pomniejszenie piersi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 07:29   #31
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez enterka Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jaki mega silikon? Poczytaj biusciaste, poprzymierzaj i ponoś staniki 70HH (rozmiarówka Bellissimy), zobacz, jak one podtrzymują i formują biust i za kilka tygodni porozmawiamy

PS. Przyznaj sie, jakie do tej pory biustonosze nosiłaś??


dziekuje bardzo za 70 mierzylam i w tym oddychac sie nie da pozatym niech ktoras z was przyzna sie lekarzowi ze sie tak sciska to uslyszy caly wyklad o skutkach wplywajacych na uklad oddechowy i serce do tej pory nosilam panache i staniczki od gorseciarki ktore byly idealnie dopasowane do moich piesci i nie tylko
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:46   #32
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

No to jeżeli się nie da oddychać, to znaczy, że za ciasny
Przecież też nie o to chodzi, że stanik ma być za ciasny, tylko odpowiednio ciasny - czyli trzeba sprawdzać.
A Panache są faktycznie super - sama je bardzo lubię
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:31   #33
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

teramin juz wyznaczony wiec z niecierpliwoscia odliczam 2 miesiace
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:42   #34
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: pomniejszenie piersi

Witam
Jak Ci się udało to załatwić-ostatnio pytałam moją lekarkę rodzinną czy moje bóle kręgosłupa i ramion biorą się może od dużego biustu ( 75/108 )i mi odpowiedziała,że na pewno nie.A ja też bardzo bym chciała pozbyć się tego ciężaru i nie mieć już dołków na ramionach od biustonosza nawet najlepiej dobranego.Życzę Ci powodzenia i trochę Ci zazdroszcze.
Jeżeli możesz to napisz mi jak to się załatwia na;
miki185@onet.eu
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:49   #35
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Mireczka, zapraszamy też na Lobby
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
U niektórych dziewczyn bóle kręgosłupa mijają po dobraniu odpowiedniego stanika - zawsze można od tego zacząć

AgnieszkaP - czekamy na relację po operacji No i powodzenia!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:13   #36
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: pomniejszenie piersi

Dziękuje za podpowiedź,ale jak tu dobrać odpowiedni biustonosz.Szukam i zawsze jest coś do poprawienia,na biustonosz za więcej niż 100 zł niestety mnie nie stać.A i tak nie mam pewności,że będzie odpowiedni bo w sklepie można przymierzyć a kupując w "necie" nie.Oczywiście zawsze można odesłać ale wtedy zostajesz bez biustonosza.Niestety nie wiem gdzie w Poznaniu są sklepy w których można kupić duży rozmiar,bo do tej pory nie trafiłam takiego i Panie w tych sklepach patrzą na mnie jak bym dopiero co wylądowała nie wiem skąd jak im mówię 75J.I tak sobie cierpię po cichutku.
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:17   #37
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Mireczka, mieszkasz w Poznaniu i nie byłas w Avocado?
http://www.avocado.com.pl/sklepy.php
Koniecznie się przejdź Niektóre modele na pewno mają do J.
Niestety, dobór stanika przez net może być trudnym procesem, ale pomyśl - czy nie lepiej trochę pocierpieć ale w końcu mieć dobry i pasujący stanik?
Jeżeli masz kredytówkę, możesz kupić w sklepie kilka rozmiarów a potem inne odesłać.
Owszem trochę to trwa, ale jeżeli masz do wyboru to albo niedopasowany stanik ze sklepu stacjonarnego, to chyba warto?
A na początek polecam Avocado No i nasze Lobby Tam też jest wątek o sklepach stacjonarnych więc pewnie są też forumki z Poznania, to coś Ci doradzą
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:49   #38
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

