brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ... - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 09:04   #691
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

co Ci napisal?

Moj ..cisza. Ale szczerze to nawet nie jest mi przykro, widze po prostu ze ani mu nie zalezy tak naprawde ani nic.. wiec trudno.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:21   #692
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

A czy osoby z TŻtami są tutaj bite po ? >__>

Bo ja to w różnych związkach jestem odkąd mam 14 lat..i tak mam wrażenie, że mi umknęło singielstwo i szaleństwa więc chętnie sobie czytam o doświadczeniach innych osób. Frapuje mnie to w pewien sposób. Ostatnio się właśnie zaczęłam tym "interesować" po rozmowie ze znajomą, która nie była nigdy w poważnym związku, a ma 20 lat. Znam kilka takich osób, i zdania są bardzo podzielone - jedne osoby zadowolone, inne nie..

Lojalnie uprzedzam więc, że będę was śledzić i trzymać internetowe (i te nieinternetowe) kciuki, żeby każdej z was się ułożyło tak, jak chce.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:38   #693
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A czy osoby z TŻtami są tutaj bite po ? >__>

Bo ja to w różnych związkach jestem odkąd mam 14 lat..i tak mam wrażenie, że mi umknęło singielstwo i szaleństwa więc chętnie sobie czytam o doświadczeniach innych osób. Frapuje mnie to w pewien sposób. Ostatnio się właśnie zaczęłam tym "interesować" po rozmowie ze znajomą, która nie była nigdy w poważnym związku, a ma 20 lat. Znam kilka takich osób, i zdania są bardzo podzielone - jedne osoby zadowolone, inne nie..

Lojalnie uprzedzam więc, że będę was śledzić i trzymać internetowe (i te nieinternetowe) kciuki, żeby każdej z was się ułożyło tak, jak chce.
haha nikt tutaj bity nie jest ( chyba :P)
ciesze sie ze Tobie sie uklada a kciuki chyba zawsze sie przydadza


ckin2u - no ja wlasnie tez tak zawsze wnioskuje, ze jak sie nie odzywa to mu nie zalezy... pisze teraz z takim jednym i gadalismy przez esy i ja mu wyslalam pozno ostatniego esa i on juz widocznie spał bo nie odpisal i przez dwa nastepne dni nie odpisywal ;| nie wierze ze nie mial minuty zeby napisac cos ;/ i w koncu nie moglam wytrzymac i napisalam ze chyba ma bardzo zajmujaca prace, a onn odpisal ze właaaaaaaaaaasnie chcial do mnei napisac... ale sciema ;/
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.

Edytowane przez brzoskwiniowa
Czas edycji: 2009-06-14 o 12:41
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:26   #694
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A czy osoby z TŻtami są tutaj bite po ? >__>

Bo ja to w różnych związkach jestem odkąd mam 14 lat..i tak mam wrażenie, że mi umknęło singielstwo i szaleństwa więc chętnie sobie czytam o doświadczeniach innych osób. Frapuje mnie to w pewien sposób. Ostatnio się właśnie zaczęłam tym "interesować" po rozmowie ze znajomą, która nie była nigdy w poważnym związku, a ma 20 lat. Znam kilka takich osób, i zdania są bardzo podzielone - jedne osoby zadowolone, inne nie..

Lojalnie uprzedzam więc, że będę was śledzić i trzymać internetowe (i te nieinternetowe) kciuki, żeby każdej z was się ułożyło tak, jak chce.
Są plusy i minusy takiego stanu... o tym to by można spooooro napisać.

kciuki się przydadzą : )
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 15:38   #695
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
haha nikt tutaj bity nie jest ( chyba :P)
ciesze sie ze Tobie sie uklada a kciuki chyba zawsze sie przydadza


ckin2u - no ja wlasnie tez tak zawsze wnioskuje, ze jak sie nie odzywa to mu nie zalezy... pisze teraz z takim jednym i gadalismy przez esy i ja mu wyslalam pozno ostatniego esa i on juz widocznie spał bo nie odpisal i przez dwa nastepne dni nie odpisywal ;| nie wierze ze nie mial minuty zeby napisac cos ;/ i w koncu nie moglam wytrzymac i napisalam ze chyba ma bardzo zajmujaca prace, a onn odpisal ze właaaaaaaaaaasnie chcial do mnei napisac... ale sciema ;/
wiesz..jakieś tam prawdopodobieństwo jest, że może naprawdę chciał właśnie napisać ;p ale tak czy owak- też bym to uznała za ściemę ;/

