Sierpnióweczki 2016! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 11:50   #3301
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jakie sliczne
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:52   #3302
pysiaczek21
Raczkowanie
 
Avatar pysiaczek21
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ale fajnie że wizyty udane!
pysiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:53   #3303
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...


Co do piersi nie przejmowałabym się,mnie to wgl.wydaje sie że w okresie ciążowym czy też bądź miesiączkowym usg piersi nie wykonuje sie ,bo przecierz gruczoły są powiększone itp. ale to tylko moje zdanie mogę sie mylić.
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:59   #3304
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość




Co do piersi nie przejmowałabym się,mnie to wgl.wydaje sie że w okresie ciążowym czy też bądź miesiączkowym usg piersi nie wykonuje sie ,bo przecierz gruczoły są powiększone itp. ale to tylko moje zdanie mogę sie mylić.

Dokladnie tak. Podobnie z laktacją, ja po ciąży i karmieniu miałam odczekać 2 miesiące przed usg piersi, dlatego własnie pytałam o poprzednie usg w celu porównania wyników.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:05   #3305
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Super wieści jest większy od mojego maleństwa o całe 2mm :P
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:13   #3306
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
A z kiedy masz poprzednie usg, żeby porównać wyniki?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Niestety nie mam do czego porównać, bo USG piersi miałam robione po raz pierwszy, także nie wiem czy spokojnie czekac do następnej wizyty u mojej ginekolog do 18.02 czy zapisać się na wcześniejszą wizytę.
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:14   #3307
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dzień dobry!
Ja mam ostatnio dni wyjęte z życia - najchętniej nie wstawałabym w ogóle z łóżka, mdli mnie okropnie, wymiotuję, nie mam siły na nic. W domu bajzel ale dla mnie odebranie małej ze żłobka to już wyczyn ostatnio .

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
dla maluszka. O popatrz, a mi USG piersi nikt nie robi. Na pewno to nic niepokojącego ale dobrze, że lekarz trzyma rękę na pulsie!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie


Cytat:
Napisane przez pysiaczek21 Pokaż wiadomość
Ja tez w czasie ciąży idę do ołtarza tak jak pisałam wcześniej ogarnięte mieliśmy wszystko na czerwiec ale ze tak się stało to postanowiliśmy przyspieszyć ślub i nie licząc dzisiejszego dnia to zostanę żona za 10 dni 🙊
O to mnie prześcignęłaś, my ślubujemy 20.02 . Duże robicie wesele? Jaką masz sukienkę?

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś w południe genetyczne. Kciuki proszę ;-)
Kciuki zaciśnięte!

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziekuje wszystkim za odpowiedź jadę właśnie na wizytę do innego gina, tym razem sama się upomnę o badania i o kartę ciąży- ją też już pewnie wszystkie macie założone?
Okropnie sie czuje, już piersi mnie tak nie bolą, ale czuje taki wszechogarniajacy ból, wiem, że coś boli ale nie umiem tego sprecyzować. Do tego mocne mdłości, ale brak wymiotów. Już wolałam pół dnia spędzać w ubikacji niż czuć taki ból w całej głowie.
Dodatkowo ciągle płacze, przejmuje się wszystkim i myślę czy będzie dobrze, mam w głowie najgorsze scenariusze a z drugiej strony wiem ze stresy i martwienie sie nie dla mnie.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Ja też śpię na brzuchu, bo inaczej nie umiem zasnąć. Ale i tak zanim znajdę odpowiednią pozycje to wierce sie przez pół godziny. a na rozstępy mam zamiar stosowac niesmiertelnego babydream, ale wiem, że mam duża skłonność do rozstępów bo trochę w czasie nastoletnim sie przyblakalo.
Jestem chyba najmłodsza z was wszystkich i to dodatkowo mnie dobija, że nie dam rady..
Trzymaj się i nie zadręczaj na zapas, ja akurat uważam, że lepiej jest rodzić w młodym wieku (bez przesady oczywiście ), wtedy jednak siły inne a zresztą wszystko przyjdzie z czasem, zobaczysz!

