szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 09:46   #361
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

hej dziewczyny dziewczyny a mnie nie bardzo pasuje piatek, urodziny wujaszka ktorego i tak nei lubie ale musze isc na domiar złego w sobote jego synus na urodzinki i tez musze isc bo o co zrobic w jednym dniu-jak zrobia w dwa dni to trzeba dac dwa rezenty pier***** materialiści.... no ale coz, na nastene sotkanie na pewno sie zalapie a Agusiu Tobie to sie szykuje kopniak w dupezke od modzianki.....mialas isc do dentysty i co??? najpierw musialabys isc do normalnego dentysty i on da Ci skierowanie do chirurga szczekowo-twarzowego. Lutien a co u Ciebie? powiedz mi, bo to chyba z Toba rozmawialam na temat kupna mieszkania na nikiszu, w jaki sposob chcecie je kupic? przez przetarg? Mead jak sie czujesz?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:32   #362
Mead
Raczkowanie
 
Avatar Mead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 246
GG do Mead
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

modzianka dzięki za pamięć, chyba będę żyć
przytulanka współczuję ząbka, sama bym się musiała do dentysty wybrać, ale ja się bojeeee

Fajnie by było jakby spotkanie wypaliło. Trochę się nim stresuje, bo wy pewnie takie wywizażowane () a ja wyskoczę jak udup z zza krzaka Także jakby co to nie uciekajcie przede mną.
Mead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:26   #363
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

dziewczyny jestem zakochana......jestem autentycznie zakochana.... i to chyba dzieki waszym zyczeniom swiateczno-noworocznym i mojemu i adriana zyczeniu ktore zlozylismy sobie w sylwestra przez tel..... wczoraj adrian u mnie byl i siedzielismy sobie, ogladalismy filmy, jedlismy ciacho i frytki i bylo cudownie, dzis oszlismy na spacerek i bylo jeszcze cudowniej no i.....stwierdzilismy ze jestesmy para, i to od naszej pierwszej randki czyli od 02.01.2010 aaah jestem taka szczesliwa
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:40   #364
Mead
Raczkowanie
 
Avatar Mead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 246
GG do Mead
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

No no no
Mead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:48   #365
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Mead - ja też przed pierwszym spotkaniem z dziewczynami się trochę stresowałam, ale naprawdę nie ma czym Było świetnie

Paulinko
- cieszę się Twoim szczęściem Bardzo fajnie, że to się tak rozwinęło, mam nadzieję, że będzie rozwijać się nadal!
Szkoda tylko, że nie możesz w przyszły piątek, chyba, że zawsze możemy przesunąć o tydzień czy coś. Miło by było gdyby termin odpowiadał wszystkim, choć wiem, że czasem z tym ciężko, ale za pierwszym razem dałyśmy radę

A tak poza tym...ciekawe co się dzieje z Beatą i Żanetką?
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:49   #366
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam Kochane....
Paulinko tak się cieszę Twoim szczęściem.......super: )...ja wiedziałam że Wam się uda....
A tak na marginesie to możemy się już umówić na te zabiegi ja tylko będziesz miała czas....zajęcia mam dopiero 13/14luty....
Ja nie wiem czy będę mogła być na tym spotkaniu....ale do piątku jeszcze trochę czasu więc wsio może się zmienić...
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 11:18   #367
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cześć Dziewczyny
Paulinko - super, że Ci się tak dobrze układa z Adrianem Trzymam kciuki, żeby tak się utrzymało
Ja nie wiem, czy też dam radę w piątek. TŻ wraca w piątek o 1 w nocy, a ja o 8 rano w sobotę mam już jazdy (robię prawko). Tak więc jeśli już to tak troszkę wcześniej mi pasuje (17-18).
Ja dziś padam na pysk. Kilka dni temu zdecydowaliśmy z TŻ, że pora zacząć organizować ślub i wczoraj zaczęłam przeglądać różne miejsca i kurczę coś ciężko to widzę. Tak się zestresowałam, że nie znajdę nic, co by mi odpowiadało, że spać całą noc nie mogłam Tak więc w pracy dziś staram się udawać, że coś robię
Miłego dnia
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 14:19   #368
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Hej Dziewczyneczki
ja tez do końca jeszcze nie wiem czy mi ten piątek będzie odpowiadał.. zresztą kolejny weekend mi całkowicie odpada

