Marcowe Mamy 2015 cz. VIII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 21:49   #3811
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Asiulek- dobrze że nic nie wyszło ale leż z nogami do góry jak najwięcej się da! A zdjecie piękne Siostra jakaś fotografka? czy pasja taka? pokaż coś jeszcze
Znalazla w sobie powolanie nakupila sprzetu i probuje swoich sil. Jak bede miala gotowe wszystkie fotki to czyms sie jeszcze pochwale ;D teraz obmyslamy sesje noworodkowa
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:55   #3812
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Tak słyszałam. oby nie było mega epidemii bo zamkną szpitale i będziemy same rodzic i żadnych odwiedzin... nie będzie.
U mnie na dzieciecym, połozna mówiła, ze łóżka dostawiaja takie chore dzieci codziennie na oddział przyjmują... grypsko itp. sie utrzymuje...





gdybym miała rodzic SN zastanawiałam sie nad tym nie raz. wolałabym być nacięta i mieć zszyta cipkę ( rana cieta) niz miałabym uparcie nie chcieć sie dac pociać i pęknąć( rana szarpana). uwazam, ze cieta lepiej będzie sie goic i nie bedzie sie babrać. a jak pęknie to nawet po dupkę...moze...



abra kadabra ! mówisz i masz

dziekuje wierze w was

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Ja byłam nacinana, bo sytuacja tego wymagała. Synek miał za dużą główkę i nie mogl wyjść, strasznie sie meczylam przy parciu. Niestety w pewnym momencie zaczęło zanikać mu tetno i niestety nie było czasu na żadne rozmowy jak np Crystal pisze. Kazda sytuacja jest inna wiec teraz mozna sobie roznie myśleć a wyjdzie jak wyjdzie.
Po szyciu bolało mnie masakrycznie, nie mogłam chodzić, bałam sie iść do toalety ale w tamtym momencie ważniejsze było dla mnie moje dziecko niż moje krocze
Oczywiscie w takiej sytuacji jak piszesz no to nie pogadam sobie Bo i nikt sluchac krzyczacej rodzacej nie bedzie
mam w planie spytac sie podczas porodu za nim zaczna sie skurcze te ostatnie itd. czy bylaby w stanie ochronic moje krocze, bo bardzo sie tego boje

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Asiulek- dobrze że nic nie wyszło ale leż z nogami do góry jak najwięcej się da! A zdjecie piękne Siostra jakaś fotografka? czy pasja taka? pokaż coś jeszcze
nouvelle2- kurcze współczuję z kręgosłupem... widzę że troszkę się poprawia, ale wiesz... nie bagatelizuj i faktycznie Michru mi przypomniała- racja maść końska niezawodna- też polecam choć dla mnei śmierdzi, ale skuteczna. I wariatka jesteś zatyka przy wstawaniu ale rossmana trzeba było zaliczyć ? szalona
crystal- piekny brzuszek
JoaMro OGROMNE gratulacje!! Odpoczywajcie kochana jak będziesz miała chwilkę koniecznie wrzuć zdjęcie maluszka i zdaj relacje
Marcia 45- kurcze współczuję tego czekania w kolejkach... kciuki aby było oki, kochana spokojnie, będzie dobrze... Doczytałam że jutro powtórka z rozrywki.... Kochana nie czytaj internetu, pod tym względem („chorób” ) internet to prawdziwe zło.... Buziaki! Będzie dobrze!!
Ediths- heh rozumiem:d też bym nogi na warkoczyk zaplotła, w końcu czego nie robi się dla teściowej
meganka- gwiazda TVN z Prokopem na cześć już jesteście ? Ale synek szybko karierę zaczyna super że po remoncie, wiem jakei to uciążlwie i... powodzenia w sprzątaniu a brzusio- miodzio!
Maguisa- podręciłaś atmosferę ALe faktycznie chyba coś się zaczyna ruszac u Ciebie... pamietaj aby nam tu relacje zdawac na bierząco
Mordka własnie boję się że nasz starszak będzie "czuł" się podobnie jak Twoja córeczka... kurczę to strasznie boli matkę, wiem że trzeba zrobić wszystko aby starszaki czuły że nadal jesteśmy dla nich i z nimi, ale po prostu .... jej cięzko ubrac w słowa nie chce aby dla Bartasa przyjscie siostry na świat było traumą... straszne stwierdzenie, ale jednak.... Zreszta jak tam Was mamusie z starszakami czytam to widzę, że dzieciaki podobnie odczuwają nadchodząca chwilę, przytulasami się stają na maksa
Tepsa- ale się uśmiałam Ginekolog nie wie co to skurcze bo to chłop Padłam
Antoxa jak wszytskie się wpraszają to i ja choć jedzenia bedziesz musiała zrobić jak dla wojska jak wielorybki przypłyną

