pomniejszenie piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 09:03   #1
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Question

pomniejszenie piersi


Witam
mam pytanie odnosnie pomniejszenia piersi, slyszalam ze mozliwe jest pomniejszenie piersi na NFZ chcialam zapytac jak to zalatwic??
mam 170cm wzrostu waze 70kg a rozmiar biustu to 85H i wygladam conajmniej komicznie.niestety nie stac mnie na zabieg wykonany prywatnie mam 2 dzieci a kregoslup mi wysiaga dodam ze mam 25 lat.
dziekuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 12:25   #2
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

nikt mi nie odpowie
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:26   #3
anita27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaP
nikt mi nie odpowie
AGNIESZKO!
WIEM CO CZUJESZ... JA ROWNIEZ MAM BARDZO DUZE PIERSI 75E I MAM Z TYM PROBLEM, NIE TYLKO RODZENIE DZIECI POWODUJE ROZNE ZMIANY NASZEGO WYGLADU, CHOC NIE WIEM CZY SPRAWILO TO U CIEBIE.. JA SWEGO CZASU DUZO WAZYLAM, TERAZ TO SIE ZMIENILO I POZOSTALO MI COS PO PIERSIACH... NIE WIEM DOKLADNIE JAK TO BYWA Z NFZ ALE NAJLEPIEJ ABYS ZGLOSILA SIE DO SWEGO LEKARZA RODZINNEGO ALBO BLISKIEGO GINEKOLOGA.. ZAPYTAJ.. MOJ MAZ CHCIAL MI W TYM POMOC I CHCIAL ZE MNA ISC, MOWIL ZE ISTNIEJE MOZLIWOSC PODCIAGNIECIA TEGO PROBLEMU POD WATEK ZDROWOTNY.. PRZECIEZ JEZELI UDOWODNISZ ZE SWOIM LEKARZEM ZE CIERPI NA TYM TWOJ KREGOSLUP.. NAJLEPIEJ UDAJ SIE DO LEKARZA KTOREMU UFASZ..JA BYC MOZE ZROBIE TO W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI.. TERAZ JESZCZE NIE MAM NA TO SIL PSYCHICZNYCH.. POSZUKALAM INFORMACJI W NECIE JAK TAKI ZABIEG SIE PRZEPROWADZA, MIMO TEGO IZ BARDZO BARDZO PRZESZKADZA MI FAKT TAKIEGO BIUSTU JEGO CIEZKOSCI, WYGLADU I BRAKU SAMOPOCZUCIA-BO JA W OGOLE SIE NIE CZUJE.. BOJE SIE TAKIEGO ZABIEGU.. WIEM, MOJ KREGOSLUP TEZ DAJE MI POPALIC.. JUZ NIE PAMIETAM STRONY NA WWW. GDZIE ZNALAZLAM TAKIE INFORMACJE, ALE JESLI POSZUKASZ NAPEWNO ZNAJDZIESZ O TYM JAK WYGLADA TAKA OPERACJA I ILE MOZE ZREFUNDOWAC FUNDUSZ..ZANIECHALAM TEN WATEK KILKA MIESIECY TEMU ALE POSTARAM SIE ZNALEZC COS I CIE POWIADOMIC.. POZDRAWIAM GORĄCO I ZYCZE POWODZENIA
anita27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:47   #4
nowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 32
Dot.: pomniejszenie piersi

Hej!
Juz kiedys byl poruszany ten problem i pozwalam sobie wkleic odpowiedz dr Skupina, moze w czyms sie przyda.

pozdrawiam

"Ma Pani szansę na refundację zabiegu - w ramach NFZ. Proszę zabrać na konsultację zaświadczenie od ortopedy o konieczności wykonania zabiegu. W najbliższym oddziale NFZ proszę dowiedzieć się, który oddział chirurgii plastycznej na podpisaną umowę na taki zabieg i tam udać się na konsultację."
nowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 21:15   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pomniejszenie piersi

"nowka" - bardzo dziękuję
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:41   #6
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Question Dot.: pomniejszenie piersi

