STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-21, 18:13   #1651
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
tak jak ja, większa radocha
ja też, w sumie niczego nie potrzebuje, ale jak wpadnie coś fajnego w niskiej cenie to super
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 18:15   #1652
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Hey piękne

Już strony zablokowane
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:25   #1653
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

z moich zakładek ponad 2/3 rzeczy, w ogóle nie trafiło na wyprzedaż. Nigdy nie mialam takiej sytuacji
foksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:56   #1654
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Co najbardziej polujesz?
Dopiero teraz przeglądam stronę w poszukiwaniu potencjalnych chciejstw, jednak trudno coś wybrać... Choć to akurat dobrze dla portfela
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 22:08   #1655
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Dostałam maila, żeby napełnić koszyk bo o 22:00 rusza online

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Moja mama kocha Orsaya wieki tam nie byłam, może coś sie zmieniło



Im później, tym bedzie taniej moje konto też płacze, szafa i TŻ również

Ja zapomnialam sprawdzic rozmiary woskow o 22. Ktos widzial czy byly 36 i 38 z czarnych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 06:39   #1656
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dopiero teraz przeglądam stronę w poszukiwaniu potencjalnych chciejstw, jednak trudno coś wybrać... Choć to akurat dobrze dla portfela
Bluzy i swetry w dobrej cenie ale te rozszerzane rekawy, bufki, bluzki do pepka i niektore materiały są przerazające ja chyba skusze się na kilka koszul i skórzaną spódnice z haftem,miałam ją kupić na aliexpress, ale teraz jest taniej niz tam no i szukam kurtki na zime

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość

Ja zapomnialam sprawdzic rozmiary woskow o 22. Ktos widzial czy byly 36 i 38 z czarnych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A o jakie woski chodzi? Biker? bo tylko takie widzałam na stronie
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 07:12   #1657
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Bluzy i swetry w dobrej cenie ale te rozszerzane rekawy, bufki, bluzki do pepka i niektore materiały są przerazające ja chyba skusze się na kilka koszul i skórzaną spódnice z haftem,miałam ją kupić na aliexpress, ale teraz jest taniej niz tam no i szukam kurtki na zime



A o jakie woski chodzi? Biker? bo tylko takie widzałam na stronie
Tak o te

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 07:32   #1658
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

A jaka spodnica z haftem? Mnie sie kurcze od poczatku podobala ta, ktora ma w hafcie ptaka, tyle, ze ja na poczatku nie wiedzialam, ze to ptak jest, jak soe dowiedzialam,to chyba jakos tak glupio starszej 26-letniej babie, no chyba nie wypada

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
tak jak ja, większa radocha
Ja tez raczej na koniec, bo nie mam must have. Torebka z haftem mi sie podoba, ale juz jedna mam za cale 16 zlociszy-nota bene uwielbiamMoim must have byla sukienka w groszki z Orsaya na ktora polowalam juz ponad miesiac, ale czekalam na jakies ciecie, no i doczekalam 40proc, juz nie chcialam ryzykowac, ze potem wykupia i nie dorzuca, bo ona szybko soe sprzedawala w cenie regularnej..juz tak przekombinowalam z kombinezonem-czekalam na wieksze ciecie az...zniknal w ogole.ze strony.
A dzis jade na shopping ( bardziej rozeznanie terenu) stacjonarnie, to sie obejrzy te rzeczy, dawno w galerii nie bylam, a czasem online ciezko ocenic. Jeszcze si eczaje na kombinezon z Promod, ale musze zmierzyc stacjonarnie, mam nadzieje, ze bedzie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 07:35   #1659
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Generalnie cała kolekcja bardziej straszy niż zachęca
Fatalne kroje...
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 08:58   #1660
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Tak o te

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A widziałas je na żywo? Mam jedne woski ze Stradiego, ale spadł mi rozpuszczalnik i może bym się na te przyczaiła jak są fajne Widziałam wczoraj po 22 tylko rozmiar 40 ostatnie sztuki

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
A jaka spodnica z haftem? Mnie sie kurcze od poczatku podobala ta, ktora ma w hafcie ptaka, tyle, ze ja na poczatku nie wiedzialam, ze to ptak jest, jak soe dowiedzialam,to chyba jakos tak glupio starszej 26-letniej babie, no chyba nie wypada