Cytat:
Napisane przez Nadia_2 Pokaż wiadomość
Mam do Was dwa pytania:
1. Śpicie na brzuchu? - bo ja bardzo lubię ale nie wiem czy nie zaszkodzi dzieciowi?
2. Czy smarujecie się już czymś na rozstępy? Ewentualnie co polecacie?
1. Nie, ale ja wcześniej też tak nie spałam.
2. Nie. W poprzedniej ciąży smarowałam i nie widziałam żadnych spektakularnych efektów więc uważam, że to pic na wodę. Używam tych samych kosmetyków co przed ciążą.

Cytat:
Napisane przez czarna_blondynka Pokaż wiadomość
Mam pytanko: Kiedy Tż może być przy badaniu?
W poniedziałek mam wizytę i twardo się wybiera, a ja się zastanawiam czy gina go wpuści :P
Wydaje mi się, że to już zależy tylko od nas. Mój pracuje co dzień do 19 więc trudno nam wybrać się razem, zresztą jeśli już to zaczekam chyba, aż USG będę miała robione przez brzuch...

Cytat:
Napisane przez Nadia_2 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odp też mam zamiar kupić olejki bądź jakiś balsam na rozstępy i od 3 m-c zacząć się smarować bo chce mieć nadal ładny brzuszek
Właśnie wróciłam z wizyty 9t4d, 3cm szczęścia, 174/min serduszko, widać już maleńkie rączki i nóżki generalnie mały człowiek już ajjj
miałam też oprócz dopochwowo robione przez brzuch bo gin chciała zobaczyć i już widać bardzo dokładnie - ma też super sprzęt, w ogóle jest Aniołem
teraz 9.02 genetyczne.
Mój Tż od początku wchodzi na wizyty nawet jak jeszcze nic widać nie było, jest przeszczęśliwy
Oby do końca I trymestru !
za dobre wiadomości!

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mi robił USG przez brzuch bo nie chciał gmerać bo mam załozony Pessar. Pewnie jakbym nie miala to znowu by patrzyl przy pomocy badyla bo lepiej widac.
No tak ale u Ciebie to jednak wyjątkowa sytuacja.

Afryga bądź dobrej myśli, ja też słyszałam, że krwawienie może się jeszcze na początku ciąży utrzymywać, zresztą jesteś pod stałą kontrolą, prawda? Nie zamartwiaj się brakiem snów! Zwróć raczej uwagę na to, co powiedział Twój synek - może to dobry znak?

Idę może jakoś ogarnę chałupę chociaż z grubsza bo już na ten syf patrzeć nie mogę...
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 12:21   #3308
pysiaczek21
Raczkowanie
 
Avatar pysiaczek21
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Virginia wesele robimy na 150 osób a suknie mam typu princessa.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Zabijcie mnie ale w tej aplikacji nie umiem cytować hihi :p
pysiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:25   #3309
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Niestety nie mam do czego porównać, bo USG piersi miałam robione po raz pierwszy, także nie wiem czy spokojnie czekac do następnej wizyty u mojej ginekolog do 18.02 czy zapisać się na wcześniejszą wizytę.

O kurde, no to współczuję. Generalnie raz w roku trzeba robić to badanie. A badasz się ręcznie po każdej miesiączce?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:29   #3310
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
O kurde, no to współczuję. Generalnie raz w roku trzeba robić to badanie. A badasz się ręcznie po każdej miesiączce?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Badam się i od wczoraj próbuje wyczuć, ale niestety natrafić nie mogę choć wiem w którym miejscu się znajduje
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:31   #3311
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dzięki Wiecie dla mnie to wielka radość bo poprzednia ciąża obumarła właśnie w 8t3d więc to że dzisiaj w ten sam dzień jest wszystko super to dla mnie dobry znak
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 12:40   #3312
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Wiecie co tak czytam o waszych zaślubinach i napatoczyłąm sie na taki o to filmik ehhh rycze jak niemowle ,piękna przysięga .

