Moja kolekcja perfum - część V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 22:17   #3811
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Princesko87, ależ u Ciebie przesłodko i przepięknie . Ja też lubię słodziaki także czułabym się wsród Twojego zbioru jak ryba we wodzie . Chętnie bym widziała u siebie DV (które mam i posyłam któryś raz nie mogąc zdecydować się czy chcę jej czy nie, jak nie mam to chcę ofkors ) Code i Cashmir . Przecudna ogromna słodka kolekcja .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 23:27   #3812
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Zaczęłam Was podglądać miesiąc temu i od tego czasu przybyło mi 6 flaszek
narazie skromnie (dopiero się wkręcam w ten temat )
Dzisiaj przyszła paczka z Jesus'em del Pozo, niestety z 'In black' się nie polubiliśmy, pierwszy kompletnie nietrafiony zakup w ciemno. A szkoda może ktoś na wymiankach polubi. Za to 'In white' to dla mnie kopia Pure Posion Diora, szczęście że tańsza (może nie rozwija się tak pięknie, jednak nuty zapachowe te same)

zdjęcie 1, połowa zakupiona w miesiąc, reszta to starsze nabytki (widać po zużyciu)
zdjęcie 2, takie nietrwałe skrapiacze (cool water dostałam dwa lata lemu i nawet 30ml nie jestem w stanie zużyć uhhh)
sliczna kolekcja 3 zapachy mamy wspolne:0Ninka,In black,Rumeurgratuluje

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki


Cytat:
Napisane przez d_z_u_s_t_a Pokaż wiadomość
No to i ja sie przylacze z moja skromna kolekcja

1. Gucci - Guilty
2. Dolce & Gabbana - The One
3. Katie Price - Precious Love
4. Beckham - Intimately
5. Avon - Be kissable
6. miniaturki Niny Ricci
fajnie u ciebie,gratuluje

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś w końcu zdjęcia mojej kolekcji i wypada pokazać ją publicznie.
bardzo ladna kolekcja

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość

Aj ciągle coś się zmienia
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 23:28   #3813
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

1. Rodzinka Amorków, do tego Britnejki, Aquoliny (wreszcie udało się dorwać Chocolovers), dwie wersje Happy Spirit Choparda
2. Moja chluba - Lolity i ukochana L
3. Cała ferajna Hypnose, w tym ulubiony Elixir , do tego ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009, cudne Innocenty i ciężko zdobyty piękny Alien Likierowy
4. Niby nie dokońca w moich klimatach, a jednak bardzo przeze mnie lubiane The One i Rose The One D&G, do tego rarytasik od Sephory - Brown, karmelowanilie (waniliowanilia w drodze.. ), nowy Słoń na zapas i "wizażowe" Czekolady
5. Ulubione Poisony - oczywiście Hypnotic w wersji Elixir i Eau Sensuelle, cudne, cudne, cudne Naf Naf + zapas oczywiście, wycofane All about Eve - stare, ale jare i pięknie pachnące
6. Wyjątkowe różane Flowerbomb, do tego jeszcze nieodfoliowane Belle de Minuit, Black XS, który okazał się strzałem w 10 chyba nie doceniane przez wielkie grono Pierre Cardin Pour Femme i Jesus del Pozo Halloween Kiss - prześliczne słodziaki za małe pieniądze
7. Moi wszyscy przyjaciele
8. Większa część odlewek na czele z Tygrysem, Egg Nog, Taj Sunset, czy Innocent Secret
Smacznego
Czy ja dobrze widzę, masz Jean Paul Gaultier? Który?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 23:33   #3814
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja, długo dłuuugo oczekiwana Escada Ocean Blue w zestawie z innymi rarytasami i mój klejnot w koronie, perła mojej kolekcji Tuberose Gardenia Estee Lauder. Ten mały Chopard to klasyczny Wish, trochę zzieleniał, ale z tego co wiem to normalne z Wishami. Z Mandragorą się nie polubiłam, także jak ktoś chce capnąć to dawać na priva.
wow!!!podoba mi sie strasznie ta "escadowa kolekcj"bardzo ladnie
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wrzucam cały swój zbiór zapachowy. Trochę się pozmieniało, sporo wymieniłam.
1. Moje cacka
2. Avon
3. odlewki
4. YR, Arden, Oriflame
5. Dezodoranty
sliczna kolekcja...gratki
Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Od lipca śledzę perfumowy i uzbierało mi się parę flaszek, także można je już pokazać Moje zbiory są dosyć małe, ale sprawa jest rozwojowa

