Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 22:17   #2971
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

isia, Ambrella za wizyty!!!
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:32   #2972
Sheperdess
Rozeznanie
 
Avatar Sheperdess
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 760
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Hej jestem po wizycie i badaniach polowkowych wszystko ok, tylko buzi synus nie chciał pokazać, za to pokazał...antenke
Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za kciuki dziewczyny . Zdaję szybką relację z wizyty połówkowej, a nadrobię Was jutro.
Kacper rośnie zdrowo, wszystkie narządy i pomiary ma dobre, waży już 606g (23tc), ma wszędzie po 5 paluszków. Mam piękną fotkę jak ziewa . Strasznie go kocham .
Gratuluję pomyślnych badań chłopaków.
__________________
Adaś - 28.12.2013
Sheperdess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:41   #2973
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

isia, ambrella super, ze na badaniach wszystko ok. Gratulacje klask i:
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:47   #2974
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

no, to jestem na bieżąco, ale na chwilę bo zaraz padam...

gratuluję wyników i badań, kciuki trzymałam od przeczytania posta z prośbami do wyników ale ja za Was wszystkie trzymam stale

gratuluje też fajnych zakupków, korci mnie, ale nie wiem, gdzie bym to trzymała- chyba jako kolejna paka w piwnicy:/ ale sprawdzeni sprzedający już są w zakładkach. i już też się złamałam i kupiłam szczotkę do włosów i grzebyk

no i jak czytam Wasze relacje z warsztatów, to zdecydowanie u nas byli inni prowadzący. tak a propo późniejszych dyskusji o kocykach i śpiworkach do samochodu, to nam powiedzieli jeszcze, że im mniej warstw ma dziecko na sobie, tym jest bezpieczniej (bo lepiej pasy trzymają)

my będziemy mieli łóżeczko bez podnoszonego dna i niestety z wyciętym szczebelkiem na stałe, więc sobie musimy dorobić, ale tak to jest z darmówkami:/ jakby człowiek miał na wszystko, to by się nie cykał

bieliznę mam nadal "swoją" (też noszę na ogół niższe i bawełniane gatki) choć już niektóre cisną za to przy okazji mam pytanie do doświadczonych mamś o to, jak zachowają się piersi po porodzie- czy przy karmieniu mają stały rozmiar póki się nie przestanie, czy stopniowo się zmniejszają mimo karmienia? czeka mnie kolejny zakup i zastanawiam się już nad takim do karmienia, ale porodu raczej w nim nie doczekam, więc mam dylemat

no i witam się w 6 miesiącu)

co do obiadu (właśnie, dlaczego tak skromnie dziś było o jedzeniu??? ) to u mnie najpierw kaczka pieczona (w biedronce 8,99 za kg) a na kolację dla mnie sushi (robione przez męża, więc bezpieczne). ale jakoś ostatnio mniej jem, więc nie wiem, skąd te kilogramy się biorą

dziś mi też dzieciak porządnie dawał w kość, ale może i nieprzyzwyczajony do takiej aktywności w ciągu dnia i żadnej wyjątkowo drzemki (i odpukać chyba przechodzi mi przeziębienie) i też niestety jestem z tych, co wkładkę zmieniają co wizytę (częstą) w toalecie, ale nieważne czy leżę czy chodzę. mówiłam o tym gince- et, ciąża.

nie pamiętam, co jeszcze miałam pisać

dobra, jak Was nie ma, to i ja idę spać, dobranoc...
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...

Edytowane przez ejani
Czas edycji: 2013-09-25 o 22:58
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:56   #2975
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
pytanie do doświadczonych mamś o to, jak zachowają się piersi po porodzie- czy przy karmieniu mają stały rozmiar póki się nie przestanie, czy stopniowo się zmniejszają mimo karmienia?

