Marcowe Mamy 2015 cz. VIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 12:13   #4021
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
ja ochraniacza nie prałam, bo nie będzie miał kontaktu z dzieckiem. Mam taki kładziony pod prześcieradło


No to jeśli chodzi o taki to też nie prałam, myślałam, że chodzi o ten ochraniacz na szczebelki :P
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:13   #4022
gosiaczek221
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek221
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp
Wiadomości: 363
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

a mnie zaraz krew zaleje i bóg wie co jeszcze właśnie zadzwoniła kobieta z ZUS żeby mi powiedzieć że nie należy mi się zwrot za składki za grudzień jestem ponad 1500 zł w plecy.
Wyszło że miałam do 10 stycznia złożyć deklaracje ale nie mogłam jej złożyć bo nie miałam decyzji o zasiłku a dopiero ta decyzja dawała prawo do złożenia deklaracji i zwrot kosztów a decyzja była w LUTYM normalnie oszaleje
__________________
28.03.2015 Anna Małgorzata


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ky0rofqha.png
gosiaczek221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:16   #4023
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
ale ja zakrecona jestem w ciazy zamowilam sobie wczoraj olejek do wlosow, i mialam wybrac firme przez ktora chce zeby zostal wyslany, i chyba nacisnelam nie wiem na co, bo patrze w maila a tam miesiac czekania a liczylam ze przyjdzie w kilka dni
To rzeczywiście nieźle wybrałaś

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
No to jeśli chodzi o taki to też nie prałam, myślałam, że chodzi o ten ochraniacz na szczebelki :P
A to tego ja też nie, bo też myślałam, że chodzi o taki na szczebelki
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:17   #4024
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
prosze sie nie wyglupiac i nie szalec wiecej O tak! czas na malinowego liscia, wlasnie go chleje i polknelam dwa wiecholki przy okazji

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

ale ja zakrecona jestem w ciazy zamowilam sobie wczoraj olejek do wlosow, i mialam wybrac firme przez ktora chce zeby zostal wyslany, i chyba nacisnelam nie wiem na co, bo patrze w maila a tam miesiac czekania a liczylam ze przyjdzie w kilka dni
ja jeszcze później mam w planach herbatkę na laktację


zrobiłam sobie maseczkę ze spiruliny i pies na mnie szczeka jak szalony

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
No to jeśli chodzi o taki to też nie prałam, myślałam, że chodzi o ten ochraniacz na szczebelki :P
tego na szczebelki też nie prałam jedynie taki z lumpa wyprałam oczywiście
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:17   #4025
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

tego na szczebelki też nie prałam jedynie taki z lumpa wyprałam oczywiście
Biedny się wystarszył

Dziewczyny, a powiedzcie czy można w ciąży stosować maskę na włosy z olejku rycynowego?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:26   #4026
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A ja chyba dziwna jestem, ale chcę być sama Nie chciałabym, żeby mnie ktoś oglądał w takiej sytuacji.
nie dziwna, kazdy ma prawo decydowac Ja zawsze myslalam ze bede rodzic sama. I gdyby nie wiele rozmow z moim TZ, ktory bardzo pragnie byc przy mnie w tym dniu, itd. to nie wiem czy bym chciala, i czula jak teraz ze nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo. Teraz czuje ze go potrzebuje, jego wsparcia itd. Kiedys myslalam inaczej ze jest to cos obrzydliwego i nie chce zeby w takim momencie moj maz na mnie patrzal
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:26   #4027
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Biedny się wystarszył

Dziewczyny, a powiedzcie czy można w ciąży stosować maskę na włosy z olejku rycynowego?
wg mnie można. A stosujesz ją tylko na włosy? bo włos i tak jest martwy, więc możesz nawet w spirytusie zamoczyć i nic do dzidzi nie przeniknie
Ja maseczkę z rycynowego stosuję na skórę głowy, bo włosy mi wysusza i ogólnie jest taki tępy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 12:35   #4028
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
ja jeszcze później mam w planach herbatkę na laktację


