Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 1776 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 19:17   #53251
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

myszka2020 No to będzie Zakręcony Kubuś


Dziewczyny, drogą dedukcji doszłam do wniosku, ze moje włosy lubią oleje, które mają przewagę omega-6
Przeanalizowałam wszystkie oleje, które używałam -pod względem zawartości procentowej (w sumie dużo ich nie było ) i doszłam do wniosku, że tam, gdzie jest sporo omega 9, to mi nie służyły
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com

Edytowane przez ewcia1807
Czas edycji: 2012-01-16 o 19:18
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:19   #53252
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


oj jak mnie korciło, napisac ze pomyłki lekarzy w tej kwestii sa znacznie częstsze od tego, co mówią

Będzie Kubuś
Hi hi

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale numer cóż, słyszałam już o takich niespodziankach moja Przyjaciółka miała mieć córkę no i ta sama sytuacja...jest Jaś
Ale wszystko w porządku jest?
Wszystko dobrze, mamy koło 3kg

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dopiero teraz Poprzednie mieliśmy usg połówkowe i tam stwierdzono, że dziewczynka, a tu niespodzianka

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Cha, cha!!! A to niespodzianka!!! Też super. Będzie synek mamusi. Synkowie są tulinki większe. (Mój włazi mi rano do łóżka, przytula się i mówi:"Ale jesteś słodka, mamusiu, taka cieplutka i gładziutka", córka tak nie robiła, ten bez mamusi żyć nie może)
Mój synek też dopiero miesiac przed porodem się ujawnił-ale za to tak zaprezentował klejnoty, że nie było wątpliwości.
Tyle że wcześniej nic nie było widać -nikt nie stwierdził, że jest dziewczynką.(intuicja jednak mnie nie zawiodła ani w przypadku córci, ani jego). Kocyk i rożek będzie na następny raz.

Kocyk już jest nowy zielony, a w rożku chwilkę będzie, pewnie z miesiąc, to nie kupujemy nowego Różowy też słodki
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:20   #53253
pati_bc
Rozeznanie
 
Avatar pati_bc
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zb
Wiadomości: 953
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Będzie chłopiec Kubuś, nie dziewczynka, piękne klejnociki dzisiaj na usg widzieliśmy A tu kupione różowe kocyki i różowy rożek
Dobrze, że ubranka i zielone i żółte i niebieskie i różowe
Ale numer Super będzie mały Kubuś Mój bratanek również uwielbia się tulić do mojej bratowej i robi to do tej pory za to moja bratanica już nie jest taka chętna do przytulania bedzie synuś mamusi
pati_bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:24   #53254
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam po suszeniu gorszy skręt... Więc muszę albo ugniatać włosy podczas suszenia, albo własnie użyć dyfuzora. To taki odpowiednik ugniatania włosów. Moim zdaniem warto go mieć


Przy okazji, w ramach ciekawostki: http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Plec-dziecka-mozna-okreslic-juz-na-poczatku-ciazy,wid,14142247,wiadom osc.html?smg4sticaid=6dbf e
odpowiednik ugniatania
musze go mieć
Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
myszka2020 No to będzie Zakręcony Kubuś


Dziewczyny, drogą dedukcji doszłam do wniosku, ze moje włosy lubią oleje, które mają przewagę omega-6
Przeanalizowałam wszystkie oleje, które używałam -pod względem zawartości procentowej (w sumie dużo ich nie było ) i doszłam do wniosku, że tam, gdzie jest sporo omega 9, to mi nie służyły
o rany, podziwiam, moze kiedys i ja do takich odkryć dojdę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:25   #53255
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Będzie chłopiec Kubuś, nie dziewczynka, piękne klejnociki dzisiaj na usg widzieliśmy A tu kupione różowe kocyki i różowy rożek
Dobrze, że ubranka i zielone i żółte i niebieskie i różowe
O ja cię rany! No, to będzie materiał na starszego-najlepszego-brata To i tak nieźle, że teraz się dowiedzieliście, znajomi dopiero przy porodzie usłyszeli, że jednak chłopak
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:29   #53256
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Miskaa78 tylko potrzeba chwilki i wikipedii i wszystko się wie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:40   #53257
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Będzie chłopiec Kubuś, nie dziewczynka, piękne klejnociki dzisiaj na usg widzieliśmy A tu kupione różowe kocyki i różowy rożek
Dobrze, że ubranka i zielone i żółte i niebieskie i różowe
Widac wstydzil sie zaprezentowac wczesniej Ale niespodzianka