https://www.youtube.com/watch?v=4Zg-h6Ldf34
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:42   #3313
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Badam się i od wczoraj próbuje wyczuć, ale niestety natrafić nie mogę choć wiem w którym miejscu się znajduje

No to dobry znak akurat, skoro regularnie się badasz i znasz swoje piersi, a tej zmiany nie wyczułaś, to raczej nie powinna ona być niczym groźnym, bo te poważne zmiany sa raczej twarde i wyczuwalna jest zmiana w piersi. Ja mam takie tłuszczowe wałeczki, podłużne, kiedy je pierwszy raz wymacałam, przeraziłam się, ale na usg (robię co roku) okazało się, że to nic groźnego. Mam nadzieję, że i u ciebie tak będzie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:46   #3314
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

witam. U mnie bezsenne noce ;/ moja mama tak miała w ciąży, mam nadzieje, że u mnie nie będzie to do końca ciąży trwać bo czuje się fatalnie. Wczoraj zasnęłam z synem a potem do 4 nie mogłam spać



Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
super wieści

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
świetnie , u mnie zawsze tylko na początku ciąży bada ręcznie więc nie orientuję się w temacie
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie


Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dzięki Wiecie dla mnie to wielka radość bo poprzednia ciąża obumarła właśnie w 8t3d więc to że dzisiaj w ten sam dzień jest wszystko super to dla mnie dobry znak
o tak, tak. Jak się przeskoczy taką datę to już o wiele lepiej... bardzo się cieszę


U mnie coś waga stoi w miejscu czy to normalne? Jem normalnie.
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:50   #3315
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
witam. U mnie bezsenne noce ;/ moja mama tak miała w ciąży, mam nadzieje, że u mnie nie będzie to do końca ciąży trwać bo czuje się fatalnie. Wczoraj zasnęłam z synem a potem do 4 nie mogłam spać
u mnie też bezsenność..tragedia...pa dam o 20tej jak głaz, a potem po dwie pobudki w nocy , podczas których wiercę się i nie mogę zasnąc po 2-3godz..totalna porażka jakaś..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:53   #3316
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość

U mnie coś waga stoi w miejscu czy to normalne? Jem normalnie.
Ja bym się cieszyła jakby waga stała w miejscu mi już przybyło 2kg
Choć przy moim wzroscie 173cm/74kg aż tak się to nie rzuca w oczy, dalej mieszcze się w swoim rozmiarze
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 13:04   #3317
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja się budzę o 4 (siku) i mam problem z zaśnieciem. Dziś mi się udało, wczoraj walczyłam godzinę. Ale przed ciążą też tak miałam.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 14:19   #3318
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Też mam problem z zaśnięciem i w nocy budze sie miejsca nie potrafie sobie znaleźć
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 14:28   #3319
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja z kolei zasypiam o każdej porze i śpię tak do rana. Są pewne wyjątki, np. dzisiaj w nocy, ale to akurat kwestia psychiki a nie ciąży - mój TŻ często pracuje w nocy i czasami przyjeżdża do domu na chwilę. Dzisiaj ok 1 w nocy mnie obudził i już nie mogłam zasnąć. Ale na ogół nie mam z tym problemu, w poniedziałek wstałam jak do pracy, umyłam głowę, umalowałam się, ale wymiotowałam i ostatecznie nie poszłam do pracy. Poczłapałam do łóżka i zasnęłam na kolejne 3 godziny
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 14:29   #3320
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Też mam problem z zaśnięciem i w nocy budze sie miejsca nie potrafie sobie znaleźć
To widzę, że wiele z nas sie kręci w nocy. Ja tez
Tylko na szczęscie się budzę , przekręce na inny bok i znowu zasypiam. Nie pomaga fakt, że śpię na rozkładanej wersalce i nie jest za wygodna do tego twarda. Tęsknie za moim materacowym łóżkiem
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 14:35   #3321
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dziewczynki ja po genetycznym, fajne, konkretne badanie tylko krótkie i drogie ;-) 300 zl zapłaciliśmy
Dzieciak zdrowy dr Wiechec powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, co mi się bardzo podoba ;-) Drugie genetyczne za 6-7 tygodni i wtedy odetchnę z ulgą
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 14:40   #3322
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
Też mam mieć robione i trochę się obawiam.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Super, ślicznie

