środki do powiększania biustu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 20:14   #1
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811

środki do powiększania biustu


Czy kiedyś stosowałyscie jakieś kremy lub ziółka?A może koleżanka coś uzywała. Podawajcie nazwy. Dużo teraz tego w sprzedaży. Napiszcie jeśli zadziałało choć troszkę, napiszcie jeśli to kit.
Ja próbowałam Krem powiekszający biust Venus. Niestety nie było efektów.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 23:26   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: środki do powiększania biustu

Cudów nie ma - niestety A też zażyłabym jakieś specyfiki na porost biustu hehehe ,gdyby one naprawdę działały.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:04   #3
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: środki do powiększania biustu

Nie mam takiej możliwości by poprzez wcieranie jakiegoś preparatu powiększyć biust. Jedynie można go ujędrnić. Więc lepiej wydać pieniądze na krem ujędrniający. Dobry wpływ mają ćwiczenia, które bardzo ładnie uwidacznia i uwypukla mięśnie klatki piersiowej, co spowoduje, że będą wydawały się większe. U mnie biust powiększa się po tabletkach antykoncepcyjnych, dlatego ich unikam .
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:40   #4
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: środki do powiększania biustu

Dokładnie tak jak napisały wyżej dziewczyny. Cudów nie ma.
Może i są jakieś drogie specyfiki, które według producenta biust powiększą, ale gdyby one rzeczywiście działały to nie byłaby tak rozwinięta moda na operacyjne powiększanie piersi.
Są jakieś ćwiczenie, które podnoszą biust i poprawiają jego wygląd działając na klatkę piersiową. Zawsze można tym się zająć + jakieś ujędrniające kremy. Biust pozostanie mały, ale ładny .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:06   #5
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: środki do powiększania biustu

A mnie po tabletkach nie rosną, jestem szczupła i mam mały biust, myślę, że dopiero gdybym przytyła to by mi urosły-moja koleżanka tak miała.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:36   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: środki do powiększania biustu

Ja nawet jak przytyłam,to biust mi sie nie zmienił. Ale za to pupa.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:44   #7
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: środki do powiększania biustu

Kwestia jaką ma się sylwetke. Gruszka raczej nie ma co liczyć na większy biust po przytyciu.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 09:25   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: środki do powiększania biustu

silikon
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:28   #9
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: środki do powiększania biustu

Cytat:
Napisane przez Kasia***
Kwestia jaką ma się sylwetke. Gruszka raczej nie ma co liczyć na większy biust po przytyciu.
Hehehe to ja jestem gruszka klapsa
Grawitacja juz zadziałała na pewne części ciała
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:30   #10
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: środki do powiększania biustu

hehehe u mnie zupełnie w drugą strone
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:36   #11
johnie
Przyczajenie
 
Avatar johnie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Smile Dot.: środki do powiększania biustu

Czesc.. podobno sa srodki do powiekszania biustu a mianowicie ohydna maz, ktora wsmarowuje sie w biust, robi sie ja samemu wiec nie jest to naciaganie przez jakas firme kosmetyczna. Niestety potrzebna sa do niej rozne specyfiki, ktorych ja nigdy nie kupilam (bo nie sa tak latwo dostepne) Ale czytalam na innym forum wypowiedzi dziewczyn (wielu..) ktore twierdza ze po smarowaniu tym tajemniczym specyfikiem obwod biustu zwiekszyl sie nawet do 10cm.. Kiedys zrobilam sobie cos podobnego (z podobnych skladnikow, chociaz to nie to samo co oryginal ) i po trzech dniach smarowania mialam dodatkowe 2 cm.. poza tym slyszalam o roznych herbatkach ktore stymuluja wydzielanie hormonow.. poza tym i tak sa zdrowe, nie zaszkodzi sprobowac. Jesli kogos to zainteresuje to moge napisac czy u mnie to dziala.. dopiero zaczelam.. jak na razie mam 90cm :P Pozdrawiam
johnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 13:42   #12
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: środki do powiększania biustu

A mogłabyś podać przepis?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:08   #13
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Dot.: środki do powiększania biustu

co zlego to nie ja i nie pytajcie mnie czy dziala bo ja chetnie bym prosila o zmniejszenie,ale szukalam kiedys kolezance :

http://www.wizaz.pl/szczotka_automasaz_piersi.php

oraz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=32326&start=0 i coby nie czytac wszystkiego to wypowiadajaca sie tam kasia dala link do tej strony na ktorej jest to samo dokladnie opisane http://www.seichim.prv.pl/ tylko trzeba wejsc po prawej stronie w BONUSY
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:43   #14
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: środki do powiększania biustu