Mireczko, pozwole sobie odpowiedziec za AgnieszkeP, ja juz po operacji,
Zeby cos takiego zalatwic trzeba
1.Dostac od lekarza ogolnego skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej
2.Znalezc poradnie ktora ma podpisany kontrakt z NFZ
3.Pojsc do tej poradni ze skierowaniem, zarejestrowac sie, pojsc na wizyte i wszystko w rekach lekarza z Poradni Chirurgii Plastycznej, jesli uzna, ze kwalifikujesz sie na operacje ze wzgledow zdrowotnych ustalacie termin operacji, robisz badania (mocz,krew, grupa krwi, krzepliwosc krwi, rtg pluc, ekg), szczepisz sie przeciwko zoltaczce i czekasz na operacje
__________________
www.bizuart.blox.pl
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 07:46   #39
sara1500
Raczkowanie
 
Avatar sara1500
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: GDANSK
Wiadomości: 68
GG do sara1500 Send a message via Skype™ to sara1500
Dot.: pomniejszenie piersi

Mam taki sam problem jak wy.. O pomiejszeniu piersi czytałam duzo w internecie i niestety dowiedziałam sie ze przy cukrzycy nie mozna zrobic operacji;( Czy to prawda??? A jesli tak to moze doradzicie mi jak moge chociaz OPTYCZNIE pomniejszyc biust(procz dekoldów, odchudzania i banarzy:P:P)???
sara1500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 14:19   #40
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: pomniejszenie piersi

zadzwon do jakiegos chir plast i zapytaj

bandaze odradzam moga zdeformowac piersi a przez ucisk spowodowac powstanie torbieli lub guzkow, natomiast polecam staniki minimizery ja mam z M&S i sprawdza sie rewelacyjnie pomniejsza biust nawet o 2 rozmiary
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:49   #41
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

AgnieszkaP widzę że ty już całkowicie zdecydowana Wobec tego życzę by operacja się udała i wszystko było dobrze. Trzymam kciuki i biust za ciebie Powodzienia !!!!
__________________
80% kobiet nosi źle dobrane staniki, a ty czy do nich należysz?? Sprawdź http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...iowka8221.html

Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 21:57   #42
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: pomniejszenie piersi

Ja mam 75D nosze stanik (jeden model może 2) z Triumpha i zawsze kupuje ten model , mam wieelkie szczęście, na przecenie za ok 45zl. bo ten rozmiar czyli D (i A) zawsze zostaje i jest przeceniony... tez chciałam sobie zmniejszyć biust ale mój chłopak pow.ze na powiększenie sie zgadza a na pomniejszenie w żadnym wypadku nie!!! nie wiem jak będzie w przyszłości może jak starca jędrność za 20 lat to coś z nimi zrobię ale teraz je zaakceptowałam i wiem ze bez nich nie poznałabym (nie lódźmy sie to nasz na 1wszy rzut oka najwieeekszy atut hahaha ) takiego wspaniałego chłopaka... a on ciągle mi mówi jakie One są malutkie i tak o nich myślę...
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907


emila730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:01   #43
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: pomniejszenie piersi

Witam.Byłam zainteresowana pomniejszeniem piersi ale moja rodzinna P.doktor powiedziała,że moje piersi nie mają wpływu na stan mojego kręgosłupa 75/108.No cóż - nie mam ochoty na utarczki bo mam ważniejsze sprawy do załatwienia.Ale (teraz zwracam się do Pań mieszkających w Poznaniu i okolicach)trafiłam do sklepu "AMAZONKA" na ul.Półwiejskiej (w bramie)i chyba wreszcie kupiłam biustonosz,który trzyma piersi jak należy.Pani od razu jak tylko na mnie spojrzała określiła mój rozmiar.Wyobraźcie sobie,że nie zdjęłam już tego biustonosza,poprosiłam tylko o oderwanie "kartki".Polecam wszystkim ten sklep.Obsługa przemiła i znająca zagadnienie.
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:24   #44
Xsenia1
Raczkowanie
 
Avatar Xsenia1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 71
Dot.: pomniejszenie piersi

AgnieszkaP odezwij się. Czy już jesteś po operacji?? Jak się udała??
__________________
80% kobiet nosi źle dobrane staniki, a ty czy do nich należysz?? Sprawdź http://stanikomania.blox.pl/2007/08/...iowka8221.html

