mezoterapia skóry głowy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 20:25   #481
niaouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia skóry głowy

jestem po 2 zabiegach, moje wnioski :

1) czemu nikt mi nie powiedział że to taaaak boli !?
2) boli- ale działa ! ))

włosy wypadały mi po raz 3 w życiu, tym razem od dwóch lat lecialy niemal cały czas, mam stwierdzoną niską ferrytynę i miałam bulimię, do tego 3 lata temu umarła moja mama i to była spora trauma... do tego wszystkiego stresująca praca... brałam tabletki przeróżne i efekty były słabe lub ciut lepsze, chwilami włosy leciały minimalnie ale na wiosnę i jesień to się nasilało. Luby zaproponował mi prezent w postaci paru zabiegów mezo. Po pierwszym włosy przestały
na parę dni lecieć o 95% mniej, potem pod wpływem stresu znów lekko zaczęły, ale nie tak mocno jak wcześniej. Po drugim zabiegu nie było na poczatku efektów ale teraz, jakieś 10 dni "po" lecą o 70% mniej. Włosy są błyszczące, mają głębszy kolor i nie są tak sianowate jak wcześniej. Jeśli ktoś z Was boryka się z długotrwałym wypadaniem miast wydawać kasę na kolejne odżywki i ampułki cud- polecam mezo, boli, ale są efekty. Na zabiegi chodzę do Pani dr, wstrzykuje ręcznie preparat, w Bydgoszczy ( gdyby ktoś chciał adres z tego miasta i sprawdzony gabinet- pisać na priv)

Edytowane przez niaouli
Czas edycji: 2016-01-07 o 20:27
niaouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 22:13   #482
Ancynom
Przyczajenie
 
Avatar Ancynom
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Ancynom
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez niaouli Pokaż wiadomość
jestem po 2 zabiegach, moje wnioski :

1) czemu nikt mi nie powiedział że to taaaak boli !?
2) boli- ale działa ! ))

włosy wypadały mi po raz 3 w życiu, tym razem od dwóch lat lecialy niemal cały czas, mam stwierdzoną niską ferrytynę i miałam bulimię, do tego 3 lata temu umarła moja mama i to była spora trauma... do tego wszystkiego stresująca praca... brałam tabletki przeróżne i efekty były słabe lub ciut lepsze, chwilami włosy leciały minimalnie ale na wiosnę i jesień to się nasilało. Luby zaproponował mi prezent w postaci paru zabiegów mezo. Po pierwszym włosy przestały
na parę dni lecieć o 95% mniej, potem pod wpływem stresu znów lekko zaczęły, ale nie tak mocno jak wcześniej. Po drugim zabiegu nie było na poczatku efektów ale teraz, jakieś 10 dni "po" lecą o 70% mniej. Włosy są błyszczące, mają głębszy kolor i nie są tak sianowate jak wcześniej. Jeśli ktoś z Was boryka się z długotrwałym wypadaniem miast wydawać kasę na kolejne odżywki i ampułki cud- polecam mezo, boli, ale są efekty. Na zabiegi chodzę do Pani dr, wstrzykuje ręcznie preparat, w Bydgoszczy ( gdyby ktoś chciał adres z tego miasta i sprawdzony gabinet- pisać na priv)
A ile jeszcze zabiegów masz w planach? Sam pewnie się skuszę na mezoterapię, bo próbowałem już praktycznie wszystkiego i efekty marne. Mam nadzieję, że mezoterapia działa nie tylko w przypadku kobiet. A jak z odrastaniem włosów? Jest na to jakaś szansa?