zrobiłam sobie maseczkę ze spiruliny i pies na mnie szczeka jak szalony

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



tego na szczebelki też nie prałam jedynie taki z lumpa wyprałam oczywiście
u nas to nie ma chyba takich herbatek nie widzialam w aptece, chyba ze to na recepte ale wyczytalam ze liscie malin tez cos tam dzialaja na laktacje ale po przeczytaniu tylu artykulow to gdzies tam tylko w jednym to napisali, wiec nie wiem ile w tym prawdy
On cie nie lubi w tej maseczce ;P Zaraz zagladne w google co to ja robilam wczesniej z indyjskich ale zapachy sa takie ze teraz ich nie wytrzymuje wiec przestalam robic a teraz zamowilam z khadi, ale miesiac czekania o matkooo.....

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Biedny się wystarszył

Dziewczyny, a powiedzcie czy można w ciąży stosować maskę na włosy z olejku rycynowego?
Mysle ze mozna ja stosowalam na poczatku ciazy z olejkami dodawalam tej rycyny wlasnie

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
a mnie zaraz krew zaleje i bóg wie co jeszcze właśnie zadzwoniła kobieta z ZUS żeby mi powiedzieć że nie należy mi się zwrot za składki za grudzień jestem ponad 1500 zł w plecy.
Wyszło że miałam do 10 stycznia złożyć deklaracje ale nie mogłam jej złożyć bo nie miałam decyzji o zasiłku a dopiero ta decyzja dawała prawo do złożenia deklaracji i zwrot kosztów a decyzja była w LUTYM normalnie oszaleje
nie mozna tego jakos odkrecic? przeciez to nie z twojej winy ze nie zlozylas dokumentow, bo nie mialas tej decyzji. to trzeba gdzies zglosic, kurcze 1500 zl to nie malo kasy, a oni w kulki leca i ty masz cierpiec tak

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To rzeczywiście nieźle wybrałaś

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


A to tego ja też nie, bo też myślałam, że chodzi o taki na szczebelki

nie wiem jak to zrobilam a jeszcze wczoraj tak sie cieszylam z tego zamowienia a TZ chcial zebym zamowila za miesiac, a ja sie uparlam na teraz, bo on sobie gre kupil wiec pogadac sobie mogl, ze ja chce teraz i tak chcialam teraz a bedzie za miesiac
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:36   #4029
morful
Raczkowanie
 
Avatar morful
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 67
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
a ja jestem trochę zła, bo wyprałam kocyk i mi się ten pompon trochę tak potargał i już nie wygląda jak nowy. Wyczesałam i jest trochę lepiej....
Kurde, koc za 130 zł

no ja od nich wzięłam ten turkusowy kocyk... i to co przyszło nawet niebieskiego nie przypomina, taki mocno wyblakły miętowo - zielony jest. A też wybierałam pomiędzy tym a poofi chabrowym, który był tańszy i teraz sobie pluję w brodę :P
__________________
❤  01.03.2015
tc: 40/40

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Phil Bosmans
morful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:45   #4030
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

gosiaczek pisz odwołanie koniecznie

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez morful Pokaż wiadomość
no ja od nich wzięłam ten turkusowy kocyk... i to co przyszło nawet niebieskiego nie przypomina, taki mocno wyblakły miętowo - zielony jest. A też wybierałam pomiędzy tym a poofi chabrowym, który był tańszy i teraz sobie pluję w brodę :P
ja ogólnie tymi kocykami jestem zachwycona mam ten różowy z kapturem i szary bez kapturka. Oprócz tego mam od nich poduszkę, a najchętniej wykupiłabym wszystko. Z tym, że ja lubię takie wyblakłe, pastelowe kolory
poofi też oglądałam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
u nas to nie ma chyba takich herbatek nie widzialam w aptece, chyba ze to na recepte ale wyczytalam ze liscie malin tez cos tam dzialaja na laktacje ale po przeczytaniu tylu artykulow to gdzies tam tylko w jednym to napisali, wiec nie wiem ile w tym prawdy
On cie nie lubi w tej maseczce ;P Zaraz zagladne w google co to ja robilam wczesniej z indyjskich ale zapachy sa takie ze teraz ich nie wytrzymuje wiec przestalam robic a teraz zamowilam z khadi, ale miesiac czekania o matkooo.....

