Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 10:47   #2971
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
hehe żebyś wiedziała, a właśnie szukam sukienek, to myślę już nad tą i u tego sprzedawcy Sarunieczki jest też taka http://allegro.pl/sukienka-sukienki-...644350289.html i kilka fajnych koszulek znalazłam, ahh zbankrutuję chyba
fajna
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:58   #2972
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
dzień dobry kochane ;* ojjj dzisiaj czeka mnie nocka w pracy , jak ja tego nie lubie

Co do dentysty i znieczuleń to mój mąż ma największą kare , jest uczulony na ketonal a każde znieczulenie ten lek posiada , także musi sie trzymać przy każdym bólu bez znieczulenia

dzisiaj dostałam fotki z zawodów męża , pochawlę się jak mogę , właśnie wyciska 171 kg po czym opuścił sztangę i zemdlał jak sobie przypomne to znowu chce mi się płakać

na drugim zdjęciu mina mojego lubego przy targaniu sztangi chyba 185 kg było pieje z tych jego min zawsze

a trzecie to takie nasze wspólne po zawodach ( ale z 2009 roku )
Śliczna z was para Mąż widac ma zdrowe zabki, wiec dentysta mu chyba nie straszny
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 10:59   #2973
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Śliczna z was para Mąż widac ma zdrowe zabki, wiec dentysta mu chyba nie straszny
dziękuje kochana
straszny straszny bo ma 4 ząbki do leczenia
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:02   #2974
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
dziękuje kochana
straszny straszny bo ma 4 ząbki do leczenia
Duży jest i silny to da radę
Tak pisząc o sukienkach i ciuszkach z alle.. ja zbytnio sukienek nie kupuję, bo dół mam 38, a góra... to juz inna historia.. XXl musiałabym kupować, wiec u mnie ciężko, a tyle fajnych rzeczy widać..
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:05   #2975
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Duży jest i silny to da radę
Tak pisząc o sukienkach i ciuszkach z alle.. ja zbytnio sukienek nie kupuję, bo dół mam 38, a góra... to juz inna historia.. XXl musiałabym kupować, wiec u mnie ciężko, a tyle fajnych rzeczy widać..

dużo jest ślicznych sukienek szkoda ze ja się w nich źle czuje , ubieram sukienki tylko na jakieś specjalne okoliczości jakieś imprezy czy wesela

http://allegro.pl/avon-zestaw-51-szt...634448484.html wy chorujecie na sukienki a ja na to hihi mam nadzieje że uda mi się to wylicytować
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:08
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:06   #2976
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cześć dziewczynki, ja jeszcze w koszuli

Patrzyłam ostatnio w galerii na ceny spódnic i długich sukienek. Kurde, one w zwykłych sieciówkach kosztują około stówy albo ponad


Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
trochę ma tych negatywów ale to jest jakieś 1,5% wszystkich komentarzy. Zresztą na tą jedną rzecz co mnie interesowała już się aukcja skończyła a te spinki znalazłam gdzie indziej-na innej aukcji
Tak, to fakt, one stanowią mały procent całości... Ale z treści wynika, ze wiele z nich zasłużonych, czyli coś tam ma za uszami i mnie by zniechęcił
PI poszukałabym tego asortymentu gdzieś indziej pewnie

Dobra, idę się myć naszym Waterfall. Muszę sobie jakiś balsam świeży, morski kupić, bo w naszym Avonie nie ma już niestety balsamów do żeli
Pójdę zaraz do Rossmana.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:09   #2977
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ja właśnie też zalałam kawkę 3w1, idę pod showerek uzywając zelu fiołek i liczi a potem paznokietki granatowym lakierem Wyglada cudnie w butelce, ale jaki bedzie na paznokciu to zobaczymy
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 11:11   #2978
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
ja właśnie też zalałam kawkę 3w1, idę pod showerek uzywając zelu fiołek i liczi a potem paznokietki granatowym lakierem Wyglada cudnie w butelce, ale jaki bedzie na paznokciu to zobaczymy
ja sobie sidzę przy herbatce i maseczkuje sobie , dzisiaj masakrycznie rozgrzała mi buzie nasza avonowa maseczka rozgrzewające z clearkin proffesional . aż zajękłam sobie a teraz boski kwiat lotosu ahh kocham ten zapach
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:18   #2979
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, ja jeszcze w koszuli