Paulinko jeeeeej ale słodko cieszę się że jesteś szczęśliwa i oby tak było zaawsze
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:37   #369
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

dzięki dzięki moje kochane mam nadzieję że z każdym miesiącem będzie coraz coraz coraz lepiej i lepiej aahhh uwielbiam takie słodkie początki hmmm ja proponuje spotkanie w ostatnim tygodniu ferii tzn nei wiem jak Wy, bo ja do szkoly ide dopiero w ostatni weekend lutego o ile sie nie myle to jest chyba 26-27-28
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:16   #370
squeak1989
Zakorzenienie
 
Avatar squeak1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 065
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

No to chyba przesuniemy to nasze spotkanko, ja też jednak nie mogę w piątek, pracuję przez kilka następnych weekendów do 21.00 więc raczej ciężko.
__________________
Wątek wymiankowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post74019731
squeak1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 17:52   #371
Mead
Raczkowanie
 
Avatar Mead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 246
GG do Mead
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

No nie, jak ja chce zostawić tzta dla was na piątek to wam nie pasuje
Dobra, przynajmniej się objem chispów i wam nie dam, ot co

Kurde, fajnie że tak można was poczytać
Mead jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 07:39   #372
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

eee yyy zyjecie Paskudy? ja wczoraj bylam sobie na urodzinkach u brata ale ani sie nie pobawilam ani nawet nie napilam alko bo jakos z bratem mam hujo** kontakt, dla niego wazniejsi sa znajomi Bo przeciez ja nie jestem jego siostra....eeeeh szkoda gadac. A dzis mam egzamin z gramatyki...masakra!!.... mam nadzieje ze jakos przetrwam buziaki
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:09   #373
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
eee yyy zyjecie Paskudy? ja wczoraj bylam sobie na urodzinkach u brata ale ani sie nie pobawilam ani nawet nie napilam alko bo jakos z bratem mam hujo** kontakt, dla niego wazniejsi sa znajomi Bo przeciez ja nie jestem jego siostra....eeeeh szkoda gadac. A dzis mam egzamin z gramatyki...masakra!!.... mam nadzieje ze jakos przetrwam buziaki
To będę trzymać kciuki Ja na szczęście nie bywam na rodzinnych uroczystościach, bo mam za daleko To jest plus, bo odkąd mam z rodzinką sporadyczny kontakt, to jakoś bardziej ich polubiłam
U mnie ostatnio pozytywnie Wczoraj byłam u lekarza i się dowiedziałam, że powoli normują mi się hormonki (bo zawsze miałam z nimi problem). Zaczynam planować swoje wesele. Mam też nadzieję na szybkie kupno mieszkanka Tak więc nic nie jest w stanie popsuć mi humoru

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Lutien a co u Ciebie? powiedz mi, bo to chyba z Toba rozmawialam na temat kupna mieszkania na nikiszu, w jaki sposob chcecie je kupic? przez przetarg?
Nie doczytałam jakoś tego postu Rozważamy wzięcie pośrednika, przetargów szukałam, ale nie wiem, kto się w przypadku Nikisza tym zajmuje (tzn. która spółdzielnia, miasto, czy ktoś jeszcze inny...)
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:28   #374
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam dziewczynki w ten zimowy wieczór
Ja tam Wam dzionek dzisiejszy minął??
Wyobraźcie sobie że ja dziś pierwszy raz w życiu robiłam jajecznicę......hehe..... .tak jajecznicę........masakra ....zdałam se z tego sprawę jak wbijałam jajka na patelkę...normalnie przez pół dnia się śmiałam........większość potraw robiłam ale specem od jajecznicy zawsze był mój TŻ...hahaha.....
Aj mykam do łóżeczka bo jutro idę na rozmowę w sprawie pracy...
Dobrej nocki
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:39   #375
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

To będę trzyma kciuki U mnie po staremu - nie ma o czym pisać (oprócz tego, że jutro TŻ wraca )
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:43   #376
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

hej hej u mnie dosc nudnawe zycie...w dalszym ciagu.....no więc Agusiu jak byś znalazła czas tak po20 na jakas regulacje brwi i farbowanie henna bylabym wdzieczna z Adriankiem romansik kwitnie sesja prawie zaliczona jakoś ciągnę a dziś stwierdzilam ze zrobie sobie żel na pazurkach tisy strasznie niszcza mi paznokcie, ale zelik jak mi sie znudzi to wymocze go w zmywaczu do paznokci z acetonem i sam zejdzie a co u Was?
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 14:07   #377
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Oki Paula.........to dasz mi jeszcze znać jak coś.....ok??
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 20:56   #378
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Ehh co u mnie się nie działo ostatnio dlatego niestety bywam rzadziej. Raz, że problemy stresowo-emocjonalne, dwa - nie zaliczone dwa egzaminy, trzy zepsuty laptop...a ja na tym swoim starym gracie nie lubię siedzieć

