Plotkarnia Hand-made - część 7 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 18:30   #4231
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
A widzisz Helenko ja się jakoś skutecznie FB opieram. Ostatnio słuchałam audycji o ochronie danych osobowych i inwigilacji ludzi na FB i stwierdziłam, że to ostatnie miejsce, gdzie bym się chciała pojawić. Nie podoba mi się, że jak wstawię zdjęcie to FB sam rozpozna moją facjatę i na wszelakich zdjęciach, gdzie się pojawię to ujawnia. To chociażby jeden aspekt. Nie podoba mi się wyszukiwanie skąd akurat piszę wiadomość.
Jestem zalogowana na FB ale pod nazwiskiem tak popularnym jak w innych narodowościach John Smith i wiem, jak ten portal mnie szpieguje. A ja cenię sobie własną niezależność i przede wszystkim odrobinę prywatności.
Dlatego wolę forumowe znajomości, a też mam ich dużo i często spotykamy się w realu
ja do tej pory nie rozumiem,jak to się działo,że nie będąc zarejestrowaną na FB zaczęłam otrzymywać maile,że moi znajomi wysłali zaproszenie żebym ich dodała na FB do znajomych Czasami były to maile od osób,które gdzieś tam kiedyś spotkałam na Wizażu Podłanczają się do książek adresowych,czy co?

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Mam zaszczyt być w zespole Halinki Mlynkowej reprezentującym Śląsk Cieszyński i Cieszyn w programie "Bitwa na glosy". [/SIZE]
u Hejasz,to teraz taka Pani z telewizji.Ważna persona ...

Gratulacje .Będę oglądać
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:34   #4232
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Titanią, jak zawsze do tej pory , całkowicie. Ja ostatnio to nawet na blogi mam niewiele czasu. Mnie zauroczył facebook po przemianie jaką przeszedł, zaczynam się orientowac. No i mam kontakt ze znajomymi, których nie ma tutaj. Nawet nazbierało mi się około 150 znajomych.
Dodatkowo złapałam dodatkowe zajęcie, na razie to wolontariat, ale z nadzieją w przyszłości na zarobek. No i się uczę, uczę, zakuwam cały czas. Zaczęłam się czuć jak licealistka no może nie w sensie wyglądu, ale dosłownie samopoczucia.

Acha! Marta, ja wiem co mam dla Ciebie, nie zapomniałam co wymyśliłam.
ooo hela nasza sie odnalazła zaginełaś w akcji kochana czy co

ja facebookiem nigdy nie byłam az tak zauroczona, jestem tam dla znajomych i dla odnowienia kontaktów
ale nie podoba mi sie to ddostepnianie danych osobowych

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem kociara i miłości do kotów nie rozumiem kocham psy Ale piec lubię i nawet jak sama tego nie pałaszuję to lubię patrzeć jak inni moje wypieki zmiatają z talerzyka



A widzisz Helenko ja się jakoś skutecznie FB opieram. Ostatnio słuchałam audycji o ochronie danych osobowych i inwigilacji ludzi na FB i stwierdziłam, że to ostatnie miejsce, gdzie bym się chciała pojawić. Nie podoba mi się, że jak wstawię zdjęcie to FB sam rozpozna moją facjatę i na wszelakich zdjęciach, gdzie się pojawię to ujawnia. To chociażby jeden aspekt. Nie podoba mi się wyszukiwanie skąd akurat piszę wiadomość.
Jestem zalogowana na FB ale pod nazwiskiem tak popularnym jak w innych narodowościach John Smith i wiem, jak ten portal mnie szpieguje. A ja cenię sobie własną niezależność i przede wszystkim odrobinę prywatności.
Dlatego wolę forumowe znajomości, a też mam ich dużo i często spotykamy się w realu
eeeee, ja można lubic te psy śmierdziuchy? toż to cuchnie wilgocią, sierscią, jakims lesnym zwierzem, nanosi błota do domu i jeszcze mlaska tym jezorem na wszystkie strony a fuj! fuj! fuj!
koty do dopiero przyzwoite czysciochy i mruczki a nie warczaco-szczekające bestie he he he

bo Fb to pewnie jakis service na usługach rzadowych zrodlo informacji dla agentow i ukrywajacych sie cichociemnych pod innymi nazwiskami
podobnie jak NK

a zauwayłyscie, jak teraz wszystko jest połączone z FB, wiele portali, profile sa łaczone i przepływ info duzy

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny moje wizażowe.

