Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 08:32   #61
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

A ja pozdrawiam wszystkie dziewczyny z chora tarczyca. Ja mam prawie cala wycieta (zostal mi tylko maly kikucik z lewego plata). Tez zarlam letroxy, euthyroxy az w koncu odstawilam na probe i tak juz zostalo, bo po raz pierwszy w zyciu tsh mam w normie (juz od 3 lat). Na wage nie narzekam strasznie, lecz z czasow z tendencja do nadwagi (jak to bywa przy tarczycy), pozostawaly mi pewne mankamenty. Wiec staram sie codziennie cwiczyc. Dzis np. nie bardzo sie wezme za cwiczenia, bo potwornie boli mnie brzuch (pewnie znowu mam zapalenie przydatkow). Ale, chce Wam powiedziec, ze codzienny, systematyczny ruch niesamowicie poprawia i nastroj, i samoocene. Aby sie do niego zmotywowac jeszcze bardziej, zakupilam l-karnityne direct, ktorej zazywanie ma sens tylko przy treningach- wtedy zamienia tluszcz w energie. I wstaje pol godziny wczesniej, puszczam muzyke i cwicze. Zbieram dane z netu. Czuje sie naprawde super, i ciuchy leza cor5az lepiej. Zaczynam sie sobie podobac.
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:22   #62
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Świetny wątek!

Przyłączę się jeśli można . Też nad sobą pracuję, podobnie jak dużo z Was odkąd pamiętam ciągną się za mną jakieś dziwne kompleksy, wylałam z tego powodu mnóstwo łez... Ale teraz koniec! Zmieniam to! Dbam o siebie, regeneruję wrażliwą skórę, dbam o włosy, paznokcie (z tymi u mnie słabo...), ćwiczę i po prostu częściej się uśmiecham . Od kilku dni stosuję tzw. terapię lustrzaną .
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:27   #63
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Oo, zaraz wątek w tarczycowy nam się zamieni
pannaswieczka - a odstawiłaś leki z polecenia lekarza, czy tak sama od siebie? Bo ja czasem biorę regularnie dzień w dzień, czasem mi się zdarzy nie na czczo a czasami w ogóle biorę co drugi, trzeci dzień Wstyd się przyznać,ale po tylu latach od operacji, do tej pory nie mam nawyku brania leków od razu po przebudzeniu Cała ja.

Dziś byłam na pobraniu krwi Czułam się w szpitalu jak ewenement, cztery pielęgniarki mnie przyszły oglądać, bo mi WCALE nie widać żył! Kłuli mnie pięć razy... Robiłam nawet przysiady, żeby pobudzić krążenie i nic... Dopiero pobrali mi z wewnętrznej strony nadgarstka (ała! ) i ledwo poleciało, a krew dosłownie CZARNA CZY TEŻ TAK MIAŁYŚCIE PRZY TARCZYCY? Bo ja, co prawda, zawsze mdlałam, ale krew leciała normalnie. A teraz albo sama pianka, albo parę kropelek I tak od około 2-3 lat (operację miałam z 8 lat temu...)

Postanowiłam porządnie wziąć się za sport i pić duuużo wody Dla urody, ale też mam nową motywację - dla ZDROWIA.
Ostatnio pisałam, że zamierzam zakupić orbitrek, a przedwczoraj miałam urodzinki i dostałam orbitreka od TŻa Teraz tylko czekam na przesyłkę i wędruję
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg


Edytowane przez Amani
Czas edycji: 2010-01-20 o 09:29
Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:48   #64
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Mam zdaniem innych " lekkiego garba" moim zdaniem mam totalnego garba
O jejku Z garbem też mozna żyć Tylko trzeba go zakceptowac

Pannaswieczka - a jakie ćwiczenia wykonujesz ?

Vaurienne - jaka to jest terapia lustrana ? Podoba mi sie nazwa ;p

Amani - bardzo sie ciesze, że w końcu masz orbitreka ;d Kochany ten Twój TŻ . Ja mam żyły bardzo widoczne a krew leci bez problemów ...


Wiecie co ? Zbliża mi się z moim przyszłym/niedoszłym 3 lata odkąd zostaliśmy razem. Bardzo interesuje się muzyką i wymyślilam, że napisze kilka tekstów o powstaniu naszego związku, kolega stworrzy do tego muzyke i razem to nagramy ? Co o tym myślicie ?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."



