Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 15:38   #661
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ewusia polecam, zupelnie inny smak kawy, a jeszcze musze mlynek do kawy kupic i bedzie czad. Bede wiedziala, co pije

Jerzyczka mnie caly czas zalega dycha, chcesz oddam Ci :-P
Podziękuję, lubię być chuda Ale za dalsze chudnięcie również podziękuję, mogę na Ciebie przelać moc chudnięcia
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Zwał jak zwal tylko inne danie serwowali^^ mój też śpi ale mąż zaraz wróci ja chcę się wyrwać i pewnie się obudzi...

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Jerzyczka do fiszbiny się mój z alles odczepia. Ja Ci 15 uhodowane przed ciążą mogę dac:p

Chce juz iść biegać!!! Wrrrr ale jak młody usypia to już nie mam sily wieczorem :/
A polecasz ten z alles? Bo kurde, musze kupić jakiś ładniejszy na wyjścia, bo to wstyd już w takich tych białych zwyklakach.. Babcine to takie..

Ja jak chodze na spacery to uskuteczniam szybkie power walki, ale po godzinie szybkiego marszu ciągnie mnie miejsce cięcia, więc nie mogę przesadzać..
I co z tego jak waga super, chudość super, ale brzuch makabra mam wrażenie.. Kiedy ja się na plaży pokaze..
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:38   #662
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jeeejku czekam az przestanie padac i zaczne sie ruszac. I tak mysle rano biegac. Tylko hmm nie wiem jak to zrobie. Bede biegac, tylkp wtedy jak tz bedzie mial popoludnia, bo wieczorem ja nie mam sily.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:40   #663
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Jerzyczka,wlasnie tak jest...ze biore malego i 2 sekundy i cisza...Z jednej strony to moj kochany synus i nie chce sie dzielić I fajnie ze on to odwzajemnie.Ale z drugiej czasem potrzebuję pomocy i jestem zmeczo

Malwi-mnie co tydzień kg schodzi przy karmieniu.Jszcze 3 do wagi sprzed ciazy.Ale z 8 do idealnej
To ja sobie tłumacze, że to synuś mamusi i ciesze z tego faktu. Ale pocieszę Cię, też czasem mam ochotę Go oddać mężowi a On ni hu hu do mamy chce A może niech twój mąż podejdzie do małego jak akurat będzie w dobrym humorze uśmiechał się do Ciebie? I wtedy niech zacznie do niego mówić? Wtedy zobaczysz jak zareaguje
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:59   #664
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

A ja nakarmilam smoka i jadę na zakupy
Tz usypia właśnie.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Jadę na terapię muzyczna
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:00   #665
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jerzyczka, próbowaliśmy...I bedziemy próbować dalej różnych sposobow.Mam nadzieję,ze to przejsciowe,bo chcę za miesiąc wrócić na uczelnię i będzie musiał zostac z mężem. Ale Twój synuś też tak histeryzuje?Bo mój sie robi az czerwony od placzu i ma bezdech W żadnej innej sytuacji tak nie płacze Łamie mi to serce,a mąż chce go próbować tulić a ja siedzę w pokoju obok i też prawie beczę.A jak chcę go zabrac mężowi to ma do mnie pretensje ze nie pozwalam mu probowac.A ja pozwalam,ale jak dlugo mozna pozwolic na taki placz?
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:05   #666
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Jerzyczka, próbowaliśmy...I bedziemy próbować dalej różnych sposobow.Mam nadzieję,ze to przejsciowe,bo chcę za miesiąc wrócić na uczelnię i będzie musiał zostac z mężem. Ale Twój synuś też tak histeryzuje?Bo mój sie robi az czerwony od placzu i ma bezdech W żadnej innej sytuacji tak nie płacze Łamie mi to serce,a mąż chce go próbować tulić a ja siedzę w pokoju obok i też prawie beczę.A jak chcę go zabrac mężowi to ma do mnie pretensje ze nie pozwalam mu probowac.A ja pozwalam,ale jak dlugo mozna pozwolic na taki placz?
Nie, ja nie mam tego problemu, ze histeryzuje.. Kuba bardzo lubi spędzac czas z moim mężem. Mi chodziło bardziej o to, że np. jak Kuba marudzi i mąż probuje go uśpic to często mi się to uda szybciej Także nie wiem jak Ci pomóc.. Może to rzeczywiście kwestia brody? Tonu głosu?
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:14   #667
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Daisy a tz mówił do brzucha w ciąży?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:16   #668
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Daisy a tz mówił do brzucha w ciąży?
Nie wiem czy to ma coś do rzeczy.. Mój mąż mówił rzadko, raczej co jakiś czas, bo twierdził, że nie wie co powiedzieć i będzie się z synem bawił jak już bedzie na zewnątrz
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:18   #669
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma coś do rzeczy.. Mój mąż mówił rzadko, raczej co jakiś czas, bo twierdził, że nie wie co powiedzieć i będzie się z synem bawił jak już bedzie na zewnątrz