Mi przez te kilka dni nawalu byly sporo wieksze,pozniej wieksze ale w sumie rozmiar nosilam ten sam,po pol roku jak mialam karmien juz mniej to wygladaly jak przed ciaza praktycznie. Ale np kolezance rozmiar wiekszy pozostal jak zakonczyla karmienie. Wiec chyba nie ma reguly.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:11   #2976
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mi przez te kilka dni nawalu byly sporo wieksze,pozniej wieksze ale w sumie rozmiar nosilam ten sam,po pol roku jak mialam karmien juz mniej to wygladaly jak przed ciaza praktycznie. Ale np kolezance rozmiar wiekszy pozostal jak zakonczyla karmienie. Wiec chyba nie ma reguly.
dzięki, czyli teraz sobie kupię jeszcze zwykły a do karmienia już później) myślałam, że może tak jak teraz stopniowo rosną potem będą tak malały, ale chyba jeszcze za wcześnie na karmiące
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:38   #2977
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Ja to nie pomoge bo nie znam się, ale jak już jesteśmy przy tym temacie to ja też mam pytanie. Bo u mnie wkładka ciagle mokra, a najbardziej jak np ide na zakupy i niose siaty to czuje normalnie jak ze mnie leci i wkładka do wymiany. Macie cos takiego?? Czy to normalne??
Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość

miałam pytać o to samo bo u mnie jest podobnie, jak mało chodze to jest ok ale jak już pójde na dłuższe zakupy to "mokro"
Mój gin twierdzi że tak nie powinno być i non stop wypisuje mi pimafucin

---------------------------

Dziewczyny kupujące używane ciuszki polecam strone szafka.pl ja tam już kilka rzeczy kupiłam Są tam fajne okazje np 30zl za 3 komplety śpioszki + kaftaniki welurowe, dresik, bluza i jakies czapeczki i inne pierdołki http://szafka.pl/c1176974-paka-dla-c...ma-z4.html?i=2
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 00:07   #2978
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Nie nadrobiłam wszystkiego, ale może jutro troszkę mi się uda
Cieszę się z Waszych dobrych wyników.
Któraś z Was kupiła wózek Mutsy - bardzo dobry wybór - kilka moich koleżanek bardzo je chwaliła

Skorzystałam z Waszych doświadczeń i kupiłam trochę rzeczy na Allegro.

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Tak bardzo fajne ciuszki ale u tego drugiego możesz kupić tez świetne ciuszki on ma Ewe Klucze i Terjana,Cartersa no i ma bardzo duży wybór innych potrzebnych rzeczy, możesz też kupic u niego w sklepie internetowym jak się zalogujesz ma fajne promocje,sama nie długo będę tam kosmetyki zamawiąc i trochę dresików http://www.babypol.pl/
Jeżeli chodzi o body z krótkim to ewentualnie pod kaftanik i śpioszki albo pod pajacyka....tak mi się wydaje...mam pare sztuk ale nie wiem czy wykorzystam za śmieszne pieniądze można też u tego sprzedawcy kupić,bardzo fajne gatunkowo,dzis do mnie przyszły, to są 2paki z angli o http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=9501439 już dużo sprzedała
Kupiłam kilka kompletów body tych 2paków z Anglii, a potem przeczytałam komentarz którejś z Was, że lepsze są te rozpinane na brzuszku, bo noworodka trudno tak przez głowę ubrać Nie pomyślałam, głupia No ale trudno, może będą takie awaryjne, na szczęście drogie nie są.

Cytat:
Napisane przez nattalli Pokaż wiadomość
oczywiście, że tak nie wiem co teraz w ofercie mają ale u wszystkich tych sprzedawców kupowałam ciuszki i jakościowo są naprawdę dobre, nawet moja mama była zdziwiona że można takie rzeczy zamówić przez internet heheh
1.http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10263064
2.http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=660857
3.http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13041524

nie wiem czy linki się otworzą więc podam dla pewności jeszcze nazwy sprzedawców:
1.EwkaJ88
2.Krzysiu-Jarzyna
3.okularki_com

proszę
U tej pani EwkaJ88 chciałabym kupić pieluchy tetrowe. Wy kupujecie je na All? Są w ogóle jakieś różnice w pieluchach???
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 05:55   #2979
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Witajcie, ja też zdam relację po wczorajszej wizycie. Na razie szyjka taka jak dwa tyg temu więc uratowałam się od pessara przynajmniej do następnej wizyty:P Mam nadzieje, że mój tryb oszczędzania się przyniesie efekty i w ogóle już szyjka zostanie tak gdzie jest teraz. Młody śliczny ma już 888 g (początek 26 tc), ja tyję co mi się nie bardzo podoba ale cóż narzekać będę po jak nie będą te kg chciały mnie opuścić :P Ogólnie jestem zadowolona bo nie jest źle. Termin mi się przesuwa i w tej chwili planowany poród na 31.12 wolę jednak myśleć o tym, że będzie to już styczeń :P Następna wizyta za 2 tyg (zbankrutuje na lekarzu...).

