Zróbmy to razem, czyli jak wspólnymi siłami osiągnąć więcej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-21, 12:19   #1
ca26eb37b3c0631484bfabccbbb84840fe188ea0_5e8d060b9810a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9

Zróbmy to razem, czyli jak wspólnymi siłami osiągnąć więcej


Hm, nie wiem, jak zacząć No to może tak:

Jednym z moich hobby jest tworzenie biżuterii, a najbliższa jest mi technika haftu koralikowego (moje prace możecie zobaczyć tu: http://haftkoralikowy.pl/

Na razie nie ma tego wiele z przyczyn osobistych, ale myślę, że za kilka miesięcy powrócę do dłubania.

Oczywiście, jak zapewne wiele z Was, chciałabym być znana i podziwiana i stąd mój pomysł:
http://niecierpek.pl/ - założyłam taką oto stronkę - coś w rodzaju galerii internetowej. Ponieważ im więcej oryginalnych linków, prowadzących do naszych prac, tym więcej osób może do nas dotrzeć, pomyślałam sobie, że może macie ochotę pokazać się wspólnie ze mną?

Propozycję swą kieruję do osób, które tworzą w innych technikach, niż ja, a ich prace są staranne i ciekawe. Założę Wam konta na mojej stronie, powiem, jakie maksymalnie rozmiary grafiki możecie dodawać (najlepiej podlinkowujcie fotografie z własnej strony - no, chyba, że nie macie takowej) - i ...
Chętnie wykonam Wam też osobiste banery, które będziecie mogły wklejać na własnej stronce itd.

Ważne! To nie jest galeria w dosłownym znaczeniu tego słowa. TU NIE SPRZEDAJEMY. To stronka, gdzie wspólnie pokazujemy swoje prace Nie czerpię z tego żadnych zysków i proszę Was również, byście na mojej stronie nie podawały cen, jeśli swoją biżuterię sprzedajecie (ja póki co robię ją wyłącznie na własny użytek, ewentualnie dla bliskich znajomych).

Propozycję kieruję do osób tworzących nietypowe rzeczy, w mniej znanych technikach, takich jak:
- soutache
- art clay
- wire wrapping
jednak jeśli chodzi o haft koralikowy, to na tej konkretnej stronce chciałabym pozostać jedyna. Oczywiście możecie pozostawić link czy maila do siebie.

Jeszcze raz podkreślam, chciałabym, aby prace, które wrzucimy na tę stronkę, były ciekawe i starannie wykonane (tzw. "zwyklaki" na krzywym druciku odpadają).

Co o tym sądzicie?

Jeśli macie do mnie jakieś pytania albo chciałybyście wspólnie ze mną tworzyć tę stronkę, proszę piszcie na mój adres mailowy anna@annaonline.pl. ponieważ ostatnio nie mam niestety czasu regularnie bywać na Wizażu i mogę przeoczyć Wasze posty.

Mam nadzieję, że postem tym nie naruszyłam żadnych reguł, ale wydaje mi się, że nie, bo nie jest to żadne ogłoszenie komercyjne ale w razie gdybym się myliła, też proszę o info.
ca26eb37b3c0631484bfabccbbb84840fe188ea0_5e8d060b9810a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 13:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.