Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 11:36   #3181
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hej. jetsem tu nowa. zaczelam sie interesowac kosmetykami mineralnymi, skuszona informacjami co potrafia zrobic z cera, jaki makijaz moze byc piekny i naturalny. neistety po pobieznym na razie przejrzeniu forum dochodze do wniosku ze jestem zupelnie zielona w tym temacie. nie wiedzialam ze tego jest az tyle! chcialabym cos sobie wybrac ale w ogole nie mam pojecia jak sie za to zabrac. i troche sie podlamalam...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

moze mi jakos pomożecie?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:44   #3182
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ale jak mamy Ci pomóc?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:51   #3183
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

chciałabym wybrac sobie podkład z EDM ale nie bardzo wiem jaki, na pewno kryjący, nie mam natomiast pojecia jaki powinnam wybrac kolor- mam jasna cere, i blond wlosy, jestem raczej chłodnym typem urody. czesto jesli uzywam zwyklych podkladow w odcieniu naturalnym jest on dla mnie za ciemny.
ogladalam je nieco na stronie producenta al etego jest tyle ze nie wiem jaki bedzie najlepszy. zdaje sobie sprawe ze nejlepsza jest metoda prob i bledow, jednak prosilabm o rade.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

rany, przepraszam za literówki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:35   #3184
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

86Paula najprosciej bedzie jesli podasz jakiego podkladu i pudru do tej pory uzywalas (marka i kolor)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:59   #3185
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

i jak wrzucisz fotkę
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:00   #3186
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Podkład to ostatnio Soraya Make Up Sceniczny naturalny (troszke za ciemny jak na moj gust) wczesniej byl ten jasniejszy ale mialam wrazenie ze jestem za blada... Puder to L'oreal True Match, Super Blendable Powder odcien W5 (golden sand) i ten o dziwo taki mocny mi sie nie wydaje ale uzywam go nie wiele.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:56   #3187
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Specjalistki ja potrzebuje waszej rady

Testowałam już
EDM intensive i matte
Lauress : Elemenatl, Minimalist - tutaj efekt był całkiem ok i etheral też spoko
Buff'd tutaj nic mi nie podpasowało

mam już pędzle z EDM


co jeszcze waszym zdaniem jest godne wypróbowania ?
myslałam o EGM albo Lumiere ... szukam czegoś z "górnej półki" mineralnej
ale nie jestem tak bardzo w temacie jak wy i ciężko mi wybrać
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:44   #3188
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja mam do Was takie pytanie z innej półki :P
ostatnio zaczelam się zastanawiać nad zakupem jakies fluidu mineralnego, jak narazie wybor padl na loreala - ma on calkiem dobre opinie i znalazlam tu najjaśniejesze odcienie ale na ile taki fluid Wam starcza? przy powiedzmy codziennym stosowaniu? czytalam ze wiekszosc tych mineralnych jest bardzo mało wydajna
eh w ogole mam taki problem, że po zastosowaniu zwyklych pudrów czy fluidów od razu wyskakuje mi pełno niespodzianek myslicie ze mineraly dadza rade?
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]

Edytowane przez MidnightGothique
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:47
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:32   #3189
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Kremiki kupowalam wczoraj, wiec informacja jest swieza
Za oba zaplacilam 7.99- bylo w promocji typu 'wez 2, zaplac za 1'
Zreszta ta oferta jest w Bootsie non stop, tak mi sie wydaje

