American & Polish Girl cz. XII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 15:25   #1591
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

poison ja sie opalam , lapie mnie normalnie , z tym ze na twarzy na poczatku wiadomo ze jeestem czerwonawa , mimo iz uzywam filtrow
aa przebarwien nie mam , jak juz cos to peknie mi naczynko co oczywiscie wiadac , taka plamke siateczke , najgorsze jest to ze z tym sie nic nie da zrobic , nie ma kremu czy czegos , a ze skory sie przeciez nie oberwiemyyyyy

ja sie spotkalam z przypadkiem ze facet ok 40 lat , spotykal sie z matka tez ok 38-40 , a potem przelecial jej corke (17 lat ) zostawil matke i byl z corka (po kryjomu przed matka ) potem matka sie dowiedziala , wsciekla sie , zabronila corce sie spotykac ale nic nie dalo , i tak sobie byli .. wiem bo ta dziewczyna 17 l, pracowala ze mna 2 lata temu w lato , miala mi pomagac w butiku , wiec mi opowiadala to i owo , jednym slowem PATOLOGIA !!

czarnuleczka tez przez chwile pomyslalam ze moze naprawde jestem glupia ale kurde czytanie ze zrozumieniem to poziom gimnazjum chyba jednak cos sie niestety tam stalo

jakkolwiek ja bym sie w ogole nie przejela, no i co ze przedluzylas , 90 % gwiazd z Hollywood przedluza , polowa nas na tym watku przedluza , czarnula przedluza , ja przedluzam, neheszta chce przedluzyc , moj tz ostatnio dorwal moje clipy i je sobie dopial , powiedzial ze na karnawal przedluza ale mi to , to tak jakby ktos za toba krzyknal : ooo umalowalas sie
nie wyglupiaj sie nawet , nie trac nerwow , wygladasz bosSSsko w nowych wlosach

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-11-03 o 15:31
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:42   #1592
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

kur*&^^$ jutro kolejny egzamin na prawko, a ta kretynka [czyt. była mojego chłopaka] zdała za 1szym a ja libiega się męczę :/ jeszcze opisy ustawia że jeździ żeby mi dowalić. nie wiem co zrobić żeby zdać bo mnie nerwy zjadają, a jeżdzę dobrze niby :/:/
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:44   #1593
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

jakkolwiek ja bym sie w ogole nie przejela, no i co ze przedluzylas , 90 % gwiazd z Hollywood przedluza , polowa nas na tym watku przedluza , czarnula przedluza , ja przedluzam, neheszta chce przedluzyc , moj tz ostatnio dorwal moje clipy i je sobie dopial , powiedzial ze na karnawal przedluza ale mi to , to tak jakby ktos za toba krzyknal : ooo umalowalas sie
nie wyglupiaj sie nawet , nie trac nerwow , wygladasz bosSSsko w nowych wlosach
U mnie nikt nie przedłuża, większość dziewczyn sie nawet nie maluje, ubieraja sie jak kocmołuchy i w ogóle zero dbania o siebie. Jeszcze dostałam wykład, że tyle kasy wydałam i czy mi nie szkoda, i skąd mam.. A ja, ze mam dwóch sponsorów One wielkie gały, cisza na sali, a a po chwili, że chodzi oczywiście o mamę i tatę, i poszłam sobie
Przynajmniej tu mnie wszystkie rozumiecie :P
Kiedyś jedna dziewczyna przyszła w kozakach za kolano na wysokim słupku to też leciały komentarze, ze jak dziwka wygląda (do rurek i golfu- normalnie jak spod latarni), a już szorty + obcasy to szczyt rozpusty

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2009-11-03 o 15:56
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:56   #1594
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

MIUCCI - trzymam kciuki za ciebie !!!