W tym tygodniu pracuję sobie ostatni tydzień, więc nareszcie po 14 będzie wypłata! Będę mogła zaszaleć w końcu i odbić sobie wszystkie smutki Egzaminami się na razie nie przejmuję - sesja poprawkowa dopiero od 15tego

Z niepodobnych do mnie rzeczy to muszę powiedzieć, że za sprawą mojej koleżanki wybieram się na koncert Dody w niedzielę Właściwie uznałam, że może być ciekawie choć nigdy jej nie słuchałam.

Rozmawiam sobie też ostatnio przez MSN z pewnym francuzem Jest świetny, cieszę się że w jakiś sposób mogę podszkolić angielski i poznać kogoś zza granicy. Zresztą uwielbiam gdy do mnie pisze po francusku - oczywiście po uprzednim przetłumaczeniu na angielski

A co tam u Was kochane?
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 21:40   #379
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

nooo Anett cóż to za uwielbienie obcego francuzkojęzycznego męSzCzyzny? cio by powiedzial Twoj tz? a ja dzis mialam egzamin jutro tylko czysta pro forma jade na uczelnie a potem 3 dni harowki w robocie...ale za to w sobote jade z A do szczyrku na walentynki a W jak planujecie ten milusi dzien? i gdzie sie ojawily nasze nowe kolezanki? a o stare to juz nie pytam....
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 22:12   #380
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

A mój TŻ nic na to w sumie choć się śmieje, że ten francuz pewnie lepszy od niego
No ja Walentynek nie obchodzę nigdy, więc tak jak pisałam idę na koncert z kumpelą
Życzę nam wszystkim rychłego zakończenia pozytywnie sesji

A ja też się zastanawiam gdzie się nam pogubiły niektóre dziewczęta?
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 07:21   #381
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cześć Dziewczyny Ja nie piszę, bo od piątku mam nareszcie TŻ-ta w domu i jeszcze się nacieszyć nie zdążyłam
My jeszcze nie wiemy, co będziemy robić w walentynki. Nie przepadamy oboje za tym świętem, choć zawsze korzystamy z okazji, żeby gdzieś sobie wyjść. W tym roku planujemy albo iść do IMAXu na Avatara (byliśmy już w normalnym kinie na 3D, ale podobno w IMAXie są jeszcze lepsze efekty, a film nam się bardzo spodobał) albo pójdziemy do restauracji japońskiej.
W ogóle ostatnio mam świetny humor Co chwila coś miłego mi się przytrafia
Miłego dzionka
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:14   #382
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ja nie piszę, bo od piątku mam nareszcie TŻ-ta w domu i jeszcze się nacieszyć nie zdążyłam
My jeszcze nie wiemy, co będziemy robić w walentynki. Nie przepadamy oboje za tym świętem, choć zawsze korzystamy z okazji, żeby gdzieś sobie wyjść. W tym roku planujemy albo iść do IMAXu na Avatara (byliśmy już w normalnym kinie na 3D, ale podobno w IMAXie są jeszcze lepsze efekty, a film nam się bardzo spodobał) albo pójdziemy do restauracji japońskiej.
W ogóle ostatnio mam świetny humor Co chwila coś miłego mi się przytrafia
Miłego dzionka