ah, no i dzis po raz pierwszy uzylam filtra pod makijaz, a na to jeszcze te zielona baze no7- filtr ok, ale baza Trzeba uwazac z iloscia, bo latwo przedawkowac i efekt zombie murowany Troszke jednak kryje zaczerwienienia.
Ale masz fajnie z tym Botsem Czy te sklepy występują jeszcze w innych częściach świata ? Pytam bo będę szukać znajomych
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:48   #3190
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
A ja mam do Was takie pytanie z innej półki :P
ostatnio zaczelam się zastanawiać nad zakupem jakies fluidu mineralnego, jak narazie wybor padl na loreala - ma on calkiem dobre opinie i znalazlam tu najjaśniejesze odcienie ale na ile taki fluid Wam starcza? przy powiedzmy codziennym stosowaniu? czytalam ze wiekszosc tych mineralnych jest bardzo mało wydajna
eh w ogole mam taki problem, że po zastosowaniu zwyklych pudrów czy fluidów od razu wyskakuje mi pełno niespodzianek myslicie ze mineraly dadza rade?
Ale fluidy to pseudominerały, mają mnóstwo świństwa, m. in. konserwanty, oleje. Jeżeli dodatkowo masz cerę skłonną do wyprysków i zapychania, to zrezygnuj z tego pomysłu. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup podkładu mineralnego w proszku. Jak bardzo lubisz aplikować płynne podkłady (fluidy), to z takiego proszku też możesz sobie zrobić coś na ten wzór poprzez wymieszanie proszku z kremem lub z dużą ilością wody termalnej lub hydrolatu. Sposobów aplikacji proszków jest mnóstwo, chyba większość została na tym forum opisana.
Większość z nas pseudominerałów nie używa, ale są o nich również wątki na tym forum. Więc jeżeli jesteś absolutnie zdecydowana na nie, to najlepiej chyba będzie zapytać w konkretnych wątkach (taki o pseudominerałach L'Oreala też jest).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:05   #3191
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale fluidy to pseudominerały, mają mnóstwo świństwa, m. in. konserwanty, oleje. Jeżeli dodatkowo masz cerę skłonną do wyprysków i zapychania, to zrezygnuj z tego pomysłu. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup podkładu mineralnego w proszku. Jak bardzo lubisz aplikować płynne podkłady (fluidy), to z takiego proszku też możesz sobie zrobić coś na ten wzór poprzez wymieszanie proszku z kremem lub z dużą ilością wody termalnej lub hydrolatu. Sposobów aplikacji proszków jest mnóstwo, chyba większość została na tym forum opisana.
Większość z nas pseudominerałów nie używa, ale są o nich również wątki na tym forum. Więc jeżeli jesteś absolutnie zdecydowana na nie, to najlepiej chyba będzie zapytać w konkretnych wątkach (taki o pseudominerałach L'Oreala też jest).
tzn mialam na mysli to:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928
dziewczyny mowily na to fluid w proszku, wiec zle sie chyba wyrazilam rozumiem że nie warto tego kupować? ehh pogubilam się już w tych minerałach od paru dni krąże po wątkach o nich, i zrobil mi sie burdel w głowie
wlasnie potrzebuje czegos lekkiego, co mnie nie "zapcha". Przetestowalam doslownie z kilkadziesiąt różnych fluidow, pudrów, cudów i wszystko daje taki sam efekt - na nastepny dzien pelno wyprysków, chociaz normalnie nie mam ich praktycznie wcale. Chciałam coś co wyeksponuje moja porcelanową cere,wyrowna lekko jej koloryt itd. Te minerały są chyba moją ostatnią deską ratunku
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 19:53   #3192
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

to, że l'oreal obrał taką strategię marketingową nie znaczy, ze to 100% minerały. Sama miałam dwie wersje tego podkładu, polską i amerykańską i szczerze nie polecam. W porównaniu z prawdziwymi mineralowymi kosmetykami naprawdę l'oreal się chowa, a wymagań nie mam wielkich. Poza tym- jeśli masz porcelanową cerę to na pewno nie dobierzesz koloru z palety l'oreala Za to firmy mineralne zadowolą najjaśniejszą buźkę.
Proponuję zacząć od wątku informacyjnego Nanomi, jest podklejony na górze, powinien Ci rozjaśnić ten mętlik w głowie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:03   #3193
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hm tak patrze na te marki o których mówicie.. kurcze, troche to kosztuje ale kolory są piękne! 100% lepsze niz te z loreala itd. a taki puder 10g na ile Wam starcza? spotkalam sie juz z opiniami, ze przy codziennym stosowaniu starcza na rok, inni mówią że tych mineralnych się więcej używa niż zwyklych i starcza gora na miesiac/dwa.. przepraszam za takie banalne pytania ale jestem jak narazie zielona w tym temacie

