zakopleksione stworzonko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-29, 09:31   #1
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30

zakopleksione stworzonko


Echh...mam nadzije, za pomożecie jakoś - jeżeli wogóle sie da- takiemu zakompleksionemu stworzonku jak ja...
Odbiegam, bardzo od ideału...moja cera jest bardzo jasna z lekkimi piegami, jednak gdy wyjdzie słoneczko piegi stają sie bardziej widoczne - nie mam pojecia co z nimi robić.Czy używać pudru ciemniejszego który ja zakryje, czy nie...no i ogólnie nie nan jakiegoś fajnego pomysłu na to jak bym mogła fajnie wyglądać.
Fryzurke też bym bardzo chciała zmienić- jednak nie na bardzo krótkie włosy
Prosze pomózcie zakompleksonej 22latce...Licze na Was...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0014.jpg (64,4 KB, 65 załadowań)
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 10:10   #2
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Cześć Stworzonko!

A po cóż walczyć z piegami jak:
urocze,
odmładzają,
dodają wdzięku
i są modne ( lancome ma nawet ołówek do malowania piegów).

Odradzam używanie ciemnych pudrów - postarzają i nadaja zmęczony wygląd.

Moim zdaniem powinnaś skrócić i wycieniowac włosy. Jesteś jeszcze młodziutka a fryzurka którą masz jest zbyt ciężka i niepotrzebnie dodaje Ci powagi.
Dobrze Ci będzie w asymetrycznej dość długiej grzywce i postrzępionych kosmykach - masz dość dużą twarz ( to nic złego, ja też mam taką [img]icons/icon7.gif[/img] a dorabiam sobie jako una modella ) a taka buzia nie lubi zbyt ciężkiej ani też zbyt wysmyczonej oprawy.
Proponuję cięcie i ułóżenie włosów takie jak ma Joanna Brodzik ( niestety nie mogę dołączyc djęcia bo mi komputer wariuje - mam błąd w Eksplorerze [img]icons/icon9.gif[/img]
Do tego może jakiś lekki balejaż w odcieniach słomy i piasku.
Nie farbuj całych włosów, bo brązy ładnie wydobywają kolor Twoich oczu.
c.d.n. - jak wypucuję mieszkanie i przytaszczę worki z zakupami itd...czyli wieczorkiem
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 10:34   #3
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Re: zakopleksione stworzonko

Asiu, przede wszystkim ciuszki w innych kolorkach.... jasniejsze, bardziej pastelowe.... Do tak delikatnej urody nie możesz tak się buro ubierać [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 10:45   #4
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Dziekuje serdecznie za odpowiedz,hmm...grzywki nigdy nie miałam....ale...już zaglądam na stronki Jonny Brodzik, zeby zobaczyć dokładnie fryzurke...
Noa napisał(a):
> Cześć Stworzonko!
>
> A po cóż walczyć z piegami jak:
> urocze,
> odmładzają,
> dodają wdzięku
> i są modne ( lancome ma nawet ołówek do malowania piegów).
>
> Odradzam używanie ciemnych pudrów - postarzają i nadaja zmęczony wygląd.
>
> Moim zdaniem powinnaś skrócić i wycieniowac włosy. Jesteś jeszcze młodziutka a fryzurka którą masz jest zbyt ciężka i niepotrzebnie dodaje Ci powagi.
> Dobrze Ci będzie w asymetrycznej dość długiej grzywce i postrzępionych kosmykach - masz dość dużą twarz ( to nic złego, ja też mam taką [img]icons/icon7.gif[/img] a dorabiam sobie jako una modella ) a taka buzia nie lubi zbyt ciężkiej ani też zbyt wysmyczonej oprawy.
> Proponuję cięcie i ułóżenie włosów takie jak ma Joanna Brodzik ( niestety nie mogę dołączyc djęcia bo mi komputer wariuje - mam błąd w Eksplorerze [img]icons/icon9.gif[/img]
> Do tego może jakiś lekki balejaż w odcieniach słomy i piasku.
> Nie farbuj całych włosów, bo brązy ładnie wydobywają kolor Twoich oczu.
> c.d.n. - jak wypucuję mieszkanie i przytaszczę worki z zakupami itd...czyli wieczorkiem
> pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
> Noa
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 11:17   #5
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zakopleksione stworzonko

