Najlepsze Prostownice PART II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 08:50   #901
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

zadnych odp no nic, chyba musze pokierowac sie moim instynktem...chyba kupie ta prostownice GA.MA..._________________ _
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 09:52   #902
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
nooo, girls, prosze o rade-mam zamowiona (tzn odlozona ta prostownice ga.ma do jutra) i musze sie zdecydowac...czy warto wydac na nia te pieniadze?
Warto
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 13:55   #903
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Prostownica Wahl Cutek

Ja WAHL - Cutek a dokładnie MOSER CeraStyle PROFILINE. Ma ją mój fryzjer i bardzo podobał mi się efekt więc nabyłam na Allegro za 136,90zł od jLegowik. W ciągu 24h towar miałam w domku. W mojej prostownicy można regulować temperaturę i jestem nią zachwycona!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 15:29   #904
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Ma ktoś prostownice Remington (fotka w załączniku :P)

Ja mam prostownice Remingtona i jestem bardzo zadowolona, jest to prostownica ceramiczno teflonowa i kupił mi ją mężul w promocyjnym pakiecie w mediamarkcie razem z suszarką jonizująca za około 180 zł wieć opłacało się ! Polecam!
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 12:58   #905
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Cytat:
Napisane przez annes
Warto
Dziewczeta,zaufalam swojej intuicji i...kupilam prostownice GA.MA (swoja droga nie za bardzo rozumiem-ga.ma wyglada identycznie jak TONDEO,na aukcjach na allegro doszukalam sie informacji,ze prostownice ga.ma sa produkowane wlasnie przez TONDEO wiec ciekawe jaka jest roznica...)ale do rzeczy...
- mam prostownice GA.MA bez regulacji temp.(ale moim babylissem i tak prostowalam na naij.temp-180-200stm,poza tym mam wlosy lekko przetluszczajace sie i dosyc trudne do wyprostowania,wiec nizsze temp.niewiele by pomogly)
-jest z aktywna jonizacja, czyli zamyka luski wlosa i sprawia ze sie nie elektryzuja. w instrukcji napisane jest tez ze odmladza wlos
-wrazenia po 1szym uzyciu: wloski SUPER GLADZIUTKIE ,hmm...az zdrowiej wygladaja,ale to moze zasluga olejku i serum kryst.Renee Blanche nie moge sie napatrzyc na moje wlosy,az chce sie ich dotykac
-prostownica niewiarygodnie szybko sie nagrzewa ,w instr.napisane jest,ze ciepla jest juz w 2sek,a swoja max.temp.(200st.) osiaga po 10sek.-to zasluga tego,ze ma 170W (moj wczesniejszy Babyliss mial tylko 75W i mimo,ze osiagal tez temp. 200st. to GA.MA jest o wiele cieplejsza, naprawde goraca
-naprawde jestem zadowolona z zakupu, goraco polecam prostownice GA.MA wszystkim-jest profesjonalna, ma w pelni ceramiczne plytki z dodatkowa powloka krystaliczna (efalock,wigo i nieprofesjonalne prostownice maja tylko pokryte ceramika), dzieki temu wrecz slizga sie po wloskach i tak mila sie nia prostuje
-naprawde doplacic troszke wiecej i miec dobra, profesjonalna prostownice
-aha, moja GA.ME gupilam na allegro od zaufanego allegrowicza,sprowadza z hurtowni
pouzywam jej i pozniej dodam recenzje w KWC
pozdrawiam wszystkie Wizazanki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 13:01   #906
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