dziekuje
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:57   #3813
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Co do nacięcia to byłam nacinana przy pierwszym. Nie bolało, a ułatwiło bardzo. Potem owszem siadanie czy korzystanie z toalety było kłopotliwe, ale tylko 3-4dni. Na moje późniejsze zbliżenia níe miało i nie ma żadnego wpływu. Teraz wiem, że nie mam nic przeciwko nacinaniu, wręcz przeciwnie. Bardziej boję síę, że pęknę jakoś niefajnie.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:58   #3814
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o ochronie krocza ? Podchodzicie do sprawy ze nacięcie jest konieczne bo jesteśmy pierworódki ?
Dzis kolezanka powiedziała mi ze goraco poleca jak sie da - po porodzie mowi ze normalnie mogła usiąść na pupci i nie bolało na bardzo.

Jakie sa Wasze opinie w tym temacie ?
Mi bratowa mówiła,że lepiej jak sama pękniesz niż jak cię rozetną bo jak sama to szybciej dochodzisz do siebie i mniejszy dyskomfort jest,a też zależy jak cię zszyją bo ją nie za fajnie i ropa podeszła nie mogła siąść na ale jak jej szwy wyciągi to jak ręką odjął
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:00   #3815
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Z tym naciecuem to jak ze wszystkim, jedne sie zgodza a inne beda zapieraly rekami i nogami. Dla mnie najwazniejsze zeby Malenka nie miala problemow z wyjsciem, wiec jak bedzie trzeba niech ciachaja.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:07   #3816
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Michru ja jak się ogolę w okolicach intymnych, to na 2 lub góra 3 dzień już mam uczulenie, czerwone krosteczki. I tak mam od zawsze... I używam lepszych maszynek i mi to nie pomaga. Taka wrażliwa po prostu jestem, taka skóra.
jak kupiłaś dla dzidzi sudocrem to podkradnij, ja latem często okolice bikini smarowałam i nie było tych krępujących czerwonych kropko krostek, właśnie sobie o tym moim patencie przypomniałam i przy następnym goleniu smarowanko, bo wstyd taka czerwona się pokazywać
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:10   #3817
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Dobrej nocki mamuśki
Trzeba się położyć spać, może przez łapiące jakieś choróbsko szybciej mi się zaśnie.

Wypiłam szklanę mleka z czosnkiem, masłem i miodem, więc z zapewne nici
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 22:12   #3818
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Czkawka jest na porządku dziennym u nas



Niam! To ja się wpraszam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A mnie coś chyba nie daj boże łapie.

Nos jakiś zatkany i mam wrażenie, że idzie mi na gardło.. Na noc robię sobie petardę z mleka, masła i czosnku, smaruję się wikiem, a rano zrobię inhalację, bo już nieeee mam siiiiły dziiiiś
A ja przeczytałam, ze smarujesz się "winkiem" chyba głodnemu chleb na myśli
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:15   #3819
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Wy się boicie,że wam brzydko zszyją pipkę a ja się boję,że mnie po cesarce,że dadzą jakiegoś co się będzie uczył na co nie pozwolę i też na jakiś gapiów zaraz sobie to zastrzeże,bez tego człowiek kłębkiem nerwów jest
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:16   #3820
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dobrej nocki mamuśki
Trzeba się położyć spać, może przez łapiące jakieś choróbsko szybciej mi się zaśnie.

