Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 06:02   #4711
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Dziewczyny robiły wam się kiedykolwiek supełki na włosach? Z jakiego powodu one się robią? Przez olejowanie? Jak mam ograniczyć ich powstawanie. bo ciągle znajduję jakieś nowe...
__________________
książki na wymianę

mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 06:21   #4712
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiły wam się kiedykolwiek supełki na włosach? Z jakiego powodu one się robią? Przez olejowanie? Jak mam ograniczyć ich powstawanie. bo ciągle znajduję jakieś nowe...
Ale jak to? Kilka włosów się splątuje i powstaje supełek czy robi się na jednym, pojedynczym włosie?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:27   #4713
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
to z tym rumiankiem i pokrzywą bym spróbowała a jak często dla jakichkolwiek efektów?
czy ta rzepa wcierka to to? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ca.html&next=1
mogę też prosić o instrukcję? ;D przed myciem czy po?
Mialam ta wcierke i bardzo sobie chwaliłam stosowalam ja ,na skalp na prawie suche wlosy robilam przedzialek co jakies trzy centymetry i wcieralam opuszkami palcow na koniec taki trzy minutowy masaz glowy Musze do tego wrocic.Zaniedbalam swoj skalp...

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
Jak dla mnie szybkim zabiegiem nawilżającym jest płukanka z siemieniem lnianym. Tu jest przepis i informacje: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=%BFel+lniany
Bardzo sobie chwale ta plukanke...tylko mam problem z odcedzeniem ziarenek...Przez pieluche nie przelatuje mi glut? Moze robie za gęste?a przez taki cedzak do makaronu np przelatuja mi te ziarenka...

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Nabyłam szczotkę z naturalnego włosia


Odcedzić za pomocą sitka lub szmatki przed nałożeniem na włosy

.
Kurcze tak sobie mysle ,ze przez sitko jeszcze nie probowalam durny leb ze mnie

mam szczotke z naturalnego wlosia z AVONU i ja po prostu ubostwiam

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zgodnie z prośbą wrzucam zdjęcia włosów. Robione w kiepskim świetle, a poza tym nigdy wcześniej nie robiłam takich fot, więc nie potrafiłam dobrze wycelować z aparatem.
Są beznadziejnie ścięte, ale coś nie mogę się zdecydować na podcięcie, bo już udaje mi się zrobić mini kucyka, a to jednak czasem bardzo wygodne. Poza tym te krótsze mnie strasznie denerowały, a teraz jednak mogę patrzeć w lustro.
Bardzo ladne wlosy ) I to jest potwierdzenie tego ,ze nie tylko dlugie wlosy sa fajne.Krotkie wlosy moga tez byc ponetne i sexowne

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że ten smak to będzie tragedia, a jednak ujdzie nawet - chociaż muszę ją ciut posłodzić. Nie wiem jednak jak na smak tego, co piję wpływa skrzyp - bo wrzucam wszystko do jednego kubka.
Nigdy nie slodzilam pokrzywy ,ale po dodaniu soku malinowego ( z lidla bez cukru-dla odchudzajacych sie ) pokrzywa smakowala pysznie )
z miodem juz mi tak nie smakowala.


Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Zrobiłam peeling cukrowy na skalp, jeszcze nie wiem, ale zdaje mi się, że usunął ten łupież/martwy naskórek, z którym się męczę kilka miesięcy. Ale to tak tylko stwierdzam opierając się na dotyku, zobaczę, jak wyschną włosy
Ale tyle włosów mi wypadło, że masakra. Ponad dwa razy więcej niż zwykle, cały odpływ był we włosach. Aż chce mi się płakac Ale marnie się pocieszam, że były one słabe, skoro wypadły. Tak, wiem, marne pocieszenie i nie wiem, czy nawet poprawne

Za to pierwszy raz zaaplikowałam Jantara Ale boję się, że za dużo go dałam, może przetłuścic włosy przy skalpie?

