Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 06:46   #1231
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko nieźle z tym przeglądem Ale domyślam się, że musiałaś mieć niezłego stracha przy kontroli
Ja z kolei wczoraj postanowiłam wrócić do domu autostradą. Nie jeździłam dawno tamtędy, bo robili remont wiaduktu i było zwężenie pasów. No i wczoraj jadę a tu na jezdni nagle mam żółte linie i białe i zgłupiałam w momencie których linii mam sie trzymać Przede mną nikogo, za mną gdzieś daleko w tyle jakieś auta i tak jadę jakoś środkiem pasów, bo nie wiem czy te żółte jeszcze obowiązują czy juz nie. Pewnie ci w samochodach za mną mieli niezły polew


nosku
otwarłam wczoraj krem Eveline. Wydaje się fajny, ma taką delikatną i lekko puszystą konsystencję. Delikatnie pachnie kwiatami i zapach się ulatnia niestety dosyć szybko. Trochę długo się wchłaniał (testowałam na rękach) i przez chwilę miałam na skórze film, ale potem wszystko się wchłonęło.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 11:48   #1232
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mam rozswietlacz z Essence Całkiem fajny

Hehe ja najbardziej posprzątane mam zawsze w sesji bo to dobry pretekst żeby naukę odłożyć o jakaś godzinkę
AOH? biała czekolada jak ją daję pod podkład to działa trochę jak kryjąco-rozświetlająca baza. W sumie jest taka satynowa ta czekolada, może spróbuję na podkład kiedyś?

E tam, sprzątanie. Sesja to czas przemeblowania pokoju, to potrafi zająć ze 2 dni a nie jakąś tam godzinkę marną
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko nieźle z tym przeglądem Ale domyślam się, że musiałaś mieć niezłego stracha przy kontroli

Ja z kolei wczoraj postanowiłam wrócić do domu autostradą. Nie jeździłam dawno tamtędy, bo robili remont wiaduktu i było zwężenie pasów. No i wczoraj jadę a tu na jezdni nagle mam żółte linie i białe i zgłupiałam w momencie których linii mam sie trzymać Przede mną nikogo, za mną gdzieś daleko w tyle jakieś auta i tak jadę jakoś środkiem pasów, bo nie wiem czy te żółte jeszcze obowiązują czy juz nie. Pewnie ci w samochodach za mną mieli niezły polew
No miałam, bosię bałam mandatu, ale jak zobaczyłam kwitek bez sumy do zapłaty to od razu luz

Jeśli na drodze już nie było żadnych śladów remontu to ja bym jechała wg białych

Przetestowałam wreszcie maskę TBS seaweed- fajowo ściaga pory! I kremuję się próbką Avene Hydrance Optimale Legere- też fajny a pod oczki wklepuję LRP Hydraphase Yeux- taki gęsty żel a jednak treściwy i fajnie wygładza zmarszczki.

Łyknęłam panadol na noc- czuje się dużo lepiej, a wczoraj myślałam, że następny tydzień mam z głowy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:19   #1233
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mag będę u koleżanki, ale nie wiem gdzie dokładnie, jak się zapytam to dam znać Jeżeli o mnie chodzi jestem za spotkaniem na 100%
Oki. Ja też w sumie już nie pamiętam jak się nazywa dzielnica, w której siostra mieszka, ale blisko centrum. Chyba ze 4 przystanki metrem od Oxford Street

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A balerinki takie:
Fajne. Z czego ta różyczka jest?
I tak z ciekawości, ile kosztowały? Bo to skórka, nie?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Od dziś wprowadzam nową definicję słowa "zapas"- jeśli nie otworzę nowego zakupu w przeciągu miesiąca (dokładnie 4 tygodni ) to znaczy, ze był to zapas
Nie ma to jak dobra wymówka

A tak serio takie chwilowe zapasy, jeśli faktycznie cena zakupu jest dobra, to żadne zapasy. Przynajmniej ja też sobie na takie pozwalam Bez sensu byłoby odwlekać zakup tylko po to, żeby załóżmy 2tyg. później przepłacić 5zł.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
ratunku!!!

