Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 22:40   #1681
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Anusiu slicznie wygladacie razem z Majcia. Sukienieczki sliczne. tez bym chciala miec coreczke zeby moc tak ja stroic.


Anusiu dopiero teraz zobaczylam zdjecia Maji w lozeczku. Jestem w szoku.Brawa dla zdolnej Majci. Ona to pewnie szybko zacznie chodzic
Dziękujemy bardzo Motylku Tak przy świętach ją sobie postroiłam trochę, w końcu wyrośnie z sukienek i nie założę, na co dzień nie chcę jej męczyć, o wiele wygodniej jest jej w body.



Pewnie jeszcze z miesiąc i będzie chciała próbować chodzić, na razie stanie jej wystarcza. Tylko biedaczka jak stanie nie potrafi sobie usiąść, jednak radzi sobie i z tym, zaczyna piszczeć, więc wtedy ją sadzam, nie na długo, bo zaraz znów stoi Staram się by za dużo w ciągu dnia nie stała, ale ona nawet bawiąc się na ziemi, oprze się np. o mnie i prostuje te swoje nóżki.


.........................
Maja od kilku dni uparcie powtarza baba, mama, bama, maba lub ciągiem sobie gada jakieś sylaby, czasem la i bam ale to ostatnie tak jakoś bezgłośnie, po ruchu warg można przypuszczać, że to bam

Jak pierwszy raz powiedziała mama, to aż mi się serce ścisnęło, super uczucie, choć wiem, że ona może być nieświadoma tego co mówi. Jednak raz powiedziała ?mama? w ciągu płaczu, więc może wie co mówi??
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:38   #1682
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Życzonka miesięcznicowe dla Maciusia Tymusia Kubusia
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Jak pierwszy raz powiedziała mama, to aż mi się serce ścisnęło, super uczucie, choć wiem, że ona może być nieświadoma tego co mówi. Jednak raz powiedziała ?mama? w ciągu płaczu, więc może wie co mówi??
Brawo, szybka to nasza Majunia
Maxiu , fajnie, że ząbki wychodza.
Weronisia ma fajną fryzurę.
Jasio miał niecodzienną rozrywke, może apetyt mu się zaostrzył
Dorko slicznie wyglądacie.
Moja teściowa po długim czasie spokoju znowu bzdury wymyśla. Stwierdziła skoro Agatka płacze na widok mojego szwagra to "jest cos na rzeczy" miała na myśli, że jest złym człowiekiem. Zapytałam, czy mój tata tez jest złym człowiekiem bo na jego widok tez płacze....
Babcia z sentymentem wspominała jak to swym malutkim dzieciom dawała wodę z cukrem Bez namysłu jej powiedziałam, że dlatego nie mają już swoich zębów. Potem pod pretekstem drzemki dziecka poszłam na godzinny spacer z Pucka. Wprawdzie aura była typowo zimowa, ale nie było bardzo zimno i z przyjemnością po wcześniejszych rozrywkach spacerowałam.
Pogoda była różna. Sobota i niedziela wiosna, co widać na załączonym obrazku. W poniedziałek śnieg, ale też fajnie.
Agatka zasnęła. Coś ostatnio mało sypia i ciężko w ciągu dnia cokolwiek zrobić. W święta papugujac po nas stwierdziła, że trzeba sie obżerać. Zjadła słoiczek z Hippa 190 g dynię z indykiem i za pół godzinki doprawiła cycem. Dwa dni tak je, to chyba musimy przestawić się na większe porcje.
Po południu idziemy prywatnie na usg bioderek. Może pani doktor będzie miała czasu więcej dla nas. Ortopeda w przychodni publicznej go nie miał, bo śpieszył sie na popołudniowy dyżur do drugiego gabinetu.
Miłego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3220036.JPG (39,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3230050.JPG (101,5 KB, 21 załadowań)
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:44   #1683
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

WITAM PO ŚWIETACH

U mnie w domu znowu szpital, wszyscy przeziebieni - i.... NIE BEDZIE MNIE NA SPOTKANIU
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:50   #1684
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Witajcie po świetach!!!

