Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2018-07-31, 09:30   #1
Kahleesee
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 6

Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?


Do napisania tego tematu sk³oni³o mnie kilka tematów, które to z niema³ym zaciekawieniem przeczyta³am.
Nie chcia³am siê odnosiæ bezpo¶rednio z moim do¶wiadczeniem w innych tematach, bo u mnie to wygl±da³o inaczej, a tak¿e chcia³abym podnie¶æ temat "zdrady" i braku wyrzutów sumienia z tym zwi±zany.
Czy zdrada fizyczna, to naprawdê co¶ tak istotnego przez co zwi±zek musi siê posypaæ? Uwa¿am, ¿e nie.

Mam 39 lat i uwa¿am, ¿e osi±gnê³am sukces. Mam mniej wiêcej to o czym marzy³am, zbudowa³am swój ¶wiat razem z mê¿em. Nie martwiê siê o pracê ani o pieni±dze, mamy swój dom, brak kredytów, zdrowie nam dopisuje.
Nie mam dzieci, bo nigdy nie chcia³am. I nie chcê. M±¿ co prawda przeb±kiwa³ jaki¶ czas temu i naciska³, ale w koñcu uszanowa³ moje zdanie. Nie jestem typem mamu¶ki, która by le¿a³a w obsranych pieluszkach i zajmowa³a siê pomarszczonym ma³ym gnomem kilka lat. I to kosztem mojego zdrowia, czasu i figury. Tak - figury. Dbam o siebie, lubiê siê podobaæ i byæ ci±gle atrakcyjna. Lubiê kokietowaæ, flirtowaæ i romansowaæ. Lubiê kiedy mê¿czyzna mnie pragnie i po¿±da. Krêci mnie to i podnieca.

Od d³u¿szego czasu miewam kochanków. Poznajê ich w internecie, spotykam siê z nimi. Na ogó³ panowie nie trzymaj± poziomu, nie tylko fizycznego (choæ przyznam ¿e na tym mi g³ównie zale¿y, bo przecie¿ mê¿a nie szukam), który by mi odpowiada³. Ale kiedy nareszcie trafia siê kto¶ sensowny i który równie¿ mo¿e sobie pozwoliæ na "s³u¿bowy wyjazd w interesach", to tego ju¿ siê trzymam i koñczê na ten czas poszukiwania. Dopóki siê co¶ nie stanie z jego strony, albo mi siê nie znudzi.

Lubiê dotyk innych mê¿czyzn na swoim ciele, jak mnie bior±, te emocje i podniecenie zwi±zane z nowym kochankiem. Lubiê ten ogieñ i ¿±dzê.
M±¿ ju¿ od dawna nie ma nic nowego do zaproponowania. Poza tym to tylko on... ¯adnych emocji, ekscytacji, a ja pragnê w³a¶nie tego. To mnie motywuje aby dbaæ jeszcze bardziej o siebie, zawsze wygl±daæ, zawsze mieæ seksown± bieliznê, bo zawsze mo¿e siê okazaæ, ¿e jednak dzi¶ siê spotkamy, bo kochanek mnie tak podkrêci jak±¶ wiadomo¶ci±, ¿e siê urwê i znajdziemy t± godzinê, albo dwie. Takie szalone i spontaniczne akcje te¿ na mnie niesamowicie dzia³aj±.

Tak jak w temacie - nigdy nie mia³am ¿adnych wyrzutów. Wiem, ¿e potrzebujê po prostu ci±g³ej adoracji, ekscytacji, podniecenia. Inaczej w ¶rodku umieram. M±¿ nie jest w stanie mi tego daæ. Mimo tego, ¿e to cudowny i przystojny facet i nigdy go nie zostawiê. Ja po prostu potrzebujê innych mê¿czyzn aby czuæ siê tak jak siê czujê.

Oni nie interesuj± mnie za bardzo jako ludzie. Oczywi¶cie, mi³o je¶li maj± co¶ do powiedzenia i u³o¿± kilka zdañ, które s± gramatycznie poprawne, ale... jak napisa³am - nie jest to najwa¿niejsze. Oni i tak odchodz±, zjawiaj± siê w ich miejsce nowi. Nie wytrzymujê d³u¿ej z jednym kochankiem, a nie mam tyle czasu i przede wszystkim chêci aby utrzymywaæ kontakt z nim i z kim¶ nowym. Szybko siê nudzê i ekscytacja, emocje znikaj±. Podstawowy warunek dla jakiego siê spotyka³am uciek³, wiêc czas siê rozstaæ i szukaæ nastêpcy.

Czy jestem z³ym cz³owiekiem?
Kahleesee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 09:52   #2
Centheris
Raczkowanie
 
Avatar Centheris
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Dobry troll, ale skomentowaæ mo¿na

Dziwny jest Twój brak wyrzutów sumienia, emocji i empatii. Czy¿by¶ by³a trochê socjopat±? Borderline? Trudno orzec, czy zdrada czyni z³ym cz³owiekiem, ale jest z³a, gdy¿ jest k³amstwem. Po prostu ka¿dy ma prawo wiedzieæ, ¿e tak powiem, z kim siê zadaje. Bardzo czêsto zdradzaj±cy buduj± ca³± ¶cianê k³amstw i t³umaczeñ, ¿e niby nie przyznawaæ siê, to lepiej dla wszystkich, a tak naprawdê zwyczajnie boj± siê utraty statusu, maj±tku i poczucia bezpieczeñstwa.

Smutne, ¿e Twój m±¿ marnuje swoje ¿ycie bêd±c z osob±, która zdradza. Dodatkowe wspominki o tym, ¿e chcia³ mieæ dzieci, a Ty nie chcesz (co nie jest czym¶ nienormalnym, mo¿na nie chcieæ mieæ dzieci) ¶wiadcz±, ¿e on chyba nie jest zbyt szczê¶liwy i trochê siê rozminêli¶cie. Ty nie masz uczuæ, zalezy Ci na kasie itd., on chcia³ mieæ rodzinê, ale tkwi z Tob±, bo pewnie Ciê kocha.