Victor&Rolf Flowerbomb EDP
Thierry Mugler Alien Gold Excess Collection Perfume Gel
Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum EDP
Thierry Mugler Alien EDP
Thierry Mugler Angel EDP
Thierry Mugler Innocent EDP
Chanel Coco EDP
Chanel Coco Mademoiselle EDP
Bvlgari Black EDT
Aquolina Blue Sugar EDT
Prada Tendre EDT
Miss Dior Cherie EDP
Borghese Il Bacio EDP
Vera Wang Rock Princess EDT
The Body Shop Neroli Jasmin EDT

Odlewki:
Jacomo #08 EDP
Armand Basi Lovely Bossom EDT
Lalique Ametyst EDP
Narciso Rodriguez Essence EDP
Dolce & Gabbana, Anthology, 3 L`Imperatrice EDT
L’Or de Torrente EDP
Lutens Feminite Du Bois EDP
Guerlain Samsara EDT
Guerlain Shalimar EDP
Jimmy Choo EDP
Rance Eau Duc de Berry EDT
Guerlain Shalimar Ode de la Vanille EDP
Thierry Mugler La Rose Angel
Balenciaga Cristobal EDT
Tokyo Milk Dead Sexy EDP
YSL Belle d’Opium EDP
Narciso Rodriguez For Her EDP
Thierry Mugler Miroir Des Envies
Cartier Le Baiser du Dragon EDP
Alexander McQueen Kingdom EDP
DKNY Be Delicious Red EDP
Jean Patou Joy EDP
Hermes 24 Faubourg EDT
Costume National Scent Intense EDP
Prada Infusion D’Iris EDP
pieknie u ciebiezazdroszcze likierowego aliena,czarnej coco i flowerbombki edp))gratulacje

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

1. Rodzinka Amorków, do tego Britnejki, Aquoliny (wreszcie udało się dorwać Chocolovers), dwie wersje Happy Spirit Choparda
2. Moja chluba - Lolity i ukochana L
3. Cała ferajna Hypnose, w tym ulubiony Elixir , do tego ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009, cudne Innocenty i ciężko zdobyty piękny Alien Likierowy
4. Niby nie dokońca w moich klimatach, a jednak bardzo przeze mnie lubiane The One i Rose The One D&G, do tego rarytasik od Sephory - Brown, karmelowanilie (waniliowanilia w drodze.. ), nowy Słoń na zapas i "wizażowe" Czekolady
5. Ulubione Poisony - oczywiście Hypnotic w wersji Elixir i Eau Sensuelle, cudne, cudne, cudne Naf Naf + zapas oczywiście, wycofane All about Eve - stare, ale jare i pięknie pachnące
6. Wyjątkowe różane Flowerbomb, do tego jeszcze nieodfoliowane Belle de Minuit, Black XS, który okazał się strzałem w 10 chyba nie doceniane przez wielkie grono Pierre Cardin Pour Femme i Jesus del Pozo Halloween Kiss - prześliczne słodziaki za małe pieniądze
7. Moi wszyscy przyjaciele
8. Większa część odlewek na czele z Tygrysem, Egg Nog, Taj Sunset, czy Innocent Secret
Smacznego
o jezzzzzzzzzu!!!!!!!!ale pieknie.strasznie "moja"ta twoja kolekcjapodoba mi sie wszystko amorki,britnejki,hypnose, poisony...tak slodko i przytulnie.super....gratu luje
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 23:36   #3815
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
witam!

postanowiłam pokazać co mam obecnie na stanie przepraszam za brak korków, ale już mam taką manię wrodzoną, że korki wyrzucam i nie wiem dlaczego
bardzo ladnie u ciebie

Cytat:
Napisane przez kanirak Pokaż wiadomość
W związku z wielkim wietrzeniem kolekcji - przedstawiam jej nowe lepsze oblicze .

