kosmetyki Bourjois - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 21:05   #4231
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Nie mogę Wam mówić za bardzo o przyszłych nowościach, dal tego będę podawała linki do wszystkiego co tylko uda mi się znaleźć i o tym wiem. Na razie macie tu link, obejrzyjcie pierwszy filmik, są tam szybko pokazane 2 produkty, które zawitają również do nas, jeszcze w tym roku. http://www.caporalfilms.com/brand-division/?s=bourjois

Również ta maskara http://www.britishbeautyblogger.com/...-rotating.html

i jeszcze ten puder http://bourjois.ru/bj_master/catalog...rice_bio_detox

To nie wszystko czym Bourjois nas w tym roku dopieści, ale nie ma w internecie info więc Wam dać nie mogę.
Super, jestem bardzo zadowolona z bio detoxa wiec zaczynam odkladac na puder ))
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:26   #4232
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Super, jestem bardzo zadowolona z bio detoxa wiec zaczynam odkladac na puder ))
Puder już widziałam i miałam okazję pomacać - jest świetny! Naturalny, a jednak taki mięciutki... Widać, że UNE robi swoje. Opakowanie ma duże panoramiczne lusterko, które obraca się o 360 stopni.

Co do podkładu Bio Detox.
Nie rozumiem negatywnych opinii w kwc, a zwłaszcza jak ktoś pisze, że podkład nie kryje... Może nakłada się niewygodnie, ale Revlon Colorstay ma tą samą wadę, a Bio Detox jest świetnym zastępstwem dla tego zapychacza.


Mam jeszcze pytanko do właścicielek pojedynczych cieni mineralnych, kupiłam już 3 kolorki i zauważyłam, że jak są bardzo świeże, to przy aplikacji pędzelkiem zachowują się jak cienie sypkie. Też tak macie?

Jeszcze o czymś zapomniałam, nowe kolory cieni Smoky http://www.sakuracosmetiques.fr/?p=8219 Nie wiem, czy trafią do nas.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:41   #4233
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: kosmetyki Bourjois

z lusterkiem?? ahh ideał!!!

ja z krycia jestem naprawde zadowolona. teraz kupiłam specjalna maść apteczna, która miala pokryc pojedyncze wypryski ale jest napigmentowana podobnie jak biodetox (+ ma gorsza konsystencje).
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:24   #4234
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Puder już widziałam i miałam okazję pomacać - jest świetny! Naturalny, a jednak taki mięciutki... Widać, że UNE robi swoje. Opakowanie ma duże panoramiczne lusterko, które obraca się o 360 stopni.

Co do podkładu Bio Detox.
Nie rozumiem negatywnych opinii w kwc, a zwłaszcza jak ktoś pisze, że podkład nie kryje... Może nakłada się niewygodnie, ale Revlon Colorstay ma tą samą wadę, a Bio Detox jest świetnym zastępstwem dla tego zapychacza.


Mam jeszcze pytanko do właścicielek pojedynczych cieni mineralnych, kupiłam już 3 kolorki i zauważyłam, że jak są bardzo świeże, to przy aplikacji pędzelkiem zachowują się jak cienie sypkie. Też tak macie?

Jeszcze o czymś zapomniałam, nowe kolory cieni Smoky http://www.sakuracosmetiques.fr/?p=8219 Nie wiem, czy trafią do nas.
Znalazłam na pewnej stronie, gdzie już byłam testerką B., że jest nowa akcja i będą wychodzić: w marcu - nowy podkład
w kwietniu - mascara
w maju - puder
we wrześniu - kolejna mascara
w listopadzie - podkład. Czyli podkład jeden to Bio Vegetal z filmiku, nowa mascara to ta wibrująca, a drugi podkład to to ostatnie, co mi wyglądało na brązujący, tak? A jeszcze jedna mascara to jakaś wariacja na temat już istniejącej czy coś zupełnie nowego? Jestem straszną maniaczką Bourjois i muszę mieć każdą ich nowość

A co do pojedynczych mineralnych- chodzi Ci o to, że się lekko osypują i że da się stopniować natężenie podobnie jak z sypkimi, tak?