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
loooooooooj ale sie opisalyscie nie bylo mnie od wczoraj rano , teraz wstalam , patrze a tu tyyyle stron niezle tempo .

poison to widze ze mamy ten sam problem , piekna nieskazitelna cera .. ehh ja mam jeszcze do tego pootwoerane pory , powinnam w ogole sie nie malowac , zeby ich dodatkowo nie zapychac ale jak mam sie nie malowac

oo widze ze rozmawialyscie o kolczykach , ktos sie tam waha .. zycze powodzenia : to tylko chwilka bolu a potem sie ma kolczyk , ja takim to sposobem mam : w jezyku , w nosie , i mialam w pepku ale wyjelam bo .. nie pamietam czemu , teraz dziura mi zarosla a mi troche szkodaTz mnie jeszcze molestuje ze mam wyjac ten z jezyka

miucii POWODZENIA NA PRAWKU

a ja mam dylemat , Tz zadzwonil rano ze za kilka dni jak juz beda u nas szczepionki to sie szczepimy przeciw swinskiemu wirusowi (bo w miescie 50km w szpitalu umarly kolejne 3 osoby ) no i nie wiem , szczepic sie czy nie czarnuleczka pisala ze po szczepionce jeszcze gorzej sie lapie , nie wiem co myslec , a to powazna sprawa przeciez
Ja się radzę szczepić !
po szczepionce mogą wystąpić objawy grypy i temp. do 39 stopni wtedy trzeba wziąć coś przeciwgorączkowego lub gripex - to normalne objawy ale też mogą nie wystąpić i unikać kaszlących przez 2 lub3 dni.
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
ufff wreszcie przeczytałam wszystko co naklikałyście
witam AG

ooodeta ja bym Ci jednak radziła nie szczepić się, słyszałaś o tych plotkach o ludobójstwie ?? ja tam uważam, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy, a to wszystko służy nabiciu kabzy tym na górze, taka prawda, że nigdy nie chodzi o nasze doboro
bez przesady.
Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
poison ja sie opalam , lapie mnie normalnie , z tym ze na twarzy na poczatku wiadomo ze jeestem czerwonawa , mimo iz uzywam filtrow
aa przebarwien nie mam , jak juz cos to peknie mi naczynko co oczywiscie wiadac , taka plamke siateczke , najgorsze jest to ze z tym sie nic nie da zrobic , nie ma kremu czy czegos , a ze skory sie przeciez nie oberwiemyyyyy

ja sie spotkalam z przypadkiem ze facet ok 40 lat , spotykal sie z matka tez ok 38-40 , a potem przelecial jej corke (17 lat ) zostawil matke i byl z corka (po kryjomu przed matka ) potem matka sie dowiedziala , wsciekla sie , zabronila corce sie spotykac ale nic nie dalo , i tak sobie byli .. wiem bo ta dziewczyna 17 l, pracowala ze mna 2 lata temu w lato , miala mi pomagac w butiku , wiec mi opowiadala to i owo , jednym slowem PATOLOGIA !!

czarnuleczka tez przez chwile pomyslalam ze moze naprawde jestem glupia ale kurde czytanie ze zrozumieniem to poziom gimnazjum chyba jednak cos sie niestety tam stalo

jakkolwiek ja bym sie w ogole nie przejela, no i co ze przedluzylas , 90 % gwiazd z Hollywood przedluza , polowa nas na tym watku przedluza , czarnula przedluza , ja przedluzam, neheszta chce przedluzyc , moj tz ostatnio dorwal moje clipy i je sobie dopial , powiedzial ze na karnawal przedluza ale mi to , to tak jakby ktos za toba krzyknal : ooo umalowalas sie
nie wyglupiaj sie nawet , nie trac nerwow , wygladasz bosSSsko w nowych wlosach
a właśnie że jest sposób
zamykanie naczynek o

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
kur*&^^$ jutro kolejny egzamin na prawko, a ta kretynka [czyt. była mojego chłopaka] zdała za 1szym a ja libiega się męczę :/ jeszcze opisy ustawia że jeździ żeby mi dowalić. nie wiem co zrobić żeby zdać bo mnie nerwy zjadają, a jeżdzę dobrze niby :/:/
e tam przejmujesz się, w końcu zdasz
Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
U mnie nikt nie przedłuża, większość dziewczyn sie nawet nie maluje, ubieraja sie jak kocmołuchy i w ogóle zero dbania o siebie. Jeszcze dostałam wykład, że tyle kasy wydałam i czy mi nie szkoda, i skąd mam.. A ja, ze mam dwóch sponsorów One wielkie gały, cisza na sali, a a po chwili, że chodzi oczywiście mamę i tatę, i poszłam sobie
Przynajmniej tu mnie wszystkie rozumiecie :P
Kiedyś jedna dziewczyna przyszła w kozakach za kolano na wysokim słupku to też leciały komentarze, ze jak dziwka wygląda (do rurek i golfu- normalnie jak spod latarni), a już szorty + obcasy to szczyt rozpusty
nie ma co fajni ludzie na roku

