Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 21:16   #1951
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Question Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

czy to normalne że po 4 miesiącach od przekłucia platka wciąż ucho wydziela limfę/ropę? bo jak przemywam ucho to na waciku zostaje właśnie coś takiego + czasem troszkę krwi. czy coś się z uchem dzieje czy to po prostu objawy dlugiego gojenia się dziurki? nie swędzi, nie boli, nie spuchło..
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 21:36   #1952
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
czy to normalne że po 4 miesiącach od przekłucia platka wciąż ucho wydziela limfę/ropę? bo jak przemywam ucho to na waciku zostaje właśnie coś takiego + czasem troszkę krwi. czy coś się z uchem dzieje czy to po prostu objawy dlugiego gojenia się dziurki? nie swędzi, nie boli, nie spuchło..
Jeśli jak piszesz nie boli i nie jest spuchnięte to nie jest to ropa, tylko limfa, a ona może się dość długo wydzielać. Ucho może też w ten sposób reagować na podrażnienie, np przez częstą zmianę kolczyków i "grzebanie" przy nich. Nie masz się czym martwić
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:31   #1953
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

a czy to znaczy ze ucho nie jest jeszcze zagojone? biorąc pod uwagę to że gdy je przemywam na waciku zostaje krew... nie jest jej duzo, tylko taka kropeczka
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 14:12   #1954
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
a czy to znaczy ze ucho nie jest jeszcze zagojone? biorąc pod uwagę to że gdy je przemywam na waciku zostaje krew... nie jest jej duzo, tylko taka kropeczka
Możliwe,że jeszcze się nie zagoiło. A czym przemywasz? Najlepszy jest Octenisept, wystarczy, że nim psikniesz na dziurkę. Nie wyciągaj też kolczyków do przemywania, to podrażnia tylko dodatkowo.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:07   #1955
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

przemywam tonikiem tak jak powiedziała kosmetyczka.. caly czas noszę kolczyk ktorym ucho zostalo przebite. tylko 2 razy zalozylam inne kolczyki, srebrne ale jak zauwazylam ze ucho jeszcze nie jest takie jak stare wygojone dziurki to wlozylam tamten z powrotem. a ten Octenisept pozostawia na uchu jakąś warstwę pozniej na skorze czy nie?

Edytowane przez aralka1234
Czas edycji: 2011-12-08 o 16:10
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:20   #1956
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie octenistept nie podraznia jak tonik- dziala odkazjco i wspomagajaco gojenie
to ze sie paprze choc juz dawno powinno byc zagojone to:
-efekt strzalu z pistoletu
-efekt polecenia idiotycznej pielegnacji
-efekt zbyt szybkiego zmieniania i gmerania w niewygojonym przekluciu

aha i nie przemywa sie wacikiem kosmetycznym-bo wlokna zostaja w rance
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:04   #1957
PrettyReckless
Przyczajenie
 
Avatar PrettyReckless
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam

Miałam przekłute uszy u kosmetyczki pistoletem pół roku temu. Dostałam oczywiście sterylne kolczyki. Po 2 miesiącach ich noszenia, gdy wszystko było w porządku, zdjęłam je. Wtedy zaczął się koszmar ;/ Przy wkładaniu innych ucho mnie bolało i miałam wrażenie, że dziurka jest za mała. Zarówno wkładanie jak i wyjmowanie innych sprawiało mi ból. Założyłam więc kolczyki metalowe i noszę je bez zdejmowania do teraz. Właściwie wszystko jest w porządku, ale raz na jakiś czas przez kilka dni ucho mnie boli i mam problem z ''kręceniem'' (robię to codziennie, żeby nie przyschły) nimi. Ale tak poza tym nic nie czuję. Teraz nie wiem-czy dalej je nosić czy może zakupić coś do przemywania, może jakąś maść (wcześniej przemywałam tylko wodą utlenioną) , a może zmienić kolczyki na jakieś inne??
PrettyReckless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 22:13   #1958
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Kolczyk w uchu. Ważne pytanie.!!!!