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:26
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:29   #4235
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy jest gdzies teraz / bedzie w przyszlym tygodniu promocja na podklad HM?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:20   #4236
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Co do podkładu Bio Detox.
Nie rozumiem negatywnych opinii w kwc, a zwłaszcza jak ktoś pisze, że podkład nie kryje... Może nakłada się niewygodnie, ale Revlon Colorstay ma tą samą wadę, a Bio Detox jest świetnym zastępstwem dla tego zapychacza.
Ja miałam próbkę Bio Detoxa i wykoszystałam połowę i...wyrzuciłam do śmieci. Dla mnie to była śmierdząca papka :/
Ale skoro mówisz, że ma krycie podobne do Revlonu to może mogłabyś powiedzie mi jak go nakładasz? Potrzebuje kupic teraz jakiś podkład i chciałam spróbowa czegoś z Bourjois, ale chyba jedynym kryjącym podkładem jaki mają jest właśnie BioDetox. Masz zadanie za 100 punktów: przekonaj mnie do kupienia go
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 14:03   #4237
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też się przymierzam do BioDetoxa. Ale jeszcze nie testowałam nawet na dłoni w sklepie. Na prawdę jest taki problemowy? Ja nie używam żadnych aplikatorów do podkładów, dam radę z Detoxem palcami?

Jeszcze mnie tak naszło a'propos tego tuszu z obracającą się szczoteczką. Jeśli ona obraca się tylko w jedną stronę to jak malować drugie oko jeśli ktoś- tak jak ja- robi to jak w lustrzanym odbiciu, symetrycznie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 14:16   #4238
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja używam Bio-Detox od 1/3 opakowania

Na początku mi się nie podobał, podkreślał pory.

Ale teraz jestem zadowolona. Najpierw go rozsmarowuję palcami, potem wklepuję, szczególnie na policzkach, gdzie pory jakieś większe.

Znaczenie ma też najwyraźniej krem jaki się stosuje. Ja chwilowo używam Alverde a na niego nakładam tzw. bezbarwny podkład Avon. I na tej bazie Avonowej Bio funkcjonuje bardzo dobrze. Krycie jest ok, chociaż na mocne problemy trzeba korektora.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:19   #4239
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki Bourjois

Też cos chodzi za mną ten bio detox,muszę sobie próbkę 52 gdzieś dorwać Opinie na kwc bardzo różne,ale jakoś mnie jednak on przekonuje,tym bardziej swą piękną żółcią
HM kryciem niestety nie zachwyca,ale przecież od tego nie jest.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:45   #4240
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też się przymierzam do BioDetoxa. Ale jeszcze nie testowałam nawet na dłoni w sklepie. Na prawdę jest taki problemowy? Ja nie używam żadnych aplikatorów do podkładów, dam radę z Detoxem palcami?

Jeszcze mnie tak naszło a'propos tego tuszu z obracającą się szczoteczką. Jeśli ona obraca się tylko w jedną stronę to jak malować drugie oko jeśli ktoś- tak jak ja- robi to jak w lustrzanym odbiciu, symetrycznie?

Ja najpierw rozsmarowuje na wierzchu dłoni i potem nakladam malutkimi porcjami-błyskawicznie zasycha, więc lepiej żeby stało się to na ręku niż na środku twarzy
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:47   #4241
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jeśli chodzi o to błyskawiczne zasychanie, to jestem świadkiem, że to zależy od kremu, czy czegokolwiek innego, co ma się już*na twarzy. Ja mam cerę tłustą i jak już pisałam, krem i baza i można spokojnie maziać się tym podkładem, aż się uzyska pożądany efekt - nie zasycha jakoś wybitnie szybko.