Pierwsze i drugie zdjęcie to moi ulubieńcy, zdjęcie trzecie to kategoria do odstrzału - z tego Gucio w poniedziałek leci już do nowej właścicielki
Odlewkownia od ostatniej publikacji wiele się nie zmieniła - powoli ją wykańczam, z nowości w niej: LL EDP i Zirh Icon

W zbiorze pojawią się w przyszłym tygodniu Perły, no i za jakiś czas HP.
bardzo fajnie u Ciebie choc nie moje klimaty(oprocz Cinemy)

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
śliczne te Wasze kolekcje, dużo mi brakuje do nich, a i tak mój mąż twierdzi, że wpadłam w perfumoholizm, ale co tam, jakiś nałóg trzeba mieći tylko siedzę ostatnio co by tu kliknąć jeszcze
A poniżej moja

Od lewej:
Acqua di Gioia
Eternity Moment
carolina Herrera 212 sexy
Lolita
Kylie Minigue Showtime
Kate Moss Velvet hour
Light blue
Currara touch & die
Puma woman
Playboy Play it Lovely
Amor Amor
Innocent

zapomniałam jeszcze o moschino i love love, ale te leżą w kartoniku w szafce bo kupione w ciemno i niestety nie mój zapach
slicznie u Ciebiezazdroszcze lolitki
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 04:42   #3816
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

1. Rodzinka Amorków, do tego Britnejki, Aquoliny (wreszcie udało się dorwać Chocolovers), dwie wersje Happy Spirit Choparda
2. Moja chluba - Lolity i ukochana L
3. Cała ferajna Hypnose, w tym ulubiony Elixir , do tego ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009, cudne Innocenty i ciężko zdobyty piękny Alien Likierowy
4. Niby nie dokońca w moich klimatach, a jednak bardzo przeze mnie lubiane The One i Rose The One D&G, do tego rarytasik od Sephory - Brown, karmelowanilie (waniliowanilia w drodze.. ), nowy Słoń na zapas i "wizażowe" Czekolady
5. Ulubione Poisony - oczywiście Hypnotic w wersji Elixir i Eau Sensuelle, cudne, cudne, cudne Naf Naf + zapas oczywiście, wycofane All about Eve - stare, ale jare i pięknie pachnące
6. Wyjątkowe różane Flowerbomb, do tego jeszcze nieodfoliowane Belle de Minuit, Black XS, który okazał się strzałem w 10 chyba nie doceniane przez wielkie grono Pierre Cardin Pour Femme i Jesus del Pozo Halloween Kiss - prześliczne słodziaki za małe pieniądze
7. Moi wszyscy przyjaciele
8. Większa część odlewek na czele z Tygrysem, Egg Nog, Taj Sunset, czy Innocent Secret

Smacznego
Śliczna, słodka kolekcja Wspaniały zbiorek Lolit, jakoś tak kojarzyłam Cię z Amorkami i Britnejkami, teraz będę z Lolitami Zazdroszczę HP Sensuelle, których kiedyś się pozyłam, teraz żałuję. Łączy nas niewiele, bo Twoje zapachy lubię do "wąchania", a nie do "noszenia", co nie zmienia faktu, że są naprawdę cudowne
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 07:25   #3817
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czas na mnie. Niedługo do rodziny dołączy jeszcze Flowerbomb.

Też jestem fanką Aignera
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 07:29   #3818
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Princeska, mimo, że większość zapachów nie-moja to kolekcja bardzo imponująca
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 09:39   #3819
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

magsch dziękuję
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 11:15   #3820
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Od lipca śledzę perfumowy i uzbierało mi się parę flaszek, także można je już pokazać Moje zbiory są dosyć małe, ale sprawa jest rozwojowa

pięknie u Ciebie Ashko, gratulujęłączy nas najbardziej rodzinka TM
zaciekawił mnie płaski łepek Twojego Obcego klasyka, czemu ma tak?