Gratuluję dobrych wyników badań oby tylko same dobre wieści przychodziły!!

p.s ale się nagimnastykowałam przy goleniu (czas na manewry z lusterkiem:P) też tak macie?
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 06:20   #2980
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

San ja też tak mam, mam
milka ja kupiłam mutsy i mam nadzieję, że bedzie ok


We wtorek mam wizytę i już trzęsę portkami.. jakoś się boję czy wszystko ok

Szukałam strony gdzie któraś z wątku wpisała strony gdzie można się zalogować i dostaje się jakieś niespodziewanki czy ktoś pamięta która strona który post?
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 06:42   #2981
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Odwiozłam dziś brata na lotnisko, wrócił do Polski na studia, a mnie jakoś smutno, że go zobaczę być może w przyszłym roku na wakacje

I robią mi się rozstępy na piersiach, pod spodem. Akurat nie dziwi mnie to bo już w okresie dojrzewania pojawiły się u mnie pierwsze. Swędzi mnie skóra u podstawy piersi i pojawiają się małe, fioletowe znamiona. Smaruję, ale pewnie to nic nie da.

A z lepszych wiadomości, to szykuje mi się kolejna paka ubranek więc wstrzymam się z kupowaniem bo na dniach od koleżanki mam pełno dostać. Muszę tylko deskę do prasowania kupić na romantyczne wieczory z prasowaniem ubranek, bo jeszcze nie dorobiliśmy się takowej w nowym mieszkaniu
Super .
A mi jest głupio prosić szwagierkę u ciuchy niby mówiła , że nam da ale jak narazie cisza już kilka razy się podpytywałam co tam ma co mam dokupić ale w sumie to zawiele się nie dowiedziałam i sama nie wiem co zrobić ,
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja wiem,ze mozna.
Ale ja bym nie chciala uzywanego.
Wiele rzeczy kupuje uzywanych i nie mam z tym problemu,no ale laktator to dla mnie intymna rzecz. Tak jak np wibrator-tez bym uzywanego nie kupila (wiem ze porownanie glupie,skojarzylo mi sie,bo ostatnio ktos sprzedawal uzywany )
Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Też myślę o laktatorze, tylko nie wiem jeszcze w ogóle z jakiej firmy mam go nabyć

Mogę sobie odpuścić elektryczny, może być manualny - ale nie wiem jaki będzie dobry.

Magnusia: no smaruje te cycki moje, wskoczyły o dwa rozmiary więc się nie dziwię, że się rozstępy pojawiają. Wiem, że szybko zbledną, bo miałam tak za małolatki, jak mi szybko rosły, że rozstępy były sine i szybko zjaśniały. No, ale sam komfort, że nie będą się podobać mnie i TŻ

Jak mi jeszcze brzuch wywali w rozstępach to k.....a

Co do laktatora to myślałam troszkę o takim zestawie
też się zastanawiałam nad tym z TT w zestawie na allegro ponad 100 są a ten baby on za 40 i nie wiem który wybrać
Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
apropo reala kurde dopiero teraz zobaczyłam jaka fajna była promocja na butelki. do dzisiaj http://www.promobaby.pl/promocja-15781.html
kurde sprawdzałam tą stronę w miarę regularnie ale najczęsciej promocje dot pampersów
i widzę, że te promocje na pajace, body, spodnie itp w realu to też do dzisiaj były

w netto jest fajny koc dziecięcy gruby za 34zł
http://www.promobaby.pl/promocja-15823.html
w moim rejonie netto niestety nie ma
ręcznik kąpielowy za 24,99zł
http://www.promobaby.pl/promocja-15822.html
i mata dla niemowląt też w cenie 24,99
http://www.promobaby.pl/promocja-15821.html