Jeste¶ pustym w ¶rodku cz³owiekiem, k³amc± i robisz ¼le. Trudno te¿ wyja¶niæ takiej osobie jak Ty, ¿e kogo¶ rani, bo nie potrafisz tego poj±æ i odczuæ. Powinna¶ byæ sama i romansowaæ sobie ile chcesz, nie marnuj±c niczyjego ¿ycia przy okazji dla wygody - ot, takie minimum zasad.

EDIT. Takie romansowanie i wyrywanie non stop uwa¿am trochê za co¶ w rodzaju dziwnego leczenia kompleksów - du¿a ilo¶æ kochanków, romansów, sprawia, ¿e czujesz siê lepsza. Niestety to tak nie dzia³a. Obrazowo - jak kobieta, nie wa¿ne z jak± aparycj±, stanie na ¶rodku drogi i krzyknie, kto chcia³by seksu, bo ona ma ochotê, znajdzie siê stadko chêtnych - po prostu. Okazja, mo¿liwo¶æ. Tak samo dzia³asz Ty. Nie musisz byæ atrakcyjna, wa¿ne, ¿e dajesz.

Sposób, w jaki piszesz, nie zdradza szczególnej inteligencji, do tego skrajny brak kultury. Byæ mo¿e dlatego ludzie nie bardzo zauwa¿aj± Ciê, o ile nie epatujesz chêci± rozdawania swojego cia³a.

Edytowane przez Centheris
Czas edycji: 2018-07-31 o 11:00
Centheris jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 09:56   #3
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 231
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

My¶lê, ¿e nie.
malwoz88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 09:59   #4
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Do napisania tego tematu sk³oni³o mnie kilka tematów, które to z niema³ym zaciekawieniem przeczyta³am.
Nie chcia³am siê odnosiæ bezpo¶rednio z moim do¶wiadczeniem w innych tematach, bo u mnie to wygl±da³o inaczej, a tak¿e chcia³abym podnie¶æ temat "zdrady" i braku wyrzutów sumienia z tym zwi±zany.
Czy zdrada fizyczna, to naprawdê co¶ tak istotnego przez co zwi±zek musi siê posypaæ? Uwa¿am, ¿e nie.

Mam 39 lat i uwa¿am, ¿e osi±gnê³am sukces. Mam mniej wiêcej to o czym marzy³am, zbudowa³am swój ¶wiat razem z mê¿em. Nie martwiê siê o pracê ani o pieni±dze, mamy swój dom, brak kredytów, zdrowie nam dopisuje.
Nie mam dzieci, bo nigdy nie chcia³am. I nie chcê. M±¿ co prawda przeb±kiwa³ jaki¶ czas temu i naciska³, ale w koñcu uszanowa³ moje zdanie. Nie jestem typem mamu¶ki, która by le¿a³a w obsranych pieluszkach i zajmowa³a siê pomarszczonym ma³ym gnomem kilka lat. I to kosztem mojego zdrowia, czasu i figury. Tak - figury. Dbam o siebie, lubiê siê podobaæ i byæ ci±gle atrakcyjna. Lubiê kokietowaæ, flirtowaæ i romansowaæ. Lubiê kiedy mê¿czyzna mnie pragnie i po¿±da. Krêci mnie to i podnieca.

Od d³u¿szego czasu miewam kochanków. Poznajê ich w internecie, spotykam siê z nimi. Na ogó³ panowie nie trzymaj± poziomu, nie tylko fizycznego (choæ przyznam ¿e na tym mi g³ównie zale¿y, bo przecie¿ mê¿a nie szukam), który by mi odpowiada³. Ale kiedy nareszcie trafia siê kto¶ sensowny i który równie¿ mo¿e sobie pozwoliæ na "s³u¿bowy wyjazd w interesach", to tego ju¿ siê trzymam i koñczê na ten czas poszukiwania. Dopóki siê co¶ nie stanie z jego strony, albo mi siê nie znudzi.

Lubiê dotyk innych mê¿czyzn na swoim ciele, jak mnie bior±, te emocje i podniecenie zwi±zane z nowym kochankiem. Lubiê ten ogieñ i ¿±dzê.
M±¿ ju¿ od dawna nie ma nic nowego do zaproponowania. Poza tym to tylko on... ¯adnych emocji, ekscytacji, a ja pragnê w³a¶nie tego. To mnie motywuje aby dbaæ jeszcze bardziej o siebie, zawsze wygl±daæ, zawsze mieæ seksown± bieliznê, bo zawsze mo¿e siê okazaæ, ¿e jednak dzi¶ siê spotkamy, bo kochanek mnie tak podkrêci jak±¶ wiadomo¶ci±, ¿e siê urwê i znajdziemy t± godzinê, albo dwie. Takie szalone i spontaniczne akcje te¿ na mnie niesamowicie dzia³aj±.

Tak jak w temacie - nigdy nie mia³am ¿adnych wyrzutów. Wiem, ¿e potrzebujê po prostu ci±g³ej adoracji, ekscytacji, podniecenia. Inaczej w ¶rodku umieram. M±¿ nie jest w stanie mi tego daæ. Mimo tego, ¿e to cudowny i przystojny facet i nigdy go nie zostawiê. Ja po prostu potrzebujê innych mê¿czyzn aby czuæ siê tak jak siê czujê.

