Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 13:03   #181
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: przyklapnięte włosy:(

no śliczne masz te włoski
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:35   #182
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez maartus
To jak suszyc te wlosy głową w dół czy do tyłu??? Bo jedni pisza tak i inni inaczej. Kiedys probowalam z tym suszeniem glowy w dol ale nic mi to nie dalo tylko wlosy byly "poczochrane" i dodatkowo sie wkurzylam! Ale nie spryskałam zadnym lakierem wiec moze dlatego.
Z tymi walkami na rzepy tez probowalam , ale moze mi ktoras powie jak dlugo mam te walki trzymac na glowie? Bo na noc do spania wykluczone , kiedys tak probowałam i nie mogłam zasnac.
Jaki lakier polecacie? I jaki szamponik?
Dodam ze sie wogle na tych piankach i lakierach nie znam bo nie urzywam. Nosze zawsze zwiazane wloski. Ale nawet jak ma sie zwiazane to glupio wyglada jak ma sie z przodu jakby "ulizane"
A lakier stosowany przy nasadzie na logike chyba przylizuje te wlosy i powoduje ze sa przyklapniete? tak mi się wydaje.
Dodam ze mam wlosy do lopatek , raczej proste.
E tam, kwestia przyzwyczajenie A jaki masaż głowy Też zależy od tego, jak podatne na układanie są Twoje włosy. Moje niemal tragicznie, kilka godzin to minimum! A moja mama może trzymać wałki na głowie 5-10 minut (dosłownie! ) i fryzura jej się trzyma cały dzień

Co do pianek, to kilka miesięcy temu odkryłam nową piankę Taft Push-up Look -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13811 Teraz ma inne kolorystycznie opakowanie, bo niebieskie z pomarańczową zatyczką. Jak dla mnie numer 1.
Lakier - Taft czarny, żaden inny nie utrzyma moich włosów tak długo.

Włosy zawsze suszę z głową do dołu lub ostatnio po ich umyciu okręcam je tak ręcznikiem, że są niemal postawione pionowo na głowie
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:12   #183
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: przyklapnięte włosy:(

tez mialam taki problem, kiedy moje wloski byly prosto obciete i dlugie za lopatki. teraz moje wloski sa calutkie pocieniowane.najkrotsze maja jakies 8 cm, a najdluzsze dalej sa za lopatki <jupi> myk jest w tym ze mam grube wloski, i jak byly sciete na prosto to byly rowniez wzorcowo przyklapniete. a teraz mam 'problem' zupelnie inny wloski mam tak sciete ze czesto musze je troszke przyklepywac oprocz tego sa slicznie uniesione tak wiec polecam cieniowanie
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:28   #184
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: przyklapnięte włosy:(

gorzej jak ktoś nie lubi cieniowanych tak jak ja np. a moźe wkleisz swoje zdjęcie ?? a konkretnie Twoich włosów...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:45   #185
patka1313
Przyczajenie
 
Avatar patka1313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Witam.
Po pierwsze i najważniejsze: WZMOCNIĆ WŁOSY.
Przecież włosy osłabione/przesuszone/etc. nie będą miały objętości. Jakaś dziewczyna napisała wyżej(wybacz, ale nie patrzyłam na nick ) coś o czarnej rzepie i tak dalej. Ja osobiście polecam skrzyp(można go kupić w każdej aptece za dosłownie grosze). Sama nie mam jakoś problemu z obętością włosów, bo mam grube,wycieniowane i z przyzwyczajenia susze z "główką w dół" Ale przed tym, jak wycieniowałam włosy miałam takie "bez życia". Po prostu ulizane. Więc zaczęłam brać skrzyp i są rezultaty Jak zdjęcie sobie cykne, to się pochwale
__________________
"Jesteś czarownicą! Kradniesz mężczyznom ich serca i myśli!"
"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz. Wstań, unieś głowę. Wsłuchaj się w słowa, pieśni o Małym Rycerzu..."
M.W....
patka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:01   #186
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez Misiata
ja susze w dół do tyłu jeszcze nie próbowałam efekt owszem jest ale chwilowy nio ale oprócz tego musze mieć pianke bo inaczej one są naprawde cienkie....

