Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 10:10   #4351
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja shreda robię drugi raz, bardzo lubię ten program.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 20:33   #4352
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Zmierzę więc obwody i rzucę się na nią. Oglądałam z J. program TV i przekonuje mnie jej podejście do ludzi. Najbardziej boję się własnej słabości.. To wygląda na to, że w poniedziałek startuje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:00   #4353
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja myślę, że Jillian jest świetna w motywowaniu. Ona mówi tego typu rzeczy: będziesz widzieć, jak Twoje ciało staje się mocniejsze fizycznie i zobaczysz, jak stajesz się silniejsza w innych dziedzinach życia. W tym wszystkim chodzi o to, żeby się zmusić, zmierzyć sama ze sobą.

Zaczęłam się zastanawiać, ile kalorii spalamy np. przy 30 day shred, macie może takie informacje?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:07   #4354
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

h200 dobre podsumowanie, zachęcające. Ja żywienie mam dobre od jakiegoś czasu więc nic o kaloriach nie szukałam ad tego treningu.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:51   #4355
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Muszę się przyznać ,, przez dwa tygodnie nie ćwiczyłam i zaczynam od nowa ponieważ 3 zestawu jeszcze nie robiłam to nie jest mi szkoda cofnąć się,no i dzisiaj zrobiłam poziom pierwszy ale te trudniejsze ćwiczenia i widać że kondycja jest pomimo wszystko lepsza
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 16:04   #4356
cziringitos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ripped będzie w porządku. W razie czego jest jeszcze Yoga Meltdown (2 poziomy), Shred with Weights (2 poziomy), 6 weeks 6 pack (2 poziomy), Killer Buns and Thights (3 poziomy) i oczywiście sławny Banish.
Dobrze, że wreszcie ktoś zebrał wszystko do kupy

Ja się nie udzielam ostatnio bo mam gości i czasu mniej.
Na szczęście ćwiczeń nie porzuciłam. Miałam tylko 1 dzień przerwy. Wczoraj pierwszy dzień 3 lewelu. Nie było źle.
Po 20 dniu miałam też ważenie i pomiary i muszę przyznać, że jest lepiej ))
Tak, że dziewczyny, nie załamywać się, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, a efekty przyjdą ))
cziringitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 04:29   #4357
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witajcie Milion lat temu byłam ostatnio na wizażu z racji braku czasu dla siebie, zmiany strefy czasowej i wielu, wielu innych czynników.. ale ja nie o tym

Ostatnio - kilka tygodni temu zaczęłam ćwiczenia z Mel B, które początkowo dawały jakiś minimalny wycisk i przypadkiem trafiłam na filmik z Jillian 10 minut cardio workout w domu dla początkujących. myślałam, że mam dobrą kondycję po ćwiczeniach z Mel B i jakże się myliłam ..

Potem znalazłam kolejne filmiki z nią i od poniedziałku ćwiczę Ripped in. Właśnie skończyłam 1 ćwiczenia levelu 2 - bo ja ćwiczę 2 razy w ciągu dnia (w tym tygodniu mam dużo czasu na to) czyli 5 razy level 1 dziś 1 raz level 2.

W sobotę wyjeżdżam na 3 tygodniową wyprawę po Australii, a potem wracam po roku nieobecności do Polski i zacznę Ripped od nowa plus Banish'a bo strasznie mnie kręci

Trzymam za Was wszystkie kciuki i za siebie też. Dziś zrobię raz jeszcze level 2 jak dam radę, bo 2 mnie wykończyła niemiłosiernie
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 17:54   #4358
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dorwałam dziś Body Revolution i poćwiczyłam pierwszy raz. Parę dni ćwiczyłam też Shred. Teraz poluję na resztę filmików i będę ćwiczyć na zmianę to na co przyjdzie mi ochota Z Jillian się jednak fajnie ćwiczy - może dlatego, że ona sama mało tam ćwiczy, a ciągle gada Inne ćwiczenia, w tym Ewy Chodakowskiej strasznie nudzą.
__________________


