Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-22, 17:22   #4411
sura2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 304
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Zoffka - trzymaj się, wiem, że to smutne, taka rozłąka, ale z drugiej strony szczęście, że w trudnej chwili masz na kogo liczyć, że możesz zostawić Zosię z kimś zaufanym.
sura2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 20:31   #4412
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

hej kochane
Zoffka- trzymaj się, dacie radę, a każdy dzień teraz na wagę złota dla ciebie i maluszka, niech sobie siedzi grzecznie w brzusiu trzymam kciuki żebyś jak najdłużej wytrzymała, a maluchowi powiedz, że u mamy pod sercem jest najlepiej na świecie, nawet w święta nie ma lepszego miejsca, więc niech sie nie wychyla za bardzo

Stalowa- daj sobie taki prezent- ja zamierzam w 2 dzień świąt spać do oporu- to mój prezent TŻ będzie spał 1 dnia, znając jego pewnie koło 13 się obudzi, akurat gdy syn pójdzie spać

Gosiaczku- szczerze współczuję zastrzyków- raz w życiu miałam podobno jako 3latka i do tej pory pamiętam...brr...straszne , nie da rady jakoś inaczej, innymi lekami? Biedny Brum

Miszi- pewnie cię zaskoczę, ale ja nie piekę nic
Nakupiliśmy z TŻem dobrych slodyczy, każdy dostanie coś dla siebie- Leon jajeczka z kinder-czekolady (nie niespodzianki, tylko te malutkie-pychota), TŻ- duże rafaello, a ja białe lindory
Do tego nie mamy piekarnika, więc jedyna opcja pieczenia to prodiż...kurcze...moze jednak się namyślę na moje mokre ciasto świąteczne (nie wiem czy to pleśniak czy coś pomiędzy pleśniakiem, szarlotką a piernikiem) jak znajdę przepis to wkleję- mega proste ciasto, jedyna trudność w nim taka, że trzeba dobę wcześniej przed pieczeniem namoczyć migdały w mleku....wychodzi takie mocno korzenne ciasto coś jak jabłecznik ale z dużą ilością bakalii, kawałków czekolady i gruszek- jest mega łatwe i pyszne...jesli mam przepis to jutro naskrobię...a jesli nie znajde przed to upiekę po świętach

Metkaa-widzisz ty lubisz święta w gronie rodzinnym, u nas to naprawdę był coroczny problem, wielkie żale ze strony mojej rodziny czemu już idziemy, potem wielkie żale ze strony TŻa rodziny czemu tak późno przyszliśmy (obowiązkowo trzeba było zaliczyć 2 wigilie- nie dało się przemówić, że raz tu, a raz tu będziemy spędzać, rodzice się obrażali, strzelali fochy...ech szkoda gadać), poza tym ja mam jeszcze ciocię, która obchodzi imieniny w wigilię- więc jakby powójnie byłam zobowiązana do obecności u rodziców na wigilii bo ciocia zawsze była razem z rodzicami.
Generalnie u nas też nie było wielkiego spędu rodzinnego, ale mi nie chodzi o ilość ludzi, a o atmosferę- nigdy nie mieliśmy spokoju w święta- zawsze były pretensje z którejś strony. Wiesz ostatnio dochodziło do tego, że najpierw sami się zgadzali, że np.1 dnia zostajemy u TŻa, a 2 dnia- idziemy do moich rodziców...niby ok, a jak przyszło co do czego, to w wigilię moi się dopytywali o której 1 dnia świąt przyjdziemy- jak im przypominaliśmy, że inne były ustalenia i 1 dnia nie przychodzimy, to matka potrafiła mi akcje robić, bo "wnuka jej nie chcę pokazać", albo "no tak, tamta babcia jednak lepsza?"- tego typu textów musiałam się nasłuchać przez święta....potem była wigilia u TŻa mamy i znów to samo- "a czemu tam musicie iść?" albo "posiedźcie jeszcze trochę, oj nic się nie stanie jak się godzinkę spóźnicie"
Mnie to dobijało, dlatego święta bez rodzinki to dla mnie po prostu najlepsze rozwiązanie