Masz jasne oczy, może warto przefarbować włoski na jaśniejszy kolorek? Albo zrób sobie pasemka (chyba wciąż modne). Ładnie wyglądają pasemka blond na hm.. takim jakby rudawym, czerwonym, bordowym (i Bóg wie jakim [img]icons/icon10.gif[/img] ) kolorze (właściwie to nie wiem jaki to jest kolor, ale coś z tych odcieni).
A jak układać.. hm.. [img]icons/icon41.gif[/img] Pazurki, pocieniowane, krótsza długość nachodząca na dłuższą, o rany jest tyle sposobów, ale najważniejsze, aby układać włosy, a nie "e, nie chce mi się.."
Albo jeszcze lepszy pomysł. Spinaj włosy w kucyk. Teraz kiteczki są takie modne [img]icons/icon29.gif[/img] Ładnie podwinięty ogonek. Albo na całej długości ogonka gumeczki. Tak prosto i jednocześnie uroczo [img]icons/icon7.gif[/img]

Możesz od czasu do czasu chodzić do solarium. Najpierw przejdziesz się kilka razy (co dwa, trzy dni- przynajmniej ja tak chodziłam i było dobrze), a potem już tylko jak poczujesz, że zbladłaś, lub raz na dwa tygodnie na 10 minut, czy więcej. I nie wydasz dużo pieniążków, jedynie początkowo troche więcej gotówki się przyda [img]icons/icon10.gif[/img] Ale nie wszystkim solarium pasuje [img]icons/icon7.gif[/img]

A żeby fajnie wyglądać.. To nie liczą się tylko włosy, buzia ale i wygląd ogólny- ubrania również. Tak myślę. Ale z tym, to chyba nikt nie ma problemów.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 21:03   #6
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Uff! Nareszcie można spokojnie powizażować...

Jeśli fryzura Pani Joanny B. wydaje Ci się być za krótka to może spodoba Ci się pomysł podcięcia włosów do ramion, wystrzępienia na dole i skrócenia pasm od grzywki tak by sięgały do kośći policzkowych, do połowy policzków ( taka dłuuga grzywka) i ZACZESYWANIE jej NA BOK + PRZEDZIAŁEK ASYMETRYCZNY - ważne! -bo podkreśla oczy i kości policzkowe a nie poszerza twarzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Taka fryzurka jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy podsuszyć czochrając ( precz ze szczotką!) spryskać lakierem lub płynem do układania, wysuszyć do końca zaczesując grzywkę na bok. Można ją troszke przygładzic żelem. Jeśli w ciągu dnia wyrwia sie spod kontrto nic nie szkodzi. Tez ładnie.
Jaki masz kolor oczu - na zdjęciu wyglądają na stalowe ale nie jestem pewna ??
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 22:06   #7
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Pomysł na fryzurke bardzo mi sie podoba - miałam coś podobnego, tzn. grzywka do kości policzkowych i ogólnie włosy bardzo wycieniowane i wystrzępione brzytwą, a końcówki wywinięte na zewnątrz z dodatkiem wosku.
CZy więc uważasz że coś takiego pasowało do mnie??
Oczy faktycznie mają kolor stalowy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zdjęcie jest zupełnie bez makijażu.
Na codzień używam tusz do rzęs i odrobine jasnego cieniu , no i oczywiście podkład.Przedstawiam Ci zdjęcie jak jestem "wyszykowana". Jednak szczeże coś mi i to BARDZO w tym nie pasuje. Dziękuje za rade.

Noa napisał(a):
> Uff! Nareszcie można spokojnie powizażować...
>
> Jeśli fryzura Pani Joanny B. wydaje Ci się być za krótka to może spodoba Ci się pomysł podcięcia włosów do ramion, wystrzępienia na dole i skrócenia pasm od grzywki tak by sięgały do kośći policzkowych, do połowy policzków ( taka dłuuga grzywka) i ZACZESYWANIE jej NA BOK + PRZEDZIAŁEK ASYMETRYCZNY - ważne! -bo podkreśla oczy i kości policzkowe a nie poszerza twarzy [img]icons/icon7.gif[/img]
> Taka fryzurka jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy podsuszyć czochrając ( precz ze szczotką!) spryskać lakierem lub płynem do układania, wysuszyć do końca zaczesując grzywkę na bok. Można ją troszke przygładzic żelem. Jeśli w ciągu dnia wyrwia sie spod kontrto nic nie szkodzi. Tez ładnie.
> Jaki masz kolor oczu - na zdjęciu wyglądają na stalowe ale nie jestem pewna ??
> pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
> Noa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my-małe.jpg (73,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0034 małe.jpg (75,8 KB, 26 załadowań)
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-29, 22:59   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: zakopleksione stworzonko

Ech, kobiety ...
Słuchaj, Joasia, ja sie boję, że jak takie piękności jak Ty będą wypisywać w tym miejscu o kompleksach, to dziewuszki, którym NAPRAWDE przydałaby się pomoc, nie będą miały odwagi się odezwać ...