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



Mysle ze mozna ja stosowalam na poczatku ciazy z olejkami dodawalam tej rycyny wlasnie

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



nie mozna tego jakos odkrecic? przeciez to nie z twojej winy ze nie zlozylas dokumentow, bo nie mialas tej decyzji. to trzeba gdzies zglosic, kurcze 1500 zl to nie malo kasy, a oni w kulki leca i ty masz cierpiec tak

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------




nie wiem jak to zrobilam a jeszcze wczoraj tak sie cieszylam z tego zamowienia a TZ chcial zebym zamowila za miesiac, a ja sie uparlam na teraz, bo on sobie gre kupil wiec pogadac sobie mogl, ze ja chce teraz i tak chcialam teraz a bedzie za miesiac
khadi znam, stosowałam na skórę głowy ładnie porost włosów przyspiesza
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:45   #4031
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Mój też ostatnio poleciał tekstem Siedzimy u mojej ginekolog w gabinecie i:

Gin: jak odejdą wody to jedziecie do szpitala, szybko, ale na spokojnie.
Mąż do mnie: no, posprzątasz po sobie i pojedziemy.

Dobrze, że lekarka załapała, że to żart i wszyscy wybuchliśmy śmiechem.
Hahahaha

Mój gin w zeszłym tygodniu jak robił USG, nagle do mnie z poważną mina i tekstem "oooo widzę siusiaka". A na niego mrożące spojrzenie, potem na TŻ, znowu na lekarza. W końcu się zorientowałam, że żartuje!! A potem się ze mnie śmiali

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
a mnie zaraz krew zaleje i bóg wie co jeszcze właśnie zadzwoniła kobieta z ZUS żeby mi powiedzieć że nie należy mi się zwrot za składki za grudzień jestem ponad 1500 zł w plecy.
Wyszło że miałam do 10 stycznia złożyć deklaracje ale nie mogłam jej złożyć bo nie miałam decyzji o zasiłku a dopiero ta decyzja dawała prawo do złożenia deklaracji i zwrot kosztów a decyzja była w LUTYM normalnie oszaleje
Ech z tym ZUS'em to właśnie tak jest, najpierw trzeba im zapłacić pełne skladki a potem ewentualnie korygować poprzednie miesiące. Zanim z pracy odeszłam na zwolnienie miałam przeprawę z tym z jedną z klientek naszych. Masakra jakaś.

Skoczyłam na szybko do Lidla i obiadek mam już w piekarniku, tarta na francuskim z kurczaczkiem i warzywami

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

A co do tego ochraniacza, ja nie prałam... Bo to i tak pod prześcieradłem będzie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 12:48   #4032
gosiaczek221
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek221
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp
Wiadomości: 363
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nie mozna tego jakos odkrecic? przeciez to nie z twojej winy ze nie zlozylas dokumentow, bo nie mialas tej decyzji. to trzeba gdzies zglosic, kurcze 1500 zl to nie malo kasy, a oni w kulki leca i ty masz cierpiec tak
w poniedziałek z Tż jade do nich i będzie zadyma jak nic a jego biorę ze sobą żeby do jakiś rękoczynów nie doszło bo ja mam już dość i do tego tak mnie żebra i skóra na nich boli
__________________
28.03.2015 Anna Małgorzata


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ky0rofqha.png
gosiaczek221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:50   #4033
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
gosiaczek pisz odwołanie koniecznie

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



ja ogólnie tymi kocykami jestem zachwycona mam ten różowy z kapturem i szary bez kapturka. Oprócz tego mam od nich poduszkę, a najchętniej wykupiłabym wszystko. Z tym, że ja lubię takie wyblakłe, pastelowe kolory
poofi też oglądałam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



khadi znam, stosowałam na skórę głowy ładnie porost włosów przyspiesza

wlasnie mam taka nadzieje ze cos sie ruszy, bo mi rosna do pewnego momentu a pozniej nie bardzo a w tygodniu pojde z 2 cm sciac, bo te koncowki juz mam belejakie

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
w poniedziałek z Tż jade do nich i będzie zadyma jak nic a jego biorę ze sobą żeby do jakiś rękoczynów nie doszło bo ja mam już dość i do tego tak mnie żebra i skóra na nich boli

koniecznie to trzeba wyjasnic, bo to nie z waszej winy. a Czekalas napewno na te pieniazki....
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:54   #4034
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Kurde, nacytowalam sie i wiekszosc poznikala.
JoaMro, Magiusa, Rosiek, wielkie gratulacje i buziaki dla maluszkow.