Witam,
ja nie mam problemu zdrowotnego, przynajmniej mój kręgosłup nie "wypowiadał" się na ten temat ale też mam duży biust 80E i bardzo chciałabym go pomniejszyć, a w ostateczności troszkę "podnieść", bo wiadomo, że do najjędrniejszych nie należy Czy mogłabym się dowiedzieć ile kosztuje taka operacja prywatnie i jak wygląda.
Pozdrawiam i ślicznie z góry dziękuję za odpowiedź.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:44   #7
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

a ja mam takie pytanie czy to czy ktos kto chcialby ubiegac sie o refundacje operacji pomniejszenia piersi ze wzgledow zdrowotnych oczywiscie musi spelniac jeszcze jakies warunki,chodzi mi o rozmiar biustu czy jest jakas dolna granica?jak to wyglada?i czy wogole jst cos takiego jak refundacja bo w jednej poradni chirurgii plastycznej powiedziano mi ze nie
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 21:03   #8
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Maniwa
Witam,
ja nie mam problemu zdrowotnego, przynajmniej mój kręgosłup nie "wypowiadał" się na ten temat ale też mam duży biust 80E i bardzo chciałabym go pomniejszyć, a w ostateczności troszkę "podnieść", bo wiadomo, że do najjędrniejszych nie należy Czy mogłabym się dowiedzieć ile kosztuje taka operacja prywatnie i jak wygląda.
Pozdrawiam i ślicznie z góry dziękuję za odpowiedź.
W naszej klinice całkowity koszt zabiegu wynosi 7000-9000 tysięcy.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:05   #9
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez comilon
a ja mam takie pytanie czy to czy ktos kto chcialby ubiegac sie o refundacje operacji pomniejszenia piersi ze wzgledow zdrowotnych oczywiscie musi spelniac jeszcze jakies warunki,chodzi mi o rozmiar biustu czy jest jakas dolna granica?jak to wyglada?i czy wogole jst cos takiego jak refundacja bo w jednej poradni chirurgii plastycznej powiedziano mi ze nie
Prosze zapytać w oddziale NFZ, który oddział ma podpisaną umowę na taką procedurę = umowa na zwrot kosztów zmniejszenia piersi. Jeżeli nie ma umowy to nie można wykonac w ramach NFZ.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:37   #10
28kasia
Przyczajenie
 
Avatar 28kasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: pomniejszenie piersi

Witam.Widzę ,że nie ja sama jestem z problemem dużego biustu
Ja także moim zdaniem mam za duży ...Jestem osobą szczupłą 170 cm. wzrostu i 56 kg. a biust 75 D
Marzy mi się mniejszy takie małe C ale mój mąż nie popiera mojego zdania i twierdzi,że jest wszystko super ...Nie wiem jak przekonać męża , co mówić ,przecież ja muszę się też dobrze czuć we własnym ciele ...
28kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:49   #11
anka766
Raczkowanie
 
Avatar anka766
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 128
GG do anka766
Dot.: pomniejszenie piersi

cześć dziwuchy. ja tez jestem pierciasta 54 kilo 75E. kiedyś dzwignełam moje dziecko i poczułam straszny ból w kregosłupie. w szpitalu mi powiedzieli ze mam obciązony kregosłup przez biust. nigdy nie byłam z tym problelem u ortopedy. Faktem jest ze strasznie sie garbię, prawdopodobnie przez moje atrybuty kobiecości, jak myslicie miałabym sznase na refundowany zabieg i gdzie w okolicach Lublina mogłabym się zgłosić? z góry dzieki
anka766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 18:37   #12
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: pomniejszenie piersi

Cześć Dziewczyny!! Ja na szczęście już nie mam problemu z bardzo dużym biustem A dlaczego?? Bo udało mi się schudnąć 10 kilo i biust też mi poleciał. nigdy wcześniej się to nie zdarzało i do tej pory szczyciłam się bardzo obfitymi piersami, co nie ukrywam bardzo mnie peszyło. Teraz po schudnięciu mam 75C (165cm, 54kg) i jestem z tego rozmiaru bardzo zadowolona. Niemniej jednak dokładnie Was rozumiem; ten bolący kręgosłup, wżynające się ramiączka od stanika, wrażenie jakby się skóra naciągała od ciężaru piersi.
Niestety na refundacji operacji plastycznych się nie znam, ale może warto bezpośrednio spytać u źródła i udać się do NFZ
Powodzenia!!
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 06:46   #13
28kasia
Przyczajenie
 
