Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-27, 12:28   #1
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33

Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać


Cześć,


3 miesiące temu poznałam faceta z którym od razu bardzo fajnie zaczęliśmy się dogadywać. Dużo wspólnego, podobne poczucie humoru, bardzo dobrze się z nim czułam. Wydawało mi się, że dokądś będzie to zmierzać, kupił mi różę, zawsze proponował spotkania. Jednak nie było między nami w ogóle kontaktu fizycznego, pisał do mnie tylko żeby się spotkać raz na tydzień/czasem 2 jeśli tak wypadało, próbowałam wpleść w to jakieś krótkie rozmowy na zasadzie co u nas słychać, ale się nie udawało. Nigdy mnie nie komplementował, nie dzwonił. Nasze spotkania były dość "casualowe", często spacery (raz pojechaliśmy za miasto na jedne dzień), a jeśli nie to poza jednym razem płaciłam za siebie. Raz, przed wcześniej mniej więcej zaplanowaną randką w kinie, napisał do mnie dopiero godzinę przed seansem, żeby dogadać szczegóły. Po pierwszym miesiącu uznałam, że po prostu jesteśmy tylko znajomymi. Zaczęłam się trochę wycofywać, czasem się spotykaliśmy, ale tworzyłam dystans. Ostatnio napisał do mnie, że za mało się angażuję i w ten sposób nasza relacja się nie rozwinie. Powiedziałam, że z mojej perspektywy byliśmy tylko znajomymi. Odpowiedział, że nie jest zbyt dobry w pisaniu i że jestem wyjątkową osobą, a nie zrobił żadnego ruchu, "bo się wstydził" (mamy 26 lat). Powiedziałam mu, że widocznie nie zależało mu na mnie wystarczająco. Czy on gra ze mną w jakąś grę? Trzyma mnie w zapasie/z braku laku? Czy możliwe, że zainteresowany facet przez 3 miesiące nie zrobi żadnego konkretnego ruchu?
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:02   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
Cześć,


3 miesiące temu poznałam faceta z którym od razu bardzo fajnie zaczęliśmy się dogadywać. Dużo wspólnego, podobne poczucie humoru, bardzo dobrze się z nim czułam. Wydawało mi się, że dokądś będzie to zmierzać, kupił mi różę, zawsze proponował spotkania. Jednak nie było między nami w ogóle kontaktu fizycznego, pisał do mnie tylko żeby się spotkać raz na tydzień/czasem 2 jeśli tak wypadało, próbowałam wpleść w to jakieś krótkie rozmowy na zasadzie co u nas słychać, ale się nie udawało. Nigdy mnie nie komplementował, nie dzwonił. Nasze spotkania były dość "casualowe", często spacery (raz pojechaliśmy za miasto na jedne dzień), a jeśli nie to poza jednym razem płaciłam za siebie. Raz, przed wcześniej mniej więcej zaplanowaną randką w kinie, napisał do mnie dopiero godzinę przed seansem, żeby dogadać szczegóły. Po pierwszym miesiącu uznałam, że po prostu jesteśmy tylko znajomymi. Zaczęłam się trochę wycofywać, czasem się spotykaliśmy, ale tworzyłam dystans. Ostatnio napisał do mnie, że za mało się angażuję i w ten sposób nasza relacja się nie rozwinie. Powiedziałam, że z mojej perspektywy byliśmy tylko znajomymi. Odpowiedział, że nie jest zbyt dobry w pisaniu i że jestem wyjątkową osobą, a nie zrobił żadnego ruchu, "bo się wstydził" (mamy 26 lat). Powiedziałam mu, że widocznie nie zależało mu na mnie wystarczająco. Czy on gra ze mną w jakąś grę? Trzyma mnie w zapasie/z braku laku? Czy możliwe, że zainteresowany facet przez 3 miesiące nie zrobi żadnego konkretnego ruchu?
Był niedawno identyczny wątek na Intymnym - Twój pod innym nickiem?

Zainteresowany facet, nawet bardzo nieśmiały, zrobiłby jakiś ruch przez 3 miesiące, a u Was nawet kontakt smsowy kulał. Daj sobie siana z tym gościem. Nie szkoda Ci życia?
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:05   #3
witamina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 77
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Dziwne że chłopak zarzuca Ci, że za mało się angażujesz, skoro sam tego również nie robił .Pisze że wynika to z nieśmiałości - pokonał ją jakoś, żeby stawiać Ci zarzuty
witamina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:09   #4
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Strasznie nie lubię takich typów. Ja bym sobie dała spokój, bo koleś leci w kulki. Od dorosłego mężczyzny oczekuję dorosłości, po prostu, a on się zachowuje jak mały chłopczyk. Zniszczy ci tylko poczucie własnej wartości, a i tak nic z tego nie będzie.