Oni nie interesuj± mnie za bardzo jako ludzie. Oczywi¶cie, mi³o je¶li maj± co¶ do powiedzenia i u³o¿± kilka zdañ, które s± gramatycznie poprawne, ale... jak napisa³am - nie jest to najwa¿niejsze. Oni i tak odchodz±, zjawiaj± siê w ich miejsce nowi. Nie wytrzymujê d³u¿ej z jednym kochankiem, a nie mam tyle czasu i przede wszystkim chêci aby utrzymywaæ kontakt z nim i z kim¶ nowym. Szybko siê nudzê i ekscytacja, emocje znikaj±. Podstawowy warunek dla jakiego siê spotyka³am uciek³, wiêc czas siê rozstaæ i szukaæ nastêpcy.

Czy jestem z³ym cz³owiekiem?
Chwalisz siê czy ¿alisz?


Troll
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:01   #5
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 231
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Nie podejrzewa³abym od razu trolla. Naprawdê uwa¿acie, ¿e to nierealne? ¯e ludzie nie zdradzaj±?



Czy to przywilej facetów?



Wake up guys...
malwoz88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:10   #6
edan84
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie sta³o mleczko i jajeczko
Wiadomo¶ci: 10 152
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Odpowiadaj±c na pytanie w temacie: nie.

Bo to kto komu i jak wsadza nie implikuje tego kto jakim jest cz³owiekiem.
W ogóle nie wiem w jaki sposób by to mia³o determinowaæ owe "z³o".

Ponadto powinni¶my zdefiniowaæ czym owe z³o jest.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:16   #7
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podró¿y
Wiadomo¶ci: 6 906
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Spytaj mê¿a, czy uwa¿a Ciê za dobr± osobê a mo¿e po prostu zaproponuj mu otwarty zwi±zek? O³ wait, ale to ju¿ nie bêdzie tak podniecaj±ce jak oszukiwanie i udawanie...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 10:16   #8
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Wakacje pe³n± para widzê
Gimbaza siê nudzi

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:18   #9
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Do napisania tego tematu sk³oni³o mnie kilka tematów, które to z niema³ym zaciekawieniem przeczyta³am.
Nie chcia³am siê odnosiæ bezpo¶rednio z moim do¶wiadczeniem w innych tematach, bo u mnie to wygl±da³o inaczej, a tak¿e chcia³abym podnie¶æ temat "zdrady" i braku wyrzutów sumienia z tym zwi±zany.
Czy zdrada fizyczna, to naprawdê co¶ tak istotnego przez co zwi±zek musi siê posypaæ? Uwa¿am, ¿e nie.
To po co pytasz czy jeste¶ z³ym cz³owiekiem pomijaj±c ewentualne powody trollowskie

Mam 39 lat i uwa¿am, ¿e osi±gnê³am sukces. Mam mniej wiêcej to o czym marzy³am, zbudowa³am swój ¶wiat razem z mê¿em. Nie martwiê siê o pracê ani o pieni±dze, mamy swój dom, brak kredytów, zdrowie nam dopisuje.

Czyli nie TY osi±gnê³a¶, ale osi±gnêli¶cie RAZEM. Takie typowe przypisywanie sukcesu tylko sobie, kiedy wspiera³a nas inna osoba.

Nie mam dzieci, bo nigdy nie chcia³am. I nie chcê. M±¿ co prawda przeb±kiwa³ jaki¶ czas temu i naciska³, ale w koñcu uszanowa³ moje zdanie. Nie jestem typem mamu¶ki, która by le¿a³a w obsranych pieluszkach i zajmowa³a siê pomarszczonym ma³ym gnomem kilka lat.

Te¿ by³a¶ pomarszczonym gnonem i skoro jeste¶ taka ogarniêta, wiedzia³aby¶ ¿e pewien sposób wypowiedzi jest po prostu niekulturalny i mo¿esz tym uraziæ inne osoby. Okre¶lenie godne dziecka z gimnazjum. Albo trolla ;p albo oderwanej od ¿ycia paniusi.


I to kosztem mojego zdrowia, czasu i figury. Tak - figury. Dbam o siebie, lubiê siê podobaæ i byæ ci±gle atrakcyjna. Lubiê kokietowaæ, flirtowaæ i romansowaæ. Lubiê kiedy mê¿czyzna mnie pragnie i po¿±da. Krêci mnie to i podnieca.

A masz j± chocia¿? Bo wiesz, nie ka¿dy jest takim w oczach innych jakim siê czuje. Po co bra³a¶ ¶lub? Finansowo potrzebowa³a¶ ga³êzi ?


Od d³u¿szego czasu miewam kochanków. Poznajê ich w internecie, spotykam siê z nimi. Na ogó³ panowie nie trzymaj± poziomu, nie tylko fizycznego (choæ przyznam ¿e na tym mi g³ównie zale¿y, bo przecie¿ mê¿a nie szukam), który by mi odpowiada³.

Oby na gumkach, bo z³apiesz syfa i jeszcze sprzeda¿ go mê¿owi. Najtañszy towar ma czêsto najwiêkszy popyt. Zastanów siê nad tym, czy jest czym siê chwaliæ.


Ale kiedy nareszcie trafia siê kto¶ sensowny i który równie¿ mo¿e sobie pozwoliæ na "s³u¿bowy wyjazd w interesach", to tego ju¿ siê trzymam i koñczê na ten czas poszukiwania. Dopóki siê co¶ nie stanie z jego strony, albo mi siê nie znudzi.

Lubiê dotyk innych mê¿czyzn na swoim ciele, jak mnie bior±, te emocje i podniecenie zwi±zane z nowym kochankiem. Lubiê ten ogieñ i ¿±dzê.
M±¿ ju¿ od dawna nie ma nic nowego do zaproponowania. Poza tym to tylko on... ¯adnych emocji, ekscytacji, a ja pragnê w³a¶nie tego.

M±¿ te¿ mo¿e mieæ kochankê, bo dla niego te¿ raczej nic nowego nie masz do zaproponowania.