Patrzyłam ostatnio w galerii na ceny spódnic i długich sukienek. Kurde, one w zwykłych sieciówkach kosztują około stówy albo ponad



Tak, to fakt, one stanowią mały procent całości... Ale z treści wynika, ze wiele z nich zasłużonych, czyli coś tam ma za uszami i mnie by zniechęcił
PI poszukałabym tego asortymentu gdzieś indziej pewnie

Dobra, idę się myć naszym Waterfall. Muszę sobie jakiś balsam świeży, morski kupić, bo w naszym Avonie nie ma już niestety balsamów do żeli
Pójdę zaraz do Rossmana.
No u nas są strasznie drogie, w miarę ceny długich sukienek są w bon prixie. Ja swoją kupiłam w Angli za całe 9 funtów. Interes życia

Ten żel Waterfall jak on pachnie?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:19   #2980
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
No u nas są strasznie drogie, w miarę ceny długich sukienek są w bon prixie. Ja swoją kupiłam w Angli za całe 9 funtów. Interes życia

Ten żel Waterfall jak on pachnie?
mi on tak przyjemnie pachnie herbatą
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:24   #2981
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
mi on tak przyjemnie pachnie herbatą
Aha, bardzo lubię herbatki ;-) Więc może się skuszę teraz na niego
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 11:24   #2982
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Duży jest i silny to da radę
Tak pisząc o sukienkach i ciuszkach z alle.. ja zbytnio sukienek nie kupuję, bo dół mam 38, a góra... to juz inna historia.. XXl musiałabym kupować, wiec u mnie ciężko, a tyle fajnych rzeczy widać..
Mam podobny problem, duż biust i kupowanie sukienek, marynarek i bluzek koszulowych to masakra, ale takie elastyczne jeszcze się dopasowują. najgorzej z takimi weselnymi itp.
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:25   #2983
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Aha, bardzo lubię herbatki ;-) Więc może się skuszę teraz na niego
skuś skuś , bo jest superowy
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:34   #2984
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, duż biust i kupowanie sukienek, marynarek i bluzek koszulowych to masakra, ale takie elastyczne jeszcze się dopasowują. najgorzej z takimi weselnymi itp.
To Ty taka bidula jak ja;(
Ale ten Napieralski chrzani durnoty..
ja juz prasuje i zaraz manicure i do miasta na zakupy zasłonowe.. Tak mi sie nie chce..
Rescue,co ty bedziesz robiła w wolny dzień, bo chyba wolny, jak masz nocke?
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:41   #2985
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

Tak, to fakt, one stanowią mały procent całości... Ale z treści wynika, ze wiele z nich zasłużonych, czyli coś tam ma za uszami i mnie by zniechęcił
PI poszukałabym tego asortymentu gdzieś indziej pewnie
a akurat dziś dostałam od nich odp cytuję :
Za każdy dodatkowy przedmiot zakupiony na naszych aukcjach do kosztów transportu należy doliczyć kwotę podaną w dodatkowych informacjach o przesyłce i płatnościach, które umieszczone są pod opcjami dostawy.

tylko, że tam to co przedmiot to inna kwota za przesyłkę więc nie wiem i tak nadal ale to już nie ważne bo już nie chcę tego wybielacza a te spinki może kupię ale u innego sprzedawcy
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów


Edytowane przez Oja 84
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:43
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:45   #2986
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
To Ty taka bidula jak ja;(
Ale ten Napieralski chrzani durnoty..
ja juz prasuje i zaraz manicure i do miasta na zakupy zasłonowe.. Tak mi sie nie chce..
Rescue,co ty bedziesz robiła w wolny dzień, bo chyba wolny, jak masz nocke?
co będe robiła hmm za godzinkę obiad , czekam na męża i po obiadku jedziemy na zakupy bo lodówka prawie pusta , przyjdziemy to włączymy sobie jakiś filmik i musze mu zrobić zastrzyk blehh , potem sobie poleżymy i utne jakąś drzemeczkę zrobie męzowi kolacje i lece do pracy na 16 h genralnie kiedy wiem że ide na 16 czy 24 h do pracy staram się w dzień nie robić nic tylko odpocząć
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:49   #2987
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
No u nas są strasznie drogie, w miarę ceny długich sukienek są w bon prixie.
No właśnie, ja wolałabym przymierzyć, bo jestem pomiędzy S a M, więc czasami lepiej w S, a czasami lepiej w M wyglądam (czasami nawet XS mi pasuje), zależnie od firmy.
Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ten żel Waterfall jak on pachnie?
Jest świeży, orzeźwiający, trochę herbaciany (jak w zapachach z zieloną herbatą), czuć trochę cytrynki.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:27   #2988
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Znieczulana być nie mogę, bo moja córka nie chce przestać ssać cycuszka jak na razie, dopiero jak ją odstawię to się wezmę za zęby dlatego. O taka ta odżywka http://znam.to/recenzje/10196/Ekspre...antene-Pro-V:-)

