Zakupy na Vinted część 2. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-22, 09:18   #91
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Godzinę temu wrzuciłam coś na vinted, a mimo to wyszukując po "slowach kluczach" nie widzę oferty... dlaczego tak się dzieje?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:24   #92
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Przeglądam buty na jesień. Znalazłam spoko, ale widzę że podeszwy przybrudzone, na pewno ktoś w nich chodził na zewnątrz (albo ma super brudno w domu). W opisie "założone raz na chwilę". A stan? A jakże! Nowy z metką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:51   #93
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Wink Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
poza tym w tych sieciówkach wątpię czy metki są na pewno dobrze wszywane. Hm ten sam model spodni. Jeden kolor nosiłam 34, drugi kolor 36. A wymiary takie same.
... no co ty o.O Może źle wszyli. Patrzyłaś czy wszystkie 34 i 36 w różnych kolorach miały takie same wymiary? Ciekawe czy na stronie też jest takie info...
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 12:28   #94
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
poza tym w tych sieciówkach wątpię czy metki są na pewno dobrze wszywane. Hm ten sam model spodni. Jeden kolor nosiłam 34, drugi kolor 36. A wymiary takie same.
Ja kiedyś mierzyłam białe koszulki w KIKu (ten sam model centymetrem) i jeden rozmiar miał przeróżne wymiary
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 20:31   #95
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Z innej beczki i dla pośmiania się - zapytałam o skład spodni - odpowiedź z translatora vinted: "Witaj zroszony poliestrze "



Dzisiejszy absurd - kupiłam bluzkę, odebrałam, bluzka świetna, więc chcę szybko potwierdzić, żeby sprzedająca dostała te parę złotych. I nie mogę, bo u mnie jest nadal w doręczeniu. Doszłyśmy do tego, że trzeba wejść w śledzenie przesyłki i zaktualizować. No ale przycisk nieaktywny. I następny krok jest taki: "Napisz do nas za pomocą przycisku na dole tej strony. Wyślij nam dowód, że przedmiot do Ciebie dotarł (np. zdjęcia przesyłki i przedmiotu). Gdy ustalimy, że przedmiot faktycznie został ci dostarczony, ręcznie zmienimy status zamówienia na "doręczono".

Ja się pytam, komu będzie się chciało udowadniać, że przesyłkę dostał? Robić zdjęcia, wysyłać itd. Ten portal jest naprawdę odjechany. Może tutaj jest źródło niepotwierdzania przez kupujące, że wszystko Ok?
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 21:41   #96
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Przeglądam buty na jesień. Znalazłam spoko, ale widzę że podeszwy przybrudzone, na pewno ktoś w nich chodził na zewnątrz (albo ma super brudno w domu). W opisie "założone raz na chwilę". A stan? A jakże! Nowy z metką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam lepszy hit. Dziś widziałam takie buty w sklepie, w sieciówce.
Podobały mi się, były ostatnie, ale obejrzałam i patrzę że podeszwy brudne, metki oczywiście też nie było. Widocznie któraś pracownica pożyczyła sobie na jakąś imprezkę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 21:53   #97
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość


Dzisiejszy absurd - kupiłam bluzkę, odebrałam, bluzka świetna, więc chcę szybko potwierdzić, żeby sprzedająca dostała te parę złotych. I nie mogę, bo u mnie jest nadal w doręczeniu. Doszłyśmy do tego, że trzeba wejść w śledzenie przesyłki i zaktualizować. No ale przycisk nieaktywny. I następny krok jest taki: "Napisz do nas za pomocą przycisku na dole tej strony. Wyślij nam dowód, że przedmiot do Ciebie dotarł (np. zdjęcia przesyłki i przedmiotu). Gdy ustalimy, że przedmiot faktycznie został ci dostarczony, ręcznie zmienimy status zamówienia na "doręczono".

Ja się pytam, komu będzie się chciało udowadniać, że przesyłkę dostał? Robić zdjęcia, wysyłać itd. Ten portal jest naprawdę odjechany. Może tutaj jest źródło niepotwierdzania przez kupujące, że wszystko Ok?
Ja też tak miałam przedwczoraj. Napisałam do Vinted (byłam kupującą) i szybko to odblokowali
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-23, 12:30   #98
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja tam wszystko mierzę, robię dokładne zdjęcia i dokładny opis. Ogólnie jestem dokładna może to dlatego i lubię też takie ogłoszenia, a nie ogłoszenie o treści np. sprzedam sukienkę rozmiar 38 i 2 zdjęcia
czasami jest ogłoszenie, po prostu ; sukienka i koniec
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 17:55   #99
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
czasami jest ogłoszenie, po prostu ; sukienka i koniec
Tak! I do tego jedno zdjęcie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 20:30   #100
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
czasami jest ogłoszenie, po prostu ; sukienka i koniec
I do tego na przykład w parametrach stan "dobry". I się teraz domyśl, dlaczego stan dobry.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 09:10   #101
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