"Bo się wstydził". Co za dziecinada.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:10   #5
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Był niedawno identyczny wątek na Intymnym - Twój pod innym nickiem?

Zainteresowany facet, nawet bardzo nieśmiały, zrobiłby jakiś ruch przez 3 miesiące, a u Was nawet kontakt smsowy kulał. Daj sobie siana z tym gościem. Nie szkoda Ci życia?
Nie, to nie był mój wątek, ale mnie zainteresowałaś, więc może też na niego zerknę. Masz rację, jedyne co mnie przy nim trzymało to to, że dobrze się dogadywaliśmy i miło spędzałam czas w jego towarzystwie.
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:36   #6
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
Cześć,


3 miesiące temu poznałam faceta z którym od razu bardzo fajnie zaczęliśmy się dogadywać. Dużo wspólnego, podobne poczucie humoru, bardzo dobrze się z nim czułam. Wydawało mi się, że dokądś będzie to zmierzać, kupił mi różę, zawsze proponował spotkania. Jednak nie było między nami w ogóle kontaktu fizycznego, pisał do mnie tylko żeby się spotkać raz na tydzień/czasem 2 jeśli tak wypadało, próbowałam wpleść w to jakieś krótkie rozmowy na zasadzie co u nas słychać, ale się nie udawało. Nigdy mnie nie komplementował, nie dzwonił. Nasze spotkania były dość "casualowe", często spacery (raz pojechaliśmy za miasto na jedne dzień), a jeśli nie to poza jednym razem płaciłam za siebie. Raz, przed wcześniej mniej więcej zaplanowaną randką w kinie, napisał do mnie dopiero godzinę przed seansem, żeby dogadać szczegóły. Po pierwszym miesiącu uznałam, że po prostu jesteśmy tylko znajomymi. Zaczęłam się trochę wycofywać, czasem się spotykaliśmy, ale tworzyłam dystans. Ostatnio napisał do mnie, że za mało się angażuję i w ten sposób nasza relacja się nie rozwinie. Powiedziałam, że z mojej perspektywy byliśmy tylko znajomymi. Odpowiedział, że nie jest zbyt dobry w pisaniu i że jestem wyjątkową osobą, a nie zrobił żadnego ruchu, "bo się wstydził" (mamy 26 lat). Powiedziałam mu, że widocznie nie zależało mu na mnie wystarczająco. Czy on gra ze mną w jakąś grę? Trzyma mnie w zapasie/z braku laku? Czy możliwe, że zainteresowany facet przez 3 miesiące nie zrobi żadnego konkretnego ruchu?
ATy nie możesz nic zaproponować? Czy tylko cekasz na jego ruch i hdzie Cie "zabierze'? Nie mozesz mu powiedziec ze chcesz isc w określone miejsce?

Nie mozesz sama napisać i zapytac - na jaki idziecie film itd?
Nie rozumiem

Ja wiem, że to facet ma zabiegac, ale nie możesz byc całkowicie bierna.
Skoro sama nic nie inicjujesz to on moze odniesc wrazenie, że nie jestes zbyt zainteresowana

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-10-27 o 13:37
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 13:51   #7
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Poznaliśmy się przez internet, pierwsza do niego napisałam. Po naszym pierwszym spotkaniu wyjechałam na tydzien na urlop do miasta rodzinnego. Po 5 dniach braku kontaktu pierwsza do niego napisałam. Może nic wielkiego, ale na spotkaniach też starałam się okazywać zainteresowanie.
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 14:12   #8
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to facet ma zabiegac, ale nie możesz byc całkowicie bierna.
To źle wiesz.

Autorko, ja się chłopakowi nie dziwię; skoro powiedział Ci, że nie angażujesz się wystarczająco, to tak zapewne było. Wyciągnij wnioski na przyszłość.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 14:57   #9
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

W moim odczuciu on też się nie angażował wystarczająco
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 14:58   #10
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
W moim odczuciu on też się nie angażował wystarczająco
No to dajcie sobie spokój.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 15:48   #11
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Według Ciebie on za mało się angażował, więc nie zrobiłaś żadnego konkretnego kroku, według niego to ty byłaś za mało zaangażowana, więc niewiele robił.
Niby jesteście dorośli, ale ciężko wam było porozmawiać. Powiedzieć coś w stylu "słuchaj, super nam się spędza czas, lubię Cię. Z tego może być coś więcej ale jeśli obydwoje się w to nie zaangażujemy to nasza znajomość może się nie rozwinąć. Jeśli myślisz podobnie co ja to może spróbujmy dać z siebie więcej, co?"
Być może i tobie i jemu zbyt mało zależy. Na tym etapie znajomości to powinny fruwać motylki w brzuchu i lecieć iskry między wami, a są rozkminy na chłodno, że jesteście tylko znajomymi i trzeba się zdystansować.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 16:42   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