Na poczatek - naserdeczniejsze zyczenia miesiecznicowe zalegle i te aktualne! Duzo zdrowka, nowych umiejetnosci i rodosci dla wszytskich maluszkow!

Blanka swiateczne wyjazdy przezyla i o dziwo zniosla jest w wybornej formie"))) najpierw bylismy u moich rodzicow - zostala wycalowana, wywlulana i pozabawiana za wszytski czasy... Joli - moja mama tez chciala dac Blance kawaleczek serniczka - "Bo kiedys sie dawalo i dzieciom nic nie bylo"... ale na szczescie jedno krotkie nie zalatwilo tego typu zapedy babci)) pozatym malutka dostala obiecana hustawke i bujala sie zachwycona.
Nastepne dni bylismy u tesciow i tam powtorka. Blanka rechotala sie i smiala do wsyztskich, wogole nie wykazywala strachu przed dawno nie widzianymi osobami.
Jedyny problem to byla pora drzemek - tak mocno przyzwyczailam ja do spania w swoim lozeczku, ze jak lozeczka nie bylo to ciezko bylo jej zasnac
Ja po swiatecznych obrzarstwach czuje sie ciezka postanawiam zrezygnowac ze slodkosci i bradziej racjonalnei sie odzywiac. W koncu wiosna idzie!

Wrzucam kilka zdj i ide karmic gloda bo sie wlasnie obudzila
Buziaki i piszcie jak u Was swieta!

Aha - czekamy na obszerna fotorelacje ze spotkania !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (109,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (88,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (67,1 KB, 14 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:54   #1685
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Blaneczka urocza, jak zawsze. Huśtawka super
A jeszcze wrzucę jakieś fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3210006.JPG (72,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3220018.JPG (43,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3230049.JPG (99,5 KB, 12 załadowań)
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:04   #1686
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Brawo, szybka to nasza Majunia



Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Moja teściowa po długim czasie spokoju znowu bzdury wymyśla. Stwierdziła skoro Agatka płacze na widok mojego szwagra to "jest cos na rzeczy" miała na myśli, że jest złym człowiekiem. Zapytałam, czy mój tata tez jest złym człowiekiem bo na jego widok tez płacze....
Nudziło się widocznie kobiecie i wymyśliła


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Pogoda była różna. Sobota i niedziela wiosna, co widać na załączonym obrazku. W poniedziałek śnieg, ale też fajnie.
U nas było to samo.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Po południu idziemy prywatnie na usg bioderek. Może pani doktor będzie miała czasu więcej dla nas. Ortopeda w przychodni publicznej go nie miał, bo śpieszył sie na popołudniowy dyżur do drugiego gabinetu.
Miłego

Napisz co się dowiedziałaś i powodzenia.


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka zdj i ide karmic gloda bo sie wlasnie obudzila
Buziaki i piszcie jak u Was swieta!

Blance przypadła do gustu huśtawka, buzia zadowolona.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
A jeszcze wrzucę jakieś fotki.
Piękna okrąglutka buzia i jaki zalotny uśmiech


Najserdeczniejsze życzenia dla Tymusia i Kubusia :cmo:k


.......................
Pewnie dziewczyny szykują się na spotkanie, tak tu pusto.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:28   #1687
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość


Aha - czekamy na obszerna fotorelacje ze spotkania !
i życzę miłej zabawy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 09:30   #1688
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Dla Kubusia, Maciusia i Tymka najlepsze życzenia i duże