wiedziałam że będziesz zadowolona
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 13:24   #907
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Cytat:
Napisane przez annes
wiedziałam że będziesz zadowolona
Dzieki Annes to wlasnie dzieki Twoim opiniom i kilku innych Wizazanek zdecydowalam sie na GA.ME przeczytalam caly watek "NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WLOSOW",ale tam dziewczyny glownie pisza o efalockach i babyliss PRO oraz wigo,niewiele bylo opinii o prostownicach GA.MA,ale za to zadnej negatywnej
Mam do Ciebie jeszcze kilka pytan zwiazanych z GA>MA:
- jak dlugo i jak czesto uzywasz swojej ga.my?
- czy widac roznice w stanie wlosow?
-czy prostownica nie niszczy sie w miare uplywu czasu (mam nadzieje, ze nie, w koncu ma pelnoceramiczne plytki...)
-aha i jakich srodkow uzywasz do prostowania wloskow?
bede Ci wdzieczna za odp.
buziaki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 14:12   #908
wisienka85
Przyczajenie
 
Avatar wisienka85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Red face Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Cześć dziewczyny! Mam do Was prośbę... Doradzcie mi ktora prostownice wybrac... wiem ze juz byla masa watkow na ten temat ale chcialabym sie dowiedziec czy to prawda ze tondeo ma tylko 25wat?pytalam sprzedawce i napisal ze tak tylko niektorzy nieuczciwi sprzedawcy podaja ze 170w... Jak to w koncu jest? bo boje sie ze tondeo sobie z moimi wloskami nie poradzi skoro jest taka slaba... a Ga.Ma ma napewno 170w? i jaka jest roznica miedzy nimi bo wygladaja identycznie macie jakies porownanie?prosze o szybkie odp bo chce dzisiaj zamowic ktorąś... Pozdrawiam Agnieszka
__________________
Wisienka
wisienka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:18   #909
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Ja osobiście posiadam prostownice Tondeo, i ją polecam, bo jest sprawdzona, a mam naprawdę trudne do ułożenia włosy, są kręcone i bardzo się puszą, a teraz nawet wilogoć ich nie ruszy. Mieszkam nad morzem, gdzie jest wilgotne powietrze, po godzinie spaceru z rozpuszczonymi włosami, wyglądałam jak pudel, a nawet gorzej. Nie wiem czym róznią się te prostownice, ale napewno ich skuteczność nie jest spowodowana tym, że jedna jest 25wat a druga 170wat.
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:29   #910
wisienka85
Przyczajenie
 
Avatar wisienka85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

dzieki bardzo za odpowiedz wlasnie na to sie jednak zdecydowalam bo ma duzo dobrych opinii zobaczymy jak sie sprawdzi... pozdrawiam
__________________
Wisienka
wisienka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:40   #911
martinako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Wydaje mi się, że Ga.Ma i Tondeo to jeden producent
martinako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 20:00   #912
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Jak już sprawdzisz, ją na swoich włoskach, to szybko napisz swoją ocenę. Pozdrawiam
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 20:41   #913
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Cytat:
Napisane przez martinako
Wydaje mi się, że Ga.Ma i Tondeo to jeden producent
tez sie z ta opinia spotkalam, zreszta obie prostownice - i GA.Ma i tondeo wygladaja identycznie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:21   #914
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Cytat:
Napisane przez wisienka85
Cześć dziewczyny! Mam do Was prośbę... Doradzcie mi ktora prostownice wybrac... wiem ze juz byla masa watkow na ten temat ale chcialabym sie dowiedziec czy to prawda ze tondeo ma tylko 25wat?pytalam sprzedawce i napisal ze tak tylko niektorzy nieuczciwi sprzedawcy podaja ze 170w... Jak to w koncu jest? bo boje sie ze tondeo sobie z moimi wloskami nie poradzi skoro jest taka slaba... a Ga.Ma ma napewno 170w? i jaka jest roznica miedzy nimi bo wygladaja identycznie macie jakies porownanie?prosze o szybkie odp bo chce dzisiaj zamowic ktorąś... Pozdrawiam Agnieszka
Wisienko85, co do tondeo to tez czytalam, ze ma 25W,ale sama nie wiem bo posiadam prostownice GA>MA - skadinad wyglada zupelnie jaktondeo,ponoc to ten sam producent. moge Cie zapewnic, moja ga.ma ma a 100% oc 170W, spr. to na samej prostownicy. nagrxewa sie w okamgnieniu, wiec to tez wskazuje na to, ze musi miec te 170W. wczesniej mialam prost. o mocy 25 w i 75W i obie nagrzewaly sie wieki...
polecam ga.me
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:32   #915
wisienka85
Przyczajenie
 