Ciekawe, nie slyszalam o tym Moze jak juz kiedys przyjdzie na mnie kolej to skorzystam

Dziewczyny, chcialam ponowic jedno moje pytanko i zadac jedno nowe, ktore mnie przed chwila naszlo:

1. Czy Serum A+E z Biovaxu/-a (ech ta odmiana koncowkow ) wystarczy ze poloze na koncowki wlosow po umyciu i wytrzymaja do nastepnego czy codziennie powinnam nim zabezpieczac od nowa? Myje wlosy mniej wiecej co 2-2,5 doby

2. Czy funkcja jonizacji w suszarce ma duze znaczenie dla kreconych wlosow? Innymi slowy, mogac kupic suszarke za 189zl z jonizacja i analogiczna suszarke za 159zl bez jonizacji warto doplacic do tej drozszej?

plizzz
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 19:52   #53258
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Miskaa78 tylko potrzeba chwilki i wikipedii i wszystko się wie
wikipedia nie jest dla mnie pewnym źródłem wiedzy, nie wiem jak wszystkie ale np B1 jest bardzo wrażliwa na temperaturę. Sięgnę do literatury, znajdę chociaz dla siebie, będę wiedziała, czy jest sens pić czy nie lepiej zaopatrzyc się w tabletki


Claudiiin w tym wątku dyfuzorowym jest opisany problem jonizacji i wyszło na to, ze jest lepsza suszarka z nią, jednak nie skończyłam go czytać więc nie powiem ci czemu

ależ po chińsku jakos napisałam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2012-01-17 o 09:02 Powód: B1 B6 kwas pantotenowy i foliowy :)
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:22   #53259
mychalina89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Dziewczyny dzis zaczynam moja przygode z CG i powiedzcie mi jak dzis umyje wlosy szamponem z SLS to kiedy umyc z odzywka albo kedy nalozyc np maseczke z olejku rycynowego? moje wlosy kedys pieknie sie krecily jak sprezynki,a teraz... lekko pofalowane... czasami jak im sie zachce to sie troche pokreca bardziej... musze w koncu cos z nimi zrobic!
mychalina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:23   #53260
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Claudiiin w tym wątku dyfuzorowym jest opisany problem jonizacji i wyszło na to, ze jest lepsza suszarka z nią, jednak nie skończyłam go czytać więc nie powiem ci czemu
A ja ten watek jakis czas temu czytalam i nie znalazlam odpowiedzi... Teraz tez wyszukalam posty ze slowem "jonizacja" i jedyne przydatne w tej kwestii zdanie jakie znalazlam to "bez jonizacji to kupa" czy cos w tym stylu Ale chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej... Moze zle szukam, nie wiem
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:43   #53261
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Ale te niewnikające chyba szybciej jest wymyć z włosa niż nasycone, bądź jedno? ;>
W sensie zmywalności czy w sensie bardziej trwałego efektu?
I tak nie znam odpowiedzi Testing
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Będzie chłopiec Kubuś, nie dziewczynka, piękne klejnociki dzisiaj na usg widzieliśmy A tu kupione różowe kocyki i różowy rożek
Dobrze, że ubranka i zielone i żółte i niebieskie i różowe
Ale niespodzianka
To dlatego tak włoski wypiękniały
Różem nie przejmuj, ponoć nawet Polska podzielona jest na pół z tymi kolorami A dziecku będzie ślicznie w każdym wesołym kolorze, "mój" szkrab wyglądał męsko i w różu
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 23:30   #53262
shiseido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobne pytanie pojawiło się wcześniej - przejrzenie całego wizażowego forum wydaje się szalenie czasochłonne zatem:

od dwóch miesięcy dbam o włosy - oleje, niemal bezsilikonowa pielęgnacja etc. Włosy wciąż są w kiepskim stanie, zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem i prostowaniem. W efekcie pielęgnacji okazało się, że włosy trochę falują. Główny problem stanowi odrost, ale póki co powstrzymuję się z kolejnym farbowaniem (ostatnie we wrześniu 2011). Myślałam o bezbarwnej hennie. Co o tym myślicie? Czy cassia poluzuje skręt?
Załączam zdjęcia odrostów i skrętu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 1681_2.jpg (37,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 1695_3.jpg (33,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 1694.jpg (30,2 KB, 66 załadowań)
shiseido jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 00:44   #53263
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

cześć dziewczyny, ostatnio mam młyn, nie mam czasu za bardzo zaglądać, a być może niedługo będę miała jeszcze większy niedoczas.

Basiu, dziękuję za odpowiedz. Farbowanie poszło ok, ale niestety bez oleju, bo nie miałam czasu tu zajrzec, i w ogóle kładłam farbę wieczorem bo już nie chciałam czekać dłużej. teraz za to siedze z maską na włosach, żeby im to trochę wynagrodzić.
cieszę się, ze kolor równo chwycił, i (chyba) wszędzie pomalowane są, bo malowałam sama, z drobną tylko pomocą z tyłu.

nadrobiłam i niewiele pamiętam...

Myszko ale numer.. ja od początku czułam, że będzie baba, i w połowie ciąży też gin mi powiedział, żebym wybierała imię dla dziewczynki.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 06:08   #53264
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez AjriszMarta Pokaż wiadomość

Ale niespodzianka
To dlatego tak włoski wypiękniały
Różem nie przejmuj, ponoć nawet Polska podzielona jest na pół z tymi kolorami A dziecku będzie ślicznie w każdym wesołym kolorze, "mój" szkrab wyglądał męsko i w różu
Dla niemowlaczka to i różowy będzie śliczny, czy to chłopiec, czy dziewczynka

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość

Myszko ale numer.. ja od początku czułam, że będzie baba, i w połowie ciąży też gin mi powiedział, żebym wybierała imię dla dziewczynki.



Choć wolę już nie przesądzać nic, nieważne, co się urodzi, ważne że zdrowe i kochane, no i niech będzie lokaskiem




Ostatnio stosuję pielęgnację minimum, czyli mycie, na jakieś 10 minut odżywka ds (bez żadnych dodatków typu olej, keratyna czy ekstrakty), trochę odżywki bs i żel - bardzo mi służy zauważyłam olejowanie zostawię sobie trochę na potem, teraz mam problem, żeby schylić się nad wanną i włosy umyć
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:21   #53265
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

jakas kupa mi z tym lnianym wyszła. ugotowałam 2 łyzki w szklance wody i wyszedł totalnie lejący. No, ale po myciu szamponem kubeczkowo, nałożyalm dużą ilosc i usiluajc opanowac spływanie tego po szyi, twarzy i reczniku, tzrymałam 15 minut. Splukałam. Włosy były tak sztywnodrewniane jak nigdy, bleee... wiec nałozylam ulubionego biovaxa do blondu żołtego jako bs w ilosci 1groszowki i na tym wlosy rozczesalam jakos. Pougniatałam i slicznie sie poddawaly, wygniotlam w koszulke, dołozyłam tego lejacego czegos i poczekałam az wyschna. I co. wszytskos ei rozprostowalo. Nie było ani milimetra włosów do odgniecenia, jak to sie robi po zelu, spuszone na czubku, proste na tyle. Czy to przez to, ze zel nie odstał i nie był sztywny? W dodtyku był glutowaty ale zuzyłam cała szklanke i wcale sie nie zachował jak zel.. hmm.

