Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 19:39   #2071
MaGdUlKa81
Raczkowanie
 
Avatar MaGdUlKa81
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: stargard szcz.
Wiadomości: 87
GG do MaGdUlKa81
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka sen bardzo bardzo... mi sie nci ostatnio nie sni bo za krótko spie Kuba budzi sie co dwie godziny albo jeszcze wczesniej

tych brzuszków to mam juz dosyc w co ja sie wpakowałam
ale pwoiem wam ze troszeczke sie zmienil ten moj kabanek albo sama se juz wmawiam zeby sie lepiej poczuc


Kuba ostatnio przy kąpieli tak chlepie ze jestem cała mokra a do tego jak go babcia pozaczepia to smieje sie w głos
MaGdUlKa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:45   #2072
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasia na bucie jest napisane
us-1k
uk-1k
fr-17
jp-100
CZyli francuski 17 europejski
Magdulka ja mam zawsze jakies glupie sny albo przygodowki hehe moj maly tez zaskoczyl z woda i chlapie ale w misce go zaczelam kompac haha i nie ma duzego pola do popisu zaleniwa jestem zeby ta wanienka sie bawic poczekam z 2 miechy i w duzej bedzie sie kompal pozdro ide niejadla nakarmic od 3nic nie jadl
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:14   #2073
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Mamuta, dzięki za radę z Isomilem. Będę gadać z doktorką.
Doridee, zgadzam się zTobą w sprawie kolczyków. Miałabym też duże opory, żeby zadawać dziecku niepotrzebny ból, bo nie ukrywajmy, ale to jednak boli...
No ale nie da się ukryć, że ładnie małe panienki wyglądają z kolczykami.
Gosiula, pokaż Ninkę z kolczykami. Oby wszystko szybko się zagoiło. Widziałam film o raczku. Nieźle malutka już sobie radzi. Grzesiowi przeszkadzają fałdki (TŻ mówi na niego shar pei ) i ciężka pupka. Jeszcze poczekamy na jego pełzawki. Póki co siedząc na podłodze opiera ręce z przodu o podłogę i kiwa się do przodu, tylko nogi mu się podwijają pod pupą i jak już uda mu się przekiwnąć do zamiast na czworaka ląduje płasko na brzuchu i zrzędzi (fotka).
Zaliczyliśmy dziś pierwszego pawia. Chyba w czasie ścierania jabłuszka ułamał się kawałeczek i Grześ się zakrztusił. Poszło buzią i nosem i jabłuszko i wcześniejsze mleko. Musiałam go wykąpać w samo południe. Wystraszył się okropnie i strasznie płakał, ale już nie pamięta, za to jego prababcia jeszcze jest wystraszona i prawie płacze jak o tym mówi.
Cierpliwość jednak popłaca. Wieczorem Grześ zjadł z cyca. Kładę się obok niego z cycusiem na wierzchu i się nie narzucam, wtedy sam zaczyna jeść. Kiedy sama próbuję go przystawić, wtedy jest bunt... Hmmm...
Wklejam fotki: butki Grzesia, kojec, tarzanko na kocyku i kąpiel na sucho. Rzeczywiście shar pei...
P1010083-2.jpg

P1010084-2.jpg

P1010049-2.jpg

P1010056-2.jpg

P1010059-2.jpg
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:18   #2074
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No to jeszcze to tarzanko i Grześ na tle swojego małego królestwa
P1010066-2.jpg

P1010068-2.jpg

P1010069-2.jpg

P1010070-2.jpg

P1010082-2.jpg
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:32   #2075
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Daria fotki super i fajne ma krolestwo zabaw nie chce ci z tego kojca wychodzic? Fajne butki i papusny to on jest widac ze zdrow chopak rosnie.Cale szczescie ze nic mu sie nie stalo ja to sie boje takich rzeczy do tragedi krotka droga z tym zaksztuszeniem .
Lucky Lucky where are you
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:39   #2076
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Smile Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam wszystkie Panie. Tu mąż Alabamy24. Słyszałem, że nie bardzo działa na Was "Aerobowa 6 Weidera". Jesli tylko moge, chciałbym pomóc. Jestem po AWF-ie i co nieco wiem o ćwiczeniach
Jesli chodzi o ten konkretny zestaw to ćwiczymy go tak:

Jesli np. mamy 3 serie i 6 powtórzeń (inaczej cykli)

1 ćwiczenie - raz każdą nogą
2 ćwiczenie
3 ćwiczenie - raz każdą nogą
4 ćwiczenie
5 ćwiczenie - 5-15 zmian
6 ćwiczenie

To było jedno powtórzenie (cykl).
I zaczynamy drugie powtórzenie (cykl) bez przerwy po pierwszym
i tak 6 razy, i mamy pierwszą serie
Po serii możemy zrobić sobie przerwę. Jak długa? Zależy jak czujesz sie na siłach. Zaleca sie ok 2-3minut, to optymalny czas, aby mięśnie "naładowały" swoje akumulatory i znów podjęły pracę. Jednak jesli czujecie, że to za krótko róbcie dłuższe przerwy i próbujcie je skracać np o 30sek każdego dnia.

Oto najwazniejsze zasady przy wykonywaniu jakichkolwiek ćw, a o których bardzo mało sie mówi (bladego pojęcia nie mam dlaczego):

- podstawa to równomierny oddech, nie wolno wstrzymywac oddechu zwłaszcza przy napiętych mm - cisnienie w organizmie nagle rosnie, potem spada, a my po kilku ćw czujemy sie "skołowani" albo jest nam słabo - wtedy tak naprawde napinamy całe ciało, a nie tylko mm, które mają byc ćwiczone. Efekt: szybciej sie meczymy a efekty mniejsze


- musimy pamiętac, że przy ćw na mm brzucha w pozycji leżącej obciązamy dolną partię kręgosłupa, jest to ważne szczególnie dla was, bo jak wiemy z doświadczenia, częste schylanie sie do dziecka i tak nadweręża mocno kregosłup. A więc ważna jest "higiena" wykonywania tych ćw, tzn:

-zawsze pilnujemy aby odcinek lędźwiowy przylegał do podłoża

- przy unoszeniu tułowia nad ziemie nie wolno ciągnąć głową do góry! to bardzo częsty błąd - niestety w ten sposób naciągamy więzadła przy kręgosłupie i potem boli. Jesli więc czujecie po tych ćw ból w kręgosłupie szyjnym albo na wysokości klatki piersiowej, to znaczy że "ciągniecie" głową tułow w góre.
Jesli czujecie ból w dole kregosłupa - to trzeba przypilnowac by plecy przylegały do podłoża.

To taka garść informacji, mam nadzieje że sie przydadzą
Może to zabrzmi śmiesznie, ale mięśnie "lubią", gdy sie na nich skupiamy, więc podczas ćw wyobrażajcie sobie, jak sie kurczą. Gwarantuję, że efekty będa lepsze.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:10   #2077
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No, no, wątek robi się fitness. Babeczki, no to macie konsultanta! Teraz musi Wam się udać!
Monka, ta jedna ściana w kojcu jest zapinana na zamek. Zostawiam Grzesiowi zawsze takie małe okienko, to sobie zagląda, czy jestem.
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 21:22   #2078
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja tak szybciutko bo Andrzej z filmem czeka

Alabamo podziękuj mężowi Nie wiedziałam że tak się robi te ćwiczenia Ja chlastałam po kolei 6 powtórzeń pierwszego ćwiczenia, później drugiego itd. aż doszłam do końca i trzy razy (serie). Nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby robić to w ten sposób Co do oddechu to wiem, ze trzeba równomiernie oddychać i napinać mięśnie przy wydechu U mnie największy problem to odcinek lędźwiowy - podnoszę go do góry co skutkuje bólem pleców w tym miejscu z czym od dawna mam problemy... Co zrobić aby odcinek lędźwiowy przylegał do podłoża??? Naprawdę super, że sie odezwałeś, mam nadzieję, że jakby co możemy konsultować? Albama zezwalasz?