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Ja tez raczej na koniec, bo nie mam must have. Torebka z haftem mi sie podoba, ale juz jedna mam za cale 16 zlociszy-nota bene uwielbiamMoim must have byla sukienka w groszki z Orsaya na ktora polowalam juz ponad miesiac, ale czekalam na jakies ciecie, no i doczekalam 40proc, juz nie chcialam ryzykowac, ze potem wykupia i nie dorzuca, bo ona szybko soe sprzedawala w cenie regularnej..juz tak przekombinowalam z kombinezonem-czekalam na wieksze ciecie az...zniknal w ogole.ze strony.
A dzis jade na shopping ( bardziej rozeznanie terenu) stacjonarnie, to sie obejrzy te rzeczy, dawno w galerii nie bylam, a czasem online ciezko ocenic. Jeszcze si eczaje na kombinezon z Promod, ale musze zmierzyc stacjonarnie, mam nadzieje, ze bedzie.
Tak, ta z ptaszychem https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=001 , ja mam więcej niż 26 lat i bym ubrała

Zdaj relacje co w sklepach jak zrobisz obchód

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Generalnie cała kolekcja bardziej straszy niż zachęca
Fatalne kroje...
Masz racje kolekcja nie na nasze zgrabne polskie figury

https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=300 widziałyście może na żywo?
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 09:36   #1661
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
A widziałas je na żywo? Mam jedne woski ze Stradiego, ale spadł mi rozpuszczalnik i może bym się na te przyczaiła jak są fajne Widziałam wczoraj po 22 tylko rozmiar 40 ostatnie sztuki



Tak, ta z ptaszychem https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=001 , ja mam więcej niż 26 lat i bym ubrała

Zdaj relacje co w sklepach jak zrobisz obchód



Masz racje kolekcja nie na nasze zgrabne polskie figury

https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=300 widziałyście może na żywo?
Widzialam ale dawno fajne sie wydawaly . Mialam te zwykle po 90 ale reklamowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 13:28   #1662
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

W Stradku u mnie nie bylo tych spodnic z haftem
Generalnie nic w tym sklepie nie zachecilo mnie do kupna szczegolnie. Moze przy kolejnym cieciu cygaretki w kropki- dosc fajne mi sie wydaly o ile nie kupie wczesniej w Orsay bo sa podobne. Widzialam kiedys online fajne szafirowe krotkie spodenki, ale teraz nie widze ich ani na stronie, ani na sklepie,pewnie nie weszly na wyprzedaz. Jeszcze moze nad kurtka brazowa skorzana pomysle jesli stanieje do okolo 180 zl. I to by bylo chyba raczej na tyle.
W Promod u mnie pustki, jakby przeszlo tornado, kombinezonu nie mierzylam, bo nic nie bylo
W Orsay nieprzemetkowane rzeczy, wisza ze starymi cenami. Sporo mi sie podoba, ale czekam na kolejne ciecia. W Reserved-no comments
W Mango strasznie slabe znizki i tez nic mnie nie urzeklo.
Do Carry poszlam a tam 1/3 obnizek byla o zlotowke albo dwa. Np bluzka z 49.99 na 48.99
Chcialam jeszcze zobaczyc Camaieau bo lubie ich sukienki, ale niestety chyba zlikwidowali sklep albo remontuja
W h&m mam taki problem ze malo kiedykolwoek.cos dla siebie tam wodze i jesli juz to raczejrzeczy ktore nie sa nigdy przeceniane. Zgarnelam jednak top za 10 zlotych ze wzgledu na kolor ( szafirowy ) i sukienke fajna zwiewna ladny wzor dla mnie ale nie wiem co z nia zrobic jeszcze bo ma dlugi rekaw i troche przeswituje material ,taki lekki bardziej na lato,do rajstop.tez by byla w sumie wiec wzielam, ale ten dlugi bufiasty rekaw...
Sporo sukienek swetrow i topow
Spore znizki na biezliznie.
W ogole dochodze do wniosku ze ja najchetniej to ubieralabym sie tylko w szafirowy/ chabrowy kolor. Mam na tym punkcie obsesje. Nawet jak widze brzydkiego chlopa w szafirej koszuli/ krawacie to sie za nim ogladam

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-06-22 o 13:33
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 14:11   #1663
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

bleuclair, ale nam relacje zafundowałas h&m unikam jak ognia, same łachy może moj stacjonarny sklep jest wybrakowany ale też na necie nie ma nic do wyboru, a obsługa sklepu jest tragiczna czemu Reserved no comment? tam mam jeden must have - kapcie króliki

A napisz, czy dużo ludzi w sklepach? Zastanawiam się czy targać się całe miasto do galerii
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 14:55   #1664
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Czy ktos tez ma problem z płanoscia przelewami 24? Nie moge za bluze zapłacic��
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 15:13   #1665
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
bleuclair, ale nam relacje zafundowałas h&m unikam jak ognia, same łachy może moj stacjonarny sklep jest wybrakowany ale też na necie nie ma nic do wyboru, a obsługa sklepu jest tragiczna czemu Reserved no comment? tam mam jeden must have - kapcie króliki