Edytowane przez enviee
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:00
enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:01   #4359
Niti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Czy mogę prosić na priv link do Body Revolution? Z góry dziękuję
Niti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 00:04   #4360
yourhabit
Raczkowanie
 
Avatar yourhabit
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 188
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Oj skusiłyście mnie.. Od jutra (właściwie od dziś) zaczynam! Połączę ze skalpelem Ewy Chodakowskiej. Mam nadzieje że dam radę
yourhabit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:18   #4361
CampariHotness
Raczkowanie
 
Avatar CampariHotness
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 54
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dziewczyny, co taka cisza? kto jeszcze bryka z Body Revolution? przyznać się
__________________
if you don't like where you are then change it. you are not a tree.
CampariHotness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 00:08   #4362
Ismena1990
Raczkowanie
 
Avatar Ismena1990
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie tęczy
Wiadomości: 134
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja robię level 3 z 30 days shred - pot się lał, teraz już trochę mniej widać efekty! ale dzisiaj zaczęły boleć mnie kolana zastanawiam się czy mogły to spowodować za ciężkie ciężarki?
Ismena1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 07:14   #4363
CampariHotness
Raczkowanie
 
Avatar CampariHotness
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 54
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Ismena1990 Pokaż wiadomość
Ja robię level 3 z 30 days shred - pot się lał, teraz już trochę mniej widać efekty! ale dzisiaj zaczęły boleć mnie kolana zastanawiam się czy mogły to spowodować za ciężkie ciężarki?
A z jakimi ćwiczysz? Mnie kiedyś bolały kolana, ale bardziej od nieuważnego wykonywania ćwiczeń, teraz bardzo się skupiam, żeby przy ćwiczeniach angażujących te partie ciała wszystko było robione poprawnie i na szczęście od dłuższego czasu nie mam z tym problemu
__________________
if you don't like where you are then change it. you are not a tree.
CampariHotness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:16   #4364
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
A z jakimi ćwiczysz? Mnie kiedyś bolały kolana, ale bardziej od nieuważnego wykonywania ćwiczeń, teraz bardzo się skupiam, żeby przy ćwiczeniach angażujących te partie ciała wszystko było robione poprawnie i na szczęście od dłuższego czasu nie mam z tym problemu
Zgadzam się w 100%. Dopiero przy wykonywaniu 2 raz serii Body Revolution zauważyłam kilka błędów u siebie, zapominałam o napięciu mięśni itd.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany, jakie są efekty mojej "ulepszonej" wersji Jillian, to donoszę, że rewelacyjne. Byłam na zakupach ostatnio i normalnie biorę swój rozmiar, a tu niespodzianka, schudłam o 1/2 rozmiary . Normalnie szok, także polecam mój sposób tym, u których nastąpił okres zastopowania i nic się nie zmienia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:31   #4365
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja dziś robiłam Yogę z Jillian... myślałam, że się połamię zawsze lubiłam najprostsze ćwiczenia z ciężarkami więc nie jestem ani trochę rozciągnięta ani zwinna, muszę nad tym popracować, bo wstyd parę dni temu robiłam po 2 dni lvl 1 i 2 shreda z 2kg ciężarkami, jeszcze sobie strzelę 2 dni lvl3, kilka razy NMTZ i zostawiam Jillian na rzecz BBL
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:12   #4366
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ja robię 2 tydzień BD Aczkolwiek nie do końca zgodnie z planem Jillian, bo ćwiczenia cardio ( różne, nie tylko te z programu ) ćwiczę właściwie codziennie.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:00   #4367
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ja robie 7 tydzien z br widac efekty, szczegolnie na miesniach brzucha. i pupa troche uniosła się ale jakis spektakularnych efektow nie widze... moze dlatego ze nie jestem na zadnej diecie tylko jem co chce
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:21   #4368
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cześć dziewczyny! Można się przyłączyć? Podglądam Was od maja tego roku. Jakoś tak nigdy nie pomyślałam, żeby napisać... do dziś
Właśnie zabieram się za body revolution week2 Jestem juz po shred, uwielbianym buns and thighs. Efekty są super, zwłaszcza nogi i pupa są mi wdzięczne, a raczej wdzięczne Jillian