Cytat:
Napisane przez Kasia***
Nie mam takiej możliwości by poprzez wcieranie jakiegoś preparatu powiększyć biust. Jedynie można go ujędrnić. Więc lepiej wydać pieniądze na krem ujędrniający. Dobry wpływ mają ćwiczenia, które bardzo ładnie uwidacznia i uwypukla mięśnie klatki piersiowej, co spowoduje, że będą wydawały się większe. U mnie biust powiększa się po tabletkach antykoncepcyjnych, dlatego ich unikam .
Zgadzam sie. Wielkosc biustu to sprawa genetyki i hormonow (estrogenu), tak wiec np. tabletki antykoncepcyjne lub leczenie(niekoniecznie tabletkami hormonalnymi) moze rzeczywiscie dokonac tu zmian... ale ingerowac w gospodarke hormonalna bez potzreby( zagrozenie zdrowia) nie ma co, bo mozna sobie tylko zaszkodzic ale jak najbardziej popieram cwiczenia- same plusy
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:02   #15
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: środki do powiększania biustu

- dobry krem ujędrniający
- masaże - ale regularne - z tego co wiem, tylko to jakoś działa
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:05   #16
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: środki do powiększania biustu

Cytat:
Napisane przez johnie
Czesc.. podobno sa srodki do powiekszania biustu a mianowicie ohydna maz, ktora wsmarowuje sie w biust, robi sie ja samemu wiec nie jest to naciaganie przez jakas firme kosmetyczna. Niestety potrzebna sa do niej rozne specyfiki, ktorych ja nigdy nie kupilam (bo nie sa tak latwo dostepne) Ale czytalam na innym forum wypowiedzi dziewczyn (wielu..) ktore twierdza ze po smarowaniu tym tajemniczym specyfikiem obwod biustu zwiekszyl sie nawet do 10cm.. Kiedys zrobilam sobie cos podobnego (z podobnych skladnikow, chociaz to nie to samo co oryginal ) i po trzech dniach smarowania mialam dodatkowe 2 cm.. poza tym slyszalam o roznych herbatkach ktore stymuluja wydzielanie hormonow.. poza tym i tak sa zdrowe, nie zaszkodzi sprobowac. Jesli kogos to zainteresuje to moge napisac czy u mnie to dziala.. dopiero zaczelam.. jak na razie mam 90cm :P Pozdrawiam
Ja również jestem ciekawa co może powiekszyć biust i przychylam się do prożby johnie
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:45   #17
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: środki do powiększania biustu

Ja jak byłam mała i zaczełam dojrzewać, to moje starsze siostry kłamały mi, że codzienne smarowanie piersi cebulą pomaga na ich porost. Ja wtedy miałam problem bo wogle sie wstydzilam, że je wogle mam (piersi) i mnie to strasznie denerwowało, że one myślą ze chce być jakąś "pamelą" . Najgorsze było, że jak wychodziłam np. z łazienki to moje kochane siostry wchodząc po mnie mówiły zawsze, ze "coś tu cebulą dziwną pachnie". Myslałam, że je pozabijam za każdym razem
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:35   #18
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: środki do powiększania biustu

Ja słyszałam (jest bardzo dużo reklam w kolorowych gazetkach, takich jak Tina itd.), że są tabletki, dzięki którym biust się powiększa. Moja przyjaciółka łykała przez ok. miesiąc i z rozmiaru A teraz ma B. Całkiem poważnie Choć sama nigdy nie chciałabym niczego łykać.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:12   #19
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: środki do powiększania biustu