Mam mały problem z doborem kolczyka interesuje mnie kolczyk typu tunel, poki co jak najmniejszy czyli 3mm, jaki bedzie lepszy ? Akrylowy, stal anodowana czy moze chirurgiczna ?
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:56   #1959
Agusia37
Raczkowanie
 
Avatar Agusia37
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
GG do Agusia37
Dot.: Kolczyk w uchu. Ważne pytanie.!!!!

Co wolisz, co Ci się bardziej podoba, który kolczyk... Myślę, że cały akrylowy to raczej nie. Może ze stali chirurgicznej? Zależy też czy to świeżo zrobiony kolczyk czy też wygojony.
__________________
Nikt nie będzie mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Dłonie są twoją wizytówką, paznokcie moją pasją.
Agusia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:18   #1960
aalexz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

jak powinnam pielęgnować świeżo przeklute żeby się bardzo szybko zagoily?jutro ide przebić uszka., kiedyś miałam już dziurki i z tego co pamietam nic sie z nimi nie dzialo mam nadzieje ze teraz tez tak bedie
aalexz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 22:06   #1961
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam.

W maju przebijałam drugi raz uszy, za pierwszym razem zrosły się dziurki. Przebitki nosiłam dwa miesiące. Wszystko okej było, ropy było minimalnie na początku, normalnie przebitkami kręciłam, zero bólu. Dzisiaj zdjęłam przebitki, założyłam nowe srebrne kolczyki i jest lekki ból. Nie napuchły mi uszy, ale są to wiszące kolczyki i gdy nimi poruszam (góra-dół) odczuwam lekkie pieczenie. Dodam, że gdy wyjmuję kolczyka do połowy wydziela się tak jakby lekko żółta wydzielina, nie wygląda mi to na ropę, ale już sama nie wiem... Co to może znaczyć? Co robić?

Proszę o odpowiedź.

Edytowane przez el amor
Czas edycji: 2012-07-05 o 22:07
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 06:53   #1962
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Witam.

W maju przebijałam drugi raz uszy, za pierwszym razem zrosły się dziurki. Przebitki nosiłam dwa miesiące. Wszystko okej było, ropy było minimalnie na początku, normalnie przebitkami kręciłam, zero bólu. Dzisiaj zdjęłam przebitki, założyłam nowe srebrne kolczyki i jest lekki ból. Nie napuchły mi uszy, ale są to wiszące kolczyki i gdy nimi poruszam (góra-dół) odczuwam lekkie pieczenie. Dodam, że gdy wyjmuję kolczyka do połowy wydziela się tak jakby lekko żółta wydzielina, nie wygląda mi to na ropę, ale już sama nie wiem... Co to może znaczyć? Co robić?

