Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 11:47   #1531
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Ja jestem juz pod dekoloryzacji i odwczoraj mam rude wloski (z czarnych) wyszło nawet dość równomiernie ale nasiedziałam się bo mam długie włosy i bardzo gęste Miałam robione na wodzie 3%, chciałabym wkleic fotki ale doradźcie mi jak to sie robi bo nie umiem sie połapać, z góry dziękuję miłego dzionka dla wszystkich
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:22   #1532
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja jestem juz pod dekoloryzacji i odwczoraj mam rude wloski (z czarnych) wyszło nawet dość równomiernie ale nasiedziałam się bo mam długie włosy i bardzo gęste Miałam robione na wodzie 3%, chciałabym wkleic fotki ale doradźcie mi jak to sie robi bo nie umiem sie połapać, z góry dziękuję miłego dzionka dla wszystkich
Hm ale piszesz o dekoloryzacji i wodzie 3%. Dekoloryzacji nie robi się na wodzie utlenionej - jak woda, to rozjaśnianie, a nie dekolor.

A zdjęcia - dodajesz poprzez "Zarządzaj załącznikami"- tzn. jak będziesz pisac jakiś post, to popniżej tego okienka, gdzie wpisujesz tekst postu, bedziesz mieć coś w rodzaju "dodatkowe opcje" i tam znajdziesz "zarządzanie zalącznikami"
__________________
Aniołek[*]28.11.2015

Edytowane przez anetka832
Czas edycji: 2011-02-15 o 12:25 Powód: dopisek
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:35   #1533
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Hm ale piszesz o dekoloryzacji i wodzie 3%. Dekoloryzacji nie robi się na wodzie utlenionej - jak woda, to rozjaśnianie, a nie dekolor.

A zdjęcia - dodajesz poprzez "Zarządzaj załącznikami"- tzn. jak będziesz pisac jakiś post, to popniżej tego okienka, gdzie wpisujesz tekst postu, bedziesz mieć coś w rodzaju "dodatkowe opcje" i tam znajdziesz "zarządzanie zalącznikami"
Przepraszam źle napisałam, dekolor a potem farba na wodzie 3%
wstawię fotki jak tylko wrócę do domku )
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:40   #1534
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Przepraszam źle napisałam, dekolor a potem farba na wodzie 3%
wstawię fotki jak tylko wrócę do domku )
A to chyba, że tak.
To czekamy na fotki
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 14:17   #1535
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Tak zamierzam zrobić w sumie już z nim rozmawiałam więc wie o co mi chodzi.Ale zanim zacznie coś robić z moją głową upewnię się ,że wie co robi
Zastanawia mnie to dlaczego niektórzy fryzjerzy używają rozjaśniacza zamiast dekoloryzatora?Czy rozjaśniacz jest tańszy ?
owszem jest tańszy i cały zabieg też jest dużo tańszy. i nawet dobry fryzjer nie zagwarantuje, że włosy po deko nie ściemnieją ponownie.
poza tym zależy też na jakiej firmy produktach fryzjer pracuje i czy ma w ogóle produkty do deko. chociaz to sie juz rzadko zdarza żeby nie miał
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:53   #1536
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
owszem jest tańszy i cały zabieg też jest dużo tańszy. i nawet dobry fryzjer nie zagwarantuje, że włosy po deko nie ściemnieją ponownie.
poza tym zależy też na jakiej firmy produktach fryzjer pracuje i czy ma w ogóle produkty do deko. chociaz to sie juz rzadko zdarza żeby nie miał
Dzięki za odpowiedź
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:23   #1537
Martyniczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czesc dziewczyny!