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

Princesko, przesłodka i bardzo moja jest Twoja kolekcja baaardzo wiele nas łączy gratuluję
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 11:16   #3821
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Ewa_Ch dziękuję

ashka81 Coś mi świta, że miałam kiedyś próbkę i oddałam tacie i jemu się podobała, ale mój tato lubi słodkie, czekoladowe, waniliowe zapachy. Uwielbia A*Men Thierrego Muglera i tak myślę, że może jemu kupię i będę podkradać

Asiuuuuula to zapraszam rybo we wodzie do mego zbioru troszkę zapachów też jest tutaj od Ciebie jak np. Amorek Absolu, czy odlewki Niny Ricci Le Paradis de Nina, Love by, od Twojej próbki zapałałam wielką miłością m.in. do Aliena Likierowego i do Egg Nog z biblioteki Demeter dzięki wielkie za słowa uznania od Asiuuuuuli - chodzącej perfumerii

miszona tak, to kobiecinka JPG, która już u mnie chyba od dobrych kilku lat, kropelka na dnie została to klasyk - Classique

magsh piękne dzięki bardzo mi miło kolejna zapachowo- wizażowa siostra

Małgosia791 Amorki są mi bliskie, fakt, Britnejki też, chociaż stosunkowo od niedawna, natomiast miłość do Lolity edp to już od dawna jest, natomiast dzięki Wizażowi pokochałam L Lolitkową i jest najcudowniejsza - może dlatego, że najsłodsza miło, że ktoś mnie kojarzy po takich zapachach bardzo dziękuję

dottoressa bardzo mi miło, zwłaszcza, że tak jak napisałaś, to zapachy nie w Twoim klimacie dzięki
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 11:33   #3822
Eyes
Zakorzenienie
 
Avatar Eyes
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 361
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

1. Rodzinka Amorków, do tego Britnejki, Aquoliny (wreszcie udało się dorwać Chocolovers), dwie wersje Happy Spirit Choparda
2. Moja chluba - Lolity i ukochana L
3. Cała ferajna Hypnose, w tym ulubiony Elixir , do tego ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009, cudne Innocenty i ciężko zdobyty piękny Alien Likierowy
4. Niby nie dokońca w moich klimatach, a jednak bardzo przeze mnie lubiane The One i Rose The One D&G, do tego rarytasik od Sephory - Brown, karmelowanilie (waniliowanilia w drodze.. ), nowy Słoń na zapas i "wizażowe" Czekolady
5. Ulubione Poisony - oczywiście Hypnotic w wersji Elixir i Eau Sensuelle, cudne, cudne, cudne Naf Naf + zapas oczywiście, wycofane All about Eve - stare, ale jare i pięknie pachnące
6. Wyjątkowe różane Flowerbomb, do tego jeszcze nieodfoliowane Belle de Minuit, Black XS, który okazał się strzałem w 10 chyba nie doceniane przez wielkie grono Pierre Cardin Pour Femme i Jesus del Pozo Halloween Kiss - prześliczne słodziaki za małe pieniądze
7. Moi wszyscy przyjaciele
8. Większa część odlewek na czele z Tygrysem, Egg Nog, Taj Sunset, czy Innocent Secret
Smacznego
Księżniczko co tu duzo gadać -masz swój mały słodki raj perfumowy
Wielbicielka słodziaków we mnie krzyczy,że skubnełaby ci 90 % twoich skarbów(bo pozostałe 10 % mam na własność )
Jestes konsekwentna w swoich miłościach-rodzinka Lolity,Hypnose,parka Innocenów,Czekoladek Mon amour,The One,HP itd
Normalnie pięknie i słodko
PS Nadal wisisz mi opis Lolity Coralowej
Do tego poproszę porównanie The One klasycznej i wersji Rose plus Innocent klasycznego z wersją Secret
__________________
Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:53   #3823
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
zaciekawił mnie płaski łepek Twojego Obcego klasyka, czemu ma tak?
Płaski To jest rozkręcane 30ml EDP. Atomizer taki sam jak w likierowym, tylko mniej zabudowany. Chyba taki sam łepek jak zwykłe 30ml EDP. Czy chodzi o to, że słabo widać kanty? Jeżeli tak, to wina światła i marnej jakości zdjęcia. Na tym zdjęciu lepiej widać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TM.jpg (71,1 KB, 159 załadowań)
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 17:09   #3824
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Płaski To jest rozkręcane 30ml EDP. Atomizer taki sam jak w likierowym, tylko mniej zabudowany. Chyba taki sam łepek jak zwykłe 30ml EDP. Czy chodzi o to, że słabo widać kanty? Jeżeli tak, to wina światła i marnej jakości zdjęcia. Na tym zdjęciu lepiej widać?
chodziło mi oto, że łepek jest niższy czyli słabiej zabudowany widocznie rozkręcane tak mają, nie wiedziałam, bo nigdy rozkręcanego nie widziałam
a zwykły ma wysoki łepek - tak jak likierkowy.
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 19:35   #3825
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