Xsenia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:41   #45
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: pomniejszenie piersi

Pozwole sobie odpowiedziec za Agnieszke
Jest juz po operacji, byla operowana w srode, czuje sie bardzo dobrze, bylam u niej w szpitalu w piatek, byc moze po weekendzie ja juz wypuszcza do domku, wtedy na pewno tez napisze cos wiecej
__________________
www.bizuart.blox.pl
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:22   #46
sunia6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: pomniejszenie piersi

Hejka! Mam 170cm waże 62 kilogramy. Biust mi zaczał rosnąć w 11 lat, teraz mam 18 i mam 80 D, strasznie sie garbie i mam problemy z kręgosłupem. Chciałabym go zmniejszyć do B, pamiętam że wtedy się najlepiej czułam Mój chłopak sam mnie namawia, jednak czasami nie wiem czy nie będę tęskniła za dekoltem, podskakiwaniem , jakie są wasze odczucia po zmniejszeniu biustu, oprócz lepszego stanu kręgosłupa?
sunia6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:38   #47
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

A może najpierw spróbuj sobie dobrać dobry stanik? Czasem to rozwiązuje problem.
Ja noszę 75G (brytyjskie) i wcale nie uważam, żeby to był megabiust wymagający zmniejszenia

Tu zaglądnij:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:20   #48
sunia6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: pomniejszenie piersi

jednak się zdecydowałam robię w prywatnej klinice, zmniejszam najprościej mówiąc do miseczki B, operacja w piątek
sunia6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 07:46   #49
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: pomniejszenie piersi

Sama tyle razy sie nad tym zastanawiałam;/ mam 160 cm i 75h
Pare lat temu przez biust postanowilam sie odchudzic,schudlam ponad 12 kg i biust "zflaczał" do C Ale wrocilo wszystko do normy, bo wygladalam jak szkielet z wypchanym stanikiem
Gdyby nie to, ze po operacjach skora mi sie za bardzo niechce goic i mam bliznowce to od dawna bym zbierala na taka operacje.

I wiecie co,wkurza mnie jeszcze to, ze duza rozmiarowka jest droga Ja nie kupie sobie stanika za 50 zł,jak moje koleżanki,tylko za 150-180 zl. Fakt,kupuje z Feliny, bo najbardziej mi pasuje Ostatnio mialam dac 180 zł,ale babka mi dała rabat 10 zł Ale takie sytacje to rzadkosc, SOrry za OT,ale musialam to napisac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 09:06   #50
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez sunia6666 Pokaż wiadomość
jednak się zdecydowałam robię w prywatnej klinice, zmniejszam najprościej mówiąc do miseczki B, operacja w piątek
powodzenia
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Sama tyle razy sie nad tym zastanawiałam;/ mam 160 cm i 75h
Pare lat temu przez biust postanowilam sie odchudzic,schudlam ponad 12 kg i biust "zflaczał" do C Ale wrocilo wszystko do normy, bo wygladalam jak szkielet z wypchanym stanikiem
Gdyby nie to, ze po operacjach skora mi sie za bardzo niechce goic i mam bliznowce to od dawna bym zbierala na taka operacje.

I wiecie co,wkurza mnie jeszcze to, ze duza rozmiarowka jest droga Ja nie kupie sobie stanika za 50 zł,jak moje koleżanki,tylko za 150-180 zl. Fakt,kupuje z Feliny, bo najbardziej mi pasuje Ostatnio mialam dac 180 zł,ale babka mi dała rabat 10 zł Ale takie sytacje to rzadkosc, SOrry za OT,ale musialam to napisac
zaglądnij na ten wątek, który dałam wcześniej
Wcale nie musisz wydawać tyle kasy, są staniki angielskich firm, które mają taką rozmiarówkę i kosztują poniżej 150 zł.
A jak masz dostęp do ebaya, to zapłacisz jeszcze mniej.
Ja wg polskiej rozmiarówki mam pewnie 75I (75G brytyjskie) i spokojnie sobie kupuję staniki za stówę, czasem mniej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:42   #51
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
powodzenia