miałam miec odwyk od zakupów kosmetycznych, nawet udalo mi sie jakos przetrwać luty a tuu....aaaaa! zaczęłam pracować w drogerii i dostałam dzisiaj; 4 tusze do rzęs
miałam ich nie kupować ! kurde przytargalam jeszcze do domu; 3 balsamy, 2 serum do włosów, 4 szampony, baze pod podkład, 3 cienie z loreala, 2 blyszczyki z revlona, róż, zestaw pędzli, kilka lakierów do paznokci i kremów do twarzy.
a jeszcze menagerka powiedziała, że pod koniec marca (na urodziny) dostane wieksza paczkeee
To gdzie takie prezenty dają?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam Po prostu do SP mam nie po drodze, za to chodzę do Rossmanna i zamawiam w necie.
rzyrafka ma rację, żaden nałogowiec z Ciebie To już ja częściej bywam w krakowskim SP W Rossmannie i na necie też kupuję, jedno drugiemu wcale nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
napisałam, dostałam taką odpowiedź:
Niestety, niemożliwością wręcz jest sprawdzanie każdego słowa w nadsyłanych kosmetyczkach. Musimy ufać naszym czytelniczkom w kwestiach takiej etyki internetowej - jak widać czasami na wyrost.
Prawda jest taka, że dziewczyna faktycznie posiada opisaną maseczkę, która widnieje na przesłanych przez nią zdjęciach, a

Niemniej jednak przyjrzymy się następnym nadsyłanym materiałom.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za czujność
Dziewczyna ukradła Twoje słowa, ale oni to już grubo przesadzili, skoro nic nie zamierzają z tym zrobić To po co Ci w ogóle odpisywali? Nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Zaliczyłam tę poprawkę! Jeszcze jedna mi została.
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wrzucam moje dzisiejsze skromne łowy Lakier GW ma numerek 403.
Niestety nie kupiłam nic z Catrice, bo szafa była puściusieńka! Stały obok pudła i jak już byłam przy kasie kobitka dopiero zaczynała wykładać towar, ale nie chciało mi się czekać aż wyciągnie wszystkie lakiery No cóż, może innym razem.
Śliczny ten lakierek Coś mnie na wiosnę bierze na róże i kwiatuszki, a ten taki słodki, cukierkowy. Pokażesz go na blogu? Poproszę wersję solo i z matowaczem

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Te pudry/roze Benefit sa chyba w cenie ok. 180zl - wiec zamawiajac ze strony mamy dwa w tej cenie ja bym chyba chciala Bambe i moze Dallas, bo mam miniaturke, w ktorej jest wielka dziura. Bardzo mi ten kolor odpowiada.
Ile? Dobrze, że mojego Dallasa i Georgię upolowałam za jakieś śmieszne pieniądze na Truskawie. Za Georgię dałam dokładnie 62zł, bo właśnie znalazłam w archiwum poczty na gmail'u, a za Dallasa też coś koło tego albo i mniej. Nie znajdę teraz, bo wczoraj robiłam format całego systemu i jeszcze sobie nie zainstalowałam ani office'a ani programu pocztowego, którym ściągam maile z pozostałych kont.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przetestowałam wreszcie maskę TBS seaweed- fajowo ściaga pory! I kremuję się próbką Avene Hydrance Optimale Legere- też fajny a pod oczki wklepuję LRP Hydraphase Yeux- taki gęsty żel a jednak treściwy i fajnie wygładza zmarszczki.
Może i ja sobie dzisiaj zapodam tą odlewkę Seaweed od Ciebie. Blue Corna dawno wypróbowałam i też mi się podobała, a ta ciągle czeka.
Jakiegoś Hydrance'a miałam i mimo początkowego zachwytu musiałam go odstawić, bo mnie zapychał Ale nie pamiętam, który to był, jak znajdę, t Ci powiem.