sotie bardzo mi miło i bardzo mnie to cieszy, że mam tu kolejną siostrę od słodziaków dzięki wielkie

eyes Cześć moja Moniko Beluczczi tak dokładnie, to taki mój mały światek, taka jakaś odskocznia, relaks, radość, nie wiem jak to określić, po prostu pasja mam zamiar pozbyć się paru flaszeczek, bo wmawiam sobie, że jestem na odwyku także jeśli Twoja dusza słodziakowa krzyczy to chętnie puszczę coś w dobre łapki
Co do opisu Koralowej.. wiem.. wiem.. moja wina psieplasiam nie jest to typowy słodziak. Niby coś ma w sobie z L - tą taką słoną otoczkę, taką morską, słoną głębię, natomiast sam zapach to takie jakby mydło, ale takie wyjątkowo tłuste (?) nie wiem jak to określić. Niby nie mój typ, ale hmmm ciężko mi się z nią rozstać i np. dobrze się w niej czułam w czasie sesji na egzaminach tak jakoś dorośle i adekwatnie do "formalnego", egzaminowego stroju
Co do The One - to tutaj daję linka do mojej recenzji na KWC klik żeby nie pisać po dwa razy. Dawno nie psikałam się Rose The One, ale z tego co pamiętam, to ta róża jest bardzo delikatna i kobieca. Nie lubię zapachów kwiatowych, nie lubię typowo różanych, ale ten mi się podoba. Ma coś w sobie. Chyba nie jest podobny do klasycznego The One. Ale ta róża taka pudrowa, bardzo przyjemna i słodkawa, z wanilią, bardzo ładne
Klasyk Innocent z wersją Secret..? I tutaj mamy problem, bo hmmm, ja praktycznie nie widzę różnicy Wprawdzie raz tylko globalnie się zlałam do pracy z góry na dół Secretem, ale dla mnie jest chyba tylko lżejszą wersją. Nie taki mega ulep ulepkowaty i bolące zęby, tylko tak jakby Innocent klasyczny rozcieńczony dla tych, którzy nie mogą znieść klasyka. Też bardzo ładne, ale tak jak wersja Summer - jak sama nazwa wskazuje, po prostu letnie wydanie, żeby od Innocenta w upał się nie udusić. Także jeśli lubisz Innocenta to Secret i/ lub Summer polecam
Czekam na małe rozgrzeszenie tak się tutaj naprodukowałam speszal for ju na temat zapachów
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji

Edytowane przez Princeska87
Czas edycji: 2011-04-10 o 19:37
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:16   #3826
Eyes
Zakorzenienie
 
Avatar Eyes
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 361
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
sotie bardzo mi miło i bardzo mnie to cieszy, że mam tu kolejną siostrę od słodziaków dzięki wielkie