A napisz, czy dużo ludzi w sklepach? Zastanawiam się czy targać się całe miasto do galerii
Ja byłam koło 10 do 13, to u mnie nie było dzikich tłumów a byłam w centrum. Najgorzej jest od 15-18 zawsze, potem znowu już luz. kolejki w H&M i do przymierzalni i do kasy. Tak to chyba nie było problemu z szybkim przymierzeniem i zapłata za ciuchy.
Co do Reserved- mam wrażenie,że jest tam coraz gorzej- i gatunkowo i krojowo i cenowo. Kiedyś kupowałam tam naprawdę dużo, a teraz- jeden płaszcz z wyprzedaży zimowej i to by było na tyle.
Jeszcze widzę,że napisali teraz post na fanpage, że nie jest możliwe złożenie zamówienia online z odbiorem w sklepie stacjonarnym. To już w ogóle niezłe jaja, bo jeszcze płacić za kuriera dla mnie kurier to ostateczność, wolę zapłacić za dostawę do paczkomatu/ kiosk Ruchhu/ odbiór w placówce pocztowej niż brać kuriera.
I że ludzie mają problemy ze złożeniem zamówienia online, bo wyrzuca ich z serwera. A niech się cmokną

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-06-22 o 16:05
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 22:57   #1666
ZagubionaWzyciu91
Raczkowanie
 
Avatar ZagubionaWzyciu91
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 34
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Też na to liczę. A co do Orsaya to chyba po prostu się starzeję, bo kiedyś też nic dla siebie tam nie widziałam, a teraz dużo rzeczy mi się podoba

Tak samo mam Zawsze omijałam Orsay'a, a w tym roku są bardzo fajne rzeczy. Za to zawsze lubiłam Stradka, a teraz mało co ciekawego widzę.

Aczkolwiek skusilam się na marynarke i spodnice
ZagubionaWzyciu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 12:07   #1667
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWzyciu91 Pokaż wiadomość
Tak samo mam Zawsze omijałam Orsay'a, a w tym roku są bardzo fajne rzeczy. Za to zawsze lubiłam Stradka, a teraz mało co ciekawego widzę.

Aczkolwiek skusilam się na marynarke i spodnice
To żółwik, Siostro
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 15:50   #1668
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Zaszłam do Stradiego i wyszłam z woskami biker kurtka na zime i spodnicospodniami
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 16:21   #1669
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Zaszłam do Stradiego i wyszłam z woskami biker kurtka na zime i spodnicospodniami
U mnie woskow niestety nie bylo. Byly moze 36 lub 38?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 20:27   #1670
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
U mnie woskow niestety nie bylo. Byly moze 36 lub 38?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z czarnych znalazłam tylko 38 w przymierzalni są takie gumowe jak getry i super wyglądają na tyłku myślę że w 36 też bym się zmieściła bo mają szeroki pas, dopasowują się więc specjalnie nic nie odstaje jak polujesz między rozmiarami to bierz mniejsze z zielonych woskow była cała rozmiarowka.

Ogólnie zrobiłam przegląd, dużo rzeczy na modelkach wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Bardzo chciałam beżowa koszule z dzetami, a okazała się krótką i szeroką szmatką. Podobała mi się też szara bluza z koralikami na rękawach, a wyglądałam w niej jak menel przez ogromne rękawy
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 20:39   #1671
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Z czarnych znalazłam tylko 38 w przymierzalni są takie gumowe jak getry i super wyglądają na tyłku myślę że w 36 też bym się zmieściła bo mają szeroki pas, dopasowują się więc specjalnie nic nie odstaje jak polujesz między rozmiarami to bierz mniejsze z zielonych woskow była cała rozmiarowka.



Ogólnie zrobiłam przegląd, dużo rzeczy na modelkach wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Bardzo chciałam beżowa koszule z dzetami, a okazała się krótką i szeroką szmatką. Podobała mi się też szara bluza z koralikami na rękawach, a wyglądałam w niej jak menel przez ogromne rękawy