Dario super fotki, Grześ boski a ile on ma wałeczków do całowania Ale moja Ala też coraz bardziej papuśna Plac zabaw super

Monka z tymi snami to wymiatasz wszystkich.. Dzień skarpetki

Aha, ja dziś nie ćwiczę - muszę zrobić sobie dzień przerwy aby całkiem sie nie zniechęcić i naładować akumulatory, jutro z rana zrobię według rad męża Alabamy - zobaczymy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:41   #2079
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

wychodzi na to że popełniłam małe"fopa" nie witjąc sie wczesniej z "nowymi" dziewczynami
nadrabiam - witam serdecznie
Monka23 - z tym co ci powiedziała lekarka chodzi o to że jest taki typ otyłości, który sie nazywa otyłośc brzuszna przyz spełnieniu pewnych kryteriów. Jest to niebezpieczne dlatego, że tłuszcz gromadzi sie od wewnątrz. Jeśłi chodzi o szczegóły to sobie poszukaj albo zapytaj lekarza bo o ile wiem to dotyczy osób o obwodzie powyżej podajże 90 cm.

No podziwiam te z was, które ćwicza 6 waidera. Ja sie na to nieporywam. Próbuje troche uskuteczniać Callanetics od tygodnia ale efekt jest taki, że ledwo moge oddychać od zakwasów a brzuszek jak był tak jest. Po prostu wole sobie wmawiac że to puchlina głodowa

Zdjęcia jakies pewnie wrzucę ale raczej tylko Basiuni.

Ja nie mam baldachimu i na razie jakos nie odczuwam braku.
Co do bucików to nie wyobrażam sobie na spacerek bez - małej strasznie by marzły nóżki.
Zazdroszcze ci Doriee, że mała już mówi - moja na razie wygłasza przemówienia ale zupełnie niezrozumiałe - jakieś zgłoski powtarza w kółko, papa popo baba i mkjkajaj kajuiyu yyhjhja khjkkja cos w tym stylu.
A co do rozmiarówki to moim zdaniem rozmiary UK sa bardzo praktyczne- podawane w miesiącach, a nie jak nasze w centymetrach (powiedzmy że sie nie zawsze zgadzają).
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:51   #2080
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Laseczki mam pytanie :
czy któras z Was kupowała na ebay ?
Właśnie chce kupić wózek ,jednak troche nie jesem przekonana.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=110104445448
jak to będzie z przesyłką i czy wogóle dotrze do mnie wózeczek
a przeciez to nie mała kasa.
Lumiaa to mi lekarka powiedziała,ze jestem lekko otyła w brzuchu )
Dobranoc
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 22:03   #2081
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Moj maly spi i na silwni nie bylam ie wyrobilam
Lumia dzieki za wyjasnienie nawetnie wiedzialam ze takie cus jest .
A co rozmiarow to tak ciuszki sa wedlug miesieczy od 0 do 3 lub od 3 do 9 itd ale na metkac tez pisze rozmiar np 68cm czy 74cm itd i nawet waga jest hehe ale to nie na wszystkich ciuszkach zalezy jaka firma
Ja sie przznam ze zglupialam teraz dziekujemy ci mezu Alabamy ale teraz nie wiem czy dobrze robilam czy zle pminmy oddechy i takie tam chodzi mi o powtorzenia czyli ja robilam tak najpierw 1 cwiczenie po 6 powtorzen na jedna noge potem 2 po 6 powtorzen i tak do 6 cwiczenia chwila przerwy i druga seria (tak jak pisala Doridee)a to ma wyglac ze 1 cwiczenie po jeden raZ NA NOGE POTEM 2 CWICZENIE podniesc raz te nogi i po koleji robic po raz na kazde cwiczenie i to sie bedzie rownac =1 i tak 6 razy czyli jedna seria? rozumie mnie ktos JAK to tak mialo byc buuuuuu to DORIDEE Z WIELKIM BOLEM MOWIE ZEROJ LICZNIK ta szostka weidera to powinna nazywac sie WIECZNA SZOSTKA MECZENIKOW LUB SAMOBUJCOW
kASIA ja nie kupowalam nie wiem ale kop i potem zdasz relacje bo tez chcialm cus kupic ale jakos sie boje hehe tak serio to ja nie mam doswiadczenia wtych sprawach
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 23:50   #2082
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

ŁOOOOOOOOOOO LUUUUUUUDZIE!!!!! i co teraz z naszą wieczną szóstkA?? jak mam robić jeszcze raz to odpadam nie ma szans! Monka nie dołuj mnie że zaczniesz od nowa! nie pozwalam Ci! normalnie katastrofa. ja raczej jade dalej tylko od jutra po nowemu. jeszcze to przemyślę, Doridee, a Ty?

