Tanie i oryginalne wody toaletowe. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 18:48   #361
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ps. Mnie facet nie doradza. Gdybym pachniała tym co jemu się widzi, miałabym pół szafy L'eau par Kenzo itp. wód ogórkowych.
I L'eau d'Issey zapewne?

Aniołku, Kropka dobrze radzi. Jednego dnia wypróbuj jeden zapach, np. Cat Deluxe. Pochodź z nim przez parę godzin i oceń, czy taki zapach Ci sie podoba (to podstawa, zapach ktory nosisz MUSI Ci się podobać). Testowanie kilku zapachow na raz to kiepski pomysł, po jakims czasie niczego już nie czujesz, a jeszcze bólu glowy się nabawisz i niepotrzebnie afrustrujesz.

Nie jest łatwo dobrać perfumy. Osoby obeznane z zapachami i skladami perfum potrafią widząc nuty zapachowe ocenić, czy dany zapach będzie im pasował czy nie. Wiedza, jakie skladniki pachna na nich pięknie, a jakie zmieniają się na nich w horror. Ale mało kto jest w stanie znaleźc swój zapach podczas jednej wizyty w perfumerii. Testuj po kolei i bądź cierpliwa, a któregos dnia na pewno znajdziesz swój zapach
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:20   #362
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Ja takie siarczyste komplementy zbieram za obie ORganzy.
Z tym, że jedna jest dość mocna, ciężka, wibrująca-to ta klasyczna-niektórzy mówią, że to zapach dobry dla starej baby [cytuje tylko ], ale mimo wszystko nie zrażam się i dalej namiętnie używam. A OI prawie nie uświadczysz na rynku, bo wycofana...
Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z centrum handlowego. Zwiedzilam cztery perfumerie. Wywachalam wszystkie zapachy o ktorych tu pisalyscie, te z gornej polki rowniez, gdyz stwierdzilam ze nie ma faktycznie sensu na tym oszczedzac, i powiem wam, ze dla mnie wszystkie te perfumy pachna tak samo Wkoncu zrobilo mi sie niedobrze i wyszlam. Bardzo zaluje ze nie mam kogos kto mi powie "ten zapach jest sliczny, pasuje do ciebie...". Niektore z Was maja chlopakow, ktorzy Wam doradzaja, a mi nie ma kto niestety. Chcialabym zeby mi ktos powiedzial: kup TĄ perfume, napewno nie bedziesz zalowac. czy ktoras z Was jest w stanie poniesc taka odpowiedzialnosc? hehe

Dzieki za wszystkie odpowiedzi
Kup te perfumy i nie powinnaś żałować.
Moschino Couture tak wyglądają - KLIK.

Generalnie polecałabym CI zapachy od Moschino, bo ma sporo różnych wariacji dla młodych i niezdecydowanych klientek. Poza tym CK Euphorie, może coś od Diora-Miss Dior Cherrie? PUre Poison... Potestuj.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:30   #363
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

wszystko co wizażanki podpowiedziały jest : ŚWIĘTE ! nie no ale powaznie mają rację,

takie podejscie do tematu pospisuj sobie po dwa zapachy na kazdy dzien na kartkę i ruszaj na test nadgarstkowy do perfumerii, i tak co dzien jesli masz czas i mozliwosc,

ja czasu nie mam ani mozliwosci mieszkam daleko od perfumerii wiec nakupilam próbek na allegro i testuję, jest to piękny rytuał takie testowanie.

mnie też facet nie doradza i dzięki bogu, bo on nie potrafi, podejscie tak ajk w przypadku dziewczyn wyzej co pisały - wody ogórkowe i morskie odswieżacze.

z nazw polecam dokładnie te same co wyżej wymienione, ale jak już Kropka sugerowała chyba zacznij moze od Lolity, zobacz tą La Perlę J'aime promocja w Superpharm, dziewczynom się podoba facetom też to juz argument - mnie nie przypadła do gustu ale nie twierdzę ze nie ładna, po prostu nie dla mnie.

Głowa do góry - nic dziwnego że cię załamało zleksza po takim obwąchaniu też wychodziłąm nie raz z perfumeri myśląc że nie wiem czego chcę - perfumy potrzebują czasu i cierpliwości. Znajdziesz je na pewno, tylko pamiętaj 2, 3 na jeden test. Tak trzeba na początku.

A Escady ??? Moon Sparkle, Magnetism - wycofuja ale gdzieś tam mogą jeszcze być na wylocie dostępne.