************************* ****

Wysępiłam dziś w Rossmannie kolejną odlewkę HM Serum, bo chciałam spróbować świeższej niż ta, którą miałam od rzyrafki, i która to wg niej mogła zgęstnieć trochę. Jak nadal ten podkład będzie się tak dobrze spisywał, to sobie go kupię, bo u mnie z kolei wiosenne słońce objawiło zbytnią bladość mojego Bell'kowego podkładu. W sumie sam kolor zły nie jest, ale troszkę brakuje w nim ciepełka a znów resztka Vichy, którą znalazłam jest znów aż za ciepła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:53   #1234
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag moze mi się uda tego GW pokazać, ale póki co po pierwszym teście trochę mnie niepokoi to, że nawet po 2 warstwach widac smugi i prześwity Lakier jest trochę za wodnisty, ale popróbuję różne metody nakładania.

Zrobiłam się na bóstwo i czekam na koleżankę. Idziemy na ploty, choć w sumie nie miałam zbytniej ochoty wychodzić. Ale zdecydowałam, ze idę. Może trochę rozrywki mi dobrze zrobi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:16   #1235
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa: na pewno dobrze Ci zrobi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:36   #1236
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

MagJa ta róża z jakiegoś metalu. Tak, skóra na zewnątrz i wewnątrz po całości. A kosztowały 219zł
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 08:47   #1237
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: na pewno dobrze Ci zrobi
Ano zrobiło Chociaż szkoda, że koleżanki (a zwłaszcza jedna) wciąż na siłę chce mnie swatać, ale ja cierpliwie to zlewam

Fajny sobie wczoraj strzeliłam manicure: nałozyłam srebrno-błękitny lakier z Ori i na niego ten nowy brokatowy z Essence. Pięknie się błyszczy ten brokat Szkoda tylko, ze drobinki są takie wielkie, ale nawet ładny efekt wyszedł.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 18:22   #1238
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag moze mi się uda tego GW pokazać, ale póki co po pierwszym teście trochę mnie niepokoi to, że nawet po 2 warstwach widac smugi i prześwity Lakier jest trochę za wodnisty, ale popróbuję różne metody nakładania.
Spokojnie, poczekam. Na razie pogoda mało wiosenna, więc na takie róże przyjdzie jeszcze czas. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj przez cały dzień raz słońce, a raz zamieć śnieżna


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa ta róża z jakiegoś metalu. Tak, skóra na zewnątrz i wewnątrz po całości. A kosztowały 219zł
Tak podejrzewałam, znaczy się - i ten metal, i skórkę, i cenę Fajne są, bo spokojnie można je założyć i na co dzień, i do pracy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ano zrobiło Chociaż szkoda, że koleżanki (a zwłaszcza jedna) wciąż na siłę chce mnie swatać, ale ja cierpliwie to zlewam
Wiesz, jeszcze jakby chciała Cię umówić z jakimś fajnym facetem, to czemu nie. Gorzej jak chce wcisnąć byle kogo byle by był

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajny sobie wczoraj strzeliłam manicure: nałozyłam srebrno-błękitny lakier z Ori i na niego ten nowy brokatowy z Essence. Pięknie się błyszczy ten brokat Szkoda tylko, ze drobinki są takie wielkie, ale nawet ładny efekt wyszedł.
Kosmiczny manicure Ci wyszedł, hehe.

************************* ***

Dostałam wczoraj @ i nic mi się nie chce. Miałam tyyyyle zrobić, a ograniczyłam się do minimum. W sumie i tak od piątku najwięcej czasu pochłania mi formatowanie systemu i wszelkie następujące po nim instalacje i aktualizacje. Komunikatu "uruchom ponownie komputer" mam już serdecznie dość Ale i tak jestem z siebie dumna, bo w zasadzie pierwszy raz sama robiłam cały format. Aż wstyd się przyznać, ale mój biedny komputerek doczekał się go w końcu po blisko 5 latach, podczas których non stop ma kontakt z netem. Aż dziw, że i tak w miarę dobrze funkcjonował. Za to teraz śmiga jak szalony i w dodatku w końcu wszystko ma w nim swoje miejsce, swój folder, a nie taki misz-masz, jak wcześniej.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 05:53   #1239
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag u mnie wczoraj było słonko, ale zimnooooo Dziś chyba podobnie się zapowiada, do tego wieje.
A swatanie polega na tym, że chce mnie umawiać z jakimś gościem, którego zna właściwie z neta (gadają na GG) i z którym ona sama nigdy jeszcze nie gadała w realu Tzn. zna tylko jego matkę, bo z nią pracowała, ale samego faceta nie widziała na oczy.