Wypiłam szklanę mleka z czosnkiem, masłem i miodem, więc z zapewne nici
Jak to mój mąż mówi mleko z czosnkiem jest najlepszym środkiem antykoncepcyjnych

Eh poszłam spać i po 15 minutach się obudziłam :ściana:
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:16   #3821
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
jak kupiłaś dla dzidzi sudocrem to podkradnij, ja latem często okolice bikini smarowałam i nie było tych krępujących czerwonych kropko krostek, właśnie sobie o tym moim patencie przypomniałam i przy następnym goleniu smarowanko, bo wstyd taka czerwona się pokazywać

Przypomnialas mi, ja tez uzywalam sudocremu jest silnie wysuszajacy jak pracowalam przy rozach mialam rece pociachane od kolcow, pomagal bardzo i szybko mi schodzilo
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 22:16   #3822
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez JoaMro Pokaż wiadomość
Hej, ja się chciałam tylko pochwalić, że 17 lutego zostałam mamą Jasia. Poród SN, induowany. Chętnie kiedyś opowiem ze szczegółami, na razie jestem w innym świecie i muszę odespać choć odrobine dwie ostatnie noce.
gratuluję zdrówka dla Ciebie i synusia
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:17   #3823
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dobrej nocki mamuśki
Trzeba się położyć spać, może przez łapiące jakieś choróbsko szybciej mi się zaśnie.

Wypiłam szklanę mleka z czosnkiem, masłem i miodem, więc z zapewne nici
najgorsza mikstura z mozliwych ale na przeziebienie jest super
ja nie mam jakos sily na lamowanie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:17   #3824
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o ochronie krocza ? Podchodzicie do sprawy ze nacięcie jest konieczne bo jesteśmy pierworódki ?
Dzis kolezanka powiedziała mi ze goraco poleca jak sie da - po porodzie mowi ze normalnie mogła usiąść na pupci i nie bolało na bardzo.

Jakie sa Wasze opinie w tym temacie ?
ja sie od razu daje kroić jeśli trzeba będzie, mam tendencje do pękania, jak to kiedyś lekarz stwierdził mam "rzadką skórę" nie wiem czy tam którędy rodzimy też, ale wole dmuchać na zimne niż później płakać że pękłam od psiochy do sraki
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:18   #3825
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Jak to mój mąż mówi mleko z czosnkiem jest najlepszym środkiem antykoncepcyjnych

Eh poszłam spać i po 15 minutach się obudziłam :ściana:
wyspalas sie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:19   #3826
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Tak słyszałam. oby nie było mega epidemii bo zamkną szpitale i będziemy same rodzic i żadnych odwiedzin... nie będzie.
U mnie na dzieciecym, połozna mówiła, ze łóżka dostawiaja takie chore dzieci codziennie na oddział przyjmują... grypsko itp. sie utrzymuje...


gdybym miała rodzic SN zastanawiałam sie nad tym nie raz. wolałabym być nacięta i mieć zszyta cipkę ( rana cieta) niz miałabym uparcie nie chcieć sie dac pociać i pęknąć( rana szarpana). uwazam, ze cieta lepiej będzie sie goic i nie bedzie sie babrać. a jak pęknie to nawet po dupkę...moze...
Chyba w jakąś paranoje popadam ze strachu przed chorobą, my tam pół biedy czy starsze rodzeństwo ale taki noworodek... eh aż strach pomyśleć