Edytowane przez SleepingBeuty
Czas edycji: 2010-01-20 o 09:56
SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:01   #65
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

mam koleżankę która tez ma lekkiego garba, ale ma długie piękne włosy, ładnie się maluje i facetów zawsze koło niej pełno
ja dla siebie dzisiaj pomaluje paznokcie ładnie i ubiorę coś innego niż polar;P
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:40   #66
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Nazwę wymyśliłam sama, nie wiem czy naprawdę to ma jakąś nazwę... Po prostu po przeczytaniu książki "Sekret" staram się przyciągnąć wiarę, pewność siebie i miłość do swojego ciałka mimo wszystko - codziennie rano przed lustrem powtarzam sobie jak mocno siebie kocham, jakie mam wspaniałe oczy, nogi, brzuch . Czasami mam ochotę wybuchnąć śmiechem sobie prosto w twarz (kiedy budzi się kompleksowy potwór i wszystko odwraca do góry nogami...), ale nie pozwalam sobie na takie wybryki i zaczynam się akceptować .


Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Zbliża mi się z moim przyszłym/niedoszłym 3 lata odkąd zostaliśmy razem. Bardzo interesuje się muzyką i wymyślilam, że napisze kilka tekstów o powstaniu naszego związku, kolega stworrzy do tego muzyke i razem to nagramy ? Co o tym myślicie ?

Mi się podoba, fajny pomysł . Jestem ciekawa co z tego wyjdzie
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:56   #67
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Jak już pół roku temu wzięlam sie za siebie - schudlam 11 kg...
ale ciągle mi mało, tylko teraz już brak mi sił i motywacji... zmeczylo mnie ciagle zastanawianie sie co jesc a czego nie i ile cwiczyc...

Potrzebuje nowych bodźców...
Jak narazie chodze na basen (Jak ktos jest z Krakowa to chętnie przygarne do samochodu)
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 13:23   #68
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Vaurienne- potwierdzam pytanie Sleep bo nie mam pojęcia co to może być ta terapia lustrzana słyszałam ze jak facet jest gruby i ma brzuszek to cierpi na lustrzyce bo dopiero w lustrze moze zobaczyc ptaszka

Amani-to tak jak ja w końcu stwierdzilam ze czas sie wziac za siebie, i to nei tyle glupio odchudzac na glodowkach tylko zainwestowac w sport i inne fajne rzeczy
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:27   #69
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Wyjaśniłam w poście wyżej .

Widzę, że większość zmaga się z wagą... Ja walczę ćwiczeniami ^^.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:40   #70
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez vaurienne Pokaż wiadomość
Świetny wątek!

Ale teraz koniec! Zmieniam to! Dbam o siebie, regeneruję wrażliwą skórę, dbam o włosy, paznokcie (z tymi u mnie słabo...), ćwiczę i po prostu częściej się uśmiecham . Od kilku dni stosuję tzw. terapię lustrzaną .
witaj jak planujesz zadbac o wlosy i paznokcie?? tez planuje sie za to zabrac, na razie kupilam oliwke do paznokci, ulokowalam ją przy stanowisku do nauki zeby o niej pamietac wlosy mi sie strasznie elektryzuja, koncowki przesuszone a przy glowie niestety tluszcza sie duzo szybciej. Zastanawiam sie co bedzie lepsze - kupic i regularnie stosowac odzywke Wax czy zabawic sie w mlodego chemika i samodzielnie mieszkac jakies kosmetyki z naturalnych skladnikow. Czy talam troche watkow na ten temat na biochemii urody i to wydaje sie ciekawe
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:39   #71
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Włosy - to samo co kiedyś, bardziej naturalne kosmetyki np. Joanny (polecam serię z Apteczki Babuni nawilżającą z miodem), Wax + Kallos Latte, jak tylko pokupuję specyfiki . Jeśli będę mieć wystarczające pokłady cierpliwości to może i olejek rycynowy raz na jakiś czas. A paznokcie - kupiłam odżywkę Nailtek Xtra, zobaczymy co to za cudo ^^.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 11:51   #72
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