moja ostatnia znajomość zakończyła się tak, że jak napisałam smsa co porabia, to odpisał, że jest bardzo zmęczony i idzie spać. ;/// (ostatnimi czasy znajomości w ogóle pisał, jakby coraz mniej go to wszystko obchodziło- cóż, ale to była chyba trochę moja wina)
w każdym bądź razie, powiedziałam sobie 'dość', nie będę się mu na siłę wcinała skoro taaaaki przemęczony chodzi i stwierdziłam, że zaczekam, aż odpocznie i pierwszy się odezwie.

no i se kurna czekałam jak głupia. w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie ma najmniejszego zamiaru się do mnie odezwać..

;// bywa.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

przegapiłam swój 500-ny post, a chciałam z Wami wypić z tej okazji heheh
może jak będzie 600 to nie zapomnę
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`





Edytowane przez m0niq
Czas edycji: 2009-06-14 o 15:32
m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 15:45   #696
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
witamy

ja też nie mam. też nigdy nie miałam. a lat już niemal 19 ;/
ale staram się zbytnio nie dołować.
ja też próbuje się nie dołować ale to nie takie łatwe jak wszyscy wokół mają kogoś przy sobie a ja nie
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 16:56   #697
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
ja też próbuje się nie dołować ale to nie takie łatwe jak wszyscy wokół mają kogoś przy sobie a ja nie
Nie łam się!
Ja na każdej imprezie robie dobrą minę do złej gry, bo przecież płakać nie będę!
Brak Tż to także kwestia charakteru, bo ja np. boje się związków i mimo, że chciałabym kogoś miec to unikam jak ognia głębszych relacji ; )
więc problem raczej tkwi w psychice, przewrotnej zresztą.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 18:00   #698
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Oooj dziewczyny! Młode jesteśmy, jeszcze całe życie przed nami!

Ja mam 19 lat ( w grudniu 20:P) i byłam już w dwóch poważnych związkach ( nie liczę tu jakiś poszczególnych znajomości na 2tyg- 3 m-cy;-)). Z jednym byłam półtorej roku lecz dopadła nas rutyna i nie wiedzieliśmy co z tym zrobić..
Z drugim zaś byłam pół roku ale za to jak intensywnie! Zakochaliśmy się na zabój ale później mi coś zaczęło odwalać ( stres przed-, maturalny, po-) i bez słowa ze mną zerwał. Cierpiałam całe wakacje i dopiero nowe towarzystwo w Krakowie pozwoliło mi zapomnieć o tym człowieku. Nie chciałam się wiązać z kim bądź, żeby tylko nie być sama, bo to byłoby nie fair w stosunku do drugiej osoby.

Warto było poczekać, bo teraz mam w głowie jeden cel, konkretny
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:01   #699
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

BJean- zgadzam sie, przynajmniej moja psychika nie pozwala chyba na zblizenia
Ale wiecie co, czuję, że to też pech, albo oni na mnie nie zwracją uwagi, albo ktoś jest mną zachwycony, a ja nim nie
Klęska całkowita
I szczerze mówiąc to jestem przerażona, bo coraz mniej mi zalezy, przestała wierzyć, że spotkam wartościowego człowieka w dobie wyzwolenia,porongrafii...
Nie pasuje do tych czasów
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:08   #700
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Nie łam się!
Ja na każdej imprezie robie dobrą minę do złej gry, bo przecież płakać nie będę!
Brak Tż to także kwestia charakteru, bo ja np. boje się związków i mimo, że chciałabym kogoś miec to unikam jak ognia głębszych relacji ; )
więc problem raczej tkwi w psychice, przewrotnej zresztą.
kurna. ;P chyba też mam taką... na pewien sposób zrąbaną (bez obrazy) psychikę.
bo parę razy zauważyłam, że unikam tych właśnie głębszych relacji.
albo po prostu nieodpowiedni facet i już. ;P
tak czy owak, pewnych spraw się bałam, boję i bać będę ;P ale nie wykluczone, że z czasem się to zmieni ;]

