American & Polish Girl cz. XII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 15:13   #1891
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
No ale dlaczego tak długo te konta istniały jeżeli była to jedna osoba i akurat dlaczego wtedy je zbanowali ??

odeta krytykowala stroj tej nauczcielki, ta ja zglosila do admina ze tam jedzie poniej albo co, admin musial pocztac posty zeby orzec czy nalezy sie kara czy nie, i pewnie w toku okazalo sie ze ja jednym komputerze sa 2 konta dyskutujace ze soba, czyli jeden wielki walek, jedna osoba podszywajaca sie pod 2 osobowosci i ban za takie cos na wizazu jest ban.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:14   #1892
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

no ale jak oba konta były zakładane na jednym kompie to raczej to jedna osoba bo odeta czy jak jej tam jest przeciez we włoszech a jej siostra chyba w pl? chyba ze z tztem sobie tak czas umilali
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:29   #1893
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
no ale jak oba konta były zakładane na jednym kompie to raczej to jedna osoba bo odeta czy jak jej tam jest przeciez we włoszech a jej siostra chyba w pl? chyba ze z tztem sobie tak czas umilali
czyli wychodzi na to ze nasza odetka bawila sie z nami na dwa konta jechała
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-11-04 o 15:30
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:33   #1894
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ZGŁUPIAŁAM!

..no,ale chyba własnie o to tu komus chodziło
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:34   #1895
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

a tam i tak tego nie wyjaśnimy jak było
Lepiej porozmawiać na przyjemniejsze tematy

ToTyLkoJa2

napewno zdasz za drugim, nie ma co się przejmować ja sama muszę się zapisać na kurs bo wstyd się przyznać mam 21 lat a prawka nie musze dupsko zmobilizować
a dlaczego chcesz się pozbyc tych butków??
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:43   #1896
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

za duże na mnie
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:52   #1897
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

dla mnie to jeden wielki wałek, sesunia nie ma odwagi zeby cos napisac a siedzi w podgladajacych i nas czyta, dla mnie to ewidentne oszustwo i tyle.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 15:54   #1898
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dla mnie to jeden wielki wałek, sesunia nie ma odwagi zeby cos napisac a siedzi w podgladajacych i nas czyta, dla mnie to ewidentne oszustwo i tyle.
Cytat:
Napisane przez robot
sasaaa loguje się na różne konta z tego samego komputera: BAN stały-> sesuniaa99 i BAN stały-> ooodeta i BAN stały-> meksykanka7 i BAN stały-> sesuniaaa i BAN stały-> ooodeta2 i mmmarta i sasaaa
ona jest zbanowana,a osoba zbanowana ma możliwość czytania waszych wypowiedzi,jednak nie może pisać.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1615

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-11-04 o 15:57
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:55   #1899
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

sesunia pozdrawiamy czule!
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:57   #1900
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Jeeeesszcze ta sprawa sie ciągnie Teraz to ja już w nic nie wierzę!! Niby zgadza się imie ooodety z listą osob w konkursie Brauna, nazwiskiem siostry ale widać, że tu ktoś od dawna coś knul więc lepiej zachować dystans a co było w rozmowach w toku?
Ja właśnie wróciłam z dworku, byłam wlacic za butki i kupić wodę.. Mam taką przesuszoną skórę, zastanawiam się nad jakimis tabletkami belissą hydro albo capivitem.. Uzywałyście? A poki co będe pić masę wody
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:12   #1901
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

dziewczyny jestem w ciezkim szoku.. znam odete z watku przedłuzane włosy.. i zawsze wydawala sie fajna dziewczyna.. nie chce mi sie w ta jej głupote wierzyc,, cos tu smierrdzi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 16:16   #1902
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ja juz nie wiem nie znam sie na sprawach technicznych ale przypomniało mi sie:
I
z ta sukienka:
kupiła ją na allegro , a jak przyszła wrzuciła nam zdjęcia.