Ktos pisal o przebarwieniach(nie pamietam kto, bo zjadlo cytat), kuzynka miala brazowe plamy na twarzy, to byly plamy watrobowe, dziecko mocno naciskalo na watrobe. Plamy zeszly, ale bardzo dlugo to trawalo. Druga opcja, to hormony.

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
ja w rossmannie kupiłam saszetki takie ala jednorazowe, na noc wystarczy a jak coś sklepy blisko [COLOR="Silver"]
Tez kupilam saszetke, ale chyba jeszcz dokupie kilka.

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
tout-petit-fille u mnie też ostatnio tż rozpaczał nad telewizorem dopatrzył się jakiejś smugi idącej przez środek ekranu, widocznej tylko przy wyłączonym telewizorze, pod odpowiednim kątem. Oskarżył kota, że to na pewno on porysował ekran ogonem No tak, bo przecież, on ma kolce na tym ogonie...
Okazało się, że to kurz
Hehe najlepiej zwalic na kota.

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
co do sutków i brodawek to ja mam jak rasowa murzynka kakaowe
Tez mam takie, tz sie smieje, ze czuje sie jakby byl z inna kobieta.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Zgaga raczej nie. To jest takie jakby uczucie gorąca, ale w brzuchu, więc to chyba nie jest żołądek?
Tez mam takie pieczenie, tylko ja to odczuwam w powloce brzusznej, dokladnie w tym miejscu, w ktorym mala wypycha glowe, wiec mysle, ze to od rozciagania.

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy ochraniacz na łóżeczko się pierze
Ochraniacz na szczebelki? Ja nie mam, ale jakbym miala, to bym uprala.

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Jakbym mojego słyszała ale mój to po założeniu panel w pokoju mi mówi tak..a ty kochana jak ci zaczną odchodzić wody to u ciekaj do korytarza by na panele nie poszło
Dobre.

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość

To mi się kojarzy z opowiadaniami mojej mamy, która mówiła, że też nie wolno było majtek tylko położne dawały ligninę, watę między nogi i trzeba była po korytarzu z zaciśniętymi udami, żeby nie wypadło po drodze,,, A co do gości to kiedyś nie wpuszczano. I chyba z jednej strony to było chyba nawet lepiej, bo to taki intymny moment dla kobiety i partnera, a jak się leży na sali wieloosobowej i do sąsiadek przychodzą tłumy cioć, babć i koleżanek to chyba średnio fajnie,,,



Tylko, ze maz tez nie mogl wejsc odwiedzic.


Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
a mnie zaraz krew zaleje i bóg wie co jeszcze właśnie zadzwoniła kobieta z ZUS żeby mi powiedzieć że nie należy mi się zwrot za składki za grudzień jestem ponad 1500 zł w plecy.
Wyszło że miałam do 10 stycznia złożyć deklaracje ale nie mogłam jej złożyć bo nie miałam decyzji o zasiłku a dopiero ta decyzja dawała prawo do złożenia deklaracji i zwrot kosztów a decyzja była w LUTYM normalnie oszaleje
O matko, wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
ja jeszcze później mam w planach herbatkę na laktację


zrobiłam sobie maseczkę ze spiruliny i pies na mnie szczeka jak szalony[COLOR="Silver"]
Czuje rybe.
Probowalas przyklejac plastry przeciwbolowe, na ten bol plecow? Znajoma ciezarna przyklejala, wlasnie na rwe.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:59   #4035
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Hahahaha

Mój gin w zeszłym tygodniu jak robił USG, nagle do mnie z poważną mina i tekstem "oooo widzę siusiaka". A na niego mrożące spojrzenie, potem na TŻ, znowu na lekarza. W końcu się zorientowałam, że żartuje!! A potem się ze mnie śmiali



Ech z tym ZUS'em to właśnie tak jest, najpierw trzeba im zapłacić pełne skladki a potem ewentualnie korygować poprzednie miesiące. Zanim z pracy odeszłam na zwolnienie miałam przeprawę z tym z jedną z klientek naszych. Masakra jakaś.