Mogę spytac jaki rozm nosisz ze spodni na co dzień? Mocny jest połysk w tych woskach? Nogawki są przylegajace również w łydkach/kostkach? Wyglądają świetnie na stronie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:02   #1672
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Słabe wyprzedaze w tym sezonie I nie tylko w Stradim, ale ogólnie jakos nic nie mogę dla siebie znaleźć. W Bershce to już w ogóle bieda w Blue City mało rzeczy i same nieciekawe szmatki.
Czekam na sam koniec, może skuszę się na parę koszulek po niższej cenie.
Poki co kupiłam tylko szarą bluzę z perełkami - fakt, dość szeroka, typ oveeersieze, ale te perełki dodaja jej uroku i nie mogłam się oprzec
Top biały z czarnymi sprzaczkami - fajnie lezy, na lato ok.
Sweterek granatowy w białe paski oversize za 19,90 jak za ta cene tez fajny do jeansow.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:08   #1673
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Z czarnych znalazłam tylko 38 w przymierzalni są takie gumowe jak getry i super wyglądają na tyłku myślę że w 36 też bym się zmieściła bo mają szeroki pas, dopasowują się więc specjalnie nic nie odstaje jak polujesz między rozmiarami to bierz mniejsze z zielonych woskow była cała rozmiarowka.

Ogólnie zrobiłam przegląd, dużo rzeczy na modelkach wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Bardzo chciałam beżowa koszule z dzetami, a okazała się krótką i szeroką szmatką. Podobała mi się też szara bluza z koralikami na rękawach, a wyglądałam w niej jak menel przez ogromne rękawy
Kurcze jak je tak zachwalilas to tym bardziej je chce ale pewnie bedzie ciezko upolowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:11   #1674
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Mogę spytac jaki rozm nosisz ze spodni na co dzień? Mocny jest połysk w tych woskach? Nogawki są przylegajace również w łydkach/kostkach? Wyglądają świetnie na stronie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na codzień noszę 36/38 z przewaga dołu 38, mam szerokie biodra połysk dla mnie jest mocny, postaram się zrobić jutro zdjęcia, mogę podać wymiary jeśli chcesz łydki i kostki przylegają, nic nie odstaje. Mam 165 cm wzrostu i są idealne na długości, dla wyższej osoby będą przed kostkę

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Kurcze jak je tak zachwalilas to tym bardziej je chce ale pewnie bedzie ciezko upolowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopiero 2 dzień wyprzedaży, na bank będą dorzutki
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:11   #1675
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Jakby ktos widzial 36 u siebie to moglabym prosic o zakup? Kase przelewam od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:22   #1676
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Mierzyłam te czarne woski, ale koszmarnie na mnie lezaly i siegaly za łydkę
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:38   #1677
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Na codzień noszę 36/38 z przewaga dołu 38, mam szerokie biodra połysk dla mnie jest mocny, postaram się zrobić jutro zdjęcia, mogę podać wymiary jeśli chcesz łydki i kostki przylegają, nic nie odstaje. Mam 165 cm wzrostu i są idealne na długości, dla wyższej osoby będą przed kostkę

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------





Dopiero 2 dzień wyprzedaży, na bank będą dorzutki

Dziękuje za wyczerpująca odp za zdj dziękuje, nie trzeba, wymiarów tez bo jak coś to będę celować w najmniejsze i tak

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Mierzyłam te czarne woski, ale koszmarnie na mnie lezaly i siegaly za łydkę

A ile masz wzrostu i jaki rozm mierzylas? Właśnie się obawiam ze rozm 34 przy 170cm będzie dość krótki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:46   #1678
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Dziękuje za wyczerpująca odp za zdj dziękuje, nie trzeba, wymiarów tez bo jak coś to będę celować w najmniejsze i tak




A ile masz wzrostu i jaki rozm mierzylas? Właśnie się obawiam ze rozm 34 przy 170cm będzie dość krótki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam 178 i mierzylam rozm. 40 i serio siegał za łydkę, komicznie to wygladalo I dobrze, ze ich nie kliknelam na stronce jak byly dostepne Ale na niższych osobach może nie wyglada to tak zle
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:51   #1679
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Na codzień noszę 36/38 z przewaga dołu 38, mam szerokie biodra połysk dla mnie jest mocny, postaram się zrobić jutro zdjęcia, mogę podać wymiary jeśli chcesz łydki i kostki przylegają, nic nie odstaje. Mam 165 cm wzrostu i są idealne na długości, dla wyższej osoby będą przed kostkę

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Dopiero 2 dzień wyprzedaży, na bank będą dorzutki
Obawiam sie ze moze byc trudno bo one juz byly w kolekcji podczas zimowej wyprzedazy ale wtedy ich nie przecenili. Jak patrzylam przed wyprzedaza to nie bylo 36 i 38
Ale moze akurat sie uda
W jakich godzinach sa najczesciej dorzutki ? Chyba wczesnie rano?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:54   #1680
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Na zimowej wyprzedazy dorzutki byly zazwyczaj wczesnie rano
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 19:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.