Proszę o odpowiedź.
Ta lekko żółtawa wydzielina to może być limfa. Ropy nie powinno być przy przekłuciu i w trakcie gojenia.
Może jesteś uczulona?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:30   #1963
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Czytałam o tej limfie teraz i może to być to. Nie wiem, raczej nie jestem uczulona. Uszy mnie nie bolą, a dzisiaj rano wyciągnęłam te kolczyki, przemyłam je wodą utlenioną, przemyłam uszy też i kolczyk dobrze wchodził, nie piekło aż tak bardzo, ale teraz gdy poruszam nimi to piecze i wydziela się znów ta wydzielina. Gdy płatkiem kosmetycznym ucho rano czyściłam to zebrałam taki maluteńki strupek z jednej i z drugiej strony ucha, tam gdzie jest kolczyk.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:13   #1964
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie używaj wody utlenionej do przemywania ucha, przemywaj je solą fizjologiczną.
Jeśli nadal Cię boli to nie wyjmuj i nie wkładaj kolczyków codziennie, daj dziurkom jeszcze troszkę czasu.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 16:38   #1965
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ponad pół roku temu zrobiłam kolczyka w chrząstce ucha (zdjęcie z neta). Kilka dni temu go wyjęłam i teraz nie mogę włożyć żadnego Dziurka wygląda, jakby zarosła Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kol.jpg (46,3 KB, 16 załadowań)
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:03   #1966
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cześć! 8 tygodni temu zrobiłam u kosmetyczki drugą dziurkę w płatku ucha. Do tej pory jednak się ona nie zagoiła. Nie miałam żadnego zakażenia, ucho mi nie puchło, nie bolało mnie długo. Teoretycznie wzorowo się goi. Po trzech tygodniach wyjęłam kolczyk by skontrolować stan ucha. Troszkę pociekła mi krew i ogółem widać było że jeszcze zagojone nie jest. Włożyłam kolczyk z powrotem. Teraz dziurka nadal wygląda podobnie, tylko że nie leci już krew. Czy mogę zrobić coś żeby ucho szybciej mi się zagoiło? Czy pozostaje czekać, bo każdemu goi się we własnym tempie?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 00:21   #1967
marysiamisia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam. 3 miesiące temu przekłułam uszy, wszystko było ok aż do teraz. Jakieś dwa tygodnie temu chciałam wyjąć kolczyka i przemyć ale poczułam opór, jakby się wrósł. Na następny dzień kolczyk próbowała wyciągnąć mi koleżanka, po bolesnym ciągnięciu, wyrywaniu kolczyk wyszedł i postanowiłam więcej go nie wkładać. Po wyjęciu, obok dziurki miałam taki guzek jakby narośl, po kilku dniach okazało się że to wrośnięta zatyczka od kolczyka... Weszła całkowicie w ucho i czuje jak tam jest. Nie wiem co mam teraz zrobić, udać się do szpitala, lekarza ? czy najpierw do przychodni rodzinnej? pomóżcie
marysiamisia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 06:32   #1968
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez marysiamisia6 Pokaż wiadomość
Witam. 3 miesiące temu przekłułam uszy, wszystko było ok aż do teraz. Jakieś dwa tygodnie temu chciałam wyjąć kolczyka i przemyć ale poczułam opór, jakby się wrósł. Na następny dzień kolczyk próbowała wyciągnąć mi koleżanka, po bolesnym ciągnięciu, wyrywaniu kolczyk wyszedł i postanowiłam więcej go nie wkładać. Po wyjęciu, obok dziurki miałam taki guzek jakby narośl, po kilku dniach okazało się że to wrośnięta zatyczka od kolczyka... Weszła całkowicie w ucho i czuje jak tam jest. Nie wiem co mam teraz zrobić, udać się do szpitala, lekarza ? czy najpierw do przychodni rodzinnej? pomóżcie
do chirurga-prywatnie-wytnie to szybko

oto właśnie efekt kłucia pistoletem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 02:52   #1969
marysiamisia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziękuję
byłam u chirurga i musiał naciąć ucho ale zatyczka została usunięta.

raczej moja głupota. lecznicze kolczyk wyjęłam na początku lipca i włożyłam takie zwykłe z h&m i tu popełniłam błąd. nigdy więcej takich kolczyków. tylko srebro i ewentualnie złoto. ale ucho przebijane było pistoletem.
marysiamisia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 10:10   #1970
olivkabem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam,
2 miesiace temu przeklulam uszy mojej rocznej coreczce... oczywiscie psikalam uszka ciagle sprayem i krecilam zeby sie nie wzrosly kolczyki lecz dzisiaj rano zerkam lepiej a tu z tylu uszka przy zapince jakis malutki czerwony guzik sie pojawil i chyba ja boli jak sie dotyka bo nie daje mi sprawdzic. Wie ktos moze co to takiego??
olivkabem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:07   #1971
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ziarnina-przerost tkanki-efekt strzału z pistoletu
radze udac sie do dermatologa
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:52   #1972
olivkabem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam ponownie,
To coś poważnego?? Bo mieszkam za granica i nie wiem czy isc tutaj czy poczekac az bede w Polsce?
Dziekuje za odpowiedz...
olivkabem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:38   #1973
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez olivkabem Pokaż wiadomość
Witam ponownie,
To coś poważnego?? Bo mieszkam za granica i nie wiem czy isc tutaj czy poczekac az bede w Polsce?
Dziekuje za odpowiedz...
twoja ledwo roczna córka ma dziwna zmianę na uchu a ty się zastanawiasz czy poczekać?
podjęłaś autorytarnie decyzję o przekłuciu jej uszu pistoletem teraz weź na siebie konsekwencje tego wyboru...
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 14:43   #1974
olivkabem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziekuje za porady i ocene lecz skonsultowalam sie z lekarzem jak i dobra kosmetyczka i powiedziala, ze czasami sie tak dzieje i zeby dac jeszcze troche czasu na zagojenie sie no i minelo juz kilka dni i z moich obserwacji wynika, ze nie bylo o co sie bac i niepokoic bo wszystko pomalu znika a Pania prosze o nie ocenianie kogos kogo Pani nie zna w rzeczywistosci...
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
olivkabem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:06   #1975
Zhalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyki mam w uszach od ponad miesiąca.
Na początku lekko pociągnęłam niechcący za kolczyk zdejmując bluzkę,zaraz na początku gdy je nosiłam,ale później przestały mnie boleć uszy.
Moje kolczyki są złote.Mam trzy pytania:
1-Czy takie kolczyki sprzyjają w gojeniu ucha,czy też nie?
2-Kiedy powinnam je wyjąć?
3-Jakie kolczyki najlepiej wygrać?
A te uszy dezynfekowałam codziennie specjalnym płynem od kosmetyczki i przy okręcaniu już mnie nie bolą.