w ogóle w tym netto często są promocje na pieluchy fajne
kolejna rzecz szlafrok kąpielowy za 22,99zł,
http://www.promobaby.pl/promocja-15814.html
nas takim samym zastanawiałam się czy kupić w smyku, był w promocji za 35 zł przeceniony z 70zł!!!
w rosmanie tez masz często promocje na butelki a na allegro dużo taniej można kupić cały zestaw
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Hej jestem po wizycie i badaniach polowkowych wszystko ok, tylko buzi synus nie chciał pokazać, za to pokazał...antenke
Tylko waga mnie przerazila wyjsciowa w 7 tyg 55,6 a teraz 24t3d 63,8...dużo :-/
Dostałam skierowanie na glukoze lekarz mi pozwolił cwiarteczke cytryny sobie wcisnąć, poprosiłam o badanie na toxo bo mam kocura dachowca-podworkowca .
Zalecał mi dwa razy dziennie trzymać nogi w górze po pół godziny, a na zgage cieple mleko, renni lub jakieś mleczko w aptece można kupić.
Dzięki za kciuki :-*
Dobranoc
Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za kciuki dziewczyny . Zdaję szybką relację z wizyty połówkowej, a nadrobię Was jutro.
Kacper rośnie zdrowo, wszystkie narządy i pomiary ma dobre, waży już 606g (23tc), ma wszędzie po 5 paluszków. Mam piękną fotkę jak ziewa . Strasznie go kocham .
Łożysko mam nisko, ale pan doktor powiedział, że za wcześniej, by mówić o przodującym i powinno się jeszcze podnieść. Za 2 tygodnie mam krzywą cukrzycową.
Życzę Wam kolorowych snów i uciekam oglądać "Czas honoru" z TŻ .
Bardzo jestem szczęśliwa!
Super , że wszystko dobrze

Witam z rana już po śniadanki
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 07:00   #2982
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Ambrella super ze wszystko ok.
Gosia no niestety jem dużo..wszystkiego slodkiego , tlustego ...ale od dziś chyba ograniczę to moje obzartstwo , ale to przez wasze...zapiekanki, placki ziemniaczane, zawijane kotleciki , zapiekanki makaronowe bo sama pomidorówka mi nie wystarcza
Może od dziś nie będziemy pisać o obiadach , a przypominać o ćwiczeniach mięśni k, piciu wody i jedzeniu tylko owocy i warzyw...co???
Pada...na szczęście pranie zrobione, powysychalo, tylko jeszcze troszkę muszę poprasowac .
Wczoraj zamowilismy szafę do przedpokoju, kocyk, smoczek , ceratki , frida mi przyszły. Kocykiem zaraz się pochwale
Zamykam jeść sniadanko..lekkie sniadanko i do pracy mykam
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:04   #2983
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Witam sie z rana

Juz setna strrona leci.... Niezle ja juz po sniadaniu: jak zwykle jajecznica, ser, powidła wegierskie . Wage swoja coraz mniej lubię :[ 21 tydzien a 4,5 kg na plusie..ehhh...zaczynalam z 52,5 kg a tera prawie 57. Fajnie zeby wszystko szlo w brzuszek, a nie w dupsko :p .

W netto pampersy przecenili na 19,99.
W ogole podjaralam sie ze sporzadzilam te liste wyprawkowa. Ale z tz cykamy sie jeszcze cokolwiek kupic. Gdyby nie moja "przykra przeszlosc" to pewnie juz niemalo bym miala z rzeczy. Czasem nakrece sie i mowie tz ze jedziemy do netto kupic bo np kocyki sa tanie i ladne, czy body, ale suma sumarum mam opory zeby cokolwiek kupic...dotkne, stwierdze ze ladne ale psychicznie mam blokadę. Mysle ze jak bede blizej 30 tygodnia to sie przelame.
A w ogole to mam metlik w glowie i tez nie wiem gdzie co kupic... Najchetniej to pochodzilabym po sklepach typu h&m, smyk, czy innych i wyhaczalabym promocje,...ale ze sie oszczedzam to raczej systemtyczne polowanie odpada:/