I po świętach... Weronika w towarzystwie o dziwo rewelacyjnie też ją wszyscy całowali, nosili, "małpowali" żeby tylko rechotała. A jak wróciliśmy do domu tak 1 jak i 2-go dnia ryk, nie chciął usnąć, w nocy milion pobudek - jeść mi nie chce zaciska usta! żeby usnęła muszę na rękach bujać bo inaczej piszczy jak syrenka nie wiem może zęby?
posmarowałam jej dziąsełka i od 9 śpi...zobaczymy ale tym jedzeniem jej się martwię!
Dorka bardzo ładnie wyglądacie tylko ta teściowa ale na pocieszenie mogę powiedzieć że moja "papuga" kupiła sobie torbę co by nie być gorszą od synowej! buuuucha wyśmiałam do męża jej gust a raczej brak (wszystkie buty ma brązowe, torebkę kupiła srebrną!!!!!!!)resztę przemilczę bo szkoda mojego układu nerwowego.Dlaczego "stare damki" nie potrafią starzeć się z godnością?koniec tematu

Agatka robi takie komiczne minki naprawdę bardzo fajnie że uchwytujecie te momenty
Majunia jeszcze raz brawo brawo za tą siłę! wystrojona piękna dziewczynka
Blaneczka zadowolona z bujaweczki i też cudowna buziunia

Motylku z racij tego że Weronika po urodzeniu lezała 3h pod lampami (żółtaczka) to poszłam prywatnie do okulisty. Badanie polegało na zakropieniu oczu (źrenice miała takie bardzo bardzo duże) i po 20 min. taką latareczką sprawdzała oczka. Przy badaniu pierwszego moja dzidzia nie reagowała ale przy drugim już kopała, piszczała i cuda wianki. Na szczęście wszystko ma zdrowe!

Życzę udanego spotkanie i badzo żałuję że nas tam nie będzie ale może innym razem

A to ze świąt
dyngus 2008 005.jpg Wielkanoc 2008 013.jpg
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:09   #1689
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

czesc maciek 3 dzien goraczkuje............. nic wiecej sie nie dzieje,tylko ta cholerna goraczka -moze to zeby?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:12   #1690
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
A jeszcze wrzucę jakieś fotki.
Agatka ślicznie wyglada! Bardzo podoba mi sie to zdj w avatarku - wyglada jak taka rasowa kobieta))

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Dla Kubusia, Maciusia i Tymka najlepsze życzenia i duże

I po świętach... Weronika w towarzystwie o dziwo rewelacyjnie też ją wszyscy całowali, nosili, "małpowali" żeby tylko rechotała. A jak wróciliśmy do domu tak 1 jak i 2-go dnia ryk, nie chciął usnąć, w nocy milion pobudek - jeść mi nie chce zaciska usta! żeby usnęła muszę na rękach bujać bo inaczej piszczy jak syrenka nie wiem może zęby?
posmarowałam jej dziąsełka i od 9 śpi...zobaczymy ale tym jedzeniem jej się martwię!
Dorka bardzo ładnie wyglądacie tylko ta teściowa ale na pocieszenie mogę powiedzieć że moja "papuga" kupiła sobie torbę co by nie być gorszą od synowej! buuuucha wyśmiałam do męża jej gust a raczej brak (wszystkie buty ma brązowe, torebkę kupiła srebrną!!!!!!!)resztę przemilczę bo szkoda mojego układu nerwowego.Dlaczego "stare damki" nie potrafią starzeć się z godnością?koniec tematu

Agatka robi takie komiczne minki naprawdę bardzo fajnie że uchwytujecie te momenty
Majunia jeszcze raz brawo brawo za tą siłę! wystrojona piękna dziewczynka
Blaneczka zadowolona z bujaweczki i też cudowna buziunia

Motylku z racij tego że Weronika po urodzeniu lezała 3h pod lampami (żółtaczka) to poszłam prywatnie do okulisty. Badanie polegało na zakropieniu oczu (źrenice miała takie bardzo bardzo duże) i po 20 min. taką latareczką sprawdzała oczka. Przy badaniu pierwszego moja dzidzia nie reagowała ale przy drugim już kopała, piszczała i cuda wianki. Na szczęście wszystko ma zdrowe!