Avatar wisienka85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

dzieki dziewczyny jak juz do mnie dojdzie napisze jaki efekt
__________________
Wisienka
wisienka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 00:14   #916
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Cytat:
Napisane przez wisienka85
dzieki dziewczyny jak juz do mnie dojdzie napisze jaki efekt
Wisienka, czyli zamowilas w koncu Tondeo? koniecznie napisz jak sie sprawuje
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 10:18   #917
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Chomiczka Game kupiłam w listopadzie i uzywam 2 albo 3 razy w miesiącu. Mam hopla na punkcie włosów i generalnie staram sie je nawilżać i odżywiać jak tylko moge a prostownica mimo że jest naprawde dobra, z jonizacją i ceramiką to jednak wysusza włosy,tak jak każda. Przy takim użytkowaniu nie widze pogorszenia stanu włosów Co do niszczenia sie płytek to nic takiego nie zauważyłam, mam nadzieje że nie zauważe a do prostowania używam mleczka L'oreala z serii profesjonalnej, taki w czarnej tubie z napisem Hot, jakbyś miała problem ze znalezieniem go na necie to daj znać, znajde zdjęcie i Ci wyśle. Pozdrawiam
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 10:41   #918
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Cytat:
Napisane przez annes
Chomiczka Game kupiłam w listopadzie i uzywam 2 albo 3 razy w miesiącu. Mam hopla na punkcie włosów i generalnie staram sie je nawilżać i odżywiać jak tylko moge a prostownica mimo że jest naprawde dobra, z jonizacją i ceramiką to jednak wysusza włosy,tak jak każda. Przy takim użytkowaniu nie widze pogorszenia stanu włosów Co do niszczenia sie płytek to nic takiego nie zauważyłam, mam nadzieje że nie zauważe a do prostowania używam mleczka L'oreala z serii profesjonalnej, taki w czarnej tubie z napisem Hot, jakbyś miała problem ze znalezieniem go na necie to daj znać, znajde zdjęcie i Ci wyśle. Pozdrawiam
Annes, chyba wiem, o jakim mleczku mowisz - to L'oreal (profesjonalny)Hot Iron Finish, czy jakos tak...i jak oceniasz to mleczko? jakie masz wlosy - czy on nie obciaza ich za bardzo?a uzywalam tego olejku Renee Blanche? wydaje mi sie, ze olejek moglby byc idealny dla moich wlosow gdyby rowno sie rozpylal, probuje i probuje, psikam z daleka a i tak calosc (kazde psikniecie) laduje w 1 miejscu, ktore sie odznacza od reszty
buziaki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 10:55   #919
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Ga.ma- Doradzcie Prosze...

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Annes, chyba wiem, o jakim mleczku mowisz - to L'oreal (profesjonalny)Hot Iron Finish, czy jakos tak...i jak oceniasz to mleczko? jakie masz wlosy - czy on nie obciaza ich za bardzo?a uzywalam tego olejku Renee Blanche? wydaje mi sie, ze olejek moglby byc idealny dla moich wlosow gdyby rowno sie rozpylal, probuje i probuje, psikam z daleka a i tak calosc (kazde psikniecie) laduje w 1 miejscu, ktore sie odznacza od reszty
buziaki
tak, to dokładnie Hot Iron Finish nie nakładam go zbyt dużo na włosy a już na pewno nie tuż przy gowie bo na drugi dzień od razu głowa pod kran Nakładam jakieś pare centymetrów od głowy, niedużo i jest w porządku. Co do olejku to nic nie wiem, nie używałam, jak sie zastanawiałam na kupnem czegoś wspomagającego prostowanie to chciałam żeby przede wszystkim chronił włosy przed gorącem a to mleczko właśnie to robi. Czy ten olejek też chroni przed wysoką temperaturą? Jakoś do olejków nie mam przekonania bo mi sie wydaje że będe miała tłuste włosy
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 11:23   #920
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