Póki co oglądam wasze zdjecia z zakupów, albo inne na internecie i slinie sie na nie
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700

Edytowane przez katarzyniak
Czas edycji: 2013-09-26 o 07:07
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:06   #2984
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Kolor kocyka jest ładniejszy w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130926_080531.jpg (123,5 KB, 44 załadowań)
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:16   #2985
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Dzień dobry . Jestem już na bieżąco.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj kontrolę z ZUSu Tylko się podpisałam i tyle Żadnych pytań itp
A o której Cię nawiedzili? Czy oni mogą przyjść wieczorem, w weekend lub w święta?

Lolita, ale masz zgrabny, niewielki brzuszek

Lusso, katarzyniak, isia, san_g, super, że Wasze dzieciaczki zdrowo rosną
Ciekawe jak wizyta Józefiny?

vacuity, będzie dobrze z naszą pomocą poradzisz sobie z tęsknotą; o której masz wizytę, bo trza kciuki trzymać

malaMigotkAaa, gratuluje zakupu wózka, oby sprawdził się jak najlepiej i dzięki za cynk z H&Mu, bardzo chciałabym tam zajrzeć i może się uda

ejani
, za 6 m-c, idziemy prawie "łeb w łeb"

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
p.s ale się nagimnastykowałam przy goleniu (czas na manewry z lusterkiem:P) też tak macie?
macie, macie i za każdym razem jest coraz trudniej

Zaraziłyście mnie w końcu listami wyprawkowymi. Właśnie zaczęłam tworzyć swoją. Od przyszłego tygodnia biorę się ostro za kompletowanie i przeglądanie tego, co już mam. A mam sporo, po chrześniaku .
Dzięki serdeczne za wszystkie linki, na pewno skorzystam. Mam nadzieję, że i ja coś podrzucę jak zacznę kopać w necie. No i dzięki za rady. Czytam je jak dobry poradnik .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:34   #2986
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Witam w ten deszczowy ranek - pogoda błeeeeee
kiepsko dziś spałam i jestem nie wyspana i boli mnie głowa. Zaparzyłam sobie kawkę i piję

Cytat:
Napisane przez Cicici Pokaż wiadomość



Ja smaruje odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i na tym etapie mam po prostu cale fioletowe cycki!!! Masakra jakas..
oj to cholera jak widać skłonności są najważniejsze

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość

Ale się obkupiłam w HM UWAGA WYPRZEDAŻE SĄ!! kupiłam spodnie ciązowe 30 zł, bluzka długa 40 zł i sweter 40 zł (wszystko ciążowe). Polecam zajrzeć
a jakie te spodnie - jeansy? pokaż sweterek

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Hej jestem po wizycie i badaniach polowkowych wszystko ok, tylko buzi synus nie chciał pokazać, za to pokazał...antenke
Tylko waga mnie przerazila wyjsciowa w 7 tyg 55,6 a teraz 24t3d 63,8...dużo :-/
super, bardzo się cieszę, że wszystko OK a wagą się nie przejmuj- na tym etapie dzieci różnie rosną i my różnie ważymy

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za kciuki dziewczyny . Zdaję szybką relację z wizyty połówkowej, a nadrobię Was jutro.
Kacper rośnie zdrowo, wszystkie narządy i pomiary ma dobre, waży już 606g (23tc), ma wszędzie po 5 paluszków. Mam piękną fotkę jak ziewa . Strasznie go kocham .
Łożysko mam nisko, ale pan doktor powiedział, że za wcześniej, by mówić o przodującym i powinno się jeszcze podnieść. Za 2 tygodnie mam krzywą cukrzycową.
Życzę Wam kolorowych snów i uciekam oglądać "Czas honoru" z TŻ .
Bardzo jestem szczęśliwa!
i kolejne dobre wiadomości- super, bardzo się cieszę pokazuj fotkę
__________________
16.06.2012

