Wszystko o Oriflame część VII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 17:46   #3001
bojowwwnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

cześć mam pytanie. pod koniec tamtego katalogu kupiłam perfumy. klientka mi je teraz zwróciła bo jej się jednak nie spodobały. czy jak teraz jest inny katalog to mogę je jeszcze zwrócić??
bojowwwnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:54   #3002
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

bojowwwnik na reklamację jest 30 dni.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:59   #3003
nevermind3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 88
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny, rozmaiałam dzisiaj ze znajomą i mówiła, że jak ją zapisywała sponsorka do Ori to hasło i login dostała dopiero listem razem z kartą. Zgłupiałam ;p jedni mówią ze razem z kartą listem a inni że odrazu po rejestracji przychodzi na meila. ;p
nevermind3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:21   #3004
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez nevermind3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmaiałam dzisiaj ze znajomą i mówiła, że jak ją zapisywała sponsorka do Ori to hasło i login dostała dopiero listem razem z kartą. Zgłupiałam ;p jedni mówią ze razem z kartą listem a inni że odrazu po rejestracji przychodzi na meila. ;p
Ja login i hasło dostałam od swojej sponsorki smsem dzień po tym, jak mnie zapisała karta przyszła jakoś tydzień później
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:49   #3005
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie opinie na temat kremów pod oczy! Zdecydowałam się na Seeing is Believing

używałam starej wersji tego kremu i mi zlikwidował cienie pod oczami
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:08   #3006
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Używam go, ma fajną konsystencję (żel- krem), bardzo dobrze nawilża, zmniejsza opuchnięcia i likwiduje cienie. Jest bezzapachowy.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:24   #3007
Annanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez nevermind3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmaiałam dzisiaj ze znajomą i mówiła, że jak ją zapisywała sponsorka do Ori to hasło i login dostała dopiero listem razem z kartą. Zgłupiałam ;p jedni mówią ze razem z kartą listem a inni że odrazu po rejestracji przychodzi na meila. ;p
Na poczatku haslem jest data urodzenia nowej osoby. Oczywiscie przy pierwszym logowaniu moze je zmienic na dowolne.
Odnosnie tego, ze haslo bylo generowane przez system i przychodzilo na emaila, to bylo tak przez jakis czas w okolicach czerwca, nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie, ze chyba 2 katalogi.
Cale szczescie Ori wrocilo do starego systemu daty urodzenia.
Annanel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 20:27   #3008
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja się muszę pochwalić, że dzisiaj mam 4 rocznicę bycia w związku TŻ od rana czekał aż myszki na suwaczku z mojego podpisu przeskoczą na początek Wieczorem zabiera mnie na kolację
Gratuluję

Dobrze, że piszecie o tym kremie pod oczy, to też sobie zamówię, bo potrzebuję, a jakoś nie zauważyłam, że jest w tak niskiej cenie! Szok
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:41   #3009
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

W sobotę też jeżdżą kurierzy?
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:44   #3010
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

a ja w ogole nie wiem o jakim kremie mowicie na cienie pod oczami.... Ktos mnie uswiadomi??

ja dzis wieczorem zamowilam paczke, w pon juz bedzie
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:52   #3011
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

aneczka2238 z tego co się orientuję to nie.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 21:09   #3012
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Kurczę, a nastawiłam się że na weekend będę miała kosmetyki a tu lipa
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:43   #3013
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
a ja w ogole nie wiem o jakim kremie mowicie na cienie pod oczami.... Ktos mnie uswiadomi??
Optimals, Seeing is Believing