Jak dokładnie wygląda taki zabieg? Zastrzyki są robione na całej głowie czy tylko z przodu i na czubku głowy?
Ancynom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 00:01   #483
niaouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia skóry głowy

2-3 zabiegi, potem zobaczę, ważne by zrobić w odstępie maks 3 tyg. ja robiłam po niecałych dwóch

ostrzykuje się górę głowy, na środku i skronie najgorzej boli, ważny jest też rodzaj preparatu, moja doc mówiła że jest kilka , zabieg trwa około 15-20 minut, włosy nie odrastają po mezo preparatem, jedynie po osoczu. Z tego co doc mówiła panowie często korzystają z mezo i daje to efekty.
niaouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 06:38   #484
36latkaJP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja robiłam już 7 razy i po pierwszym włosy całkowicie przestały wypadac. Mało tego: miałam "Jeża' na głowie z nowych włosów... Więc w moim przypadku odrastały jak zwariowane potem zmieniłam Panią Dr i ona innego preparatu używa...nie ma takich efektów...więc wróciłam do Tej Pierwszej..... ALE FAKT ....BOOOOOLI,,,najbardzie j jednak przy płaceniu....

ACHA: i ten skuteczny preparat to Hair+, szwedzki prawdopodobnie

Edytowane przez 36latkaJP
Czas edycji: 2016-01-08 o 06:41
36latkaJP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:16   #485
Ancynom
Przyczajenie
 
Avatar Ancynom
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Ancynom
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Przed zabiegiem jest jakaś konsultacja i lekarz doradzi jaki preparat dobrać czy trzeba być zdanym raczej na siebie?
Ancynom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 00:45   #486
niaouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia skóry głowy

sporo pewnie zależy od tego jakim preparatem dysponuje klinika, co do tego który uźywa moja doc- jasno powiedziała jakich efektow mogę się spodziewać i że odrostu nie będzie. Odrost baby hair miałam po... pokrzywach, jedzonych codzień w smoothie, na wiosnę przez około 2 mies. po czasie zauważyłam na głowie bardzo dużo nowych, sterczących włoskow, cieńszych niż moje wcześniejsze... niestety te grube, stare włosy nadal wtedy wypadały.
niaouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 21:13   #487
Ancynom
Przyczajenie
 
Avatar Ancynom
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Ancynom
Dot.: mezoterapia skóry głowy

A czy ktoś z Was robił ten zabieg osoczem?
Ancynom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 20:12   #488
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Kupiłam sobie dermapen, teraz musze coś co będę wcierac sobie po zabiegu. Co polecacie? Jakieś ampułki?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:59   #489
Ancynom
Przyczajenie
 
Avatar Ancynom
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Ancynom
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Nikt nie miał do czynienia z zabiegiem przy użyciu osocza?

Zapisałem się na mezoterapię osoczem bogatopłytkowym do dr Brumer, ale trochę się waham. Niby w internecie jest sporo opinii, jedne są pozytywne, inne negatywne. Niektórzy piszą, że to zwykłe naciąganie na kasę. Sam nie wiem, co robić
Ancynom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:26   #490
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Na youtube wpisz sobie mezoterapia osoczem,kilka dziewczun o tym mowi
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:24   #491
Ancynom
Przyczajenie
 
Avatar Ancynom
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do Ancynom
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Na tych filmikach, które widziałem, dziewczyny współpracowały z klinikami i podejrzewam, że w zamian za reklamę miały darmowe zabiegi. Nie ma to jak opinia kogoś obiektywnego. Druga kwestia, że na chłopaka taki zabieg może w ogóle nie zadzialać. Ale jeśli nie spróbuję, to się nie dowiem.
Ancynom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:23   #492
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Plec tu nie ma zznaczenia
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 14:57   #493
Juka1885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Hej Ja od maja mam swoje uzupełnienie ale już mało co je zakładam i nie dlatego że mnie się nie podoba bo jest świetne ale po prostu jest ogromna poprawa z moimi wlosami Jeszcze na początku roku włosy wypadały mi całymi pasmami - po 400-500 włosów dziennie. Później tak od kwietnia wypadanie zaczęło się zmniejszać, jak odebralam uzupełnienie w maju to wypadalo mi max do 100 włosów dziennie i było pełno odrastających. Myślałam że to chwilowa poprawa ale mija juz tyle miesięcy a nic się nie pogorszyło. Całkowicie zarosła mi łysina, od głowy mam bardzo dużo włosów, są one długości kilku cm więc nie noszę rozpuszczonych tylko jak gdzieś wychodzę to zakładam uzupełnienie a na co dzień noszę związane Może uda mi się zrobić i dodać jakieś zdjęcie moich włosów, niestety zdjęć łysiny chyba nie mam żadnych żeby porównać. Zapewne ciekawe jesteście co mi pomogło ale o tym tutaj pisać na forum nie będę bo że tak powiem to metoda niekonwencjonalna i wiem że mało kto w takie rzeczy wierzy. Ja też nie wierzyłam ale byłam tak załamana że postanowiłam spróbować. W każdym razie u mnie podobno przyczyną był układ hormonalny - na badaniach z krwi wszystko dobrze ale niekiedy wystarczy małe zachwianie, nieodpowiednie proporcje różnych hormonów i już lecą włosy. Od tamtego czasu nie wydałam ani złotówki na żaden preparat na włosy, nie stosowałam żadnych witamin, wcierek, szamponów itp. Jesli problem leży wewnatrz to na nic nie pomoże
Do skarbek2012
Proszę napisz jaka to niekonwencjonalna metoda Ci pomogła. Pilne. Czy nadal jest wszystko dobrze. Pozdrawiam
Juka1885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:20   #494
Vit2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Witam,