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Dziewczyny mam dylemat, mam na uczelni szkolenie z kwasów po tym można kupić certyfikat, no i jak myślicie warto z takich szkoleń korzystać aby zdobyć certyfikaty czy one dają większe możliwości ?
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:58   #1595
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
kur*&^^$ jutro kolejny egzamin na prawko, a ta kretynka [czyt. była mojego chłopaka] zdała za 1szym a ja libiega się męczę :/ jeszcze opisy ustawia że jeździ żeby mi dowalić. nie wiem co zrobić żeby zdać bo mnie nerwy zjadają, a jeżdzę dobrze niby :/:/
skupić się nie martwić, ja za pierwszym razem się wyłączyłam i wjechałam na krawężnik :/ ale na pewno zdasz!! tylko myśleć pozytywnie i dać się jak będzie jakiś niemiły typek :P


ja w sobotę zdaję i tak sie boję
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:01   #1596
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Dobra, teraz moge odpisac, moze mi nie wyskoczy zaden glupi blad

Ja tez mam duza wade, bo -4,5 i -4,25. Nosze soczewki, bo w okularach czuje sie poprostu nieatrakcyjna Mam taka swoja jazde i juz
Teraz ubolewam, bo zawsze wieczorem jak juz wiedzialam, ze nigdzie nie ide, to zakladalam okulary. No i ostatnio je zlamalam i kicha. Wstaje, od razu soczewki, przed polozeniem sie zdejmowanie soczewek. Meczy mnie to, ale co zrobic. I jeszcze bede musiala zaplacic za naprawe z 60zl. Wolne zarty :P
ja tak samo- w okularach czuje sie nieatrakcyjnie- więc nie ejdna masz shize a co Ci sie z nimi stało ,że musisz naprawić?? jak raz mi sie troszke ukruszyła soczewka to poprstu ja wywaliłam bo teraz tanie one sa- mi miesieczny koszt noszenia soczewki wychodzi ok. 10 zł
Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
akurat na tanie wino masz

Tzn wiesz mój Tz mi dużo ciuchów nakupował, ale ja też mu kupiłam. Często nawet bez powodu
ja mojemu kiedys tez robiłam prezenty bez okazji ale jak on nigdy sie nie wysilił żeby mi zrobic tez taka przyjemnosc to poprstu mi sie odechciało choc ostatnio kupił mi róże bez powodu( chyba 2 raz od poczatku naszego zwiazku)
Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
kur*&^^$ jutro kolejny egzamin na prawko, a ta kretynka [czyt. była mojego chłopaka] zdała za 1szym a ja libiega się męczę :/ jeszcze opisy ustawia że jeździ żeby mi dowalić. nie wiem co zrobić żeby zdać bo mnie nerwy zjadają, a jeżdzę dobrze niby :/:/
nie przejuj sie nią- ja tez dałam dopiero za 4 razem, zazwyczaj za pierwszym zdaja farciarze i nie ma sie to nic co do umiejetnosci jazdy- jak wsiadłam do aut kolezanek ktore zdaly za pierwszym to skaranie boski- myslalam ze zgine z drugiej strony jesli nie zdasz za pierwszym bedziesz bardziej szanowała prawko- bo z trudem ci to przyszło np ja wiem ze duzo nerwo i trudu mnie to kosztowało dlatego nigdy ale to nigdy nie wsiadłam i nie zamierzam wsiaśc do ata nawet jak wypije pare łyków piwa
Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
U mnie nikt nie przedłuża, większość dziewczyn sie nawet nie maluje, ubieraja sie jak kocmołuchy i w ogóle zero dbania o siebie. Jeszcze dostałam wykład, że tyle kasy wydałam i czy mi nie szkoda, i skąd mam.. A ja, ze mam dwóch sponsorów One wielkie gały, cisza na sali, a a po chwili, że chodzi oczywiście mamę i tatę, i poszłam sobie
Przynajmniej tu mnie wszystkie rozumiecie :P
Kiedyś jedna dziewczyna przyszła w kozakach za kolano na wysokim słupku to też leciały komentarze, ze jak dziwka wygląda (do rurek i golfu- normalnie jak spod latarni), a już szorty + obcasy to szczyt rozpusty
skąd ja to znam- u mnie to samo na uczelni, aż czasem mnie to wkurza bo widze że te dziewczyny nie sa takie brzydkie ale kompletnie o siebie nie dbaja - nawet ładnie włosów nie zetnom bo po co- zaraz bym je posadziła na fotelu , ubtrała i umalowała porzadnie.
moj Tż odebrał mnie dzis z uczelni i odrazu zdenerwował bo wściekł sie ze ubrałam sie w legginsy zamiast spodni( bo zabardzo podkreslaja moje kształty itp bla bla bla) stwierdzil ze u mnie na roku dziewczyny to same sierotki i tez powinnam sie do nich dostosowac a nie wyrozniac ubiorem zaraz sie wydarłam na niego zeby sobie mnie zmienil na własnie taka zuzie
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:08   #1597
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