Koniec dzisiaj mojej tajemnicy i milczenia. Ponieważ jestem straszna "papla" jak się czymś cieszę, to sie nie odzywałam prawie w ogóle. Ale dziś moge Wam napisać, że;
Mam zaszczyt być w zespole Halinki Mlynkowej reprezentującym Śląsk Cieszyński i Cieszyn w programie "Bitwa na glosy". Wnikliwy obserwator mógł zauwazyć zmianę mojego avka od jakiegoś czasu. Postanowiłam spróbować sił w castingu i spośród ogromnej ilości osób zostałam wybrana do 16 ososbowego zespołu. Dla mnie to niezwykłe przeżycie, którym ciesze się niezmiernie.

Rewelacja były chwile spędzone na castingach i społeczność ludzi oczekujących w kolejce. Wśród kandydatów nie było atmosfery niezdrowej rywalizacji, bo w programie chodzi o wygrana na cel charytatywny, a nie nagrodę finansową. To mi się bardzo podoba. Mam nadzieje, że właśnie my zdobędziemy tę nagrode, ale... najwazniesze jest, że skorzysta na tym instytucja lub ludzie bardzo tego potrzebujący.
Zapraszam do oglądania na TVP2, inauguracja 5 marca 2011 roku. Mam nadzieje, że sie Wam spodoba i bedziecie glosować na, najlepiej na tych na ktorych chcecie.

W podpisie link do strony tego programu. Informacja tez na moim blogu.

Uff... ale się cieszę. Yahoooo!!!!
wooohoooo ! nasza hela gwiazda!
gratulacje!
ja zaraz po autografy bede pierwsza walic
hela ty tam w tej przesyłce do mnie to autograf swoj dla mnie tez załacz bo pozniej to sie nie bede mogła dopchac
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:43   #4233
honka'
Wtajemniczenie
 
Avatar honka'
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 205
GG do honka'
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Kochane wiedziałam, że nie bedziecie sie gniewać za moje milczenie i ... odzew... tutaj... godny Wizażanek.
Kocham Was!!! Na razie tylko jedno zdjęcie, ale za to jedno z moich ulubionych.
Teraz znikam, bo idę zaraz do pracy, ale będę starała się być z Wami już teraz na bieżąco.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.
Helenko gratuluję!!! Tak mi się wydaje,że Cię widzialam w tv jak reklamowali casting z Halinką
Ja się wybieram na niedzielny casting z Ulą Dudziak w mojej ukochanej Zielonej Górze

edit: film z naszą Helenką http://www.youtube.com/watch?v=gGO9s1g3cgc
__________________
hop do mnie

blog

Bo w oczach tkwi siła duszy!


Edytowane przez honka'
Czas edycji: 2011-02-14 o 18:47 Powód: link
honka' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:11   #4234
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Honka dzięki za wklejenie filmu, ja nie mogę na razie więcej nic pokazac, bo nie mam możliwości tu gdzie jestem.

Pewnie, że próbuj, dla samej atmosfery warto być. Ekipa TVP2 to bardzo fajni i pomocni ludzie. Przynajmniej Ci, których mi było dane spotkać. A Urszula Dudziak też wydaje się sympatyczną kobietą. Życzę Ci dobrej zabawy i wielu fajnych doświadczeń. No i... jakby co... daj znać tutaj, jak już będziesz mogła. Może się spotkamy na nagraniu w Warszawie? Obiecuję, że nie będę bić (dosłownie)

No i...
wypraszam sobie tę gwiazdę jeśli chodzi o mnie... Gwiazda to Halinka Mlynkowa, ja najwyżej mogę być planetą świecącą światłem od niej odbitym. Halinka jest bardzo ciepłą i miłą osobą.