Zmykam do pracy, miłego dnia wszystkim
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:16   #1240
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

W końcu znalazłam chwilkę, żeby się odezwać
Zeszły tydzień miałam niezbyt udany,bo strasznie zabiegany. Ponadto od jakiegoś czasu w ogóle rano nie mogę się dobudzić - mimo że sypiam po 8 godzin (a czasem nawet i więcej) to rano jestem nieprzytomna. Czyżby zaczynalo się wiosenne przesilenie??

Kosmetycznie cały czas jestem niezaspokojona No ale czekam jeszcze na jakiś stabilniejszy dopływ gotówki, coby sobie swobodnie poszaleć

Pokończyły mi się maseczki oczyszczające , zostały jeszcze może ze 2 saszetki. Szukam czegoś, co ładnie zwęziłoby mi pory, bo zauważyłam, że na skroniach i policzkach ostatnio mi się rozszerzyły. Możecie coś polecić?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:48   #1241
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mi ostatnio fajnie zwęziła pory seaweed tbs, ale to dopiero pierwsza próba

Byłam dziś odebrać dowód rej. ale jeszcze go nie dostarczyli do urzędu

Testowałam dziś podkłady- jednak najlepszą kolorystycznie opcją jest musowy revlon 030. Tylko nie było testera do najjasniejszego biodetoxa a jeszcze on mnie męczy Na razie ratuję się Bellem siostrowym (tym co ma Mag) ale zanim mi się stopi z cerą to jednak trochę trwa. Nagle się ze mnie mega bladawiec zrobił- chyba przez kurację effaclarem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 19:40   #1242
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Magda polecam tak jak rzyrafka Seaweed albo tańszą Julep Mint
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:46   #1243
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kosmetycznie cały czas jestem niezaspokojona No ale czekam jeszcze na jakiś stabilniejszy dopływ gotówki, coby sobie swobodnie poszaleć
Ja też Cały czas za mną łażą 2 róże z MACa

Z saszetkowych polecam Efektimę oczyszczającą
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:28   #1244
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzięki dziwczyny za typy Na Queen Helene już się napaliłam, ale trochę pojemność mnie przeraża Najbardziej chciałabym Galenica, może trafię gdzieś w atrakcyjnej cenie.

Karolina, a jakie Mac'i Cię kuszą?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:33   #1245
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karolina, a jakie Mac'i Cię kuszą?
Peachykeen przez Estellę oczywiście i z tych nowych kremowych Something Special
Poza tym z wiosennej kolekcji "serduszkowej" co najmniej 2 z 3 mineralnych, które są przeurocze

http://3.bp.blogspot.com/-gfAJrDotEK...255B1%255D.JPG
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 22:08   #1246
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Poćwiczyłam, czuję się jak ostatnia kaleka
Na pocieszenia zjadłam potem pączka