Baby Doll - YSL - były promocje w Superpharm - koniecznie powąchaj .

i przede wszystkim spokojnie to ma być przyjemność poznawania
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:42   #364
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

zerknij może na www.pedet.pl
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 03:01   #365
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Dobrnełam do końca wątku niestety z tych wszystkich wymienionych tutaj nie znalazłam najodpowiedniejszych perfum.
Chodzi mi o wyczuwalną nutę kokosa bardzo długo szukam ,niestety nie mogę znależć . Potrzebuję delikatnego zapachu
Jakby któraś z wizażanek się kiedyś natkneła na taki zapach proszę o podanie nazwy tutaj,będe bardzo wdzięczna
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 06:42   #366
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I L'eau d'Issey zapewne?
Tego nie wiem, na wszelki wypadek nie dałam mu nawet powąchać.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

Kup te perfumy i nie powinnaś żałować.
Moschino Couture tak wyglądają - KLIK.
Wow.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Poza tym CK Euphorie, może coś od Diora-Miss Dior Cherrie? PUre Poison... Potestuj.
Tego to ona w okolicach stówy nie kupi raczej.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
mnie też facet nie doradza i dzięki bogu, bo on nie potrafi, podejscie tak ajk w przypadku dziewczyn wyzej co pisały - wody ogórkowe i morskie odswieżacze.
Witaj w gronie siostro.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Baby Doll - YSL - były promocje w Superpharm - koniecznie powąchaj .

i przede wszystkim spokojnie to ma być przyjemność poznawania
Zgadzam się. I z Baby Doll i z tym drugim zdaniem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 07:45   #367
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Po pierwsze nie otoczeniu ma się podobać, tylko Tobie.

ja się TŻta nie radze w sprawie perfum, gdyby tak było powinnam wyrzucić z półki wszystkie moje duszaco słodkie śmierdzuchy, które ja uwielbiam, a on nie cierpi i dostaje kataru.
Ja dałam mojemu powąchać próbke L'eau d'Issey mój skwitował, odświeżacz do toalety, przynajmniej w jednym się zgadzamy.

Z tanszych perfum polecam Red Jeans Versace. 75 ml kupisz już za 50 zł. W miarę neutralny zapach. Otoczeniu się na pewno spodoba.

perfumy to sprawa indywidualna. Nikt Ci w tej kwestii nie doradzi, sama musisz powąchać i zdecydować co do Ciebie pasuje. I nie przywiązywałabym tak dużej wagi do tego co myśli otoczenie. Nie zrezygnuję z moich ulubionych śmierdzuchów ( np. Hypnose ) tylko dlatego, że komuś w autobusie się nie spodobały
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 07:46   #368
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Kropko MDCh w cenie 100 złotych na pewno nie kupi, ale bardzo podobnie pachnie wspomniana przeze mnie La Perla J'aime. Mam oba te zapachy i często bliscy nie są w stanie odróżnić, ktorym pachnę.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:23   #369
UnhappyAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

A co sądzicie o Naomi Cat Delux?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14177

Wiele z Was go poleca i na KWC ma wiekszosc pochlebnych opinii... ze sie podoba, ze sexi... koniecznie musze sie nim spsikac dzisiaj i troche z tym pochodzic. Ale czy nie sadzicie ze za ta cene moglabym kupic cos lepszego?

A biore dzis ze soba wspollokatora na testy. Chlopak ma chyba dobry gust biorac pod uwage to, jakich zapachow sam uzywa. Mowil cos o Burberry, Davidoffie... bede z nim probowac, zawsze to 4 nadgarstki a nie dwa
UnhappyAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:04   #370
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Testuj po kolei i bądź cierpliwa, a któregos dnia na pewno znajdziesz swój zapach
Oj tak
A jak już wsiąkniesz w to forum, to nie miej nadziei, że znajdziesz (jak ja miałam, naiwna


Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
A biore dzis ze soba wspollokatora na testy. Chlopak ma chyba dobry gust biorac pod uwage to, jakich zapachow sam uzywa. Mowil cos o Burberry, Davidoffie... bede z nim probowac, zawsze to 4 nadgarstki a nie dwa
no co Ty, na nim chcesz testować perfumy dla siebie?
Na pewno będą inaczej pachnieć na nim, niż na Tobie
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:32   #371
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Naomi Cat Delux?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14177

Wiele z Was go poleca i na KWC ma wiekszosc pochlebnych opinii... ze sie podoba, ze sexi... koniecznie musze sie nim spsikac dzisiaj i troche z tym pochodzic. Ale czy nie sadzicie ze za ta cene moglabym kupic cos lepszego?

A biore dzis ze soba wspollokatora na testy. Chlopak ma chyba dobry gust biorac pod uwage to, jakich zapachow sam uzywa. Mowil cos o Burberry, Davidoffie... bede z nim probowac, zawsze to 4 nadgarstki a nie dwa
No skoro prawie wszyscy tu polecamy to znaczy, że sądzimy dobrze.
Spróbuj Cat Deluxe!

Nie ma opcji "lepszego" jeśli coś się nam podoba. Cat Deluxe jest równie dobry jak wszystko inne, jeśli pasuje noszącej go osobie.