uuuu odetke nam zablokowali na stałe
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 16:10   #1598
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
uuuu odetke nam zablokowali na stałe
Aaaale za co?!
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:12   #1599
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
uuuu odetke nam zablokowali na stałe

dlaczegooooooo???
Wracaj do nas
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:15   #1600
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Aaaale za co?!
też bym chciała wiedzieć.

odetka wracaj
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:17   #1601
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

oddać odetę!
Przypuszczam, że to ma jakiś związek z tym tematem ciuchowym, do którego sawała linka wczoraj.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 16:17   #1602
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam- u mnie to samo na uczelni, aż czasem mnie to wkurza bo widze że te dziewczyny nie sa takie brzydkie ale kompletnie o siebie nie dbaja - nawet ładnie włosów nie zetnom bo po co- zaraz bym je posadziła na fotelu , ubtrała i umalowała porzadnie.
moj Tż odebrał mnie dzis z uczelni i odrazu zdenerwował bo wściekł sie ze ubrałam sie w legginsy zamiast spodni( bo zabardzo podkreslaja moje kształty itp bla bla bla) stwierdzil ze u mnie na roku dziewczyny to same sierotki i tez powinnam sie do nich dostosowac a nie wyrozniac ubiorem zaraz sie wydarłam na niego zeby sobie mnie zmienil na własnie taka zuzie
Aż muszę coś napisać, mnie aż nosi jak ktoś mi mówi że sie np. za bardzo wystroiłam czy wymalowałam. No tak, w porównaniu do moich koleżanek lub kuzynek dbam o siebie o wiele bardziej, bo one nie dbają o siebie WCALE. I taka jest chyba nasza mentalność, nawet moja siostra mi mówi po co zapuszczasz włosy, po co ci takie długie, nie rozumie jak można sie tak "męczyć", sama ma do brody i nie akceptuje żadnych odstępstw. Myślę że Twój tż po prostu był zazdrosny że inni faceci mogą oglądać twoje nogi w obcisłych legginsach
edit:
Co do Oodety to przeczytajcie sobie ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377923&page=2. Nie chcę na panią nauczycielkę Jatokto najeżdżać, bo i sama dostanę bana ale ogólnie nie jest lubiana na forum, wystarczy przeczytac kilka jej postów i przejrzeć kilka wieszaków. Oodeta napisała pod kilkoma jej wieszakami że ma do nich negatywny stosunek, pod moim też napisała żebym nie przejmowała się zdaniem Jatokto bo ona nie ma gustu. No i widać panna zemściła się na niej za to
__________________