Marta, jak chcesz to Ci prześlę swój autograf. Mówią niektórzy znajomy, że mam przyjemny podpis Tylko tak sobie myslę, że może jeszcze poczekaj, bo na razie to muszę jeszcze dobrnąć do Warszawy.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz

Edytowane przez hejasz
Czas edycji: 2011-02-14 o 19:16
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:27   #4235
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Oj Helenko cytujac cie i słysząc ( nawet te kilka sek) MASZ TALENT KOBIETO
jak ja bym kilka nut im zapodała to oddaliby mi wszystkie oszczędnosci byle bym tylko cicho na zawsze siedziała
Juz sam fakt ze nawet córce nie mogłam kołysanki spiewac bo sie wybudzała i darła zamiast spac
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:59   #4236
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
ja facebookiem nigdy nie byłam az tak zauroczona, jestem tam dla znajomych i dla odnowienia kontaktów
ale nie podoba mi sie to ddostepnianie danych osobowych...
bo Fb to pewnie jakis service na usługach rzadowych zrodlo informacji dla agentow i ukrywajacych sie cichociemnych pod innymi nazwiskami
podobnie jak NK
Może nie rządowych ale po co ktoś ma mnie szufladkować i inwigilować? Za rok czy dwa powstanie jakiś inny portal i znów się wszyscy rzucą na nowość i tak w kółko. Nie bawi mnie to, nie mam ochoty żeby jakiś pochodzący z FB szpicel podobny do Wikileaks publikował np. moje kontrowersyjne wypowiedzi na FB Wszystko musi mieć jakieś granice przyzwoitości, nie można pozwalać na taką samowolę bez naszego udziału a naszym kosztem. Dlatego wolę znajomych namacalnych.
I też jak Joanna zastanawiam się, skąd do mnie przychodzi tyle zaproszeń od ludzi, którzy nigdy nie mieli mojego mailowego adresu Nie istnieję jako ja na FB, zalogowałam się niedawno z Niemiec z konta Niemca i jest podany mail mojego kumpla Moich namiarów nikt na FB nie uświadczy ... a zaproszenia od kilku miesięcy codziennie przychodzą
Nie istnieję na szczęście już na NK

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
eeeee, ja można lubic te psy śmierdziuchy? toż to cuchnie wilgocią, sierscią, jakims lesnym zwierzem, nanosi błota do domu i jeszcze mlaska tym jezorem na wszystkie strony a fuj! fuj! fuj!
koty do dopiero przyzwoite czysciochy i mruczki a nie warczaco-szczekające bestie he he he
Dla mnie obrzydliwy jest kot, ale to już kwestia upodobań Kuweta śmierdzi, nienawidzę jej sprzątać, myłabym 3 razy dziennie i tak czuje kocie odchody w domu. Nie znoszę sierści na ubraniach, miejsce kota jest ewentualnie na ziemi a nie na moim fotelu A on po ziemi nie chce łazić i pcha się na kanapę Toleruję tylko prawdziwego dachowca, coto sobie wychodzi do toalety na dwór, do domku wpada się najeść i ewentualnie połasić
A psiaki latają po dworze

