Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 14:59   #2731
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
U mnie już była

Dobra koniec szukania pretekstu do siedzenia na kompie...lecę do nauki...
do nauki marsz
Cytat:
Napisane przez little_thing Pokaż wiadomość
u mnie też
Padało w Bytomiu i Rybniku teraz zaczyna u mnie (ale tak spadły z 3-4 krople jak na razie) a że mam ok godzinki do Krk samochodem to i do ciebie burza może dotrze
Chyba że się wyczerpie w połowie drogi
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:04   #2732
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

U mnie też teraz pada, a ja na na drugim końcu Polski w porównaniu do Krakowa

Nie mogę się ostatnio nawąchać swoich włosów, pachną tak pięknie jak nigdy! Coś ze mną chyba nie tak, ja wącham wszystko, ale trochę dziwnie to wygląda jak idę ulicą i trzymam kosmyk włosów przy nosie
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:06   #2733
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:08   #2734
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
U mnie też teraz pada, a ja na na drugim końcu Polski w porównaniu do Krakowa

Nie mogę się ostatnio nawąchać swoich włosów, pachną tak pięknie jak nigdy! Coś ze mną chyba nie tak, ja wącham wszystko, ale trochę dziwnie to wygląda jak idę ulicą i trzymam kosmyk włosów przy nosie
i u mnie pada na bialostoczyznie

ahhhh a dzisiaj jaka dziewczyne widzialam. ciemne blond wlosy prawie do pasa i rozpuszczone. tak fajnie sie wywijaly na wietrze. ladnie to wygladalo tylko ciekawe jak ona koltuny rozplacze :p

no i widac, ze wlosow to ona nie olejuje :p byly bardzo matowe, ale mimo to piekne. po prostu rzadko widzi sie tak dlugie wlosy

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
ja bym scinala, bo niewiele chcesz podciac aby wszystkie byly rownej dlugosci za dwa miesiace odrosna
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:13   #2735
Katharinka9876
Raczkowanie
 
Avatar Katharinka9876
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez little_thing Pokaż wiadomość
u mnie też



moje podobnie wyglądają przy skalpie mam taką 3-4 cm "chmurke" bejbików (po skrzypokrzywie mnożą się z prędkością światła ) a niżej to raczej resztki cieniowania (u ciebie nie widać żeby było) i połamane pomieszane ze starszymi bejbikami (czy jak je tam nazwać)

nafiyqa proste

ForbiddenFruit super
ja nie mam cieniowanych włosów, a te odstające widzę ze do ramion już sięgają, co prawda tez pije skrzypokrzywe, ale może one są połamane? w sumie bardziej realne na końcach jak by były ale od góry....
masz sposób na ukrycie takich włosków??myślisz ze takie już zostana, odstające od reszty?
__________________
wymyśliła sobie, że będzie kiedyś tak cholernie szczęśliwa...
Katharinka9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:25   #2736
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
z zsk, 10-krotnie stężony. właśnie wczoraj coś mnie tknęło żeby może jeszcze dla pewności zapytac, czy taki mogę na skalp bezpośrednio nałożyc?
oojjj raczej nie bardzo myslałam że masz żel aloesowy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie mam aparatu, jestem u rodziców
Zdjęcia porobię jak wrócę do Krakowa, ale będzie to tylko efekt "po".. no i robię odrosty, jednak ombre nie teraz... może w sierpniu się zdecyduję
ok czekam więc na "po" a ja ombre będe robić w piątek w końcu się zdecydowałam i fryzjerka wraca z nad morza więc ją capnę. Boje się jedynie że Ombre może wyglądac pieknie tylko na długich włosach bo wtedy można fajnie tonowac na długości a na krótkich już nie bardzo ale co tam ryzyk fizyk...

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wiele razy Wam tu jeczalam, ze nie wiem czy mam falowane czy proste wlosy.
Dzis kolejny odcinek telenoweli.

Teraz dla odmiany moje koncowki zaczely wywijac sie w druga strone, ale wydaje mi sie, ze to jednak nie fale... Obstawialabym raczej to, ze koncowki wywijaja sie przez cieniowanie.