Burberry to dobra myśl, są kobiece, dziewczęce, dość trwałe i nie drogie, zwłaszcza na allegro. Osobiście polecam Burberry Brit Red - ciasto rabarbarowe z cukrem.

Nadgarstki kolegi sobie daruj, będzie inny zapach. Jak już musisz więcej niż dwa, to po jednym psikaj na swoje nadgarstki i po jednym na swoje zgięcia w łokciu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-01-21 o 13:33
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 13:47   #372
UnhappyAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

swoją drogą to ciekawe... nie wiedziałam że damskie perfumy w połączeniu z męskim nadgarstkiem pachną inaczej

ale powiem Wam dziewczyny że kto jak kto, ale Wy to jesteście naprawdę super !!!
nie myślałam że komuś będzie się chciało pomagać takiemu lamusowi jak ja

DZIĘKUJĘ

chyba zagoszczę TU U WAS na stałe!
UnhappyAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:50   #373
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Ja powiem więcej - damskie perfumy z innym niż Twój damskim nadgarstkiem już pachną inaczej.

Na zdrowie. I daj znać jak testy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:58   #374
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość

chyba zagoszczę TU U WAS na stałe!
... a nie mówiłam, że wsiąknie
przepadłaś, Kobieto

Witaj

.. jak ginąć, to w towarzystwie
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:48   #375
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Witaj w gronie siostro.


A to grono jakich sióstr? Zakonnych, szpitalnych? Wiem kiepsko tak żartować sobie ale
się nie mogłąm powstrzymać,

to raczej mega grono rodzinne widzę że takich co mają to szczęście mieć TŻta z tą samą przypadłością - niepełnosprytny zapachowo - jest tu mnóstwo.

Ale do rzeczy: Unhappy Angel - koniecznie zdaj relację z dzisijszych testów, ciekawa jestem czy będzie Baby Doll i w ogóle całejk reszty jestem ciekawa akurat znów mam sama głod zapachowy i fazę testów więc czekamy
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:48   #376
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Wow.
Ale że co, źel je poradziłam?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Tego to ona w okolicach stówy nie kupi raczej.
Ja wiem, ale pisała wcześniej, że jest w stanie odżałować sobie większą kwotę na perfumy, które naprawdę jej się spodobają... Stąd pojechałam Diorem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:28   #377
UnhappyAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

A wiec za namowa kolegi wybralam Hugo Bossa Deep Red. Wahalam sie miedzy nim a tym XX, ale ostatecznie wybralam ten. Wlasciwie to nie wiem czy mi sie podoba. Zobaczymy jak sie bedzie nosil

A co WY sadzicie o tym zapachu? Uzywa/ła ktoras?
UnhappyAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:38   #378
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Kiedyś tak, ale dawno, i niezły, taki randkowy bym powiedziałą,
choć obecnie żadne Bossy mnie nie pociągają poza Femme,
ale powiem Ci że chyba wybrałąś zgodnie z tym czego szukałaś, czyli takie sexi, zmysłowe, uwodzące - nie cytuje tylko tak odebrałam że o to chodzi, nie o codzienne zwyklaki.

jest charakterystyczny, i facetom się podoba to fakt - nie wszystkim rzecz jasna
ale wiele słyszałąm wyrazów zachwytu ze strony chłopaków, nad samym zapachem bo nie zawsze to ja go nosiłam, czy an koleżance, czy w perfumerii. Mnie osobiście się znudził teraz czasem podchodzę z sentymentu do półki powąchać tester jest neizły ale z czasem mnei dusi, wiec Deep Red już nei kupię, ale mile wspominam kiedy mie ise podobał.

czyli udało się wybrać zgodnie z własnymi kryteriami. Teraz tylko pozostaje się delektować.

gratuluje. Zyczę wielu miłych chwil w noszeniu zpachu, niech ci dodaje optymizmu, pozdr.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:44   #379
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
A wiec za namowa kolegi wybralam Hugo Bossa Deep Red. Wahalam sie miedzy nim a tym XX, ale ostatecznie wybralam ten. Wlasciwie

A co WY sadzicie o tym zapachu? Uzywa/ła ktoras?
Zaskakujaco pozytywnie odbierany przez otoczenie.
Poczatkowo nie bylam fanka (a kupilam w ciemno), teraz bardzo lubie. Jest lekko gorzkawy ale i zmyslowy.
W sumie - troche 'trudny' do noszenia na poczatku, pozniej lepiej mozna go zniesc.