Mam do Was pytanko- wczoraj rozjasnialam brazowe wlosy i wyszedl mi kolor pomaranczowo - zolty, dzisiaj chce je rozjasnic ponownie( chce sie pozbyc tej pomaranczy) i moje pytanie brzmi, jaka farbe najlepiej polozyc, zeby nie miec tego zoltego odcienia?Wiem, ze na pewno gdzies jest to w watku napisane, ale moj syn skutecznie uniemozliwia mi jego przeczytanie.
Martyniczka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:49   #1538
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

witam, jestem po dekolorze i jestem strasznie niezadowolony ;X
ddekoloryzator z matrixa jest jak rozjaśniacz, jest w proszku i wysuszył mi włosy... także przestrzegam przed nim, myślałem że ejst to dekoloryzator a to sie okazał rozjasniacz.
loreal richesse 8.02 ochłodziła mi lekko kolor, ale dzisiaj pójde po farbę bez amoniaku w kolorze ciemny blond.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:53   #1539
butterfly__24
Przyczajenie
 
Avatar butterfly__24
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa-Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
to i ja dorzuce swoje 3 slowa nt. dekoloryzacji, dzis mialam robioną, u fryzjera, siec fryzjerska lovely look, moje wlosy siegaja lopatek, zaplacilam 79zl, wiec nie az tak duzo. Farbowalam wlosy na czarno lub ciemny braz od paru lat. Dekoloryzator mialam trzymany krotko, bo nie chcialam schodzic do blonu tylko do karmelu. Wlosy rozjasnily sie do lekko pomaranczowego blondu (koszmarne;d) a pozniej na to karmelowa farba. odbarwily sie bardzo rowno na calej dlugosci, az fryzjer byl zdziwiony. Efekt prezentuje ponizej. A nóż się komus przyda kto tak jak ja marzy o karmelku z czerni
kiedys rozjasnialam czern pasemkami, ale nie wytrzymalam do konca, bo wciaz widac bylo te czarne pasma pomimo ze mialam robione pasemka 3 czy 4 razy, nie wytrzymalam i zafarbowalam calosc na ciemny braz.

co do kondycji wlosow to miękkie, lśniące, zdrowe, takie jak byly przedtem. nie odczuwam zadnych zmian jak na razie, ale zobaczymy jak to bedzie po umyciu. Mialam robiony rytual jedwabisty, wygladzajacy i nawilzajacy wlosy, ale jak wiecie fryzjerskie specyfiki potrafia uczynic cuda, ktore trwaja do nastepnego mycia (tak jak te odzywki dolaczane do farb). mam nadzieje ze w tym wypadku bedzie inaczej