mamy juz choinkę- dziś TŻ kupił, sztuczną, bo na prawdziwą nie chciał się zgodzić i chyba w sumie dobrze- szkoda drzew ...i kasy
Co do prezentów- TŻa obkupiłam na fest- dostanie wyczekiwaną grę na x-boxa - osobiście nie cierpię gdy gra, wydaje mi się to stratą czasu...noo ale on to lubi, więc niech ma chwilę radości dla swojego 'wewnętrznego dziecka", do tego kupiłam mu rękawice snowboardowe i spodnie takie super grube, sobie kupiłam tez takie rękawice na śnieg i synkowi. Licze na pogodę w święta- będziemy szaleć na górce
Na szczęście nie musimy kupować nikomu więcej prezentów, bo bym się z kasą nie odnalazła
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 06:23   #4413
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

La'mbria ja mam Kubę Patrilla ma Bruma

Ale dziękuje niestety ńie da sie innymi lekami, bo już miał zmieńiane, wcześniej dostał inhalacje i tez nic. Lekarka mówiła, ze za długo to trwa i moze sie rzucić na płuca. A dawać kolejna zawiesine tez nie ma sensu...
On to dobrze znosi, jeczy tylko przy sciaganiu spodni i chwile przy ukluciu, a po już nie. Za to podejrzewam, ze jakby to Hanka miała miec to by była masakra. Ona NIENAWIDZI zastrzyków, pobierania krwi, wymazow, endoskopow, nawet jak ma gardło badane to musi byc bez patyka.

Ja pieke pierniki, rogaliki z marmolada rozana, cake popsy reniferki a z normalnych rzeczy robię pieczone paluszki rybne z lososia dla dzieci. Resztę robią siostry i mama na jednej Wigilii, a na drugiej wszystko robi teściowa. Chciałam pomoc, ale nie chciala

Prezenty już wszystkie mamy ja dostanę torebkę i jakaś niespodziankę u teściów (podalam 3 rzeczy i maja coś wybrać) a po świętach idę na mega zakupy nie mogę sie doczekać, bo już tyle w domu siedzę ze mam dość...

Dziewczyny jakby mnie już nie było- ZDROWyCH, spokojnych Świat, spędzonych w miłej atmosferze, pysznej kolacji wigilijnej i duuuuuzo cudnych prezentów!

Paaaaaa!
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 08:51   #4414
zoffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 393
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Cześć,

dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa. Kochane jesteście Już mi trochę przeszło, nie mam zresztą wyjścia, tylko się z tym pogodzić.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby mnie już nie było- ZDROWyCH, spokojnych Świat, spędzonych w miłej atmosferze, pysznej kolacji wigilijnej i duuuuuzo cudnych prezentów!

Paaaaaa!
Dzięki

Ja też nie wiem czy się jutro odezwę (mąż wziął wolne do końca roku, żeby być ze mną, więc mogę tu nie zajrzeć). Życzę Wam spokojnych Świąt, miłej rodzinnej atmosfery, trafionych prezentów i duuuuuuuuuuuuuuużo śniegu, żeby można było z dzieciakami na sankach poszaleć
zoffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:10   #4415
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

czesc

la'Mbria co do swiat to najwazniejsze zeby Wam pasowalo i bylo dobrze

gosiaczku, zoffka rowniez wszystkiego dobrego
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 21:55   #4416
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Kochane wpadłam tylko na chwilę, bo ledwo żyję po całym dniu w kuchni
Życzę Wam Zdrowych, Spokojnych Świąt, a dla maluchów bogatego Gwiazdora! Buziaki!
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 06:27   #4417
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Mały śpi, mąż śpi a ja już nie mogę... To przyszłam poczytać wizaż

I okazja jest znakomita, aby życzyć Wam pięknych Świąt, niech każdy w nich znajdzie to, czego szuka...
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 11:48   #4418
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