II
marta jakubowska odwiedziała mnie rzeczywiście na nk wczoraj jak podesłałam jej swojego linka

III
Jak dziewczyny pisałay z ta suszarką , że jest marta na liście

IV
nk jej siostry

Odeta istnieje naprawde i jej foty to musza byc jej jak nic tu nie mam wątpliwości zadnych już.
ale czy odetka załozyła konto sesunie i sama do siebie pisała po to by byc w centrum uwagi

Dostałam od niej wiadomość :


hej

czesc marlneka , to ja ooodeta z wizazu , zabanowali mi konto i nie moge pisac , widzialam co napisali na forum ze ja i sesunia to moje konta , ale to nieprawda , mialam jedno moje konto , nie wiem co sie stalo , napisali mi dzis rano mail ze musza sprawdzic sprawe od strony techniczenej , ja moge to wyjsnic bo nie mam nic do ukrycia . nie wiem kim jest ta sesunia to przeciez nienormalne zebym miala kilka kont i po co w ogole ? no nic zobaczymy jak to dalej pojdzie przekaz dziewczyna ze to wszystko nie tak , myslalam ze chociaz wy mnie znacie troche i mi wierzycie , mam nadzieje ze jakos sie to rozwiaze , pozdrow dziewczyny papa
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:26   #1903
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dziewczynki ile naskrobałyście normalnie prawie godzinę nadrabiałam
Wiecie co szkoda słów na to wszystko, nawet nie wchodzę w tego linka co ponoć siostra jej dała bo jeszcze i coś na mnie przejdzie i później problem.
Lubiłam tę Odetę, ale nie raz nie podobało mi się że dużo wulgaryzmów od niej wychodziło.
Jedno jest pewne będziemy mieć 1000 wersji a i tak nie będziemy wiedzieć która jest prawdziwa, więc najlepiej dać sobie z tym spokój -> być może chciała zrobić wizażową sensację na tle swojej osoby i jej się udało, aczkolwiek nie wiadomo czy taka jest prawda

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
czytałam wszytkie jej wpisy wiekszość zdecydowanie do Ciebie i z pytaniem o Twoje zycie, ale ja juz z natury jestem taka ze wszedzie wywesze jakas zdrade hehe ale moze to tez przesada hm skad ta laska niby mogla wiedziec ze masz login oddeta i udzielasz sie na wizazu czesto go uzywasz? sesunia pokazywała chyba kiedys swoje zdjecia ?
normalnie marlenka na detektywa
[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15074388]Cześć dziewczyny. Widzę, żę sporo się tu od wczoraj działo, zbanowali dziewczyny, nie wiem o co chodzi dokładnie, nie mam już siły dziś na nic, idę się zaraz kąpać i spać. Chciałam Wam podziękować Wszystkim za trzymanie za mnie kciuków. Udało się! Teraz tylko oczekiwanie na plasticzek no i narazie mi samochodu brak. [/QUOTE]
GRATULACJĘ MIUCCI
Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
szok szok szok


wejdźcie sobie na konto sesunia99 na staty i jej wypowiedzi 80% z nich jest skierowanych do ooodety, reszta dotyczy tej psycholki (ktorą jest ona sama),a 100% pochodzi z wątków na ktorych oodeta sie udzielała
to link do wypowiedzi:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=19641815

ładne butki kupiłam?

http://www.allegro.pl/item798369675_...gr2451_38.html
śliczne te butki
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
dzieki ZLOSLIWCU za wyjasnienie nam wszystkiego .
hehe po cholere ona pisała do admina ? że jej konto zablokowali? nie spodziewała sie ze dojdą ze to z jednego kompa wszytko było?
a ciekawe co sie dzieje z socialite naszą małą?
właśnie gdzie jest SOCIALITE ??
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
hahaha dual jak poczyta jutro to spadnie z krzesła albo czarnulaaaaa szkoda że poszła już spać ;p
no normalnie masakra, ale wkręt
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
kiedys byla mowa ze karbowane wlosy nieładnie wyglądają, zob laske na przedostatniej fotce, kto mi powie ze ona nieladnie wygląda co?:P ładnemu we wszystkim ładnie, nawet w pokarbowanych włosach...
właśnie ta dziewczyna bardzo ładnie w nich wygląda, jak szłąm na cmentarz to też sobie zrobiłam , miodzio
Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
no więc NIE ZDAŁAM przekroczyłam prędkość dwukrotnie no cóż nie będzie ze mnie kierowca
uuu spokojnie zdasz za następnym tak jest w większości że za 1 razem nie dają znać
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
czyli wychodzi na to ze nasza odetka bawila sie z nami na dwa konta jechała
albo trojana ktoś jej przesłał.
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
a tam i tak tego nie wyjaśnimy jak było
Lepiej porozmawiać na przyjemniejsze tematy