Ile kosztuje ta pianka? I jak sie nazywa? A moze znasz jakis fajny spray podnoszacy wlosy u nasady?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:04   #187
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez *~An!@~*
Mi zawsze pomaga wtarcie w mokre włosy pianki dodającej objętości (np. Wella)+ suszenie mokrych włosów głową w dół .
Pozdrawiam .
A czy jak wetrze w mokre wlosy ta pianke nadajaca objetosc i nie bede suszyla wlosow tylko zostawie zeby same mi wyschly to da taki sam efekt? bo ja wogle nie urzywam suszarki bo podobno od niej sie niszcza wlosy. Czy moze lepszy dla mnie spray?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 19:40   #188
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Takie kosmetyki dzialaja pod wplywem ciepla!I spray i pianka.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:56   #189
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Ile kosztuje ta pianka? I jak sie nazywa? A moze znasz jakis fajny spray podnoszacy wlosy u nasady?
pianka firmy wella i czasami sunsillk niebieski krem który działa na mnie "czasami" a "czasami" wręcz daje negatywny skutek przylizanych włosów
sama nie wiem od czego to zależy. zgadzam się że cieniowanie włosków daje efekty jednak nie można ich wycieniować za bardzo bo wtedy możemy uzyskać efekt ale braku włosów... nio ale jak ktoś ma z natury cieniutkie włoski to chyba musiałaby się zdarzyć cud żeby nagle stały się grube. wiem że witaminy, skrzyp itp. dają efekty ale nie na każdym są one aż tak widoczne np. na mnie bardzo mało pozdrawiam
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:22   #190
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

cud miod ten watek z tym ze jesli ja mam rozpuszczone wlosy to chwila moment mam je na twarzy rozwiane jak po wichurze stosuje lekkie lakiery ale niestety moje wlosy wygladaja falanie po kilku godzinach. klapna i juz
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 09:17   #191
Mass_Destruction
Raczkowanie
 
Avatar Mass_Destruction
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 87
Dot.: cienkie włosy...

Ja o headlines nic nie słyszałam, ale ten zabieg brzmi bardzo kusząca...
Ja właśnie ide do fryzjera, bo z mojego zapuszczania nic nie wyszło - za cienkie włosy = mordęga z układaniem ich:/
znów powracam do starej fryzury, czyli włosy mocno zcieniowane, do ramion...
__________________
Life's a party. Crash it!
Mass_Destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 11:07   #192
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: cienkie włosy...

Witam
Wypowiem się na temat stylingu nie wiem czy jest to to samo co tzw.headlines.Sama mam cienkie włosy i kiedyś chciałam zrobić sobie własnie ten zabieg jednak mowiono mi ze on jest tylko na krotkie włosy bo na dlugich nie ma efektu.Jednak mam znajome które robią sobie styling na włosy za ramiona i efekt jest taki ze włosy wyglądają jak po ułozeniu ich na wałki rzepowe,układają się ślicznie.Nie wiedziałam o tym,że akurat ta moja znajoma robi sobie styling co jakiś czas ale zawsze mnie zastanawiało to,że jej się chce bawic kazdego dnia z wałkami,teraz juz wiem ze to styling.Podobno efekt jest najlepszy po umyciu kiedy włosy są świeżo wysuszone.Nie wiem czy słusznie podejrzewam ale ten zabieg to coś na kształt trwałej,włos jest jakby wygięty w kilku mijescach aby sprawiał wrazenie fal.Ale jak to się robi czy to na grube wałki czy jakiś inny sposób to nie mam pojecia.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 11:24   #193
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: cienkie włosy...

też mam cienkie wlosy i jest ich dosyć mało.. jednak staram się o nie dbac i jest ok.. niestety muszę codziennie myć bo 2 dni bez całkowitego klapnięcia nie wytrzymają.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 16:12   #194
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: cienkie włosy...

znam wasz bol dziewczyny.ja mialam tak, ze w dziecinstwie posiadalam ladne geste wloski a w okresie dorastania zaczelam sie z nimi bawic w imie wyzszej pielegnacji-fraby, balsamy, suszarka no i jakos sie ich malo zrobilo i w dodatku byly strasznie przyklapniete.byly poldlugie i nie wygladaly ladnie-takie pare tlustych strakow.kolezanka powiedziala zeby je sciac tak na wysokosc uszu to potemn odrosna mocniejsze i gestsze.posluchalam jej, przez ok2 lata mialam wlosy tej dlugosci a pozniej zaczelam je troche zapuszczac i faktycznie odrosly mocniejsze, mysle tez, ze pomogla mi skrzypovita, wlosy jakos po niej wydaja sie grubsze i bardziej sprezyste.oczywiscie nie wiem, na ile moj pzrypadek sie sprawdzi u innych ale mozecie sprobowac ja caly czas walcze o to by moje wlosy wygladaly lepiej
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 09:59   #195
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Jak wiele z nas mam cienkie i delikatne włosy, podobno dośc gęste, ale cienkie i delikatne, przez co moge zapomnieć o burzy loków. Mimo to nie poddaję się i walcze o ładniejszą, gęściejszą fryzurę.

