Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-26, 11:17   #211
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: depilacja bikini

stosuję jeden bajecznie prosty sposób od niepamiętnych już czasów - puder dla dzieci (najlepszy Johnson's baby) Przed goleniem (używam zwykłej maszynki jednorazowej damskiej lub też męskiej Posiadam depilator, ale używam go do depialcji nóg jedynie, z tego co wiem nie zaleca się depilacji (czyli usuwania z cebulkami) okolic pach i pachwin..
A więc przed goleniem posypuję obficie i wcieram puderek dla dzieci, maszynkę przesuwam "prostopadle" do kierunku wzrostu włosków - czyli ani nie z włosem ani nie pod włos - mam nadzieję że zrozumiałyście Po zabiegu także puderek obficie Nie mam żadnych krostek, a z tego co wyczytałam na maseczce Lerosett jest ona polecana właśnie między innymi po depilacji okolic bikini (ja używam na twarz)
pozdrawiam
aha pudry dla dzieci zawierają często cynk, który jest pomocny właśnie w gojeniu ranek - sprawdzcie na etykiecie
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:19   #212
aneta Zw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: depilacja okolic bikini

Chchiałabym sie dowiedzieć gdzie robiłaś te depilacje i jakim laserem? Ja własnie wybieram sie na depilacje laserowa bikini i łydek. Mam pare adresów,ale nie wiem który wybrać. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam., Aneta
aneta Zw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 11:02   #213
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
depilacja bikini w salonie kosmetycznym

hej dziewczyny zwracam się do was w imieniu mojej siostry, która chce wybrać się do kosmetyczki na depilację woskiem okolic bikini. ja na szczęście nie mam z depilacją problemów, depilator do każdej części ciała i jedziemy ale wróćmy do siory, otóż zastanawia się czy przy tym zabiegu musi być rozebrana do pasa czy np. wystarczy, że założy skompe stringi?? ja nie potrafiłam odpowiedzieć jej na to pytanie, bo nigdy nie byłam na takim zabiegu. mam nadzieję, że wy macie jakieś doświadczenie i napiszecie jak to z tym jest
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 11:12   #214
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: depilacja bikini w salonie kosmetycznym

Zobacz tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465 - to są zebrane wszelkie depilacyjne wątki
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 15:55   #215
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: depilacja bikini w salonie kosmetycznym

skąpe bikini wystarczy całkowicie
pozdrawiam!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 21:37   #216
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja też używam maszynki, ale włoski odrastają niestety, ale maszynka to chyba jedyna metoda aby to zrobić "na zero" i być tam gładziutką Ja osobiście nie znoszę jakichkolwiek włosków. A jak wy dziewczyny?
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:06   #217
atrilla89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja okolic bikini

ja próbowałam raz jakimś kremem do golenia Joanny ale szkoda gadać... efekt jeszcze gorszy niż po maszynce, podrażnienie miałam chyba przez tydzień... :/ najlepsze jest chyba woskowanie, ale komu chciałoby się w to inwestować?
atrilla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 22:26   #218
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Depilacja okolic bikini

ja sie woskuje ... malo przyjemne ale satrcza na 2,5 tyg ... zostawiam zawsze krawacik ... nienawidze maszynki bo za szybko wloski odrastaja ... nie nawidze tych krociutkich kujek
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:32   #219
Justyś
Raczkowanie
 
Avatar Justyś
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 105
GG do Justyś
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja sie od kilku lat gole ale krostek praktycznie niemam(może były pare razy) ale mój problem to rozraztajace sie bikini,na szczęście teraz jakoś zamoało
Justyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 03:51   #220
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Depilacja okolic bikini

Jakiej dwa tyg temu odwazylam sie na na wax. Na pierwszy ogien poszly nogi, pozniej okolice bikinii. Bol jest do zniesienia ale nie powiem zeby bylo przyjemnie. Ale jestem zadowolona!!! I na prawde warto, krostki mialam przez jeden dzien ale zeszly, no i ladna gladka skora.
Mam pytanko czy ktoras z was sie odwazyla na brasilian wax?? Bo chodzi mi po glowie ale nie wiem czy dam rade tak dlugo zaciskac zeby...
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:35   #221
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja muszę się wybrać na depilację do kosmetyczki bo niestety ale mnie również rozrasta się bikini. Do tej pory goliłam się ale jest to jak dla mnie złe rozwiązanie. Włoski odrastają po 2ch dniach a podraznienie utrzymuje się 4dni więc muszę czekać aż skóra będzie gotowa do golenia. Reasumując cieszę się z efektów tylko 1 lub 2 dni. Ciężki ten kobiecy los
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 17:23   #222
kajka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja okolic bikini