Edytowane przez magnusia
Czas edycji: 2013-09-26 o 07:35
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:37   #2987
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Witam z rana
Pogoda koszmarna, niebo zachmurzone, coś tam kapie z niego ciągle a ja musze auto posprzątać
Coś się dziś nie wyspałam, ale mam nadzieję że zaraz się doprowadzę do porządku
Jutro po wizycie wjadę do Auchana i zobaczę co tam maja, na razie to moja lista obserwowanych rzeczy na allegro sięga 8 stron w tym oczywiście same ciuszki dla dziecka
Mam nadzieję że od jutra zacznie systematycznie maleć jak mi na połówkowym potwierdzi płeć

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Kolor kocyka jest ładniejszy w rzeczywistości
za udane zakupy
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:39   #2988
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
Witajcie, ja też zdam relację po wczorajszej wizycie. Na razie szyjka taka jak dwa tyg temu więc uratowałam się od pessara przynajmniej do następnej wizyty:P Mam nadzieje, że mój tryb oszczędzania się przyniesie efekty i w ogóle już szyjka zostanie tak gdzie jest teraz. Młody śliczny ma już 888 g (początek 26 tc), ja tyję co mi się nie bardzo podoba ale cóż narzekać będę po jak nie będą te kg chciały mnie opuścić :P Ogólnie jestem zadowolona bo nie jest źle. Termin mi się przesuwa i w tej chwili planowany poród na 31.12

dobrze że badania Ci wyszły OK- młody to kawał chłopa już popatrz niecałe 4 tyg różnicy a mój waży połowę tego co Twój termin za☠☠☠isty- będzie sylwester z przytupem!!!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:39   #2989
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
Witajcie, ja też zdam relację po wczorajszej wizycie. Na razie szyjka taka jak dwa tyg temu więc uratowałam się od pessara przynajmniej do następnej wizyty:P Mam nadzieje, że mój tryb oszczędzania się przyniesie efekty i w ogóle już szyjka zostanie tak gdzie jest teraz. Młody śliczny ma już 888 g (początek 26 tc), ja tyję co mi się nie bardzo podoba ale cóż narzekać będę po jak nie będą te kg chciały mnie opuścić :P Ogólnie jestem zadowolona bo nie jest źle. Termin mi się przesuwa i w tej chwili planowany poród na 31.12 wolę jednak myśleć o tym, że będzie to już styczeń :P Następna wizyta za 2 tyg (zbankrutuje na lekarzu...).

Gratuluję dobrych wyników badań oby tylko same dobre wieści przychodziły!!

p.s ale się nagimnastykowałam przy goleniu (czas na manewry z lusterkiem:P) też tak macie?
Mój brzuch nie jest aż taki duży ale zaczęłam się mocniej wychylać
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 07:42   #2990
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość

Zaraziłyście mnie w końcu listami wyprawkowymi. Właśnie zaczęłam tworzyć swoją. Od przyszłego tygodnia biorę się ostro za kompletowanie i przeglądanie tego, co już mam. A mam sporo, po chrześniaku .
.

ja też bo niema co histeryzować - choć jeszcze lekką histerię mam pojadę w przyszłym tyg do koleżanki i zobaczę co ona ma do oddania i będę szukać i kupować.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 07:50   #2991
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

witam w ten deszczowy ranek
san_g gratuluję udanej wizyty!
ja też zaraz spadam na usg i wizytę u kardiologa
później odwiedzę h&m, bo któraś pisała tutaj o wyprzedażąch ciążowych
do potem
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:01   #2992
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Odp: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

To ja to ja pisalam pilotka troche jest rzeczy na przecenie cykne wam fotki popoludniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:03   #2993
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
A o której Cię nawiedzili? Czy oni mogą przyjść wieczorem, w weekend lub w święta?
Facet był ok 11.30
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:05   #2994
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Super .
A mi jest głupio prosić szwagierkę u ciuchy niby mówiła , że nam da ale jak narazie cisza już kilka razy się podpytywałam co tam ma co mam dokupić ale w sumie to zawiele się nie dowiedziałam i sama nie wiem co zrobić
Nie powinno Ci być głupio skoro obiecała. Powiedz, że zaczynasz kompletować wyprawkę i zapytaj się jej wprost, czy możesz liczyć na rzeczy, o których rozmawiałyście. Najwyżej Ci odmówi lub się wykręci, ale Ty będziesz wiedziała na czym stoisz.