jakoś się nie mogłam dzisiaj zabrać za pisanie. ciągle coś do zrobienia miałam hahaha jak wiecie porzuciłam lenistwo raz na zawsze
dzisiaj przyszły puzzle - nie kupujcie tanich bo są tandetne - w niektórych miejscach uszkodzone itp. Doridee wspominała że i tak nie pociągną długo przy aktywności dzieci więc nie będę ich zwracać. są dość duże więc nie narzekam. tylko ... strasznie śmierdzą ! cały dzień je juz dziś wietrzę
przyszły tez moje podpiętki hahaha Monka - podobne do tych które znalazłaś- no i rewelacja! but sie trzyma jak ta lala

Monka - super sen ja też mam takie przygodówki sensacyjne czadersko się je później opowiadasłuchaj a jak tam sprawy domu?

Daria - super że już lepiej mój Maksiu to też taki sumokamoże jakiś turniej zorganizujemy haha

Lumia - super że jesteś, odzywaj sie częściej co tam u Was? jesteś na wychowawczym czy wróciłaś już do pracy?

ciekawe co u Milki, dawno się nie odzywała
buziaki w siniaki ppapapaaaaaaaaaaa!
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 07:24   #2083
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam pięknie razem z wiosną .
Zazdroszczę dziś wszystkim uczniakom, normalnie poszłabym na wagary.
a najlepiej wlazła pod kołdrę i pospała.
Wczoraj sie czymś strułam i biegałam całe popołudnie do późnej nocy do wc, potem Ninka cała noc nie chciała spać ,tylko marudziła, wzięlismy ją do nas łóżka to wcale nie było lepiej,Także dziś jest mi normalnie słabo.
Na szczęście chociaż pogoda jest nie najgorsza. Ale na jutro chyba wezmę wolny dzień ,muszę odpocząć.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 09:10   #2084
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzień dobry w pierwszy dzien wiosny

U mnie nietety pogoda zimowa

Gosiula wypoczywaj i kuruj sie

Igor dzis tez miał kiepskie spanie,zrobił pobudke o 4 nad ranem

Teraz smacznie spi,a wszystko to wina wyzynającego sie ząbka.

A propos wagarów ja chetnie bym sobie na takie poszła

Ogromniaste dla przesłodkich maluszków
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 10:23   #2085
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka, Monka... No jak uda mi się dzisiaj do kompa potem dorwać, to zamieszczę fotkę swą... Hi hi hi... Na razie czeka mnie wypad na miasto i wizyta w urzędzie- pita trza złożyć...

Podpisuję się pod wszystkimi, którym dzisiaj się NIC nie chce! Rany, co za pogoda i jak zimno... Fuj!

Doridee, A wiesz może co u CIAMPURKA? Tak dawno jej tu nie było... Mam nadzieję, że z małą wszystko dobrze.
Liczniczka nie zeruj na razie, nadrabiam jakoś... Jęzor na brodzie, ale jakoś idzie

Kurcze, znowu Emka się drze... Żeśmy dojrzeli, że przez sen sama przewraca się na brzuszek i płacze. Nawet się nie wybudzi, dlatego się nie wysypia. W nocy nie ma problemów- na razie...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 10:28   #2086
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Szlag by to trafił, wysmarowałam takiego długiego posta i wyłączyli prąd No to jeszcze raz..

Monka będziesz mnie miała kiedyś na sumieniu Codziennie jem śniadanie czytając forum i kiedyś sie zadławię ze śmiechu Ja proponuję WIECZNĄ SZÓSTKĘ MĘCZENNIKÓW Naprawdę chcesz zerować licznik??? Ja nie zaczynam od początku, zrobię do końca a co dalej to pomyślę.. może jakiś aerobic, basen, joga..

Lumiaa no właśnie jak tam z pracą? Jesteś na wychowawczym? Ja planowo do końca sierpnia przyszłego roku tylko nie wiem czy wytrzymam tyle Już mam powoli dosyć..