Przez ostatnie 3 tyg baaardzo się zapuściłam - wizyta u mamci i jej jedzenie - pycha! W efekcie 3 kg przygarnięte. Dlatego rewolucjonizuję się! Jak na razie jestem nie ugięta. Ćwiczę rano jak jeszcze moja dzidzi śpi, bo później nie bardzo miała bym jak. Chociaż wczoraj mały wstał przyszedł do mnie jak ćwiczyłam i zaczął nogi podnosić na zmianę jak jaTakże macie/mamy tez mężczyznę w gronie

Pozdroofki

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Jestem po Uff, podwójny workout 4 oj przeliczyłam się. Pot lał się strumieniami....yeah:cool :
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:43   #4369
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

marrunia, jak byłam malutka, to też przychodziłam i ćwiczyłam z mamą. Urocze i niezgrabne to było . Największa frajda to było właśnie podnoszenie nóg.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 08:08   #4370
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
marrunia, jak byłam malutka, to też przychodziłam i ćwiczyłam z mamą. Urocze i niezgrabne to było . Największa frajda to było właśnie podnoszenie nóg.
Oj masz rację. Uroku odmówić nie można mimo słodkiej niezdarności
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:38   #4371
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co taka cisza? kto jeszcze bryka z Body Revolution? przyznać się
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Dopiero przy wykonywaniu 2 raz serii Body Revolution zauważyłam kilka błędów u siebie, zapominałam o napięciu mięśni itd.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany, jakie są efekty mojej "ulepszonej" wersji Jillian, to donoszę, że rewelacyjne. Byłam na zakupach ostatnio i normalnie biorę swój rozmiar, a tu niespodzianka, schudłam o 1/2 rozmiary . Normalnie szok, także polecam mój sposób tym, u których nastąpił okres zastopowania i nic się nie zmienia.
Ja już ćwiczę ponad rok regularnie, niby formę ćwiczeń znam, a i tak po Jilian mnie pobolewają kolana, zwłaszcza po cardio, to jakieś inwazyjne jest.
Wczoraj skończyłam pierwszy miesiąc BR. Mam fajne efekty - wyłażą mi fajne mięśnie, niestety nie chudnę, mimo, że jestem na diecie, (w sumie nie jest to dieta typowo odchudzająca, ale nie jem węgli, więc z samego tego coś powinno polecieć...). U Tż oczywiście efekty nieziemskie, ale to facet, to wiadomo. Będę zdawać relację dalej, ale nie podoba mi się fakt, że z Jilian niby się męczę podczas ćwiczeń, ale po ćwiczeniach jak chwilę odpocznę to w zasadzie mogłabym zacząć jeszcze raz i już nic nie czuję. A jak walnę sobie workout np. Zuzki Light t się trzęsę przez kilka godzin - wtedy to jetem zadowolona! No, ale zobaczymy jak to dalej pójdzie.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:32   #4372
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja już ćwiczę ponad rok regularnie, niby formę ćwiczeń znam, a i tak po Jilian mnie pobolewają kolana, zwłaszcza po cardio, to jakieś inwazyjne jest.
Wczoraj skończyłam pierwszy miesiąc BR. Mam fajne efekty - wyłażą mi fajne mięśnie, niestety nie chudnę, mimo, że jestem na diecie, (w sumie nie jest to dieta typowo odchudzająca, ale nie jem węgli, więc z samego tego coś powinno polecieć...). U Tż oczywiście efekty nieziemskie, ale to facet, to wiadomo. Będę zdawać relację dalej, ale nie podoba mi się fakt, że z Jilian niby się męczę podczas ćwiczeń, ale po ćwiczeniach jak chwilę odpocznę to w zasadzie mogłabym zacząć jeszcze raz i już nic nie czuję. A jak walnę sobie workout np. Zuzki Light t się trzęsę przez kilka godzin - wtedy to jetem zadowolona! No, ale zobaczymy jak to dalej pójdzie.
Neitka, przypomniałaś mi o Zuzce! Qrcze z ponad rok temu z youtube ćwiczyłam Oj to już mam plan na jutro Dzięki
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:09   #4373
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Oj masz rację. Uroku odmówić nie można mimo słodkiej niezdarności
Koniecznie zrób zdjęcie synkowi w takim momencie! Moja rodzina do dzisiaj wspomina moje wygibasy i żałują strasznie, że tego nie uwiecznili.