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

szarlotko ja zawsze uważałam, że kiedyś to były dooobre czasy. wszystko było takie... prawdziwe.
czasem to bym się chciała przenieść w inny czas i zobaczyć, jak to by było ;]
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:17   #701
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Moniq- bo co racja, to racja, może nam się tylko tak wydaje, a może było faktycznie inaczej, ale dużo bym dał, żeby nie patrzeć na ten dzisiejszy świat- co z tego, że mamy tyle wynalazków, o których wczesniej nikt nie śnił, jak ludzie się gubią, biegną przez to życie, jakby się wściekli Faceci tez są inni, jacyś tacy nijacy, nudni, bezwartościowi (na takich przynajmniej trafiam, niestety)
I łudzę się, że, jeśli uda mi się dostać na studia, to moje zycie się zmieni, spotkam kogoś jak to ujęłaś fajnie PRAWDZIWEGO, a jak narazie oglądam same komedie romantyczne, żeby tylko jakoś się nie załamywać
Ostatnio widziałam "To właśnie miłość" Polecam, bo piękny!
a z nieromantycznych- "Był sobie chłopiec"- uwielbiam Hugh Granta za tę rolę!!!
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 18:32   #702
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

też mam nadzieję, że na studiach życie się zmieni ; ) na lepsze rzecz jasna.
to ja sobie obejrzę chyba te filmy : )

a odnośnie filmów. obejrzałam wczoraj w nocy "Efekt motyla" (może któraś oglądała?) i tak mi się ten film spodobał, że głowa mała!
to prawdopodobnie natenczas mój ulubiony. na końcu się poryczałam jak dziecko (i jak to ja ;p)
Naprawdę Wam polecam.
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`





Edytowane przez m0niq
Czas edycji: 2009-06-14 o 18:33
m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:28   #703
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

o nie, tak już bawić się nie będziemy.
wspominałam Wam, że do mnie napisał. Ok, super, fajnie. Teraz w ogóle nachodzą mnie nawet takie myśli, czy przypadkiem ten sms nie miał być do innej panienki, tylko z przyzwyczajenia wysłał go do mnie. Ale ok, pewnie już schizuję.
ale do rzeczy. Odpisałam mu na smsa. Ale i zadałam mu pytanie wyraźnie sugerujące, czego tak właściwie mam oczekiwać?
I co? Do tej pory żadnej odpowiedzi ...
szczerze to już mnie to wszystko irytuje. Postanowiłam sobie już nie odpisywać na żadnego smsa od niego. A tym bardziej nie pisać do niego pierwsza. Akurat mam taki charakterek, że o ile w środku będę się łamać, serce rozpadnie się na kilkanaście kawałeczków, na wizażu będę się Wam żalić to ... nie ugnę się. Miał wystarczająco dużo czasu, miał swoją szansę. Teraz już dla mnie jest wszystko jasne więc nawet jeśli bym chciała - nie ma o co walczyć.

tak więc zajmuję się sesją, uczę się pilnie ćwiczę, opalam się i niech później żałuje, jakiego lachona stracił
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:44   #704
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

WhiteCherry: trzymaj sie : *
Ja jutro planuje zagadc do takiego jednego... Zobaczymy co bedzie. Trzymajcie kciuki!
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:54   #705
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Nie łam się!
Ja na każdej imprezie robie dobrą minę do złej gry, bo przecież płakać nie będę!
Brak Tż to także kwestia charakteru, bo ja np. boje się związków i mimo, że chciałabym kogoś miec to unikam jak ognia głębszych relacji ; )
więc problem raczej tkwi w psychice, przewrotnej zresztą.
ja tez troche tak mam ;/
bardzo bym chciala kogos znalezc, ale jak ma dojsc do pierwszego spotkania to unikam tego i to bardzo ! ehhh.....

Cytat:
Napisane przez szarlotka18 Pokaż wiadomość
BJean- zgadzam sie, przynajmniej moja psychika nie pozwala chyba na zblizenia
Ale wiecie co, czuję, że to też pech, albo oni na mnie nie zwracją uwagi, albo ktoś jest mną zachwycony, a ja nim nie
Klęska całkowita
I szczerze mówiąc to jestem przerażona, bo coraz mniej mi zalezy, przestała wierzyć, że spotkam wartościowego człowieka w dobie wyzwolenia,porongrafii...
Nie pasuje do tych czasów
ja mam identycznie... wiele razy mowie ze powinnam sie urodzic w czasach jane austen... wiem ze to tylko ksiazki/filmy... ale ja je tak strasznie uwielbiam i wlasnie chcialabym tak sie zakochac i tanczyc jak oni na balach ! ( mam schiza na punkcie tych tancow http://www.youtube.com/watch?v=51Lv9vs6xwo w tej pisoence je pokazali) ahh... i co do tych filmow to ja polecam wszyscy adaptacje jane austen wraz z 'zakochana jane'
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 06:36   #706
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