To mnie motywuje aby dbaæ jeszcze bardziej o siebie, zawsze wygl±daæ, zawsze mieæ seksown± bieliznê, bo zawsze mo¿e siê okazaæ, ¿e jednak dzi¶ siê spotkamy, bo kochanek mnie tak podkrêci jak±¶ wiadomo¶ci±, ¿e siê urwê i znajdziemy t± godzinê, albo dwie. Takie szalone i spontaniczne akcje te¿ na mnie niesamowicie dzia³aj±.

Ale jeste¶ tak schematyczna, ¿e a¿ boli. Bielizna, wiadomo¶ci, zawsze tak samo? Ka¿demu siê znudzi Gotowa recepta na kochanka To jest ten sukces o którym mówisz? Nowe majtki, nowy kochanek, tak bardzo Ci zazdro¶cimy


Tak jak w temacie - nigdy nie mia³am ¿adnych wyrzutów. Wiem, ¿e potrzebujê po prostu ci±g³ej adoracji, ekscytacji, podniecenia.

Jakie¶ kompleksiki z domu? Niedowarto¶ciowani i zakompleksieni ludzie potrzebuj± atencji innych, bo pod¶wiadomie wiedz± ¿e musz± wystawiaæ siê na tacy, ¿eby kto¶ ich zauwa¿y³. A to co dobre, nie potrzebuje reklamy bo obroni siê samo. I tacy ludzie maj± gdzie¶ zabieganie o uwagê.

Inaczej w ¶rodku umieram. M±¿ nie jest w stanie mi tego daæ. Mimo tego, ¿e to cudowny i przystojny facet i nigdy go nie zostawiê. Ja po prostu potrzebujê innych mê¿czyzn aby czuæ siê tak jak siê czujê.

Oni nie interesuj± mnie za bardzo jako ludzie. Oczywi¶cie, mi³o je¶li maj± co¶ do powiedzenia i u³o¿± kilka zdañ, które s± gramatycznie poprawne, ale... jak napisa³am - nie jest to najwa¿niejsze. Oni i tak odchodz±, zjawiaj± siê w ich miejsce nowi. Nie wytrzymujê d³u¿ej z jednym kochankiem, a nie mam tyle czasu i przede wszystkim chêci aby utrzymywaæ kontakt z nim i z kim¶ nowym. Szybko siê nudzê i ekscytacja, emocje znikaj±. Podstawowy warunek dla jakiego siê spotyka³am uciek³, wiêc czas siê rozstaæ i szukaæ nastêpcy.

Czy jestem z³ym cz³owiekiem?
Nie jeste¶, jeste¶ po prostu szlachetnie go¶cinna
kotissska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:19   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 22 122
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Tak.
Egoizm i k³amstwo to z³o.
W dodatku jeste¶ chamska.





Az strach siê baæ, ze siê trafi na taka _kochaj±c±_ zonê.
Zw³aszcza, ¿e doro¶li ludzie naprawdê potrafi± otwieraæ paszcze, wybraæ partnera o podobnych upodobaniach i byæ w zwi±zkach otwartych, gdzie seks z innymi jest akceptowany i nie trzeba zdradzaæ i siê tajniaczyæ.
jeszcze niektórzy maj± dodatkow± frajdê zdaj±c sobie nawzajem relacje z podbojów.





Mo¿e i kochasz kogo¶ autorko w±tku, ale tym kim¶ jeste¶ tylko Ty sama.
__________________
Cava

Z salamandr± w d³oni szed³em przez powierzchniê komety.
Liz Williams
cava jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:24   #11
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

A ja my¶la³am, ¿e teraz dodaj±c w±tki trzeba czekaæ na pojawienie siê ich. Selekcja trolli i takie tam... chyba pominiêto tu jednego

Je¶li serio jeste¶ tak pod³± kobiet± i szastasz ty³kiem na prawo i lewo to zamiast nas pytaæ, zapytaj mê¿a czy jeste¶ z³ym cz³owiekiem
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 10:25   #12
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Tak.
Egoizm i k³amstwo to z³o.
W dodatku jeste¶ chamska.





Az strach siê baæ, ze siê trafi na taka _kochaj±c±_ zonê.
Zw³aszcza, ¿e doro¶li ludzie naprawdê potrafi± otwieraæ paszcze, wybraæ partnera o podobnych upodobaniach i byæ w zwi±zkach otwartych, gdzie seks z innymi jest akceptowany i nie trzeba zdradzaæ i siê tajniaczyæ.
jeszcze niektórzy maj± dodatkow± frajdê zdaj±c sobie nawzajem relacje z podbojów.





Mo¿e i kochasz kogo¶ autorko w±tku, ale tym kim¶ jeste¶ tylko Ty sama.
Ale taka kochaj±ca ¿ona, taka kobieta sukcesu ale nie odejdzie, nie bêdzie korzystaæ z ³ó¿ek innych, bo wie ¿e bez mê¿a niewiele znaczy i czar pry¶nie. I finansowo i emocjonalnie.
Albo tak± kochaj±c±, kobieta sukcesu chcia³by byæ ten troll, który to pisa³ ale jedyne co mu miernie wychodzi to posty na forum.
kotissska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:32   #13
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 907
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Niestety temat wygl±da, jak prowokacja. Ale my¶lê, ¿e to nie jest takie rzadkie, my¶lê, ¿e wiele osób my¶li w ten sposób, ale nie przyznaje siê do tego nawet samemu przed sob±.

Odpowied¼ na pytanie zadane w temacie jest oczywista dla ka¿dego, kto ma jakie¶ sumienie. Tak, jeste¶ z³ym cz³owiekiem. W³a¶ciwie to nawet zupe³nie pozbawionym serca, takim,który patrzy tylko i wy³±cznie na w³asn± korzy¶æ i wygodê. I na przyjemno¶æ. Bezwzglêdnie d±¿ysz do osi±gniêcia tego, na co masz ochotê, niewa¿ne ile trupów padnie po drodze.