Chciałabym, aby wpisywaly sie tu dziewczyny, które dzieki kosmetykom, odżywianiu się bądź suplementom witaminowym sprawiły, że ich wlosy faktycznie zgęstnialy i nabraly objętości.

Moim patentem sa jak na razie drożdże - kiedy pilam je regularnie przez jakiś rok, moja kuzynka, fryzjerka z wyksztalcenia, powiedziala, że włosy wyraźnie mi zgęstniały. Póki co obcięłam włosy na krótko, ale nie ustaje w walce o bujniejszą czuprynę. Zazywam Silikę, uzywam kosmetyków Joanny z ceramidami.

Czy znacie jakieś kosmetyki - bądź składniki kosmetyków - które pogrubiają bezpośrednio sam wos, tzn. odbudowują go od wewnątrz i otaczają otoczka, dzięki czemu pojedynczy wlos wydaje się być grubszy?

Zapraszam do dyskusji wszystkie osoby, które tak jak ja urodzily się z cienkimi wlosami i mają dość durnych koemntarzy "ale ty masz cienkie wlosiny".
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 11:46   #196
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Oj tak,natura tez mi poskąpiła włosów a z naturą jak wiadomo ciężko wygrac.

Suplementacja raczej nigdy nie zaszkodzi,wiec biore humavit,ale nie licze na zachwycające efekty w postaci czupryny a'la włosy(peruka??) violety villas.
Z maskami i odzywkami jest ogólnie trudno,bo wiekszosc zawiera silikony,które oblepiają włos ale nadmiernie obciązają.Odzywki które są moim zdaniem godne polecenia to regenium loreala(z serii antystarzeniowej ) wax,ale moze obciazyc, i wywar z siemienia lnianego-nie odzywka ale mam wrazenie ze pogrubia włosy,oczywiscie tylko do następnego mycia
O odzywkach do cienkich włosów jest juz wątek,warto poczytac:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ienkie+odzywki

Zeby hmmm spowodowac szybszy odrost mozna stosowac,nafte,olejek rycynowy przed myciem,lub dodac do szmponu kropelek kilka
a po umyciu rozne lotiony typu seboradin(bardzo chwalony) lub zel dermena do wypadajacych włosów(dziewczyny gdzies pisały ze efektem ubocznym tego zelu jest zwiekszenie objetosci,ja nie zaobserwowałam,ale na moje włosy mało co działa tak jak ma działac).
A tak ogólnie duzo jest watków na ten temat,ale mimo tego nie ma chyba jednej dobrej recepty na tego rodzaju włosy.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:34   #197
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Aggie w jaki sposób piłas te drożdże?? może i ja się skuszę... sama mam cienkie włosy, nie mam ich jakoś drastycznie mało, ale marze o gęstej czuprynie.. jak na razie moge polecić wax, który sprawia, że mniej mi włosów wypada, jednak gdy je katuje prostownicą, to efekt jest gorszy olejek rycynowy też jest podobno dobry, jednak ja nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów (może zbyt mało go używam, nieregularnie).
Ciekawa jestem czy wogóle się da "oszukac" naturę - z cienkich zrobić wspaniałe grube włosy..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:55   #198
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Aggie w jaki sposób piłas te drożdże?? może i ja się skuszę... sama mam cienkie włosy, nie mam ich jakoś drastycznie mało, ale marze o gęstej czuprynie.. jak na razie moge polecić wax, który sprawia, że mniej mi włosów wypada, jednak gdy je katuje prostownicą, to efekt jest gorszy olejek rycynowy też jest podobno dobry, jednak ja nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów (może zbyt mało go używam, nieregularnie).
Ciekawa jestem czy wogóle się da "oszukac" naturę - z cienkich zrobić wspaniałe grube włosy..
Izuu,
przygotowywałam te drożdże tak:

do szklanki wciskałam (bo inaczej tego nie da się nazwać) około 2 lyżeczek drożdży piekarskich. Do tego ok. 1/4 kostki bulionu z kury, dla zabicia ohydnego smaku drożdży, zalewalam wrzątkiem do około 1/2 - 2/3 szklanki, miezalam i pilam. Uprzedzam, smak jest ohydny i ja te drożdże nazywam "wymiotkami". Jeśli mimo to nie zraża Cię ten opis, polecam, naprawdę warto spróbować. Jednak drożdże wpływają dobrze na wypadające włosy, wzmagają tez ich porost, jednak grubość samego włosa pozostaje bez zmian... niestety.

Jesli natomiast nie dasz rady wypic drożdży, sa suplementy w tabletkach.