I dałam na końcówki olej kokosowy z jedwabiem, drugi raz w życiu

A panthenol jest w płynie, czy tylko w piance? Bo zastanawiam się, czy go nie kupic i nie wcierac przed myciem w skalp plus dodawac go do olei, odżywek, masek Tak samo z gliceryną, mam gdzieś, wypadałoby dac kilka kropelek do masek. Tylko do masek przed myciem (z żółtkiem, olejem itp), czy już do maski takiej po myciu?
I jak to jest z tą gliceryną? Bo kiedyś pamiętam że była tu dyskusja, że czasem ona szkodzi, chodziło coś o wilgotnosc
Probowalas kiedys peelingu z kawy ? zamiast cukru? Nigdy nie stosowalam,ale sie chyba dzisiaj skusze ) nie moge sie zdecydowac ,ktorego peelingu sporbowac,moze lepiej na poczatek ten cukier ,na pewno latwiej zmyc Nie martw sie o te wloski ,widocznie byly slabe i tak by wypadly a teraz w to miejsce beda rosly nowe silne zdrowe wlosy

Jantar mi osobiscie raczej "wysuszal"skalp i wlosy dluzej byly swieze

A jesli chodzi o pantenol to jest i w piance i w zelu z tego co sie orientuje
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:40   #4714
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość

Ja też mam tą mgiełkę ale leży może raz użyta

Kombinuj, to możr i ja jakoś swoją stuninguję
Zostanę królikiem doświedczalnym
Dam znać!

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A mi właśnie chodzi o taki z apteki
Z apteki byl jeszcze żel Panthenol firmy Gorvita, tej od Aloe Vera, o ile się nie mylę

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ja takie cudaki używam pod oleje Wykombinowałam, że alko jako promotor przejścia będzie pomagał olejom wnikać do wnętrza włosa
Jest to jakiś pomysl.. Czyli po dodaniu keratyny, żelu aloesowego itp do tej mgielki i po naolejowaniu .. Podoma mi się! Dziękuję!
To teraz mam zapas olejów i mgielek pod oleje na najbliższe miesiące..
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:57   #4715
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Mam jeszcze jedno pytanie mam spiruline w proszku z ZSK ,stosuje na buzie i efekty sa znakomite,boje sie jednak zastosowac na blond wlosy ,zeby nie zostal mi zielony kolor...Czy ktoras z was stosowala ja na wlosy?
Jest tam ogromna dawka protein i wydaje mi sie ,ze wlosy bylyby zadowolone ,ale strach przez zielonym nalotem na wlosahc jest wiekszy
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:08   #4716
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie mam spiruline w proszku z ZSK ,stosuje na buzie i efekty sa znakomite,boje sie jednak zastosowac na blond wlosy ,zeby nie zostal mi zielony kolor...Czy ktoras z was stosowala ja na wlosy?
Jest tam ogromna dawka protein i wydaje mi sie ,ze wlosy bylyby zadowolone ,ale strach przez zielonym nalotem na wlosahc jest wiekszy
Dziewczyny dyskutowaly o tym ostatnio w okolicach str 137 (przynajmniej tak mi powiedziala wyszukiwarka)
Wybrane posty z informacjami:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4067
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4139
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:20   #4717
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Próbuj koniecznie.

Szkoda, że Ci ta farba nie pasuje. Wcześniej używałam Garnier Nutrisse i w sumie też była ok, używałaś jej?
No aż kupię przy najbliższej okazji herbatę malinową
Moim włosom to w sumie żadne "farby"(o dziwo żadnej stricte farby nie używałam tylko kremy koloryzujące i szampony - nie mylić z szamponetkami) nie pasują, na razie mam odcień któego nabrały po hennowaniu i poprzednich farbowaniach, mam też w planach zrobić gloss henną po strasznie się na nią uparłam a na razie daję włoskom spokój, i tak mają niepsrzyjające warunki na dworze

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który Kallos latte, to jest ta zachwalana przez Was i ta bez silikonów (bo wiem, że coś skład pozmieniali i nie wiem czy opakowania też?
Załączam zdjęcia
Ja mam pierwsze pudło, jedno już zużyłam, wczoraj kupiłam drugie i nie wydaje mi się żeby zmienili skład Ale ogólnie to w kosmetycznym widziałam sporo takich właśnie dużych pudeł, w różnych opakowaniach o identycznych składach, m.in takie z pompką - to wszystko Kallos? Ja za tydzień na Kallosie mam zamiar wykonać gloss henną

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
No wlaśnie boję się tego denatu.. Ale może taki mix nie bylby zly
Moje włosy wzdrygają się niestety przed mikroskopijną ilością alkoholu ale jak Twoje są na to nieczułe, to próbuj