Traktowanie dobrze tych, którzy ciebie traktuj± dobrze nie jest wielk± zas³ug±. A ty nawet tych dobrze nie traktujesz. I na dodatek robisz to z zimn± krwi± i pe³n± premedytacj±. Dlatego ciê¿ar twojej winy jest ogromny.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:34   #14
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja my¶la³am, ¿e teraz dodaj±c w±tki trzeba czekaæ na pojawienie siê ich. Selekcja trolli i takie tam... chyba pominiêto tu jednego
Pozwolê sobie sprostowaæ:
my nie wprowadzamy cenzury w±tków. Serio. Nie zawsze te¿ da siê od razu wykryæ trolla, choæ mamy do tego narzêdzia. Je¶li jest to "stary" troll, nie ma problemu. Ale w wakacje zdarza siê wysyp nowych, których dopiero poznajemy
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:39   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

1 jakby maz wiedzial i akceptowal to by problemu nie bylo

2 teraz go oszukujeszi t jest zle

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:41   #16
Kahleesee
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Chwalisz siê czy ¿alisz?
Widzisz gdzie¶ mój ¿al? Wiêc chwalê!
Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Troll
Tiaaa...

Tak przypuszcza³am, ¿e za szczero¶æ bêdê obje¿d¿ana. Ale nie s±dzi³am, ¿e doczekam siê wycieczek personalnych.
Dziewczyny, nikt was nie zmusza do komentowania. Nie podoba siê wam, to napiszcie.
Jednak nie musicie atakowaæ mnie, ¿e z mê¿em jestem dla pieniêdzy. To ¶mieszne. Kocham mê¿a, bo to wspania³y, ciep³y zaradny cz³owiek. Mogê na nim zawsze polegaæ.
Nie, nie bêdê mu mówiæ o moich kochankach. Nie bêdê, bo on nie zas³uguje na to, by go w ten sposób raniæ. To nie dotyczy w ¿adnym stopniu jego. Nie jest mu ta informacja do niczego potrzebna. To moja sprawa i z kimkolwiek innym bym by³a, to by by³o tak samo. Po prostu mam takie a nie inne potrzeby. I nie zamierzam z nich rezygnowaæ, a moje spotkania kompletnie nie maj± wp³ywu na moje uczucia do mê¿a i nasze relacje. Wrêcz przeciwnie, gdyby tego nie by³o, to by nam w ma³¿eñstwie by³o gorzej.
Mo¿na wiêc potraktowaæ, jakkolwiek g³upio to zabrzmi, jako mój wk³ad w harmoniê naszego zwi±zku. Tak jak pisa³am, dbam o siebie, jestem atrakcyjna a spotkania daj± mi ci±gle emocje, adrenalinê i pozytywnego kopa. S±dzê, ¿e m±¿ nie chcia³by mnie widzieæ grubej, zaniedbanej i znudzonej.

Nie jestem chamska.
Od kiedy brak chêci posiadania dzieci to chamstwo? M±¿ chcia³, ja nie. Przykro mi, ale po¶wiêcaæ siê nie bêdê, bo w imiê czego?
To nie jego cia³o ulegnie zmianie, do tego te nieprzespane noce, uwi±zanie, bo trzeba ci±gle gamonia pilnowaæ. No nie... Ja ¿yjê i chce to prze¿yæ swoje ¿ycie nie zagrzebana w kupach i kaszkach.
Mam do tego prawo. Chcecie rodziæ. Wspaniale. Ale nie wypominajcie mi, ¿e ja nie. Moje cia³o i wara wam od niego.
Kahleesee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:46   #17
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomo¶ci: 5 535
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie sprostowaæ:
my nie wprowadzamy cenzury w±tków. Serio. Nie zawsze te¿ da siê od razu wykryæ trolla, choæ mamy do tego narzêdzia. Je¶li jest to "stary" troll, nie ma problemu. Ale w wakacje zdarza siê wysyp nowych, których dopiero poznajemy
Rozumiem, rozumiem
My¶la³am, ¿e to te¿ dzia³a na zasadzie "ten w±tek brzmi trollowo, dobra usuwamy"

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ok, chwalisz siê. No Fajnie, masz takie ¿ycie a nie inne. Mê¿a szkoda ale có¿ my mo¿emy zrobiæ.

Pytanie czy jeste¶ z³ym cz³owiekiem. Tak jeste¶. Ale co zmieni ta informacja w twoim ¿yciu? Jak Ci na forum powiemy, ¿e jeste¶ z³a to co¶ to da? Nie. To po co ten w±tek?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:47   #18
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Hm.....Autorko, no ale je¶li zak³adasz tak kontrowersyjny w±tek musisz siê liczyæ z tym, ¿e niektóre odpowiedzi te¿ bêd± kontrowersyjne.

Nikt Ci nie wypomina braku chêci posiadania dzieci, bo przecie¿ nie ka¿da kobieta musi byæ z za³o¿enia matk±. Ja siê tez do tego nie nadajê i to z pobudek czysto egoistycznych.

To, co robisz ze swoim cia³em to te¿ Twoja sprawa. Tylko.....po co w³asciwie za³o¿y³a¶ ten w±tek i czego siê spodziewa³a¶ po odpowiedziach wiza¿anek?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:47   #19
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz gdzie¶ mój ¿al? Wiêc chwalê!

Tiaaa...


Tak przypuszcza³am, ¿e za szczero¶æ bêdê obje¿d¿ana. Ale nie s±dzi³am, ¿e doczekam siê wycieczek personalnych.

Niee, to nie objazd. To te¿ szczero¶æ.

Dziewczyny, nikt was nie zmusza do komentowania. Nie podoba siê wam, to napiszcie.
A nie po to jest forum, ¿eby wyra¿aæ opiniê?


Jednak nie musicie atakowaæ mnie, ¿e z mê¿em jestem dla pieniêdzy. To ¶mieszne. Kocham mê¿a, bo to wspania³y, ciep³y zaradny cz³owiek. Mogê na nim zawsze polegaæ.

