej czytać

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No dobra, to się wykąpałam, nalałam do szklaneczki Karmi (czy ono jest mocno kaloryczne???) i mogę nadrobić.
Zacznę od tego - Archi Franuś ma podobną zabaweczkę - dostał od wuja na gwiazdkę. Bawi się nią najdłużej ze wszystkich zabawek, to jego najlepsza pociecha, potrafi i pół godziny pod nią leżeć. Oby i dla Piotrusia się spodobała
To mam nadzieje,ze i naszemu nicponiowi sie spodoba

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Z butami właśnie jakiś lipton, Franek w listopadzie od chrzestnej dostał takie kozaczki z cocodrillo, to dzisiaj dopiero jakoś się trzymały, ale takie one bardziej ozdobne niż ciepłe jak Twoje.
I dzisiaj był spacer w spodniach i rajstopkach, a nie w kombinezonie. Długo nie łaziłam, bo dął wiatr, ale zawsze się trochę dotlenił.
Ja bym się wkurzyła jakbym kupiła te buty w regularnej cenie (60zł)

My mieliśmy isc na godz bylismy prawie 1,5 wiatr wiał ale my staramy sie chodzić lasami
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Co ja to miałam - aha dzisiaj robiłam podejście do cukinii z łososiem, ale lamentem się skończyło. Za to jarzynka z jagnięcinką mlaskał aż miło.
A kumpela ost mi pisała,ze tez dawała synkowi jakiś słoik z łososiem i pałaszował ,ze szok.

I ze dała małemu ogóra kiszonego i też wcinał jak najęty, aż sie zdziwiła, bo myślała,ze kwaśne nie bedzie mu smakowało

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Stefan też śpi jak mu wygodnie. Czasem sam się tak wygnie na pleco-bok i śpi. Ja nie mam sumienia go przekładać bo sie wybudzi
Jeszcze trochę i będzie cieplej
Sami byliśmy. Oglądałam na yt filmiki i stwierdziłam, że te ćwiczenia możemy wykonywać sami.
Cfffffffaniaki a byłaś wcześniej obczaić basen- przewijaki , temp. wody itp??
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Muszę szukać spacerówki. I nie wiem, jaką wybrać.
Ja też i ja też
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
fajne to cuś....daj znać, jak się Piotrkowi spodobało
Wczoraj na chwilę go położyliśmy i nawet nawet- sie wygina skubany do tych pojemników z kulkami, że szok



Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
a patrz ja typowo zielonych nie mam, chyba że o miętusach mówisz
mam turkusy, miętusy, pomarańczowe, żółte, czerwone i malinowe moze jak rozmiar podejdzie. Brak mi czarnego
Szalona ale jak mi rozmiar podpasuje to też sobie zrobię tęczę w szafce z butami, a co

I całusy dla zasmarkanego Stasia biedak nasz kochany

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
przepisik poproszę...
Wrzucam to co ściągnęłam od nas kilka wątków temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pizza1.jpg (59,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizza2.jpg (71,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizza3.jpg (58,6 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-27 o 09:34
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:56   #709
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

dzien dobry

dopiero uśpiłam łobuza...ale walczyła, oczy wywracała, ziewała ale spać nie chciała. W nocy tez marudziła, biomet jakiś niekorzystny czy co

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

Danika mi też byłoby bardzo smutno... : Ale nie martw się, z nami jakoś minie szybko czas
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
uuu- to nie fajni- ale tak jak pisze Aga- z nami czas szybko zleci
dzieki dziewczynki i Tobie Rabarbarku
juz mi dołek minął przynajmniej nie musze gotować - kanapkę zjem albo puszke tuńczyka



Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
przeczytałam epopeję

wiesz co moja kumpela 100 razy bardziej przezywała starania o drugie, jak nie wychodziło to takie deprechy łapała, ze na lekach sie kończyło. choć ona mi zawsze mówiła, ze jakby z pierwszym dzieckiem w pierwszym cyklu nie zaszła w ciąże to by byla dla niej tragedia. z moimi doświadczeniami nie potrafiłam jej zrozumieć, bo ja cykle przestalam liczyć....
no dla mnie też jak ktoś się załamuje po 1 cyklu jest niezrozumiałe. Ale ktoś, kto nie walczył nie wie jak to ciężko tak czekać i czkać...
Dla mnie jak mam juz Olge to przy drugim bedzie łatwiej oglądać jedną kreskę na teście przynajmniej tak mi sie wydaje teraz


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wooow to ile rozmiarów schudłaś???
Zazdroszczę, ja w sumie schudłam już tą największą nadwagę, ale we wszystkie spodnie nie wchodzę .
Poza tym kupowanie to chyba przyjemne akurat?