Ja nie mam problemu ze spaniem w nocy, tylko zasypiam wieczorem dość długo. Przewracam się z boku na bok. W nocy jest mnie w stanie wybudzić tylko córcia budząca się na mleko.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 15:02   #3323
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Juu_ Pokaż wiadomość
Czytałam jakiś czas temu artykuł o tym, że najlepszy czas na poczęcie dziecka to właśnie koniec listopada-grudzień i że statystycznie później maluchy są zdrowsze, ponieważ matki w ciąży miały szansę na więcej słońca, lepszą pogodę i samopoczucie przez większość ciąży. Mam nadzieje, że to prawda i nasze sierpniowe dzieciaczki takie dosłonecznione i szczęśliwe będą)

Powodzenia wszystkim na wizytach!
Podoba mi się ta teoria

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dzięki Wiecie dla mnie to wielka radość bo poprzednia ciąża obumarła właśnie w 8t3d więc to że dzisiaj w ten sam dzień jest wszystko super to dla mnie dobry znak


Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja po genetycznym, fajne, konkretne badanie tylko krótkie i drogie ;-) 300 zl zapłaciliśmy
Dzieciak zdrowy dr Wiechec powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, co mi się bardzo podoba ;-) Drugie genetyczne za 6-7 tygodni i wtedy odetchnę z ulgą
Możesz napisać coś więcej? Ile trwało badanie, dostaliście jakiś film/zdjęcia? O czym konkretnie opowiadał lekarza? Jesteś pierwsza po genetyczym więc musisz nam teraz wszystko ze szczegółami opowiedzieć
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 16:08   #3324
pysiaczek21
Raczkowanie
 
Avatar pysiaczek21
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja w poniedzialek mialam genetyczne
pysiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 16:10   #3325
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej

Drugi dzień w pracy za mną, ciężko się wstawało Dzisiaj miałam dyżur z fajną koleżanką i dzień szybko zleciał

Dzisiaj miałyśmy dwie pacjentki z poronieniami. Jedna była w tym samym tygodniu co ja teraz jestem. Trochę mnie przybiła ta sytuacja. Co prawda nie byłam przy zabiegu, ale inaczej odczuwałam tę sytuację niż przed ciążą. Ciężka sprawa.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dokładnie dziś jest 10t0d, maluch ma 3 cm i akcje serca 170/min: Łozysko bez cech odklejania, szyjka zamknięta, termin porodu utrzymany na 17/08, na razie wszystko zgodnie z planem
Genetyczne za 2 tygodnie, 05 lutego u tego samego lekarza. Postaram się po południu wkleić zdjęcie, bo teraz w pracy jestem i nie mam jak