hehe żebyś wiedziała, a właśnie szukam sukienek, to myślę już nad tą i u tego sprzedawcy Sarunieczki jest też taka http://allegro.pl/sukienka-sukienki-...644350289.html i kilka fajnych koszulek znalazłam, ahh zbankrutuję chyba
Dzięki za link...jak mi się ta Garniera skończy to poszukam tą w Rossie
Sukienka fajna tylko ciekawe czy nie jest taka meeega krótka...ja mam sporo krótkich, ale na razie leżą bo biegam codziennie za maluchem po parku i nie chce mi sie świecić majtkami
To sobie znalazłaś kochana wytłumaczenie...też tak mówiłam, że nie mogę do dentysty bo karmię...a tak naprawdę można brać znieczulenie przy karmieniu...ja nawet miałam wyrywaną niedawno ósemkę pod znieczuleniem chirurgicznym(jedną porcję mleka wyrzuciłam i było ok)a teraz w piątek idę leczyć jedynkę...ale się boje...

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Duży jest i silny to da radę
Tak pisząc o sukienkach i ciuszkach z alle.. ja zbytnio sukienek nie kupuję, bo dół mam 38, a góra... to juz inna historia.. XXl musiałabym kupować, wiec u mnie ciężko, a tyle fajnych rzeczy widać..
No to mamy ten sam problem, dlatego możemy sobie tylko pooglądać te sukienki, bo zamówić nie bardzo...ja mam dół 38 a górę 40-42

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

No to muszę sobie kupić ten Waterfall, bo opisy Wasze kuszące... na razie kupiłam dziś w Rossie ten Melon co Sarunieczka zachęcała...zakochałam się w tym zapachu...
Ja właśnie mam problem z koszulami, bo wszystkie mi się w biuście rozchodzą, a jak są dobre w biuście to worek...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:00   #2989
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
a akurat dziś dostałam od nich odp cytuję :
Za każdy dodatkowy przedmiot zakupiony na naszych aukcjach do kosztów transportu należy doliczyć kwotę podaną w dodatkowych informacjach o przesyłce i płatnościach, które umieszczone są pod opcjami dostawy.

tylko, że tam to co przedmiot to inna kwota za przesyłkę więc nie wiem i tak nadal ale to już nie ważne bo już nie chcę tego wybielacza a te spinki może kupię ale u innego sprzedawcy
u takiego sprzedawcy już bym nie kupowała

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

u mnie dzisiaj obiad typowo letni ziemniaki, jajka sadzone i maślanka i znowu zapomniałam zjeść śniadania tez tak macie, że w porze obiadowej przypomina wam się o śniadaniu
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 13:14   #2990
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
u takiego sprzedawcy już bym nie kupowała

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

u mnie dzisiaj obiad typowo letni ziemniaki, jajka sadzone i maślanka i znowu zapomniałam zjeść śniadania tez tak macie, że w porze obiadowej przypomina wam się o śniadaniu
Najgorzej, to jak mi się wieczorem przypomni o wszystkich posiłkach, na które nie miałam czasu/ochoty w ciągu dnia i wtedy zaczynam nadrabiać O śniadaniu zapominam nagminnie. Ale staram się pilnować i jeść regularnie.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:17   #2991
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość

u mnie dzisiaj obiad typowo letni ziemniaki, jajka sadzone i maślanka i znowu zapomniałam zjeść śniadania tez tak macie, że w porze obiadowej przypomina wam się o śniadaniu
ja o moich trzech śniadaniach nigdy nie zapominam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:16   #2992
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
skuś skuś , bo jest superowy
Też się nad nim zastanawiam, ale chcę poczekać aż pokaże się ten nowy
Ale miałam długi i zabiegany dzień Większość moich dni jest zabiegana - zawsze znajdę sobie miejsce, gdzie muszę iść A baletek nie kupiłam, bo nie było rozmiaru W czwartek pojadę na galerię chociaż zwątpiłam w to czy je kupię...
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:26   #2993
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Jak dostaniesz tą sukienkę koniecznie zrób fotkę, bo bardzo mi się podoba...a nie ma tam żadnego zdjęcia na modelce... Bluzeczka ładna, ale nie na moją figurę...
Zrobię,dobrze,sama jestem ciekawa jak będzie leżeć,tu pod szyją i w ogóle,jak będzie fajna to wezmę jeszcze ten morski turkus
u tego sprzedawcy mam na oku jeszcze 3 rzeczy,dwie bluzki i sukienka,ale czekam na przypływ gotówki

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
dzisiaj dostałam fotki z zawodów męża , pochawlę się jak mogę , właśnie wyciska 171 kg po czym opuścił sztangę i zemdlał jak sobie przypomne to znowu chce mi się płakać

na drugim zdjęciu mina mojego lubego przy targaniu sztangi chyba 185 kg było pieje z tych jego min zawsze

a trzecie to takie nasze wspólne po zawodach ( ale z 2009 roku )
brawa dla męża dzielny facet,i jakie ma piękne zębiska
Ty wyglądasz bardzo seksownie na tej fotce
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/deals/rybnik?n...ampaign=Varies ide ide i jeszcze raz idę super oferta
zazdraszczam daj znać po jak było i co Ci robili itd

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
sarunieczka fajne ciuszki
dzięki jeszcze te chcę:
http://moda.allegro.pl/sliczna-sukie...642576061.html (tylko białą chcę,chwilowo nie ma)
http://moda.allegro.pl/niezwykla-blu...645689217.html (tylko czekam na granatową,nie czarną,aż się pojawi)
http://moda.allegro.pl/nowy-model-bl...648819359.html
czy w tej ostatniej nie będę wyglądać niestosownie jak na mój wiek? chciałam ją do czarnych spodni i szpilek
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/avon-zestaw-51-szt...634448484.html wy chorujecie na sukienki a ja na to hihi mam nadzieje że uda mi się to wylicytować
szalona powodzenia

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ja sobie sidzę przy herbatce i maseczkuje sobie , dzisiaj masakrycznie rozgrzała mi buzie nasza avonowa maseczka rozgrzewające z clearkin proffesional . aż zajękłam sobie a teraz boski kwiat lotosu ahh kocham ten zapach
tak,kwiat lotosu pachnie bosko

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś w Rossie ten Melon co Sarunieczka zachęcała...zakochałam się w tym zapachu......
cieszę się że się podoba,ja też go kocham,i kupiłam sobie na zapas
A jak na Twoim pisze? bo dawniej pisało Melon Fresh a teraz widzę Sunny Melon,ale zapach ten sam bo sprawdzałam

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja o moich trzech śniadaniach nigdy nie zapominam
iiilu?
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:39   #2994
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
u takiego sprzedawcy już bym nie kupowała

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

u mnie dzisiaj obiad typowo letni ziemniaki, jajka sadzone i maślanka i znowu zapomniałam zjeść śniadania tez tak macie, że w porze obiadowej przypomina wam się o śniadaniu
Ja własnie tak kiedyś miałam, ze zapominałam o jedzeniu... Dlatego musiałam zacząć się dietować, bo organizm wszystko kumulował i zostawiał na zapas...
Poszłam na zakupy zasłonowe a wyszłam z białym pękaczem i 4 bluzkami Spotkałam sie z moja przyjaciółką, która została w uk, poszłysmy na obiad i gin z tonic a potem zakupy.. 2 bluzki z lumpexu, tam czuję się jak w uk, bo wszystkie ciuchy sa z tego kraju własnie... A w piatek dyskoteka... na takiej imprezie byłam ostatnio w uk, tj. 3 lata temu... Ale co tam, jak szalec to szaleć
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:42   #2995
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
czy w tej ostatniej nie będę wyglądać niestosownie jak na mój wiek? chciałam ją do czarnych spodni i szpilek
W Twoim wieku to już tylko poliestrowe podomki i zrobione własnoręcznie na drutach swetry do kolan

A na poważnie, to masz moim zdaniem taką śliczną figurę, że wszystko możesz nosić i w tej koszulce też będziesz świetnie wyglądać.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:44   #2996
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
dużo jest ślicznych sukienek szkoda ze ja się w nich źle czuje , ubieram sukienki tylko na jakieś specjalne okoliczości jakieś imprezy czy wesela

http://allegro.pl/avon-zestaw-51-szt...634448484.html wy chorujecie na sukienki a ja na to hihi mam nadzieje że uda mi się to wylicytować
Rescue, tam jest sporo próbek, nie wyszłoby Tobie korzystniej to samej kupić??