ToTyLkoJa2

napewno zdasz za drugim, nie ma co się przejmować ja sama muszę się zapisać na kurs bo wstyd się przyznać mam 21 lat a prawka nie musze dupsko zmobilizować
a dlaczego chcesz się pozbyc tych butków??
ja mam 21 i nie mam prawka i to nie jest żaden wstyd.
Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Jeeeesszcze ta sprawa sie ciągnie Teraz to ja już w nic nie wierzę!! Niby zgadza się imie ooodety z listą osob w konkursie Brauna, nazwiskiem siostry ale widać, że tu ktoś od dawna coś knul więc lepiej zachować dystans a co było w rozmowach w toku?
Ja właśnie wróciłam z dw


orku, byłam wlacic za butki i kupić wodę.. Mam taką przesuszoną skórę, zastanawiam się nad jakimis tabletkami belissą hydro albo capivitem.. Uzywałyście? A poki co będe pić masę wody
używaj balsamów na bazie olei b.dobre jest masło shea, też b. dobra jest oliwka dla dzieci.
a tabletki dodatkowo też mogą być, sądze że belissa hydro będzie dobra.

Chyba wstawię jakieś fotki, bo za dużo tu piśmiennictwa o Odecie
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:29   #1904
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Ach tak faktycznie. Co do Odety, Włoch jako miejsca jej zamieszkania. De facto lubiała się pochwali cenami etc. De facto również 24h siedziała tutaj na wizażu. Było jej pełno wszędzie! Ja się pytam... za co ona opłacała mieszkanie? Bo przecież ponoć mieszkała sama... Za co ona kupywała sobie okulary od Dolce i Gabbany? Za co ona chciała jechac do Egiptu czy gdzie tam... ?! ZA CO ONA ŻYŁA? Zapomogowane dla emigrantów we Włoszech są? A może kredyty na śliczne oczka?! jak tak to jestem pierwsza w kolejce.

Druga opcja jest taka, że miała przesadnie zakochanego i bogatego Włocha. No cóż, szkoda tylko, że nigdy nam o niczym sensownym nie mówiła. Jedynymi jej problemami były zawiści między tżtem a nią lub kłopoty z Panią Szpiegiem. Sorki, ale ja nawet nie pamiętam aby Odetka gdzieś z kimkolwiek do sklepu wychodziła, na spacer czy już nie mówię o balach?!

Dziewczyny jeśli samo to się nie wyjaśni. To my prawdy się nie dowiemy. nie mamy takiej mocy, by sprawdzić dane personalne, dane pc lub cokolwiek co mogłoby nas naprowadzić.

nota bene:
A może Marta istnieje.. tyle.... że nie ma pojęcia o wizażu, o nas i o całym Polskim świecie. Zyje sobie gdzies w upałach. A jej siostrzyczka bawi się tu z nami tworząc brazilijskie scenariusze, a aby było lżej nie podaje się za siebie tylko za siostrę która od dawna jest na emigracji.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Ja pamiętam jak jej sukienka coś długo dojśc nie mogła.... cholercia. szwankuje ten miedzynarodowy transport.. po drugie widziałyscie aukcje zakonczona? wtedy gdy odetka juz ja kupiła (kiecke)? Mozna by zobaczyc czy na aukcji jest zaznaczona opcja "zgadzam sie na wysyłke za granice"..... Bo jeśli nie... a Odetka napisałaby "patrzcie jaka KUPILAM kiece" to dupcia zimna z jej marzeniami o slonecznej italii
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:31   #1905
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem w ciezkim szoku.. znam odete z watku przedłuzane włosy.. i zawsze wydawala sie fajna dziewczyna.. nie chce mi sie w ta jej głupote wierzyc,, cos tu smierrdzi
na pewno coś tu nie tak, nie ma sensu się na ten temat rozpisywać, samo jakoś się ułoży.
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
ja juz nie wiem nie znam sie na sprawach technicznych ale przypomniało mi sie:
I
z ta sukienka:
kupiła ją na allegro , a jak przyszła wrzuciła nam zdjęcia.