Muszę się przyznać, że to mój pierwszy post w takim temacie. Niestety przyczyna zmusza to mnie to ruszenia "dupy" i poszukania pomocy. Zauważyłem, że zaczynaj się mi dosyć mocno przerzedzać się włosy ( dosyć mocno na czubku głowy i skroniach). Chciałbym zrobić mezoterapie, oczywiście po wcześniejszej profesjonalnej konsultacji/badaniu, która mogłaby wskazać przyczynę mojego złego humoru oraz pozwoliła na wybranie odpowiedniego leczenia. Wiec zwracam się z uprzejmą prośba o informacje gdzie w Krakowie i okolicach mogę znaleźne kogoś kto jest odpowiednim fachowcem (profesjonalistą w tej dziedzinę) i może pomóc.

Odnośnie mezoterapia zwykłej i osoczem, czy jest ktoś na tym forum, kto mógłby się pochwalić pozytywnym efektami tych zabiegów (oczywiście w wersji pisemno-werbalnej werbalnej). Proszę o prawdziwe wypowiedzi osób które przechodziły bądź przechodzą przez to co ja teraz . Proszę również osoby które generują pseudo reklamy o nie odpisywanie na tego posta. Tylko uczciwe forum z uczciwymi wypowiedziami ma sens.

Dziękuję i pozdrawiam
Vit2
Vit2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 07:22   #495
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Hej ja alczyłam 1,5 roku z wypaadaniem włosów ... jak sobie przypomnę to włosy się jeżą.... odwiedziłąm wielu specjalistów zrobiłam setki badań oczywiśćie za własną kase.... i co nikt nie wiedział co mi jest .... nerwy stres ....
byłam tak zdesperowana że chciałam jechać po perukę.... ale dostałam namiar do babki od mezo igłowej.... umówiłam się z nią (to miałabyć ostatnia szansa przed peruką...) Jak mnie zobaczyła to powiedziałą że faktycznie mam włosy w złej formie a najgorsze że mi nie rosły nowe.
Więć zaczełysmy mezo ... 4x co tydzień potem 2x co dwa tyg potem 2x co miesiąć ....
po 2 zabiegu włosy przestały wypadać potem zaczeły rosnąć.... a teraz mam dużo nowych są zdrowe i gruge. Nie farbuję i dbam. Polecam mezo podobno najlepsza z komórek macieżystych... ale słono kosztuje. Ja tak kocham mezo że teraz robie na twarz szyję i dekold .
Pozdrawiam i powodzenia.
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 07:04   #496
36latkaJP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez zlota12 Pokaż wiadomość
Hej ja alczyłam 1,5 roku z wypaadaniem włosów ... jak sobie przypomnę to włosy się jeżą.... odwiedziłąm wielu specjalistów zrobiłam setki badań oczywiśćie za własną kase.... i co nikt nie wiedział co mi jest .... nerwy stres ....
byłam tak zdesperowana że chciałam jechać po perukę.... ale dostałam namiar do babki od mezo igłowej.... umówiłam się z nią (to miałabyć ostatnia szansa przed peruką...) Jak mnie zobaczyła to powiedziałą że faktycznie mam włosy w złej formie a najgorsze że mi nie rosły nowe.
Więć zaczełysmy mezo ... 4x co tydzień potem 2x co dwa tyg potem 2x co miesiąć ....
po 2 zabiegu włosy przestały wypadać potem zaczeły rosnąć.... a teraz mam dużo nowych są zdrowe i gruge. Nie farbuję i dbam. Polecam mezo podobno najlepsza z komórek macieżystych... ale słono kosztuje. Ja tak kocham mezo że teraz robie na twarz szyję i dekold .
Pozdrawiam i powodzenia.
Fajnie że CIę stać na tak częste mezoterapie...zazdroszczę i jak najbardziej wierzę w efekt....
36latkaJP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:52   #497
monilicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Dziewczyny a czy któraś z was miała robioną mezoterapie preparatem Nanomeso Cell Hair?
__________________
Monika
monilicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 10:04   #498
Ajwon83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Hej. Dołączam do waszego wątku.
Od jakiś 3 - 4 lat borykam się z wypadaniem włosów.
w ostatnim czasie wypadanie nasiliło się do tego stopnia że zaczęły się już robić prześwity. Poza wypadaniem obserwuje też łamliwość. Trycholog zdiagnozował łysienie plackowate rozlane czyli nie robią się placki tylko włosy wychodzą z całej głowy.
Jestem teraz na etapie badań hormonalnych i wykluczania zespołu policystycznych jajników... które mogą mieć wpływ na wypadanie.