A tak w ogóle to chciałam Was zapytać, dlaczego tak preferujecie kuriera. Bo zawsze na początku katalogu piszecie, że brałyście dostawę na dom i nie wiecie, kiedy przyjdzie paczka itp. Nie wygodniej zamówić do jakiejś placówki Ori i mieć pewną datę dostawy? Ja raz wzięłam kuriera, jak musiałam coś domówić dla kogoś i na filię już nie było, a i tak mi się opłacało, nawet tracąc te 10 zł. Na dodatek tak się zdarzyło, że kurier zadzwonił o 7 rano (!!!) i poinformował mnie, że będzie między 10 a 12. Miałam akurat niesamowite szczęście, bo akurat byłam u lekarza i odebrałam - normalnie jak śpię (a były to wakacje) to telefon mam wyciszony i nawet bym nie wiedziała, że dzwonił. W każdym razie nie mogłam być wtedy w domu i zostawił u sąsiadów, ale nie było mowy o jakimś innym terminie, jakbym mu zabroniła zostawić u kogoś w klatce to musiałabym jechać do Niepołomic po odbiór (dla porównania - jak przyszła mi raz paczka kurierem nie z Ori, to można było z panem dogadać godzinę lub przesunąć dostawę na inny dzień, zaproponował nawet przywiezienie mi paczki w inne miejsce). Szczerze mówiąc, wolę sobie podjechać do filii wtedy, kiedy mi odpowiada, no i mieć paczkę za 2 dni, bez dodatkowych opłat (jeśli nie mam w zamówieniu 100PP).
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:46   #3014
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ktoś tu pytał o te małe błyszczyki. Jak dla mnie Funky pachnie gumą do żucia, Naughty truskawkami, a Hottie wiśnią.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:04   #3015
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
hm... granat? tego nie wzięłam pod uwagę. Daj znać jak już będziesz go miała.
Li O, widziałam, że masz błyszczyk Naughty, to są w końcu winogrona czy wiśnie?
Glitzy - banan
Sweetie - pomarańcza
Naughty - winogron
Sporty - malina
Funky - śliwka
Hottie - truskawka
Chociaż wszystkie są bardzo słodkie jak galaretki w cukrze
Cytat:
Napisane przez nevermind3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmaiałam dzisiaj ze znajomą i mówiła, że jak ją zapisywała sponsorka do Ori to hasło i login dostała dopiero listem razem z kartą. Zgłupiałam ;p jedni mówią ze razem z kartą listem a inni że odrazu po rejestracji przychodzi na meila. ;p
Jak ją wpisywała sponsorka, to mogła ją zapisać w ten sposób, że złożyła wniosek w placówce, albo wysłała go poleconym i dlatego koleżanka musiała czekać... Jak rejestrujesz się on-line to na 200% login i hasło są zaraz po kliknięciu przycisku "rejestruj" i po chwili przychodzi to na maila, bo w tydzień temu w piątek rejestrowałam dwa nowe konta, to wiem
Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
a ja w ogole nie wiem o jakim kremie mowicie na cienie pod oczami.... Ktos mnie uswiadomi??
W K16 na str 41 jest krem do kompleksowej pielęgnacji okolic oczu Seeing Is Beliving

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to chciałam Was zapytać, dlaczego tak preferujecie kuriera. Bo zawsze na początku katalogu piszecie, że brałyście dostawę na dom i nie wiecie, kiedy przyjdzie paczka itp. Nie wygodniej zamówić do jakiejś placówki Ori i mieć pewną datę dostawy? ... Szczerze mówiąc, wolę sobie podjechać do filii wtedy, kiedy mi odpowiada, no i mieć paczkę za 2 dni, bez dodatkowych opłat (jeśli nie mam w zamówieniu 100PP).
U mnie Biuro Regionalne czynne jest w pn i czw, ale dostawy są wyłącznie na czwartek, a dostawa na dom jest najpóźniej na czwartek Zwykle jednak dostaję we wtorek lub jak mam pecha to w środę, więc na dom mam szybciej. U mnie zawsze jest ktoś w domu, bo ani ja, ani rodzice nie pracujemy. Nawet gdyby nikogo nie było, to kurier ma zostawić paczkę u sąsiadów - wszystkich mam w porządku. Zwłaszcza, że dla sąsiadów kurierzy zostawiają często paczki u nas, bo jak już wspomniałam, u nas zawsze ktoś jest, więc z tym nie mam problemu.
Do filii mam jakieś 35-40 km i najtańszy dostępny bilet kosztuje 11 zł w obie strony. To już wolałabym zapłacić 10 zł za przesyłkę na dom i nie muszę tracić czasu na dojazd Tym bardziej opłaca mi się wziąć na biuro, bo przynajmniej jakiś produkt dostanę za to...

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ktoś tu pytał o te małe błyszczyki. Jak dla mnie Funky pachnie gumą do żucia, Naughty truskawkami, a Hottie wiśnią.
A nie pomyliłaś Hottie z Naughty?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:05   #3016
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Glitzy - banan
Sweetie - pomarańcza
Naughty - winogron
Sporty - malina
Funky - śliwka
Hottie - truskawka
Chociaż wszystkie są bardzo słodkie jak galaretki w cukrze
No i wszystko jasne! Dziękuję za rozszyfrowanie tej zagadki.
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:15   #3017
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja też wolę dostawę do Filii, czasem biorę na biuro choćby dla tego produktu dodatkowego.