Edytowane przez kasandra82
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:34
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:23   #1603
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Aż muszę coś napisać, mnie aż nosi jak ktoś mi mówi że sie np. za bardzo wystroiłam czy wymalowałam. No tak, w porównaniu do moich koleżanek lub kuzynek dbam o siebie o wiele bardziej, bo one nie dbają o siebie WCALE. I taka jest chyba nasza mentalność, nawet moja siostra mi mówi po co zapuszczasz włosy, po co ci takie długie, nie rozumie jak można sie tak "męczyć", sama ma do brody i nie akceptuje żadnych odstępstw. Myślę że Twój tż po prostu był zazdrosny że inni faceci mogą oglądać twoje nogi w obcisłych legginsach
wiem że on jest zazdrosny bo wcale sie z tym nie kryje- tylko w jego wypadku powinien sie leczyć ! bo meczy mnie to niemiłosiernie.
też nienawidze tego jak ktos czepia sie mojego stroju czy wygladu- wara ode mnie i juz u mnie w grupie na roku jestem jedyna dziewczyna która sie maluje no i czepiaja sie mnie , ale mnie az krew zalewa- dziewczyna musi miec pomalowane chociaz rzesy i juz- nie rozumiem dziewczyn które ze soba nic kompletnie nie robia, nie podkreslaja swojej urody
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:29   #1604
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Hej!
Ja mam dosyc spora wade wzroku (3.75,3.90) ale juz od dobrych paru lat stoi ona w miejscu i na szczescie sie nie poglebia.
Zawsze nielubilam okularow, bo wlasnie tak jak piszecie-czulam sie nie aktrakcyjnie. Tak wiec nosilam soczewki i bylo kwit.
Jednak duzo znajomych mi mowilo,ze w okularach wygladam sexy( uwierzcie, jest tyle pieknych modeli oprawek,ze szczena opada- d&g, prada,disel, dkny itd - masakra, nie wiadomo na co patrzec
No i jakos ostatnio dostalam zapalenie spojowki, wiec musialam zalozyc moje poczciwe google..jaka byla reakcja wszystkich
Ze wygladam o wiele lepiej, ze z pazurem itp..
takze na dzien dzisiejszy czuje sie dobrze i w soczewkach i w okularach..no ale wracajac do tych drugich
Znalazlam dzisiaj na necie te nowe Ray Bany ( te co wczoraj widzialam w vision express) i sa one po 110-130 euro
Czy mozliwe aby VE robilo taki narzut i walneli prawie 300?
Dodam,ze nie chodzi mi o ebay czy all, ale o strony typowo optyczne (certyfikat oryginalnosci itp)..
jak myslicie- zamawiac? Nie beda to fake'i?


BTW- w 3miescie mam kilka kumpel,ktore nosza zerowy bo wlasnie uwiebiaja jakies za***iaszcze oprawki i traktuja okulary jako dodatek
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:31
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:45   #1605
ooodeta2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

nie wiem za co , zaraz sie dowiem bo napisalam do moderatora , a nie tylko ja napisalam do tamtej ze wyglada jak wdowa , prawie kazdy jej to napisal

ale to nie ona mnie zablokowala , bo mi napisali ze jestem klonem , tzn ze ktos napisal ze sie podaje za kogos kim nie jestem , nie wiem kto to zglosil , bo jestem 3 forach , tym , o przedluzaniu wlosow i mieszadlach , i na tym koniec . i nie wiem po co ,i na jakiej podstawie
ooodeta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:46   #1606
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się dzisiaj przez idiotki z roku. Idę sobie korytarzem, a te na całą japę się drą: "ooooooooo, włooooooooooooooosyyy przedłużyłaaaaaaaaaaaaaaa aaś!!!". Cały korytarz (ok. 40 osób) wzrok momentalnie na mnie. Specjalnie chodizłam przez miesiąc w związanych włosach, żeby się później w oczy nie rzucało a one specjalnie taki numer wykręciły. I jeszcze jakieś głupie miny robiły. Odeszłam 3 kroki, a tu 3 chopaków do nich podchodzi i nawet się nie specjalnie kryjąc "ooo, co sie stalo, co ona zrobila blabla" i ploteczki na mój temat. Ludzie chyba na prawdę nie mają co robić i o czym rozmawiać..
Za to sąsiad mnie podwiózł na 2 przystanki za moim, bo autobus mi zwiał Dobrze jest być długowłosą blondynką

odeta ban stały przeciez nie obrazila tej @#$%^&!!!!!!!! co za niesprwiedliwosc, beznadziejnie.


a co do tych kretynek jak nosiłam doczepiane to tez mialam taka akcje ze jedna panna latala i mowila "to nie sa jej wlosy" powtarzala sie na kazdym roku az mi sie jej zal zrobiło hahaha bo załosna była.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:48
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:51   #1607
ooodeta2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

siwa dzieki , dzieki dziewczyny , ale jak nie odblokuja tamtego konta no to co , bede miec to , nowe , tylko ze ja dostalam ta suszarke §Braun i mam jej napisac recenzje , jak to zrobie skoro stare konto zostalo zabanowane .
kasandra a kim jest ta nauczycielka ? ze moze blokowac ludzi ..
ja wyrazilam swoje zdanie , chyba po to byl wieszak nie ?