W kwestii stanu nic nie przebija dla mnie "bardzo dobry" z dziurą lub "cerka" (???), bardzo częste przy odzieży sportowej z merino a na taką ostatnio poluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 10:18   #102
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

"Uwielbiam" takie targowanie się. Gdybym zaakceptowała, to pewnie po chwili dostałabym kolejną propozycję, tym razem na 2 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2023-09-24 at 11.14.07.jpg (44,0 KB, 83 załadowań)
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 10:29   #103
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
W kwestii stanu nic nie przebija dla mnie "bardzo dobry" z dziurą lub "cerka" (???), bardzo częste przy odzieży sportowej z merino a na taką ostatnio poluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cerka??

Z wczoraj - przypisane do marki Zara, wchodzę w ogłoszenie, opis: "spodnie z mango".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 12:05   #104
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Cerka??
Ze zdjęć dowiedziałam się, że to wymyślone słowo ma oznaczać zaszytą dziurę🤣 stan bardzo dobry cały czas!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 12:16   #105
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
W kwestii stanu nic nie przebija dla mnie "bardzo dobry" z dziurą lub "cerka" (???), bardzo częste przy odzieży sportowej z merino a na taką ostatnio poluje
Stan "bardzo dobry -" czyli buty sportowe z przetartymi zapiętkami
Poczułam się jak nienormalna, myśląc przez chwilę, że chyba tyko ja na całym świecie uważam takie coś za stan zły
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 13:11   #106
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Cerka??

Z wczoraj - przypisane do marki Zara, wchodzę w ogłoszenie, opis: "spodnie z mango".
Dziwnie brzmi, ale jest coś takiego, za Słownikiem Języka Polskiego:
cerka - niewielka cera - plecionka z przędzy lub nici w miejscu rozdarcia, przetarcia lub dziury w tkaninie; łatka.

Po prostu - zacerowana dziura.

Co do marek - często - w opisie jedno, w parametrach drugie.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Stan "bardzo dobry -" czyli buty sportowe z przetartymi zapiętkami
Poczułam się jak nienormalna, myśląc przez chwilę, że chyba tyko ja na całym świecie uważam takie coś za stan zły
Dla niektórych określenie "bardzo dobry" ZNACZNIE mija się z tym, co większość normalnie myślących ludzi uznałaby za bardzo dobre.

Podobnie jest z długościami. Szukanie czegoś "midi", to droga przez mękę. Nie wiem jak bardzo głupim trzeba być, by wstawiać jako midi sukienki i spódnice w długości ledwo za tyłek. Przecież to oczywiste, że jeśli dolna krawędź jest przed kolano, to nie jest to absolutnie midi!

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ostatnio znowu pytam o wymiary. Odpowiedź - to typowe 34
Piszę, że proszę o wymiary, bo nie ma czegoś takiego jak "typowe".
W końcu - dostaję wymiary. Oczywiście - wcale nie są typowe.
Ponownie piszę, że są strasznie malutkie, czy sukienka się rozciąga? Jakie wymiary ma osoba na zdjęciu, która założyła tę sukienkę?
Dostałam taką odpowiedź:

sukienka jest dość rozciągliwa na zdjęciach jestem ja i jestem szczupła ale na mnie ta sukienka jest za duża
myślę że będzie ok, dostałam sukienkę od mojej cioci




Brnę dalej mimo durnej odpowiedzi. Piszę: wymiar to wymiar - skoro Pani założyła tę sukienkę i jest za duża, to jakie ma Pani wymiary?
Odpowiedź: niestety nie mam jak tego zmierzyć bo znowu nie ma mnie w domu

Serio? Nie wie, jakie ma wymiary?
Odpadłam.

Na olx za to udzielono mi reprymendy...
Sprzedaję czajnik elektryczny. Nowy, nieużywany. Facet pyta, czy jest nowy... Odpisuję, że przecież w tytule i w opisie napisałam - NOWY i NIEUŻYWANY.
Facet pyta: a czemu Pani sprzedaje?
Zawsze mam ochotę odpisać - a co to Pana obchodzi?
Odpisałam zgodnie z prawdą - dostałam w prezencie, a nie potrzebuję.
A on mi na to: nieładnie sprzedawać prezenty,
Skąd się biorą tacy ludzie?