Skoczyłam na szybko do Lidla i obiadek mam już w piekarniku, tarta na francuskim z kurczaczkiem i warzywami

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

A co do tego ochraniacza, ja nie prałam... Bo to i tak pod prześcieradłem będzie
pyszny obiad u mnie dzisiaj naleśniki, ale to tak dla mnie bez szału, nie za bardzo lubię obiady na słodko


ale mam ochotę przejść się na lumpaaaaaaa

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Kurde, nacytowalam sie i wiekszosc poznikala.
JoaMro, Magiusa, Rosiek, wielkie gratulacje i buziaki dla maluszkow.

Ktos pisal o przebarwieniach(nie pamietam kto, bo zjadlo cytat), kuzynka miala brazowe plamy na twarzy, to byly plamy watrobowe, dziecko mocno naciskalo na watrobe. Plamy zeszly, ale bardzo dlugo to trawalo. Druga opcja, to hormony.



Tez kupilam saszetke, ale chyba jeszcz dokupie kilka.



Hehe najlepiej zwalic na kota.



Tez mam takie, tz sie smieje, ze czuje sie jakby byl z inna kobieta.



Tez mam takie pieczenie, tylko ja to odczuwam w powloce brzusznej, dokladnie w tym miejscu, w ktorym mala wypycha glowe, wiec mysle, ze to od rozciagania.



Ochraniacz na szczebelki? Ja nie mam, ale jakbym miala, to bym uprala.



Dobre.



Tylko, ze maz tez nie mogl wejsc odwiedzic.




O matko, wspolczuje.



Czuje rybe.
Probowalas przyklejac plastry przeciwbolowe, na ten bol plecow? Znajoma ciezarna przyklejala, wlasnie na rwe.
nie próbowałam, bo mi w aptece powiedzieli, że nie można. A akurat telefon mi się wyładował i nie miałam możliwości poszukania w necie informacji ale termofor przykładam, więc chyba na jedno wychodzi
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:59   #4036
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
pyszny obiad u mnie dzisiaj naleśniki, ale to tak dla mnie bez szału, nie za bardzo lubię obiady na słodko


ale mam ochotę przejść się na lumpaaaaaaa
a ja wlasnie do TZ mowie ze zrobie nalesniki z dzemem i nutella na 17 tak na jakis deser w sumie dla mnie to sniadanie bedzie dopiero
na lumpa tez bym poszla ale przeraza mnie to ze nie mam jeszcze mebli potrzebnych, i tak wszystko na kupie lezy, i czeka a do porodu rowniutko 4 tygodnie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:10   #4037
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
No to jeśli chodzi o taki to też nie prałam, myślałam, że chodzi o ten ochraniacz na szczebelki :P
Tak tak mi o taki chodziło ja już go wyprałam i super teraz pachnie delikatnie dzieckiem i po obawach wyprałam krótkim delikatnym praniem i niskich obrotach i teraz schnie ładnie
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:14   #4038
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
to może ten refluks? nic innego mi do głowy nie przychodzi, ale na takie dziwne dolegliwości polecam Gaviscon







no to piąteczka! ja też mam przeboje z kręgosłupem....







a mi to się marzy takie urządzenie do prasowania parowego jak mają w sklepach sieciowych z ciuchami. że wieszasz ciuch na specjalnym wieszaku i jeździsz koło niego głowicą. tyle, że takie profesjonalne urządzenie kosztuje kilka tysięcy kiedyś na rocznicę ślubu chyba sobie zażyczę...