O jeny, dałabym sobie spokój z takim wstydziochem. Wiadomo, możesz sama wykonać jakiś ruch, ale obawiałabym się, że ze wszystkim będzie mu tak szło, będzie się wstydził rozmawiać na ważne tematy i tak dalej. Tak się nie da żyć.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 17:43   #13
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Też się tego obawiam. Myślę, że może jest zbyt niedojrzały na związek. Rozmawialiśmy potem trochę i chciał zakończyć znajomość... przez sms-a. Na pewno po części jest w tym wszystkim moja wina, ale no kurde, przez smsa??
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 18:20   #14
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
zawsze proponował spotkania.
(...)
Po pierwszym miesiącu uznałam, że po prostu jesteśmy tylko znajomymi. Zaczęłam się trochę wycofywać, czasem się spotykaliśmy, ale tworzyłam dystans.

A Ty nie proponowałaś nic sama z siebie? Nic dziwnego, że facet zaczął mieć wątpliwości... Czekaj, gość przez miesiąc proponuje Ci spotkania, na jedno z nich przynosi różę, a Ty...uważasz, że on tak robi z każdą znajomą?

On jednak ze swoją opieszałością, brakiem bycia konkretnym facetem (zero akcji z jego strony, nie płacił za Ciebie) - również się mocno nie popisał.

Werdykt finałowy: wina jest po obu stronach. Trochę jakby dwie osoby niemające pojęcia o gotowaniu dziwiły się, że makaron rozgotowany, mięso spalone i w efekcie nie ma co jeść.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 18:46   #15
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
A Ty nie proponowałaś nic sama z siebie? Nic dziwnego, że facet zaczął mieć wątpliwości... Czekaj, gość przez miesiąc proponuje Ci spotkania, na jedno z nich przynosi różę, a Ty...uważasz, że on tak robi z każdą znajomą?

On jednak ze swoją opieszałością, brakiem bycia konkretnym facetem (zero akcji z jego strony, nie płacił za Ciebie) - również się mocno nie popisał.

Werdykt finałowy: wina jest po obu stronach. Trochę jakby dwie osoby niemające pojęcia o gotowaniu dziwiły się, że makaron rozgotowany, mięso spalone i w efekcie nie ma co jeść.

Jasne, że nie sądzę, że to zachowania typowo koleżeńskie. Na początku myślałam, że randkujemy, ale potem doszłam do wniosku, że zmienił zdanie. Jesteśmy oboje nowi w mieście, więc oboje byliśmy trochę samotni i spędzaliśmy po prostu razem czas.

Poza tą jedną różą nie było w ogóle innych znaków, że to mogłoby być coś więcej. Mam kolegów, którzy proponują mi spotkania, bo mnie lubią, ale nic więcej.
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 07:49   #16
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Werdykt finałowy: wina jest po obu stronach. Trochę jakby dwie osoby niemające pojęcia o gotowaniu dziwiły się, że makaron rozgotowany, mięso spalone i w efekcie nie ma co jeść.
Albo jakby felix udzielał porad sercowych.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 16:51   #17
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Ha ha identyko byko u mnie z laska. Pisanie walka o kontakt z mojej strony a od niej tylko odczytane wiadomości bez odzewu i niby chęci się spotkać bla bla bla bla. Szkoda czasu poszukaj innego
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Był niedawno identyczny wątek na Intymnym - Twój pod innym nickiem?

Zainteresowany facet, nawet bardzo nieśmiały, zrobiłby jakiś ruch przez 3 miesiące, a u Was nawet kontakt smsowy kulał. Daj sobie siana z tym gościem. Nie szkoda Ci życia?
Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 09:34   #18
Mandlal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Mówi, że jest zainteresowany, ale tego nie widać

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
Też się tego obawiam. Myślę, że może jest zbyt niedojrzały na związek. Rozmawialiśmy potem trochę i chciał zakończyć znajomość... przez sms-a. Na pewno po części jest w tym wszystkim moja wina, ale no kurde, przez smsa??
Tak się nie traktuje ludzi, niezależnie czy jest się nieśmiałym czy nie.
Mandlal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 10:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.