eyes Cześć moja Moniko Beluczczi tak dokładnie, to taki mój mały światek, taka jakaś odskocznia, relaks, radość, nie wiem jak to określić, po prostu pasja mam zamiar pozbyć się paru flaszeczek, bo wmawiam sobie, że jestem na odwyku także jeśli Twoja dusza słodziakowa krzyczy to chętnie puszczę coś w dobre łapki
Co do opisu Koralowej.. wiem.. wiem.. moja wina psieplasiam nie jest to typowy słodziak. Niby coś ma w sobie z L - tą taką słoną otoczkę, taką morską, słoną głębię, natomiast sam zapach to takie jakby mydło, ale takie wyjątkowo tłuste (?) nie wiem jak to określić. Niby nie mój typ, ale hmmm ciężko mi się z nią rozstać i np. dobrze się w niej czułam w czasie sesji na egzaminach tak jakoś dorośle i adekwatnie do "formalnego", egzaminowego stroju
Co do The One - to tutaj daję linka do mojej recenzji na KWC
żeby nie pisać po dwa razy. Dawno nie psikałam się Rose The One, ale z tego co pamiętam, to ta róża jest bardzo delikatna i kobieca. Nie lubię zapachów kwiatowych, nie lubię typowo różanych, ale ten mi się podoba. Ma coś w sobie. Chyba nie jest podobny do klasycznego The One. Ale ta róża taka pudrowa, bardzo przyjemna i słodkawa, z wanilią, bardzo ładne
Klasyk Innocent z wersją Secret..? I tutaj mamy problem, bo hmmm, ja praktycznie nie widzę różnicy Wprawdzie raz tylko globalnie się zlałam do pracy z góry na dół Secretem, ale dla mnie jest chyba tylko lżejszą wersją. Nie taki mega ulep ulepkowaty i bolące zęby, tylko tak jakby Innocent klasyczny rozcieńczony dla tych, którzy nie mogą znieść klasyka. Też bardzo ładne, ale tak jak wersja Summer - jak sama nazwa wskazuje, po prostu letnie wydanie, żeby od Innocenta w upał się nie udusić. Także jeśli lubisz Innocenta to Secret i/ lub Summer polecam
Czekam na małe rozgrzeszenie tak się tutaj naprodukowałam speszal for ju na temat zapachów
Księżniczko ty moja dzięki piękne za ten arcyciekawy wykład
Oczywiście rozgrzeszam jak najbardziej Chociaż wątpię czy mam do tego uprawnienia Masz u mnie jak najbardziej czyste konto ,a nawet powiem więcej ,że zaplusowałaś
A teraz poważnie...
Krótko i na temat..Z tego co piszesz Coralowe mydełko trochę mnie odstrasza,puderkowa ,waniliowa różyczka interesuje a na wersje Innocenta już większego ciśnienia nie mam skoro takie podobne do klasyka
Dzięki jeszcze raz za opisy
I jest tak jak mówisz dla każdej perfumoholiczki nasze zbiory to odskocznia od rzeczywistości,nasz mały prywatny raj
__________________

Edytowane przez Eyes
Czas edycji: 2011-04-11 o 07:17
Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 14:13   #3827
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Od lipca śledzę perfumowy i uzbierało mi się parę flaszek, także można je już pokazać Moje zbiory są dosyć małe, ale sprawa jest rozwojowa

Victor&Rolf Flowerbomb EDP
Thierry Mugler Alien Gold Excess Collection Perfume Gel
Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum EDP
Thierry Mugler Alien EDP
Thierry Mugler Angel EDP
Thierry Mugler Innocent EDP
Chanel Coco EDP
Chanel Coco Mademoiselle EDP
Bvlgari Black EDT
Aquolina Blue Sugar EDT
Prada Tendre EDT
Miss Dior Cherie EDP
Borghese Il Bacio EDP
Vera Wang Rock Princess EDT
The Body Shop Neroli Jasmin EDT

Odlewki:
Jacomo #08 EDP
Armand Basi Lovely Bossom EDT
Lalique Ametyst EDP
Narciso Rodriguez Essence EDP
Dolce & Gabbana, Anthology, 3 L`Imperatrice EDT
L’Or de Torrente EDP
Lutens Feminite Du Bois EDP
Guerlain Samsara EDT
Guerlain Shalimar EDP
Jimmy Choo EDP
Rance Eau Duc de Berry EDT
Guerlain Shalimar Ode de la Vanille EDP
Thierry Mugler La Rose Angel
Balenciaga Cristobal EDT
Tokyo Milk Dead Sexy EDP
YSL Belle d’Opium EDP
Narciso Rodriguez For Her EDP
Thierry Mugler Miroir Des Envies
Cartier Le Baiser du Dragon EDP
Alexander McQueen Kingdom EDP
DKNY Be Delicious Red EDP
Jean Patou Joy EDP
Hermes 24 Faubourg EDT
Costume National Scent Intense EDP
Prada Infusion D’Iris EDP
Pięknie, zazdroszczę Shalimarowych wersji Flowerbombkę edp miałam w postaci odlewki, ale już wykończyłam, odlewkę Irysowej Prady też mam w odlewce
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Przedstawiam moją lekko rozrośniętą rodzinkę w kolejnej odsłonie