1 - dzisiejsze

2 - po lewej zdjecie z dzis, po prawej zrobione 21 kwietnia.
W miedzyczasie podcinalam koncowki i nadal nie wiem jaki mam przyrost

3 - tu widac to nieszczesne cieniowanie

Niefalowana, prawda...?
piękne włosy ale koło loków/fal to one nawet nie leżały

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja juz kiedyś oto pytałam ale nikt za bardzo nie wiedzial kiedys w sklepie frzjerskim kupiłam coś co sie nazywa Keratin oil, w jaki sposób moge to zastosowac na włosy?

znajduje sie w malej ampułce i raczej do uzycia na raz
nie mam pojecie co w tym"siedzi" :P
po naziwe obstawiałabym że coś z keratyną ja bym to walnęła to maski i pod folie

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wstawiałam fryzury na bal gimnazjalny i w końcu postawiłam na warkocz, troszkę zmieniłam bo warkocz nie idzie po całej głowie, tylko z przodu i resztę włosów związałam w kitka, nawet mi się podoba Wstawiam fotki.
śliczny
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
ciachać! 2-3 cm nie odczujesz za bardzo w długości
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2012-06-20 o 15:30
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:26   #2737
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ale na północy to ponoć cały czas pada a u mnie dzis skwar niemiłosierny
No i spadło z 5 kropel i to by było na tyle

noseknosek
ja bym podcięła na twoim miejscu
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 15:31   #2738
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
nafiyqa proste są
też tak uważam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
Też bym ścięła ale przy następnym cieńciu włosów. Po prosu zamiast centymetr, jak się zaczną rozdwajać - ścięła 3. Kiedy ostatnio cięłaś?
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:36   #2739
little_thing
Raczkowanie
 
Avatar little_thing
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Rze
Wiadomości: 61
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Katharinka9876 Pokaż wiadomość
ja nie mam cieniowanych włosów, a te odstające widzę ze do ramion już sięgają, co prawda tez pije skrzypokrzywe, ale może one są połamane? w sumie bardziej realne na końcach jak by były ale od góry....
masz sposób na ukrycie takich włosków??myślisz ze takie już zostana, odstające od reszty?
jak używałam isany z babassu to nie wystawały aż tak, a jak potrzebuje całkiem gładko np. przy kucyku to je lakierem ujarzmiam ale to rzadko bo moje włosy nawet z tej gumki do warkoczyków uciekają
no i teraz jak czesze drewnianą szczotką z naturalnym włosiem to prawie ich nie ma chyba że mam jakiś susz to wtedy piorun w rabarbar

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
ciachaj

chyba też się wybiore do fryzjerki na podrównanie cieniowania...
__________________
Zapuszczam włosy i pazurki
little_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:44   #2740
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ja wczoraj chodziłam z rozpuszczonymi włosami i miałam top na ramiączkach. Włosy podwijaja mi sie pod pachy co mnie mega drażni dlatego wiem że to czas żeby je podciąć Wydaje mi sie że bardzo szybko mi urosły od odstatniego podcinania
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:00   #2741
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

forbidden - super fryzurka

alex - dzięki, tak tez zrobię
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:03
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 16:55   #2742
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Kallosa z miodem!



po stokroć się zgadzam.
tak jak rzadko odwiedzam włosowe blogi, bo irytuje mnie wywlekanie po raz enty tabelki ze zmywalnością silikonów, bloga kascysko odwiedzam codziennie. Nie ma lipy.


Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły.
ja też nie wiem, tak samo nie wiem co jest w tym Waxie Kamille, że wszystkim robi dobrze, mi też. No magia po prostu.
Dziekuje kupie tego Kallosa jeszcze nigdy nie mialam A i moze tego WAXA ,skoro warto i robi wszystkim dobrze

Za dwa miesiace musze miec piekne włosy

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!

Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?
Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
Sciac te trzy cm odrosna w dwa miesiace ,a pozbędziesz sie cieniowania ogólnie nigdy wiecej nie pocieniuje włosów...mialam raz i to byl największy błąd mojego życia, moje włosy proste jak druty zaczeły sie podwijać ,wykręcac...ble