CZY MOGE PROSIC O ADRES SALONU ?? jestem w Wawie od niedawna i z tego co sie orientuję, to na Targówku jest Lovely Look, nie wiem czy gdzies jeszcze? kiedys nawet tam weszłam z zapytaniem o dekoloryzacje,ale dziewczyna-fryzjerka (sama po dekolorze- miala złoty blond-piekny kolor) kazała mi sie zastanowic... ze to jednak zniszczy wlosy;/ no a pamietasz moze kto był wykonawcą Twojej metamorfozy? bede wdzieczna za odp.
butterfly__24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:28   #1540
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny pomozcie prosze bo ja jakas glupia jestem ale nie lapie tej dekoloryzacji / rozjasniania... czym to sie rozni.
A moze prosciej po prostu poradzcie... Mam wlosy w kolorze raczej ciemny braz, 2 miesiace temu zafarbowane dodatkowo na czekolade, farba juz sie raczej wyplukala, albo i nie, bo moje naturalne wlosy sa w podobnym odcieniu takze odrostow nie widze. Teraz chcialabym sobie zrobic jakis ciemny blond/jasny braz. W takim razie powinnam je rozjasnic (tak mi powiedziala fryzjerka jak wstapilam po porade, oczywiscie przy okazji zachwalala ze u nich maja najlepszy rozjasniacz welli... hmm nie wiem nie znam sie, nie dyskutowalam) czy powinnam zrobic dekoloryzacje ??
Prosze wyjasnijcie mi bo ja nie wiem.. a boje sie zniszczyc sobie wlosy
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:13   #1541
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie prosze bo ja jakas glupia jestem ale nie lapie tej dekoloryzacji / rozjasniania... czym to sie rozni.
A moze prosciej po prostu poradzcie... Mam wlosy w kolorze raczej ciemny braz, 2 miesiace temu zafarbowane dodatkowo na czekolade, farba juz sie raczej wyplukala, albo i nie, bo moje naturalne wlosy sa w podobnym odcieniu takze odrostow nie widze. Teraz chcialabym sobie zrobic jakis ciemny blond/jasny braz. W takim razie powinnam je rozjasnic (tak mi powiedziala fryzjerka jak wstapilam po porade, oczywiscie przy okazji zachwalala ze u nich maja najlepszy rozjasniacz welli... hmm nie wiem nie znam sie, nie dyskutowalam) czy powinnam zrobic dekoloryzacje ??
Prosze wyjasnijcie mi bo ja nie wiem.. a boje sie zniszczyc sobie wlosy
Moim zdaniem nie jesteś głupia tylko zbyt leniwa, by przejrzeć ten wątek. Cały wątek jest opowieścią o tym, jak z koloru ciemniejszego farbowanego przejść na jaśniejszy. Ale po co męczyć się i czytać taaaaki długi wątek...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 16:02   #1542
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jesteś głupia tylko zbyt leniwa, by przejrzeć ten wątek. Cały wątek jest opowieścią o tym, jak z koloru ciemniejszego farbowanego przejść na jaśniejszy. Ale po co męczyć się i czytać taaaaki długi wątek...
zawsze mi to w szkole powtarzali
a tak na powaznie, nie wiem czy dekoloryzacja dot. wlosow jasnych zafarbowanych uprzednio na ciemny kolor i checi powrotu do jasnego, czy rowniez tych z natury ciemnych i farbowanych na ciemno...
Ale wporzadku dzieki za pomoc...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:59   #1543
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
zawsze mi to w szkole powtarzali
a tak na powaznie, nie wiem czy dekoloryzacja dot. wlosow jasnych zafarbowanych uprzednio na ciemny kolor i checi powrotu do jasnego, czy rowniez tych z natury ciemnych i farbowanych na ciemno...
Ale wporzadku dzieki za pomoc...
Dekoloryzacji możesz każde włosy,bez względu na kolor. Prześledź wątek to naprawdę pomaga
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:19   #1544
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie prosze bo ja jakas glupia jestem ale nie lapie tej dekoloryzacji / rozjasniania... czym to sie rozni.
A moze prosciej po prostu poradzcie... Mam wlosy w kolorze raczej ciemny braz, 2 miesiace temu zafarbowane dodatkowo na czekolade, farba juz sie raczej wyplukala, albo i nie, bo moje naturalne wlosy sa w podobnym odcieniu takze odrostow nie widze. Teraz chcialabym sobie zrobic jakis ciemny blond/jasny braz. W takim razie powinnam je rozjasnic (tak mi powiedziala fryzjerka jak wstapilam po porade, oczywiscie przy okazji zachwalala ze u nich maja najlepszy rozjasniacz welli... hmm nie wiem nie znam sie, nie dyskutowalam) czy powinnam zrobic dekoloryzacje ??
Prosze wyjasnijcie mi bo ja nie wiem.. a boje sie zniszczyc sobie wlosy
powinnaś rozjaśnić. dekoloryzacja nie ma sensu w twoim przypadku wg mnie.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 14:08   #1545
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

feelin_soo_me
dziewczyny pomozcie prosze bo ja jakas glupia jestem ale nie lapie tej dekoloryzacji / rozjasniania... czym to sie rozni.


Wg mnie także rozjasnienie ja jestem po 3 dekoloryzacjach i jedyne co zeszło to ciemny braz zszedł do miedzi a Ty potrzebujesz rozjasnienia wlosów do blondu by uzyskac to co chcesz

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-17 o 14:09
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:12   #1546
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dekoloryzacja po kilku latach stosowania szamponów koloryzujących

Witajcie

Chciałam się dowiedziec jak wygląda sprawa dekoloryzacji ale nie z farby tylko z szamponow.
Pare ładnych lat, około 6, farbuje włosy na czarno, sama w domu TYLKO szamponem (takim do 24 myć). Fakt ze kolor sie spiera tak po ok 1,5-2 miesiacach wychodza przeswity choc moze to kwestia nieumiejetnego farbowania - wiadomo ze samemu ciezko a wlosow mam 70 cm do zafarbowania.
Szampon to niby nie farba takze jesli chcialabym zejsc z tego czarnego przez brązy docelowo do ciemnego blondu to czy bedzie to mega obciazeniem dla wlosow? Czy powinno byc troche 'latwiej' niz w przypadku farby?