Mam i ja - bol promieniujący do lewego biodra pośladka - mi towarzyszy juz kilka miesięcy a z dnia na dzien mocniejszy a tu jeszcze miesiąc ;(
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:20   #4039
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 13:29   #4040
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas
Trzymam za was kciuki szkoda, ze nie bylo dla Was miejsca, w szpitalu to zawsze bezpieczniej
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:31   #4041
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas

3mam kciuki za was
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:32   #4042
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

nie próbowałam, bo mi w aptece powiedzieli, że nie można. A akurat telefon mi się wyładował i nie miałam możliwości poszukania w necie informacji ale termofor przykładam, więc chyba na jedno wychodzi
To przepraszam, nie wiedzialam, ze nie mozna. Chyba, ze jej lekarz kazal, bo uznal, ze korzysci przewazaja szkody. Termofor tez powinien pomóc.

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas
Kciuki zaciskam.

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Mam i ja - bol promieniujący do lewego biodra pośladka - mi towarzyszy juz kilka miesięcy a z dnia na dzien mocniejszy a tu jeszcze miesiąc ;(
Wspolczuje

Edytowane przez jalouse
Czas edycji: 2015-02-20 o 13:33
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:36   #4043
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Mam i ja - bol promieniujący do lewego biodra pośladka - mi towarzyszy juz kilka miesięcy a z dnia na dzien mocniejszy a tu jeszcze miesiąc ;(
ogólnie ból kręgosłupa to moja największa zmora w ciąży


marcia45 to trzymam dalej kciuki. ale Ci się na koniec porobiło



a ja załamałam się stanem moich nóg. Uważałam je za swój atut, bo mimo że krótkie, to zawsze były bardzo zgrabne. A teraz są jak ciasto drożdżowe, całe takie w fałdach, poorane cellulitem mam nadzieję, że to tylko ten wodny cellulit i da radę go zlikwidować

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
To przepraszam, nie wiedzialam, ze nie mozna. Chyba, ze jej lekarz kazal, bo uznal, ze korzysci przewazaja szkody. Termofor tez powinien pomóc.



Kciuki zaciskam.



Wspolczuje
w sumie do końca nie wiem czy można, może ta farmaceutka bzdury gadała. Ale teraz jak już mi przechodzi, to nawet nie szukam i zostaję przy termoforze
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:36   #4044
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Tak tak mi o taki chodziło ja już go wyprałam i super teraz pachnie delikatnie dzieckiem i po obawach wyprałam krótkim delikatnym praniem i niskich obrotach i teraz schnie ładnie
no to taki na szczebelki to ja też wyprałam

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas
no to trzymamy i oby miejsce się zwolniło!
jakby się coś działo to jedź jednak do innego szpitala! i dawaj nam znać czasem jak u Ciebie


łazienka posprzątana mąż na mnie nakrzyczał, że podłogę na kolanach sprzątałam, no ale już musiałam ciekawe co powie jak się dowie, że okna chce myć w przyszłym tygodniu
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:36   #4045
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Mój też ostatnio poleciał tekstem Siedzimy u mojej ginekolog w gabinecie i:

Gin: jak odejdą wody to jedziecie do szpitala, szybko, ale na spokojnie.
Mąż do mnie: no, posprzątasz po sobie i pojedziemy.

Dobrze, że lekarka załapała, że to żart i wszyscy wybuchliśmy śmiechem.


Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
prosze sie nie wyglupiac i nie szalec wiecej O tak! czas na malinowego liscia, wlasnie go chleje i polknelam dwa wiecholki przy okazji

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

ale ja zakrecona jestem w ciazy zamowilam sobie wczoraj olejek do wlosow, i mialam wybrac firme przez ktora chce zeby zostal wyslany, i chyba nacisnelam nie wiem na co, bo patrze w maila a tam miesiac czekania a liczylam ze przyjdzie w kilka dni
Yyyyy to wiesz lepiej wycofaj zamówienie i złóż jeszcze raz


Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
JoaMro, Magiusa, Rosiek gratulacje kochane zeby z maluszkami było wszystko ok i żeby Was szybko powypisywali. I czekam na relacje:P