zaglądnij na ten wątek, który dałam wcześniej
Wcale nie musisz wydawać tyle kasy, są staniki angielskich firm, które mają taką rozmiarówkę i kosztują poniżej 150 zł.
A jak masz dostęp do ebaya, to zapłacisz jeszcze mniej.
Ja wg polskiej rozmiarówki mam pewnie 75I (75G brytyjskie) i spokojnie sobie kupuję staniki za stówę, czasem mniej

dzieki Musze sie obyc z ta mysla kupna bielizny przez neta Jeszcze raz dzieki
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:11   #52
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzieki Musze sie obyc z ta mysla kupna bielizny przez neta Jeszcze raz dzieki
Nie ma sprawy

A jak chcesz naprawdę dużo poczytać - o stanikach, dobieraniu, sklepach, modelach, firmach itp zapraszam na inne forum - tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
Zobaczysz, że nie jesteś jedyna z takim biustem i znajdziesz sporo pokrewnych dziewczyn
Jak będziesz chciała jeszcze coś wiedzieć, możesz mi napisać PM
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:27   #53
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy

A jak chcesz naprawdę dużo poczytać - o stanikach, dobieraniu, sklepach, modelach, firmach itp zapraszam na inne forum - tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
Zobaczysz, że nie jesteś jedyna z takim biustem i znajdziesz sporo pokrewnych dziewczyn
Jak będziesz chciała jeszcze coś wiedzieć, możesz mi napisać PM

Jeszcze raz dzieki za cieple slowa Do niedawna nosilam D, a Pani w sklepie przy kupowaniu zaciagnela mnie na bok z metrem krawieckim...i wyszlam z miseczka H...i bardzo sie ciesze, bo widze ogromna roznice w komforcie i wygladzie piersi
Stronke pare razy juz przegladalam, i tez dała mi :kopa" zeby kupic dobrze dobrany stanik Ale niestety, nie wyleczylo mnie to z kompleksow W sumie dlatego myslalam o zmniejszeniu na np...B..
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:57   #54
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

No to naprawdę zacznij czytać forum - myślę, że szybko wyleczysz się z kompleksów
Są dziewczyny ze znacznie większym biustem, które i kompleksów nie mają, i nie zamierzają się operować. W końcu operacja to poważna sprawa - wiadomo może się udać, ale nie musi, ryzyko jest.
I nigdzie nie jest powiedziane, że po operacji nie będziesz mieć przykładowo kompleksów w związku z bliznami Wszystko możliwe

Podejrzewam też, że możesz mieć problem z ciuchami - zaglądnij tutaj: http://biubiu.pl/
Jest to sklep z ciuchami dla kobiet z dużym biustem - duży biust w dobrze dobranym staniku i w dobrych ciuchach naprawdę nie jest powodem do kompleksów tylko do dumy

Ale zaraz nas stąd wygonią, bo to offtop
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:37   #55
cavarro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
GG do cavarro
Dot.: pomniejszenie piersi

Bardzo przydatny wątek czytam i od razu mi lepiej, ja mam 85 H . Nie znalazłam w swoim mieście żadnego sklepu, którego pracownicy umieja doradzić. Ale teraz przejrze wszystkie polecane przez Was strony i napewno sytuacja sie poprawi oby sie nie okazało, że mam 80 O
__________________
Look for the ridiculous in everything and you will find it. Jules Renard
cavarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:21   #56
schilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Ogromna prośba o wypełnienie ankiety