Avatar 28kasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: pomniejszenie piersi

Hej Wam wszystkim ....Kiedyś myślałam,że jak schudnę spadnie mi biust,niestety obecnie moja waga 56 to myślę,że wystarczająca do wzrostu 170 a biust jaki był taki jest Ja się orientowałam jak to jest z NFZ ale z tego co mi wiadomo ," za mały" mam biust by w ogóle starać się o zabieg z NFZ .Myślałam teraz o podniesieniu biustu,może bardziej efektownie by to wyglądało ale sama nie wiem....Chcę po powrocie męża z kontraktu udać się do lekarza i porozmawiać na ile biust będzie lepiej wyglądał jeśli go tylko podniosę.Koleżanka ma powiększone piersi na rozmiar 70 DD i wygląda bardzo ładnie choć jej waga to 46 kg przy wzroście 166 cm
Opinie o dużym biuście są różne , ja coprawda nie spotkałam się jeszcze ze zdaniem,że to źle wygląda ale przecież to ja mam się czuć dobrze we własnym ciele...
W Gdańsku jest lekarz wykonujący operacje plastyczne Dr. Janusz ździtowiecki On koleżance powiększał biust i zrobił to naprawdę bardzo dobrze , teraz ja chcę sie po Nowym Roku wybrać na konsultację , jak już będę miała jakąś opinię ,zamieszczę ją na forum.Pozdrawiam serdecznie
28kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:57   #14
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez 28kasia Pokaż wiadomość
Hej Wam wszystkim ....Kiedyś myślałam,że jak schudnę spadnie mi biust,niestety obecnie moja waga 56 to myślę,że wystarczająca do wzrostu 170 a biust jaki był taki jest Ja się orientowałam jak to jest z NFZ ale z tego co mi wiadomo ," za mały" mam biust by w ogóle starać się o zabieg z NFZ .Myślałam teraz o podniesieniu biustu,może bardziej efektownie by to wyglądało ale sama nie wiem....Chcę po powrocie męża z kontraktu udać się do lekarza i porozmawiać na ile biust będzie lepiej wyglądał jeśli go tylko podniosę.Koleżanka ma powiększone piersi na rozmiar 70 DD i wygląda bardzo ładnie choć jej waga to 46 kg przy wzroście 166 cm
Opinie o dużym biuście są różne , ja coprawda nie spotkałam się jeszcze ze zdaniem,że to źle wygląda ale przecież to ja mam się czuć dobrze we własnym ciele...
W Gdańsku jest lekarz wykonujący operacje plastyczne Dr. Janusz ździtowiecki On koleżance powiększał biust i zrobił to naprawdę bardzo dobrze , teraz ja chcę sie po Nowym Roku wybrać na konsultację , jak już będę miała jakąś opinię ,zamieszczę ją na forum.Pozdrawiam serdecznie

Wow!! Podziwiam Cię!! Ja bym się chyba nie odważyła na operację plastyczną. (No i szczęśliwie nie muszę)
Odezwij się koniecznie po konsulacji. Pewnie nie tylko ja jest ciekawa jak to jest zrobić sobie plastykę. Mam kumpelę, która bardzo narzeka, że po porodzie biust jej urósł do rozmiaru D ale też obwisł. Może jej coś doradze na Twoim przykładzie.
Powodzenia
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 14:37   #15
etoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez 28kasia Pokaż wiadomość
Witam.Widzę ,że nie ja sama jestem z problemem dużego biustu
Ja także moim zdaniem mam za duży ...Jestem osobą szczupłą 170 cm. wzrostu i 56 kg. a biust 75 D
...
witam. dobrze wiedzieć, że jest tyle kobiet z takim samym problemem jak ja. to są także moje wymiary 70 wzrost,53 waga, 75 d biust, a jak troszkę przytyje, z kilka kilogramów to biust nawet większy, wszystkie kilogramy mi idą w biust urósł mi już jak miałam 13 lat i to była tragedia, jak miałam naście lat to byłam jeszcze szczuplejsza, a biust taki sam i wulgarne komentarze starych zboczeńców to była dla mnie codzienność. To było jak chodziłam do LO. Taraz kilogramów więcej to już tak prowokacyjnie nie wyglądam, ale kręgosłup mi wysiadł już jak miałam 20 lat, pojawiła się skolioza, czyli powykrzywiał się. Chętnie zrobiłabym sobie taką operację, ale boję się, że operacja nie wyjdzie i zostanę oszpecona.
etoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 16:17   #16
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