Edytowane przez Morticia_Addams
Czas edycji: 2023-09-24 o 13:02 Powód: literówka
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 13:45   #107
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Na olx za to udzielono mi reprymendy...
Sprzedaję czajnik elektryczny. Nowy, nieużywany. Facet pyta, czy jest nowy... Odpisuję, że przecież w tytule i w opisie napisałam - NOWY i NIEUŻYWANY.
Facet pyta: a czemu Pani sprzedaje?
Zawsze mam ochotę odpisać - a co to Pana obchodzi?
Odpisałam zgodnie z prawdą - dostałam w prezencie, a nie potrzebuję.
A on mi na to: nieładnie sprzedawać prezenty,
Skąd się biorą tacy ludzie?
Miałam ostatnio nieprzyjemność sprzedawać pralkę na olx będąc w Polsce i mogę tylko przyłączyć się do zdziwienia.
Pralka była sprawna, ale około 10-letnia, po remoncie nie zmieściłaby się w łazience, więc chciałam się jej po prostu pozbyć za 10 zł, tym bardziej że byłam na miejscu tylko tydzień. No i zaczął się festiwal dzwonienia z pytaniami "a dlaczego tak tanio?" i " a dlaczego pani sprzedaje?" i nie przyjmowania wyjaśnienia, które napisałam. Facet któremu robiłam rezerwację nie raczył się odezwać w terminie odbioru. Kamień spadł mi z serca, jak w końcu wyjechała z mieszkania.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2023-09-24 o 13:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 14:00   #108
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Stan "bardzo dobry -" czyli buty sportowe z przetartymi zapiętkami

Poczułam się jak nienormalna, myśląc przez chwilę, że chyba tyko ja na całym świecie uważam takie coś za stan zły
Ja właśnie przeglądam płaszcze. Jeden mi się spodobał, stan bardzo dobry oczywiście. Przeglądam zdjęcia i na ostatnim cały bok zaszyty ręcznie. No stan bardzo dobry, jak nic!
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 14:59   #109
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Dziwnie brzmi, ale jest coś takiego, za Słownikiem Języka Polskiego:
cerka - niewielka cera - plecionka z przędzy lub nici w miejscu rozdarcia, przetarcia lub dziury w tkaninie; łatka.

Po prostu - zacerowana dziura.

Co do marek - często - w opisie jedno, w parametrach drugie.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------



Dla niektórych określenie "bardzo dobry" ZNACZNIE mija się z tym, co większość normalnie myślących ludzi uznałaby za bardzo dobre.

Podobnie jest z długościami. Szukanie czegoś "midi", to droga przez mękę. Nie wiem jak bardzo głupim trzeba być, by wstawiać jako midi sukienki i spódnice w długości ledwo za tyłek. Przecież to oczywiste, że jeśli dolna krawędź jest przed kolano, to nie jest to absolutnie midi!

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ostatnio znowu pytam o wymiary. Odpowiedź - to typowe 34
Piszę, że proszę o wymiary, bo nie ma czegoś takiego jak "typowe".
W końcu - dostaję wymiary. Oczywiście - wcale nie są typowe.
Ponownie piszę, że są strasznie malutkie, czy sukienka się rozciąga? Jakie wymiary ma osoba na zdjęciu, która założyła tę sukienkę?
Dostałam taką odpowiedź:

sukienka jest dość rozciągliwa na zdjęciach jestem ja i jestem szczupła ale na mnie ta sukienka jest za duża
myślę że będzie ok, dostałam sukienkę od mojej cioci




Brnę dalej mimo durnej odpowiedzi. Piszę: wymiar to wymiar - skoro Pani założyła tę sukienkę i jest za duża, to jakie ma Pani wymiary?
Odpowiedź: niestety nie mam jak tego zmierzyć bo znowu nie ma mnie w domu

Serio? Nie wie, jakie ma wymiary?
Odpadłam.