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiły wam się kiedykolwiek supełki na włosach? Z jakiego powodu one się robią? Przez olejowanie? Jak mam ograniczyć ich powstawanie. bo ciągle znajduję jakieś nowe...
Ja u siebie znalazłam ostatnio takie dwa ale szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ścięłam końcówki u fryzjera i problem jak na razie znikł
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 09:26   #4718
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo wciąż nie dostałam odpowiedzi. Czy pianki do stylizacji włosów szkodzą, czy nie? A czy chronią przed ciepłem suszarki?
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:31   #4719
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Ja mam pierwsze pudło, jedno już zużyłam, wczoraj kupiłam drugie i nie wydaje mi się żeby zmienili skład Ale ogólnie to w kosmetycznym widziałam sporo takich właśnie dużych pudeł, w różnych opakowaniach o identycznych składach, m.in takie z pompką - to wszystko Kallos? Ja za tydzień na Kallosie mam zamiar wykonać gloss henną


Moje włosy wzdrygają się niestety przed mikroskopijną ilością alkoholu ale jak Twoje są na to nieczułe, to próbuj
A możesz zrobić hennę gloss na Kallosie?
On ma przecież proteiny a do glossa czytalam, że najlepiej użyć jak najbardziej prostej odżywki - bez olejów, silikonów itp.. Chyba, że wymyślilaś to tak, że proteiny, które delikatnie rozchylają luski wlosa pomogą hennie się tam przedostać. Ale z drugiej strony może się kolor tak samo szybko wydostać z wlosa podczas splukiwania
Zdradź swój plan, może i ja się skuszę

No wlaśnie nie wiem, jak reagują na alko, bo do tej pory go unikalam.. Pomyślę Ale pomysl z tuningowaniem i nakladaniem pod oleje może jakoś wypali Taa.. wypali, wypali. Bylebi mi tylko wlosów nie wypalil

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, bo wciąż nie dostałam odpowiedzi. Czy pianki do stylizacji włosów szkodzą, czy nie? A czy chronią przed ciepłem suszarki?
Pianka to kosmetyk stricte stylizacyjny, chronić mogą kosmetyki termoochronne
Jeżeli Twoja pianka do wlosów ma w skladzie Alkohol Denat, to niestety może wysuszać wlosy.. Popatrz na sklad, na opinie produktu na KWC, może będzie też na zanalizowanych kosmetykach na tym forum, albo na podforum dla zakręconych
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:38   #4720
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Właśnie zużyłam opakowanie ampułek Radical i tak naprawdę to włosy dalej mi wypadają Jak myślicie kupić drugie opakowanie jak zaleca producent?
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:41   #4721
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiły wam się kiedykolwiek supełki na włosach? Z jakiego powodu one się robią? Przez olejowanie? Jak mam ograniczyć ich powstawanie. bo ciągle znajduję jakieś nowe...

supełki na pojedyńczych włosach to moja zmora.
pomaga mi trochę olejowanie olejem rycynowym samych końcówek i stosowanie psikacza z silikonami w ciągu dnia. Te, które znajdę- odcinam. Nie mam pojęcia skąd mi się to bierze, kiedyś miałam rozdwojone końcówki, żadnych supełków, a teraz supełki a nie rozdwojone końcówki. Nie wiem co gorsze.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 09:46   #4722
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Pianka to kosmetyk stricte stylizacyjny, chronić mogą kosmetyki termoochronne Jeżeli Twoja pianka do wlosów ma w skladzie Alkohol Denat, to niestety może wysuszać wlosy.. Popatrz na sklad, na opinie produktu na KWC, może będzie też na zanalizowanych kosmetykach na tym forum, albo na podforum dla zakręconych
Dzięki.
Na mojej piance stoi, że niby chroni przed ciepłem i ja w mojej naiwności oczywiści uwierzyłam
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:05   #4723
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi od 3 myć też wypada tyle, że ryczeć mi się chce
Ale gdzieś mi się obiło o uszy, że czasem tak bywa na początku syplementacji i picia pokrzywy, że te słabe wypadają i rosną na ich miejsce nowe... No oby.
To możliwe, bo od tygodnia jakoś biorę tabletki ze skrzypem, pokrzywą i drożdżami...

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Probowalas kiedys peelingu z kawy ? zamiast cukru? Nigdy nie stosowalam,ale sie chyba dzisiaj skusze ) nie moge sie zdecydowac ,ktorego peelingu sporbowac,moze lepiej na poczatek ten cukier ,na pewno latwiej zmyc Nie martw sie o te wloski ,widocznie byly slabe i tak by wypadly a teraz w to miejsce beda rosly nowe silne zdrowe wlosy

Jantar mi osobiscie raczej "wysuszal"skalp i wlosy dluzej byly swieze

A jesli chodzi o pantenol to jest i w piance i w zelu z tego co sie orientuje
Nie. Boję się, że nie wypłukam kawy z włosów
I Jantar nie przetłuścił mi włosów, a nie pożałowałam go wczoraj