a ja o wloski dbam roznie
-maseczka z zoltek,oliwy,cytryny
-olejek rycynowy
-jedwab
-pije napoj z drozdzy
kurde bede chyba musiala sobie wszystko sipsac bo nei pamietam juz polowy
a na paznokcie to:
-mocze w zelatynie
-mocze w olejku rycynowym
-mocze w cielej olivie
-smaruje oliwka do paznokci
-jem belisse
znacie jeszcze cos ciekawego?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:39   #73
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Moje samopoczucie spadło do zera. Przyszły wyniki tarczycy ;/ . Z wyniku 4,98 mam teraz 0,057. To chore ;/ . Miałam strasznie dużo przeciwciał oraz guzki na tarczycy, bralam silną dawkę leku bo eutyrox 100, a teraz wynik duuuużo poniżej normy. Ze skrajności w skrajność.

Rozpoczynam 3 etap diety ;d - doszły ćwiczenia ! Aż 3 minuty dziennie na orbitreku! Co tydzień musze zwiększać poprzeczke o minutke. Mój orbitrek wydaje przeraźliwe dźwięki i mam wrazenie ze sie pode mna zarwie;d ... ale cóż.


Kochane, ulubienice moje nie wiem co kupić kumplowi na osiemnastke. interesuje sie motocyklami, w sumie kaski będzie okolo 200 zl, bo skladamy sie w kilka osob. macie pomysły ?

No i jeszcze jakiś wyjątkowy prezent dla przyszlego niedoszlego bo 3 latka będziemy mięc .


Jutro badania ! Trzymajcie kciuki.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:59   #74
Tajga_AF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 151
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Witam!
Przyłączam się do Was! Właśnie zaczęłam ferie i mam zamiar ostro się wziąć za siebie, począwszy od 2 tyg. ferii, poprzez kolejne miesiące, skończywszy na wakacjach... Taki mam właśnie zamiar, aby do wakacji schudnąć do 50kg. Ważę teraz 55kg, ale z moim zapałem to i te 5 kg trudno mi będzie schudnąć w pół roku :P. Bo tak już odchudzam się od jakichś 2 lat... Jakoś nigdy nie mogę znaleźć tej motywacji... Zawsze mówię sobie, że to wszystko jakoś samo zejdzie. W sumie to tak miałam parę razy, że bez żadnego wysiłku po prostu kilogramy same leciały w dół. Jednak zawsze zatrzymuje się na 55kg i niżej nijak nie chce iść.
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeżeli chcę się wziąć za siebie, to nie "0d pierwszego..." czy "od poniedziałku..." tylko TERAZ! i dlatego mam zamiar właśnie zacząć i mam nadzieję, że dzięki temu wątkowi dam radę.


Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Kochane, ulubienice moje nie wiem co kupić kumplowi na osiemnastke. interesuje sie motocyklami, w sumie kaski będzie okolo 200 zl, bo skladamy sie w kilka osob. macie pomysły ?

No i jeszcze jakiś wyjątkowy prezent dla przyszlego niedoszlego bo 3 latka będziemy mięc .

Co do pierwszego to szczerze nie mam pojęcia... Może zorientujcie się czy w pobliżu nie będą jakieś rajdy motocyklowe i kupcie jakiś bilecik czy coś
A co do drugiego to myślę, że jeśli coś wyjątkowego, to już tylko Ty możesz wiedzieć co

Pozdrawiam!
__________________
He's got eyes of the bluest sky...
_________________________ ____________
64-63-62-61-60-59-58--57-56-55


15.08.2013
Tajga_AF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:13   #75
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Zdrowia Biedactwo .
Co do prezentów - nie pomogę, nie cierpię wybierania prezentów, bo zawsze myślę, że źle wybiorę :/.

Tajga a wzrost jaki?

Też kurde doszłam do wniosku, że trzeba stracić co nie co :/ Tyle sobie obiecywałam, a obrosłam jak misiak :/.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:15   #76
Tajga_AF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 151
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Mam 164cm, ale chyba mam lekkie kości
__________________
He's got eyes of the bluest sky...
_________________________ ____________
64-63-62-61-60-59-58--57-56-55


15.08.2013
Tajga_AF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:37   #77
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Uuu to ja ze dwa centrymetry mniej a kilogramy... To jest dopiero akcja . Jutro się chyba zważę, tak walczę ze sobą - ważyć się, nie ważyć, haha .
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:03   #78
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

SleepingBeuty życzę zdrówka z całego serca

Bardzo przyjemnie się czyta takie wątki. Aż sama się zmotywowałam do bardziej optymistycznego myślenia, bo pogoda za oknem trochę dobija i łatwo popaść w melancholię.

