Trądzik - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 21:51   #1201
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Trądzik

Aż mnie serducho ścisnęło na Twoją wypowiedz...Cieszę się, ze z tym juz koniec, że wygralas ta mordercza walkę Wszystkim Wam tego życze
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:05   #1202
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Trądzik

jeszcze walcze ale widze poprawe
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:10   #1203
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

jak ja widze poprawe to od razu przychodzi mi myśl, że i tak za 2-3 dni będzie to samo. No i jak wróżka normalnie albo jaki jasnowidz oczywiście moje myśli się sprawdzają... kurcze musze chyba wtedy myśleć, że to już nie wróci może pomoże... ja mam w dodatku tak zwaną błyszczącą strefę T czyli cerę mieszaną ;(
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:12   #1204
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Ja sama nie wiem,jaką mam cerę.Oprócz tego,że trądzikową rzecz jasna
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:17   #1205
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

ja wiem tylko, że mam zniszczoną ;( przez te wszystkie kremy, maści i inne cuda wianki ;( ale mam nadzieje że ten Tetralysal mi pomoze oczywiście jak mój kochany dermatolog mi go przepisze, bo jak nie to chyba jedyną osobą która będzie mi mogła pomóc to psycholog
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:18   #1206
surykatka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik

Witajcie. Jestem tu nowa. Niestety nie przeczytalam wszystkich postow, choc ten temat zciekawil mnie mocno i czytalam go kilka dni. Dziekuje Wam bardzo za te wszystkie zwierzenia.
Z moim trądzikiem zmagam się od dawna mam 20 lat a tradzik od 12 roku życia. Wiele mi wyrządził krzywdy i wiele łez wycisnął, pewnie tak jak i Wam niejeden raz. Chodziłam do wielu dermatologów, "lekarzy" samozwańców. Wiele zastrzyków dożylnie przyjęlam i zawsze mówiłam że już całą aptekę miałam na sobie. Jak to cudownie napisać o tym wszystkim, pożegnać się z tym milczeniem i duszeniem w sobie złych emocji...
Pamiętam dokładnie każde wydarzenie, kiedy ktoś odważył się wypowiedzieć na temat mojego trądu. Często czułam się jak ktoś z poważnym upośledzeniem. Walczyłam i walczę do dziś. Jest już lepiej ale nie tak jak mają "normalni". To chyba standard i powinni napisać jakąś książkę jeśli chodzi o psychikę trądzikowców. Jestem bardzo wrażliwa, nieufna, boję się spojrzeń ale nie tych głeębokich tylko powierzchownych).
Mnie pomogła dopiero kosmetyczka, długo się przed nią wzbraniałam, ale w tamtym roku w kwietniu wkońcu się odważylam no i teraz chodzę regularnie. Stosuje kway owocowe i oczyszczania kiedyś bardzo często teraz już rzadziej. Czy nie mysleliscie o takiej terapii u pradziwej kosmetyczki z duzym doswiadczeniem?
surykatka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:23   #1207
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Hej no widzę, że jesteś wytrwała... niestety kwasy i inne magiczne rytuały to nie na moją kieszeń pozatym wydaje mi się, że mnie by nawet kwasem siarkowym 6 nie wyleczyli ;/ ale życzę żeby Ci pomogło
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 23:49   #1208
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

no właśnie,dziwi mnie to,że są ksiązki o otyłuch, o chudych,na różne dolegliwości alergiczne,rady jak poprawić stan włosów np a jakieś książki o trądziku w psychice i fizyce człowieka-ani widu,ani słuchu.cóż,pozostaję mi napisać taką książkę która okaże się bestsellerem a wszystkie pieniądze przeznaczę na wynalezienie leku który na zawsze by zniszczył to paskudzctwo. u mnie w sumie lepiej,byłam dziś na zakupach,wciąz mi się błyszczy cera i widać trochę króst,ale jest już lepiej,mimo to wciąz tkwi we mnie nerwus o wrażliwej psychice.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 07:25   #1209
surykatka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik

włoczykijka!! Trzymam kciuki i na pewno przeczytam ten bestseller !!! Jesli chodzi o t kwasy to wtedy kiedy przychodzilam do domu po pierwszych wizytach u kosmetyczki to powiem szczerze ze jak popatrzylam w lustro to gorszej buzi z tradzikiem nigdy w zyciu nie widzialam. bylo okropnie , ale sie zawzielam i po cztrech miesiacach zaczely sie jakies efekty. Pozdrawiam
surykatka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:54   #1210
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Hej Monicczka co do tej mojej dermatolożki to ma na nazwisko Podlewska mam wizyte 3 września i mam nadzieje, ze mi przepisze to co chce
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:09   #1211
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Ludzie Ludzie zapraszam na forum przecież to dla was!
mi nie dziala ta stronka .