Cytat:
Napisane przez johnie
Czesc.. podobno sa srodki do powiekszania biustu a mianowicie ohydna maz, ktora wsmarowuje sie w biust, robi sie ja samemu wiec nie jest to naciaganie przez jakas firme kosmetyczna. Niestety potrzebna sa do niej rozne specyfiki, ktorych ja nigdy nie kupilam (bo nie sa tak latwo dostepne) Ale czytalam na innym forum wypowiedzi dziewczyn (wielu..) ktore twierdza ze po smarowaniu tym tajemniczym specyfikiem obwod biustu zwiekszyl sie nawet do 10cm.. Kiedys zrobilam sobie cos podobnego (z podobnych skladnikow, chociaz to nie to samo co oryginal ) i po trzech dniach smarowania mialam dodatkowe 2 cm.. poza tym slyszalam o roznych herbatkach ktore stymuluja wydzielanie hormonow.. poza tym i tak sa zdrowe, nie zaszkodzi sprobowac. Jesli kogos to zainteresuje to moge napisac czy u mnie to dziala.. dopiero zaczelam.. jak na razie mam 90cm :P Pozdrawiam
Prosimy o przepis!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 16:28   #20
johnie
Przyczajenie
 
Avatar johnie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Dot.: środki do powiększania biustu

Czesc
niestety nie pamietam dokladnie wszystkich skladnikow, bo robilam to 'cos' ze dwa lata temu i tylko raz... bo dostalam po tym jakiejs wysypki wiec dalam sobie spokoj a dodatkowe 2cm z powrotem zniknely natomiast slyszalam jeszcze ze na powiekszenie biustu (albo ujedrnienie.. w kazdym razie optycznie wydaje sie wiekszy, a czy w obwodzie tez to nie pamietam) dobre jest regularne lykanie drozdzy piwnych (ktore podobno dobre sa tez na cere, wlosy i paznokcie) i nie sa wcale drogie. a i jeszcze picie herbatki z mniszka (biust jest wtedy podobno jedrniejszy...) Ale nie chce nikogo wprowadzac w blad, wiec lepiej zanim zaczniecie lykac cokolwiek lub pic ziolka to moze spytajcie sie kogos kto sie na tym zna lepiej niz ja ..ja w kazdym razie zaczelam lykac drozdze (rowniez ze wzgledu na cere) i cwiczyc, i smarowac sie balsamem mam nadzieje ze bedzie lepiej jak to da jakies skutki to doniose.. pozdrawiam
johnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:48   #21
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: środki do powiększania biustu

http://allegro.pl/show_item.php?item=60756816

wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:53   #22
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: środki do powiększania biustu

Ja z chęcia oddam swoje.Nosze to C,ale dziś sie przeraziłam ich rozmiarem,urosły czy jak? buu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 19:07   #23
johnie
Przyczajenie
 
Avatar johnie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Dot.: środki do powiększania biustu

Hej,
moja kolezanka uzywala Top Model i po dwoch tygodniach miala 2 cm wiecej w biuscie, poza tym miala jedrniejsza skore na biodrach i udach
tylko strasznie droga ta przyjemnosc ale jesli kogos na to stac to slyszalam ze dziala
johnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 19:10   #24
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: środki do powiększania biustu

nie wszystko działa na wszystkich
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 13:08   #25
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: środki do powiększania biustu

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Ja jak byłam mała i zaczełam dojrzewać, to moje starsze siostry kłamały mi, że codzienne smarowanie piersi cebulą pomaga na ich porost. Ja wtedy miałam problem bo wogle sie wstydzilam, że je wogle mam (piersi) i mnie to strasznie denerwowało, że one myślą ze chce być jakąś "pamelą" . Najgorsze było, że jak wychodziłam np. z łazienki to moje kochane siostry wchodząc po mnie mówiły zawsze, ze "coś tu cebulą dziwną pachnie". Myslałam, że je pozabijam za każdym razem
Ja też jak zaczęłam dojrzewać wstydziłam się, że mi biust rośnie. Ech...jaka ja głupia byłam! A teraz wstydzę się, że nie mam chociaż rozmiaru B.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 13:23   #26
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: środki do powiększania biustu

Swoją drogą zastanawia mnie, bo przeciez za wielkosc biustu odpowiadaja jakies hormony (byc moze estrogeny-nie wiem). Skoro isnieja hormony ktore lecza tradzik, ktore wywołują miesiaczke itd. To na pewno są do 'zrobienia' hormony na wzrost biustu.
Tylko to pewnie jak z masłem i margaryna, najpierw wszystkie zakompleksione kobiety zafunduja sobei silikon, a potem wejda na rynek super pigułki na bycie kobieta.......

mam nadzieje ze zrozumiałyscie o co mi chodzi

Buziaki dla Was
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.