Jak ja bym chciała ,żeby moje włosy urosły juz do lędźwi.Im są dłuższe tym wydaje mi się ,ze wolniej rosna :/
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:00   #2743
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

kochane pieknowlose

a czy przypadkiem ten kallos nie ma zmienionego skladu? kiedys lata temu go uzywalam. teraz ma chyba nawet inne opakowanie. chetnie bym do niego wrocila. duza butla za mala kase na dodatek pieknie pachnie i w miare dobrze dziala na wloski
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:18   #2744
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kochane pieknowlose

a czy przypadkiem ten kallos nie ma zmienionego skladu? kiedys lata temu go uzywalam. teraz ma chyba nawet inne opakowanie. chetnie bym do niego wrocila. duza butla za mala kase na dodatek pieknie pachnie i w miare dobrze dziala na wloski
dziewczyny w innym wątku (chyba dla prostowłosych) pisały, że ma zmieniony skład
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:40   #2745
Madzia411
Raczkowanie
 
Avatar Madzia411
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 56
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cześć Dziewczyny. Czy wam baby hair też odstają/odstawały na całej długości włosów? Strasznie mnie to denerwuje. Włosy wyglądają jak napuszone i nie potrafie ich ujarzmić i są niemile w dotyku mimo, że włosy mam w bardzo dobrym stanie i namiętnie je pielęgnuje. Pod spodem włosy są mega gładkie i przyjemne tylko tak na wierzchu odstają mi końcówki. Czy to kiedyś minie? Jak sobie z tym poradzić
__________________
Zapuszczam i pielęgnuje włosy




Madzia411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:46   #2746
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

No i podjęłam decyzję - ŚCINAM! Dzięki! Też obstawiałam to rozwiązanie, ale z Wami łatwiej było zdecydować!

Nigdy więcej cieniowania!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:53   #2747
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Madzia411 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Czy wam baby hair też odstają/odstawały na całej długości włosów? Strasznie mnie to denerwuje. Włosy wyglądają jak napuszone i nie potrafie ich ujarzmić i są niemile w dotyku mimo, że włosy mam w bardzo dobrym stanie i namiętnie je pielęgnuje. Pod spodem włosy są mega gładkie i przyjemne tylko tak na wierzchu odstają mi końcówki. Czy to kiedyś minie? Jak sobie z tym poradzić
mam to samo. na calej dlugosci mam babyhair'y ktore daja wrazenie postrzepionych koncowek lub polamanych na dlugosci wlosow. raczej nic z tym nie da sie zrobic. ja przynajmniej nic z tymi wloskami nie robie. czekam az podrosna na tyle az beda ciezsze i pod swoim ciezarem (wlosa) beda opadac

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No i podjęłam decyzję - ŚCINAM! Dzięki! Też obstawiałam to rozwiązanie, ale z Wami łatwiej było zdecydować!

Nigdy więcej cieniowania!
tak nigdy wiecej cieniowania. ja ze swojego schodze juz chyba drugi rok i nie zejde chyba nigdy
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:54   #2748
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No i podjęłam decyzję - ŚCINAM! Dzięki! Też obstawiałam to rozwiązanie, ale z Wami łatwiej było zdecydować!

Nigdy więcej cieniowania!
Pod czym i ja się podpisuję
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:56   #2749
Madzia411
Raczkowanie
 
Avatar Madzia411
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 56
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
mam to samo. na calej dlugosci mam babyhair'y ktore daja wrazenie postrzepionych koncowek lub polamanych na dlugosci wlosow. raczej nic z tym nie da sie zrobic. ja przynajmniej nic z tymi wloskami nie robie. czekam az podrosna na tyle az beda ciezsze i pod swoim ciezarem (wlosa) beda opadac

Dzięki za odpowiedz. Teraz jestem troche spokojniejsza, myślałam, że zle pielegnuje włosy. Najważniejsze to cieszyć się, że rosną nam nowe włosy i jest ich coraz wiecej No ale tek jak mowisz wyglądają jakby były poniszczone mimo, że nie są.
__________________
Zapuszczam i pielęgnuje włosy




Madzia411 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:43   #2750
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Madzia411 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz. Teraz jestem troche spokojniejsza, myślałam, że zle pielegnuje włosy. Najważniejsze to cieszyć się, że rosną nam nowe włosy i jest ich coraz wiecej No ale tek jak mowisz wyglądają jakby były poniszczone mimo, że nie są.
teraz moje wloski sa na tyle dlugie, ze mozna je jakos zawsze ladnie upiac albo jak zrobie fryzure to nie wylatuja z niej ale kilka miesiecy temu to byla masakra - stado sterczacych antenek
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 18:54   #2751
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość

Jakiś czas temu wstawiałam fryzury na bal gimnazjalny i w końcu postawiłam na warkocz, troszkę zmieniłam bo warkocz nie idzie po całej głowie, tylko z przodu i resztę włosów związałam w kitka, nawet mi się podoba Wstawiam fotki.
Piękne upięcie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłybyście mi doradzić?[/B] Waham się czy nie podciąć włosów. Ogólnie chciałabym je zapuścić o jakieś 5-6 cm, ale w chwili obecnej są cieniowanie i przez to idiotycznie się wywijają, odkształcają itd. Podcięcie o 2-3 cm sprawiłoby, że wszystkie byłyby równej długości (oprócz grzywki). Ogólnie moją docelową fryzurą są włosy równej długości do obojczyków. Szkoda mi ścinać, bo dawno nie miałam takiej długości włosów (dotykają ramion ) ale mam wrażenie, że zapuszczanie cieniowanych włosów jest trochę ponad moje siły, bo chciałabym odstawić suszarkę, a przy tym ścięciu powoduje to masakrę.

Poradzicie? Ścinać?
Ścinać!
Właśnie doczytałam, że już podjęta decyzja

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Nigdy więcej cieniowania!
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość


tak nigdy wiecej cieniowania. ja ze swojego schodze juz chyba drugi rok i nie zejde chyba nigdy
Ja też schodzę i nie mogę do końca zejść. Cieniowanie to zuo

Dziewczyny, byłam dzisiaj w Hebe i myślałam, że kupiłam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25785,stapiz-sleek-line-repair-shine-hair-mask-maska-regenerujaca-stara-wersja.html
a się pomyliłam i się okazało, że kupiłam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38395,sleek-line-repair-shine-mask-colour.html


Dałam za litr 19 zł, więc i tak tanio. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć? Ta ma tylko 19 ocen na kwc, a tamta ponad 200. Czy skład jest ok? Ja się nie znam
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:22   #2752
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

nafiyqa - proste, może jakaś bardzo lekka fala się pojawi jak będą dłuższe Zazdroszczę blasku

Chyba rzeczywiście wygolę sobie pół głowy i spokój

Ostatnio włosy mi się tak przetłuszczają, że muszę myć codziennie A grzywka to już po południu jest tłusta, ale ona akurat się przetłuszcza od czoła - masakra, to był zły pomysł, żeby mieć grzywkę na lato
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:48   #2753
little_thing
Raczkowanie
 
Avatar little_thing
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Rze
Wiadomości: 61
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No i podjęłam decyzję - ŚCINAM! Dzięki! Też obstawiałam to rozwiązanie, ale z Wami łatwiej było zdecydować!

Nigdy więcej cieniowania!
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Pod czym i ja się podpisuję
i ja też
__________________
Zapuszczam włosy i pazurki
little_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:31   #2754
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dzisiaj w Hebe i myślałam, że kupiłam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25785,stapiz-sleek-line-repair-shine-hair-mask-maska-regenerujaca-stara-wersja.html
a się pomyliłam i się okazało, że kupiłam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38395,sleek-line-repair-shine-mask-colour.html


Dałam za litr 19 zł, więc i tak tanio. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć? Ta ma tylko 19 ocen na kwc, a tamta ponad 200. Czy skład jest ok? Ja się nie znam
nie róznią się jakoś bardzo znacząco od siebie ta Twoja ma dodatkowo jakis skłdnik które może powodowac alergie ale muisałabyś miec niesamowitego pecha albo byc ta 1 na milion żeby Ci to przeszkadzało
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:56   #2755
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
nie róznią się jakoś bardzo znacząco od siebie ta Twoja ma dodatkowo jakis skłdnik które może powodowac alergie ale muisałabyś miec niesamowitego pecha albo byc ta 1 na milion żeby Ci to przeszkadzało
Dziękuję!
Raczej nie mam tak wrażliwej skóry
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:33   #2756
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Tak, te biale

Ja juz w sumie sama nie wiem, co jestem.
Ostatnio bawilam sie w wydobywanie fal. Ugniatanie, harmonijkowanie i tego typu bajerki
Efekt: po godzinie mialam proste wlosy, z tym, ze koncowki jak zwykle szalone i wywiniete we wszystkie konce.
Coraz czesciej wydaje mi sie, ze to efekt mojego cholernego cieniowania...