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
a zauwayłyscie, jak teraz wszystko jest połączone z FB, wiele portali, profile sa łaczone i przepływ info duzy
No właśnie, chciałam wejść do jakiegoś radia, myślałam że wystarczy strona www a tu się okazało, że wszystko rozgrywa się na FB Orwell pełną gębą, facet chyba w zaświatach śmieje się w kułak jak nisko upadliśmy
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 03:26   #4237
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja lubię zwierzęta, a kontakt z nimi mi nie przeszkadza o ile mi nie zagrażają lub nie jestem na nie nap. uczulona tak jak na koty właśnie. Nie mogę mieszkać z kotem, ale mam jednego takiego w pewnym miejscu, który się tu znajduje od początku swego zaistnienia i wszyscy się nim opiekujemy. On jest taki niesamowity, indywidualisty, decyduje sam o swoich potrzebach. A to znaczy, że jak jest głodny to przychodzi pod moje okno i daje znać głosy w sposób nie budzący wątpliwości. No i muszę go nakarmić, bo wrzeszczy do skutku. Jak chce się łasić to też woła, ale inaczej i... jak chce to się łasi, przychodzi sam, ale jak nie ma ochoty, to choć jest mróz trzaskający, to nie podejdzie do nikogo. Taki jest koci indywidualista. Jak mi się uda, to Wam wkleję jego zdjęcie, ale musze mu najpierw zrobić jakiś portret. Uwiercie mi jednak, to nie jest łatwe z tym kotem. A jak się nazywa? Po prostu KOT i już. Jest fantastyczny i ja go uwielbiam.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 09:59   #4238
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja od dziecka nie lubiłam kotów, kot zło, pies super, ale okazało się, że to tylko dlatego, że nigdy kota nie miałam! Mieliśmy dwa kotki w piwnicy porzucone przez matkę, miały dwa tygodnie więc zostałam mamą zastępczą, bo nie miałam serca pozwolić im tak z głodu umierać, okazało się, że nie lubiłam kotów tak na zapas, bo alergią mam na nie... Ale od czego są google.. Wyczytałam tam, że na koty własne mogę się sama odczulić bez niczyjej pomocy i przecierpiałam 3 miesiąca kichając i prychając z czerwonymi oczami i teraz już oddycham spokojnie a na niemoje koty reaguję nadal alergicznie. Ale ja tam nawet szczury polubię
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:12   #4239
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja kocham zwierzaki pod warunkiem e to pajak nie jets lub jakis wstretny robal

Choc jako 3 latka zbierałam paluchami stonki z ziemniaków a potem kapiszony z nich robiłam.
dalej jako taki smarkach to bawiłam sie z indyczką w piaskownicy. Ja jedynaczka ona była sama było nam dobrze
Owczrka podhalańskiego kupił tato kiedy miałam dwa lata i o mało do wariatkowa sie nie dostałam kiedy skoczyła zycie 16 lat później.
Na komunię chciałam dostac kota i rozpacz wielka była bo dostałam rower ( ale stryjek mi kociaka przyniósł tydzien później)
Ale koty sa u nas do dzis.
Psy były jeszcze dwa, i beda znowu jak tylko wyburzę garaż i zrobie dl anich miejsce
Zawsze były chomiki i rybki a teraz jeszcze papugi.
Barany były wiadomo gdzie ale jedna taka nasza owieczka Basia kochała mnie i to była miłość odwzajemniona
Jako smarkacz kiedy do niej przychodziłam na pole to ona sie juz kładła, a ja hop na nią za uszy i................ brym brym brym - motorek był
Matko ale zabawa była
A jak młode owieczki były.................. co za cudenka. Mieciutkie puchate
Króliczki młode to ja w wózku zamiast lalek woziłam

ALE nigdy nie zadręczałam kocham zwierzyniec i krzywdy nie dam zrobic

wczoraj jedynie kota zwaliłam z biurka, bo mało ze mi na klawiszach siadła to jeszcze zabójczego bąka pusciła
Za dobrze karmie staruszke
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:48   #4240
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

My kiedyś mieliśmy kaczora na którego mówiliśmy Donald, a że była jakaś impreza w ogródku, to ja 2latka stwierdziłam, że kaczor to też członek rodziny i po niego poszłam... Za szyję go przyniosłam.. I brutalnie zamordowałam, ale podobno smaczny był
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:51   #4241
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Kasiu, no coż, okazuje się, że zjadamy to co kochamy niekiedy

No i... luty to naprawdę fajowy miesiąc. Zobaczcie to:


Bitwa na głosy TVP Mamy wyniki kolejnego konkursu Gratulujemy Helenie Mari Pipień,Bsia4202
i Olili95

Wyniki drugiego konkursu Co wiesz o gwiazdach „Bitwy na głosy”? - Telewizja Polska SA
www.tvp.pl
Wyniki drugiego konkursu Co wiesz o gwiazdach „Bitwy na głosy”? Zakończyliśmy drugą część konkursu na temat wiedzy o gwiazdach „Bitwy na głosy”.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz

Edytowane przez hejasz
Czas edycji: 2011-02-15 o 10:53
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 11:19   #4242
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja bym akurat nie potrafiła zrezygnować z mięsa, całe szczęście, że wtedy byłam mała, bo ja po każdym zwierzaczku długo dochodzę do siebie

Helenko gratulacje po raz kolejny
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:30   #4243
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Za to w Anglii jak widać kot jest niezastąpiony http://anglia.interia.pl/wiadomosci/...zczury,1597451 Nawet na Downing Street szczury biegają przed kamerami telewizyjnymi Na miejscu angoli bym się po prostu wstydziła To tylko świadczy o okrutnym brudzie w samym sercu Królestwa
Chyba im jakiegoś zaprzyjaźnionego dachowca podeślę. Dookoła domu mam chyba z 10 kotów sąsiadów, szczurów nie ma, myszy to nieznany gatunek zwierzęcia.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 14:54   #4244
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Helenko gratulacje!!!! Mam nadzieję, że uda mi się obejrzec! A o której godzinie będzie lecieć?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:02   #4245
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Klaudia dziękuję. To będzie 10 odcinków od 5 marca począwszy. O ile sie nie mylę od 20.30, ale... hihi... nie jestem pewna.

Na stronie propgramu Bitwa na głosy jest konkurs, codziennie jest jakies pytanie na temat gwiazdy, która uczestniczy w pierwszej edycji. Odpowiedzialam na temat Piotra Kupichy i wygrałam, bylam pierwsza
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz

Edytowane przez hejasz
Czas edycji: 2011-02-15 o 16:03
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:27   #4246
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Nie istnieję jako ja na FB, zalogowałam się niedawno z Niemiec z konta Niemca i jest podany mail mojego kumpla Moich namiarów nikt na FB nie uświadczy ... a zaproszenia od kilku miesięcy codziennie przychodzą
Nie istnieję na szczęście już na NK
Ewa, ale po co? ja tego własnie nie rozumiem
jesli nie chcesz miec własnego konta na FB z własnym nazwiskiem to po co wchodzisz na FB pod czyims kontem? toż to szpiegowanie i podczytywanie innych profili

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Dla mnie obrzydliwy jest kot, ale to już kwestia upodobań Kuweta śmierdzi, nienawidzę jej sprzątać, myłabym 3 razy dziennie i tak czuje kocie odchody w domu. Nie znoszę sierści na ubraniach, miejsce kota jest ewentualnie na ziemi a nie na moim fotelu A on po ziemi nie chce łazić i pcha się na kanapę Toleruję tylko prawdziwego dachowca, coto sobie wychodzi do toalety na dwór, do domku wpada się najeść i ewentualnie połasić
A psiaki latają po dworze
kot nie jest obrzydliwy, bo kot sie sam umyje i wyliże i jest czysciutki a psy sa brudne i smierdza, poprostu smierdzą i jak ich człowiek sam nie umyje i nie wyszoruje to brzydno je dotkąć. tutaj przypominają mi sie czasy kiedy miałam kiedys korki z ang z taka jedna uczennica w jej domu. miała ona psa, kundla, dosyc dlugie wlosy. psisko to mialo zwyczaj skakac na oparcie fotela a z niego na parapet okna a ja miałam tę "przyjemność" siedziec w tym fotelu i tak mi tym psem i ta sierscią zajeżdzało, ze czasami miałam ochotę nazwymiotowac

kocia kupa na pewno smierdzi gorzej niz psia, ale psia jest kilkakrotnie wieksza, rownie obrzydliwa w wyglądzie i niedyskretnie zostawiona przez swojego wlasciciela na trawniku podczas gdy koty zasypują swoje dyskretnie piaskiem ogolnie kocie odchody sa mniej widoczne niz psie

aaaa, i jeszcze te psie odgłosy - mlaskanie i ciamkanie i ślinienie się bulgodów i innych psów strasznie mnie obrzydzają, nie mowiac juz o takim jednym (sorry za wyrazenie ale chyba nie da sie tego ujać inaczej) pierdzącym bokserze , z ktorym miałam okazje sie zapoznac podczas innych korkow z ang cóż to psisko jadło, to nie mam pojecia, ale pierdział jak najęty ja dziękuje za takiego pupila! (to była akurat suka, od czasu do czasu zdarzało jej się jeszcze chodzic po domu w majtach lub pieluszce, z wiadomych powodow )
pies w domu? nie dziękuje!