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja już ćwiczę ponad rok regularnie, niby formę ćwiczeń znam, a i tak po Jilian mnie pobolewają kolana, zwłaszcza po cardio, to jakieś inwazyjne jest.
Wczoraj skończyłam pierwszy miesiąc BR. Mam fajne efekty - wyłażą mi fajne mięśnie, niestety nie chudnę, mimo, że jestem na diecie, (w sumie nie jest to dieta typowo odchudzająca, ale nie jem węgli, więc z samego tego coś powinno polecieć...). U Tż oczywiście efekty nieziemskie, ale to facet, to wiadomo. Będę zdawać relację dalej, ale nie podoba mi się fakt, że z Jilian niby się męczę podczas ćwiczeń, ale po ćwiczeniach jak chwilę odpocznę to w zasadzie mogłabym zacząć jeszcze raz i już nic nie czuję. A jak walnę sobie workout np. Zuzki Light t się trzęsę przez kilka godzin - wtedy to jetem zadowolona! No, ale zobaczymy jak to dalej pójdzie.
Mam 3 minirady: 1) zwróć uwagę, czy kolana znajdują się nad kostkami przy ćwiczeniach typu przysiady; kontroluj, żeby sylwetka nie przechylała się do przodu; może po prostu twoje kolana rzeczywiście są przeciążone, może to chwilowe, w każdym razie warto zwrócić uwagę na ustawienie kolan; 2) dodaj rozgrzewkę kolan przed każdymi ćwiczeniami (lekko ugiąć kolana i parę kółek w lewo i prawo); 3) jeżeli nie jesteś do końca zadowolona ze spadku wagi, zwiększ ilość Cardio, kilka postów wyżej pisałam, jak ja pozamieniałam kolejność ćwiczeń.

Trzymam kciuki, żebyś dorównała TZ.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:59   #4374
aemj11
Przyczajenie
 
Avatar aemj11
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Hej! Czytam Wasz wątek już od dwóch miesięcy, jesteście dla mnie wielką motywacją! W końcu postanowiłam napisać, gdyż również jak Wy bardzo lubię ćwiczyć z Jillian. Moje odchudzanie rozpoczęłam wraz z początkiem roku, ważyłam wtedy 115 kg (wzrost 167 cm). Dzięki diecie Dukana schudłam 10 kg (kwiecień 2012, aktywność fizyczna zerowa), jednak stres związany z maturą spowodował, że moja waga zatrzymała się na 105 kg.
Po maturze, na początku czerwca zaczęłam ćwiczyć program Jillian - 30 Day Shred. Pierwszy poziom był bardzo trudny, duża waga i niewielka kondycja to potęgowały. Jednak drugi to mordęga, najgorszy ze wszystkich trzech (nie tylko ja mam takie odczucie, przeglądając wątek).
Po ukończeniu programu, moja waga nie spadła jakoś diametralnie, aczkolwiek rozmiar zmniejszył się z 50 na 46/48, ciało się ujędrniło i stało się bardziej zwarte. Nie ćwiczyłam tego programu jednak regularnie, miałam bodajże 5 dni przerwy.
Równolegle do 30DS rozpoczęłam Ripped in 30, który męczę od początku lipca do teraz (zostały mi 3 dni do końca), gdyż nie mogłam ćwiczyć - czasowy brak miejsca.
Wraz z początkiem trzeciego poziomu Ripped in 30, zaczęłam ćwiczyć 6 weeks six pack, który bardzo mi się podoba.
Teraz ważę 101.5 kg i mam nadzieję, że do końca sierpnia schudnę to upragnione 1.5 kg, i ujrzę dwucyfrową liczbę na wadze (nie pamiętam kiedy ostatni raz to było, chyba 5 lat temu ;/)
Mam nadzieję, że mój post nie jest zbyt długi i nikogo nie zanudzę tym opisem
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
Ada