Wiesz, dopóki Franek nie skończył 6 mcy, to chciałam by był na cycu przede wszystkim, a słoiczki dostawał tak dla smaku - po pół. Teraz daję cały. Dzisiaj po całym 130 gr ewidentnie było mu mało, więc chyba faktycznie powinnam dawać cały 190 gr. Albo dzisiaj mu wyjątkowo posmakował.
duzo schudłam, 6 kilo mniej niż przed ciążą, zwłaszcza uda i biodra mi spadły bo tam miałam ciut za dużo spodnie z 38 na 34 (albo w dżinsach z 28 w pasie na 26-27), spódnice, sukienki podobnie. Bluzki w sumie są spoko, ale juz żakiety wyglądają na mnie nieco żałośnie
kupowanie fajne, wydawanie kasy mniej fajne

a co miał Francisław dobrego w słoiczku, ze tak wcinał?


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
[Qrcze mamy awarię ogrzewania w mieście i zaczyna się powoli robić zimno, dobrze, że nie ma mrozu już...
o współczuje. DObrze, ze nie ma juz takich mrozów wielkich


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Nie śpieszyliśmy się. W przebieralni poleżał trochę pod ręcznikiem, ubarałam go w rajtki i bodziaka na długi. Potem wychodziło się do takiego korytarza z suszarkami i tam tez byly przewijaki to tam tez poleżał (bo było chłodniej) i zalożyłam mu spodnie i bluze polarkową. Po wyjsciu na główny "hol" ubrałam mu buty i kurtkę. No i całego nakryłam kocem łącznie z fotelikiem Bo bardzo wiało.
W sumie wyrobiliśmy się łącznie z pływaniem w godzine
aleś mamuska zorganizowana, hoho


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Stasiek cały dzień przekichał, gluty mu leciały do brody , rozczulało mnie to że łzawił cały czas, jak by płakał spał by tylko i spał, padł po 18 , dałam mu czopka i spi ładniej, lepiej oddycha, zjadł już ładnie także może odpukać będzie dobrze...
ale aż mąż dziś przeżywał, bo jak zwykle od niego się zaraził i taki biedny zakatarzony , załzawiony
biedny Staś, oby przeszło nie da sie niestety uniknąc tych wirusów. Dobrze,ze juz wiosna bedzie


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

nie da mi już dziś Fridą czyścić noska wrzeszczy jak opętany
juz wie czym to pachnie...a i glucik pewnie gęstszy to mu niemiło
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:56   #710
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
Ta Lovela to proszek do białego czy do kolorów, a może w płynie? Ja mam proszek do białego i też uważam, że bez zapachu. Ciekawe który rodzaj ma cotynato?

ja mam do koloru proszek i płyn...i ten jakoś by pachniał..to niet...

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Wczoraj na chwilę go położyliśmy i nawet nawet- sie wygina skubany do tych pojemników z kulkami, że szok



Wrzucam to co ściągnęłam od nas kilka wątków temu

super,że się spodobało Piotrulkowi

senk ju dobra kobieto
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:11   #711
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Że ja tam wcześniej nie zaglądnęłam

A powiedzcie dziewczyny jak z jakością tych butów??? Bo cenowo widzę bardzo fajne ale jak z jakością chodzi mi głównie o baleriny

jak ogarnę jak to się zamawia to się skuszę na coś
ehh a ja już żałuję, że zajrzałam...
muszę się powstrzymać od zakupów na jakiś czas, a te butki takie ładne

Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
Ta Lovela to proszek do białego czy do kolorów, a może w płynie? Ja mam proszek do białego i też uważam, że bez zapachu. Ciekawe który rodzaj ma cotynato?
a ja miałam chyba do białego i miał ten proszek taki delikatny zapach

