Dzień Bez Futra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 10:57   #1
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37

Dzień Bez Futra


To smutne ze swiatowy dzien pluszowego misia zyskuje wieksze zainteresowanie ludzi niz Dzien Bez Futra! czy chociaz ktoras z was wie ze tego samego dnia (25.11) byl dzien bez futra? co jest wazniejsze sprzeciw okrutnemu zabijaniu zwierzat futerkowych dla kaprysu czy dzien wesolego pluszowego misia. Nie mam nic przeciwko ani jednemu ani drugiemu, jednak dobrze wiem co jest dla mnie wazniejsze!! Do dnia bez futra przygotowywalam sie od 2 tygodni zeby wyjsc na manifestacje z rownie zapalonymi znajomymi i wyrazic swoj wielki sprzeciw temu. Rozdawanie ulotek elegantkom w futrach bylo zabawne ale i tez poniekad smutne, kiedy spotykalismy sie z odmowa przyjecia ulotki.

Nosicie futra? Moze chcielibyscie dowiedziec sie czegos wiecej o realiach "zycia" (bo trudno to tak nazwac) zwierzat futerkowych na fermach.. Polska jest jednym z krajow w ktorym zabija sie NAJWIECEJ zwierzat kazdego roku. Mysle ze warto znac pare faktow i jest to duzo wazniejsze niz dzien pluszowego misia.

Pozdrawiam Was.
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:08   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Dzień Bez Futra

Byl identyczny watek o Dniu bez futra. Proponuje uzywac wyszukiwarki.O futrach tez juz bylo mnostwo razy i zazwyczaj konczylo sie to klotniami.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:09   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Dzień Bez Futra

Widzę że jesteś nowa na forum - jak poszukasz głębiej przy użyciu forumowej wyszukiwarki, to zobaczysz że temat był omawiany, i sporo różnych linków do stron, filmów, sporo wypowiedzi różnych osób - tu na plotkowym i na forum Moda. Zdaje się że Tinkerbell - moderatorka Mody - miała ostatnio link w podpisie. Sporo z nas jest wegeteriankami i interesuje się prawami zwierząt, i myślę że część z nas się orientuje w tych kwestiach.

Ja futer nie noszę, jestem ich zagorzałą przeciwniczką, ale nie lubię takich wątków bo zawsze wybuchają duże awantury, a Twój ton jest taki, hmmm jakby to powiedzieć... lekko oskarżycielski...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:25   #4
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dzień Bez Futra

fakt nie uzylam wyszukiwarki, nie lubie tego robic, ale ok nastepnym razem sie poprawie ton nie byl oskarzycielski, jest to jednak wazny temat dla mnie i chcialam sie tylko dowiedziec czy cos tu o tym wiadomo. a jezeli duzo z was- nas:P jest wegetariankami to jest to tylko jak najbardziej dobra wiadomosc. pozdro.
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:19   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Dzień Bez Futra

Taki sam wątek założyłaś na innym forum- nie bałagań

PS: Witam w gronie Wizażanek
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:32   #6
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Dzień Bez Futra

wiem ze był, brałam w nim udzial czynnie nie doceniasz wizazanek ;P;P
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:45   #7
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Dzień Bez Futra

Ja w życiu nie załozyłabym prawdziwego futra chociażby kosztował majatek!Przeciez to ohydne!Jak mozna mordować zwierzątka dla takich celów?!Moim zdaniem powinno sie tego zabronić!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.