tetracyklina, tetralysal, unidox, doxycyklina to antybiotyki doustne przepisywane na tradzik. jednak juz wiele razy byla mowa o tym, ze dzialaja w chwili przyjmowania, a potem i tak wraca tradzik.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 10:51   #1212
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Trądzik

mi dermatolog powiedziala, ze winą tradziku u mnie, oprocz tych zwyczajnych przyczyn, jest stres (ale w sumie powinnien sie zaleczyc w wakacje... a tu najwiekszy wysyp mialam w czerwcu i lipcu) i słonce, nigdy sie nie opalałam jakos specjalnie a w tym roku zaczełam sie wystawiac na słonce odkad sie pojawiło, co prawda nie na długo ale jednak.


ciezkie zycie nastolatka ;- )
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:10   #1213
domini5
Raczkowanie
 
Avatar domini5
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Rembridge Warszawka
Wiadomości: 223
Dot.: Trądzik

Z uwagą obserwuje i czytam to forum, ciesze się że udzielacie tyle porad i wzajemnie sie wspieracie. Ja się męcze z trądzikiem od paru lat, przeżyłam juz tetracykline, mikrodermabrazje i setki "cud"maści, raz było gorzej a raz lepiej, jednakże dopiero teraz widze znaczną poprawe od kiedy łykam Diane 35 dzisiaj zaczynam 4 opakowanie, i jestem w stałym kontakcie z dermatologiem, stosuje Clindacne ,w poniedziałek lece na tortury do kosmetyczki na oczyszczanie i licze że małe nieczystości, znikną i dadzą mojej twarzy spokój.

Wam też tego życze
__________________
Życie jest piękne, porywające, olśniewające.
Jest tak jak róża, co się rozwija.
Jest burzą, wichrem, co w niebo się wzbija.
Jest pełnią szczęścia, ogniem miłości.
Kochać, być razem, bez samotności !
domini5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:52   #1214
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Ja w porównaniu z niektórymi nie mam aż takich problemów, za to skóra mi się przetłuszcza myślicie że Tetralysal mi pomoże na to? bo trądzik wyleczy wg mnie na 80%. Tylko, że dermatolog po pwiedziała, że na taki trądzik to raczej nic doustnego tylko maści a na co mi maści jak to siedzi we mnie ja chce to wybić od środka. Mam nadzieję, że przepisze bo nawet mi się śniło, że już u niej byłem i przepisała xD
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:09   #1215
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Trądzik

Sebek a czego uzywasz do oczyszczania?
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:58   #1216
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Ja w porównaniu z niektórymi nie mam aż takich problemów, za to skóra mi się przetłuszcza myślicie że Tetralysal mi pomoże na to? bo trądzik wyleczy wg mnie na 80%. Tylko, że dermatolog po pwiedziała, że na taki trądzik to raczej nic doustnego tylko maści a na co mi maści jak to siedzi we mnie ja chce to wybić od środka. Mam nadzieję, że przepisze bo nawet mi się śniło, że już u niej byłem i przepisała xD
ale przecież masci mają działanie "wyciągające" ?? nie eksperymentuj za bardzo też z produktami myjącymi do twarzy ...bo ja się na tym własnie bardzo przejechałam i zniszczyłam skórę , po tych wszystkich kosmetykach tylko było gorzej ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:36   #1217
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Monicczka Pokaż wiadomość
Sebek a czego uzywasz do oczyszczania?

Nivea Visage Young dla cery tłustej i trądzikowej, czasem mydła siarkowego (wiem wiem mydło :P ale po nim tak bardzo nie widac tylko, że skóra jest sucha potem....)
Najgorsze jest to, że mi się skóra przetłuszcza no i wygląda to nieciekawie

Edytowane przez Sebek91
Czas edycji: 2007-08-31 o 16:59
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:18   #1218
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Monicczka Pokaż wiadomość
mi dermatolog powiedziala, ze winą tradziku u mnie, oprocz tych zwyczajnych przyczyn, jest stres
kurcze, ja jak slysze, ze lekarz mowi, iz przyczyna tradziku jest stres to mnie az wykreca . rozumiem, ze moze miec jakis, niewielki wplyw na stan naszych cer, no ale bez przesady.

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Ja w porównaniu z niektórymi nie mam aż takich problemów, za to skóra mi się przetłuszcza myślicie że Tetralysal mi pomoże na to? bo trądzik wyleczy wg mnie na 80%.
nie bylabym taka pewna, ze tetralysal wyleczy tradzik . co do przetluszczania sie cery i kuracji antybiotykami doustnymi - te leki pomoga zmniejszyc przetluszczanie sie cery, ale tylko na czas ich brania.