Pozdrawiam
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:01   #1547
armybratona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
dekoloryzacja ,problem!!!

Witam
Bardzo proszę o pomoc,mialam ostatnio ciemnowisniowe wlosy,bardzo ciemne ,bylam w dobrym salonie,mialam robiona dekoloryzacje wlozy wyszly marchewkowe,nalozono mi farbe zeby byly rudobrazowe, wszystko pieknie,tylko,ze teraz farba sie splukala,nalozylam zwykla l'oreala ze sklepu w podobnym odcieniu,rowniez wyszla super,ale po jednym myciu strasznie sie splukala! Mniej więcej od polowy glowy sa jasniejsze i sam odrost robi mi ise pomaranczowo zolty. nie wiem co zrobic, nie chce farbowac co tydzien wlosow,pewnie jakbym przyciemnila troche to by lepiej zlapalo,ale chcialabym zostac przy rudobrazowym.
Mam specjalne odzywki,serum,maski,ale nic nie dziala.Wiem ze kncowki mam przesuszone,ale nie chce scinac wlosow,b o tam gdzie jasnieja poo myciu to ok 10-15 cm,a wlosy mam ledwo siegajace ramion.

Co zrobic by farba sie nie splukiwala?Jest cos,jakis zabieg,lub odzywka do wlosow po dekoloryzacji ?

Pomozcie!!
armybratona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:26   #1548
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

ja miałam ostatnio dekoloryzacje, ale u mnie nie było problemu, fakt włosy sa zniszczone, ale farba ładnie sie nałozyla a ze zmyciem tragedii nie było..
wiadomo ze bedzie sie szybciej zmywała..ale nie powinno to byc tak jak u Ciebie!! a co mowia w tym salonie?? moze czymś bardzo mocnym Ci tą deko zrobili...
mi fryzjerka polecila stoisko z profesjonalnymi rzeczami fryzjerskimi i - maseczke odżywke z proteinami mleka nawilżającą- koniecznie!!
a Tobie nie dali żadnych wskazówek ??

wspołczuje sytuacji..
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 19:51   #1549
armybratona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

no wlasnie nic wiecej mi nie powiedzialy,tyle,ze moze sie splukiwac:/ a bylam w akkk w krakowie.. nie wiem co moge zrobic zeby tak sie nie dzialo?strasznie poodoba mi sie obecny kolor ,ale tak jak pisaam wcesniej roznica w kolorze jest widocna po jednym myciu.jak moge bardzo nawilzyc/odzywic koncowki? na codzien prostuje wlosy(uzywam specjalnych odzywek ochronnych itp,ale wiadomo,ze calkiem nie uchronie je przed zniszczenem)
armybratona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 20:08   #1550
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

Tak już jest z dekoloryzacją, dzieją się potem dziwne rzeczy z włosami. To naturalne, że wszystko się szybko spłukuje, bo prostu farba nie ma się już za bardzo czego trzymać, łapie bardziej na stałe dopiero po którymś farbowaniu. Trzeba być cierpliwym w tym przypadku, to popłaca. Mi kiedyś fryzjerka nakładała jakiś specyfik przed farbowaniem, który coś tam niby wypełniał, żeby farba miała się czego trzymać. Do jakiego koloru dążysz?

I wklejam moją dekoloryzację - z jednego koloru do drugiego dochodziłam pół roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg decolor.jpg (42,3 KB, 264 załadowań)
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:32   #1551
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Tak już jest z dekoloryzacją, dzieją się potem dziwne rzeczy z włosami. To naturalne, że wszystko się szybko spłukuje, bo prostu farba nie ma się już za bardzo czego trzymać, łapie bardziej na stałe dopiero po którymś farbowaniu. Trzeba być cierpliwym w tym przypadku, to popłaca. Mi kiedyś fryzjerka nakładała jakiś specyfik przed farbowaniem, który coś tam niby wypełniał, żeby farba miała się czego trzymać. Do jakiego koloru dążysz?