Ja chyba najbardziej chcę się skupić na uregulowaniu systemu nerwowego tj. mam zamiar w miarę wcześnie chodzić spać i wstawać rano (przez studia mam zupełnie rozregulowany tryb życia). Poza tym bardzo nieregularnie i rzadko jem (czasem pierwszy posiłek jem o 15, a drugi - zarazem ostatni - około 21) przez co rozwaliłam sobie żołądek (bardzo często mnie boli). I to wszystko (plus stres) wpłynęło na gorsze samopoczucie i jednocześnie obniżyło samoocenę.

Życzę wszystkim owocnej pracy w budowaniu lepszego humoru i skutecznego "reperowania" samoakceptacji.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 08:46   #79
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Kira - super sygnatura faktycznie ta pogoda jest o-k-r-o-p-n-a!

I Tobie również dużo sukcesów.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 16:01   #80
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ja sama nie wiem jak mogłam się zmotywować i zarząć zrzucać. Troche jestem wystraszona bo chciałabym jak najszybciej zrzucic jeszcze 20 kg, a zwykle po 3 miesiącach odchudzania waga może zacząć stac w miejscu i to tak do pół roku ! Moją wymarzoną wagą jest 60 kg, ewentualnie 65. To straszne jaką mam nadwage. Nie widać po mnie aż tak, że waże 80 kg ... to też zasługa genów, po tacie mam grube kości.

Nie moge doczekać się maja z paczką zamierzamy jechać na kilka dni pod domki . Narazie chętnych jest 4 dziewczyny i 8 chłopaków. Bedzie bosko !
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:11   #81
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ja mam nie wiele raczej do zrzucenia, tak dla dobrego samopoczucia głównie... Dobija mnie to, że znajomi i tak twierdzą, że już na pewno ważę tyle ile planuję - niby to mi schlebia, oznacza, że wcale nie wyglądam tak źle, ale z drugiej strony przeraża mnie to, bo może się okazać, że jak cel osiągnę to i tak nie będę zadowlona . Tak czy inaczej na pewno wszystkie - bez względu na różnicę ilościową zrzucimy te przeklęte kilosy, jestem pewna!

Ooo, ale Ci fajnie z tym wypadem Ja póki co mam tylko plany na koniec czerwca - grzeję tyłek nad morzem ^^. Tak sobie teraz siedzę w domu i myślę, myślę... Dużo planów mam nowych - chcę odnowić praktycznie całą szafę i zacząć bardziej dbać o to co na siebie włożę, rozsądniej kupować i jakoś ładniej, ciekawiej . Wyrobić sobie styl a nie, bo teraz z lenistwa zestaw obowiązkowy: jeansy + t-shirt. A mam mnóstwo biżuterii, której nie używam chociażby...
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 23:06   #82
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ja też powinnam coś zmienić w szafie;p ale narazie to trudne, bo czego nie kupie, to po 2 tyg. jest za duże. Po bluzkach tak tego nie widac, ale po spodniach ...

Ooo morze ja w tym roku chętnie pojade gdzieś za granicę, tylko nie wiem, czy na obóz czy wczasy. W końcu w wakacje będę już pełnoletnia. Znam takie tanie biuro podróży. Dwa lata temu byłam we Francji (Lazurowe wybrzeże) za 600 zł Last minute
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:37   #83
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Fraaancja! *,* To ja mam plan. Jedziesz do Francji a ja chudnę i mieszczę się w Twojej walizce!
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:04   #84
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
a ja o wloski dbam roznie
-maseczka z zoltek,oliwy,cytryny
-olejek rycynowy
-jedwab
-pije napoj z drozdzy
kurde bede chyba musiala sobie wszystko sipsac bo nei pamietam juz polowy
a

a da sie to potem zmyc z glowy? pytam bo w czasach licealnych kolezanka zaaplikowala sobie cos podobnego i zmywanie oliwy szlo jej bardzo opornie szukam czegos na wlosy, dopoki nie kupie Waxa. przy glowie udalo mi sie je opanowac wodą pokrzywową (jedyne 4,5zl ) a reszta okropnie sie elektryzuje, od wszystkiego - szczotki, grzebienia, szalika, koca.