ale tego jeszcze nie wiem - w poniedziałek USG.
Chciałam się was zapytać o mezoterapię.
Mam możliwość zrobienia w dobrej cenie mezo w Radomiu z ampułek Mesohyal firmy Mesoestetic.
Są to ampułki na biotynie.
Czy ktoś z was miał doświadczenie z tym preperatem?
Nie chcę wywalać kasy na darmo. Oczywiście biorę pod uwagę że żaden preparat może na mnie nie zadziałać niemniej jednak chciałam podpytać czy ktoś z was wykonywał mezo z tym preparatem i ma jakąś opinię.
pozdrawiam wszystkich
Ajwon83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 22:32   #499
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dermapen, teraz musze coś co będę wcierac sobie po zabiegu. Co polecacie? Jakieś ampułki?
Możesz napisać coś o tym urządzeniu? To jest do wykonywania samodzielnie mezo, tak? Tylko twarz czy również skóra głowy?
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 15:01   #500
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Mogę się podzielić swoim doświadczeniem z zabiegu osoczem bogatopłytkowym. Co jakiś czas mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Głównie przez stres ale i także podczas przesilenia wiosennego. Ogólnie wstrzykiwanie osocza w skórę głowy troszkę boli, ale da się przeżyć Najważniejsze, że zabieg przynosi oczekiwane rezultaty. Widać wyraźne zmniejszenie wypadania no i włosy są tak jakby bardziej odżywione. Warto trosze przecierpieć.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:57   #501
LQU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja dziś miałam pierwszy zabieg mezoterapii igłowej głowy. Podano mi preparat z dużą ilością kofeiny. Bolało, w niektórych miejscach bardzo (tam gdzie się zakola robią a także z tyłu lekko po bokach, tam zawsze mnie boli skóra i jest wrażliwa), a w niektórych miejscach mniej. Natomiast wszystko jest do zniesienia w walce o piękne włosy
LQU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 09:45   #502
MagnoliaIndygo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Borykam się z tematem wypadania włosów od kilkunastu lat z przerwami, jednak od 4 miesięcy biję wszelkie rekordy. Jestem po pierwszej mezo sterydowej, bo moja skóra bardzo źle reaguje na szampony i od razu robi się stan zapalny, ból skóry, świąd itp. Drugi dzień po mezo ból i świąd ustał!!! byłam w szku , za tydzień idę na mezo nr. 2 ale tym razem skierowane na wypadanie i będę miała 4 serie na 4 tygodnie a potem 4 na 4 miesiące. Boże, oby to pomogło!
Co do bólu, to mnie praktycznie wcale nie bolało, robione było pistoletem w klinice dermatologicznej, oczywiście przez lekarza.
MagnoliaIndygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:49   #503
MagnoliaIndygo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Może jeszcze dodam że na moje wypadanie włosów złożyło się kilka czynników. Po 1. jestem po stymulacji hormonalnej i badania wykazały podwyższoną prolaktynę (ale to raczej stres), 2. podwyższone Tsh (momo że w górnej granicy normy, to i tak za wysoko) 3. nadwrażliwość na szampony (stan zapalny) i 3. niska ferrytyna, mimo że mieści się w normach laboratoryjnych (47) to i tak dla włosów jest za niska, w/g mojego lekarza powinna wynosić min. 70 a najlepiej 100 żeby włosy nie wypadały!
MagnoliaIndygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 10:18   #504
Renatta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Witam. Mam do sprzedania alpicort E kupiony w aptece, nieużywany, oryginalnie zapakowany. Cena: 50 zł + przesyłka. tel. 507 104 007.
Renatta23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:49   #505
spejson
Przyczajony tygrys
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Jeśli chodzi o mezoterapię to polecam ją wykonywać tylko w dobrych gabinetach, jeśli źle wykonają to niestety skutki potrafią być katastrofalne :/ Polecam sobie poczytać artykuł na ten temat.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-01 o 15:33 Powód: Link.
spejson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 19:02   #506
karmellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: mezoterapia skóry głowy