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien dobry

dopiero uśpiłam łobuza...ale walczyła, oczy wywracała, ziewała ale spać nie chciała. W nocy tez marudziła, biomet jakiś niekorzystny czy co


dla mojego korzystny
nockę przespał, że oh oh
jak zasnął chwilę po 20 wczoraj tak obudził się dzisiaj o 7 rano


dzieki dziewczynki i Tobie Rabarbarku
juz mi dołek minął przynajmniej nie musze gotować - kanapkę zjem albo puszke tuńczyka





no dla mnie też jak ktoś się załamuje po 1 cyklu jest niezrozumiałe. Ale ktoś, kto nie walczył nie wie jak to ciężko tak czekać i czkać...
Dla mnie jak mam juz Olge to przy drugim bedzie łatwiej oglądać jedną kreskę na teście przynajmniej tak mi sie wydaje teraz




duzo schudłam, 6 kilo mniej niż przed ciążą, zwłaszcza uda i biodra mi spadły bo tam miałam ciut za dużo spodnie z 38 na 34 (albo w dżinsach z 28 w pasie na 26-27), spódnice, sukienki podobnie. Bluzki w sumie są spoko, ale juz żakiety wyglądają na mnie nieco żałośnie
kupowanie fajne, wydawanie kasy mniej fajne

jak to zrobiłaś, powiedz
mi zostały 2kg i będzie tyle co przed ciążą, ale chciałabym jeszcze tak z 5kg zrzucić

a co miał Francisław dobrego w słoiczku, ze tak wcinał?




o współczuje. DObrze, ze nie ma juz takich mrozów wielkich




aleś mamuska zorganizowana, hoho




biedny Staś, oby przeszło nie da sie niestety uniknąc tych wirusów. Dobrze,ze juz wiosna bedzie




juz wie czym to pachnie...a i glucik pewnie gęstszy to mu niemiło
Małgosia dużo zdrówka dla Stasia

Małgosia super, że wypad na basen udany
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:25   #712
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Thelilah:
Cytat:
jak to zrobiłaś, powiedz
mi zostały 2kg i będzie tyle co przed ciążą, ale chciałabym jeszcze tak z 5kg zrzucić
haha kochana nic nie robiłam cukrzyca w ciąży, jadłam same warzywka i chude miesko 6-7 razy dziennie przytyłam 3,5 kilo a mała ważyła 3
a teraz nadal chudne chociaż wszystko jem
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:34   #713
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Thelilah:

haha kochana nic nie robiłam cukrzyca w ciąży, jadłam same warzywka i chude miesko 6-7 razy dziennie przytyłam 3,5 kilo a mała ważyła 3
a teraz nadal chudne chociaż wszystko jem
coś mi się kojarzyło o cukrzycy, ale wolałam zapytać...
no mi się w ciąży trochę przytyło niestety
podkreślonego zazdroszczę...
ja się ograniczam, a waga albo stoi w miejscu albo spada bardzo powoli... ale pocieszam się, że wiosna idzie i będzie więcej ruchu na świeżym powietrzu to może jakoś szybciej co nie co spadnie
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:35   #714
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

melduje się po weekendzie
byliśmy u kuzynki na nocce i było super, ona ma 9 miesięcznego syncia, to to już jest facecik fajny, taki ruchliwy że szok, wszędzie go pełno Synus sie ładnie zachował, przespał całą nocke i dał poimprezować troche rodzicom, tylko podudka o 7mej
Spróbuje coś nadrobić., ale nie wiem ile się uda, bo mały już godzine śpi wiec pewnie zaraz będzie pobudka i zjemy zupke i smigamy na spacerek
Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
Ja nosiłam sama. Jakoś tak siecią wysyłać się obawiam. Robiłam w zakładzie w Leclercu na Zana. Ładnie robią Nawet jakąś kartę zniżkową mam