Ale moja koleżanka z suchą cerą używała Bio i marudziła, że natychmiast zasycha. Sęk w tym, że żadnego kremu nie kładła (swoją drogą dziwny pomysł).
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 18:28   #4242
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Co do Bio Detox, to zużyłam pół butelki zanim stał się za ciemny i musiałam przejść na ciś innego. I uważam go za świetny podkład dla tłustych/mieszanych cer, bardziej go lubię od HM (który mnie zapychał, a ja nawet na to nie wpadłam ). Fakt, na początku przeraziłam się zasychaniem, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Na początku nakładałam pędzlem i dobrze mi szło, potem palcami i też nie narzekałam, szybko nakładałam i już. Świetnie krył, matował, tylko musiał być nałożony na dobry nawilżacz, bo był taki... suchy właśnie. I gdyby nie kolor to używałabym go do teraz.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:31   #4243
joanka86
Przyczajenie
 
Avatar joanka86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Wink Dot.: kosmetyki Bourjois

Witam wszystkie fanki kosmetyków Bourjois od niedawna zainteresowalam sie ta marka i powoli sie wkrecam, szczególnie po przejrzeniu wpisów na forum Moją przygode z ta marką zaczęłam od zakupu podkładu BIO DETOX ORGANIC (numer 54 beige), kupilam go w promocji w SP. Przyznam sie, ze kupilam go w ciemno, po swoim zakupie postanowiłam poczytac opinie na forach i szczerze mówiąc się przeraziłam. Były skrajne- albo sie nim zachwycano, albo pisano, ze to totalna porażka. Przez chwile zaczęłam żałować swojego wyboru, ale do pierwszego "nałożenia" Pisano, że jest tępy i szybko zasycha, a na dodatek tworzy efekt maski- nic takiego nie zauważyłam- także polecam- zapach świeżefo ogórka jest fantastyczny!!!! Moim kolejnym zakupem był róż numer 95. rose de jaspe myślę, że na tym jednym sie nie skończy- bardzo podobają mi się odcienie brzoskwiniowe i brązowe. Trochę się rozpisalam hehe Zainteresowały mnie błyszczyki. Macie swoje "must have"? Proszę o propozycje i opinie.
joanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:21   #4244
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziś kupiłam podkład healthy mix serum, na pewno dam znać jak się sprawuje. Mam porównanie z kikoma podkładami więc myślę że ocenię go w miarę obiektywnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:02   #4245
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: kosmetyki Bourjois

A ja patrzyłam wczoraj na puder w kamieniu ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=29618&next=1
Ale kolory wydały mi się jakieś pomarańczowe... Hmmm, i teraz nie wiem co zrobić bo napaliłam się na niego. Faktycznie robią pomarańczę? Opinie na KWC mieszane...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 23:18   #4246
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A ja patrzyłam wczoraj na puder w kamieniu ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=29618&next=1
Ale kolory wydały mi się jakieś pomarańczowe... Hmmm, i teraz nie wiem co zrobić bo napaliłam się na niego. Faktycznie robią pomarańczę? Opinie na KWC mieszane...
Ja go widziałam, testowalam nr 02 i nie wydawał się pomaranczowy
Ładny waniliowy kolorek, może na buzi ciemnieje.

A podkład HM serum póki co sprawuje się bardzo dobrze
Wygładza buzię, ujednolica kolor, nawet nieźle kryje, ale trzeba go poprawiać po kilku godz. mega trwały to on nie jest.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 00:20   #4247
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja go widziałam, testowalam nr 02 i nie wydawał się pomaranczowy
Ładny waniliowy kolorek, może na buzi ciemnieje.

A podkład HM serum póki co sprawuje się bardzo dobrze
Wygładza buzię, ujednolica kolor, nawet nieźle kryje, ale trzeba go poprawiać po kilku godz. mega trwały to on nie jest.
Tylko, że ja mam ciemną karnację (HM 55-56) i wanilia odpada Ja testowałam te ciemniejsze odcienie i jakieś takie pomarańczowe
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:13   #4248
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Tylko, że ja mam ciemną karnację (HM 55-56) i wanilia odpada Ja testowałam te ciemniejsze odcienie i jakieś takie pomarańczowe
A to możliwe, ja podkład kupiłam nr 52 vanilia i właśnie taki puder oglądałam - nr 2.
A ciemniejsze moga byc pomaranczowe, niestety czesto tak się zdarza, jak się opalę na lato i kupuję ciemnieszy puder to one sa w większości jakieś takie pomaranczowe
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:59   #4249
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: kosmetyki Bourjois