W przerwie między smażeniem kolejnej porcji karpia a gotowaniem kapusty życzę wszystkim Wesołych świąt!
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 13:14   #4419
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

ja rowniez zycze Wam Wszystkiego co najcudowniejsze w te swieta
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 14:21   #4420
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

cholerka Brum zasnął na stojąco o 15 a my na 16:30 mamy wigilię

Wszystkiego co najwspanialsze, dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha oraz wymarzonych prezentów!
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:44   #4421
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Zdrowych, Spokojnych Świąt
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 12:58   #4422
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

czesc

ale jestem objedzona

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
cholerka Brum zasnął na stojąco o 15 a my na 16:30 mamy wigilię
ja szymona klade 13-14, drzemke musi miec, w ktorys dzien moja mama przetrzymala go myslac ze pieknie mi na noc pojdzie spac tyle ze dziecko o 17 odlecialo, musialam go budzic po pol godz zeby w nocy spal wiec drzemka obowiazkowo musi byc nawet jak nie zawsze wyglada na spiacego
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 19:38   #4423
Miszi
Raczkowanie
 
Avatar Miszi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 438
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Wesolych, zdrowych i spokojnych Swiat dla wszystkich mamusiow i dzieciaczkow.
Miszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 10:04   #4424
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

witam z pracy,
buuu

tyle papierow na mnie czekalo ze masakra, obrobilam sie troche ale musze wyjsc (a wcale mi sie nie chce tym bardziej ze leje)
moja kier od rana wprowadzila taka atmosfere ze slow brak, robiz zadyme zanim wszystko posprawdza
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:15   #4425
ma_rose
Raczkowanie
 
Avatar ma_rose
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 169
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Witam po świętach,
U nas święta minęły strasznie chorobowego Niestety i mały i ja jesteśmy na antybiotyku. W Wigilię wieczorem musiałam iść do przychodni w rodzinnym mieście, bo okazało się że mądra pani doktor przepisała mi antybiotyk z penicyliną mimo iż mam wyraźnie napisane na karcie, że jestem na nią uczulona. Dobrze, że przeczytałam ulotkę. Jak byłam ponownie w przychodni u rodziców lekarz wysłuchał mnie i nawet bez badania przepisał mi inny antybiotyk. Mały przestał goraczkowac w pierwsze święto, za to ja i mąż zaczęliśmy w nocy. Wczorajszy dzień mieliśmy wyjety z życiorysu. Na szczęście Filip dał się nam dzisiaj wyspać i że mną już jest lepiej, czego nie mogę powiedzieć o mężu jednym słowem tragedia mimo wszystko życzę miłego dnia.
ma_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:48   #4426
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

ma_rose dobrze ze spojrzalas na ta ulotke,
zdrowka
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:08   #4427
zoffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 393
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej

U nas Święta jakoś minęły... najgorzej było w Wigilię - jeszcze tak smutnej Wigilii nie miałam... potem jakoś przeleciało, leżeliśmy sobie razem w łóżku z mężem, oglądaliśmy filmy, no było inaczej niż zwykle Ale zdecydowanie wolę tradycyjne Święta

Cytat:
Napisane przez ma_rose Pokaż wiadomość
Witam po świętach,
U nas święta minęły strasznie chorobowego Niestety i mały i ja jesteśmy na antybiotyku. W Wigilię wieczorem musiałam iść do przychodni w rodzinnym mieście, bo okazało się że mądra pani doktor przepisała mi antybiotyk z penicyliną mimo iż mam wyraźnie napisane na karcie, że jestem na nią uczulona. Dobrze, że przeczytałam ulotkę. Jak byłam ponownie w przychodni u rodziców lekarz wysłuchał mnie i nawet bez badania przepisał mi inny antybiotyk. Mały przestał goraczkowac w pierwsze święto, za to ja i mąż zaczęliśmy w nocy. Wczorajszy dzień mieliśmy wyjety z życiorysu. Na szczęście Filip dał się nam dzisiaj wyspać i że mną już jest lepiej, czego nie mogę powiedzieć o mężu jednym słowem tragedia mimo wszystko życzę miłego dnia.
To zdrowiejcie szybciutko Co zrobić, taka pora roku, że o chorobę nietrudno.
----------------------------------------------