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja też bo niema co histeryzować - choć jeszcze lekką histerię mam pojadę w przyszłym tyg do koleżanki i zobaczę co ona ma do oddania i będę szukać i kupować.
Też mam momenty, gdy popadam w popłoch. Zresztą nie tylko w kwestii wyprawki. Mam "rozgrzebany" dom (pokoje), nie wiem, czy poradzę sobie jako mama, boję się, że mi odbije i będę myśleć i mówić tylko o dziecku, obawiam się jak po pojawieniu się dziecka ukształtują się relacje moje i męża... No mówię Ci, napadają mnie takie rozkminy, że masakra . Teraz akurat mam do wszystkiego dystans i myślę, że spokojnie damy radę, ale bywa źle .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:07   #2995
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
vacuity, będzie dobrze z naszą pomocą poradzisz sobie z tęsknotą; o której masz wizytę, bo trza kciuki trzymać
Dziękuję Moja wizyta teoretycznie o 16.40, ale mimo że chodzę prywatnie opóźnienia są duże. Więc dzwonię i pytam na którą mam być, czasem po parę razy. Zmieniłam lekarza w trakcie i u tego miałam na razie tylko dwie wizyty, ale każda z 2-3 godzinnym opóźnieniem. Więc napiszę Wam co i jak pewnie dopiero późnym wieczorem...

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Też mam momenty, gdy popadam w popłoch. Zresztą nie tylko w kwestii wyprawki. Mam "rozgrzebany" dom (pokoje), nie wiem, czy poradzę sobie jako mama, boję się, że mi odbije i będę myśleć i mówić tylko o dziecku, obawiam się jak po pojawieniu się dziecka ukształtują się relacje moje i męża... No mówię Ci, napadają mnie takie rozkminy, że masakra . Teraz akurat mam do wszystkiego dystans i myślę, że spokojnie damy radę, ale bywa źle .
Też jestem z tych rozkminiających o tych wszystkich rzeczach, które pozostają wielką niewiadomą... Mój problem polega na tym, że jestem zorganizowana i lubię wszystko zaplanować, a tutaj nie da się iść ściśle według wymyślonego planu. Więc czuję się bardzo niepewnie w tej sytuacji...


A tak w ogóle to dzisiaj dla odmiany pękają mi naczynka w nosie i leci krew... Zawsze to coś nowego
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga

Edytowane przez vacuity
Czas edycji: 2013-09-26 o 08:12
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:08   #2996
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość

Też mam momenty, gdy popadam w popłoch. Zresztą nie tylko w kwestii wyprawki. Mam "rozgrzebany" dom (pokoje), nie wiem, czy poradzę sobie jako mama, boję się, że mi odbije i będę myśleć i mówić tylko o dziecku, obawiam się jak po pojawieniu się dziecka ukształtują się relacje moje i męża... No mówię Ci, napadają mnie takie rozkminy, że masakra . Teraz akurat mam do wszystkiego dystans i myślę, że spokojnie damy radę, ale bywa źle .

no jakbym siebie słyszała mam dokładnie to samo a do tego jakieś czarne wizje pt: a jak się młody przydusi, przytopi, a jak mu niechcący uszkodzę rączkę, nóżkę itp a jak zapomnę o czymś, czy będę wiedziała co robic w którym momencie- przewinąć, nakarmić, odbeknąć itp- koszmar
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:09   #2997
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
dobrze że badania Ci wyszły OK- młody to kawał chłopa już popatrz niecałe 4 tyg różnicy a mój waży połowę tego co Twój termin za☠☠☠isty- będzie sylwester z przytupem!!!
Oj duży ten mój synek Właśnie żartowałam z lekarzem, że zamiast sama balowa to będzie porodowa :P

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
witam w ten deszczowy ranek
san_g gratuluję udanej wizyty!
ja też zaraz spadam na usg i wizytę u kardiologa
później odwiedzę h&m, bo któraś pisała tutaj o wyprzedażąch ciążowych
do potem
Dziękuję