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Właśnie zużyłam opakowanie ampułek Radical i tak naprawdę to włosy dalej mi wypadają Jak myślicie kupić drugie opakowanie jak zaleca producent?
Ja ci radzę jeszcze drugie. Mi dopiero w czasie stosowania drugiego opakowania włosy przestały leciec


Nie do wiary, ale ten peeling cukrowy rzeczywiście usunął łupież (oprócz linii czoła, bo tam niedokładnie robiłam...). Tylko że kosztem wypadniętych włosów
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:17   #4724
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Dzięki.
Na mojej piance stoi, że niby chroni przed ciepłem i ja w mojej naiwności oczywiści uwierzyłam
Nawet jakieś profesjonalne kosmetyki termoochronne nie ochronią wlosów w 100% przed cieplem.. Ale popatrz na jej sklad Może jest jakiś skladnik, który faktycznie w jakiś sposób "chroni", nie chcę uogólniać, to tylko moje podejście do tego typu kosmetyków
Poza tym Wizaż mnie nauczyl, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego a produkty najbardziej wychwalane przez producentów są przeważnie bublem
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:56   #4725
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dyskutowaly o tym ostatnio w okolicach str 137 (przynajmniej tak mi powiedziala wyszukiwarka)
Wybrane posty z informacjami:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4067
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4139

dziekuje ) Trudno zaryzykuje ,ale zrobie to na pasemku
trzeba poczekać ,az bede zmywała olej...dam wam znac jak efekty )
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:41   #4726
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który Kallos latte, to jest ta zachwalana przez Was i ta bez silikonów (bo wiem, że coś skład pozmieniali i nie wiem czy opakowania też?
Załączam zdjęcia
mam ten pierwszy 1,5 litra. Nie ma silikonów
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:53   #4727
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
eiri - te biovaxowe szampony bardzo plączą włosy podczas mycia?
W ogóle nie plączą, pewnie dzięki pq
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:03   #4728
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Dziewczyny!
Kupiłam farbę, i tak myślę, i myślę czy się farbować.. Sama. Pierwszy raz sama bym się farbowała.. I się boję...
A nie mam na razie nikogo kto mógłby mnie zafarbować.. No chyba, że TŻ wieczorem ale wolę nie..

Btw. kupiłam Gliss Kura z jedwabiem.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:28   #4729
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Zostanę królikiem doświedczalnym
Dam znać!

super

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Właśnie zużyłam opakowanie ampułek Radical i tak naprawdę to włosy dalej mi wypadają Jak myślicie kupić drugie opakowanie jak zaleca producent?
Ja bym nabyła 2
Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Nie do wiary, ale ten peeling cukrowy rzeczywiście usunął łupież (oprócz linii czoła, bo tam niedokładnie robiłam...). Tylko że kosztem wypadniętych włosów
Pociesz się myslą, że to co wypadły były słabe i pewnie i tak długo by nie pociągneły

Właśnie umyłam wloski barwą pokrzywową
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 12:51   #4730
annaab4
Raczkowanie
 
Avatar annaab4
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 110
GG do annaab4
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Macie jakiś sprawdzony przepis na psikadełko pod oleje? Mam do dyspozycji : hydrolat aloesowy, keratynę, d-pantnenol, glicerynę
Miło by było konkretne proporcje też znać
__________________
WŁOSY, ROŚNIJCIE

a serce moje zostało na woodstockowym polu...
annaab4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:52   #4731
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Chciałam pojechać dzisiaj na włosowe zakupy w ramach odstresowania się po egzaminie, ale jest tak zimno, że zwątpiłam i wróciłam z uczelni prosto do domu. A miałam ochotę na małe co nieco. Wciereczkę jakąś albo olej, cokolwiek.
Poza tym zbliżam się do końca mojej pierwszej butelki Jantaru i powiem Wam, że jest super. Mnóstwo bejbików, zero swędzenia i wysuszu skalpu.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:58   #4732
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez annaab4 Pokaż wiadomość
Macie jakiś sprawdzony przepis na psikadełko pod oleje? Mam do dyspozycji : hydrolat aloesowy, keratynę, d-pantnenol, glicerynę
Miło by było konkretne proporcje też znać
Ja robię takie:
15 kropli keratyny
2 krople dpantenolu
kilka kropel olejku np ze słodkich migdałów ale niekoniecznie
I dopełniam hydrolatem aloesowym do 10 ml bo tak jest w przepisie na mazidłach. Ale robię na oko
Serum trzeba trzymać w lodówce ok tygodnia max
Dla mnie jest świetne

http://mazidla.com/receptariusz/17/2...generujce.html
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:01   #4733
annaab4
Raczkowanie
 