U mnie identycznie bylo
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:26   #670
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Daisy a tz mówił do brzucha w ciąży?
Ale przeciez dziecko zna glos ojca, bo przeciez jak mowil do matki, to nie mowil na ucho.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Czy wasze dzieci tez gadaja do cycka jak jedza?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:26   #671
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jerzyczka ja mam ten chi chi i polecam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:32   #672
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

A mój skarb właśnie pierwszy raz zasnął na klacie u TZ-ta. Zazdro wielkie! Jak ja położę ją na siebie to tylko cyca niucha i nie potrafi grzecznie leżeć
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:40   #673
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ale przeciez dziecko zna glos ojca, bo przeciez jak mowil do matki, to nie mowil na ucho.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Czy wasze dzieci tez gadaja do cycka jak jedza?
Mój raczej tak mruczy zazwyczaj jak niespokojnie je Śmieje się wtedy, że wyzywa cycka
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Jerzyczka ja mam ten chi chi i polecam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
dzięki spojrze
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A mój skarb właśnie pierwszy raz zasnął na klacie u TZ-ta. Zazdro wielkie! Jak ja położę ją na siebie to tylko cyca niucha i nie potrafi grzecznie leżeć


A mój dalej śpi..
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:43   #674
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja z moim często negocjuje czy pozwoli mamie też zjeść
Ja w takich negocjacjach zawsze przegrywam

malwi rośnie chłopak
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:47   #675
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Czarnaa prywatna Ci wysłałam
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:50   #676
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

kasia dostałam tylko zaproszenie
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:52   #677
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Hmm to tu Ci prywatnie napisze żeby nikt nie widział żebyś mi rzuciła namiar na fb bo zalozylam w szczytnym celu obejrzenia zdjęć i filmikow^^
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:52   #678
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Nie mówił...Też mi się wydaje,że głos zna... jesli nic nie pomoze bedziemy chyba próbować z brodą jak mąż się zgodzi.

Dziewczyny a przechodzilyscie juz kryzys laktacyjny?Pierwszy raz mam wrażenie,że maly się nie najadl i to z 2 piersi Teraz ma 7 tygodni.W piątek będzie 8.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:55   #679
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Nie mówił...Też mi się wydaje,że głos zna... jesli nic nie pomoze bedziemy chyba próbować z brodą jak mąż się zgodzi.

Dziewczyny a przechodzilyscie juz kryzys laktacyjny?Pierwszy raz mam wrażenie,że maly się nie najadl i to z 2 piersi Teraz ma 7 tygodni.W piątek będzie 8.

Mi sie wydaje,ze mialam kryzys jak maly mi wisial non stop na cycu wieczorami.. Wlasnie jakos tak w okolcoach 7-8 tygodnia. Sam minal jakos w zeszlym tygidniu, a Kubus dzis skoncxyl 10 tygodni
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:56   #680
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jerzyczka grzej mleko w cycu :p

Taaak Cię rozumiem z ta położną... U nas wczoraj był pierwszy poniedziałek bez wizyty i tak smutno. Polubiłam ją.
No i wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ale przeciez dziecko zna glos ojca, bo przeciez jak mowil do matki, to nie mowil na ucho.
Dla mnie to gadanie stricte do brzucha bardziej pozwala się ojcu przyzwyczaić do dziecka.
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ojj:x daleko od Ciebie mieszka?
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Hariett no to ładnie Was mama zalatwila z tymi kluczami. Zapasowych pewnie nie macie?
Tak, ona Śląsk my Kuj-Pom, ale już wysłali, jutro klucze mają być a póki co wzięliśmy zapasowy od teściowej
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
I nie wiem gdzie ja mialam mozg jak kupowalam pajace wkladane przez glowe - brawo ja!
Serio ich nie lubicie? Dla mnie to są najładniejsze pajace, najchętniej bym wszystkie wymieniła na takie (a mam AŻ 1 i to już przymaławy ). Wygodne jak body, tylko bardziej Gdzie je kupowałyście? Oprócz sh
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja pajace lubię za to ze nie musze skarpetek ubierać, bo ciągle je gamon gubi i chodzę i szukam tych małych tuptusiów
Zakładam, minuta i nie ma.
Witaj Daisy
U nas też były szminki, z tym że Hubert akurat źle łapał więc to mnie nie dziwi. Smutne, że nie masz wsparcia w rodzinie, a mąż? To wiele daje.