I wklejam moją dekoloryzację - z jednego koloru do drugiego dochodziłam pół roku.

Masz tak naturalnie jasne brwi, czy coś z nimi robisz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:34   #1552
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Masz tak naturalnie jasne brwi, czy coś z nimi robisz?
Rozjaśniam, Refectocilem blond. Naturalnie mam ciemnografitowe.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:49   #1553
armybratona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

To co mam zrobic? Niewiem cy znow nalozyc farbe? Nie moge patrzec na wlosy teraz maja rozne kolory...a co zrobic zeby sie nie splukalo???
armybratona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:50   #1554
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Właśnie wróciłam od fryzjera po 5 godzinnym maratonie.Włosy super zniosły dekoloryzację ,uzyskany kolor wygląda prawie jak mój naturalny- popielaty brąz więc jestem bardzo zadowolona Nigdy więcej czarnej farby
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:53   #1555
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

A kiedy ostatnim razem farbowałaś?
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:56   #1556
latte114
Zadomowienie
 
Avatar latte114
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 097
GG do latte114
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny mam pytanko może mi pomożecie czytałam juz kilka watków o dekoloryzatorach mi mam taką zagłostkę mam włosy farbowane przez kilka lat ciemnymi kolorami od wrzesnia rozjaśniane farbami z woda 9 mam teraz na głowie ok 10 cm odrostu na pioziomie 8 ( moze 7) taki miodowy a reszta włosów braz na poziomie 5 z pasemkami( pozostałości wczesniejszych refleksów, ale niema ich tak dużo) marze o miodowym kolorze mniej wiecej takim https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1214755279 i zastanawiam sie nad położeniem dekoloryzatora ( elgon albo chantal, mam dośc długie włosy wiec skłaniam sie do chantala bo elgonu musiała bym bardzo duzo opakowan kupic i cenowo to ciezko wyglada) powiedzcie czy elgon jest duzo lepszy?? bo jesli tak to zapłacę. I po dekoloryzacji myślałam o położeniu farby casting jasny piaskowy blond 1013. Myślicie ze uda mi sie osiagnac taki kolor?? Czy warto robić dekol. bo chciała bym zrobic ja tylko na tych ciemniejszych partiach bez odrostu . czy lepiej połozyc na chwile rozjsniacz z jakas słaba woda i wtedy farbe miodowa?? Pomozcie i z góry Wam bardzo dziękuję

Edytowane przez latte114
Czas edycji: 2011-02-18 o 21:13
latte114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 21:09   #1557
armybratona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

jakies 4,5dni temu..
armybratona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 21:13   #1558
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

Hmm..to lepiej nie. A może popytasz się w gabinetach fryzjerskich o repigmentację? Wtedy nie powinno się tak spłukiwać...
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:04   #1559
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Dekoloryzacja po kilku latach stosowania szamponów koloryzujących

Na pewno będzie łatwiej niż przy farbie, ale można uniknąć dekoloryzacji. Po prostu przestań farbować, po roku mogłabyś spróbować położyć jakiś jaśniejszy brąz.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:06   #1560
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Załączam obiecane zdjęcie po dekoloryzacji Matrixem (który wysuszył moje i tak wrażliwe włosy) . Kładziona była na to potem richesse 8.02 która lekko stonowała kolor, więc wziąłem palette C6 średni popielaty blond i mam taki jak na obrazku z tym że farbkę kładłem najpierw na odrosty bo moim zamierzeniem był taki efekt ciemniejszych odrostów, coś ala moden teraz ombre ahir ale nie do końca, wiem suche sa , ale to matrix mi je tak załatwił myślałem że to dekoloryzator a on zachował się jak zwykły rozjaśniacz.

zamierzam poczekać odżywić je i zrobic za jakiś czas na całości może znów richesse ale poziomem 6.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekolor.jpg (82,8 KB, 96 załadowań)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.