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
W Twoim wieku to już tylko poliestrowe podomki i zrobione własnoręcznie na drutach swetry do kolan

A na poważnie, to masz moim zdaniem taką śliczną figurę, że wszystko możesz nosić i w tej koszulce też będziesz świetnie wyglądać.
Trafna odpowiedź!!
Majka wstydź się, takie pytania zadawać!!
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:10   #2997
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Sarunieczka dam, dam znać , aż sama jestem ciekawa akurat trafił mi się ten zabieg przed weselem dlatego tak zacieszam

I dziękuje za komplement na temat seksowności mej

jolkag78 Być może , ale co tam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dzięki jeszcze te chcę:
http://moda.allegro.pl/sliczna-sukie...642576061.html (tylko białą chcę,chwilowo nie ma)
http://moda.allegro.pl/niezwykla-blu...645689217.html (tylko czekam na granatową,nie czarną,aż się pojawi)
http://moda.allegro.pl/nowy-model-bl...648819359.html
czy w tej ostatniej nie będę wyglądać niestosownie jak na mój wiek? chciałam ją do czarnych spodni i szpilek

jak nie stosownie ? co nie stosownie ? młoda kobita z Ciebie , bierz i bez takich tekstów mi tutaj seksiaro
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:16   #2998
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Po raz pierwszy w życiu cierpię na niemożność podjęcia decyzji.

Znalazłam na all fajne lakiery do paznokci po 2,49. Hurtownia jest w moim mieście, więc odbiorę sobie osobiście. Najpierw wybrałam 5 i już miałam po nie jechać, ale naszły mnie wątpliwości. Potem wybrałam 11, ale znów to samo i znów nie pojechałam. Jutro trzecie podejście

http://allegro.pl/lakiery-szybkoschn...647604876.html

Zazdroszczę mojemu TŻowi. Jak mnie poznał, to znał 3 kolory: jasne, ciemne i czerwone. Teraz zna jeszcze kolory typu różowy czy zielony, ale różnicy między np seledynowym a miętowym nie widzi, na oba powie, że zielone i zapyta, po co mi 2 zielone lakiery
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:22   #2999
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy w życiu cierpię na niemożność podjęcia decyzji.

Znalazłam na all fajne lakiery do paznokci po 2,49. Hurtownia jest w moim mieście, więc odbiorę sobie osobiście. Najpierw wybrałam 5 i już miałam po nie jechać, ale naszły mnie wątpliwości. Potem wybrałam 11, ale znów to samo i znów nie pojechałam. Jutro trzecie podejście

http://allegro.pl/lakiery-szybkoschn...647604876.html

Zazdroszczę mojemu TŻowi. Jak mnie poznał, to znał 3 kolory: jasne, ciemne i czerwone. Teraz zna jeszcze kolory typu różowy czy zielony, ale różnicy między np seledynowym a miętowym nie widzi, na oba powie, że zielone i zapyta, po co mi 2 zielone lakiery
mój to samo , ale ogólnie faceci mało co kolory rozróżniają

dzieki za linka zamawiam sobie lakierki o numerze 55 ,56 , 26,28 .29,35,36 37,41,45


http://allegro.pl/rosaris-super-laki...633407936.html tutaj też są super

http://allegro.pl/opi-lakiery-greige...633407991.html ooo mamo T15 , B85, T12 . PIERDZIELE tamte zamawiam te
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-06-07 o 16:29
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:30   #3000
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
mój to samo , ale ogólnie faceci mało co kolory rozróżniają

dzieki za linka zamawiam sobie lakierki o numerze 55 ,56 , 26,28 .29,35,36 37,41,45


http://allegro.pl/rosaris-super-laki...633407936.html tutaj też są super

http://allegro.pl/opi-lakiery-greige...633407991.html ooo mamo T15 , B85, T12 . PIERDZIELE tamte zamawiam te
Widzę, że przypadkowo nakłoniłam Cię do lakierowego grzechu, a ja chciałam się tylko pożalić
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.