Jesli chodzi o porowatosc, to nie mam pewnosci. Obstawiam normalna albo niska. Ach, gdyby mozna to bylo sprawdzic stuprocentowym sposobem.
Ja u siebie też obstawiam niską porowatość, więc może dlatego Nasze włoski lubią podobne kosmetyki


Widziałam zdjęcia Twoich włosków, są śliczne, takie grube, zdrowe i błyszczące

No i na moje oko jesteś SG
Wydaję mi się, że Ci się falują/wywijają ze względu na obecną długość i cieniowanie, a z biegiem czasu będą prościutkie

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dziękuję za komplementBlog mnie kiedyś uratował, a teraz jest pasją

Mnie bardzo interesuje ta tematyka i naprawdę chciałabym mieć taką wiedzę jak Ty masz
Na razie staram się kombinować z różnymi serami do twarzy i kremami i póki co mi to wychodzi, moja buzia odżyła
No, ale to pewnie też zasługa kwasów

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Aktualnie: zwykle nakładam maskę przed myciem na co najmniej 30min. zwykle bingo proteiny jedwabiu lub to z shea albo (lorys+jajko, rycyna, nafta i półprodukty ale to rzadko). Myje je alterrą z morelą a co jakiś czas oczyszczam barwą. Po myciu nakładam odżywkę na 2 min. : uwielbiam graniera aik i glorię, niezbyt lubię isane z babassu i garniera volume restructure. Olejuje tak co dwa dni Alterrą pomarańcza- brzoza, wcześniej był lniany ale po nim włosy latały mi na wszystkie strony, były takie piórkowate, za miękkie. Używałam kokosa i z tego co pamiętam trochę je puszył. Sama nie wiem co z nimi jest nie tak bo wydaje mi się, że skoro nie pasuje mi babassu to garnier aik też nie powinien, podobnie jak bingo z shea ale tak nie jest.
Na pewno mam włosy wysokoporowate a przynajmniej kocówki bo są to pozostałości bo rozjaśnianiu, może dlatego dół jest zawsze spuszony.
Dzisiaj miałam na noc maść brodawkową z BD na włosach więc oczyszczę je barwą i mam nadzieje, że będzie lepiej

Ja tak tylko od siebie dodam, bo widzę, że stosujesz olej lniany, który u mnie powodował wysuszenie włosków i lekkie sianko
Może u Ciebie też jednak się nie sprawdza

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
z zsk, 10-krotnie stężony. właśnie wczoraj coś mnie tknęło żeby może jeszcze dla pewności zapytac, czy taki mogę na skalp bezpośrednio nałożyc?
Zalecane stężenie tego aloesu, to 10%, czyli na 9 ml wody/1 ml aloesu



Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kochane pieknowlose

a czy przypadkiem ten kallos nie ma zmienionego skladu? kiedys lata temu go uzywalam. teraz ma chyba nawet inne opakowanie. chetnie bym do niego wrocila. duza butla za mala kase na dodatek pieknie pachnie i w miare dobrze dziala na wloski
Jest zmieniony, ten nowy zawiera silikon, ale nie pamiętam jaki
Wiem, że jeszcze gdzieś można dostać starą wersję, tylko nie mam pojęcia gdzie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No i podjęłam decyzję - ŚCINAM! Dzięki! Też obstawiałam to rozwiązanie, ale z Wami łatwiej było zdecydować!

Nigdy więcej cieniowania!
No i bardzo dobrze
Te 2-3 cm nie zrobią wielkiej różnicy, a będziesz mogła zapuszczać już bez problemu
Wiem, to po sobie, bo sama podjęłam w styczniu taką decyzję i nie żałuję
Tylko u mnie poszło trochę więcej włosków

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ostatnio włosy mi się tak przetłuszczają, że muszę myć codziennie A grzywka to już po południu jest tłusta, ale ona akurat się przetłuszcza od czoła - masakra, to był zły pomysł, żeby mieć grzywkę na lato
Ja właśnie się jakiś czas temu wahałam, czy nie zrobić sobie grzywki, bo mam tyle bejbików, że wyszłaby z nich całkiem ładna grzywka, ale w końcu zrezygnowałam głównie z powodu lata
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:46   #2757
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
nafiyqa proste są
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nie otwierają mi się zdjecia, ale widze miniaturki i mopim zdaniem to wogóle nie fale
Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
nafiyqa - zdecydowanie nie fale
Cytat:
Napisane przez little_thing Pokaż wiadomość
nafiyqa proste
Bardzo Wam dziękuję wszystkim za opinie
Potwierdzaja moje przypuszczenia