Kasiu ja też nie mam rozeznania na ebayu - nigdy nie kupowałam Allegro mam obcykane ale ebay to dla mnie czarna magia

Lucky brawo brawo Codziennie sprzątanie, obiadki? Pochwal sie co ostatnio ugotowałaś Te moje puzzle to tez trochę śmierdziały ale szybko wywietrzały, najgorsze to te małe części, Ala ciągle je rozwala... Musze pochować co mniejsze i niech sobie te większe gryzie. Ona i tak ciągle wyłazi poza nią, musiałbym każdy kawałek podłogi nia obłożyć Nie widzę w tym większego sensu wiec juz nie będę dokupywać... i tak niedługo zacznie raczkować

Kurcze u mnie też noc nie za bardzo Ala wieczorem budziła sie i popłakiwała a to jej nigdy sie nie zdarzało... Położyłam ja teraz na drzemkę bo tak marudziła, ze nawet przy zupce płakała, jak wstanie to skończymy zupkę i sruuu na spacer - u nas dziś ciepło, słonecznie, istna wiosna

Dziewczyny ja już nie mogę sie połapać w tym liczniku, mój od wczoraj stoi, Monki też, Wenezja jak z Tobą (już wiem )

Magdulka - 23 dzień ćwiczeń (16 powtórzeń) Półmetek
Lucky - 22 dzień ćwiczeń (14 powtórzeń) Półmetek
ja - 21 dzień ćwiczeń (14 powtórzeń) Półmetek
Gosiula, - 18 dzień ćwiczeń (12 powtórzeń)
Wenezja - 11 dzień ćwiczeń (10 powtórzeń)
Monka - 1 dzień ćwiczeń (1 seria 6 powtórzeń)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 10:42   #2087
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee - mój licznik idzie i mam nadzieję że tak będzie do końca. nie zaczynam od nowa bo po namyśle nie widzę różnicy - i tak każde ćwiczenie zrobiłam tak jak trzeba i ile trzeba

u nas dziś paskudnie jeszcze się wiosna wystraszy i nie przyjdzie tfu tfu podobno juz po weekendzie ma byc super i tak juz zostanie spadam bo Maks wzywa - też jakiś marudny jest wstał o 5 co mu sie nie zdarza ale zjadl i spał do 10 no lece papapa
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 11:49   #2088
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee- powiedz czy centrum ALFA ,to jest otwarte w niedziele ,bo wybieram siew niedziele do Olsztyna na giełdę to może jakieś zakupki bym zrobiła.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 12:07   #2089
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

niniejszym ogłaszam : zaczynam dietę plaż południowych hurrrra!!

aaa....męczennicy weidera zobaczcie co znalazłam - http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/...d=2584&catid=4
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 12:12   #2090
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Jestem aktualnie na wychowawczym ale generalnie temat pracy to dla mnie temat bardzo drażliwy i dołujący więc chyba wole o tym nie rozmawiać.

Zastanawiam sie nad jedną kwesią - napiszcie jak z pielęgnacją ząbków u waszych maluchów. Czytałam gdzies że ponoć trzeba już od początku ale jakos tego nie widzę w praktyce- macie może jakies doświadczenia?
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:19   #2091
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czuje sie wypompowana w takich chwilach chcialabym miec wetyla zamiast nosa zeby mnie mozna bylo napompowac , moje dziecko kochane nie spalo dzis znaczy spalo do po 2 jak juz ja szlam spac i koniec placz placz jeki, zasypia i placz .Chyba to byly zeby nie wiem wyczulam na dziasle jakby bylo rozwalone znaczy zabek szedl .Jesc tez zabardzo niechce Bede potem szukam wetyla.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:53   #2092
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka -mozemy podać sobie ręce, ze mną jest identycznie ,na szcżęście jest już 15-sta i jade do domu i niech sobie robią co chca -ja ide spać
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:09   #2093
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