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to, że l'oreal obrał taką strategię marketingową nie znaczy, ze to 100% minerały. Sama miałam dwie wersje tego podkładu, polską i amerykańską i szczerze nie polecam. W porównaniu z prawdziwymi mineralowymi kosmetykami naprawdę l'oreal się chowa, a wymagań nie mam wielkich. Poza tym- jeśli masz porcelanową cerę to na pewno nie dobierzesz koloru z palety l'oreala Za to firmy mineralne zadowolą najjaśniejszą buźkę.
Proponuję zacząć od wątku informacyjnego Nanomi, jest podklejony na górze, powinien Ci rozjaśnić ten mętlik w głowie.
dziekuje za odpowiedzi tak, wlasnie przegladam ten watek, ale jest duuzo do czytania wlasnie z tych "sklepowych" mineralow nie widze dla siebie koloru, loreal ma najjasniejsze odcienie, dlatego o nim pomyslalam. Zwrocilam uwage tez na revlona, ale opini nie ma za dobrych. ale skoro odradzacie takie kosmrtyki to faktycznie dam sobie spokoj.. szkoda mi kolejne kilkadziesiąt zł wyrzucic w błoto
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:16   #3194
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
hm tak patrze na te marki o których mówicie.. kurcze, troche to kosztuje ale kolory są piękne! 100% lepsze niz te z loreala itd. a taki puder 10g na ile Wam starcza? spotkalam sie juz z opiniami, ze przy codziennym stosowaniu starcza na rok, inni mówią że tych mineralnych się więcej używa niż zwyklych i starcza gora na miesiac/dwa.. przepraszam za takie banalne pytania ale jestem jak narazie zielona w tym temacie
minerały są bardzo wydajne, mi 1gramowa próbka starcza na ok. miesiąc, dużego opakowania jeszcze nie zużyłam ale można sobie policzyć
poza tym w porównaniu z tradycyjna kolorówką wcale nie wychodzi drogo, za podobną (?) jakość trzeba wydać 10x tyle.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:29   #3195
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
minerały są bardzo wydajne, mi 1gramowa próbka starcza na ok. miesiąc, dużego opakowania jeszcze nie zużyłam ale można sobie policzyć
Kwestia zużycia jest jednak względna. Zależy ile i co ma się do ukrycia. Moja siostra przy cerze z wyraźnymi przebarwieniami i śladami potrądzikowymi zużywa 1 gram podkładu w 10 dni, góra 2 tygodnie. Pełne opakowanie Buff'd (10 g) powinno więc starczać jej na ponad 3 miesiące. Ja kiedy tylko mogę, siedzę w domu i nie robię makijażu. Możliwe, że zużycie 1 uzupełnienia Buff'd (koszt - niewiele ponad 40 zł) zajmie mi rok.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-17 o 20:34
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:37   #3196
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Uff ulzylo mi ja problemow z cerą naszczescie nie mam jakis większych, o ile sie wczesniej czyms nie wysmaruje :/ ehh szkoda tylko ze to wszystko nie jest dostepne w polsce
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:41   #3197
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie z tym Botsem Czy te sklepy występują jeszcze w innych częściach świata ? Pytam bo będę szukać znajomych