eh dziewczyny, 70D, 75 DD to duży biust???? Ja mam 80J, a są nawet 80L (przynajmniej takie staniki można kupić w Polsce). Można nawet kupić stanik 80O (angielskie 36K). I wy mówicie że macie duży biust?? Radzę najpierw poczytać FORUM BIUŚCIASTYCH na gazeta.pl, a wtedy będziecie mogły coś powiedzieć. Poza tym 80% kobiet nosi źle dobrane staniki. Gdyby nosiły dobrze dobrane to nie ma mowy o "wiszących" dużych piersiach w rozmiarze D. Może wypadałoby się zmierzyć i dobrać odpowiedni stanik a nie myśleć o operacji. Pozdrawiam wszystkie biuściaste
Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:31   #17
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

witam po dlugiej przerwie

nareszcie wzielam sie za zalatwianie refundacji operacji czeka mnie jeszcze jedna konsultacja i umowienie terminu

teraz tylko potrzebuje namiarow na bardzo dobrego specjaliste ktory ma umowe z NFZem zna ktos takiego lekarza ?????
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 05:50   #18
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

AgnieszkaP a za przeproszeniem ile masz w biuście że chcesz operacji?
Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:34   #19
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

Mialam zmniejszane piersi we Wroclawiu i jestem zadowolona
__________________
www.bizuart.blox.pl
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 12:11   #20
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

Xsenia1 pod biustem w tej chwili mam 81cm a w biuscie 112cm
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:13   #21
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Podobnie jak Xenia zapraszam tu:
biusciaste.prv.pl
Naprawdę dobrze dobrany stanik czyni cuda to raz, a dwa - na forum są dziewczyny, które przeszyły przez operację zmniejszania piersi, więc możesz bezpośrednio się z nimi skontaktować
Naprawdę polecam gorąco
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:10   #22
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

dzieki juz sie odezwalam
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 07:52   #23
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

Jakby co to ja tez sluze pomoca
__________________
www.bizuart.blox.pl
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:16   #24
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez comilon Pokaż wiadomość
Jakby co to ja tez sluze pomoca


mialas operacje refundowana??? czy robilas prywatnie???

napisz jak to wyglada i jak twoje piersi no i jaki rozmiar nosilas i jaki teraz masz
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:53   #25
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

Agnieszko odpowiedz wyslalam Ci na priva
__________________
www.bizuart.blox.pl
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 06:44   #26
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

odpisalam
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 05:51   #27
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

AgnieszkaP pocieszę cię ja mam pod biustem 90 w 126. A najlepsze jest że mieszczę się w stanikach 75. Według tabelek powinnam nosić 75U i co ty na to??
Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 07:00   #28
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Xsenia1 Pokaż wiadomość
AgnieszkaP pocieszę cię ja mam pod biustem 90 w 126. A najlepsze jest że mieszczę się w stanikach 75. Według tabelek powinnam nosić 75U i co ty na to??

wcale mnie to nie pociesza 14.08 mam umuwiona konsultacje z ch.plast mam nadzieje ze szybko sie tego balastu pozbede
w tej chwili mam 76/110 jestem szcupla wiec moj nadbagaz wyglada jak megaaaaa silikon
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 06:06   #29
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

Zrobisz jak uważasz, ale według mnie wystarczy tylko dobrze dobrany biustonosz by pozbyć się uciążliwości. Wejdź na stronę http://stanikomania.blox.pl/2007/07/...sc-szosta.html
Ta dziewczyna ma 75/110 więc praktycznie tyle co ty i wcale nie wygląda na silikonobiuściastą
Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 01:50   #30
enterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: pomniejszenie piersi

Dziewczyno, jaki mega silikon? Poczytaj biusciaste, poprzymierzaj i ponoś staniki 70HH (rozmiarówka Bellissimy), zobacz, jak one podtrzymują i formują biust i za kilka tygodni porozmawiamy

PS. Przyznaj sie, jakie do tej pory biustonosze nosiłaś??
enterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.