Życzę udanego spotkanie i badzo żałuję że nas tam nie będzie ale może innym razem

A to ze świąt
Berbeaa - sliczne zdj z coronia. Ma dziewczyna fryzurke, az brak slow Zreszta mamusia podobnie jak corka - wyglada uroczo

Blanka pod lampami lezala 4 dni po 12 godzin, bylismy na kontroli okulistycznej po 4 tygodniach. Podobnie jak Weroniczka miala zakropione oczka [ 2 razy w odstepie 20 minut], potem badanie. Nie wygladalo przyjemnie bo musialam blanke unieruchomic co juz bylo dla niej nie do zniesienia, potem pani dr rozwarla jej powieki takimi metalowymi szczypcami i za pomoca latareczki ogladala oko.

Anusia - Majeczka to prawdziwa przodowniczka w sprawnosciach fizycznych I jak pieknie swiatecznie wystrojona Kurde, Blanka poki co siedzi tylko na kolanach, inaczej sie giba na boki. O staniu wogole nie ma mowy. Ale za to plywa wysmienicie, no i przewraca sie we wszytskie mozliwe strony
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:14   #1691
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
czesc maciek 3 dzien goraczkuje............. nic wiecej sie nie dzieje,tylko ta cholerna goraczka -moze to zeby?
Jak nic wiecej sie nie dzieje to pewnie zeby Blanka skonczyla juz 6 mcy a nadal bezzebna i oprocz piastki w buzi nic nie zapowiada zeby mialy sie pojawic
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:19   #1692
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

jestem taka padnieta, swieta mnie dobily
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:29   #1693
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

sliczne te nasze dziewczynki troszke Wam zazdroszcze jak widze ich slodkie ubranka i zaraz sobie wyobrazam jakie psiapsioly bedziecie w przyszlosci... sama wczoraj postanowilam cos kupic Tz chrzesnicy i nie moglam sie zdecydowac,bo wszystkoe jest takie piekne!!! dobrze,ze Tz poczekal z bratem przed sklepem, bo nawet sie nie domysla ile wydalam
Swieta minely nam bardzo milo. okazuje sie ze moj szwagier,to super mezczyzna!!! nigdy nie mialam okazji go poznac,ale tesciowa swoimi historiami zdazyla mnie do niego zrazic.troche mi glupio,bo bardzo sie co do niego mylilam.
wujek 3 dni zabawial Si,na rekach tez go nosil,ale nie mialam serca mu odmowic,bo caly czas slyszalam jak mowil do Simonka: a Klaudia to(coreczka),Klaudia tamto...troche smutno mu bylo.
byslismy na wycieczce nad Morzem Irlandzkim.przewialo nas solidnie
Simule w swieta rosolem chcieli nakarmic z miesem i polowkami marchewek.coraz bardziej mnie to drazni.mowie raz nie i zaczynaja sie sypac madrosci...

ps. znalezlismy nowy dom przeprowadzka za 5tyg
ps.2 zdjecia wkleje moze pozniej.

Maciusiu trzymaj sie Simus tez mial wczoraj stan podgoraczkowy i ostre bole,znow musialam podac lek.to piszczenie jest nie do zniesienia... zastanawiam sie czy juz gora nie bedzie szla, bo na dole chyba nie ma go juz co bolec

Kubus,Macius i Tymus NAJLEPSZEGO
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:37   #1694
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Witajcie,

Jakie te nasze niunie sliczne
Blanka cudna . Sama bym sie pohustala w takiej fajnej hustawce. Musze sie rozejzec za takim ustrojstwem u mnie moze Max tez bedzie zadowolony

Wercia w avtarku wyglada jak dziewczynka co ma 2 latka. Wloski cudne no i kucyki mozna robic.

My tez przylaczamy sie do zyczen dla Kubusia, Maciusia i Tymka

Agatka roskoszna. Jest zawsze taka zadowolona na zdjeciach nie to co moj pochmurniak.

Dzieki dziewczyny za opis wizyty u okulisty. Juz widze ,ze bede musiala pojsc z mezem bo Max pewnie odstawi niezly cyrk.