Drodzy Państwo,
Jestem studentką 3 roku Wyższej Szkoły Kosmetycznej w Warszawie i zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej psychologicznych aspektów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która jest częścią badawczą w mojej pracy dyplomowej.
Ankieta jest kierowana do osób które korzystały z usług klinik chirurgicznych (operacje plastyczne- wszelkiego rodzaju) oraz gabinetów medycyny estetycznej (nieoperacyjne metody poprawy wyglądu – mezoterapia, laser, dermabrazja, makijaż permanentny itp)
Ankietę wysyłam mailem dlatego osoby zainteresowane bardzo proszę o podanie maila na gg 1260187 lub wysłania maila na : karolipska@gmail.com
Dziękuję
schilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:37   #57
lidzia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: pomniejszenie piersi

Witam!
ja rowniez chcialabym pomniejszyc sobie piersi, czy Pani jest juz po tej operacji, czy robila ja Pani na NFZ?
lidzia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:03   #58
Ivanka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: pomniejszenie piersi

Czy są jakieś określone kryteria ,aby zakwalifikować się do refundacji?
Mam 1,56 cm wzrostu, ok.44-45 wagi i biust 70f. Kiedy tylko coś przytyję to wszystko idzie w biust, panicznie boje się przez to utyć, wiecznie na diecie, aby nie wyglądać jak monstrum Jestem szczupła, drobna i mam paskudny biust, obwisły,ciężki przez co mam rozstępy. Noszę odpowiednio dobrany stanik, ale to niewiele pomaga. Kręgosłup zaczyna boleć, ramiączka się wrzynają.Rok temu miałam maleńkie c (18 lat miałam wtedy), teraz modlę się o to, by przestał rosnąć A wtedy już nie pasował do mojej drobniutkiej sylwetki, już wtedy było mnóstwo docinek, co do tego jaki wielki mam biust, a teraz... to tragedia
Ivanka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:10   #59
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: pomniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Ivanka90 Pokaż wiadomość
Czy są jakieś określone kryteria ,aby zakwalifikować się do refundacji?
Mam 1,56 cm wzrostu, ok.44-45 wagi i biust 70f. Kiedy tylko coś przytyję to wszystko idzie w biust, panicznie boje się przez to utyć, wiecznie na diecie, aby nie wyglądać jak monstrum Jestem szczupła, drobna i mam paskudny biust, obwisły,ciężki przez co mam rozstępy. Noszę odpowiednio dobrany stanik, ale to niewiele pomaga. Kręgosłup zaczyna boleć, ramiączka się wrzynają.Rok temu miałam maleńkie c (18 lat miałam wtedy), teraz modlę się o to, by przestał rosnąć A wtedy już nie pasował do mojej drobniutkiej sylwetki, już wtedy było mnóstwo docinek, co do tego jaki wielki mam biust, a teraz... to tragedia
Skoro ramiączka się wrzynają, to sądzę, że jednak nie masz dobrze dobranego stanika.
Biust 70F nie jest znowu aż tak duży, nawet przy Twoim wzroście
Gdzie sobie dobierałaś stanik? Czy jesteś pewna, że to była kompetentna osoba ?

A co do kryteriów, to podejrzewam, że po prostu musisz iść do lekarza, bo nie sądzę, żeby były sztywne tabelki. Bo jednak jedna osoba o takich samych wymiarach może uważać, że biust jest ok, a inna że jest duży.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:22   #60
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: pomniejszenie piersi

lidzia1111, Ivanka90, zajrzyjcie na Lobby Biuściastych: http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203...CIASTYCH_.html

To świetne forum, które łączy kobiety z dużym biustem, a przede wszystkim kobiety na nim starają się sobie wzajemnie pomagać i rozwiązać problemy, czy to z zakupem odpowiedniego stanika, czy ubrań, które pomieszczą duży biust i nie będą wyglądać workowato. Są tam też kobiety, które operację zmniejszenia biustu przeszły (po operacji noszą rozmiary 75F, 70GG, 65H) oraz wiele, które kiedyś poważnie myślały o operacji, ale dzięki forum dowiedziały się, że ich problemy można rozwiązać bezoperacyjnie (między innymi dzięki znalezieniu stanika w dobrze dobranym rozmiarze).
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.