omg rabarbar http://2.bp.blogspot.com/-vUGINdLexk..._1625583_o.jpg

Piekł mnie wczoraj w oczy stary poczciwy tusz Panoramic Curl. Fakt, że wiekowy jest, ale to najsliczniejszy brązowy tusz pod słońcem! Jak mi to zrobi nastepnym razem to niestety w koszu wyląduje i w ramahc wiosennych porządków oddałam mamie czarna kredkę Bourjois Smoky Eye- zupełnie mi się nie sprawdzała ani solo na powiece ani na linii wodnej.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 00:20   #1247
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag u mnie wczoraj było słonko, ale zimnooooo Dziś chyba podobnie się zapowiada, do tego wieje.
U nas też było dzisiaj słonko, ale i tak widziałam je tylko przez okno w pracy i to tylko na stołówce. Chociaż może to i dobrze, bo przynajmniej w ciepłe dni nie jest mi aż tak żal tam siedzieć, niż jakbym miała to słonko oglądać.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A swatanie polega na tym, że chce mnie umawiać z jakimś gościem, którego zna właściwie z neta (gadają na GG) i z którym ona sama nigdy jeszcze nie gadała w realu Tzn. zna tylko jego matkę, bo z nią pracowała, ale samego faceta nie widziała na oczy.
Eeee, to faktycznie bez sensu tak.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam chwilkę, żeby się odezwać
Zeszły tydzień miałam niezbyt udany,bo strasznie zabiegany. Ponadto od jakiegoś czasu w ogóle rano nie mogę się dobudzić - mimo że sypiam po 8 godzin (a czasem nawet i więcej) to rano jestem nieprzytomna. Czyżby zaczynalo się wiosenne przesilenie??
U mnie też przesilenie daje się we znaki, bo chodzę padnięta, a dziś to już w ogóle ledwie żyję. Tyle tylko, że u mnie jakoś potrzeba snu szczególnie nie wzrosła i o dziwo nadal po tych 6h snu rano jestem wypoczęta Gorzej jest po południu, tak koło 15-16, wtedy mam kryzys, a potem jest tylko gorzej
Sprawdzałam nawet czy mi coś da wyspanie się w wolne dni do oporu, ale wcale nie. Nooo, może te 7h byłoby lepszą opcją, ale takie 9-10h to nie dla mnie
Póki co zamówiłam sobie zestaw witamin dla kobiet z Olimpu i liczę, że pomoże mi tak, jak przy ostatnim przesileniu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi ostatnio fajnie zwęziła pory seaweed tbs, ale to dopiero pierwsza próba
Też ją wypróbowałam i faktycznie buźka po niej gładziutka, ale dla mnie jest ciut za mocna. Nie lubię jak mi się aż tak coś wżera w paszczę Samego tego uczucia, bo w sumie krzywdy to mi nie zrobiła.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki dziwczyny za typy Na Queen Helene już się napaliłam, ale trochę pojemność mnie przeraża Najbardziej chciałabym Galenica, może trafię gdzieś w atrakcyjnej cenie.
Coś mi świta, że w jakimś sklepie netowym widziałam i małą tubkę tej sławnej miętowej maseczki. Taką o standardowej, jak na maski pojemności, a nie to wielkie tubiszcze

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Rabarbar i grejpfrut

************************* *******

A tak na marginesie, nieśmiało zapraszam do mnie http://duperelles.blogspot.com/ Na razie tu trochę pusto, ale wiecie, dajcie mi czas, to się rozkręcę

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2011-03-08 o 00:21
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 06:03   #1248
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Poćwiczyłam, czuję się jak ostatnia kaleka

omg rabarbar http://2.bp.blogspot.com/-vUGINdLexk..._1625583_o.jpg
Ja też od kilku dni ćwiczę: trochę brzuszków i trochę ogólnie powoli rozciągam moje mięśnie i staram się też robić ćwiczenia na kręgosłup.

Rabarbar, o bleeee Nie lubię. Zwłaszcza w cieście.


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Eeee, to faktycznie bez sensu tak.

U mnie też przesilenie daje się we znaki, bo chodzę padnięta, a dziś to już w ogóle ledwie żyję. Tyle tylko, że u mnie jakoś potrzeba snu szczególnie nie wzrosła i o dziwo nadal po tych 6h snu rano jestem wypoczęta Gorzej jest po południu, tak koło 15-16, wtedy mam kryzys, a potem jest tylko gorzej

A tak na marginesie, nieśmiało zapraszam do mnie http://duperelles.blogspot.com/ Na razie tu trochę pusto, ale wiecie, dajcie mi czas, to się rozkręcę
No bez sensu, ale najlepsze, że moja koleżanka twierdzi, że on mi się podoba
I nie mogę jej przetłumaczyć, że jak może mi się podobać ktoś z kim nigdy nawet nie rozmawiałam, widziałam tylko jego zdjęcie na FB.