Wróciłam z ip, wody się zwiększyły tak, że powinnam zostać na oddziale, ale miejsca dla mnie nie było a innego szpitala nie chciałabym, więc mam jak coś zgłosić się w poniedziałek, lub szybciej w razie gdyby coś się działo. A mój lekarz będzie próbował mi zaklepać miejsce na porodówce i wtedyod razu wywołują. Więc proszę o dalsze kciuki za nas
Trzymam kciuki Jak czytam "miejsca dla mnie nie było" to mnie przeraża sytuacja szpitali.
Też w sumie nie są z gumy i pomieszczą określoną ilość osób. Ale mimo wszystko...
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:38   #4046
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nie dziwna, kazdy ma prawo decydowac Ja zawsze myslalam ze bede rodzic sama. I gdyby nie wiele rozmow z moim TZ, ktory bardzo pragnie byc przy mnie w tym dniu, itd. to nie wiem czy bym chciala, i czula jak teraz ze nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo. Teraz czuje ze go potrzebuje, jego wsparcia itd. Kiedys myslalam inaczej ze jest to cos obrzydliwego i nie chce zeby w takim momencie moj maz na mnie patrzal
Dla mnie może to nie tyle obrzydliwe, co po prostu takie fizjologiczne i intymne. Jakoś bym potem się dziwnie czuła jakby mnie TŻ widział w takiej sytuacji jak poród, ale tak jak mówisz to indywidualna sprawa


Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
wg mnie można. A stosujesz ją tylko na włosy? bo włos i tak jest martwy, więc możesz nawet w spirytusie zamoczyć i nic do dzidzi nie przeniknie
Ja maseczkę z rycynowego stosuję na skórę głowy, bo włosy mi wysusza i ogólnie jest taki tępy
Na włosy i na skórę głowy też, dodaje też żółtko i cytrynę. A o tym, że przeciez włos jest martwy nawet nie pomyślałam. Dziękuję



Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Mysle ze mozna ja stosowalam na poczatku ciazy z olejkami dodawalam tej rycyny wlasnie
Dzięki


Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Tylko, ze maz tez nie mogl wejsc odwiedzic.
Wiem, ale wpuszczanie wszystkich bez wyjątku też wg mnie nie jest dobrym pomysłem. W Rosji tak zresztą do teraz jest. nawet mąż nie może wejść. Jak sala na parterze to przez okno można pogadać
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:38   #4047
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość


a ja załamałam się stanem moich nóg. Uważałam je za swój atut, bo mimo że krótkie, to zawsze były bardzo zgrabne. A teraz są jak ciasto drożdżowe, całe takie w fałdach, poorane cellulitem mam nadzieję, że to tylko ten wodny cellulit i da radę go zlikwidować

powinno zejść ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która mówiła, że w ciąży miała cellulit od tyłka aż po kostki, a po porodzie wszystko zeszło więc jeśli to taki typowo ciążowy to nie powinno być źle
w razie czekam polecam po porodzie najlepsze lekarstwo na cellulit w okolicach pośladków i ud- przysiady!! są najlepsze
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:39   #4048
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Chcialam tylko pokazac obrazek i zapytac czy nie.jest wiocha? Muche skopalam, wiem... romby mnie wykonczyly... nie wiem czy poprawiac ??
Sliczny. Na czym malowałaś, jakiś blejtram?
Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Nadia córeczka Roska < love> Załącznik 5919839
Jaki dziubuś śliczny

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
tout-petit-fille u mnie też ostatnio tż rozpaczał nad telewizorem dopatrzył się jakiejś smugi idącej przez środek ekranu, widocznej tylko przy wyłączonym telewizorze, pod odpowiednim kątem. Oskarżył kota, że to na pewno on porysował ekran ogonem No tak, bo przecież, on ma kolce na tym ogonie...
Okazało się, że to kurz
Może pazury ostrzył
Mi pralka wysiada. Dzis przy jednym praniu 3 razy wyszła z szafki i hałas ogromny przy tym. Pewnie dostane kase z Zusu i zaraz będę musiała wydać