Coż, ze mnie żadna wizażystka, ale jak zobaczę buźkę, z którą można zrobić wszystko ; do którek pasuje 20 fryzur, to jak się powstrzymać [img]icons/icon12.gif[/img]

No więc, myślę sobie - tak jak Noa mówi : skrócić trochę włosy, postrzępić i dodać im objętości (i światła też; zrobiłabym delikatniusi, rozświetlajacy balejaż - takie promyczki; ale niekoniecznie - jesli sie nie widzisz w tym)

Piegi są cudne - ale i tak cerę trzeba wyrównać leciutkim, jasnym i rozświetlającym podkładem (jesli nie lubisz tych piegów, to trzeba uzbroić sie w cierpliwość, bloker UVA, i jakiś kremik rozjaśniający, no i unikac słonka - za rok będzie lepiej)

Brwi podregulowałabym minimalnie - masz piekne rysy twarzy, ale mozna je jeszcze wyszlachetnić leciutko wyrównując górny zewnętrzny zarys i dolny - żeby rozjaśnić oczko;
no właśnie - jakiś delikatniuśki, jasny cień na górną powiekę dla rozświetlenia, a ciemniejszym nadać głębi oku (obrysujesz sobie zewnętrzny kącik oka, klasycznie)
Ciemną, ale raczej nie czarną kredeczką podkreśliłabym kąciki oczu, i lekko rzęski uczytelnić ..
Usta jasne i świeżutkie mi się widzą [img]icons/icon7.gif[/img]
a potem już sama będziesz widziała, co udoskonalić [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakomplesiona1.jpg (81,8 KB, 18 załadowań)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 22:06   #9
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Tak! Chodzi mi o taka fryzurkę tylko z przedziałkiem bardzo z boku. Z grzywką opadającą na jedno oko lub zaczesaną za ucho, ale nadal obecną na czole [img]icons/icon7.gif[/img]

I warto by włoski były na tyle długie byś mogła spiąć je w kucyk.
kucyk + grzywka na skos = urocza fryzurka
Ale nie dłuższe niż do ramion, wtedy są w ruchu zamiast smutno opadać na ramiona.
na wieczór mogłabyś zafundować sobie modny naprawdę mocny makijaż oczu.
Zrób dość grubą kreskę na górnej powiece ( taka a la Marylin - czyli skrzydło jaskółki ). Górna powiekę i jej załamanie pokryj ciemnym cieniem ( śliwkowy brąz, taupe czyli złamany szarośćią brąz - b.ładny w ofercie...Avonu(!) z serii pojedyńczych lepszych cieni)
Teraz troszeczkę rozjaśnij( beż) lub dodaj drugi kolor ( np.bordo) na ruchomą część powieki ( bez jej załamania).
Na koniec kreska pod dolnymi rzesami + dlaikatne podkreślenie jej ww. ciemnym cieniem.
Do tego jasne, tylko pobłyszczykowane usta i troszkę różu na policzki.
Pod kośćią policzkową jeśli chcesz mieć ostrzejszy image lub na niej ( z leciutko mocniejszym akcentem na początku).
Kolor...hmmm...a może tak coś żywszego może taki jak naturalnie zaczerwienione policzki?
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
Ps. Właśnie udaję żę piszę list motywacyjny i coś inwencja mi wędruje w stronę wizażu....
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 23:02   #10
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko

I jedyne co mam do dodania to kolory cieni:
Szleństwa do eksperymentowania czyli oranż ( bardzo ładny i nie ryzykowny finansowo jest cień pt.Melon z Luminelle Yves Rochera), róż i żółty ( Max factor ma w najnowszym makijażu) - te kolory podkreślą niespotykany kolor oczu
A bezpieczne :
deikatny jasny neutralny ( ani ciepły ani tez wpadający w lila)róż, bardzo jasny beż z domieszką żółci- przy jasnym makijażu i skórze Twoje oczy będą jedynym nasyconym kolorystycznie akcentem na twarzy - będą przykuwać uwagę

Zresztą szaleć z makijażem można przy użyciu całkiem, całkiem dobrych cieni firmy Inglot ( całe 5,50 za szt a kolory bardzo ładne i w ogromnym wyborze)
[img]icons/icon7.gif[/img]
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 23:32   #11
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko - fryzura :-)

Dziękuje bardzo za rade
Hmm...gdybyś miałą troszke czsasku to czy mogłabyś mi jak wpadnie Ci gdzieś wysłąć zdjęcie o jaki rodzaj kreski Ci chodzi. Ale to tylko jeżeli pozwoli Ci an ato czas [img]icons/icon7.gif[/img]
No ... i powodzenia w pisaniu....
Bużka.
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-30, 23:48   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zakopleksione stworzonko

Asiek, masz trzy frizy, wydaje mi się, że ostatni będzie najlepszy. Tak na moje oko na drugim jest makijażyk i kolorek podobny do tego proponowanego przez Magusię [img]icons/icon29.gif[/img].