II
marta jakubowska odwiedziała mnie rzeczywiście na nk wczoraj jak podesłałam jej swojego linka

III
Jak dziewczyny pisałay z ta suszarką , że jest marta na liście

IV
nk jej siostry

Odeta istnieje naprawde i jej foty to musza byc jej jak nic tu nie mam wątpliwości zadnych już.
ale czy odetka załozyła konto sesunie i sama do siebie pisała po to by byc w centrum uwagi

Dostałam od niej wiadomość :


hej

czesc marlneka , to ja ooodeta z wizazu , zabanowali mi konto i nie moge pisac , widzialam co napisali na forum ze ja i sesunia to moje konta , ale to nieprawda , mialam jedno moje konto , nie wiem co sie stalo , napisali mi dzis rano mail ze musza sprawdzic sprawe od strony techniczenej , ja moge to wyjsnic bo nie mam nic do ukrycia . nie wiem kim jest ta sesunia to przeciez nienormalne zebym miala kilka kont i po co w ogole ? no nic zobaczymy jak to dalej pojdzie przekaz dziewczyna ze to wszystko nie tak , myslalam ze chociaz wy mnie znacie troche i mi wierzycie , mam nadzieje ze jakos sie to rozwiaze , pozdrow dziewczyny papa
Tak jak mówiłam zawsze do kogoś trojana można wrzucić, dzięki temu założyć konto, manipulować komputerem, wykradać fotki itp..
Odeta na pewno istnieje tu jestem pewna na 100%
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:31   #1906
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość

Dostałam od niej wiadomość :


hej

czesc marlneka , to ja ooodeta z wizazu , zabanowali mi konto i nie moge pisac , widzialam co napisali na forum ze ja i sesunia to moje konta , ale to nieprawda , mialam jedno moje konto , nie wiem co sie stalo , napisali mi dzis rano mail ze musza sprawdzic sprawe od strony techniczenej , ja moge to wyjsnic bo nie mam nic do ukrycia . nie wiem kim jest ta sesunia to przeciez nienormalne zebym miala kilka kont i po co w ogole ? no nic zobaczymy jak to dalej pojdzie przekaz dziewczyna ze to wszystko nie tak , myslalam ze chociaz wy mnie znacie troche i mi wierzycie , mam nadzieje ze jakos sie to rozwiaze , pozdrow dziewczyny papa
przepraszam ale znowu coś mi pierdem śmierdzi.
Wydaje mi się, że to nie styl odety. W kazdym razie nie taki w jakim sie wypowiadala miedzy nami. Koniec. Takie moje zdanie.
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:34   #1907
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
a co było w rozmowach w toku?
Ja właśnie wróciłam z dworku, byłam wlacic za butki i kupić wodę.. Mam taką przesuszoną skórę, zastanawiam się nad jakimis tabletkami belissą hydro albo capivitem.. Uzywałyście? A poki co będe pić masę wody
Wrozmowach w toku były babki, które miały po 300 partnerów seksualnych, mówiąc w skrócie. jakaś małolata brała po stówie za numerek, inne za darmo
Też miałam kiedyś bardzo przesuszoną skórę, łykałam capivit hydro control i niewiele pomógł niestety. Wodę piję hektolitrami. Jedyne co na mnie działało to peelingi 2 razy na tydzień, 2 razy dziennie krem silnie nawilżający Vichy+na noc Lancome i 1-2 razy w tygodniu tłusty krem z oliwkami Ziaji na noc.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:34   #1908
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:36   #1909
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 16:38   #1910
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wrozmowach w toku były babki, które miały po 300 partnerów seksualnych, mówiąc w skrócie. jakaś małolata brała po stówie za numerek, inne za darmo
Też miałam kiedyś bardzo przesuszoną skórę, łykałam capivit hydro control i niewiele pomógł niestety. Wodę piję hektolitrami. Jedyne co na mnie działało to peelingi 2 razy na tydzień, 2 razy dziennie krem silnie nawilżający Vichy+na noc Lancome i 1-2 razy w tygodniu tłusty krem z oliwkami Ziaji na noc.
Szczerze mówiąc żal mi takich osób, brak klasy, zasad i bez wartości.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:39   #1911
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15074388]Cześć dziewczyny. Widzę, żę sporo się tu od wczoraj działo, zbanowali dziewczyny, nie wiem o co chodzi dokładnie, nie mam już siły dziś na nic, idę się zaraz kąpać i spać. Chciałam Wam podziękować Wszystkim za trzymanie za mnie kciuków. Udało się! Teraz tylko oczekiwanie na plasticzek no i narazie mi samochodu brak. [/QUOTE]