witam wszystkich serdecznie
dziewczyny moj najlepszy sposob na depilacje to penseta wiem ze to brzmi drastycznie ale naprawde tylko za pierwszym razem drugi jest prawie bezbolesny wloski odrastaja cienkie i nieliczne no i przedewszystkim to chyba najtanszy sposob
kajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:35   #223
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez kajka21
witam wszystkich serdecznie
dziewczyny moj najlepszy sposob na depilacje to penseta wiem ze to brzmi drastycznie ale naprawde tylko za pierwszym razem drugi jest prawie bezbolesny wloski odrastaja cienkie i nieliczne no i przedewszystkim to chyba najtanszy sposob
Popieram Kajkę w 100%! Strasznie to pracochłonne, ale efekty super
Codziennie wyskubywałam mały kawałeczek i zero podrażnień, krostek itp. Wg mnie to najefektywniejsza metoda, choć w moim przypadku długotrwała, bo zeszło mi koło tygodnia, zanim wydepilowałam się tak, jak chciałam. Ale fakt faktem, że teraz włoski odrastają cieniutkie i wystarczy mi pół godzinki, żeby się ich pozbyć
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:41   #224
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja okolic bikini

jak mam czas to zaciskam zęby i jadę depilatorem :P ale robie tak :2,3 włoski i kilka minut przerwy hehe bo za jednym zamachem się nie da.kiedyś też wyskubywałam pęsetą ale nigdy nie miałam cierpliwości żeby zrobić to do końca
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:21   #225
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: Depilacja okolic bikini

a zwykle woskiem w plastrach. pierwszy raz boli ale potem czlowiek sie przyzwyczaja. kupuje takie plastry jak do nog tylko tne je ma paski ok 1,5 cm. zaczerwienienie schodzi po kilku godzinach. ale chyba sie wybiore na wosk do kosmetyczki tylko mam maly problemik z wrastaniem wlosow
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 12:07   #226
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Depilacja okolic bikini

ja właśnie zaczęłam zabawę z voskiem cukrowym veet (plastry). Pierwszy raz zrobiłam niezbyt głębokie bikini jakieś 4 tyg. temu. Ból da się wytrzymać, mniej boli niż nogi, ten wosk cukrowy świetnie się zmywa wodą więc to też polecam. Ale niestety niezużyte plastry musiałam wczoraj wyrzucić, bo ten wosk przestał działać musiałam nowe opakowanie otworzyć. mogloiby pakować każdy plaster oddzielnie a nie po 5 :/
wczoraj zrobiłam kawałek głębiej i do dziś zero podrażnienia więc planuję za chwilkę kolejny etap. Generalnie polecam - ale UWAGA - ten wosk wyrywa tylko i wyłącznie długi i grube włoski, inne się nie przyklejają więc na przyszłość jak już mi będą słabsze odrastać muszę jakiś inny znaleźć - jak macie coś do polecenia to chętnie skorzystam? może ten zwykły veet bikini w plastrach?
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 12:55   #227
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja okolic bikini

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:04   #228
gava
Raczkowanie
 
Avatar gava
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 440
Dot.: Depilacja okolic bikini

Mam pytanie do dziewczyn depilujących nogi i bikini depilatorem i woskiem...nie macie problemów z wrastaniem włosków, robieniem się paskudnych krostek, z których potem zostają blizny?
gava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:18   #229
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja okolic bikini

Cytat:
Napisane przez gava
Mam pytanie do dziewczyn depilujących nogi i bikini depilatorem i woskiem...nie macie problemów z wrastaniem włosków, robieniem się paskudnych krostek, z których potem zostają blizny?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465 Zajrzyj tutaj, nie gryzie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 19:46   #230
gava
Raczkowanie
 
Avatar gava
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 440
Dot.: Depilacja okolic bikini

dzięki, przeglądałam większość z tych wątków, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi, czy po depilacji woskiem w salonie kosmetycznym istnieje 100% gwarancja,że włoski nie będą wrastać?

Edytowane przez gava
Czas edycji: 2006-04-07 o 11:10
gava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 23:59   #231
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Depilacja okolic bikini

czemu te włoski musza rosnąc... :-(((( Mi pianka nie podpasowała... uzywam maszynki, a na krostki jest dobra masć cynkowa Przynajmniej mi pomaga...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:43   #232
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

hmm a mi widac te kropeczki i przed a po depilacji mocniej czy jest moze jakis kremik na to albo cos? a przy okolicach bikini to mam problem z wrastajacymi wloskami robilam peeling i smarowalam sudocremem i jedynie co bylo to nie bolalo ale pare krostek i tak bylo moze znacie jakis konkretny peeling i kremik?a co myslicie o tym do miesjc intymnych oriflame?
pzdr
aha! i jeszcze jedno!a co myslicie o maszynkach do okolic bikini?warto?ja sie boje kupic bo boje sie ze sobie krzywde zrobie :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:00   #233
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Depilacja okolic bikini

robiłam plastrami veet i tez plastrami z Joanny i nie zagłebokie bikini i powiem wam ze troche boli i u mnie nawet pojawia sie krwawienie z tych miejsc depilowanych no i jeszcze wloski sie wrastałyeh... a co robicie z głąbokimi włoskami?? tymi tam blizej?
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:35   #234
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Depilacja okolic bikini