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
pysiaczek21 20
o ja, jestem w poczekalni i coś czuje, że się popłaczę w tym gabinecie
zonamojegomeza a w którym tygodniu jestes?
Dasz radę! Jak coś pisz do nas, pocieszymy
Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A mnie już pachwiny strasznie bolą. Mimo, że brzuszka nie ma to ja już jak pingwin chodzę
Współczuję nieprzyjemnej wizyty Uważaj na siebie, jak boli to odpoczywaj! Wiem, że ciężko jest gdy ma się małe dziecko, ale musisz też zadbać o siebie
Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mogę w końcu napisać, że mdłości chyba zaczynają odpuszczać. Czas bardzo szybko leci. Obecnie jestem w 8t2d Kiedy się źle czułam bardzo dużo mówiłam do brzuszka. Chyba to pomogło mi przetrwać ten ciężki dzień. Na zapachy niestety jestem nadal bardzo wrażliwa.
Śnieg sypie u mnie dzisiaj od rana, uwielbiam taki widok.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i wasze dzieciaczki
Super, że mdłości przechodzą!
Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
Tak jak dziewczyny piszą - ciąża i laktacja ma swoje prawa. Ja bym na Twoim miejscu obserwowała jak zmiana wygląda. Co jakiś czas usg.
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
U mnie coś waga stoi w miejscu czy to normalne? Jem normalnie.
Jak najbardziej Bardzo dużo kobiet zaczyna dopiero tyć po 20 tygodniu ciąży.
Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja po genetycznym, fajne, konkretne badanie tylko krótkie i drogie ;-) 300 zl zapłaciliśmy
Dzieciak zdrowy dr Wiechec powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, co mi się bardzo podoba ;-) Drugie genetyczne za 6-7 tygodni i wtedy odetchnę z ulgą
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 16:34   #3326
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja po genetycznym, fajne, konkretne badanie tylko krótkie i drogie ;-) 300 zl zapłaciliśmy
Dzieciak zdrowy dr Wiechec powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, co mi się bardzo podoba ;-) Drugie genetyczne za 6-7 tygodni i wtedy odetchnę z ulgą
ale w sobotę był chłopiec, dobrze pamiętam?

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość

Dzisiaj miałyśmy dwie pacjentki z poronieniami. Jedna była w tym samym tygodniu co ja teraz jestem. Trochę mnie przybiła ta sytuacja. Co prawda nie byłam przy zabiegu, ale inaczej odczuwałam tę sytuację niż przed ciążą. Ciężka sprawa.
straszne,masz trudną psychicznie pracę..emocji pewnie codziennie co nie miara..radości też, ale takie sytuacje muszą być przybijające
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 17:13   #3327
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Mam zły dzień ryczeć mi się chce myślałam że mdłości ustąpiły a wczoraj wymiotowałam raz, dziś dwa razy i myślę że to nie koniec....

Jedyne co mnie pociesza to wasze udane wizyty aż się lepiej na sercu robi, wierze że sierpień będzie dla nas szczęśliwy
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 17:24   #3328
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez pysiaczek21 Pokaż wiadomość
Ja tez w czasie ciąży idę do ołtarza tak jak pisałam wcześniej ogarnięte mieliśmy wszystko na czerwiec ale ze tak się stało to postanowiliśmy przyspieszyć ślub i nie licząc dzisiejszego dnia to zostanę żona za 10 dni 🙊
Oooooo to super powodzenia

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
Ekstra
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 17:36   #3329
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Mam zły dzień ryczeć mi się chce myślałam że mdłości ustąpiły a wczoraj wymiotowałam raz, dziś dwa razy i myślę że to nie koniec....

Jedyne co mnie pociesza to wasze udane wizyty aż się lepiej na sercu robi, wierze że sierpień będzie dla nas szczęśliwy
będzie lepiej,zobaczysz..mi w czasie mdłości baaardzo pomagało świeże powietrze...zaliczałam dwa razy dziennie godzinny spacer..na dworze nie śmierdziało, nie było zapachów jedzenia..naprawdę czułam dużą ulgę..w ogóle wyjście z domu poprawiało moje samopoczucie, bo najbardziej drażniły mnie te zapachy domowe..nie wiem czy u Ciebie się sprawdzi, ale może spróbuj
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 17:58   #3330
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja po genetycznym, fajne, konkretne badanie tylko krótkie i drogie ;-) 300 zl zapłaciliśmy
Dzieciak zdrowy dr Wiechec powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, co mi się bardzo podoba ;-) Drugie genetyczne za 6-7 tygodni i wtedy odetchnę z ulgą
Mam pytanie odnośnie tego badania genetycznego: ile razy trzeba je wykonać? jeden raz nie wystarczy?
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 16:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.