to ze ma mniej wat swiadczy o tym ze jest bardziej oszczedna - przeciez prostujesz wloski temperatura a nie watami tondeo active cerion nagrzewa sie do 180. ta z regulacja mozna nastawic z tego co wiem na 210. ja mam active cerion i jestem w pelni zadowolona
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 13:20   #921
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Angry Dot.: Gdzie naprawić prostownice????

No to pięknie... te prostownice mają chyba jakąś wade, bo z moją stało się tak już 2 razy- po prostu przestała grzać... Za pierwszym razem oddałam ją na gwarancje, ale teraz już jej nie mam :/ Perełko gdzie w końcu oddałaś tą prostownice? W Krakowie? i ile kosztowała naprawa?
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 16:51   #922
wisienka85
Przyczajenie
 
Avatar wisienka85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tondeo&Ga.Ma - czy sie różnią?

Hej dziewczyny) Juz mam Tondeo wczoraj przyszla i oczywiscie od razu lecialam do łazienki wyprobowac a wiec pierwsze co mi sie rzucilo to to ze jest strasznie leciutka...w porownaniu do efalocka flat master ktorego teraz uzywalalm strasznie leciutka i malutka co do watów o ktore tak pytalam to na prostownicy pisze 170W wiec juz nie wiem ile ona ma...ale juz mniejsza z tym...nagrzewa sie chyba w sekunde :P ani efalock nie byl tak szybki hihi wloski mam proste jak druty wlosy sie nie odgniataja od plytek jak w efalocku i nic nie szarpie i nie ciagnie sunie po nich jak po maśle :P ogolnie narazie jestem bardzo zadowolona i nawet kolezanki zauwazyly ze mam o wiele prostrze wloski takze ja bardzo bardszo ją polecam mam nadzieje ze to juz bedzie moja ostatnia prostownica bo juz mialam kilka : zwykla metalowa, rowenta na pare,ceramiczna z regulacja PBM,efalock flat master,TONDEO
__________________
Wisienka
wisienka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 18:53   #923
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ja mam te prostownice od jakiegos czasu i poczatkowo bylam zachwycona. Teraz niestety zaczela z niej schodzic warstwa ceramiczna, wiec oddam ja za kilka dni do reklamacji. Nie wiem czy to wina moich wlosow, bo uzywam prostownice "normalnie", ale z kazdej mojej dotychczasowej prostownicy (remington i inna babyliss) ta warstwa schodzila
mam ten sam problem i co ci odpisali
klusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 19:52   #924
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

Ja jestem w maire zadowolona, ale zadnym cudem to to nie jest. Nie mam porownania do wychwalanych tutaj na forum efalockow, ale pewnie gdybym wczesniej poszukala glebiej na wizazu to kupilabym te bardziej zachwaolane prostownice. Zreszta uzywam jej prawie tylko do grzywki, bo wlosow tak i tak szkoda...Moim zdaniem jak na nieprofesjonalne to jest ok, ale w zasadzie za podobna cene mozna dostac tez te bardziej zachwalane. Poszukaj moze w archiwum informacji na temat innych zanim podejmiesz ostateczna decyzje.
pozdrawiam
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:22   #925
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