Jeszcze apropo kremu pod oczy- moja mama ma Royal Velvet i jest zadowolona, jest łagodny i szybko się wchłania (czego nie może powiedzieć o kremie z firmy A***, po użyciu którego wyglądała jakby ktoś ją pobił).
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:20   #3018
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
A nie pomyliłaś Hottie z Naughty?
Nie. Węch mam akurat dobry, trzy błyszczyki pod ręką, także napisałam co czuć, a nie co jest na obrazku...

Napiszę jeszcze, że Hottie ma zapach gumy do żucia wiśniowo-truskawkowej - także może z tej truskawki coś tam jest.
Ale Naughty to ewidentnie truskawka, a Funky to pyszna guma do żucia.

Hottie i Naughty mają intensywne kolory, a Funky jest bardzo delikatny, prawie bezbarwny.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-11-11 o 22:23
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:55   #3019
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość


U mnie Biuro Regionalne czynne jest w pn i czw, ale dostawy są wyłącznie na czwartek, a dostawa na dom jest najpóźniej na czwartek Zwykle jednak dostaję we wtorek lub jak mam pecha to w środę, więc na dom mam szybciej. U mnie zawsze jest ktoś w domu, bo ani ja, ani rodzice nie pracujemy. Nawet gdyby nikogo nie było, to kurier ma zostawić paczkę u sąsiadów - wszystkich mam w porządku. Zwłaszcza, że dla sąsiadów kurierzy zostawiają często paczki u nas, bo jak już wspomniałam, u nas zawsze ktoś jest, więc z tym nie mam problemu.
Do filii mam jakieś 35-40 km i najtańszy dostępny bilet kosztuje 11 zł w obie strony. To już wolałabym zapłacić 10 zł za przesyłkę na dom i nie muszę tracić czasu na dojazd Tym bardziej opłaca mi się wziąć na biuro, bo przynajmniej jakiś produkt dostanę za to...
Rozumiem Dla mnie akurat podjechanie do filii to nie problem, więc zawsze zamawiam paczki tam
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 23:29   #3020
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie. Węch mam akurat dobry, trzy błyszczyki pod ręką, także napisałam co czuć, a nie co jest na obrazku...

Napiszę jeszcze, że Hottie ma zapach gumy do żucia wiśniowo-truskawkowej - także może z tej truskawki coś tam jest.
Ale Naughty to ewidentnie truskawka, a Funky to pyszna guma do żucia.

Hottie i Naughty mają intensywne kolory, a Funky jest bardzo delikatny, prawie bezbarwny.
Ja miałam dla klientek te cztery ze str. 79 - kuzynka wzięła Sporty, Funky i Hottie dla swojej mamy, córki i siebie, a Naughty wzięła inna klientka. Z 78 akurat zgaduję z obrazków ale te po prawej pachniały jak galaretki owocowe. Bardzo słodkie, jednakże biorąc pod uwagę obrazki, to właśnie tak mi się kojarzą Szkoda, że już wczoraj rozdałam kosmetyki, bo chętnie bym sprawdziła, czy się nie mylę
Co do zapachu gumy do żucia, to ja chyba nigdy nie miałam takiej, ale fanką gum do żucia nie jestem, więc się nie znam
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:54   #3021
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

chciałam zapytać czy w biurze regionalnym odebrać może za mnie paczkę np. brat? Moge dać mu swoj dowód, kartę oriflame.. Mam ok 35km do Świdnicy a on tam jest kilka razy w tygodniu.
Dobija mnie to czekanie na paczkę Juz klientki dopytuja się o nowy katalog, bo teraz miały tylko kilka dni i musiały mi dać odpowiedź co zamawiają
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:31   #3022
karolka194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zwoleń
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Hej
Chciałam się was zapytać czy macie już paczki spakowane albo chociaż wydrukowana fakturę. Pytanie kieruje do tych dziewczyn co maja termin dostawy na 16.11. Ja nawet jeszcze nie mam wydrukowanej faktury ;/
karolka194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:34   #3023
blicken
Raczkowanie
 