Kocham ale siê puszczam. Ale dobra, masz inne standardy mi³o¶ci, to co siê martwisz czy jeste¶ z³a i po co zak³adasz w±tek? ¯eby na si³ê udowodniæ, ¿e zdrada jest ok?

Nie, nie bêdê mu mówiæ o moich kochankach. Nie bêdê, bo on nie zas³uguje na to, by go w ten sposób raniæ.

To go nie rañ? Zostaw albo nie zdradzaj? Haha mówienie o zdradzie to ranienie, a ju¿ robienie za seks lalkê dla innych to wszystko ok. Eh...


To nie dotyczy w ¿adnym stopniu jego. Nie jest mu ta informacja do niczego potrzebna. To moja sprawa i z kimkolwiek innym bym by³a, to by by³o tak samo. Po prostu mam takie a nie inne potrzeby. I nie zamierzam z nich rezygnowaæ, a moje spotkania kompletnie nie maj± wp³ywu na moje uczucia do mê¿a i nasze relacje. Wrêcz przeciwnie, gdyby tego nie by³o, to by nam w ma³¿eñstwie by³o gorzej.

Proszê Ciê...

Mo¿na wiêc potraktowaæ, jakkolwiek g³upio to zabrzmi, jako mój wk³ad w harmoniê naszego zwi±zku. Tak jak pisa³am, dbam o siebie, jestem atrakcyjna a spotkania daj± mi ci±gle emocje, adrenalinê i pozytywnego kopa. S±dzê, ¿e m±¿ nie chcia³by mnie widzieæ grubej, zaniedbanej i znudzonej.

Wk³ad to maj± inni w Ciebie, Ty po prostu ten zwi±zek gnoisz z dnia na dzieñ. Mam nadziejê, ¿e facet siê dowie kogo ca³uje na dobranoc i co w tych ustach by³o wcze¶niej.


Nie jestem chamska.
Od kiedy brak chêci posiadania dzieci to chamstwo? M±¿ chcia³, ja nie. Przykro mi, ale po¶wiêcaæ siê nie bêdê, bo w imiê czego?
To nie jego cia³o ulegnie zmianie, do tego te nieprzespane noce, uwi±zanie, bo trzeba ci±gle gamonia pilnowaæ. No nie... Ja ¿yjê i chce to prze¿yæ swoje ¿ycie nie zagrzebana w kupach i kaszkach.
Mam do tego prawo. Chcecie rodziæ. Wspaniale. Ale nie wypominajcie mi, ¿e ja nie. Moje cia³o i wara wam od niego.
W³a¶ciwie to racja, niektórzy ludzie nie powinni siê rozmna¿aæ.
kotissska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 10:56   #20
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 907
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz gdzie¶ mój ¿al? Wiêc chwalê!

Tiaaa...

Tak przypuszcza³am, ¿e za szczero¶æ bêdê obje¿d¿ana. Ale nie s±dzi³am, ¿e doczekam siê wycieczek personalnych.
Dziewczyny, nikt was nie zmusza do komentowania. Nie podoba siê wam, to napiszcie.
Jednak nie musicie atakowaæ mnie, ¿e z mê¿em jestem dla pieniêdzy. To ¶mieszne. Kocham mê¿a, bo to wspania³y, ciep³y zaradny cz³owiek. Mogê na nim zawsze polegaæ.
Nie, nie bêdê mu mówiæ o moich kochankach. Nie bêdê, bo on nie zas³uguje na to, by go w ten sposób raniæ. To nie dotyczy w ¿adnym stopniu jego. Nie jest mu ta informacja do niczego potrzebna. To moja sprawa i z kimkolwiek innym bym by³a, to by by³o tak samo. Po prostu mam takie a nie inne potrzeby. I nie zamierzam z nich rezygnowaæ, a moje spotkania kompletnie nie maj± wp³ywu na moje uczucia do mê¿a i nasze relacje. Wrêcz przeciwnie, gdyby tego nie by³o, to by nam w ma³¿eñstwie by³o gorzej.
Mo¿na wiêc potraktowaæ, jakkolwiek g³upio to zabrzmi, jako mój wk³ad w harmoniê naszego zwi±zku. Tak jak pisa³am, dbam o siebie, jestem atrakcyjna a spotkania daj± mi ci±gle emocje, adrenalinê i pozytywnego kopa. S±dzê, ¿e m±¿ nie chcia³by mnie widzieæ grubej, zaniedbanej i znudzonej.

Nie jestem chamska.
Od kiedy brak chêci posiadania dzieci to chamstwo? M±¿ chcia³, ja nie. Przykro mi, ale po¶wiêcaæ siê nie bêdê, bo w imiê czego?
To nie jego cia³o ulegnie zmianie, do tego te nieprzespane noce, uwi±zanie, bo trzeba ci±gle gamonia pilnowaæ. No nie... Ja ¿yjê i chce to prze¿yæ swoje ¿ycie nie zagrzebana w kupach i kaszkach.
Mam do tego prawo. Chcecie rodziæ. Wspaniale. Ale nie wypominajcie mi, ¿e ja nie. Moje cia³o i wara wam od niego.
To zdanie z tymi potrzebami najlepiej ¶wiadczy o tym, ¿e jeste¶ potwornie z³ym cz³owiekiem. Nie potrafisz po¶wiêciæ niczego dla kogo¶ innego, na pierwszym miejscu jeste¶ ty i twoje potrzeby. One s± dla ciebie wa¿niejsze, ni¿ twój m±¿ i ma³¿eñstwo.