Byliśmy na mieście, sprawę z kosiniakowym załatwiłam, naszą sprawę prowadzi taaaaki miły przystojniak Ale ciiii
Mothercare u nas już jest zamknięte także przykro mi Baby, nic nie kupiłam
Później wybrałam się do Tigera, bo chciałam doniczkę dinozaura ale nie mają, to sobie taką szklana wiszącą kulę-doniczkę kupiłam i gałkę do komody, a dinozaura dalej chcę. Może kiedyś będą mieli, bo jestem na niego mega zgrzana
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 16:57   #681
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje,ze mialam kryzys jak maly mi wisial non stop na cycu wieczorami.. Wlasnie jakos tak w okolcoach 7-8 tygodnia. Sam minal jakos w zeszlym tygidniu, a Kubus dzis skoncxyl 10 tygodni
Najlepszego dla Jakubka^^
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:07   #682
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Mój raczej tak mruczy zazwyczaj jak niespokojnie je Śmieje się wtedy, że wyzywa cycka

dzięki spojrze



A mój dalej śpi..
Ja sie smieje, ze gada ode do cycka





Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja w takich negocjacjach zawsze przegrywam

malwi rośnie chłopak


Rosnie


Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość

Taaak Cię rozumiem z ta położną... U nas wczoraj był pierwszy poniedziałek bez wizyty i tak smutno. Polubiłam ją.
No i wszystkiego najlepszego

Dla mnie to gadanie stricte do brzucha bardziej pozwala się ojcu przyzwyczaić do dziecka.


Tak, ona Śląsk my Kuj-Pom, ale już wysłali, jutro klucze mają być a póki co wzięliśmy zapasowy od teściowej

Serio ich nie lubicie? Dla mnie to są najładniejsze pajace, najchętniej bym wszystkie wymieniła na takie (a mam AŻ 1 i to już przymaławy ). Wygodne jak body, tylko bardziej Gdzie je kupowałyście? Oprócz sh

Zakładam, minuta i nie ma.
Witaj Daisy
U nas też były szminki, z tym że Hubert akurat źle łapał więc to mnie nie dziwi. Smutne, że nie masz wsparcia w rodzinie, a mąż? To wiele daje.

Byliśmy na mieście, sprawę z kosiniakowym załatwiłam, naszą sprawę prowadzi taaaaki miły przystojniak Ale ciiii
Mothercare u nas już jest zamknięte także przykro mi Baby, nic nie kupiłam
Później wybrałam się do Tigera, bo chciałam doniczkę dinozaura ale nie mają, to sobie taką szklana wiszącą kulę-doniczkę kupiłam i gałkę do komody, a dinozaura dalej chcę. Może kiedyś będą mieli, bo jestem na niego mega zgrzana
Dziekuje




Jerzyczka najlepszego dla Kubusia. Jeeeejku 10 tygodni.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:16   #683
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jerzyczka a dopiero spać nie mogłaś przed cc! zdrówka dla małego

Nie było mnie godzinę. Pół godziny podobno młody ryczał, a jak weszłam w klatkę to już piętro niżej go słyszałam. Matko dawno się tak nie darl. A przecież karmilam przed samiutkim wyjściem z domu ktoś tu oszukuje

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ale terapia muzyczna zaliczona
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:32   #684
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi sto lat! ale Ci zazdroszczę tej urodzinowej kawki z nowego ekspresu

Daisy witaj!
Kurcze ciezka sytuacja z Twoim TZ
Moze to kwestia jakichs perfumow albo wlasnie tego zarostu? Na pewno TZ nie moze sie zniechęcać!

Jerzyczka tak w staniku z alles mama odpina mi sie cala miseczka takze to wygoda


U mnie zdecydowanie Mlody woli lezec na klacie, przytulać sie do cyca wtedy sie uspokaja i zasypia. Niestety Maz mu tego nie moze zapewnic

Daisy Ty tez rodzilas 8 stycznia?

Jerzyczka Kubus juz 10 tygodni wow
A Witek Dotki 12 ale rosna dzieciaczki

Ja dzisiaj głownie offline, wreszcie papiery do becikowego zlozone bylam tez w bibliotece i kilku sklepach, wybrałam wstążki do zaproszen na chrzest TZ zaprojektowal i zrobil

U nas po wczorajszym dniu spiocha dzisiaj dzien marudy

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:36   #685
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen dziekuje
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:38   #686
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mojakaren super że udało się ogarnąć becikowe to dziś miałas dzień na miescie.
Pochwal się co tam TZ fajnego wymyślił. Jeżeli to oczywiście nie jest zbyt prywatne
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:40   #687
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kubusiu wszystkiego najlepszego

Mlody o 17 zasnal i spi.... Ciekawe co pp kapieli i w nocy bedzie sie dzialo :/

No chyba tez zaloze konto na tym szatanskim pomiocie fb bo chce Wasze (nasze forumowe) dzieciaczki widziec....

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:42   #688
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Kubusiu wszystkiego najlepszego

Mlody o 17 zasnal i spi.... Ciekawe co pp kapieli i w nocy bedzie sie dzialo :/

No chyba tez zaloze konto na tym szatanskim pomiocie fb bo chce Wasze (nasze forumowe) dzieciaczki widziec....

Wyslane z Lumia920.
Casa dawaj, dawaj. Bedziesz ogladac



Oooo matko w koncu poszla kupa, po calym dniu walki, az sie boje tam zajrzec.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:48   #689
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi ja w takich sytuacjach zawsze sprzedaje gada tz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 17:51   #690
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Zakładajcie laski zakładajcie

Malwi u nas też poszła. I to taka ze pupa poszła pod wodę bo chusteczkami ani wacikami nie dało się ogarnąć
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.