Ja póki co przesilenie znoszę dość dobrze, wnet śmiem twierdzić, że energia mnie trochę roznosi. Ale to chyba przez to słońce. Jeszcze kilka tygodni temu, gdy było bardziej ponuro i zimowo miałam lekką deprechę.

Fajnie, że założyłaś bloga, już Cię obserwuję


Chciałam wczoraj zrobić dla Ciebie fotki mojego nowego GW, ale wkurzyłam się na niego Przy 2 warstwach wciąż widać prześwity a każda najmniejsza bruzdka na paznokciu jest strasznie uwidoczniona i wygląda to okropnie Nie nakładałam 3 warstw, bo nie lubię mieć takiej ilości lakieru a po drugie - wtedy zwykle szybciej mi odpryskuje. Dlatego ostatecznie nałożyłam 1 warstwę GW a na niego mojego jasnoróżowego Wibo z drobinkami i całość wygląda fajnie


EDIT: Dziewczyny, najlepszego z okazji naszego święta
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-03-08 o 06:26
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 07:15   #1249
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

MagJa nazwa bloga boska
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 07:51   #1250
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag: też obserwuję


Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta
Panowie się postarali i mam na biurku 3 pomarańcze i 8 galaretek z mieszanki krakowskiej
Wieczorem wypad na kręgle sporą ekipą więc będzie wesoło.

Pojawiła sie u mnie nowa szafa Catrcie z nowościami więc wybiorę sie dzisiaj (wczoraj nie była cała uzupełniona)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:27   #1251
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

też uwielbiam galaretki, zwłaszcza malinowe i z tych nowych gruszkowe i wisniowe

A my sobie idziemy, tzn. planujemy na jakieś kanapki do kfc z mamą i siostrami tylko co chwile któraś przekłada godzinę więc nie wiem jak to wyjdzie. W każdym razie od jutra jem pół porcji czegokolwiek- takie postanowienie wielkopostne więc dziś muszę zrobić porządny zapas
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:30   #1252
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko, będziesz może jakoś jutro w centrum?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:33   #1253
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Będę, o której masz chwilkę?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 11:50   #1254
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mam zajęcia prawie cały dzień, więc mogłabym podskoczyć do galerii jak będziesz mniej więcej wiedziała kiedy
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:17   #1255
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

To mniej więcej koło południa bym była. a wzięłabyś mi puderek z UB do zobaczenia?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:34   #1256
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dałabyś radę koło 11.30? Wtedy miałabym pół godzinki żebyś zmacała co tam chcesz. Przynieść coś jeszcze?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:39   #1257
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ok, niech tak będzie hmm chyba nic, a ode mnie chcesz coś?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:51   #1258
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Chyba nie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:56   #1259
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No to jesteśmy umówione
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:37   #1260
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ponadto od jakiegoś czasu w ogóle rano nie mogę się dobudzić - mimo że sypiam po 8 godzin (a czasem nawet i więcej) to rano jestem nieprzytomna. Czyżby zaczynalo się wiosenne przesilenie??
Też tak mam niestety. W dodatku drugi tydzień codziennie w pracy rano zaczyna mnie boleć głowa i boli cały dzień do nocy:/ Tylko w weekend tak się nie dzieje, ciągle mam nadzieję, że to przez pogodę...
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, nieśmiało zapraszam do mnie http://duperelles.blogspot.com/ Na razie tu trochę pusto, ale wiecie, dajcie mi czas, to się rozkręcę
Super nazwa bloga Będę zagladać



Jej, wiecie, ostatnio nic z kosmetyków mnie nie kusi, to chyba przepracowanie
Za to dzielnie zużywam i mam nadzieję, że w marcu skończę ze dwa masła do ciała Zostaną mi wtedy tylko 3! (plus 2 balsamy...)
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.