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Moj Tz jak idzie sprzątać samochod, to cały dzien go nie ma każdy zakamarek wyczysci na błysk no i Garaz, tam musi być ład i porządek z jego narzędziami.
Szkoda, że w domu nie poświęca tyle czasu na sprzątanie
Ale jak juz cos zacznie to robi to porządnie
To dobrze, że chociaż swoje rzeczy ogarnia.
Mój nie sprząta nic i nigdzie. Z samochodu to piasek szufelką można wybierać.
Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Uszyłam małą płaską podusie do kompletu z kocykiem za jakiś czas do wózka będą idealne
Śliczny komplecik.
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Mam jakiś dziwny ból (to nawet nie ból). W górnej części brzucha w środku mnie tak jakby piecze?
Też miałam to uczucie od rana po lewej górnej stronie brzucha. Jakoś samo przeszło.
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
a ja jestem trochę zła, bo wyprałam kocyk i mi się ten pompon trochę tak potargał i już nie wygląda jak nowy. Wyczesałam i jest trochę lepiej....
Kurde, koc za 130 zł

Pompony to zwykle się psują po praniu. Ech szkoda.

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Echh... Piszecie, że sprzątacie, pracujecie, spacerujecie, biegacie po schodach, a ja tylko leżę w łóżku i nawet nie mogę się przekręcić Jak Mała zeszła na dół to zaczął mi okropnie dokuczać ból z lewej strony biodra gdzie łączy się z kręgosłupem. Teraz nie da się już tego wytrzymać a co dziwne wystarczy, że z całych sił ucisnę to bolące miejsce i ból całkowicie znika.

A od wczoraj wieczora odchodzi mi czop, ale leżeniem porodu nie przyspieszę
Może mały spacerek?

ja dziś od rana w jysku buszowałam bo rabaty na otwarcie były.
Kupiłam fotel do karmienia, poduszki i ręczniki.
Kolejka do kasy chyba na 70 osób jak nie lepiej. Ale jakiś miły Pan z obsługi poprowadził mnie wprost do kasy. Chyba z dwie godz bym tam stała.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:40   #4049
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość




Yyyyy to wiesz lepiej wycofaj zamówienie i złóż jeszcze raz




Trzymam kciuki Jak czytam "miejsca dla mnie nie było" to mnie przeraża sytuacja szpitali.
Też w sumie nie są z gumy i pomieszczą określoną ilość osób. Ale mimo wszystko...
ja jestem ciekawa jak to u mnie będzie, bo mieszkam w ponad 200 tysięcznym mieście, a mamy tu tylko jednen szpital z porodówką, do którego też zjeżdżają się babeczki z okolicznych miejscowości. No i co wtedy jak nie będzie miejsc
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:41   #4050
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VIII

Laski leże i kwicze, bóle miesiączkowe się nasilają i takie dziwne rozpieranie w pochwie czuję Dobrze, że mąż zdążył przed pracą przestawić szafę i zrobić miejsce na łóżeczko, chciałam ciuszki przygotować ale nie dam rady... boże jaki stres. Do tego córka gorączkuje jakąś wirusówkę złapała nie mogę jeszcze rodzić


Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dwie jednorazowe saszetki Bebilionu w Rossmannie. Chociaż na liście szpitalnej nie ma, więc pewnie dają
A koszulka boska Gdzie ją znalazłaś za taką cenę?
W rossmanie jednorazowe saszetki bebilonu? No to problem z głowy pamiętasz może ile kosztuje taka saszetka? Koszulę znalazłam na sprzedajemy(pl) (nie mogę wrzucić linku)


Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Rossi dasz link do tego kocyka?? śliczny jest
Jasne, sprzedawca jest z allegro: madokomfort

Marcia trzymam mocno kciuki! Mnie też chcieli raz zostawić na patologii ale miejsc nie było, co to się dzieje jakiś wysyp hę?

Gosiaczek współczuję, 1500zł kupa kasy, przedstaw im sytuację, może coś się uda jeszcze załatwić?

Ochraniacz na szczebelki prałam, wszystko prałam czy nowe czy używane. Nowe mają świeżą farbę i ponoć dobrze jest porządnie przeprać za pierwszym razem, więc choćby przepłukać w wannie i powiesić do odcieknięcia jak się ktoś boi odkształcenia.
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-20 o 13:42
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 11:35:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.