pati, cuudowne masz te swoje włoski i kolor i skręt.
agrafka, to samo, no i zazdraszczam długosci!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lniany.jpg (36,5 KB, 34 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:39   #53266
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
A ja ten watek jakis czas temu czytalam i nie znalazlam odpowiedzi... Teraz tez wyszukalam posty ze slowem "jonizacja" i jedyne przydatne w tej kwestii zdanie jakie znalazlam to "bez jonizacji to kupa" czy cos w tym stylu Ale chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej... Moze zle szukam, nie wiem
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jakas kupa mi z tym lnianym wyszła. ugotowałam 2 łyzki w szklance wody i wyszedł totalnie lejący. No, ale po myciu szamponem kubeczkowo, nałożyalm dużą ilosc i usiluajc opanowac spływanie tego po szyi, twarzy i reczniku, tzrymałam 15 minut. Splukałam. Włosy były tak sztywnodrewniane jak nigdy, bleee... wiec nałozylam ulubionego biovaxa do blondu żołtego jako bs w ilosci 1groszowki i na tym wlosy rozczesalam jakos. Pougniatałam i slicznie sie poddawaly, wygniotlam w koszulke, dołozyłam tego lejacego czegos i poczekałam az wyschna. I co. wszytskos ei rozprostowalo. Nie było ani milimetra włosów do odgniecenia, jak to sie robi po zelu, spuszone na czubku, proste na tyle. Czy to przez to, ze zel nie odstał i nie był sztywny? W dodtyku był glutowaty ale zuzyłam cała szklanke i wcale sie nie zachował jak zel.. hmm.

pati, cuudowne masz te swoje włoski i kolor i skręt.
agrafka, to samo, no i zazdraszczam długosci!!!
na gorąco jest lejący, zaraz tężeje Poprzednio jak nie odcedziłam go od razu, to juz nie mogłam tego gluta ruszyć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:03   #53267
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wikipedia nie jest dla mnie pewnym źródłem wiedzy, nie wiem jak wszystkie ale np B1 jest bardzo wrażliwa na temperaturę. Sięgnę do literatury, znajdę chociaz dla siebie, będę wiedziała, czy jest sens pić czy nie lepiej zaopatrzyc się w tabletki
Ale chodziło mi o zawartość omega 3, 6, 9 w olejach

Cytat:
Napisane przez shiseido Pokaż wiadomość
hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobne pytanie pojawiło się wcześniej - przejrzenie całego wizażowego forum wydaje się szalenie czasochłonne zatem:

od dwóch miesięcy dbam o włosy - oleje, niemal bezsilikonowa pielęgnacja etc. Włosy wciąż są w kiepskim stanie, zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem i prostowaniem. W efekcie pielęgnacji okazało się, że włosy trochę falują. Główny problem stanowi odrost, ale póki co powstrzymuję się z kolejnym farbowaniem (ostatnie we wrześniu 2011). Myślałam o bezbarwnej hennie. Co o tym myślicie? Czy cassia poluzuje skręt?
Załączam zdjęcia odrostów i skrętu.
Witaj
Może nie po pierwszym razie poluzuje, ale po paru powinna
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:12   #53268
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez shiseido Pokaż wiadomość
hej, to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobne pytanie pojawiło się wcześniej - przejrzenie całego wizażowego forum wydaje się szalenie czasochłonne zatem:

od dwóch miesięcy dbam o włosy - oleje, niemal bezsilikonowa pielęgnacja etc. Włosy wciąż są w kiepskim stanie, zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem i prostowaniem. W efekcie pielęgnacji okazało się, że włosy trochę falują. Główny problem stanowi odrost, ale póki co powstrzymuję się z kolejnym farbowaniem (ostatnie we wrześniu 2011). Myślałam o bezbarwnej hennie. Co o tym myślicie? Czy cassia poluzuje skręt?
Załączam zdjęcia odrostów i skrętu.
Ja przez rok usiłowałam zregenerować włosy po rozjaśnianiu i prostowaniu. Nic to nie dało Jedynym wyjściem okazało się ścięcie. Po roku chodzenia z odrostem, olejowania, bardzo intensywnego dbania o włosy wkurzyłam się i ścięłam to co miałam rozjaśniane i prostowane. Teraz mam zdrowe włosy, które pięknie mi rosną i kocham je
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:14   #53269
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

shiseido - Witaj
Jakie falują, tu będą piękne lokasy
Nasze hennujące fale nie zauważyły zmniejszenia skrętu. Obawiam się że nie da się tego jednoznacznie przewidzieć