Sylwia wspolczuje . U Maxa nie bylo goraczki a zebiska 2 wyszly. I wiecie co juz ma je na wierzchu a gorzej marudzi niz przed ich przebiciem. Nie wiem co sie dzieje Wczoraj byl lekko mowiac nie do zniesienia. Nawet noszenie na rekach go nie zadowalalo. Teraz nawet nie chce zeby mu masowac dziesla zelem. Dziwne bo myslalam,ze jak juz zeby sie pojawia to bedzie spokoj chociaz kilka dni. Moj Max jakis niepodrecznikowy jest bo pierwszy raz slysze zeby 2 jedynki wyszly na raz.

O 14 wybieramy sie na zakupy. Max juz spi 1,5 h moze po drzemce humor mu sie poprawi..oby.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:59   #1695
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
WITAM PO ŚWIETACH

U mnie w domu znowu szpital, wszyscy przeziebieni - i.... NIE BEDZIE MNIE NA SPOTKANIU
Trzymajcie sie cielutko. Cierpliwości i zdrówka

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Jak nic wiecej sie nie dzieje to pewnie zeby Blanka skonczyla juz 6 mcy a nadal bezzebna i oprocz piastki w buzi nic nie zapowiada zeby mialy sie pojawic
Tak jak u nas

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
jestem taka padnieta, swieta mnie dobily
Rany, Maciek to rozrywkowy facet jest.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ps. znalezlismy nowy dom przeprowadzka za 5tyg
ps.2 zdjecia wkleje moze pozniej.
Maciusiu trzymaj sie Simus tez mial wczoraj stan podgoraczkowy i ostre bole,znow musialam podac lek.to piszczenie jest nie do zniesienia... zastanawiam sie czy juz gora nie bedzie szla, bo na dole chyba nie ma go juz co bolec
Pucka też jakaś taka niespokojna, mało śpi w ciągu dnia, ale j/w napisałam nic sie nie pojawia...
Miłej przeprowadzki. Prosimy o fotki....

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Agatka roskoszna. Jest zawsze taka zadowolona na zdjeciach nie to co moj pochmurniak.
O 14 wybieramy sie na zakupy. Max juz spi 1,5 h moze po drzemce humor mu sie poprawi..oby.
Dziękujemy za komplementy. Pochwal się zakupami. Ja po lekarzu tez pochodze po sklepach, bo przychodnia jest w centrum.

W sobotnim losowaniu trafiłam 4 w totka. Płacą 179 zł. Zawsze coś na drobne wydatki..... Już się moja królewna obudziła. Pa
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:01   #1696
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Sylwia przepraszam za ten głupi zart. Pewnie Ci nie jest do śmiechu.
Weronisia też widzę zadowolona z samolociku...
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:07   #1697
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość

Agatka roskoszna. Jest zawsze taka zadowolona na zdjeciach nie to co moj pochmurniak.
motylku mój Adrian do 7 miesiąca na zdjeciach i w towarzystwie był mały powazniak ani sie nie usmiechnał ani nic. Kazdy mi mówil " a co on taki smutny" jakbym go biła albo cos a jak skonczył 7 miesiecy to dziecko nie do poznania smieje sie do kazdego i tylko zobaczy aparat to juz mu sie miska cieszy tazke moze sie Maxowi odwidzi jeszcze
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:09   #1698
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Sylwia przepraszam za ten głupi zart. Pewnie Ci nie jest do śmiechu.
wrecz przeciwnie- jak zobaczylam to sie usmiechnelam martwie sie tylko,ze to jakas choroba............


A do smiechu, to nie bylo mi dzis w sklepie z bielizna. Pierwszy raz po porodzie kupowalam stanik -miseczka E jeszcze gorzej bylo gdy placilam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:15   #1699
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
wrecz przeciwnie- jak zobaczylam to sie usmiechnelam martwie sie tylko,ze to jakas choroba............