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Nivea Visage Young dla cery tłustej i trądzikowej, czasem mydła siarkowego (wiem wiem mydło :P ale po nim tak bardzo nie widac tylko, że skóra jest sucha potem....)
Najgorsze jest to, że mi się skóra przetłuszcza no i wygląda to nieciekawie
radze zaopatrzyc sie w dobry, apteczny krem nawilzajacy. to, ze skora sie przetluszcza to nie oznacza, ze nie potrzebuje nawilzenia. sam napisales, ze masz sucha skore po tym mydle. jak to sie mowi, tradzikowcy maja cere przetluszczajaca sie, ale nienawilzona, odwodniona (ot, taki paradoks ).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:30   #1219
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Trądzik

ja sie przerzucilam na apteczne zele do oczyszczania, bo nawet moj ulubiony lirene mi szkodził :- (

AniaA, a czemu cię wykręca? Przy tradziku neuropatycznym, stres to jeden z głownych przyczyn - odreagowujesz wydrapując.

Dobrze, ze ja go nie mam )
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 18:37   #1220
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
radze zaopatrzyc sie w dobry, apteczny krem nawilzajacy. to, ze skora sie przetluszcza to nie oznacza, ze nie potrzebuje nawilzenia. sam napisales, ze masz sucha skore po tym mydle. jak to sie mowi, tradzikowcy maja cere przetluszczajaca sie, ale nienawilzona, odwodniona (ot, taki paradoks ).

Mam krem nawilżający do cery trądzikowej Purritin - Iwostin krem na noc :P do tego łykam Capivit Hydrocontrol i cynk. Te dwa ostatnie sam sobie kupiłem, cynk mi na pewno nie zaszkodzi a i Capivit ma na celu utrzymanie odpowiedniej gospodarki wodnej ciała
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 08:21   #1221
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Monicczka Pokaż wiadomość
AniaA, a czemu cię wykręca? Przy tradziku neuropatycznym, stres to jeden z głownych przyczyn - odreagowujesz wydrapując.
a to dlatego, ze najprosciej powiedziec, ze to wina stresu albo alergii. lekarze teraz okropnie szufladkuja pacjentow i przepisuja im to samo . dlatego wg mnie taki lekarz jest nic niewarty. albo jak slysze "po prostu taka pani uroda i da sie z tym zyc" to wzielabym karabin i bym mu . takie diagnozy to ja bym mogla stawiac i w ten sposob moglabym byc lekarzem. ponadto wiele razy mialam tak, ze wiedzialam wiecej niz ci lekarze guzik warci.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 09:59   #1222
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Monicczka Pokaż wiadomość
ja sie przerzucilam na apteczne zele do oczyszczania, bo nawet moj ulubiony lirene mi szkodził :- (

AniaA, a czemu cię wykręca? Przy tradziku neuropatycznym, stres to jeden z głownych przyczyn - odreagowujesz wydrapując.

Dobrze, ze ja go nie mam )
Ja używam z SVR taka duża butelka tego żelu do twarzy. Mi odpowiada, bo nie wysusza mi skóry. 50zł za niego dałam. Ale już go mam 3 miesiące i jeszcze jakaś 1/4 mi została.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:21   #1223
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Trądzik