WhiteCherry trzymaj sie Tez mam taki charakter i uwazam ze to dobrze, nie mozna tak latac za kims kto nie jest tego wart, mimo tego ze sie Kocha
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:45   #707
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
ja mam identycznie... wiele razy mowie ze powinnam sie urodzic w czasach jane austen... wiem ze to tylko ksiazki/filmy... ale ja je tak strasznie uwielbiam i wlasnie chcialabym tak sie zakochac i tanczyc jak oni na balach !
o taaaaak... (w zapierającej dech w piersiach sukni!)
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 16:20   #708
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
też mam nadzieję, że na studiach życie się zmieni ; ) na lepsze rzecz jasna.
to ja sobie obejrzę chyba te filmy : )

a odnośnie filmów. obejrzałam wczoraj w nocy "Efekt motyla" (może któraś oglądała?) i tak mi się ten film spodobał, że głowa mała!
to prawdopodobnie natenczas mój ulubiony. na końcu się poryczałam jak dziecko (i jak to ja ;p)
Naprawdę Wam polecam.
Naprawdę polecam Ci moniq, ostatnio bardzo polubiłam Granta, może widziałaś Notting Hill lub Cztery wesela i pogrzeb ? Dla tych, którzy lubią komedie romantyczne
A miałam ochotę obejrzeć Efekt motyla, ale zapomniałam, że jest (jak zwykle), a ja chciałabym chociaż raz się porządnie popłakać na filmie, bo zawsze jak się wzruszę to mam takie łzy w oczach, ale się hamuję

Brzoskwiniowa Świetnie napisane! Jak ja im zazdroszę... nawet takie 20-lecie międzywojenne...jeszcze wtedy szanowano kobiety...a co mam dziś? Nie wiem, może to kobiety same na to sobie zapracowały, żądając emancypacji, może nie można mieć wszystkiego?
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"

Edytowane przez szarlotka18
Czas edycji: 2009-06-15 o 16:24
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:06   #709
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

moj sie odezwal dzisiaj, oczywiscie tak jak myslalam byl na tej glupiej dzialce na ktorej nie ma zaseigu, nie wiem zreszta, juz mnie chyba coraz mniej on obchodzi Tylko jak zwykle jak juz sobie wszystko w glowie poukladam to on sie odzywa
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 19:34   #710
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka18 Pokaż wiadomość
BJean- zgadzam sie, przynajmniej moja psychika nie pozwala chyba na zblizenia
Ale wiecie co, czuję, że to też pech, albo oni na mnie nie zwracją uwagi, albo ktoś jest mną zachwycony, a ja nim nie
Klęska całkowita
I szczerze mówiąc to jestem przerażona, bo coraz mniej mi zalezy, przestała wierzyć, że spotkam wartościowego człowieka w dobie wyzwolenia,porongrafii...
Nie pasuje do tych czasów
Cała Twoja wypowiedź doskonale odzwierciedla pewien typ ludzi, typ do którego (nie)stety się zaliczamy.
(Mam właśnie problemy z "odmawianiem"... ten moment kiedy wiesz że jakiś chłopak chce czegoś więcej ale nadchodzi myśl "nie chce zacieśniać z nim znajomości". Po prostu JAK takiemu powiedzieć, że nie chce się umawiać, nie chce komplementów ani zboczonych gadek, nie chce smsów ani telefonów... jak to zrobic ? To jest dla mnie tragicznie skomplikowane.)



Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
kurna. ;P chyba też mam taką... na pewien sposób zrąbaną (bez obrazy) psychikę.
bo parę razy zauważyłam, że unikam tych właśnie głębszych relacji.
albo po prostu nieodpowiedni facet i już. ;P
tak czy owak, pewnych spraw się bałam, boję i bać będę ;P ale nie wykluczone, że z czasem się to zmieni ;]
No ja właśnie też unikam. Ale to raczej problem bardzo złożony bo przykładowo lubię się bawić, tańczyć na imprezach ale nie lubię dotyku obcych chłopaków, nie lubię "erotycznych" tańców na dyskotece, po prostu nie umiem dopuścić nikogo to tej sfery intymnej (45 cm wokół ciała). Moja przestrzeń osobista jest jakby to powiedzieć bardzo czuła... i zacofana, bo dla mnie pewne rodzaje dotyku coś znaczą... coś zupełnie innego niż pierwszy lepszy partner do tanca ma na myśli.

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
ja tez troche tak mam ;/
bardzo bym chciala kogos znalezc, ale jak ma dojsc do pierwszego spotkania to unikam tego i to bardzo ! ehhh.....
Ja również . Podświadomie szukam pretekstów żeby do tego nie doszło, wymyślam jakieś przeszkody, od razu mam wizje czegoś nieudanego bądź zobowiazującego. Nie wiem czy ktoś mnie zrozumie, ale typowe spotkanie kobiety i mężczyzny jest dla mnie czymś intymnym? Takim wkroczeniem w pewien etap po którym sypią się kolejne etapy...

Bariera fizyczności ! Już wiem w czym tkwi szkopuł ! Wpadłam wreszcie na ten lęk, już wiem że unikanie wszystkiego sprowadza się właśnie do wyprzedzania faktów, niepotrzebnego zresztą ; ) Jestem głupia jakaś ! ! tymbardziej, że nie mam jakiś szczególnych kompleksów na punkcie mojego ciała, a jednak się mylę bo chyba na tym podłożu zrodził się cały problem. Nie czaje siebie
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:43   #711
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

wrrrrrrrr nie spotkalam go dzisiaj
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:43   #712
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

wrrrrrrrr nie spotkalam go dzisiaj
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:19   #713
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

ja miałam wczoraj paskudny dzień, dziś nadal mam stresa, życie mnie przygnębia
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:21   #714
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość

No ja właśnie też unikam. Ale to raczej problem bardzo złożony bo przykładowo lubię się bawić, tańczyć na imprezach ale nie lubię dotyku obcych chłopaków, nie lubię "erotycznych" tańców na dyskotece, po prostu nie umiem dopuścić nikogo to tej sfery intymnej (45 cm wokół ciała). Moja przestrzeń osobista jest jakby to powiedzieć bardzo czuła... i zacofana, bo dla mnie pewne rodzaje dotyku coś znaczą... coś zupełnie innego niż pierwszy lepszy partner do tanca ma na myśli.
mam identycznie... uwielbiam chodzic na imprezy i sie dobrze bawic, mam kilku bardzo dobrych kumpli z ktorymi sobie zatancze ale wiadomo tak jak kumpel z kumpela. ale to zawsze sobie tanczymy wszyscy
i ja poprostu nie potarfie tanczyc z obcym facetem na imprezie, jak czuje ze ktos dotyka moich bioder to odrazu zabieram jego rece i odrzucam... jakim prawem jakis obcy facet bedzie mnei dotykał ;|

natomiast mam znajome, ktore jak mowia 'korzystaja z zycia' i potrafia tanczyl a czasem nawet i calowac z obcym facetem....

no i mam nadzieje ze jakis facet kiedys tam doceni to jaka jestem... w sensie ze taka oporna wobec facetow ( jesli wogole kogos takiego spotkam..)
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:29   #715
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Myślę, że spotkasz
Ja w ogóle żadko chodzę na imprezy, jakoś tak nigdy mnie nie ciągnęło nawet nie było z kim, a nie chcę się meczyć patrząc na sparowanych znajomych i w dodatku zle się bawić, może to też wina tego, że nie mieszkam w dużym mieście, nie ciagnie mnie do tych prowincjonalnych imprez beznadziejnych ostatnio na weselu się pobawiłam niezle
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:37   #716
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez szarlotka18 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle żadko chodzę na imprezy, jakoś tak nigdy mnie nie ciągnęło nawet nie było z kim, a nie chcę się meczyć patrząc na sparowanych znajomych i w dodatku zle się bawić, może to też wina tego, że nie mieszkam w dużym mieście, nie ciagnie mnie do tych prowincjonalnych imprez beznadziejnych
Uciekanie przed imprezami to niedobry pomysł ;- ) trzeba się zmuszać ! xD //na ogół stronię od ludzi.//
nawet jeżeli nie masz checi - to po prostu idź.
Zakładanie że impreza nie będzie udana jest błędna - co idę w złym nastroju to jednak super się bawie. To działa, na prawde. Stosuję z powodzeniem od dłuuuugiego czasu (mam "zgaszony" popęd do zabawy xD terapia taka )
p.s prowincjonalne imprezy też są fajne ; )
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:13   #717
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