ma ktoraś z was moze blyszczyk 3d odcien 64? to ten taki malinowy chodziloby mi o taki lekki efekt czerwonych ust, nie wiem, czy go kupic ... :P
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 09:12   #4250
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny czy macie jakieś info na temat promocji Healthy Mix klasycznego lub serum? Kończy mi się powoli i chce zakupić nowy ale cena regularna mnie odstrasza
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 09:44   #4251
bour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 134
Dot.: kosmetyki Bourjois

mi tez własnie sie skonczył klasyczny healtly, koncze jescze sleep effect i czekam na promocje nowego serum, po próbkach wydaj sie byc dla mnie znakomity
bour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:09   #4252
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez bour Pokaż wiadomość
mi tez własnie sie skonczył klasyczny healtly, koncze jescze sleep effect i czekam na promocje nowego serum, po próbkach wydaj sie byc dla mnie znakomity
A czy jego wykończenie różni się jakoś od klasycznego ( pytam o serum) i czy krycie ma podobne? W sumie to ja nawet nie wiem czym one się różnią - jak pytałam panią w douglas powiedziała mi - no jak to czym to jest serum a to nie.
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:47   #4253
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
A czy jego wykończenie różni się jakoś od klasycznego ( pytam o serum) i czy krycie ma podobne? W sumie to ja nawet nie wiem czym one się różnią - jak pytałam panią w douglas powiedziała mi - no jak to czym to jest serum a to nie.
Ten "serum" kryje jakby troszkę słabiej, a czym sie roznia to wlasciwie ciezko powiedziec bo sa bardzo podobne,a HM jest bardziej kremowy,natomiast zelowa konsystencja nowego nastepcy ujawnia sie dopiero przy zmywaniu
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:49   #4254
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ten "serum" kryje jakby troszkę słabiej, a czym sie roznia to wlasciwie ciezko powiedziec bo sa bardzo podobne,a HM jest bardziej kremowy,natomiast zelowa konsystencja nowego nastepcy ujawnia sie dopiero przy zmywaniu

Możesz pojaśnić? Dzięki z góry
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:13   #4255
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

wie ktoś kiedy będzie dostępny ten nowy tusz z serii volume glamour?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:54   #4256
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Możesz pojaśnić? Dzięki z góry
Chodzi o to,że gdy nakładasz na buźkę,nie czuć wcale tej żelowej konsystencji. Poczułam ją dopiero gdy myłam twarz
Także jego konsystencja to tylko pic na wodę i chwyt reklamowy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:35   #4257
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie jakieś info na temat promocji Healthy Mix klasycznego lub serum? Kończy mi się powoli i chce zakupić nowy ale cena regularna mnie odstrasza
Też mnie to interesuje, bo podczas poprzedniej promocji w Rossmannie jeszcze nie byłam świadoma, że go chcę
Nikt nic nie wie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 21:26   #4258
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też mnie to interesuje, bo podczas poprzedniej promocji w Rossmannie jeszcze nie byłam świadoma, że go chcę
Nikt nic nie wie?
Od 10 marca w superpharm bedzie na niego promocja
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 23:25   #4259
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Od 10 marca w superpharm bedzie na niego promocja
Dzięki za świetną wiadomość! Co prawda u mnie SP nie ma, ale da się załatwić
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:30   #4260
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja dziś zakupiłam podkład Detox i jestem bardzo ciekawa jak się będzie spisywal na mojej cerze. jest dość gęsty i wydaje się być kryjący. trzeba szybko rozprowadzać po buzi, bo szybko zastyga, hm.
Wybrałam Vanillię 52 i wydaje się być odpowiednim odcieniem dla mojej bladej cery.

Jutro testy na poważnie zobaczymy co to za cudo...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Mam też z Burżuja taki genialn błyszczyk, który utlenia usta na lekki róż. jest bez drobinek, o przeźroczystym kolorze.
uwielbiam go na równi z JT Lancoma. BOski!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.