'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 17:43   #1
mlodaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Post

'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.


witajcie, chciałam poruszyc temat, zapewne nie raz omawiany na tym forum. mianowicie, mój eks, powiedział, ze dusi się w zwiazku, ze nie potrafi ( faktycznie, bylam jego pierwszą od łohoho, do tej pory żył pracą, nauką, i muzyką.), ze przeprasza, za to ze wlasnie na mnie musial się przekonac o swoich ułomnosciach, ale pozostane dla niego kims waznym, jako przyjaciel.. jak pewnie wiele z was by zrobiło, popłakałam się, i wpadłam w depresję, bylam niezle skołowana.ostatnio rozmawialismy, mówił, ze byc moze to przez niedojrzalosc, ale on nie jest w stanie na chwile obecną dojrzec, byc moze kiedys to sie odmieni ,ze moze kiedys wykształci się ten element, ktory pozwoli mu dac drugiej osobie to czego potrzebuje, ale nie pokocha mnie i nie zaufa... co o tym sądzicie? mam mętlik w glowie, ogarnął mnie marazm. brakuje mi bliskosci, rozmow z nim, chcialabym pomóc mu, w tym 'dojrzewaniu', zeby zrozumial, wiadomo, nie od razu,jak moze byc pięknie.
licze na wasze opinie : )
mlodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:46   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

Jeśli to typ Piotrusia Pana, to chociażbyś żyły wypruła i serce wyrwała, NIC to nie da- tacy nie dorastają, są uroczy, cudowni, ale do związków się nie nadają.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:49   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

Cytat:
Napisane przez mlodaa Pokaż wiadomość
witajcie, chciałam poruszyc temat, zapewne nie raz omawiany na tym forum. mianowicie, mój eks, powiedział, ze dusi się w zwiazku, ze nie potrafi ( faktycznie, bylam jego pierwszą od łohoho, do tej pory żył pracą, nauką, i muzyką.), ze przeprasza, za to ze wlasnie na mnie musial się przekonac o swoich ułomnosciach, ale pozostane dla niego kims waznym, jako przyjaciel.. jak pewnie wiele z was by zrobiło, popłakałam się, i wpadłam w depresję, bylam niezle skołowana.ostatnio rozmawialismy, mówił, ze byc moze to przez niedojrzalosc, ale on nie jest w stanie na chwile obecną dojrzec, byc moze kiedys to sie odmieni ,ze moze kiedys wykształci się ten element, ktory pozwoli mu dac drugiej osobie to czego potrzebuje, ale nie pokocha mnie i nie zaufa... co o tym sądzicie? mam mętlik w glowie, ogarnął mnie marazm. brakuje mi bliskosci, rozmow z nim, chcialabym pomóc mu, w tym 'dojrzewaniu', zeby zrozumial, wiadomo, nie od razu,jak moze byc pięknie.
licze na wasze opinie : )
Skoro się dusił to wątpie, że jak dojrzeje to wróci...
Zastanawiajace jest dlaczego sie dusił. Bo nie mogł imprezowac, flirtowac, spotykac sie z innymi czy tez cos przeszkadzalo mu w Twoim zachowaniu.

W kazdym razie głowa do góry. Zajmij sie czyms zeby o nim nie myslec i z czasem zapomnisz. Czekac nie warto.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:50   #4
mlodaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

hm, w zasadzie ciezko powiedziec. on sam problemów jako takich nie ma, raczej egzystencjalne to tak. kiedy ja powiedzialam mu o swoich, bylam zszokowana, powiedzial,ze ' nie chce być ze mną dla bycia, to niepelne, nie potrafi stać i nic nie robic' jesli jest problem, nalezy go rozwiązac. więc jaki to typ? hm ..
mlodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:50   #5
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