Cytat:
Napisane przez klusia
mam ten sam problem i co ci odpisali
Jestem wrecz wsciekla, nie chce tu robic antyreklamy jednego z wiodących sklepów AGD, więc nie napiszę jego nazwy. Oddałam prostownicę (nie tę wet&dry ale inną BaByliss'a) do reklamacji w połowie października. Producent odpisał mi, że sprzęt był używany w profesjonalnym salonie fryzjerskim, a więc niezgodnie z przeznaczeniem. Jest to kompletną bzdurą, więc oddałam tę sprawę do rzecznika praw konsumenta. Niestety mimo jego "interwencji" (w formie pisma ) sprawa nie jest rozwiązana do dziś. Ciągle czekam na decyzje firmy, która wiecznie odkładana jest o kolejne dwa tygodnie. Mam tego dosyć, bo sklep nie umie niczego załatwić, obiecuje mi zakończenie (pomyślne) tej sprawy, niestety nie wiem kiedy mogę sie czegokolwiek spodziewać.
Z wet&dry zrobiło mi się dokładnie to samo i aż się boję oddawać ją do reklamacji
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:24   #926
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Efalock boska prostownica

Mam pytanie. Nie mam falowanych włosów, ani loków, ale moje włosy są u dołu puszyste- takie sianowate, trochę suche i toszke elektryzujące się. Nie wiem czy do takich włosów można używać prostownicy i czy powinno się?? Liczę, że mi pomożecie odpowiedzieć na to pytanie, bo rozpuszczone włosy ładnie wyglądają ale mnie wkurzają takie puszyste, nie układające się i elektryzujące wlosy (mimo używania odżywek). A chcialabym kupić sobie Finfera bo ma regulację- więc chyba powienien być dobry?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:54   #927
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

dzieczyny, czy wy macie Babylissa PRO? bo to niemozliwe zeby schodzila warstwa ceramiczna wlasnie z niej
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 01:12   #928
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

ja pewnie wiem o kogo chopdzi hehehehhe
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 10:11   #929
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: BaByliss Pro wet&dry

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ja mam te prostownice od jakiegos czasu i poczatkowo bylam zachwycona. Teraz niestety zaczela z niej schodzic warstwa ceramiczna, wiec oddam ja za kilka dni do reklamacji. Nie wiem czy to wina moich wlosow, bo uzywam prostownice "normalnie", ale z kazdej mojej dotychczasowej prostownicy (remington i inna babyliss) ta warstwa schodzila
najprawdopodobniej mamy te same prostwnice to BAbyliss (nie PRO) wet n'dry, ja kupilam swoja tez w sklepie agd. korzystalam z niej jakis czas ale nie zachwycaly mnie efekty-byly krotkotrwale i cale prostwoanie czasochlonne.
z mojego Babylissa nie schodzila jednak warstwa ceramiczna...
teraz mam inna o niebo lepsza prostownice i jedyne co pozostalo mi po babylissie (oprocxz samej prostownicy oczywiscie) to zal wyrzuconych w bloto pieniedzy i awersja do firmy
a teraz mam pytanie - moze ktos mi tu rozjasni...
czym roznia sie prostownice Babyliss Wet n' Dry i Babyliss PRO Wet n' Dry? (oprocz tego, ze ta 1sza ma plytki pokrywane ceramika a nie pelnoceramiczne).
no bo moj zwykly babyliss posiadal funkcje TURBO (ktora chyba ma tez PRO) regulacje temp. ale prostowal beznadziejnie...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 10:27   #930
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: BaByliss Pro wet&dry

mam ten sam problem tylko ze z prostownicą efalocka wiec wcale nie są one tak świetne jak są opisywane. To moja juz trzecia nowa prostownica, zawsze po oddaniu na reklamacje dostawałam nowa.
A teraz znowu chyba musze zaniesc do reklamacji bo schodzi warstwa ceramiczna. U mnie jest o tyle dobrze ze kupowałam ją w salonie fryzjerskim i panie którym ja oddaje zawsze potrafia skutecznie rozwiazac sprawy ... Tylko mam pytanie czy fakt ze schodzi wastwa ceramiczna podlega reklamacji?? bo nie wiem czy oddac
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.