Krótki komentarz: włosy na twarz to raz, rozjaśnić chociaż balejażem to dwa, ożywi Ci to buzię, kolorowe ubranka to trzy. Ostatnie najważniejsze - szaroburości Cię gaszą i postarzają. Jesteś pierwsza w kolejce, podziękuj Madze [img]icons/1list.gif[/img].

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:19   #13
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko

Super jesteście, przpadkiem trafiłam na tą stronke i jestem nią tzn WAMI zachwycona drogie "pomocnice"
Wielka Bużka [img]icons/icon7.gif[/img]

p.s . hmm.... a o co chodzi z tym , z tą kolejeczką (jestem tu nowiutka i zbytnio nie wiem jeszcze)
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:29   #14
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: zakopleksione stworzonko/Bunia proszę się natychmiast wytłumaczyć ;-)

Joanna napisał(a):
>
> p.s . hmm.... a o co chodzi z tym , z tą kolejeczką (jestem tu nowiutka i zbytnio nie wiem jeszcze)

Spokojnie Biedronka [img]icons/icon7.gif[/img] - ja nie jestem nowiutka i też nie wiem [img]icons/icon10.gif[/img] więc pewnie Babcia miala skrót myślowy dla nas maluczkich niezrozumialy [img]icons/icon12.gif[/img]
Buniu tłumacz na polski proszę bo my ni w ząb [img]icons/tongue.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:41   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zakopleksione stworzonko/Bunia sie natychmiast tłumaczy ;-)

palomino napisał(a):
> Buniu tłumacz na polski proszę bo my ni w ząb [img]icons/tongue.gif[/img]
>
Już się pospiesznie tłumaczę, bo ten stosik tam pewnie czeka [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziewczyn chętnych do metamorfozy jest kilka, ja się nie obrabiam z odpowiadaniem (logo!, życie codzienne itd.) więc już odpowiadałam Monisi (proszę sobie odszukać), że pamiętam o chętnych, a odpowiadać będę na raty, w miarę sił i możliwości... I na Biedroneczkę padło pierwszą, bo mię Maga zmobilizowała... Jasno wyjaśniłam? [img]icons/icon10.gif[/img]

A jeśli chodzi Joasiu o kreseczkę słynną, to załączam zdjęcia MM, tam dokładnie widać, zwłaszcza na tym dużym... [img]icons/icon12.gif[/img]

Swoją drogą zobaczcie, kto powiedział, że piękna kobieta musi być chuda? Ale to tak na marginesie... [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:59   #16
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko/Bunia sie natychmiast tłumaczy ;-)

Dzięuje Ci Bunia śliczniutko [img]icons/icon7.gif[/img]
JAKIE TO FORUM JEST WSPANIAŁE!!!
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:59   #17
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko/Bunia sie natychmiast tłumaczy ;-)

Dzięuje Ci Bunia śliczniutko [img]icons/icon7.gif[/img]
JAKIE TO FORUM JEST WSPANIAŁE!!!
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 11:21   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

Czesc Biedroneczko [img]icons/icon7.gif[/img]

Bunia to sie tłumaczy [img]icons/icon29.gif[/img] ja to juz nawet nie smiem, bo baaardzo bym chciala cos zaproponowac, ale..sie boje i ten..czasu brakuje [img]icons/icon7.gif[/img] hyhy [img]icons/icon7.gif[/img]

ale dobra tam, najwyzej jak ktos wezmie serio te moje porady to NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ [img]icons/icon7.gif[/img] hihe.. [img]icons/icon7.gif[/img]

do rzeczy : asiu- ja bym skróciła włoski [img]icons/icon7.gif[/img] propozycje na fotach [img]icons/icon7.gif[/img] uwazam- bardzo przepraszam jesli kogso obraze- ale ze pieknie byłoby ci we włoskach typu- pani Górniak E [img]icons/icon7.gif[/img] jakos tak mi sie widzisz [img]icons/icon7.gif[/img] i nic na to nie poradze [img]icons/icon7.gif[/img]