O... moje marzenie, pogrubić same włosy. Cienkie wlosy mają to do siebie, że są miękkie, ładnie błyszczą i dośc dobrze sie układają, ale jak ja marzę o wlosach sztywnych jak druty! Ciekawe, czy ceramidy w serii L'oreala, tej, którą reklamuje Penelope Cruz, coś na to pomagają? Wiem, że podobno zmniejszają łamliwość włosów, ale czy odbudowują włos od środka?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:55   #199
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

odświeżam wątek

też jestem właścicielką "cieniasków"

fakt, że są mięciutkie i błyszczące jak u dziecka, ale takie przy tym przyklapnięte i wogóle...
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 16:52   #200
Jagodaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
GG do Jagodaja
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Ja osobiście wiele bym dała, żeby mieć cieńkie włoski
Mam strasznie gęste i to mnie strasznie denerwuje bo jak roszczesze to mam szope na głowie
Jagodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:48   #201
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Moze jednak udało by Ci sie wkleic pocahontas jakos fotki Twojej zachwalanej fryzurki, jesli ejszcze jej nie zmanilas, bo troche czasu minelo, ale ejsli juz ktos wątek odkopał to może akurat A ja sama nie mam zdania jesłi chodzi ocieniowanie cienkich włosów- pewnie dobyr fryzjer potrafiłby zrobić to porfesjonalnie i nie rpzerzedzac ich jednak naczesciej konczy sie to wlasnie ianczej...
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:37   #202
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Meggy - nici ze zdjęć bo od dwu miesięcy zapuszczam włoski ( tak zdecydowałam bo szybko mi rosną i mająć krótkie nie nadążałam z wizytami u fryzjera i z kasą). Miałam włosy ostro podgolone z tyłu a teraz to w niezłą kitę je wiążę
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:08   #203
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

To trudno-a rzeczywiście nie pomyślałam wcześneij o tym aspekcie częstego podcinania wymagajacych fryzur...chyba nie ma fryzur idaelnych...
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 22:19   #204
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Witam ! Też posiadam włosy cienkie i muszę je myć codziennie Nie znoszę tego bo nie mogę dobrać sobie odpowiedniej fryzurki i stąd moje pytanie może trochę off topic, ale czy myślicie, że te fryzury będą pasować do cienkich włosów, bo pomimo tego, że mam cienkie wole je gdy są dłuższe dlatego cały czas poszukuje ...

p.s bardzo podoba mi się fryzura Britney ale to chyba jednak nie na moje włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugie_(64).jpg (89,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odp2.jpg (8,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7acc2c0d8d1caf9146c4190db9b3f28e.jpg (23,5 KB, 137 załadowań)
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 08:44   #205
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Fryzura Britney jest fajna fakt i nie ma zadnych pzreciwskazań do zrobienia jej na włosach cienkich pod warunkiem, że są gęste.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:05   #206
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Meggy - nici ze zdjęć bo od dwu miesięcy zapuszczam włoski ( tak zdecydowałam bo szybko mi rosną i mająć krótkie nie nadążałam z wizytami u fryzjera i z kasą). Miałam włosy ostro podgolone z tyłu a teraz to w niezłą kitę je wiążę
Buuu... Szkoda że nie masz zdjęć z tego okresu kiedy miałaś krótką fryzurkę Chce coś zrobić ze swoimi cienkimi włoskami i nie wiem co...
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:39   #207
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Sama jestem posiadaczką włosów cienkiech i rzadkich. Kombinuje z nimi jak mogę. Przeważnie nosze fryzurki krótkie, postrzępione. Bałagan na głowie jakoś optycznie zwiększa ilość włosów na głowie. Wklejam moje propozycje fryzurkowe...Jak coś już było to przepraszam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka.jpeg (10,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka2.jpeg (6,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka4.jpeg (5,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka5.jpeg (8,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka3.jpeg (6,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzurka6.jpeg (12,5 KB, 40 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:51   #208
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

jeszcze parę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka7.jpg (18,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (17,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka8.jpg (17,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z grzywka.jpg (17,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka9.jpg (18,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka10.jpg (20,1 KB, 32 załadowań)
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:40   #209
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Ja mam włosy bardzo cienkie i łamliwe, jest ich jednak bardzo dużo, co sprawia, że wiecznie się puszą. Aby ukryć połamane włosy różnej długości i trochę zapobiec puszeniu cieniuję je w ten sposób:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg entirely new (7).jpg (15,4 KB, 287 załadowań)
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:02   #210
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Ja czeszę włosy od spodu,z głową w dół.Ale to sposób doraźny i na jakiś czas tylko niestety.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.