A naj¶mieszniejsze jest to, ¿e ty tak naprawdê wcale nie potrzebujesz tego. Ty ju¿ masz przystojnego mê¿czyznê u boku. A ci inni to jest takie jakby uzale¿nienie od seksu w³a¶ciwie.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 10:59   #21
Centheris
Raczkowanie
 
Avatar Centheris
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Czy modzi nie maj± w³adzy wyszukaæ ip i lokalizacji u¿ytkownika? Mnie by strasznie korci³o pokazaæ jej mê¿owi w±tek i zapytaæ, czy to jest bycie z³ym cz³owiekiem

Rety, oby ¶wiat chroni³ ludzi przed takimi osobami jak Autorka.
Centheris jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:03   #22
Kahleesee
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Napisa³am w pierwszym po¶cie po co za³o¿y³am. Liczy³am na kulturaln± wymianê zdañ, ale to co wyprawia kotissska, to przechodzi ju¿ pojêcie...
Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
Niee, to nie objazd. To te¿ szczero¶æ.
B±d¼ szczera. Ale bez tych pomyj poni¿ej.

Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
A nie po to jest forum, ¿eby wyra¿aæ opiniê?
Przeczytaj raz jeszcze i powoli to do czego siê odnios³a¶. Powoli. Literka po literce. Wiem, ¿e niektórym czytanie ze zrozumieniem sprawia problemu. Ale proszê ciê, zrób nam t± przyjemno¶æ i poæwicz czytanie.

Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
Kocham ale siê puszczam. Ale dobra, masz inne standardy mi³o¶ci, to co siê martwisz czy jeste¶ z³a i po co zak³adasz w±tek? ¯eby na si³ê udowodniæ, ¿e zdrada jest ok?
Nie s±dzi³am, ¿e pogl±dy rodem ze ¶redniowiecza jeszcze tak dobrze siê trzymaj±. Kochana, nie puszczam siê. A je¶li tak, to moi kochankowie co robi±?
Po co za³o¿y³am - napisa³am wcze¶niej. Zdrada nie jest ani ok, ani bebe. Tak jakby¶ pyta³a czy karton, pi³ka, kaczka jest dobre czy z³e? Bez sensu pytanie.

Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
To go nie rañ? Zostaw albo nie zdradzaj? Haha mówienie o zdradzie to ranienie, a ju¿ robienie za seks lalkê dla innych to wszystko ok. Eh...
Przecie¿ napisa³am, ¿e nie raniê. Dlaczego mam zostawiaæ? Dlaczego mam rezygnowaæ z kochanków?
Seks-lalka? B³agam, kobieto... Wiêc moi kochankowie to seks-keny??

Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
Wk³ad to maj± inni w Ciebie, Ty po prostu ten zwi±zek gnoisz z dnia na dzieñ. Mam nadziejê, ¿e facet siê dowie kogo ca³uje na dobranoc i co w tych ustach by³o wcze¶niej.
Nic nie wiesz o moim zwi±zku. Bardzo wiele osób zazdro¶ci mi mojego zwi±zku. I jestem z niego dumna.
I daruj sobie te porno-porównania. Mam zapytaæ czy masz jaki¶ kompleks i problemy ze spe³nianiem fantazji dotycz±cymi spermy? Ja nie mam. A ty masz chyba jaki¶ powa¿ny problem na tym punkcie...

Cytat:
Napisane przez kotissska Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶ciwie to racja, niektórzy ludzie nie powinni siê rozmna¿aæ.
Daruj sobie z³o¶liwo¶ci. Nie jeste¶ w stanie mnie obraziæ.
Kahleesee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:04   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 7 327
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

¯adnego sukcesu nie osi±gnê³a¶. Zdradzasz faceta z innymi,a to jest jedna z wiêkszych pora¿ek ¿yciowych..

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-07-31 o 11:07
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:06   #24
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 22 122
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Od kiedy brak chêci posiadania dzieci to chamstwo?

Sposób wypowiadania siê o nich i ich posiadaniu, prezentuje twoje chamstwo.
__________________
Cava

Z salamandr± w d³oni szed³em przez powierzchniê komety.
Liz Williams
cava jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:07   #25
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Centheris Poka¿ wiadomo¶æ
Czy modzi nie maj± w³adzy wyszukaæ ip i lokalizacji u¿ytkownika? Mnie by strasznie korci³o pokazaæ jej mê¿owi w±tek i zapytaæ, czy to jest bycie z³ym cz³owiekiem

Rety, oby ¶wiat chroni³ ludzi przed takimi osobami jak Autorka.
Nie, nie mamy takiej w³adzy

Autorko,
my¶lê, ¿e pytanie skierowa³a¶ do niew³a¶ciwych osób. My mo¿emy podzieliæ siê opini± na temat Twojej postawy. Natomiast oceniaæ Ciê w opisanych przez Ciebie kategoriach powinien m±¿, czyli osoba bezpo¶rednio zainteresowana w sprawie, ¿e tak to ujmê.

No i wreszcie, co Ci po naszej opinii, skoro jeste¶ przekonana o s³uszno¶ci swojego postêpowania? Czego od nas oczekujesz, skoro nie mo¿emy ani Ciê rozgrzeszyæ ani zadaæ pokuty?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:09   #26
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 263
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Mo¿na mieæ to wszystko co ma autorka (zak³adaj±c, ¿e ta historia jest prawdziwa) bez jednego, malutkiego elementu: ok³amywania ma³¿onka. I tak, ten jeden element przes±dza o tym, ¿e autorka jest z³ym cz³owiekiem.
Ruwi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:17   #27
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 907
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie mamy takiej w³adzy

Autorko,
my¶lê, ¿e pytanie skierowa³a¶ do niew³a¶ciwych osób. My mo¿emy podzieliæ siê opini± na temat Twojej postawy. Natomiast oceniaæ Ciê w opisanych przez Ciebie kategoriach powinien m±¿, czyli osoba bezpo¶rednio zainteresowana w sprawie, ¿e tak to ujmê.