A do smiechu, to nie bylo mi dzis w sklepie z bielizna. Pierwszy raz po porodzie kupowalam stanik -miseczka E jeszcze gorzej bylo gdy placilam
Ja z kolei w druga strone - moje piersi po 2 miesiacach karmienia i giga wielkosci w czasie nawalu pokarmu nie zmienily sie nic a nic. I staniki sprzed ciazy 75B nosze. Tzn to B to takie mniejsze A liczylam ze bede miala w koncu biust. Jedyne z czego sie ciesze to nie ma rozstepow i sa takie jak wczesniej
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:19   #1700
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

jak chcesz to moge Ci troche oddac
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:27   #1701
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
jak chcesz to moge Ci troche oddac
jasne, poprosze tak z 1,5 rozmiara
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:29   #1702
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
jasne, poprosze tak z 1,5 rozmiara
2 rozmiary albo wcale
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:35   #1703
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam po 2 miesiecznej nieobecnościDaria rośnie - jest cudnym dzieciaczkiem-ja dziś wróciłam do pracy....pierwszy dzień...
nic nie robię myślę o małej...
postaram się poczytać wcześniejsze strony co u waszych dzieciaczków,bo jestem ciekawa strasznie
pozdrawiam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:39   #1704
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
2 rozmiary albo wcale
oookej, dawaj 2))) od przybytku glowa nie boli
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:47   #1705
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
jak chcesz to moge Ci troche oddac
ja ja chcę! mi jak biaance nic a nic nie urosły tylko jak są "naładowane" mlekiem tak ja teraz kiedy córcia nie chce jeść to mi się podobają. tak marzyłam o big cycach...
Sylwia a dużą ma tą temperaturę? może to ząbki rzeczywiście? a je wogóle?bo u nas też ząbków jeszcze nie ma ale teraz wpadłam na to że ten brak apetytu to może włąśnie ząbki? też taka maruda mała od rana!
a żel coś pomagał?

w swoim i Weroniczki imieniu dziękuję za komplementy!

Już napewno dziewczyny sobie siedzą i plotkują

Eszeweria życzę Wam wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia!
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:54   #1706
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Sylwia ja tez chce rozmiar E. Po moim ciazowym biuscie tylko zdjecia i wspomnienia zostaly. Znow mam cycki jak 2 pryszcze

Kanciu dzieki za pocieszenieMoj Max smutny nie jest a raczej okreslilabym ze wsciekly. Na potwierdzenie tego wkleje kilka jego super zadowolonych minek. Czasem ma napady smiechu ale trwa to kilka minut .

Iza witaj, ucaluj Darie i wklej zdjecia.

Joli dzis zakupy dla domu. Nowa sofa i deska do prasowania. Bo ta co mam to sie przy prasowaniu odgina i blat tak trzeszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_1509_730x973.jpg (103,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_1532_730x548.jpg (60,5 KB, 12 załadowań)
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:02   #1707
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Życzonka miesięcznicowe dla Maciusia Tymusia Kubusia
Dołączmy się do życzeń
Pozdrawiamy
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:05   #1708
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

oj uwiezcie dziewczyny taki biust to nic przyjemnego. Maz mowi na mnie- konik garbusek(zgadnijcie dlaczego), do tego bola plecy
Mam problem nie tylko z bielizna, ale takze z ubraniami -bluzki rozm. 44
Zaczynam sie zastanawiac nad zmniejszeniem (ponoc jest ferundowane przez nfz)
Co do macka to temperatura 38
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:31   #1709
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
oj uwiezcie dziewczyny taki biust to nic przyjemnego. Maz mowi na mnie- konik garbusek(zgadnijcie dlaczego), do tego bola plecy
Mam problem nie tylko z bielizna, ale takze z ubraniami -bluzki rozm. 44
Zaczynam sie zastanawiac nad zmniejszeniem (ponoc jest ferundowane przez nfz)
Co do macka to temperatura 38
A mówią, że od przybytku głowa ( w Twoim przypadku plecy) nie boli
Ja noszę 75d, ale po karmieniu wrócę do 70b...
Temp 38,5 to chyba zaczyna się gorączka, a 38 to jest jeszcze stan podgorączkowy. Może to ząbki, oby nic większego...
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:33   #1710
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

jestes pewna,ze wrocisz do starego rozmaru?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.