Na olx za to udzielono mi reprymendy...
Sprzedaję czajnik elektryczny. Nowy, nieużywany. Facet pyta, czy jest nowy... Odpisuję, że przecież w tytule i w opisie napisałam - NOWY i NIEUŻYWANY.
Facet pyta: a czemu Pani sprzedaje?
Zawsze mam ochotę odpisać - a co to Pana obchodzi?
Odpisałam zgodnie z prawdą - dostałam w prezencie, a nie potrzebuję.
A on mi na to: nieładnie sprzedawać prezenty,
Skąd się biorą tacy ludzie?
ja też nie wiem jakie mam wymiary
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 15:07   #110
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też nie wiem jakie mam wymiary
Mnie wystarcza, jak ktoś pisze, ile ma wzrostu i jaki standardowo nosi rozmiar. O dokładne wymiary osoby na zdjęciu raczej bym nigdy nie pytała, jeśli dostałabym wymiary samego ciucha. Nie wiem, czy w ogóle odpowiedziałabym na takie pytanie.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2023-09-24 o 15:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 15:52   #111
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie wystarcza, jak ktoś pisze, ile ma wzrostu i jaki standardowo nosi rozmiar. O dokładne wymiary osoby na zdjęciu raczej bym nigdy nie pytała, jeśli dostałabym wymiary samego ciucha. Nie wiem, czy w ogóle odpowiedziałabym na takie pytanie.
Skoro dziewczyna mi pisze, że na nią jest za duże - podaje w pasie 27cm, a na zdjęciach widać, że z pewnością nie ma w pasie 54cm, to zapytałam o jej wymiary.
Robię to często, gdy sukienka jest dopasowana, bo jednak ludzie mają różne kształty. Kupowałam sukienkę od kobiety o tym samym wzroście, ale w rozmowie doszłyśmy do tego, że ona sprzedaje, bo mimo noszenia często rozmiaru 34, ta sukienka jest jej za ciasta w biuście. Sama noszę 34, ale wymiar w biuście mam mniejszy od sprzedającej i po tej rozmowie - kupiłam tę sukienkę i na mnie pasuje idealnie.

Przyjaciółka ma wzrost i wagę podobną do mojej, ale mamy zupełnie inne proporcje, więc różne kroje inaczej leżą na niej, a inne na mnie.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 23:06   #112
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Cerka??

Z wczoraj - przypisane do marki Zara, wchodzę w ogłoszenie, opis: "spodnie z mango".
Albo w tytule jedna firma, w opisie: spodnie/sukienka itd. jak w Mango. Massimo Dutti, Zara itd


Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Na olx za to udzielono mi reprymendy...
Sprzedaję czajnik elektryczny. Nowy, nieużywany. Facet pyta, czy jest nowy... Odpisuję, że przecież w tytule i w opisie napisałam - NOWY i NIEUŻYWANY.
Facet pyta: a czemu Pani sprzedaje?
Zawsze mam ochotę odpisać - a co to Pana obchodzi?
Odpisałam zgodnie z prawdą - dostałam w prezencie, a nie potrzebuję.
A on mi na to: nieładnie sprzedawać prezenty,
Skąd się biorą tacy ludzie?
Przecież Polska stoi ciotkami i wujkami dobra rada olewam takie osoby, a w realu puszczam ostre teksty.

Ja często poza wymiarami dopytuję jaki ktoś nosi rozmiar stanika w przypadku niektórych sukienek, w które celuję, ma to znaczenie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 06:05   #113
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ja często poza wymiarami dopytuję jaki ktoś nosi rozmiar stanika w przypadku niektórych sukienek, w które celuję, ma to znaczenie
Na to pytanie też bym nie umiała odpowiedzieć
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 09:37   #114
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na to pytanie też bym nie umiała odpowiedzieć
Nie nosisz stanika?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 13:10   #115
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie nosisz stanika?
Nie, tylko braletki, które mają odzieżowe rozmiary.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 13:45   #116
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też nie wiem jakie mam wymiary
Ja też Zwłaszcza, że wahania wagi mam takie, że te wymiary bardzo szybko się zmieniają
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 21:53   #117
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie, tylko braletki, które mają odzieżowe rozmiary.
A no to niczym staniki sportowe, które noszę To czasem też pomaga.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 13:48   #118
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

ostatnio dodaję sobie do ulubionych rzeczy i zanim się zastanowię nad zakupem, już sprzedane... A buty i ciuchy wcale nie takie "modne"
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 12:13   #119
nephilim1
🌿🌙 🎶🔥🌄
 
Avatar nephilim1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 49
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Dziewczyny, jaki macie system wyceniania ubrań? Ostatnio sporo swoich ciuchów wystawiłam i widzę że ludzie lubią się targować nawet przy małych kwotach. Wystawiacie ubrania za te 5-15 zł więcej niż faktycznie za nie chcecie? Jak to widzicie

Wysłane z mojego SM-A346B przy użyciu Tapatalka
nephilim1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-28, 12:45   #120
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted część 2.

Cytat:
Napisane przez nephilim1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie system wyceniania ubrań? Ostatnio sporo swoich ciuchów wystawiłam i widzę że ludzie lubią się targować nawet przy małych kwotach. Wystawiacie ubrania za te 5-15 zł więcej niż faktycznie za nie chcecie? Jak to widzicie

Wysłane z mojego SM-A346B przy użyciu Tapatalka

Ja chociaz 10 zł więcej daje - może nie przy wszyskich ale przy niektórych bo zawsze można zejść z ceny a jak wystawie za np te 10 zł to i tak ludzie będą targować się żeby poszło np za 5 zł XD a tak już z 20 czy 15 zł zawsze można zejść o te 5 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-22 16:04:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.