Sprawdzilam w Wikipedii
A wiec Boots napewno jest (oprocz UK) w Holandii, Tajlandii, Tajwanie, Irlandii.
W Kuwejcie, Hongkongu i Szwajcarii bootsowe produkty sprzedaja tez drogerie Watson's i Target
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:05   #3198
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

a ja wpadłam poskarżyć się na KmS ME...
Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby po podkładzie mineralnym piekła mnie twarz.. I to takim, który opisywany jest jako jeden z tych, które nie zawierają podrażniających składników ( "KmS contains pure quality irritant-free ingredients")
Nałożyłam go dziś rano i przez pół dnia chodziłam i myślalałam tylko o tym, żeby to zmyć z twarzy, bo nie tylko mnie piekła, ale zrobiła się podejrzanie zaróżowiona.. Oj, nie podoba mi się to ani trochę. Naprawdę nie wiem, co spowodowało taką reakcję (oczywiście wykluczam wszystko inne typu krem, pędzel, primer, hydrolat, bo to na pewno nie to)
Zrobię w weekend jeszcze jedno podejście do tych próbek, a jeżeli sytuacja się powtórzy, skreślam je z mojej listy
Co do samego podkładu- ładnie się nakłada, nie tworzy maski, dość dobrze kryje, kolor dopasowuje się do skóry, nie warzy się, nie błyszczy i generalnie same plusy.. Gdyby tylko nie to podrażnienie.. Ciągle mam nadzieję, ze to jakiś inny czynnik spowodował, choć na razie nie przychodzi mi do głowy, co to mogłoby byc..

cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:13   #3199
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja wpadłam poskarżyć się na KmS ME...
Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby po podkładzie mineralnym piekła mnie twarz.. I to takim, który opisywany jest jako jeden z tych, które nie zawierają podrażniających składników ( "KmS contains pure quality irritant-free ingredients")
Nałożyłam go dziś rano i przez pół dnia chodziłam i myślalałam tylko o tym, żeby to zmyć z twarzy, bo nie tylko mnie piekła, ale zrobiła się podejrzanie zaróżowiona.. Oj, nie podoba mi się to ani trochę. Naprawdę nie wiem, co spowodowało taką reakcję (oczywiście wykluczam wszystko inne typu krem, pędzel, primer, hydrolat, bo to na pewno nie to)
Zrobię w weekend jeszcze jedno podejście do tych próbek, a jeżeli sytuacja się powtórzy, skreślam je z mojej listy
Co do samego podkładu- ładnie się nakłada, nie tworzy maski, dość dobrze kryje, kolor dopasowuje się do skóry, nie warzy się, nie błyszczy i generalnie same plusy.. Gdyby tylko nie to podrażnienie.. Ciągle mam nadzieję, ze to jakiś inny czynnik spowodował, choć na razie nie przychodzi mi do głowy, co to mogłoby byc..

Kurcze, widziałam Twoją fotkę na EDM' owym wątku i rzeczywiście nieźle podrażnił Ci cerę Trochę się wystraszyłam. Ale pamiętam, że na olejek Tamanu też tak zareagowałaś, a dla mnie jest ok więc może będzie dobrze. Moje próbeczki przyszły dzisiaj i nawet nie znalazłam czasu żeby je przesypać, ale dla bezpieczeństwa wypróbuję je w "dzieńsiedzeniawdomu"
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 22:25   #3200
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