co do siersci, to zarowno psy jak i koty zostawiają za sobią siersc, to jak bardzo jest ona widoczna zalezy od tego jak czysty jest wlasciciel zwierzaka
kiedys pozyczylam koleżance-sasiadce pudełko puzzli do ulozenia. pudełko wróciło nie tylko z puzzlami ale z czarnymi kłakami sznaucera, ktore musiałam potem wybierac z pudełka bleee! - kolejny powod aby nie posiadac psa

e he he koty górą!

dobrze ze downing street jest daleko ode mnie
niech sie pan prime minister Cameron meczy z nimi
a co do brudnych metropoli, to mysle, ze kazde wieksze miasto sie z nimi zmaga, nie tylko londyn
ale fakt faktem niektore mieszkania i okolice mieszkalne w wielkiej brytanii sa koszmarne, pokazuja to czasami w reportazach
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2011-02-15 o 19:30
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:34   #4247
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja tam lubię i psy i koty. Jestem fanką kotów, zwłaszcza jeśli chodzi o różne gadżety (kupuję namiętnie koszulki z kotami) i zawsze chciałam mieć kotka. Ale rodziców namówiłam na psa i moja Pesteczka jest chyba jednym z najsłodszych psów świata Uwielbiam ją (i sprzątamy po niej grzecznie z trawników). Od mojego ślubu mieszka z rodzicami i tęsknię za nią bardzo.

A na FB mnie nie ma, na NK tylko po to, żeby łatwiej było utrzymać kontakt z osobami ze szkoły, z którymi już się nie widuję. Ale zdjęć nie mam praktycznie żadnych oprócz profilowego i zdjęcia Pestki właśnie.

Najbardziej mnie śmieszą zarzuty typu: "Wyszłaś za mąż i nawet ani jednego zdjęcia nie masz ze ślubu na naszej klasie!" Zawsze odpowiadam, że zdjęć mam milion w albumie, jak ktoś chętny, żeby obejrzeć to zapraszam do siebie
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:35   #4248
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

debata wyzszosci kociej kupy nad psią
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:42   #4249
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

eee tam koty i tak przeważają w popularnosci
nie trzeba za nie płacic podatku, mozna je zostawic same w domu na kilka dni bo potrafią zadbac o siebie i w ogole sa łatwiejsze w utrzymaniu

nie jestem przeciwna psom ale koty w moim widzeniu zdecydowanie wygrywają z psami jako pupile
nie mniej serce mi sie kraje kiedy ktos zneca sie nad kazdym zwierzeciem - czy to kot, czy pies, czy kon czy osioł. szkoda każdego zwierzęcia.

u nas rozpoczał sie sezon jagniątek. na jednym z pastwisk pojawiły sie juz małe brykające jagniątka cudowne!
niestety po drodze do pracy zauwazylam, ze jedno z małych jagniatek lezy zupełnie płasko na ziemi, a obok stała (zapewne owca matka) i tak smutno mi sie zrobilo bo pomyslałam, sobie ze zapewne nie żyje.
w drodze powrotnej jagniatko nadal lezało bez ruchu a matka siedziała w jego poblizu. to tylko utwierdziło mnie w moim przekonaniu.
i tak smutno mi jakos dziś z tego powodu
może nie przezylo zimnej nocy albo urodzilo sie martwe

nienawidze walijczykow jedzacych jagniecinę
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 19:45   #4250
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Biedne jagniątko Ja co prawda wegetarianką nie jestem, ale cielęciny i jagnięciny nie jem. Jakoś tak już mam...
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:49   #4251
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