wiem, wtrącam się w połowie wątku, ale muszę to napisać.
od wczoraj mój TŻ .. to znaczy już nie mój. no dobra, rozstaliśmy sie. i cholera nieciekawie mi z tym ; (((
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:38   #718
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Witaj!
Chciałabym Cie jakoś podnieść na duchu, ale nie wiem jak...
To pewnie nic nie pomoże, ale wiedz, że masz wsparcie

BJean Masz dużo racji, nie pomaga mi to siedzenie w domu, a nawet może zaszkodzić, bo coraz mniej mam ochotę wychodzić do ludzi... Ale chyba jestem uprzedzona do tych imprez, boję sie narkotyków, głupoty przypadkowospotkanych chłopaków, zaczepek itp.
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"

Edytowane przez szarlotka18
Czas edycji: 2009-06-17 o 11:54
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:06   #719
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

ja lubię chodzić do klubów (unikam takich z typową muzyką techno etc, raczej wybieram 'czarne brzmienia' r'n'b etc), ale nienawidzę kolesi klejących się/chcących całować/wykonujących bliżej nieokreślone tańce godowe ... przychodzę sobie potańczyć, a nie obściskiwać z przypadkowymi facetami. Nie toleruję naruszania mojej 'przestrzeni'

a dodam, że już dwóch znając tylko moje imię, wiek i miasto - odnalazło mnie na naszej-klasie ..

**
i nadal cierpię
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:50   #720
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: brak własnego Tż ;(, czy tylko ja jestem sama ...

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
wiem, wtrącam się w połowie wątku, ale muszę to napisać.
od wczoraj mój TŻ .. to znaczy już nie mój. no dobra, rozstaliśmy sie. i cholera nieciekawie mi z tym ; (((
pewnie nie chcesz o tym rozmawiać, ale co się stało? Dlaczego?... ; (


Cytat:
Napisane przez szarlotka18 Pokaż wiadomość
BJean Masz dużo racji, nie pomaga mi to siedzenie w domu, a nawet może zaszkodzić, bo coraz mniej mam ochotę wychodzić do ludzi... Ale chyba jestem uprzedzona do tych imprez, boję sie narkotyków, głupoty przypadkowospotkanych chłopaków, zaczepek itp.
(Masz tyle lat co ja? 19 rocznikowo? )
ja powiem tak: gdy siedzę w domu dłużej niż 3 dni dostaję głupawy... szaleje, dokuczam rodzeństwu, po prostu obłęd. Lubię samotność, lubię swoje towarzystwo ale to jest bardzo niezdrowe. Wiem że trzeba do tego motywacji, ale w pewnym wątku napisałam już że nigdy nie odmówie xD to postanowienie, które ma mi pomóc - zapraszają? IDĘ.
Co do pogrubionego : zgadzam się w 100% ponieważ zaobserwowałam tą tendencje u siebie. Nie dopuszcze juz nigdy do tego. W końcu moim celem jest zwiększanie tej ochoty ; )

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja lubię chodzić do klubów (unikam takich z typową muzyką techno etc, raczej wybieram 'czarne brzmienia' r'n'b etc), ale nienawidzę kolesi klejących się/chcących całować/wykonujących bliżej nieokreślone tańce godowe ... przychodzę sobie potańczyć, a nie obściskiwać z przypadkowymi facetami. Nie toleruję naruszania mojej 'przestrzeni'
jesteśmy identyczne.
Niestety ten odruch jest w pewnym sensie "nienaturalny" ponieważ na ogół ludzie przekraczają te bariery, które dla nas są jak MUR
na razie nie potrafie z tym walczyć, to nie mija. Może to mieć związek z cielesnością np. w domu lub relacją z matką/ojcem, ale moja rodzina nie jest dysfunkcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu. Myślę że mam jakiś kompleks, albo głęboko wpojone tabu? sama nie wiem.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.