zreszta jak ktos nie umie przyjac krytyki to niech sie pod nia nie wystawia specjalnie , no napisalam juz wiadomosc do administratora za co ten ban (bo bylo napisane ze za klonowanie , tylko czego ?? ) wiecie co to znaczy
ooodeta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:57   #1608
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta2 Pokaż wiadomość
kasandra a kim jest ta nauczycielka ? ze moze blokowac ludzi ..
Wiesz, wydaje mi się że nikim. Sama nie umie przyjąć krytyki a każdego innego krytykuje. Bardzo dobrze jej napisałaś Co do tego bana to nie pierwszy raz się zdarza że zbanowali kogoś za nie wiadomo co
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:57   #1609
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

jejku ale sie goraco zrobilo ;/ wedlug mnie to raczej nie za ten wieszak, a jesli tak to chyba lekka przesada w takim razie
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 17:04   #1610
sesuniaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dziewczyny mi tez zablkowali tutaj konto na stale tylko nie wiem zaco bo ja tu nie ostanio sie nie udzielam zbytnio
sesuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:04   #1611
ooodeta2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

kasandraa ale ja jej nie wyzwalam przeciez , nie uzylam brzydkich slow , o co chodzi , spojrzalam na ten jej watek , tam kazzdy jej pisal ze sie rzadzi ze nie umie przyjac krytyki i musi miec ostatnie slowo , wiec czemu akurat mnie musiala zzablkowac ??
zobaczymy czy mi admin odpisze , bo cos mi sie wydaje ze nie i ze nie odblokuja starego konta , no trudno ale i tak sie wkurzylam .
no nic , udajmy ze nie ma tematu . potem zrobie nowy profil , ustawie kolory i pozapraszam was jeszcze raz do znajomych teraz wychodze z Tzcikiem

sesunia ciebie tez ???? ale za co ? zrobili czarna serie ?? jaki mialas powod ?

kamciiurka bo z ten z wieszakiem to nie byl powod , zazwyczaj ostrzezenia daja , tez mi sie wydaje dziwne , bo jak mowie , pisze na 3 watkach , z czego na jednym raz na ruski rok , na przedluzaniu i tu , i nigdy nie mialam z nikim jakiejs dyskusji , wyzywania wiec nie mam pojecia

Edytowane przez ooodeta2
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:06
ooodeta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:09   #1612
sesuniaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

no nie wiem napisałam do no nich przed chwila o co chodzi ja nie wiem za co bo ja ostanio sie nie udzielalam w ogole zagladam codziennie ale nie nie mam czasu gadac na forum a oni takie cos nie wiem co jest grane no mam na swoim strym koncie ban stały ;/a jak wchodze na konto to takie cos mam : ostałaś zabanowana z następujących powodów:
klon zabanowanego użytkownika Data podniesienia szlaBANu: Nigdy

Edytowane przez sesuniaaa
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:12
sesuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:09   #1613
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

no nie zostawiaj nas tylko nie poddawaj sie walcz i ty sesunia równiez. Miłego wieczoru
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:20   #1614
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Widocznie doszli, że kiedyś miałyście konto, które zostało zbanowane a to na którym do niedawna siedziałyście było ponownym profilem.. po ostatnim zbanowanym ma się być.... kurcze.
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:22   #1615
sesuniaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

czarnuleczka ale ja nie mialam konto zalozylam jakis czas temu i pisalam tu czasem ale ostaniow ogole nie udzielałam sie nie mialam czasu a tyu dzis wchodze i moje konto zablkowane ja nie wiem czemu ;/
sesuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:37   #1616
sesuniaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

znowu mi zabukowali konto o co w tym chodzi ???? i odecie tez ehhhh
sesuniaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:39   #1617
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Jak wy w ogole to robicie,ze z tego samego kompa zakladacie nowe konta? Przeciez to to samo ID wiec tak sie nie da
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:43   #1618
sesuniaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

no tak ale to co juz nie moge miec tu konta ??? ja nic nie zrobiłam w ogole dawno sie tu nie udzielalam a tu takie cos no chyba przesadza lekka
sesuniaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:46   #1619
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez sesuniaa1 Pokaż wiadomość
no tak ale to co juz nie moge miec tu konta ??? ja nic nie zrobiłam w ogole dawno sie tu nie udzielalam a tu takie cos no chyba przesadza lekka
ale jaja
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:52   #1620
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Banować to jest komu, a wyjaśnić sytuację to już nikt nie raczy.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.