No i wreszcie, co Ci po naszej opinii, skoro jeste¶ przekonana o s³uszno¶ci swojego postêpowania? Czego od nas oczekujesz, skoro nie mo¿emy ani Ciê rozgrzeszyæ ani zadaæ pokuty?
Ja uwa¿am, ¿e Pan Bóg. Ale domy¶lam siê, ¿e autorka w Niego nie wierzy.

Poza tym nie rozumiem, czym siê oburzasz autorko. Ludzie ci pisz± prawdê po prostu.

Z tymi dzieæmi - to te¿ obrazuje twój egoizm. Ja te¿ nie chcê mieæ dzieci, najlepiej nigdy. Bo czujê powo³anie do czego innego, chcê robiæ co¶ dla innych, co¶ warto¶ciowego, a skupienie na dzieciach zabra³oby mi ten czas i by³abym od dzieci zale¿na. Ty natomiast nie chcesz mieæ dzieci, ¿eby móc dalej spe³niaæ w³asne zachcianki. Nie piszê, ¿e powinna¶ chcieæ je mieæ. Ale powody, które podajesz wskazuj± na to, jak wielk± jeste¶ egoistk±.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:20   #28
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 7 327
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uwa¿am, ¿e Pan Bóg. Ale domy¶lam siê, ¿e autorka w Niego nie wierzy.

Poza tym nie rozumiem, czym siê oburzasz autorko. Ludzie ci pisz± prawdê po prostu.

No dok³adnie. Pewnie prawda j± ubod³a , ale nie.. bêdzie zgrywa³a wielk± pani± sukcesu . No ale dawaj.. Jaka jeste¶ szczê¶liwa... Có¿ tam dalej wymy¶lisz XD.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-07-31 o 11:22
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:29   #29
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 770
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am w pierwszym po¶cie po co za³o¿y³am. Liczy³am na kulturaln± wymianê zdañ, ale to co wyprawia kotissska, to przechodzi ju¿ pojêcie...

B±d¼ szczera. Ale bez tych pomyj poni¿ej.

Zwyczajnie mam uczulenie na trolli. To samo tyczy siê perfidnych osób, które zachowuj± siê w taki a nie inny sposób. Je¶li moje przechodzi ludzkie pojêcie, to jak nazwaæ perfidne chwalenie siê zdrad±? Jeste¶ z tym szcze¶liwa, to po co szukasz zainteresowania i poklasku na forum? Trochê to przeczy tej pewno¶ci siebie.


Przeczytaj raz jeszcze i powoli to do czego siê odnios³a¶. Powoli. Literka po literce. Wiem, ¿e niektórym czytanie ze zrozumieniem sprawia problemu. Ale proszê ciê, zrób nam t± przyjemno¶æ i poæwicz czytanie.

Wam? Póki co to raczej zwolenników swojego zachowania tutaj wielu nie znalaz³a¶, wiêc nie zas³aniaj siê innymi. Jak Ciê co¶ rusza to widocznie Ciê dotyczy. Przeczytaj to sobie - literka po literce. Jak± hipokryzj± jedzie z Twoich wypowiedzi o mi³o¶ci do mê¿a.

Nie s±dzi³am, ¿e pogl±dy rodem ze ¶redniowiecza jeszcze tak dobrze siê trzymaj±. Kochana, nie puszczam siê. A je¶li tak, to moi kochankowie co robi±?

Ale chyba mowa o Tobie a nie o kochankach tutaj? czy rozszerzasz pytanie czy oni te¿ s± ¼li. Wybacz ale maj±c mê¿a i spaæ z wiêksz± ilo¶ci± facetów ni¿ sztachet w p³ocie nie jest nadal uznawane powszechnie za co¶ innego ni¿ puszczanie siê. Taki szczegó³ jak ma³¿eñstwo robi tu du¿± ró¿nicê.

Po co za³o¿y³am - napisa³am wcze¶niej. Zdrada nie jest ani ok, ani bebe. Tak jakby¶ pyta³a czy karton, pi³ka, kaczka jest dobre czy z³e? Bez sensu pytanie.


Przecie¿ napisa³am, ¿e nie raniê. Dlaczego mam zostawiaæ? Dlaczego mam rezygnowaæ z kochanków?
Seks-lalka? B³agam, kobieto... Wiêc moi kochankowie to seks-keny??
Nie ranisz? Ok...

Nic nie wiesz o moim zwi±zku. Bardzo wiele osób zazdro¶ci mi mojego zwi±zku. I jestem z niego dumna.
I daruj sobie te porno-porównania. Mam zapytaæ czy masz jaki¶ kompleks i problemy ze spe³nianiem fantazji dotycz±cymi spermy? Ja nie mam. A ty masz chyba jaki¶ powa¿ny problem na tym punkcie...

Wiem tyle co napisa³a¶ i nie ma czego tu zazdro¶ciæ. Zw³aszcza facetowi.
Obrona atakiem? Nie mam z niczym problemu, po prostu zachowujesz siê jak siê zachowujesz wiêc nie licz na podziw. Niezale¿nie co napiszesz i jak bardzo bêdziesz przekonywaæ, jakie to ¶wietne, jak cudowne ¿ycie wiedziesz i jak bardzo Ci zazdroszcz±.



Daruj sobie z³o¶liwo¶ci. Nie jeste¶ w stanie mnie obraziæ.
Ale¿ nie próbujê nie oczekujê wy¿szych emocji i refleksji od osoby, która w taki sposób "szanuje" przysiêgê wierno¶ci i samego mê¿a.
kotissska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-07-31, 11:47   #30
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 907
Dot.: Zdradzam mê¿a i nie mam wyrzutów. Czy przez to jestem z³ym cz³owiekiem?

Cytat:
Napisane przez Kahleesee Poka¿ wiadomo¶æ
Daruj sobie z³o¶liwo¶ci. Nie jeste¶ w stanie mnie obraziæ.
Ona ju¿ ciê obrazi³a. Bo siê oburzasz, bronisz i t³umaczysz.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-07-31 15:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.