1. Rodzinka Amorków, do tego Britnejki, Aquoliny (wreszcie udało się dorwać Chocolovers), dwie wersje Happy Spirit Choparda
2. Moja chluba - Lolity i ukochana L
3. Cała ferajna Hypnose, w tym ulubiony Elixir , do tego ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009, cudne Innocenty i ciężko zdobyty piękny Alien Likierowy
4. Niby nie dokońca w moich klimatach, a jednak bardzo przeze mnie lubiane The One i Rose The One D&G, do tego rarytasik od Sephory - Brown, karmelowanilie (waniliowanilia w drodze.. ), nowy Słoń na zapas i "wizażowe" Czekolady
5. Ulubione Poisony - oczywiście Hypnotic w wersji Elixir i Eau Sensuelle, cudne, cudne, cudne Naf Naf + zapas oczywiście, wycofane All about Eve - stare, ale jare i pięknie pachnące
6. Wyjątkowe różane Flowerbomb, do tego jeszcze nieodfoliowane Belle de Minuit, Black XS, który okazał się strzałem w 10 chyba nie doceniane przez wielkie grono Pierre Cardin Pour Femme i Jesus del Pozo Halloween Kiss - prześliczne słodziaki za małe pieniądze
7. Moi wszyscy przyjaciele
8. Większa część odlewek na czele z Tygrysem, Egg Nog, Taj Sunset, czy Innocent Secret

Smacznego
Ach, Ty moja królowo słodziaków
Jakbyś chciała jakieś cudo oddać, czekam na pw Połowę zbiorku bym przyjęła Ogromnie gratuluję Ja również muszę jakąś aktualizację zrobić... Ale pewnie dopiero w maju...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:21   #3828
NatkaZzzz
Raczkowanie
 
Avatar NatkaZzzz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Dziewczyny, nie chcę tu czynić żadnej rewolucji ale błagam wstawiajcie zdjęcia ;-) będzie duuużo więcej frajdy, uwierzcie mi ;-) cudownie jest czytać, jak pokaźne i ciekawe kolekcje posiadacie ale dużo przyjemniej byłoby je również oglądać ;-)
NatkaZzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:30   #3829
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez NatkaZzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie chcę tu czynić żadnej rewolucji ale błagam wstawiajcie zdjęcia ;-) będzie duuużo więcej frajdy, uwierzcie mi ;-) cudownie jest czytać, jak pokaźne i ciekawe kolekcje posiadacie ale dużo przyjemniej byłoby je również oglądać ;-)
Natko, jak się cofniesz parę stron, zobaczysz i zdjęcia
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:10   #3830
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

eyes uffff wreszcie mam czystą kartkę u Cię no właśnie tak się zastanawiałam ostatnio, czy trzymam i używam Koralową Lolitę dlatego, że to Lolita? Czy ło co chłodzi? Bo jeśli nie byłaby to Lolita i buteleczka byłaby brzydka to nie wiem... ale z drugiej strony coś w sobie mają te perfumy, niby nie mój klimat, ale czasami dobrze się w nich czuję, nawet wczoraj spsikałam się globalnie dla przypomnienia i było całkiem miło No Innocent Secret po prostu taka lżejsza, wakacyjno - upałowa wersja ale z drugiej strony warto kupić, bo jest tańszy niż klasyk

liv87 och Ty moja wierna fanko czekam z niecierpliwością na Twoją aktualizację kolekcji a później skrobnę do Ciebie z info o redukcji dzięki
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 22:09   #3831
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
...ukochane Ange ou Demon i moja perełka - limitka 2009
Princesko, napisz cosik o tej wersji
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:53   #3832
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja, długo dłuuugo oczekiwana Escada Ocean Blue w zestawie z innymi rarytasami i mój klejnot w koronie, perła mojej kolekcji Tuberose Gardenia Estee Lauder. Ten mały Chopard to klasyczny Wish, trochę zzieleniał, ale z tego co wiem to normalne z Wishami. Z Mandragorą się nie polubiłam, także jak ktoś chce capnąć to dawać na priva.