gratuluje,

a mi się coraz bardziej zdaje, ze nie zdam tej sobotniej poprawki, a auto właśnie już mam i mi tak strasznie zależy
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:39   #1912
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

znalazłam kiedyś socialite na nk moze do niej napiszemy?
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:41   #1913
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Idę sobie popisać
Wpadnę później, do zobaczyska

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
znalazłam kiedyś socialite na nk moze do niej napiszemy?
jasne, to marlenka napisz i ja później też coś napiszę do naszej kochanej social
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:42   #1914
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość

albo trojana ktoś jej przesłał.

Chyba wstawię jakieś fotki, bo za dużo tu piśmiennictwa o Odecie
1) Wiem co nieco o tym. Aby włamać się do czyjegoś kompa nieco "profesjonalniej" trzeba DUZO wiedzieć na ten temat, być pasjonatem, posiadać dobre programy.

2) Istnieje prymitywny sposób, który pozwala m.in. przeglądać pliki (obrazy, muzyka, filmy, archiwa etc.) oraz pobierać je na swój pc. Można sterować procesami, ma się podgląd klawiatury, screen ekranu, można wyłączać, restartować komputer, bawic się nim.
Ale niestety nie słyszałam o tym, żeby mozna było użytkować komputer danej jednostki dla własnych celów. Po drugie aby zainstalować ten program na czyimś pc należy: Wiedzieć, że dana osoba nie ma żadnej zapory (firewall), nie posiada antywirusów ewentualnie ma je wyłączone. po drugie takie mini trojanki TYLKO I WYŁACZNIE da się zinstalować przesyłając komuś plik. Do owego pliku zostaje podpięty "niewidoczny" trojan. Jeśli jednak jakakolwiek ochrona jest właczona dany plik zostaje potraktowany jak wirus, a nasz antywir automatycznie informuje nas o tym oraz zaleca dane czynności. Poza tym, dany plik nie może być w formacie .jpeg .bmp .mp3 etc. tylko i wyłącznie plik programowy taki jak na przykład mini gra.
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:45   #1915
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Eloska zdasz na pewno! Musisz się nastawić pozytywnie
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:45   #1916
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
gratuluje,

a mi się coraz bardziej zdaje, ze nie zdam tej sobotniej poprawki, a auto właśnie już mam i mi tak strasznie zależy
tak to jest im bardziej zalezy to bardziej sie denerwuje człowiek
gratuluje mucci
jatokto podchodziłąm 6 razy - ruszałam na czerwonym ott co stres robi wiec uspojoj sie nikt Cie nie goni zdasz napewno byle bys była spokojna i opanowana na egzaminie
od 2lat nie siedziałam za kólkiem ale teraz ja Wy zdajecie wszystkie po kolei zazdroszcze jak cholera i chyba sie umowie na jazde
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:49   #1917
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

głupia sytuacja.. bo teraz człowiek nie wie co myslec ;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:54   #1918
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc żal mi takich osób, brak klasy, zasad i bez wartości.
A mi nie, ich dupy, niech robią z nimi co chcą. Mnie to nie dotyczy, jesli tak im się dobrze żyje to proszę bardzo.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:17   #1919
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
ja miałam właśnie fajnego.. samochód mi grzał żebym nie zmarzła zapisałam się już na kolejny

ja miałam ciężko po pierwszym bo nastawiałm się, zę zdma abrdoz mocno i miałam kryzys, ale zapisałam sie na nowy (za 3 miechy 7. styczeń) ale łaziłam tam i miałam za 3 tyg ( najbliższa sobota) także czekam i coraz bardziej się nerwuje bo widziałam tma taka straszna babę :P

ponoć wszystkich oblewa, a kursant od nas ze szkoły otworzył jej drzwi i potem mu przymknęła oko na wymuszenie pierwszeństwa i zdał

ale ja na pewno nie, tak czuje
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:19   #1920
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

nie umiem tapirować włosków
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.