fotka była robiona jakieś pół godziny po nałożeniu, więc i tak było jeszcze całkiem nieźle.. Później już byłam całkiem różowa, a nie miałam jak zmyć tego z twarzy i jeszcze kilka godzin z tym chodziłam Dopiero, gdy dotarłam do domu, pobiegłam do łazienki, zmyłam to, ale do tej pory w lusterku widzę podrażnioną skórę
mam nadzieję, że Tobie KmS jednak przypadnie bardziej do gustu.. Tylko, że ja nie mam cery jakieś specjalnie wrażliwej i takie reakcje przy ilości kosmetyków, ktore testuję, zdarzają się naprawdę sporadycznie (właściwie tylko wspomniany przez Ciebie olejek i maseczka aspirynowa tak na mnie podziałały do tej pory )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:32   #3201
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
fotka była robiona jakieś pół godziny po nałożeniu, więc i tak było jeszcze całkiem nieźle.. Później już byłam całkiem różowa, a nie miałam jak zmyć tego z twarzy i jeszcze kilka godzin z tym chodziłam Dopiero, gdy dotarłam do domu, pobiegłam do łazienki, zmyłam to, ale do tej pory w lusterku widzę podrażnioną skórę
mam nadzieję, że Tobie KmS jednak przypadnie bardziej do gustu.. Tylko, że ja nie mam cery jakieś specjalnie wrażliwej i takie reakcje przy ilości kosmetyków, ktore testuję, zdarzają się naprawdę sporadycznie (właściwie tylko wspomniany przez Ciebie olejek i maseczka aspirynowa tak na mnie podziałały do tej pory )
Moja skóra też nie jest specjalnie wrażliwa. Ciekawe co to za składnik Cię podrażnił? W każdym bądź razie testy w dniu wolnym
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:39   #3202
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Czy ktoś kupował na BareKiss? Wygląda na to, że popłynęłam na 20 dolarów australijskich. Czekam na przesyłkę od 8 lutego.
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:07   #3203
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował na BareKiss? Wygląda na to, że popłynęłam na 20 dolarów australijskich. Czekam na przesyłkę od 8 lutego.

o, kurcze
Dzwon, dzwon, dzwon, albo przynajmniej napisz im maila- koniecznie
Mam nadzieje,z e dostaniesz niedlugo swoje mineralki
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:25   #3204
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Podkłady KmS zawierają: Zinc Oxide USP, Titanium Dioxide, Mica, Iron Oxide, Kaolin, Ultramarine Blue (potwierdzone u źródła, bardzo szybko odpowiedzieli ), czyli głównym składnikiem jest mikronizowany tlenek cynku (przykładowe info). Możliwe, że to on wywołuje podrażnienie. Minerałów mikronizowanych generalnie lepiej unikać.


Na stronie BareKiss (4.2) piszą, że przesyłka powinna dotrzeć w ciągu miesiąca.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:46
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:53   #3205
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Od tygodnia wysyłam do nich maile i echo.
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:01   #3206
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Od tygodnia wysyłam do nich maile i echo.
a na samej stronie nie ma jakiejs opcji kontaktu??
uwazam, ze skoro mozesz zlozyc internetowe zamowienie, a oni je przyjmuja lacznie z zaplata, powinnas miec tez mozliwosc mailowego kontaktu
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:15   #3207
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

zadna z was nic konkretnego z odcieni mi nie doradzi?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:23   #3208
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zadna z was nic konkretnego z odcieni mi nie doradzi?
a ja mysle, ze trzeba wyprobowac kilka odcieni, ktore myslisz, ze beda Ci pasowaly najbardziej- zadna z nas nie ma przed soba obrazu Twojej skory i jej odcienia, dlatego mysle, ze sama dokonasz najlepszego wyboru
Przyloz moze nadgarstek do monitora i sprawdz, ktory odcien jest najbardziej zblozony do koloru Twojej karnacji- ja tak zrobilam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:26   #3209
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hehe, nie sadzilam ze to bedzie taki dobry "testownik" ale skoro tak mowisz? i co trafiłas taka metoda doboru kolorow?
a jaka formuła jest bardziej kryjaca? bo ja duzo niedoskonalosci nie mam , czasem sie zdarza ale jest w miare ok na ogol, nie siwece sie tez strasznie. to lepsze byloby matte czy intensive?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:28   #3210
AlciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Pomoc przy doborze koloru

Witam, chciałabym kupić sobie kosmetyki mineralne, ale nie wiem jaki kolor podkładu i pudru wybrać. Poniżej zamieszczam swoje fotki. Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3180002.jpg (146,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3180004.jpg (131,7 KB, 22 załadowań)
AlciaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.