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nafiyqa piękne włosy!!! dużo bym dała za takie!!!
Dziekuje za mile slowa

Pokazywalas sie tu kiedys? Cos mi sie, ze wydaje, ze nie

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
piękne włosy ale koło loków/fal to one nawet nie leżały
Piekne to sa Twoje!!! Moje sie staraja, z roznym efektem

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
nafiyqa - proste, może jakaś bardzo lekka fala się pojawi jak będą dłuższe Zazdroszczę blasku

Chyba rzeczywiście wygolę sobie pół głowy i spokój

Ostatnio włosy mi się tak przetłuszczają, że muszę myć codziennie A grzywka to już po południu jest tłusta, ale ona akurat się przetłuszcza od czoła - masakra, to był zły pomysł, żeby mieć grzywkę na lato
Ja Tobie zazdroszcze podeszczowych kreciolkow

Ja tez grzywke myje niestety codziennie... A w wakacje bede chyba czesciej spinac.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Prrrrosta! Ale włoski mniam mniam, apetyczne takie Dużo już urosły i gęste się wydają

A ja przed chwilą wykonałam telefona do fryzjerki i w pt czeka mnie podcinanie
Bardzo milo to czytac Geste ani troche nie sa, dobrze, ze chociaz takie wrazenie sprawiaja
A przyrost jak na 2 miesiace to marniutki

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja mam wciąż lekko wycieniowane włosy i jak nie wysuszę ich suszarką to się lekko wywijają w tych miejscach gdzie jest cieniowane, ale w życiu bym nie wpadła na to, że mogę być CG
Dla mnie tendencje są jak cały włos się faluje, a nie przy końcu 2 centymetry końcówek się wywijają do góry albo na bok, a cały włos jest prosty...
Tez obstawiam cieniowanie.
Przy moim poprzednim zdjeciu zdania byly podzielone, teraz jestescie jednomyslne
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:47   #2758
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Mnie bardzo interesuje ta tematyka i naprawdę chciałabym mieć taką wiedzę jak Ty masz
Na razie staram się kombinować z różnymi serami do twarzy i kremami i póki co mi to wychodzi, moja buzia odżyła
No, ale to pewnie też zasługa kwasów
Dziękuję, ale jeszcze tak strasznie i bardzo nie wymiatam, dopiero się uczę

Kwasior rules
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:48   #2759
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Schodzenie z cieniowania. Skąd ja to znam Jeszcze mi jednak trochę zostało do całkowitego wyrównania.

Dziś był psikacz z Pottersa aloesowego, mycie Alterrą morelową i Garnier AiK, a 2 dni temu olejowanie na Pottersa aloesowego, zmywanie różowym Elseve z tymi drobinkami, drugie mycie morelową Alterrą, na to Garnier AiK. Wtedy włosy miałam sypkie i dosyć długo świeże, więc good hair day (żeby nie było, że mam same bad hair day ). A teraz moje włosy są bee, takie posklejane, sianowate...
Jaki z tego morał? Przed wyjściem, ważniejszym wydarzeniem (jutro egzam) włosy zawsze strzelą focha, a jak siedzisz w domu, nic się nie dzieje to postanowią lepiej się zaprezentować
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:01   #2760
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja u siebie też obstawiam niską porowatość, więc może dlatego Nasze włoski lubią podobne kosmetyki


Widziałam zdjęcia Twoich włosków, są śliczne, takie grube, zdrowe i błyszczące

No i na moje oko jesteś SG
Wydaję mi się, że Ci się falują/wywijają ze względu na obecną długość i cieniowanie, a z biegiem czasu będą prościutkie
Bardzo milo czyta sie takie rzeczy napisane przez osobe o takich ladnych wlosach jak Twoje
Ojj jakie grube, cienizny straszne z nich, ale jakos na zdjeciach inaczej wychodza. Blyskiem troszke nadrabiaja swoje pozostale wady.
Hhee to juz mam wstep na watek SG? Bo kiedys mnie z niego wyganialas, w zartach oczywiscie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2012-06-20 o 22:03
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.