Sama nie wiem - mam jeszcze pol flakonu i sa dni, kiedy mysle, ze znow kupie a innego dnia uwazam, ze koniec flakonu koniec naszego romansu.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:52   #380
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
A wiec za namowa kolegi wybralam Hugo Bossa Deep Red. Wahalam sie miedzy nim a tym XX, ale ostatecznie wybralam ten. Wlasciwie to nie wiem czy mi sie podoba. Zobaczymy jak sie bedzie nosil

A co WY sadzicie o tym zapachu? Uzywa/ła ktoras?
nie uzywalam, ale moje kolezanki uwielbiaja go i uwazaja, ze niesamowicie dziala na facetow
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:07   #381
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Problem z wyborem zapachu - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez UnhappyAngel Pokaż wiadomość
A wiec za namowa kolegi wybralam Hugo Bossa Deep Red. Wahalam sie miedzy nim a tym XX, ale ostatecznie wybralam ten. Wlasciwie to nie wiem czy mi sie podoba. Zobaczymy jak sie bedzie nosil

A co WY sadzicie o tym zapachu? Uzywa/ła ktoras?
mi się bardzo ten zapach podoba
aczkolwiek jest on dla mnie dość wieczorowy : nie ciężki ale też nie taki zupełnie dzienny
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:25   #382
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Avon miał kiedyś kokosową mgiełkę do ciała, zapach bardzo apetyczny, ale i troszkę przytłaczający, ciężki. Ale to pewnie zależy od dozowanej ilości. Kosztowała około 20 zł.

Poza tym Yves Rocher ma w serii Les Plasirs Nature kokosową wodę toaletową. Tej niestety nie wąchałam. Tu cena to 35 zł/100 ml.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:38   #383
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Tanie i oryginalne wody toaletowe.

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Avon miał kiedyś kokosową mgiełkę do ciała, zapach bardzo apetyczny, ale i troszkę przytłaczający, ciężki. Ale to pewnie zależy od dozowanej ilości. Kosztowała około 20 zł.

Poza tym Yves Rocher ma w serii Les Plasirs Nature kokosową wodę toaletową. Tej niestety nie wąchałam. Tu cena to 35 zł/100 ml.
Bardzo dziękuje
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:37   #384
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Exclamation trwałe śliczne zapachy i tanie

Drogie wizazystki!! szukam jakiegos ladnego zapachu, świeżego, słodkiego, uwodzicielskiego i trwalego ale niestety moje finanse sa ograniczone <perfum do 100zl> Z doświadczenia wiem, ze niektóre drogie perfumy nie są warte swojej ceny może polecicie mi jakis swietny wypróbowany zapach?
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:41   #385
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: trwałe śliczne zapachy i tanie

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Drogie wizazystki!! szukam jakiegos ladnego zapachu, świeżego, słodkiego, uwodzicielskiego i trwalego ale niestety moje finanse sa ograniczone <perfum do 100zl> Z doświadczenia wiem, ze niektóre drogie perfumy nie są warte swojej ceny może polecicie mi jakis swietny wypróbowany zapach?
Zerknij tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68554

Warto poszukać w ofercie YR, na allegro bez problemu można w tej cenie kupić zapachy sygnowane przez "celebrities" - Celine Dion, Naomi Campbel - bardzo lubiane, Kate Moss. Że o Avonie czy Oriflame już nie wspomnę.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:48   #386
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: trwałe śliczne zapachy i tanie

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68554

Warto poszukać w ofercie YR, na allegro bez problemu można w tej cenie kupić zapachy sygnowane przez "celebrities" - Celine Dion, Naomi Campbel - bardzo lubiane, Kate Moss. Że o Avonie czy Oriflame już nie wspomnę.
dokladnie tak

plus jeszcze warto zagladac do tego watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300224 gdzie dziewczyny wklejaja ciekawe pozycje z allegro i nie tylko. mozna czasem upolowac uzywany zapach w bardzo dobrej cenie.

PS Sephora ma tez przyjemne zapachy np. z tej serii: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...angue-edt.html Ostatnio byly w promocji po 40-56 pln/ 100 ml.
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:35   #387
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

A ja lubię moje Mel Merio Attractive Girl
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:58   #388
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Dolna i śerdnia półka perfum - co sądzicie ?

Dorzucę Larendogrę i Eau de Cardamon Polleny Aroma.
Ciekawe i niewątpliwie oryginalne zapachy w cenie 64 zł za 100ml.

Mają w ofercie jeszcze Wodę Różaną.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:42   #389
alisss94
Raczkowanie
 
Avatar alisss94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Wink jaki "kolor" C-THRU i B.U. ...?

hej;D w najbliższej przyszłości tj. po świętach mam zamiar kupic sobie perfumki
najlepiej C-THRU lub B.U. wiem wiem ... to zależy od upodobania , ale jaki polecacie, albo inaczej ... jakiego używacie/używałyście ?
alisss94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:00   #390
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: jaki "kolor" C-THRU i B.U. ...?

C-Thru: https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
B.U: https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty

Poczytaj tam opinie
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-05 14:18:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.