Odnosnie kreski na powiekach - Bunia ma racje, powinna byc wyrazniejsza [img]icons/icon7.gif[/img] widzialam podobna u Justyny Steczkowskiej, ale nie mam teraz foty- jak znajde- to wkleje, oglądaj wiec prosze swoj wąteczek, jesli chcesz zobaczyc [img]icons/icon7.gif[/img] bo nie wiem kiedy wkleje , postaram sie szybciutko, dobzie ? [img]icons/icon7.gif[/img]

Pogłębiłabym Twoj własny kolorek włosków [img]icons/icon7.gif[/img] Bardziej w ciemy brąz [img]icons/icon7.gif[/img]

o kolorkach ubran, cieni , o brwiach dziewczyny juz napisały [img]icons/icon35.gif[/img]

yyy..chyba o niczym nie zapomniałam [img]icons/icon41.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 12:00   #19
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zakopleksione stworzonko/Bunia sie natychmiast tłumaczy ;-)

Joanna napisał(a):
> Dzięuje Ci Bunia śliczniutko [img]icons/icon7.gif[/img]
> JAKIE TO FORUM JEST WSPANIAŁE!!!

A głosujesz codziennnie??? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-31, 14:18   #20
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

O taką właśnie grzywkę jak ma Edyta G. mi chodziło [img]icons/1jupi.gif[/img]

dziewczyny współpracuje się z wami tak cudownie [img]icons/icon29.gif[/img]

Może złóżmy agencję reklamiastą to nie będę musiała męczyć się z listami motywacyjnymi ( aaa! ta znowu o sobie....)

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:23   #21
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

W szale szukania portretów młodopolskich znalazlam obraz Wojciecha Kossaka "Potret Zofii Hoesickowej". Nie wiem, jak Wam, ale mnie bardzo przypomina Biedroneczkę. A z tego co pamiętam pani Zofia była słynną łamaczką serc... [img]icons/icon12.gif[/img]
A i dodatkowo - Asiek, świetnie by Ci było w takiej czerwieni [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:48   #22
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

ha dzięki Noa fakytcznie coś jakbym wspólnego miała [img]icons/icon7.gif[/img]
Aż mi sie milutko zrobiło [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 20:47   #23
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

Babci podziękuj [img]icons/icon7.gif[/img]

I opowiedz jak tam przygody makijażowe - czy po serii eksperymentów masz ochotę udusić wizażowe przemądrzałki czy nie.
buziaki
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 21:29   #24
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Fryzjer w Trójmieście

...no właśnie a może znacie jakiegoś dobrego fryzjerka w Trójmieści ??
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 21:44   #25
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Fryzjer w Trójmieście

Mogę Ci dać znać w łikend - spotkam się na uczelni z koleżnką która jest z Trójmiasta i zawsze wygląga glamour [img]icons/icon12.gif[/img]tfu! (ze względu na kiepskość gazety, która zagarnęła tę nazwę)
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 22:47   #26
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: Fryzjer w Trójmieście

super [img]icons/icon7.gif[/img]
bardzo bym sie cieszyła z adresiku do frzyzjera dobrego.
A co do kolorowych eksperymentów to CUDOWNIE - wybieram sie pojurez wieczorem na koncercik jazzowy do knajpki wiec coś szalonego wymyśle
Trzymaj sie cieplutko [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 16:46   #27
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Fryzjer w Trójmieście

Hej, jestem z Trójmiasta i mam super fryzjerkę. Wprawdzie nie jest to żaden super ekskluzywny salon, ale zawsze wychodzę zadowolona. Jest na ujeścisku, jak chcesz to Ci podam namiary.
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 17:40   #28
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: zakopleksione stworzonko/ja to juz sie wstydze tłumaczyc ;)

Dziewczyny Czytam ja sobie to forum i po prostu nie moge uwierzyc: otoz ISTNIEJE w tych czasach bezinteresowna zyczliwosc. Wasze opinie i rady sa tego zywym dowodem. Jestescie naprawde SWIETNE!!! A wasze uwagi - po prostu kapitalne. Serdecznie pozdrawiam wszystkie rewelacyjne Dziewczyny z Wizazu))
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 20:05   #29
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: Fryzjer w Trójmieście

MAm nową fryzurke, bo odzyskałam kontakt z najlepszym fryzjerem pod słonsem !!!
Musze sie pochwalić (hmmm...chociaż na tych zdjęciach nie widać wogóle tej superutkiej fryzurki [img]icons/icon9.gif[/img] )

p.S woow ale róznica jak na siebie spojrze na pierwszym zameszczonym zdjęciu a teraz [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0010wizaz.jpg (67,1 KB, 39 załadowań)
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 20:09   #30
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Fryzjer w Trójmieście

Ślicznie Asik... Jeszcze tapetkę zrób i będzie bossssko [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.