Dziewczyny, nie wiem czy już wiecie, ale jeśli macie kartę Rossne, to w Rossmannie do 31 grudnia na każdy produkt (nie tylko ten dzieciowy) udzielany jest rabat 20%. Dodatkowo do produktów dziecięcych udzielany jest aktualny rabat z karty (3% lub 4% lub 5%).
zoffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:21   #4428
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej

Jak po świętach? Czytam, że "chorobowo"
U nas w rodzinie po kolei każdy dostaje "jelitówkę". Na szczęście my przeszliśmy łagodnie, Rozala też. Wigilia udana, prezenty trafione a ja już po mału myślę o urodzinach - 2 stycznia mała skończy 2 LATKA! Kiedy to zleciało...?

Byłam dziś w tym Rossmannie i cholerka nie wchodziły przy kasie karty Rossnę! Mam nadzieję, że do poniedziałku coś z tym zrobią. Napisali w newsletterze, że rabat udzielany jest na każdy produkt (nie tylko dziecięcy), ale w sklepie mi powiedziano, że nie na każdy Jutro pójdę jeszcze raz...
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png

Edytowane przez magda-lenka*
Czas edycji: 2012-12-28 o 13:25
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:03   #4429
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej u nas prezenty tez trafione ale Bruno jednak musimy garaż dokupić Bruna miłością jest strażak Sam
Wybieram się też do rossmana
uciekam do Brunka
zdrowia i jeszcze raz zdrowia u nas wszystkie dzieci z bloku chore (5 sztuk), a nasze (chyba) się trzymają
jeżu muszę schudnąć po tych świętach ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:24   #4430
zoffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 393
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Cytat:
Napisane przez magda-lenka* Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tym Rossmannie i cholerka nie wchodziły przy kasie karty Rossnę! Mam nadzieję, że do poniedziałku coś z tym zrobią. Napisali w newsletterze, że rabat udzielany jest na każdy produkt (nie tylko dziecięcy), ale w sklepie mi powiedziano, że nie na każdy Jutro pójdę jeszcze raz...
Ja dziś męża wysłałam i wszystkie rabaty naliczyli automatycznie A ludzi tyle............... Gdybym wiedziała, to bym dopiero teraz kompletowała wyprawkowe rzeczy dla Małej, a tak wszystko kupiłam już wcześniej.
zoffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:35   #4431
Miszi
Raczkowanie
 
Avatar Miszi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 438
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

U nas tez chorobowo. Moj brat w Wigilie mial kater, wczoraj tz mial goraczke i kaszel, dzis Tomus i chyba mala tez zaczyna pokaslywac !!! Masakra jakas. Do lekarza narazie nie ide, zobaczymy co bedzie jutro.

Tomus dostal pod choinke motor (taki na akumulator) i bal sie na niego wsiasc

Zycze duzo zdrowka
Miszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:43   #4432
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

magda-lenka* no czas zasuwa jak nie wiem, tez tego ni9e ograniam ze moje dziecko za chwile bedzie mialo 2 latka

zoffka najwazniejsze zeby dzidzi nic nie bylo,

zdrowka dla chorowitkow
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 13:06   #4433
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej kobitki!

Nasze Święta były smutne...tak jak przewidziałam. Brat w ogóle nie zszedł na kolacje wigilijną, a ja i Ojciec płakaliśmy jak bobry dzieląc się opłatkiem i nie byliśmy w stanie powiedzieć ani słowa.
Młody został obsypany prezentami, ale radość z nich była krótka. Teraz na topie jest jeździk, który dostał pod choinkę w zeszłym roku.

Zdrówka życzę chorowitki kochane! Trzymajcie się ciepło!
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 09:22   #4434
zoffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 393
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Hej kobitki!

Nasze Święta były smutne...tak jak przewidziałam. Brat w ogóle nie zszedł na kolacje wigilijną, a ja i Ojciec płakaliśmy jak bobry dzieląc się opłatkiem i nie byliśmy w stanie powiedzieć ani słowa.
Też miałam płaczącą wigilię. Z innego powodu, ale wiem jak to jest.