Avatar annaab4
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 110
GG do annaab4
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

the rock dziękuję Ci baaaardzo
zabieram się do robienia psikadełka
__________________
WŁOSY, ROŚNIJCIE

a serce moje zostało na woodstockowym polu...
annaab4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:04   #4734
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez annaab4 Pokaż wiadomość
the rock dziękuję Ci baaaardzo
zabieram się do robienia psikadełka
Proszę bardzo
Mam nadzieje ze twoje włoski polubią je tak jak moje
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:07   #4735
annaab4
Raczkowanie
 
Avatar annaab4
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 110
GG do annaab4
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Mam nadzieje ze twoje włoski polubią je tak jak moje
Zrobione! Też mam taką nadzieję Powiedz mi jeszcze jak Ty go używasz ;> Kiedy, ile? W tydzień zużywasz całą buteleczkę (10ml) i robisz od nowa? Oświeć mnie Ja myślałam, żeby przed olejowaniem sobie spryskać włosy. Włosy myję codziennie rano, a na końcówki mam olej kokosowy + zamówiłam z dozu serum z lekkimi silikonami z l'biotica.
__________________
WŁOSY, ROŚNIJCIE

a serce moje zostało na woodstockowym polu...
annaab4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:10   #4736
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez annaab4 Pokaż wiadomość
Zrobione! Też mam taką nadzieję Powiedz mi jeszcze jak Ty go używasz ;> Kiedy, ile? W tydzień zużywasz całą buteleczkę (10ml) i robisz od nowa? Oświeć mnie Ja myślałam, żeby przed olejowaniem sobie spryskać włosy. Włosy myję codziennie rano, a na końcówki mam olej kokosowy + zamówiłam z dozu serum z lekkimi silikonami z l'biotica.
Używam przed olejowaniem i po myciu włosków jesli wiem, że wieczorem nie będę olejowała.
Keratyne i dpantenol dodaję tez do masek

No ja mam długie włosy więc to 10 ml jest u mnie na raz
Dlatego teraz robię podwójną porcję i trzymam ją w lodówce
Ostatnio dodałam do psikacza jeszcze odrobinke jantaru.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:16   #4737
annaab4
Raczkowanie
 
Avatar annaab4
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 110
GG do annaab4
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Używam przed olejowaniem i po myciu włosków jesli wiem, że wieczorem nie będę olejowała.
Keratyne i dpantenol dodaję tez do masek

No ja mam długie włosy więc to 10 ml jest u mnie na raz
Dlatego teraz robię podwójną porcję i trzymam ją w lodówce
Ostatnio dodałam do psikacza jeszcze odrobinke jantaru.
Wszystko już wiem Też będę dodawać te półprodukty do maski.
Dziękuję
I powiem tyle (a raczej napiszę) the rock you rock!
__________________
WŁOSY, ROŚNIJCIE

a serce moje zostało na woodstockowym polu...
annaab4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:18   #4738
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez annaab4 Pokaż wiadomość
Wszystko już wiem Też będę dodawać te półprodukty do maski.
Dziękuję
I powiem tyle (a raczej napiszę) the rock you rock!
Cieszy mnie to
Choć w świecie włosomaniactwa nie jestem za długo cieszę się że mogłam pomóc
Może dziewczyny dadzą od siebie jeszcze jakieś rady


Dzięki


Mykam na zakupy, może coś do włosów upoluję , pa
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:42   #4739
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Do golenia już mam jedną odżywkę-niewypała .
Hm, myślisz, że nadawałoby się do zmieszania z olejem na noc? Albo na paręnaście minut przed myciem już na olej?
tak wydaje mi się że mogła by się tak spisac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:47   #4740
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
supełki na pojedyńczych włosach to moja zmora.
pomaga mi trochę olejowanie olejem rycynowym samych końcówek i stosowanie psikacza z silikonami w ciągu dnia. Te, które znajdę- odcinam. Nie mam pojęcia skąd mi się to bierze, kiedyś miałam rozdwojone końcówki, żadnych supełków, a teraz supełki a nie rozdwojone końcówki. Nie wiem co gorsze.

Dokładnie tak samo mam, zero rozdwojonych a supełki znajduję ciągle nowe Myślałam że to właśnie za sprawą początkowego olejowania one w jakiś sposób się tak supłają, ale w takim razie nie mam żadnego pomysłu
__________________
książki na wymianę

mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.