Miałam nie wrzucać, ale no dobraaaaa
no śliczna Kamilka i jak fajnie ściska misia
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a my dzis na nauki przed chrztem idziemy i mała zostanie pierwszy raz bez nas ech juz sie stresuje.... pewnie cały czas bede myslec jak moja kruszynka daje sobie rade
I jak tak Zuzinka się spisała?? na pewno grzeczna była
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:15   #715
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzięki dziewczyny ja już po lekarzu ze Staśkiem, szybka akcja była, zadzwoniłam do przychodzi, a za pól godziny już w gabinecie byłam ale Stasiek ma katar i zapalenie spojówek , nic więcej narazie się nie przypałętało, dostałam wapno, kropelki do nosa, i kropelki do oczu

uf ulżyło mi że nic poważnego
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:17   #716
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
zalew wiślany dokładnie kąpać się to nie ale na kajaku popływać albo na łódce to i owszem
Fajnie i tak... Ale jak wiem wszystko ma swoje plusy i minusy


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A kumpela ost mi pisała,ze tez dawała synkowi jakiś słoik z łososiem i pałaszował ,ze szok.

I ze dała małemu ogóra kiszonego i też wcinał jak najęty, aż sie zdziwiła, bo myślała,ze kwaśne nie bedzie mu smakowało


Cfffffffaniaki a byłaś wcześniej obczaić basen- przewijaki , temp. wody itp??
Mówisz rybka tak podeszła...Ja zakupiłam, ale tak jak z warzywami to jechałam równo przed 4mc tak z mięskiem i rybkami się trochę boję i czekam te kilka dni na skończone 5mc
Nie nie byliśmy bo koleżanka chodziła z siostrzenicą i nam wszystko powiedziała.


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
aleś mamuska zorganizowana, hoho
Taaa dzien wczesniej w stresie pakowałam wszystko. No i mama byla z nami

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość


ehh a ja już żałuję, że zajrzałam...
muszę się powstrzymać od zakupów na jakiś czas, a te butki takie ładne
Małgosia super, że wypad na basen udany
[/COLOR]
Ja zajrzalam, zakupiłam, dzisiaj przyszły i....
Też sie ciesze

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
melduje się po weekendzie
byliśmy u kuzynki na nocce i było super, ona ma 9 miesięcznego syncia, to to już jest facecik fajny, taki ruchliwy że szok, wszędzie go pełno Synus sie ładnie zachował, przespał całą nocke i dał poimprezować troche rodzicom, tylko podudka o 7mej
Spróbuje coś nadrobić., ale nie wiem ile się uda, bo mały już godzine śpi wiec pewnie zaraz będzie pobudka i zjemy zupke i smigamy na spacerek

no śliczna Kamilka i jak fajnie ściska misia

I jak tak Zuzinka się spisała?? na pewno grzeczna była
e noooo imprezowicz Bartuś
Super że wsyzstko sie udalo i buziaki dla grzecznego Bartusia
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:29   #717
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

dziewczyny....
uznałam,że powinnyście o tym wiedzieć... mamy na wątku trola..


bordana =mmmarina

od początku podejrzewałam ja i kilka dziewczyn ją..ale teraz są to informacje potwierdzone i sprawdzone przez spray.
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:35   #718
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Mam, mam wieści od Natki.
Niesety nadal w szpitalu i nie zanosi się by ich wypuścilli szybko, bo Szymek nadal brzydko oddycha
Troszke marudny jest, jak nie śpi to chce ciągle na rączkach

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny....
uznałam,że powinnyście o tym wiedzieć... mamy na wątku trola..


bordana =mmmarina

od początku podejrzewałam ja i kilka dziewczyn ją..ale teraz są to informacje potwierdzone i sprawdzone przez spray.



zła jestem! zła!
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:37   #719
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny....
uznałam,że powinnyście o tym wiedzieć... mamy na wątku trola..


bordana =mmmarina

od początku podejrzewałam ja i kilka dziewczyn ją..ale teraz są to informacje potwierdzone i sprawdzone przez spray.
Potwierdzam. NIESTETY.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Mam, mam wieści od Natki.
Niesety nadal w szpitalu i nie zanosi się by ich wypuścilli szybko, bo Szymek nadal brzydko oddycha
Troszke marudny jest, jak nie śpi to chce ciągle na rączkach
biedna Natka i Szymuś. Współczuję.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:39   #720
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Potwierdzam. NIESTETY.

.
i co ona chciała tym osiągnąć? Nie rozumiem


Ide coś zrobić sobie do jedzenia i kawusie, może mi potem natka da jeszcze nadrobić
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.