Gonia, martina@ , rozumiem Was doskonale. Od tygodnia jestem na Curacne, a zanim się zdecydowałam, minęło bardzo dużo czasu.
Wiem o skutkach ubocznych, zapoznałam się z nimi . Oswoiłam. Jedynie boję się wpływu tego leku na dziecko, jakie kiedyś będę chciała mieć za kilka lat. Ale mam nadzieję,że będzie dobrze.
Już ponad pół roku temu moja dermatolog oznajmiła mi,że pozostaje mi kuracja hormonami albo retinoid. Wręczyła ulotkę poświęconą lekowi i poleciła się z nią zapoznać. Po badaniach wyszło, że hormony są w porządku. Pogadałam z rodziną, przyjaciółką i stwierdziłam,że retinoid zdecydowanie odpada. Byłam przerażona efektami ubocznymi, tym o czym się nasłuchałam w telewizji, naczytałam w gazetach. Zdecydowałam się zmienić dermatologa - ta pani zdecydowanie zrobiła mi dużą krzywdę przepisując Diane bez badań poziomu hormonów - po niej wszystko się pogorszyło . Kolejna pani pomogła w bardzo niewielkim stopniu, ale potem zrezygnowałam.
Udało się załatwić wizytę w klinice - lekarka, która mnie przyjmowała pomyślała sobie,że pewnie jestem straszną panikarą, która ma dwie malutkie krostki. Jednak po zobaczeniu tego, co mam na twarzy stwierdziła, że kwalifikuję się na leżenie kilkudniowe w klinice, żeby badania wykonać. Teraz jestem troszkę podleczona, ale to co miałam na twarzy przypominało mniej więcej to, co miała na twarzy dziewczyna z linku Elektrody - tylko skóra się nie świeci... Na początku pobytu w tym SPA - jak nazywałam pobyt w klinice - myślałam,że zapiszą mi jakąś maść albo antybiotyk. Dopiero później okazało się,że jedyną możliwością jest retinoid. Przestałam się bać,kiedy zrobili mi wszystkie badania, przegadali inne moje choróbska. Widać było,że lekarki są bardzo ostrożne i liczą się także ze skutkami ubocznymi dotyczącymi psychiki. Plus w trakcie kuracji kontrola co 3 tygodnie. Któraś z pań powiedziała,że niekiedy bardziej niebezpieczne dla zdrowia są antybiotyki doustne. Nie namawiam do leczenia retinoidami każdego, chcę powiedzieć, że sama miałam tysiące obaw i nadal mam. Ale zostałam tak przebadana, żeby zminimalizować ryzyko,naprawdę potrzebowałam tego leku.Więc jeśli któraś z Was decyduje się na taką terapię, zachęcam, żeby dużo rozmawiać z lekarzem, prosić o wszystkie możliwe badania... Póki co zażywam końską dawkę leku - 40 mg plus antybiotyk (Dalacin C) Na razie czuję się dobrze, wątroba nie szaleje, jedynie skóra i usta zaczynają się przesuszać. Wysyp do zniesienia.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:32   #1224
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Ja dziś kupiłem żel antybakteryjny do mycia twarzy Get Out za prawie 12 zł do tego był żel punktowy gratis. Mam nadzieje, że cokolwiek mi po tym zelu zniknie. A do dermatologa po Tetralysal i tak pujde, najwyżej mi odradzi... chociaz wolałbym nie.
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:33   #1225
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik

Wrociłam własnie od dermatologa. Leczę się u niego od czerwca. Po stosowaniu praktycznie wszystkich maści, żeli itp zewnętrznych dzisiaj przepisał mi tetralysal. Na noc mam dalej używać differinu a davercin odstawić. Zobaczymy - kolejna wizyta 19 września. Miałam dzisiaj 5 peeling migdałowy. Gdyby nie ok 11 ropnych, bolących grudek na policzkach byłabym zachwycona. Czoło, noc skronie broda rewelacyjne - rozjaśnione i czyściutkie
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:34   #1226
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Ten żel punktowy to jakiś cud Sebku ! Jak juz pisałam po dwóch nocach ogromne podskórne gule mi schodzą,a te bliżej skóry wyłażą na wierzch.Używam razem z tonikiem.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:44   #1227
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Tiaa? no to fajnie moze akurat ;p ja mam takiego gula na brodzie i mnie już po woli wkurza ;p ale mam go juz od jakich 4 dni i nie chce wyjsc na wierzch to chyba tylko podskórny taki. Bo mnie nawet nie boli tylko czuje, że jest :P Hehe dostałem za friko ten żel punktowy, a jak jest taki dobry jak piszesz to się cieszę
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 11:09   #1228
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Trądzik

ja mam physiogel i dermoklar, oba kosztują po około 20 zł. Physiogel uzywam do demakijażu bo jak uzywalam na noc, mialam wrazenie ze zawsze cos zostało na skórze, a z dermoklaru jestem b. zadowolona, oczyszcza dokładnie, ale nie wysusza i nie pozostawia uczucia sciągniecia.

:- )

stan na dzien dzisiejszy to dosc duzo przebarwien, ale na szczescie juz nic nie mam grudkowego czy podskórnego. uff
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 11:11   #1229
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

trzeba uważać,bo w wielu aptekach rozdzielają żel punktowy od żelu lub toniku i każdy z nich sprzedają za 12zł.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:04   #1230
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

rany Kochani mam zły humor...pojutrze rok szkolny i co?>i boje się,że bede miała więcej tych strasznych króst,że ich nie wyleczę.a tak bardzo bym chciała!dziś byłąm na ślubie i wcale nie zwracałam uwagi na parę,tylko modliłam się o wyleczenie trądziku.poza tym jeszcze wizja egzaminu mnie przeraża,chyba zacznę pić melisę na uspokojenie.kiedy ten koszmar się skończy?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.