restauracja japonska? mow wszystko co o niej wiesz przede wszystkim czy tam jest drogo, jakie jedzonko, czy trzeba jesc paleczkami i zy siedzi sie na poduchach czy przy normalnych stolikach? intrygujace zeby zrobic sobei taki wypad z tym paskudem chociaz ja nie wiem czy on umialby sie tam zachowac milego dnia
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:00   #383
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
restauracja japonska? mow wszystko co o niej wiesz przede wszystkim czy tam jest drogo, jakie jedzonko, czy trzeba jesc paleczkami i zy siedzi sie na poduchach czy przy normalnych stolikach? intrygujace zeby zrobic sobei taki wypad z tym paskudem chociaz ja nie wiem czy on umialby sie tam zachowac milego dnia
Niestety Ci nie odpowiem na te pytania, bo nei znam szczegółów. TŻ dostał namiary od kumpla, który się fascynuje Japonią i on mówi, że jest tam super. Wypytam TŻ-ta o szczegóły i dam Ci znać
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:07   #384
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam kochane!
Mam nadzieję, że mogę dołączyć do Waszego grona.
Jestem z Gliwic, mam 25 lat- rowniez chcialabym poznać nowych znajomych, z którymi można by się spotkać. Obecnie jestem w Holandii, ale dosyć często bywam w Polsce,takze bylabym jak najbardziej za jakimś spotkankiem.
Muszę wczytać się w Wasze wszystkie wypowiedzi, żeby chociaż troszkę Was poznać...
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:57   #385
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witamy Cię Gosiu na spotkanka możesz liczyć jak najbardziej, pierwsze już za nami. Przy drugim mamy póki co problemy z dogadaniem się co do daty, ale mam nadzieję, że w końcu nam wypali
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 07:44   #386
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Cieszę się Mam nadzieję, że mi również uda się być na kolejnym spotkaniu.
A na kiedy mniej więcej planujecie to spotkanko?
A pierwsze spotkanie kiedy się odbyło? Jak wrażenia? Gdzie się odbyło i czy dużo osóbek było?
Pozdrawiam serdecznie.
I życzę wszystkim miłego dnia i pracy
Ja obecnie siedzę w domciu bez pracy i się strasznie nudzę:/
O jejciu, jak ja chciałabym już iść do pracy....
Siedzę tak już drugi tydzień w domciu i mam dość....jednak praca jest czymś koniecznym w Naszym życiu.
W dodatku jakieś przeziebienię mnie bierze i faszeruje się lekartswami.
Buziaczki
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:06   #387
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam dziewczynki
Ja się trochę nudzę,ale to nie na długo bo zaraz muszę obiad przygotować....hehe....
Witam Cię Gosiu.....nasze pierwsze spotkanie było w Katowicach(Garaż)....100% frekwencja była....i było bardzo miło....
Właśnie dzieweczki musimy ustalić kolejne spotkanko koniecznie,tak zeby nam wszystkim odpowiadało z czasem
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 15:50   #388
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Witam Was po długiej nieobecności
Mam nadzieję, że wybaczycie mi, że Was tak zaniedbałam, ale jak w końcu obudziłam się z bezsensownego zauroczenia z początku roku:/ to dopiero dotarło do mnie jaki ogrom wiedzy mam do przyswojenia. Musiałam przyłożyć się do nauki:/. Takim sposobem pozdawałam wszystko w pierwszym terminie, a magisterek z mikroekonomii oblał wszystkich, którzy zostali:/. No a jeśli nie mam zaliczonych ćwiczeń nie mogę podejść do egzaminu z wykładów:/. Nie są to studia moich marzeń;( nie chcę już tam więcej iść;(.
Przeglądnęłam co tam pisałyście tak 5/10. Teraz dopiero usiąde i poczytam od dechy do dechy. I widzę też, że o jakimś spotkaniu jest mowa. I że już teraz jestem jedyna samotna w tym gronie. Ale ja przypominam o planowanym dichu.
Jak Kochane spędzacie ostatki??

Nic, biorę się za czytanie

Pozdrawiam Was cieplutkoooo
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:23   #389
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

No witamy witamy Żanetka..........w końcu.......
To jesteśmy już dwie chętne na porządną potańcówe....
Ja osobiście jak na razie nie mam żadnych planów co do ostatek :/
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:33   #390
piccola87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 117
GG do piccola87
Dot.: szukam koleżanki z Katowic, Gliwic lub okolic ;-)

Aguś no w końcu. Ale nadrobiłam zaległości w czytaniu osobiście myślałam, że coś więcej tu naskrobałyście, ale widzę, że wszystkie jesteście bardzo zajęte. Tzn. ja już porządnych potańcówek miałam 2 w tym roku ale heheh ciagle mi mało. Nawet nie sądziłam, że mam takie branie na parkiecie hahah. Ale po nieudanej znajomości z tym głupim kolesiem musiałam się wyszaleć... kolesie są do dupy. Dlatego Aguś, ja zawsze i wszędzie najchętniej to jutro bym gdzieś poszła potańczyć ale Wy pewnie już macie jakieś plany... a fajnie by było tak większą grupą.
Paulinka powodzenia z nową miłością
__________________
Księżniczka Własnej Bajki ...
piccola87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.