U mnie też brzydko dzisiaj, pada pogoda nie nastraja do działania. Przegapiłam też swoją studniówkę, która wypadała wczoraj (chociaż z tym terminem to różnie może być:P)
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:13   #2998
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
no, to jestem na bieżąco, ale na chwilę bo zaraz padam...
Ja także staram się być na bieżąco ale niestety się nie da Za szybko, i dużo, piszecie. Ja nowa to tym bardziej zaległości powinnam zadrobić

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
że im mniej warstw ma dziecko na sobie, tym jest bezpieczniej (bo lepiej pasy trzymają)
też to słyszałam. I rzeczywiście tak jest. Sprawdziłam z pierwszym dzieckiem.

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
jak zachowają się piersi po porodzie
i znów z doświadczenia z pierwszym Piersi miałam jak balony. Nie zartuję, urosły mi chyba ze 4 rozmiary. Młody doił mnie, i doił. Jak zaczęłam podawać normalne jedzenie to stosunkowo mniej pił i tym samym piersi stopniowo się zmniejszały. Aż prawie zniknęły całkowicie I cudowne wkłądki laktacyjne w ogóle nie działały. U mnie się nie sprawdziły. Wkładałam zwykłą tetrową pieluchę, która za chwilę i tak była mokra Mogłam oddawać mleko dla innych dzieci.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
U tej pani EwkaJ88 chciałabym kupić pieluchy tetrowe. Wy kupujecie je na All? Są w ogóle jakieś różnice w pieluchach???
Różnice są. Nie wiem jak fachowo nazwać ale w grubości. Niekiedy także w wielkości ale to jest podane na aukcji.

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Szukałam strony gdzie któraś z wątku wpisała strony gdzie można się zalogować i dostaje się jakieś niespodziewanki czy ktoś pamięta która strona który post?
nie jestem pewna czy o taką stronę Ci chodziło
http://www.poradnikniemowlaka.pl/bez...dla-niemowlat/
a także coś dla nas
http://www.poradnikniemowlaka.pl/bez...robki-dla-mam/
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:19   #2999
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Też mam momenty, gdy popadam w popłoch. Zresztą nie tylko w kwestii wyprawki. Mam "rozgrzebany" dom (pokoje), nie wiem, czy poradzę sobie jako mama, boję się, że mi odbije i będę myśleć i mówić tylko o dziecku, obawiam się jak po pojawieniu się dziecka ukształtują się relacje moje i męża... No mówię Ci, napadają mnie takie rozkminy, że masakra . Teraz akurat mam do wszystkiego dystans i myślę, że spokojnie damy radę, ale bywa źle .
Mam tak samo, różne myśli czy sobie poradzę. Boję się, że otoczenie będzie wymagało ode mnie postawy matki polki a ja nie dam rady. Często spotykam się z opiniami typu "no ta to dziecka wychować nie potrafiła bo niegrzeczne itd." i mnie nurtuje taka myśl, co o mnie będą gadać (wiem, powinnam mieć to w .... nosie). Mnóstwo niewiadomych, obawa przed utratą siebie, boję się że zacznę wstawiać jak szalona zdjęcia małego na fb hehe w sumie to nie jest śmieszne bo wiele moich znajomych ma setki takich zdjęć. Nie chcę gadać jak opętana tylko o dziecku ale nie wiem jak wszystko się zmieni jak się młody pojawi...
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:21   #3000
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
i znów z doświadczenia z pierwszym Piersi miałam jak balony. Nie zartuję, urosły mi chyba ze 4 rozmiary. Młody doił mnie, i doił. Jak zaczęłam podawać normalne jedzenie to stosunkowo mniej pił i tym samym piersi stopniowo się zmniejszały. Aż prawie zniknęły całkowicie I cudowne wkłądki laktacyjne w ogóle nie działały. U mnie się nie sprawdziły. Wkładałam zwykłą tetrową pieluchę, która za chwilę i tak była mokra Mogłam oddawać mleko dla innych dzieci.
W sensie mleko Ci cieklo non stop? Jak długo?
O ratunku, naprawdę karmienia boje sie bardziej niz porodu
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.