A czy te Escady to miniaturki? Gdzie można takie cudeńka kupić?




Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Od lipca śledzę perfumowy i uzbierało mi się parę flaszek, także można je już pokazać Moje zbiory są dosyć małe, ale sprawa jest rozwojowa

Ten żel Alien jest do ciała?


201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:54   #3833
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Princesko, napisz cosik o tej wersji
Asiuuuulku, ta wersja jest bardzo zbliżona do klasyka edp jest mocniejsza, taka jakby bardziej "męska", taka hmmm z pieprzem, a mniejszą ilością słodyczy. Kiedyś jak widziałam ją w Sephorze, to pani powiedziała, że to wersja robiona z najlepszych i najdroższych odmian składników, coś tam, coś tam, bla bla bla
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:18   #3834
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Ten żel Alien jest do ciała?
To są perfumy, tylko zamiast w alkoholu rozpuszczone są w bazie silikonowej ze złotymi drobinkami. Taki gadżet
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:59   #3835
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Asiuuuulku, ta wersja jest bardzo zbliżona do klasyka edp jest mocniejsza, taka jakby bardziej "męska", taka hmmm z pieprzem, a mniejszą ilością słodyczy. Kiedyś jak widziałam ją w Sephorze, to pani powiedziała, że to wersja robiona z najlepszych i najdroższych odmian składników, coś tam, coś tam, bla bla bla
Dzięki .
Bo bywa na all i się zastanawiałam nad kupnem
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:02   #3836
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
zaciekawił mnie płaski łepek Twojego Obcego klasyka, czemu ma tak?
Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Płaski To jest rozkręcane 30ml EDP. Atomizer taki sam jak w likierowym, tylko mniej zabudowany. Chyba taki sam łepek jak zwykłe 30ml EDP. Czy chodzi o to, że słabo widać kanty? Jeżeli tak, to wina światła i marnej jakości zdjęcia. Na tym zdjęciu lepiej widać?
Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
chodziło mi oto, że łepek jest niższy czyli słabiej zabudowany widocznie rozkręcane tak mają, nie wiedziałam, bo nigdy rozkręcanego nie widziałam
a zwykły ma wysoki łepek - tak jak likierkowy.
Właśnie zmasakrowałam atomizer w moim Alienie, bo wygląda jak Obcy ashki81 i myśłałam,że jest rozkręcalny
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:31   #3837
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
Właśnie zmasakrowałam atomizer w moim Alienie, bo wygląda jak Obcy ashki81 i myśłałam,że jest rozkręcalny
Główkę zawsze się da zdjąć, tylko trzeba bardzo delikatnie obracać ją na obie strony. Rozkręcany od zwykłego różnią się wykończeniem szyjki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alien refillable.jpg (33,9 KB, 80 załadowań)
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:35   #3838
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
Właśnie zmasakrowałam atomizer w moim Alienie, bo wygląda jak Obcy ashki81 i myśłałam,że jest rozkręcalny


Ja tam się już pogubiłam które są a które nie są rozkręcalne i przy żadnym nie majstruję
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:41   #3839
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Główkę zawsze się da zdjąć, tylko trzeba bardzo delikatnie obracać ją na obie strony. Rozkręcany od zwykłego różnią się wykończeniem szyjki.
No to mój z wierzchu wygląda jak twój klasyk,ale atomizer w środku ma jak Likierowy.Dobrze,że to już końcówka,bo pewnie by wyparował.Z tego chyba wniosek,że nie da się rozpoznać z wierzchu,który jest rozkręcalny ,a który nie.Ale dzięki za zdjęcie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość


Ja tam się już pogubiłam które są a które nie są rozkręcalne i przy żadnym nie majstruję
Na zdjęciu Ashki dokładnie widać jak wygląda ten rozkręcalny w środku.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Edytowane przez rudzia77
Czas edycji: 2011-04-14 o 20:42
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:51   #3840
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu Ashki dokładnie widać jak wygląda ten rozkręcalny w środku.
Wiem, ale dlatego, że widać dopiero w środku to nie majstruję
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.