Odkąd ćwiczę z Jillian, zrezygnowałam z diety Dukana, gdyż zauważyłam, że wyniszczała ona mój organizm, teraz jem dużo warzyw i owoców oraz niestety trochę słodyczy ;(
__________________
01.01.2012 - 115 kg
01.08.2012 - 102 kg
01.12.2012 - poniżej 95!

Edytowane przez aemj11
Czas edycji: 2012-08-18 o 20:03 Powód: Chęć dopisania pewnych informacji.
aemj11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 22:28   #4375
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

aemj11, gratuluję pierwszych sukcesów . Trzymaj tak dalej a zobaczysz, że niedługo będziesz musiała wymieniać całą szafę ubrań. Nie przejmuj się, że początkowo coś nie wychodzi, że robisz coś wolniej czy mniej dokładnie, liczy się, że się ruszasz.

Co do diety, wiesz że Jillian ma też książkę o odżywianiu z propozycjami dań? Dziewczyny pozytywnie się o niej wypowiadały, może warto ją sobie wypożyczyć/kupić? Warzywa i owoce jak najbardziej, słodycze najlepiej ograniczyć, ale nie ma też co przesadzać. Można zamienić chleb owsianką z owocami i cynamonem, nie wiem czy próbowałaś, ale zachęcam. Jest na wizażu wątek śniadaniowy nawet. Zastąpić napoje gazowane i słodzone wodą. Te kilka zmian daje duże rezultaty.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 06:15   #4376
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Qrcze, dziewczynki waga ani drgnie! Od ponad tyg ćwiczę więcej z Jillian tzn podwójne serie workout, ze słodyczy to drożdżowe do kawy (uwielbiam) nic poza i jak było te 53 tak jest, nawet ponad mi wczoraj wskoczyło. Jestem zła na maksa. Już kiedyś tak miałam ze 3 tyg się tak męczyłam z nadprogramowymi kilo i dop po miesiącu od razu z dnia na dzień 0,8-1kg siup z wagi. Trochę się wkurzam. Zwłaszcza, że na udach jakbym cellulit widziała (bez ściskania) Słuchajcie, a może macie doświadczenie z suplementami na wodny cellu? W ogóle używacie jakiś animokwasów w ogóle czegoś że tak powiem wspomagającego?