Avatar blicken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 294
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać czy w biurze regionalnym odebrać może za mnie paczkę np. brat? Moge dać mu swoj dowód, kartę oriflame.. Mam ok 35km do Świdnicy a on tam jest kilka razy w tygodniu.
Dobija mnie to czekanie na paczkę Juz klientki dopytuja się o nowy katalog, bo teraz miały tylko kilka dni i musiały mi dać odpowiedź co zamawiają
Za mnie ostatnio paczkę odbierała kuzynka, która nawet nie nazywa się tak jak ja. Miała tylko moją kartę i bez problemu mogła odebrać zamówienie. Jednak podejrzewam, że to zależy od osób pracujących w danym BR.
blicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:40   #3024
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez karolka194 Pokaż wiadomość
Hej
Chciałam się was zapytać czy macie już paczki spakowane albo chociaż wydrukowana fakturę. Pytanie kieruje do tych dziewczyn co maja termin dostawy na 16.11. Ja nawet jeszcze nie mam wydrukowanej faktury ;/
ja mam termin dostawy na 16.11 ale mam wydrukowane i paczka jest spakowana już od środy, myślę że dzisiaj wyślą, ale kto ich tam wie.
a kiedy dokładnie złozyłaś zamówienie?

Cytat:
Napisane przez blicken Pokaż wiadomość
Za mnie ostatnio paczkę odbierała kuzynka, która nawet nie nazywa się tak jak ja. Miała tylko moją kartę i bez problemu mogła odebrać zamówienie. Jednak podejrzewam, że to zależy od osób pracujących w danym BR.
o to fajnie, chyba w K17 zamówię na biuro bo katalog świąteczny i akurat będzie mi się spieszyło żeby dziewczyn z uczelni dać zamówienia na zjeździe 6/7 grudnia (mikołajki). Tylko tam jest czynne w pon, wt i środy więc nie wiem czy jak złozę zamowienie w poniedziałek wyrobią się do środy
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:44   #3025
karolka194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zwoleń
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

No ja zamówienie złożyłam gdzieś 10.30 ..
A ja nawet nie mam wydrukowanej faktury ;/
karolka194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:55   #3026
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

dziwne.. ja złozyłam o 9:10. napisałam do nich maila czy nie mozna przyspieszyć dostawy, ale odpisali że niestety nic nie moga zrobić, postępują wg. kolejności - ale może jednak jakoś wzieli to pod uwagę..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:02   #3027
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja zamówienie robiłam w poniedziałek w południe. Paczki nie ma do dziś, prawdopodobnie będzie w środę dopiero...
A szkoda, bo mam teraz zjazd na studiach, a koleżanka pozamawiała trochę... cóż.. będzie musiała 2 tygodnie poczekać do następnego zjazdu
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:21   #3028
sylwiczka21
Raczkowanie
 
Avatar sylwiczka21
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: gorlice
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

ja już mam paczkę od srody wysłana taki ma przynajmniej status ale ani maila ani sms ze paczuszka jedzie ja jak klikne w numer przesyłki to brak info. wiec przyjdzie planowo 15-tego : (
__________________
<ciach_reklama>
sylwiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:25   #3029
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Po przebrnięciu przez wszystkie posty na temat czy już otwarte, kto, o której wstał i gdzie idzie - wydaje mi się, że jednak nie otrzymałaś w pełni satysfakcjonującej Cię odpowiedzi . A zatem:
- żeby zmienić sponsorkę bez kombinowania, trzeba napisać jakieś pismo o rezygnacji (2-3 zdania od siebie) i wysłać do Oriflame/zostawić w placówce (ja wysyłałam); wtedy musisz odczekać 8 katalogów i możesz się zapisać na siebie jeszcze raz;
- a z kombinowaniem - zapisz się na kogoś, ale jeśli myślisz o tym poważnie, to wydaje mi się, że nie jest to najlepszy pomysł ..
dziękuje za odpowiedź Obawiam się,że nie będe chciała tyle czekać, 8 katalogów to kupa czasu, a ja chce działac. Coś muszę wykombinować, zapytam się przy najbliższej okazji w informacji w filii.
W tym katalogu od dawien dawna zdobyłam całe 148PP i 0 braków, jestem w szoku!
a 17 bardzo mi się podoba, mam nadzieje,że powtórze sukces z tego katalogu
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:36   #3030
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

witam, mam pytanie czy ktoś widział na żywo lub ma w posiadaniu te świeczniczki z kat 16 ze strony 10? Czaję się na nie i nie wiem, czy warto I co sądzicie o peelingu perfect body? Głównie chodzi mi o to, czy czasem nie natłuszcza tak jak ten z serii spa?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.