Co do nacinania to też tak uważam no i zależy na kogo się trafi.. mnie nacinali ale param już długo i młoda się cofała, nie dało rady uniknąć, goiło się ok, nie narzekałam, moją siostrę nacieli, żeby szybciej poszło a koleżanka pękła od dziurki do dziurki i tego na pewno byście nie chciały, ból długie gojenie i jedzenie w formie lekkostrawnych szejków. Raz ugryzła kotleta od męża to wszystko pękło i znowu do szycia wylądowała... także jak trzeba to chyba lepiej być naciętą bo z pęknięciem naprawdę różnie bywa, jedna pęknie delikatnie inną rozerwie na 4 strony świata
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:20   #3827
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

kurde, ja to nawet sie tego ciecia nie boje, ale zszywania bez znieczulenia, albo ze znieczulenie g..... pomaga bo i tak sie bol odczuwa, a ile sie mozna naczytac ze tak wlasnie bylo.....ze zszywanie gorsze od porodu, to przeciez to horror musi byc, a nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:21   #3828
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
wyspalas sie
Tiaa i teraz będę się męczyć do nie wiadomo której

Co do ochrony krocza to nastawiam się na to, że co ma być to będzie. Na razie nie myślę o tym. Zobaczymy co przyniesie rozwój wydarzeń
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:21   #3829
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

ok, uciekam

Dobranoc. kolorowych snów
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 22:24   #3830
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
kurde, ja to nawet sie tego ciecia nie boje, ale zszywania bez znieczulenia, albo ze znieczulenie g..... pomaga bo i tak sie bol odczuwa, a ile sie mozna naczytac ze tak wlasnie bylo.....ze zszywanie gorsze od porodu, to przeciez to horror musi byc, a nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi
no coś ty, aż tak tragicznie być nie może ja to myślę że będę taka zmęczona i wycieńczona że już nawet bólu czuć nie będę przy tym całym zszywaniu
ogólnie to nastawiam się że znieczulenia mogę nie mieć wcale
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:32   #3831
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
ok, uciekam

Dobranoc. kolorowych snów
dobranoc spijcie slodko z zosienka

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Tiaa i teraz będę się męczyć do nie wiadomo której

Co do ochrony krocza to nastawiam się na to, że co ma być to będzie. Na razie nie myślę o tym. Zobaczymy co przyniesie rozwój wydarzeń
wspolczuje dobrze ze wizaz dziala 24 H

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
no coś ty, aż tak tragicznie być nie może ja to myślę że będę taka zmęczona i wycieńczona że już nawet bólu czuć nie będę przy tym całym zszywaniu
ogólnie to nastawiam się że znieczulenia mogę nie mieć wcale
Ale po co nam to wszystko przeciez my szybko i bezbolesnie bedziemy rodzily
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:39   #3832
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
kurde, ja to nawet sie tego ciecia nie boje, ale zszywania bez znieczulenia, albo ze znieczulenie g..... pomaga bo i tak sie bol odczuwa, a ile sie mozna naczytac ze tak wlasnie bylo.....ze zszywanie gorsze od porodu, to przeciez to horror musi byc, a nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi
Ogolnie wychodze z zalozenia ze dopoki samemu sie nie przezyje to nie ma co sie sugerowac innymi opiniami czy przezyciami, bo kazda z nas jest inna. Jedne sa elastyczne inne nie. Takze co ma byc to bedzie coco jumbo i do przodu

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Mnie tak straszyli badaniem szyjki, ze to boli, keszcze trafilam wczoraj na ip na lekarke ktora miala niby to robic jak najmniej delikatnie. Mnie tam nic nie bolalo. Fakt przyjemne tez nie bylo, ale bolec nie bolalo
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:49   #3833
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ogolnie wychodze z zalozenia ze dopoki samemu sie nie przezyje to nie ma co sie sugerowac innymi opiniami czy przezyciami, bo kazda z nas jest inna. Jedne sa elastyczne inne nie. Takze co ma byc to bedzie coco jumbo i do
Tez jestem tego zdania

hmmm co by tu robić :myśli:
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:13   #3834
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Tez jestem tego zdania