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aemj11 Pokaż wiadomość
Hej! Czytam Wasz wątek już od dwóch miesięcy, jesteście dla mnie wielką motywacją! W końcu postanowiłam napisać, gdyż również jak Wy bardzo lubię ćwiczyć z Jillian. Moje odchudzanie rozpoczęłam wraz z początkiem roku, ważyłam wtedy 115 kg (wzrost 167 cm). Dzięki diecie Dukana schudłam 10 kg (kwiecień 2012, aktywność fizyczna zerowa), jednak stres związany z maturą spowodował, że moja waga zatrzymała się na 105 kg.
Po maturze, na początku czerwca zaczęłam ćwiczyć program Jillian - 30 Day Shred. Pierwszy poziom był bardzo trudny, duża waga i niewielka kondycja to potęgowały. Jednak drugi to mordęga, najgorszy ze wszystkich trzech (nie tylko ja mam takie odczucie, przeglądając wątek).
Po ukończeniu programu, moja waga nie spadła jakoś diametralnie, aczkolwiek rozmiar zmniejszył się z 50 na 46/48, ciało się ujędrniło i stało się bardziej zwarte. Nie ćwiczyłam tego programu jednak regularnie, miałam bodajże 5 dni przerwy.
Równolegle do 30DS rozpoczęłam Ripped in 30, który męczę od początku lipca do teraz (zostały mi 3 dni do końca), gdyż nie mogłam ćwiczyć - czasowy brak miejsca.
Wraz z początkiem trzeciego poziomu Ripped in 30, zaczęłam ćwiczyć 6 weeks six pack, który bardzo mi się podoba.
Teraz ważę 101.5 kg i mam nadzieję, że do końca sierpnia schudnę to upragnione 1.5 kg, i ujrzę dwucyfrową liczbę na wadze (nie pamiętam kiedy ostatni raz to było, chyba 5 lat temu ;/)
Mam nadzieję, że mój post nie jest zbyt długi i nikogo nie zanudzę tym opisem
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
Ada

Odkąd ćwiczę z Jillian, zrezygnowałam z diety Dukana, gdyż zauważyłam, że wyniszczała ona mój organizm, teraz jem dużo warzyw i owoców oraz niestety trochę słodyczy ;(

Po pierwsze gratuluję Ci podjęcia decyzji dotyczącej odchudzania! To jest najważniejsze! Ja też pod koniec LO brałam się za siebie z 65kg schodziłam. Walkę z nadprogramowymi kg utrudniałą mi terapia hormonalna (mogłam nie jeść 4 dni jedynie soki i NIC), ale dałam radę. Po prostu się nie poddawałam - beczałam po nocach, że nic z tego nie będzie itp, ale sama siebie napędzałam

Podstawa w Twoim wypadku to zamienić słodycze na coś równie pysznego, a zdrowszego Polecam banany, sernik light, chałkę. Ja w pewnym momencie wzięłam się za liczenie kcal. Studiowałam technologię żywności i to mmie też zdrowo motywowało. Musisz cały czas kontrolować co jesz. PAmiętaj, że niektóre sporzywane przez Ciebie produkty najzwyczajniej w świecie nie pozwolą Ci skutecznie zrzucić z wagi. Takie są realia Mi było ciężko i pamiętam to doskonale. Teraz jest, jak 3kg przytyłam po pysznym jedzeniu u mamy i jak pisałam zgubić nie mogę. Ale dlatego jets wizaż i w kupie raźniej

3mam kciuki za Twoją osobista batalię. Pamiętaj, że nie walczysz tylko o szczuplejszą sylwetkę, ale też o swoje zdrowie, a to jestchyba ważniejsze prawda

Buziaki
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:33   #4377
aemj11
Przyczajenie
 
Avatar aemj11
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dziękuję za miłe słowa, staram się jak mogę, bo wiem, że tak dalej nie można żyć.
Warzywa jem, ale najczęściej gotuję sobie na parze albo podgrzewam na patelni beztłuszczowej. Owoce również, najczęściej to banany, kiwi oraz typowo sezonowe jak truskawki czy jagody. Wodę piję, ale tylko gazowaną, bo nie lubię niegazowanej (nie wiem czy to źle?), chleba też wcale, bo na Dukanie nie można było i się oduczyłam.
Książkę Jillian zobaczę i pewnie sobie kupię, bo już nie wiem co mam jeść ;( ostatnio byłam w sklepie i już miałam lody w ręce, ale odłożyłam, tak samo wczoraj, siostra kupiła sobie batoniki i już otworzyłam jednego, ale też odłożyłam i nie wróciłam po niego. Mam nadzieję, że to krok w dobrym kierunku, bo nauczyłam się robić naleśniki i wczoraj zjadłam na śniadanie, i na obiad ;(
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za słowa wsparcia są one bardzo ważne dla mnie.