A z moich wczorajszych dokonan to jeszcze odgrzebalam wakacyjny lakier i zrobilam sobie paznokcie u stop na czerwono na dloniach musze miec krotkie i bezbarne paznokcie, ale mysle ze delikatny roz tez przejdzie heh, jak dla mnie to niezly sukces, wierzcie albo nie ale mam 24lata i nigdy nie zuzylam do konca zadnego lakieru - predzej zasechl i zgestnial az wstyd sie przyznawac do takich rzeczy
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:19   #85
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez vaurienne Pokaż wiadomość
Fraaancja! *,* To ja mam plan. Jedziesz do Francji a ja chudnę i mieszczę się w Twojej walizce!
Oj nie nie Francja już była teraz myślę nad Czarnogórą albo Hiszpanią , ewentualnie Chorwacja :P. Do walizki moge Cię wziąc

Teraz wybieram się do cioci do Angli
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:34   #86
Tajga_AF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 151
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Mmm... Też bym sobie gdzieś wyjechała, pozwiedziała, odpoczęła... I nie mam nic konkretnego :P. Wszędzie .

A tak w ogóle to do swoich postanowień dołączyłam dzisiaj dbanie o włosy, bo są takie mizerne a nie chcę ich ścinac... Popielęgnuję je trochę. Znacie jakieś dobre sprawdzone metody na wypadanie włosów? Wiem, że pełno tego w innych wątkach, ale może tutaj coś przydatnego mi podpowiecie ...
__________________
He's got eyes of the bluest sky...
_________________________ ____________
64-63-62-61-60-59-58--57-56-55


15.08.2013
Tajga_AF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:50   #87
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

O, o! Hiszpania! Jedziemy, jestem za! Opaliłabym się może . Właśnie się zastanawiam czy nie dołączyć do planów ulepszania siebie lekkiej opalenizny... Obecnie jestem na etapie "biała jak mąka" i codziennie wysłuchuję pytań o stan zdrowia nawet od obcych ludzi, bo podobno wyglądam jakbym miała zemdleć . Zwykle mi się to podobało, ale teraz złapałam fazę na karmelki *,*... Muszę się zastanowić .

Z wypadaniem kudełków nigdy nie miałam problemu, ale bardzo wzmocnił je olej rycynowy. Tylko straaasznie ciężko się go zmywa :P.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:35   #88
Tajga_AF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 151
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez vaurienne Pokaż wiadomość
Z wypadaniem kudełków nigdy nie miałam problemu, ale bardzo wzmocnił je olej rycynowy. Tylko straaasznie ciężko się go zmywa :P.
To będę musiala wypróbowac. Moze mi cos pomoze .
A co do opalania, to ja sie musze wybrac sie do solarium
__________________
He's got eyes of the bluest sky...
_________________________ ____________
64-63-62-61-60-59-58--57-56-55


15.08.2013
Tajga_AF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:59   #89
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

dziewczyny solarium bardzo ale to bardzo szkodzi!!!!!!! hmmm w sumie ciezkosie zmywa oliwe czy rycyne ale za to pomaga a ja zaliczylam najorsze przedmioty na sesji, jesyem z siebie dumna
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:41   #90
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez vaurienne Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam czy nie dołączyć do planów ulepszania siebie lekkiej opalenizny... Obecnie jestem na etapie "biała jak mąka" i codziennie wysłuchuję pytań o stan zdrowia nawet od obcych ludzi, bo podobno wyglądam jakbym miała zemdleć . Zwykle mi się to podobało, ale teraz złapałam fazę na karmelki *,*... Muszę się zastanowić .
Niezłą alternatywą dla solarium są balsamy brązujące (nie mylić z samoopalaczami) np. Garnier - Skóra muśnięta słońcem. Ja akurat mam cerę o oliwkowym zabarwieniu i podoba mi się bardziej blada skóra (nie interesowałam się nigdy takimi produktami), ale dostałam w prezencie ten balsam, więc go zużyłam. Efekt był całkiem niezły - aż byłam zaskoczona.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.