To chyba jakis taki dzien czy cu teraz klade malego spc no histeria tak jakby bal sie spac ze sie ie obudzi .Nawet nie mowie jaki mialam sen powiem ze byl z seri Smakosza i tekst "tzeba pozbyc sie tego balastu "- chodzilo oczywiscie o dziecko .Mniejsza o to.
Gosiula idz spac idz tobie tez sie nalezy.
Wenezja to czekamy an odslone i powodzxenia z pitami .Moj TERMNATOR tez czasem tak przez sen robi.
Doridee areobik fajna sprawa szkoda ze tutaj nie ma i tak zeruj liznik w sumie mi to rybka i tak cwicze wiec nie rusza mnie to hehe jak mowilam kaloryferku ja niechce miec wystarczy deska do prasowania koszul hehe.
Lucky sprawy domu sa spardzane hehe czekamy na klucze tak mysle ze w maju juz chatka nasza kredyt juz mamy 30 lat witamy sie z bankiem.Jak mozesz podaj dobrego linka do tej dietki zobacze sobie z tego co wiem to raczej sposob odrzywiania niz jakas konkretna dietka i podobno efekty sa ale ja wole sie glodzic hehe
Na 4 kwietnia mamy isc na szczepienie chyba druga seria penumosrokow , bo skrotem napisane wiec sie domyslam, bo chyba juz mamy jakis czas spokoj ze szczepieniem nie? byly 3 szczepienia i teraz p roku nastepne ? Jak to jest u was?
Wlasnie mi brat wylaczyl neta ciekawe czy mi pojdzie to co napisalam jak nie to dupa wiecej nie pisze
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:14   #2094
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Nie wiem co te nasze dzieci dziś opętało wiosnę poczuły czy co??? Ala po raz pierwszy urządziła mi dziś histerie na spacerze, darła sie tak, że aż tchu nie mogła złapać, myślałam że coś mnie trafi Biedna męczyła sie bo nie mogła zasnąć.. jak wcześniej przysypiała to weszłam do sklepu zrobić zakupy i sie rozbudziła no i później problem... No ale jakoś zasnęła w końcu.. Ja też muszę poszukać wentyla - padam

Gosiula no niestety ta nieszczęsna Alfa czynna w niedzielę... Nie lubię, nie chodzę, omijam z daleka... bo tam pracuję Tzn. teraz aktualnie oczywiście nie ale pracowałam... Praca w weekendy - to jakaś zmora a najbardziej dziwili mnie zawsze ludzie którzy w piekna pogodę zamiast z dziećmi na spacer to do Alfy, ech.... TŻ też tam pracował.. Ale teraz w końcu weekendy wolne

Lucky gratuluję decyzji i trzymam kciuki Ja jak wielokrotnie wspominałam nie nadaję sie na diety.
No właśnie ide coś zjeść
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:22   #2095
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

A co to ta ALFA? jakis dom handlowy?
To sie z dzieciakami porobilo ja jak dalej tak bedzie to daje czopulca w zadek moze to zeby?nie wiem jak u was ja mam nadzieje ze u mnie zebulek bedzie pomeczy sie moj MALY TERMINATOR i w koncu mu przejdzie niedosc ze on cierpi to ja i przyokazji nerwy mi siadaja i palic mi sie chce . A I Juz tz -towi mowilam ze pO sukienke idziemy .
Doridee a robilas juz ten szpinak? moge ci tez dac szybki przepis z kurczakiem ostre znaczy sie z piersia kurczaka papryczki chilli i soja sos i jogurt .
Jak ktos lubi ostre a tego nie zna to piszcie a wam dam .hehe Zawsze to inny obiadek.I nie kaloryczny
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:37   #2096
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=lista

dawaj, razem będziemy się głodzić
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:43   #2097
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Lucky hehe to mnie dobilas piszac ze chce cos dobrego do przeczytania tej diecie chodzilo mi nie za duzo hehe no potem opczaje co i jak tam pisze i glodzic sie mozemy razem hehe .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:54   #2098
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny a co ze świętami? Dacie radę?? Podziwiam
Kurczę jeszcze nie ćwiczyłam a jestem taka padnięta że szok
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 17:28   #2099
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Moj maly spi w koncu jakis dziwny upierdliwy jest a ja tez dzis padnieta jestem nawet narazie o cwiczeniach nie mysle .Na swieta nie jade do Polski wiec nie robie tutaj bo tylko brat jest a bedzie pracowal a pozatym wiem ze jak zaczne cus robic to bede to jesc a wole nie he a moj tz muzulmanin jest wiec ten rok bez swiat a samemu sobie robic to jeszcze gorszy dol .EOT
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 18:00   #2100
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam
chciałam Wam cos pokazac
długo sie męczyłam zeby sie nauczyc
bo ja to tępa z komputerów jestem
ale sie udało .
Wieczorem dalej będe walczyc z tym cackiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (98,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.