ja tez nie jestem wege i mimo, ze miesa nie jem w tak duzych ilosciach to z kotleta byloby mi ciezko zrezygnowac
ale na mysli o uboju gospodarczych zwierząt, zwłaszcza tych młodych przykro mi sie robi bo tracą zycie tylko dlatego, zeby ktos mogl zjesc burgera czy cielece parówki
a jak widze te wełniaste jagniątka brykające po trawie to juz w ogole robi mi sie przykro, ze zabija sie je dla jagnieciny
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:51   #4252
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

No to masz tak, jak ja Jednym z moich marzeń jest mieć kiedyś domek z podwórkiem, żebym mogła hodować kurczaki Ale tylko "na jajka", żadnego rosołu i innych takich. Niech zdychają najwyżej ze starości. Zobaczymy, czy mi się uda
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:55   #4253
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

kiedys w uk ogladalismy z tżtem program pokazujacy prawdę co dzieje sie z malymi kurczakami
żenskie kurczaczki sa przeznaczane do znoszenia jajek a po jakim czasie na mieso
zas meskie kurczaczki byly od razu na miejscu masowo zagazowywane jakim tlenkiem azotu i ich małe "ciałka" dawano do zoo na pożarcie lwom i innym drapieżnikom

bardzo smutne

moj tż nie wierzy w organic products ale jajka zawsze musza byc free range inaczej ich nie kupi,
happy kura to happy jajko
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:02   #4254
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Też kupuję jajka co najwyżej z 2 Jak to się u mnie mówi od "niezestresowanych kur".
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:38   #4255
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Ewa, ale po co? ja tego własnie nie rozumiem
jesli nie chcesz miec własnego konta na FB z własnym nazwiskiem to po co wchodzisz na FB pod czyims kontem? toż to szpiegowanie i podczytywanie innych profili
Nikogo nie szpieguję, weszłam pod cudzym nazwiskiem bo nie chciałam dołączyć z własnym nazwiskiem do szpiegowanego grona Orwellowskiego , Dane mi było to zrobić jak byłam u przyjaciół, obupólną zgodą zainteresowanych. Teraz jego właściciel z niego korzysta, ja nie - ale wiem, że nie chcę zaistnieć na FB A czy czytam czyjś profil pod swoim czy cudzym nazwiskiem to jakie to ma znaczenie? Nie napisałam żadnej wiadomości do nikogo, przez 3 tygodnie obejrzałam dokładnie, że nie chcę w takiej społeczności zaistnieć i nie zaistnieję. A mój kolega chciał i istnieje Gdybym to zrobiła pod własnym nazwiskiem i swoim adresem mailowym to przecież masakra Teraz codziennie dostaję cały czas niechciane maile z zaproszeniem do FB. I upierdliwie po jakimś czasie dostaję przypomnienia, że Iksiński mnie nadal zaprasza do społeczności Rozumiem, że dostaję je od osób które dysponują moim mailem i wysłały mi zaproszenie. Ale wyjaśnij mi w jaki sposób trafiają do mnie zaproszenia od dawno nie widzianych znajomych, którzy nie posiadają mojego adresu? Albo od osób, których nazwisko nic mi nie mówi?
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:44   #4256
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

na facebooku jest tzw friend finder tzn ktos moze chciec sobie sprawdzic ktora z jego znajomych osob istnieje na FB i wtedy sprawdza, ktory z adresow emailowych jego znajomych w jego skrzynce pocztowej jest zarejestrowany na facebooku
aby to zrobic i sprawdzic nalezy facebookowi dac autoryzacje i dostep do swojego konta mailowego i wtedy wylapuje te maile
mozliwe to jest z google, gadu gadu, hotmail, yahoo i innymi serwisami mailowymi
dlatego tez pewnie wasi znajomi mają wasze adresy emailowe wysyłają wam tez zaproszenia na facebook

to jedno

jest tez taka funkcja jak you have x mutual friends i wtedy widzisz przyjacioł swoich przyjacioł na marginesie i jak ich znasz to tez mozesz ich zaprosic
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2011-02-15 o 20:45
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:54   #4257
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Pupil jesli Cie tak denerwują te zaproszenie to lepiej nie wchodź na FB, bo tam trzeba sobie taka opcje w głowie włączyć jak "ignorator" i omijać, rzeczy które nas nie interesują, inaczej to się tylko niepotrzebnie denerwujesz wykasuj to konto i daj sobie z tym spokój bo nic nie zmienisz narzekaniem