Dziewczyny co robicie w Sylwestra? Ja leżę w łóżku i piję Piccolo
zoffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:14   #4435
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Zoffka, Stalowa kochane przykro mi, wigilia powinna byc dniem radości, a nie smutkow...
W przyszłym roku na pewno będzie lepiej

Ja od 2 dni leże w łóżku z wysoka gorączka, już dzisiaj jest lepiej, ale od kaszlu boli mnie mostek i mam zakwasy na brzuchu. Hania już 2 noce śpi u mojej siostry i dzisiaj tez tam zostanie, boje sie ja zarazić. Kuba zajmuje sie mąż, ja tylko wychodzę z sypialni coś zjeść i do wc. Myślałam, ze mam ta swinska grypę ale gorączka spada więc chyba nie.

Sylwester stoi zatem pod znakiem zapytania jak dla mnie. Jeśli do jutra znacznie sie nie poprawi to będę w domu z teściami i dziećmi. Mamy zaproszenie na domowke w stylu hawajskim, nawet mam sie w co ubrać... Ehh, mam nadzieje ze te 3 dni w łóżku coś pomogą.

Nie wiem co z urodzinami Kuby, po świętach wszyscy splukani i nie chce nikogo obarczac kosztami. Chyba zrobię urodziny bez prezentów, tyle na gwiazdkę dostał... Ja mu kupię bluzkę z thomasem i pudełko na klocki.

Miszi masz jakiś link do tego motorka?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:28   #4436
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

czesc

Cytat:
Napisane przez zoffka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie w Sylwestra? Ja leżę w łóżku i piję Piccolo
to ja mam podobny plan

gosiaczek wracaj do zdrowia, super imprezka sie zapowiada,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:11   #4437
Miszi
Raczkowanie
 
Avatar Miszi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 438
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej.
Powoli dzieci wracaja do zdrowia. To musi byc jakis wirus, bo 2 dni trzyma temperatura i lekki kaszel.
U mnie swieta byly wesole, ale od wczoraj mamy ogromne zmartwienie. Juz mnie oczy bola od placzu. Tesciowa jest w szpitalu, bolala ja strasznie glowa, oczy i miala sztywny kark. Ma 2 krwiaki w mozgu, 1 pekl a na 2 ma miec zabieg - masakra.
Tomus ciagle pyta o babcie...

Gosiaczko oto link do motorka http://allegro.pl/motor-scigacz-dzwi...881382465.html

Jutro Sylwester, bedzie smutno i nerwowo.

Szczesliwego, zdrowego Nowego Roku.
Miszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:17   #4438
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

hej

My Sylwestra spędzamy na domówce, a mała u dziadków. Wybieramy się w styczniu ze znajomymi na zabawę karnawałową.

Też nie wiem co zrobić z urodzinami Rozalki, u nas za parę dni... Nie wiem, czy tylko kawę i ciasto, czy coś więcej przygotować...TŻ twierdzi, że nie może być tylko kawa i ciasto U niego w rodzinie to pełen stół jedzenia musi być Eh, ostatni raz wyprawiam urodziny dla rodziny...
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:51   #4439
sura2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 304
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

u mnie święta byłyby całkiem zwyczajne, gdyby nie to, że w drugi dzień zdałam sobie sprawę, że już 6 dni spóźnia mi się okres, a nigdy mi się to nie zdarza. Wysłałam męża po test, zrobiłam, no i od razu wyskoczył dwie kreski!! Niby staraliśmy się od września, ale robiłam test dwa tygodnie wcześniej i wyszedł negatywny, więc byłam trochę zaskoczona. Zaraz w czwartek poszłam do lekarza, przed Grzesiem miałam ciążę pozamaciczną, więc chciałam się upewnić, że wszystko jest w porządku. Na razie wie tylko mąż, moja siostra i wy
sura2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:53   #4440
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Sura super! Gratulacje!!!
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.