Jest cassia w chłodnym odcieniu? ;P
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 10:22   #53270
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Będzie chłopiec Kubuś, nie dziewczynka, piękne klejnociki dzisiaj na usg widzieliśmy A tu kupione różowe kocyki i różowy rożek
Dobrze, że ubranka i zielone i żółte i niebieskie i różowe
myszko gratulacje ! U mnie na poczatku myslalam ze bedzie dziewuszka a tu na usg niespodzianka, no i oczywiscie tez Kubuś Tesciowa katowala mnie rozowymi ubrankami ktorych nigdy mu nie zalozylam... byly typowo dziewczece, kwiatuszki, brokaciki, mam uczulenie na tym punkcie i tak nie raz spotykam sie z pytaniem czy to dziewczynka a ma juz 15 miesiecy wiec chyba widac ze chlopczyk Kolezanka do konca miala stwierdzona dziewczynke a tu przy porodzie okazalo sie ze chlopczyk 4500 kg a pokoj i wszystko rozowe

temat wlosow... mam dzisiaj tragicznie proste nie wiem co im sie dzieje
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii



Edytowane przez agatka89
Czas edycji: 2012-01-17 o 10:31
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:33   #53271
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

AjriszMarta cassia bezbarwna
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:43   #53272
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
AjriszMarta cassia bezbarwna
Bezbarwna ale nadaje ciepły odcień Mam na tyle jasne że może być widać różnicę a właśnie marzy mi się ochłodzenie (pod kolor oczu; na wiosnę będę ocieplać pod pierwsze piegi eh te baby )
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:45   #53273
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Ja tez bym chciala cassie, ale jest miodowa, nadaje cieply kolor, ja sie nie zdecyduje...
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:56   #53274
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
myszko gratulacje ! U mnie na poczatku myslalam ze bedzie dziewuszka a tu na usg niespodzianka, no i oczywiscie tez Kubuś Tesciowa katowala mnie rozowymi ubrankami ktorych nigdy mu nie zalozylam... byly typowo dziewczece, kwiatuszki, brokaciki, mam uczulenie na tym punkcie i tak nie raz spotykam sie z pytaniem czy to dziewczynka a ma juz 15 miesiecy wiec chyba widac ze chlopczyk Kolezanka do konca miala stwierdzona dziewczynke a tu przy porodzie okazalo sie ze chlopczyk 4500 kg a pokoj i wszystko rozowe

temat wlosow... mam dzisiaj tragicznie proste nie wiem co im sie dzieje
Ja mam 1 body, 1 półśpioszki i 2 pajacyki różowe, ale nie są takie typowo dziewczęce, jeden jest z misiem, a inne z napisem kocham mamę i tatę A myślę, że takiemu niemowlaczkowi to nie robi różnicy, czy to jasny róż, czy żółty czy zielony. Co innego, jak już ma te pół roczku czy roczek i już przeważnie widać, czy to chłopiec, czy też dziewczę, choć i nie zawsze Większość mam zielonych, strasznie mi się ten kolor podobał, a neutralny Za to wanienkę będzie mieć różową, trudno, taką dostaliśmy

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jakas kupa mi z tym lnianym wyszła. ugotowałam 2 łyzki w szklance wody i wyszedł totalnie lejący. No, ale po myciu szamponem kubeczkowo, nałożyalm dużą ilosc i usiluajc opanowac spływanie tego po szyi, twarzy i reczniku, tzrymałam 15 minut. Splukałam. Włosy były tak sztywnodrewniane jak nigdy, bleee... wiec nałozylam ulubionego biovaxa do blondu żołtego jako bs w ilosci 1groszowki i na tym wlosy rozczesalam jakos. Pougniatałam i slicznie sie poddawaly, wygniotlam w koszulke, dołozyłam tego lejacego czegos i poczekałam az wyschna. I co. wszytskos ei rozprostowalo. Nie było ani milimetra włosów do odgniecenia, jak to sie robi po zelu, spuszone na czubku, proste na tyle. Czy to przez to, ze zel nie odstał i nie był sztywny? W dodtyku był glutowaty ale zuzyłam cała szklanke i wcale sie nie zachował jak zel.. hmm.