hmmm co by tu robić :myśli:
Mi też spać się chce średnio mężu leży już i chrapie od dłuższego czasu. Ja wzięłam odprężającą kąpiel, ale może jeszcze coś wciągnę na drugą kolację
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:17   #3835
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Mi też spać się chce średnio mężu leży już i chrapie od dłuższego czasu. Ja wzięłam odprężającą kąpiel, ale może jeszcze coś wciągnę na drugą kolację
A ja oglądam z nudów jakieś durne filmiki na YouTube ale zaraz spróbuję zasnąć
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:35   #3836
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Nadrobiłam wszystko na telefonie, ale cytować nie dam rady. Jak będziecie pisać w takim tempie to na pewno nie urodzę w tej części niestety, może w 11 :P

Ja leżę w wannie jak codziennie ostatnio byliśmy na kawie u mojego kuzyna a tak nam się dobrze siedziało, że wyszliśmy o północy nawet pozwoliłam mężowi drinka wypić, bo stwierdziłam, że dzisiaj na pewno nie rodzę :P



Dobranoc wszystkim, oby nocka była dobra, a pęcherz wyrozumiały
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:51   #3837
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

JoaMro Wooow, serdecznie gratuluję, dużo zdrówka dla Was



To ja Wam polecę coś co mi pomogło na takie podrażnienia: krem z apteki Alantan Plus niedrogi a na wszelkie podrażnienia pomaga, nawet na moje spierzchnięte usta, których nie mogłam niczym uratować

Słyszałyście w wiadomościach o wirusówkach jakie panują?? Podobno strasznie dużo zachorowań, moja córa w nocy wstała z wysoką gorączką więc mam tylko nadzieje, że się nie zarażę i młoda szybko się wykuruje bo 2,5tyg do terminu aaaaaaa!
o dziękuję, mam nawet alantan w domu zdrówka dla córci

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o ochronie krocza ? Podchodzicie do sprawy ze nacięcie jest konieczne bo jesteśmy pierworódki ?
Dzis kolezanka powiedziała mi ze goraco poleca jak sie da - po porodzie mowi ze normalnie mogła usiąść na pupci i nie bolało na bardzo.

Jakie sa Wasze opinie w tym temacie ?
mi położna powiedziała, że próbują ochronić krocze, ale jeśli rodząca nie daje rady współpracować z poleceniami w trakcie parcia to wtedy wolą naciąć niż czekać na pęknięcie. Także ja to zostawiam im i wierzę, że zrobią to co najlepsze...oby
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 00:23   #3838
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Grrr wścieklizna jakaś we mnie wstąpiła mam ochotę komuś
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 01:31   #3839
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Nadrobiłam wszystko na telefonie, ale cytować nie dam rady. Jak będziecie pisać w takim tempie to na pewno nie urodzę w tej części niestety, może w 11 :P

Ja leżę w wannie jak codziennie ostatnio byliśmy na kawie u mojego kuzyna a tak nam się dobrze siedziało, że wyszliśmy o północy nawet pozwoliłam mężowi drinka wypić, bo stwierdziłam, że dzisiaj na pewno nie rodzę :P



Dobranoc wszystkim, oby nocka była dobra, a pęcherz wyrozumiały
Ja swojemu piwko tez nie zabronilam a chodzilo za nim od jakiegos czasu ale przez pierwsze pol godz chodzil i pytal,czy wody mi odchodza a potem mowil,ze ze strachu,ze mi odejda noca nawet mu to piwo nie smakowalo i napije sie jak juz bedzie po
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 03:49   #3840
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Hej dziewczyny mam takie pytanko,bo spalam na boku i po przebudzeniu sie poczolam ostry bol na plecach z lewej strony tak pod stanikiem,cos takiego jakby mi ktos przywalil,poczatkowo bolalo tylko ale teraz na lewym boku nie poloze sie bo nie dam rady oddychac i przy kazdym jakim kolwiek ruchu,bol jest ostry ale kilka sakund i nie wiem czy mozna stosowac w ciazy plastry rozgrzewajace?
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 11:35:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.