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

To bardzo nie odpowiedzialne,przekłuwać tak małym dzieciom uszy!!!
Zhalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:46   #1976
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Zhalia Pokaż wiadomość
Kolczyki mam w uszach od ponad miesiąca.
Na początku lekko pociągnęłam niechcący za kolczyk zdejmując bluzkę,zaraz na początku gdy je nosiłam,ale później przestały mnie boleć uszy.
Moje kolczyki są złote.Mam trzy pytania:
1-Czy takie kolczyki sprzyjają w gojeniu ucha,czy też nie?
2-Kiedy powinnam je wyjąć?
3-Jakie kolczyki najlepiej wygrać?
A te uszy dezynfekowałam codziennie specjalnym płynem od kosmetyczki i przy okręcaniu już mnie nie bolą.


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

To bardzo nie odpowiedzialne,przekłuwać tak małym dzieciom uszy!!!
ucho jest tak samo ważną częścią ciała jak nos, warga czy język - kłujemy się tylko u profesjonalisty!

odpowiednim kolczykiem jest kolczyk z tytanu. nigdy żaden standardowy kolczyk z h&mu czy innego wątpliwego źródła, który nie ma związku z piercingiem

po co masz go wyjmować? pielęgnacja odbywa się bez konieczności wyjmowania nawet bez dotknęcia rąk do przekłucia. wszystko za pomocą wacika do uszu na to sól fizjologiczna / roztwór morskiej i później octenisept. całość należy powtarzać 2-3 razy dziennie
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 03:26   #1977
*SiSi*
Raczkowanie
 
Avatar *SiSi*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

miss venflon - przeczytalam sporo stron watku i byc moze posiadasz fachowa wiedze w tym temacie, ale Twoje wypowiedzi sa bardzo irytujace i krotko mowiac niegrzeczne... az odechcialo mi sie dzielic moim problemem...
*SiSi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:09   #1978
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez *SiSi* Pokaż wiadomość
miss venflon - przeczytalam sporo stron watku i byc moze posiadasz fachowa wiedze w tym temacie, ale Twoje wypowiedzi sa bardzo irytujace i krotko mowiac niegrzeczne... az odechcialo mi sie dzielic moim problemem...
no cóż świat się dziś nie kończy jakoś to przeżyję

dziękuję,że poświęciłaś swój czas na podzielenie się tą cenną uwagą
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:47   #1979
n_a_g_i_n_i
Raczkowanie
 
Avatar n_a_g_i_n_i
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 168
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja się zastanawiam, czy jak się ma 2x standard lobe w uchu to czy można założyć kółko tak jak przy orbitalu?
__________________
Zakochana w bransoletce Pandory



n_a_g_i_n_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:23   #1980
aasiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam,

Postanowiłam przekłuć sobie uszy, takie proste, tradycyjne dziurki. Jeden problem - nie chcę pistoletu, szukam miejsca, gdzie kłują igłą. Czy ktoś zna godny zaufania obiekt w Gdyni? (ewentualnie całe Trójmiasto)
__________________
Zapraszam na
http://enolek.blogspot.com

Moje wątki:
aasiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.