Cytat:
Napisane przez mlodaa Pokaż wiadomość
witajcie, chciałam poruszyc temat, zapewne nie raz omawiany na tym forum. mianowicie, mój eks, powiedział, ze dusi się w zwiazku, ze nie potrafi ( faktycznie, bylam jego pierwszą od łohoho, do tej pory żył pracą, nauką, i muzyką.), ze przeprasza, za to ze wlasnie na mnie musial się przekonac o swoich ułomnosciach, ale pozostane dla niego kims waznym, jako przyjaciel.. jak pewnie wiele z was by zrobiło, popłakałam się, i wpadłam w depresję, bylam niezle skołowana.ostatnio rozmawialismy, mówił, ze byc moze to przez niedojrzalosc, ale on nie jest w stanie na chwile obecną dojrzec, byc moze kiedys to sie odmieni ,ze moze kiedys wykształci się ten element, ktory pozwoli mu dac drugiej osobie to czego potrzebuje, ale nie pokocha mnie i nie zaufa... co o tym sądzicie? mam mętlik w glowie, ogarnął mnie marazm. brakuje mi bliskosci, rozmow z nim, chcialabym pomóc mu, w tym 'dojrzewaniu', zeby zrozumial, wiadomo, nie od razu,jak moze byc pięknie.
licze na wasze opinie : )
mysle kochana ze po prostu szukal powodu aby sie rozstac, nie ma w tym twojej winy, nie katuj sie
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:53   #6
mlodaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Skoro się dusił to wątpie, że jak dojrzeje to wróci...
Zastanawiajace jest dlaczego sie dusił. Bo nie mogł imprezowac, flirtowac, spotykac sie z innymi czy tez cos przeszkadzalo mu w Twoim zachowaniu.

W kazdym razie głowa do góry. Zajmij sie czyms zeby o nim nie myslec i z czasem zapomnisz. Czekac nie warto.

tak, mówił ze nieco sie roznimy, tzn nasze srodowiska, nie flirtowal, nie imprezowal, spotykal sie rzadko ze znajomymi, ale nigdy nie mialam nic przeciwko temu.. chciałabym, żeby wiedział, widział, odczuł, ze zmieniam się dla niego (chodzę na terapie, przez problemy domowe, kończę z nocnymi wypadami sama-nie-wiem-gdzie, i przestaje palić - to było jego największą męką)..
mlodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:54   #7
LikeTheChocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 10 689
GG do LikeTheChocolate
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

j.w zrób wszystko, żeby sobie ulżyć i nie myśleć. Jeśli się kogoś kocha to się próbuje znaleźć w sobie dojrzałość i siłę do sprostania związkowi. Ani jednego, ani drugiego nie było = chęci nie było. Na takich facetów szkoda więc naszych łez moje drogie! Znajdziesz kogoś dojrzałego, trzymam kciuki
LikeTheChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 18:04   #8
vanessa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

pewnie Ci teraz ciezko w to uwierzyć ale bedzie dobrze. Chcesz byc z kims kto nie darzy Cie takim uczuciem jak Ty jego? Widać ze koleś totalnie nie dojrzał do tego związku szkoda tylko,że nie pomyślal o tym wcześniej. Umów sie z koleżanka wyjdz gdzies na zakupy może do fryzejra? 3mam za Ciebie kciuki
vanessa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:29   #9
mlodaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

moze to naiwnosc, śleba nadzieja nie wiem.. ale ciagle wierze, ze moze on dojrzeje. jest specyficzny, wszyscy mnie ostrzegali, nawet on sam teram wiem dlaczego. ale brakuje mi jego , bliskosci, rozmow przede wszystkim.. utrzymywac z nim kontakt ? przyjaznic się? gdzies ttam głęboko wierząc, ze mi się uda?
mlodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:18   #10
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

Wiesz co ja mam taką metodę ostatnio, że w sytuacji kiedy nie wiem co mam zrobić to nie robię NIC. Kiedyś robiłam rożne rzeczy żeby zainteresować sobą faceta i bez rezultatów bo na faceta nie działają słowa tylko brak kontaktu. Uwierz mi że jak zatęskni to się odezwie, na prawdę. Jak się nie odzywa to znaczy że nie myśli o Tobie, niestety.
Faceci lubią sobie czasem poopowiadać jak laska za nimi lata, jak się nie może pogodzić z rozstaniem. Mam nadzieję że Ty taka nie jesteś.
Głowa do góry, niech wie że masz swoją godność
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:48   #11
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: 'duszę się w związku, nie potrafię być z kimś'.

hmmm nie rozumiem, to jak był z Tobą i Ci nie ufał? przykre, ale lepiej że wyszło teraz niż później. I pamiętaj cokolwiek robisz- rób to dla siebie a nie dla innych!!!
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.