Ja uzywam wosku Vanity z Bielendy, najlepszy wosk ktory mialam z tych tanszych. Dobrze usuwa woski, malo podraznia i do tego te plastry sa przezroczyste dokladnie wiesz gdzie nakladac!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:41   #235
elorelei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 52
Głęboka depilacja okolic bikini w Jeleniej Górze?

Witajcie dziewczyny,

czy któraś z Was zna kosmetyczkę w Jeleniej lub okolicy, która wykonuje (i to dobrze ) zabieg głębokiej /brazylijskiej depilacji okolic bikini?

Będę wdzięczna za namiary
elorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:46   #236
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

Kobietki co prawda nie mam pytania dotyczącego bikini, ale może któraś mi odpowie ? Depiluję nogi depilatorem od 9 lat i mam problem z krostkami (wrośnięte włoski ), tylko jak mam rozpoznać czy to są tylko wrastające włoski, czy to już jest zapalenie mieszków? Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam. Magda
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:10   #237
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

Cytat:
Napisane przez mujer
Peeling i tonik aspirynowy jak dla mnie. Mam koszmarne problemy tego typu, ale jeśli nie przegapię sprawy, robię peeling, stosuję tonik i coś nawilżającego, to jest luzik.
Bylam u kosmetyczki ona też tak mi kiedyś powiedziala
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:12   #238
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

Jako pierwszy etap walki z wrastajacymi wloskami - proponuje wyslac depilator na emeryture. Dzieki temu urzadzeniu mam mase blizn, przebarwien i perspektywe kolejnego lata w spodniach....
Pierwszy depilator nabylam jak tylko sie pokazaly w sklepach i uwazalam za cudowna metode do walki z owlosieniem. Potem byly nastepne...nowoczesniejsz e. Dzis uwazam,ze wynalazce depilatora powinno sie skazac dozywotnio. Jako, ze jestem brunetka o dosc mocnym owlosieniu -golenie w moim przypadku odpada (odrasta szybko, swedzi, boli, o zaczerwienieniu nie wspominajac). O kremach slyszalam,ze powoduja przenoszenie sie wloskow w dalsze miejsca (mam juz tyle polaci owlosionych,ze nie potrzebuje wiecej), poza tym rowniez nie ma jakiegos dlugotrwalego efektu...
Ostatnio przerzucilam sie na paste cukrowa i jak na razie jest to najlepsza dla mnie metoda- wloski odrastaja ciensze, mniej bolesnie niz wosk i mniej wrastajacych wloskow.
Przed depilacja koniecznie peeling - po depilacji Alantan Plus lub mieszanka spirytusu z aspiryna i witch hazel. Jest to skuteczne - tylko dlaczego nie bylam taka madra przed laty i siegnelam po depilator ?!
Moje nogi nie bylyby tak pokiereszowane...a tak pozostaje mi nabyc kilka kolejnych par spodni letnich...

Moze komus udalo sie pozbyc przebarwien (co do blizn nawet nie mam zludzen) ? Jesli tak, bardzo prosze o podzielenie sie sposobem...
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:38   #239
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

Tonik aspirynowy działa na przebarwienia. Cepan także.
Hmm u mnie to bez różnicy czego używam i tak mi włosy wrastają. Czy się golę, czy depiluję depilatorem czy pastą cukrową bądź woskiem. Jeśli nie się przypilnuję, to zaraz mam masakrę na skórze.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:08   #240
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: depilacja bikini a zapalenie mieszków

Cytat:
Napisane przez mujer
Tonik aspirynowy działa na przebarwienia. Cepan także.
Hmm u mnie to bez różnicy czego używam i tak mi włosy wrastają. Czy się golę, czy depiluję depilatorem czy pastą cukrową bądź woskiem. Jeśli nie się przypilnuję, to zaraz mam masakrę na skórze.
Mujer - czy moglabys zdradzic jak przyrzadza sie taki tonik? Skladniki, proporcje...bardzo prosze. Na prawde jestem zalamana stanem moich nog a zblizajace sie lato jeszcze bardziej mnie doluje...
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.