Helenka a ja nawet polskiej tv nie mam, no niech to!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę


Edytowane przez domciatko
Czas edycji: 2011-02-15 o 20:56
domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:07   #4258
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

emaile grupowe wysyłanie do kolezanek wizazowych i blogowych tez w tym nie pomagają
wystarczy ze ktos ma cie na liscie a potem sle jakies pps-y grupowo i adres mailowy podaje dalej, a wszystkie one widoczne w pasku adresowym a to juz dobra droga do spamu

ja za sie dziwie jednemu - zalozyłam sobie konto na znienawidzonym onecie, ktorego adresu nikomu nie podawałam, uzywam go jedynie do logowania sie i komentowania na blogach onetowych
nawet nie wysłałam z tego konta ani jednego maila
czy potraficie sobie wyobrazic ile "syfu" przepuszcza ta poczta?
jakies spamy o viagrach i inne duperele nagle mi sie masowo pojawiają, skad? nie mam absolutnie zadnego pojecia

onet.pl to najgorsze konto emailowe na swiecie
juz nie raz mi podpadli wiec nie korzystam z ich uslug, tyle co to logowanie
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:15   #4259
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Pupil jesli Cie tak denerwują te zaproszenie to lepiej nie wchodź na FB, bo tam trzeba sobie taka opcje w głowie włączyć jak "ignorator" i omijać, rzeczy które nas nie interesują, inaczej to się tylko niepotrzebnie denerwujesz wykasuj to konto i daj sobie z tym spokój bo nic nie zmienisz narzekaniem
Domciatko nie doczytałaś, ja nie wchodzę na FB - wchodziłam pod cudzym nazwiskiem, żeby się przekonać co to za twór. Mój adres mailowy na FB nigdy nie był przeze mnie wpisany, a teraz wbrew własnej woli dostaję masę zaproszeń od osób znanych i nie znanych I dlatego narzekam, bo sobie tego po prostu nie życzę, żeby mi obcy całkiem ludzie przysyłali zaproszenia. Mam do tego prawo. Może mnie zaprosić ktoś, kogo znam ale nie zbieracz przyjaciół za wszelką cenę, który sobie przypomniał, że 10 lat temu spotkaliśmy się na jakimś raucie co jest zresztą nieprawdą.
A już absolutnym nieporozumieniem jest, żeby inni uczestnicy FB mieli wgląd w to, do kogo iksiski wysyła zaproszenie i szli tym samym tropem To już globalna inwigilacja, całkowity brak poszanowania prywatności. Mojej prywatności, bo inni jeśli się decydują zaistnieć na takich portalach społecznościowych to jest to ich wolny wybór i zgoda na prawne czy bezprawne praktyki. Ale jeśli mnie tam nie ma to nikt nie ma prawa mieć wglądu w adresy mailowe osób "niezrzeszonych na FB" i je wykorzystywać. A tak się dzieje.
I w ten sposób musiałam się pozbyć moich ulubionych od lat adresów mailowych i założyć nowe, żeby mieć święty spokój

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Titania ja dostaję regularnie Viagrę na konto neostrady nie da się tego chyba wyplenić.

Na szczęście gmail sam filtruje 99,99% spamu, tutaj nigdy nie dostałam takich głupawych maili.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:19   #4260
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

dziwne, że skoro nigdy nie podałaś swojego maila a nagle Ci wysyłają na niego zaproszenia. może jakiś Twój znajomy podał dalej, bo skoro Ty nie podawałaś to ktoś inny musiał
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.