PS Już dziś ćwiczyłam Ripped in 30, tydzień 4, a za chwilę będę robiła 6 weeks six pack.
__________________
01.01.2012 - 115 kg
01.08.2012 - 102 kg
01.12.2012 - poniżej 95!
aemj11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:44   #4378
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cześć dziewczyny podczytuję Wasz wątek od dłuższego czasu (z tego, co widzę, to jak większość udzielających się tu dziewczyn ) i dopiero teraz 'wychodzę z ukrycia' :P przygodę z Jillian zaczęłam kilka tygodni temu, od słynnego Shreda oczywiście wakacje mają jednak to do siebie, że lubią zmieniać organizację założonego porządku i w związku z tym dziś zaczęłam program po raz trzeci, tym razem mam nadzieję dotrwać do końca pozdrawiam serdecznie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 11:13   #4379
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez aemj11 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa, staram się jak mogę, bo wiem, że tak dalej nie można żyć.
Warzywa jem, ale najczęściej gotuję sobie na parze albo podgrzewam na patelni beztłuszczowej. Owoce również, najczęściej to banany, kiwi oraz typowo sezonowe jak truskawki czy jagody. Wodę piję, ale tylko gazowaną, bo nie lubię niegazowanej (nie wiem czy to źle?), chleba też wcale, bo na Dukanie nie można było i się oduczyłam.
Książkę Jillian zobaczę i pewnie sobie kupię, bo już nie wiem co mam jeść ;( ostatnio byłam w sklepie i już miałam lody w ręce, ale odłożyłam, tak samo wczoraj, siostra kupiła sobie batoniki i już otworzyłam jednego, ale też odłożyłam i nie wróciłam po niego. Mam nadzieję, że to krok w dobrym kierunku, bo nauczyłam się robić naleśniki i wczoraj zjadłam na śniadanie, i na obiad ;(
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za słowa wsparcia są one bardzo ważne dla mnie.

PS Już dziś ćwiczyłam Ripped in 30, tydzień 4, a za chwilę będę robiła 6 weeks six pack.

Co do wody, niegazowana jest lepsza w Twoim wypadku. Gazowana powoduje , że brzuch wydaje się większy tzn. jakby wzdęty nie płaski. I tylko tyle w sumie, CO2 jest też potzrebny dla organizmu właśnie w takiej formie (z płynami), ale przesadzać też nie ma co. Jeśli wiesz o czym mówie.. Dziś mam straszny dzień jesli chodzi o tworzenie postów A jeśli nie smakuje Ci woda ngaz (moja rodzinka też nie lubi bo czują jakby kranówkę pili) to wyciskaj sobie cytrynki do szklanki z ngaz wodą. Albo jeszce lepiej ukrój porządny plaster, wrzuć do wody i wydziobuj z niej sok łyżeczką. Duuużo samczniejsze i zdrowe. Aha i osrożnie z bananami, an początek niech to będą 2 dziennie maxymalnie, a z czasem jak już będzie Ci łatwiej to jeden dziennie. Banany maja dużo cukrów prostych co nietety wspomaga skoki glukozy we krwi no iniestety w dużych ilościach tuczą jak ciasteczka

Naleśniki spróbuj z mąka pelnoziarnistą, albo graham. Nie jest dużo droższa od pszennej, a wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. I wg mnie naleśniczki z takiej mąki są smaczniejsze

Edytowane przez marrunia
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:16
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:17   #4380
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hej dziewczyny, robie br jestem na 7 tygodniu... i stwierdzilam ze obwód ud zamiast sie zmiejszyc to jest wiekszy o 1 cm... chcialam schudnac troche z nog a nie je powieszyc... jak samo mam z talia... nie wiem dlaczego... jaka diete zaczac stosowac? bo teraz nie stosuje zadnej...
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.