tez jestem po mezoterapii, rowniez jestem zadowolona. co prawda nasluchalam sie od kolezanek, ze to bujda i kliniki wyciagaja kase, ale teraz same patrza z niedowierzaniem na moje baby hairy, ktorych jest doslownie masa. tez bardzo szybko zauwazylam, ze wloosy przestaly wypadac, na baby hairy musialam troche poczekac ale są i mnie to mega cieszy. robilam w hair medica- z tego co czytam w tym watku klinika i preparaty jakich uzywaja maja znaczenie. mezoterapia mezoterapii nierowna
karmellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 13:38   #507
paula1715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Hej od 9lat moje wlosy regularnie wypadaja jestem zalamana i mysle o mezoterapii warto? Czy robil ktos w tarnowie/krakowie/rzeszowie? Podobno skutki nieudanej mezoterapii sa tragiczne..

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

I jeszcze pytanko, ile zabiegow trzeba przejsc ? Czy efekty sa na stale?
paula1715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 17:55   #508
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Witam, czy ktoś może mi polecić sprawdzony gabinet z mezoterapią w Krakowie?
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 13:19   #509
36latkaJP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez paula1715 Pokaż wiadomość
Hej od 9lat moje wlosy regularnie wypadaja jestem zalamana i mysle o mezoterapii warto? Czy robil ktos w tarnowie/krakowie/rzeszowie? Podobno skutki nieudanej mezoterapii sa tragiczne..

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

I jeszcze pytanko, ile zabiegow trzeba przejsc ? Czy efekty sa na stale?

Polecam dr Mikuła na Zygmuntowskiej w Rzeszowie. Preparat koniecznie Hair+. NAPRAWDE DZIAŁA.....
Efekty? ... Mi juz po 1 zabiegu przestały wypadać a po kilku rosnąć jak trawnik.....Mialam juz 11 razy. Kilka razy innym preparatem i nie widziałam efektów, dlatego polecam tylko Hair+.
36latkaJP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 07:28   #510
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez paula1715 Pokaż wiadomość
Hej od 9lat moje wlosy regularnie wypadaja jestem zalamana i mysle o mezoterapii warto? Czy robil ktos w tarnowie/krakowie/rzeszowie? Podobno skutki nieudanej mezoterapii sa tragiczne..

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

I jeszcze pytanko, ile zabiegow trzeba przejsc ? Czy efekty sa na stale?

Dlaczego piszesz o skutkach nieudanej mezoterapii???O co chodzi?
Sama zrobiłam już kilka zabiegów preparatem z morwą białą i jakieś tam efekty się pojawiły, chociaż nie są może bardzo widocznie.
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-10 09:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.