pati, cuudowne masz te swoje włoski i kolor i skręt.
agrafka, to samo, no i zazdraszczam długosci!!!
Mysiu - jak jeszcze używałam początkowo lnianego, to często wychodził dość rzadki, nie czekałam, aż zgęstnieje i używałam i nie miałam takiego przypadku, jak Ty, tylko wtedy sporo więcej go nakładałam, mam wrażenie, że taki gęsty i odstany lepiej trzyma.

Brakuje mi olejowania, chyba jednak zaolejuję się niebawem, bo tęsknię
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:01   #53275
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

agata456 a mnie cassia niestety nie dała żadnego efektu, no , ale znów tak jasnych włosów to ja nie mam
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:06   #53276
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Myszko, ale numer Ale lokas tak czy inaczej

Kobity, poradźcie Otóż jak nałożę olej, i chcę umyć OMO z Babydreamem, to jest to w ogóle możliwe? Czyli ze skalp szamponem, a na zaolejowaną długość tylko nałożę balsam Potters i będzie? Wprawdzie w FAQ jest, że pierwszym O może być olej, ale jakoś tego sobie nie wyobrażam.

Ostatnio zmyłam olej samym BD, ale końce mam takie puchowo - piórkowe, za to przód ekstra, nieobciażony, objętościowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120117_1.jpg (42,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120117_2.jpg (40,4 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2012-01-17 o 11:10
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:23   #53277
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kobity, poradźcie Otóż jak nałożę olej, i chcę umyć OMO z Babydreamem, to jest to w ogóle możliwe? Czyli ze skalp szamponem, a na zaolejowaną długość tylko nałożę balsam Potters i będzie? Wprawdzie w FAQ jest, że pierwszym O może być olej, ale jakoś tego sobie nie wyobrażam.
Na długość nakładam odżywkę b/s (oczywiście na naolejowane włosy) a skalp myję szamponem rozbełtanym w kubku bez problemu schodzi za pierwszym razem
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:28   #53278
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Na długość nakładam odżywkę b/s (oczywiście na naolejowane włosy) a skalp myję szamponem rozbełtanym w kubku bez problemu schodzi za pierwszym razem
Dziękuję Tak też poczynię... jutro
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:36   #53279
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Myszko, ale numer Ale lokas tak czy inaczej

Kobity, poradźcie Otóż jak nałożę olej, i chcę umyć OMO z Babydreamem, to jest to w ogóle możliwe? Czyli ze skalp szamponem, a na zaolejowaną długość tylko nałożę balsam Potters i będzie? Wprawdzie w FAQ jest, że pierwszym O może być olej, ale jakoś tego sobie nie wyobrażam.

Ostatnio zmyłam olej samym BD, ale końce mam takie puchowo - piórkowe, za to przód ekstra, nieobciażony, objętościowy
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Na długość nakładam odżywkę b/s (oczywiście na naolejowane włosy) a skalp myję szamponem rozbełtanym w kubku bez problemu schodzi za pierwszym razem
robiłam tak jak DMka, raz nawet zmyłam olej rozbełtaną isaną - sama byłam zdziwiona, że mi się to udało


doczytałam, nie robie dokładnie tak jak DMka, ja kładlam odżywkę d/s
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:41   #53280
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XI część zakręconej opowieści

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
robiłam tak jak DMka, raz nawet zmyłam olej rozbełtaną isaną - sama byłam zdziwiona, że mi się to udało


doczytałam, nie robie dokładnie tak jak DMka, ja kładlam odżywkę d/s
Zmywałam oleje samą odżywką, ale teraz włosy mają etap focha na takie mycie, i jest OMO
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.